Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#5001) mikron


mikron
tag

Ezt látni kell :D ledobod a hajad :D
http://www.youtube.com/watch?v=d8jIrzfkIsk

(#5002) Bingisz válasza zozimoto (#4999) üzenetére


Bingisz
addikt

A T34 a bankkártyádról megy a játékba. Amúgy a T32 jön utána, de ezt kb. 4 helyen meg lehet nézni a játékban... :U

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5003) zozimoto válasza Bingisz (#5002) üzenetére


zozimoto
aktív tag

Ha nem vágna ki mikor meg akarom nézni akkor igen. :)
Akkor lehet eladom.

[ Szerkesztve ]

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#5004) Fel válasza #95904256 (#4997) üzenetére


Fel
addikt

Egy kis fejtágítás: [link]. Hátha megvilágosodsz belőle.

Röviden a lényeg, hogy spottolás után okozott sebzésért csak akkor kapsz xp-t/kreditet, ha TE deríted fel az ellent. A fenti esetedben valószínű nem te voltál, aki először "meglátta" őket.

(#5005) Napfénysüti válasza zozimoto (#5003) üzenetére

Ennyire nem jött be a T29? Mi a probléma vele?

Més que un club!

(#5006) Bingisz válasza zozimoto (#5003) üzenetére


Bingisz
addikt

Vedd ki a garázsórát. Az dob ki a játékból.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#5007) Enzolord válasza Bingisz (#5006) üzenetére


Enzolord
addikt

Nekem nincs garázsórám, mégis kidobál a techtreeből folyton...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#5008) marked one94 válasza Napfénysüti (#4996) üzenetére


marked one94
őstag

Patton-nak mindig van esélye jól jegyezd meg ;) Legjobb tank a játékban. Ha M26al jól ment ezzel is nagyon aprítani kéne.

You'll Never Walk Alone

(#5009) olcsii


olcsii
aktív tag

valaki tier 8 szakasz?:) nikoli3 a nevem.

[ Szerkesztve ]

wot:nikoli3, „Akinek sok pénze van, annak lehet spekulálni, akinek kevés a pénze, annak nem szabad spekulálni, akinek pedig egyáltalán nincs pénze, annak muszáj spekulálni.”

(#5010) Kelvin válasza Enzolord (#5007) üzenetére


Kelvin
őstag

Nvidia videó karit használsz?

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#5011) Napfénysüti válasza marked one94 (#5008) üzenetére

Háát. Jó így majdnem fullosan (még motor kell) már nem rossz gép de hogy a legjobb... Ízlések és pofonok számomra nincs benne a top gépek között. :(
A lövege az mondjuk tényleg f*sza az tetszik benne. Az viszont érdekes hogy az elődjével legalább átlagos szinten ment ezzel meg kb olyan szinten mozgok mint egy siemkawagen player. :D

[ Szerkesztve ]

Més que un club!

(#5012) Enzolord válasza Kelvin (#5010) üzenetére


Enzolord
addikt

Igen..

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#5013) marked one94 válasza Napfénysüti (#5011) üzenetére


marked one94
őstag

Úgy érzem nem foglak meggyőzni, hogy a legjobb T9es med :D Remélem 1x ráérzel, hogy kell vele játszani :) Ha nem akkor meg megyünk szakaszban ;] :P

You'll Never Walk Alone

(#5014) Napfénysüti válasza marked one94 (#5013) üzenetére

Néha megyek vele jó köröket. A probléma legtöbbször nem is anynira a tankkal mint a csapattársakkal van sajnos. :(

Més que un club!

(#5015) #95904256 válasza Fel (#5004) üzenetére


#95904256
törölt tag

Értem, köszi. Tehát hiába spottolnak ketten egy tankot amit egy harmadik lő a távolból, akkor is csak az kap pontot aki felderítette az ellent. Ezt eddig másképp tudtam.

(#5016) marked one94 válasza Napfénysüti (#5014) üzenetére


marked one94
őstag

Ez már más dolog ha rossz a csapat :D De akkor maradjunk meg abba hogy piszok jó tank ;) :D

You'll Never Walk Alone

(#5017) Enzolord válasza Napfénysüti (#5014) üzenetére


Enzolord
addikt

T54ed meg van már?

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#5018) bartucc válasza Napfénysüti (#5014) üzenetére


bartucc
addikt

Nálami is volt ma minden, ki akart a Jumboval egy Covenanter és egy M5A1 a helyemről lökdösni, csak úgy fogyott a HP-jük, aztán mindkettőt leszedte az ellen arty-ja...

A másik kedvencem a vonatozás volt, a kis scoutok jöttek a hátam mögött az M6-al, nem hogy felderítettek volna...

De, 3-at nyertünk, 3-at vesztettünk, egy csata kivételével mindig a Top 3 játékos között voltam, hoztam szerintem amit kellett, de ha gyenge a csapat, nincs mit tenni, de nyafogni is kár miattuk, van ilyen.

[ Szerkesztve ]

"Azért jó tengerparton lakni, mert akkor csak három oldalról van hülyékkel körülvéve az ember." //Galla Miklós//

(#5019) Patrick76496 válasza GrooveHero (#4987) üzenetére


Patrick76496
őstag

Mondom az ágyú az tökéletes. (picit lehetne pontosabb, de így sem rossz) :) Még a gun depression-t is viselem úgy-ahogy. Nekem az kéne, hogy ne lőjenek széjjel (főleg Arctic Region-on) a kupolámon keresztül, ne lőjék be az állát sem, legalább a tornya pattogna, ha már amerikai tank. :F

Akkor mire használjam? Hull-down-ra a gyenge torony miatt alkalmatlan (plusz nem mindig egyszerű elrejteni az óriási testet). Medet nem játszhatok vele, mivel csak 34 a max sebessége, ami ilyen jó fajlagos teljesítménynél érthetetlen, hogy miért van lekorlátozva. Sniperkedni azért csak nem kéne vele, ha már heavy tank, már azért is leszóltak, mert megálltam 2-t lőni az átvonuló medekbe El Hallouf-on. A városban nem lehet vele úgy kifordulni, hogy ne sebezzenek a hull-on, szvsz az a legrosszabb terep a számára, ha nincs semmi hull-down lehetőség, bár akkor megint ott a torony. 51 mm-es oldalpáncéllal rendelkező tankkal egyszerűen nem lehet sidescraperezni, ha kicsit be vannak forgatva, már Type-pal belövöm oldalról, már pedig ez elsősorban nem azokkal fog harcolni. Maximum úgy, ha azt a részt lövik, ahol vége a testnek, és már csak a lánc van, bár ilyennek nem nagyon találkoztam még.

(#4988) Napfénysüti: Ha nekem nem megy T9-10-ben, akkor én keresek valamilyen hasonló vagy jobb win rate-ű játékost és akkor vele sem megy. :C Itt az akció, eddig 142 köröm van vele, most tart 65%-nál. Látom már, hogy holnapra a win rate már 60 sem lesz. Nem értem, a teszten nagyon szerettem (úgyszint a T-62-t is), itt meg nem megy a játék egyikkel sem. Igazán jöhetne már a 8.6 CT1. :U

[ Szerkesztve ]

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#5020) zozimoto válasza Napfénysüti (#5005) üzenetére


zozimoto
aktív tag

A torony jó, a test nem,lassú, alig sebez, nagyon nagy célpont,arty csali, mindig megtalálnak.

"...az enyémre az van írva hogy sivatagi sas 0.50"

(#5021) Macka válasza Patrick76496 (#5019) üzenetére


Macka
veterán

Hát, ezt nem szívesen olvastam, mert most T32-vel tolom, és ez lesz a következő. E75 már megvan, de ezek szerint sokkal jobb, mint az M103.

(#5022) Napfénysüti válasza Enzolord (#5017) üzenetére

Ki van fejlesztve de még nem vettem meg.

Més que un club!

(#5023) GrooveHero válasza Macka (#5021) üzenetére


GrooveHero
addikt

Hogy jobb e? Attól függ kinek mi. Nem mondom, hogy jobb, minden esetre páncélozottabb, nagyobbat ütő, talán kicsit pontatlanabb és lassabban töltő ágyúval+ a hasán kigyújtási lehetőséggel, ami ugye viszi a motort magával, plusz eszi a hp-t mint a rosseb, ha nem oltod el időben.
Nem tudom ki mit mond, de nekem akkor is bejön a 103. Majd megyek vele pár csatát és felrakom őket.
Azt szeretem benne talán a legjobban, hogy ha ráhúzom a célkört egy ellenséges tankra nem nagyon kell várni, hogy zúmoljon, úgyis eltalálom. Jó gyorsan lehet vele harcolni, nem kell sokáig kint lenni, mert ahova célzol nagyjából oda megy, lősz, és már bújhacc is vissza.

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#5024) Atlantis válasza Macka (#5021) üzenetére


Atlantis
veterán

Ne higgy senkinek, neki nem jön be az M103, mások szerint meg nagyon jó (szerintem is az).

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5025) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Huh, a papír Alecto után felüdülés az AT2.
Csak úgy pattognak lefele róla a lövegek, bezzeg az Alecto-val max. 2 találatot bírtam ki (jó esetben). Igaz ezzel nem tudok egyből a frontvonalra robogni (a 20 km/h nem valami acélos), de legalább nehezen halok :)

A legénységet hogy lehet egyik tankból a másikba átvinni?
El kell küldeni barakkba, és a másik tank toborzásánál ha kompatibilis, akkor bérelhető? És nemzetre van korlátozva, vagy ágra?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5026) Napfénysüti

Haha, első csatám ma: Löwével mentem 10-es csata oldalanként 2db 8-as tank és 4 arty többi mind 9-10-es. 15-7-re nyertünk de nem tudtam sebezni. Jó érzés kezdésnek így duplázni. :D

Més que un club!

(#5027) Napfénysüti válasza marked one94 (#5016) üzenetére

Hallod ez kész. :(
El vagyok a Pattonnal átkozva. Eszméletlen csapatokat fogok ki nem csoda hogy nem megy vele mikor a fél csapat 2 perc után halott és egyszerre jön rám 3-4 tank. És ez rendszeres. :(((
Szerintem ezzel a géppel nemsokára úgy 30%-ra megy le a WR-em és tényleg nem azért mert olyan rossz lenne.

Més que un club!

(#5028) Atlantis válasza Napfénysüti (#5027) üzenetére


Atlantis
veterán

Ugyanígy vagyok a T54-gyel. Jó tank, jó vele menni, de meglehetősen gonosz velem az MM, mikor ez kerül sorra.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#5029) Djuree válasza Napfénysüti (#5027) üzenetére


Djuree
félisten

majd megyünk pár kört, jövő héten veszem az m103-at :K hátha szakaszban jobb lesz a wr. vagy jövök a foch-al, azzal kezdek ráérezni.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5030) Imilenni válasza mcwolf79 (#5025) üzenetére


Imilenni
addikt

Egy okosabb Covenanter simán kivégzi akár egyedül is az AT2-t...szóval ha mögéd kerül kezdj félni. :P

Press "F" to pay respects.

(#5031) mcwolf79 válasza Imilenni (#5030) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ha mögém kerül valaki,akkor szerintem akármelyik tankkal bajban vagyok.
Falhoz lapulok,és akkor nem tud mögé jönni :P

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#5032) odrif


odrif
MODERÁTOR

Ébredeznek már a kis noobocska idióták :DDD

20 éve a Prohardveren

(#5033) AlexWolf válasza odrif (#5032) üzenetére


AlexWolf
senior tag

miért nincsenek azok ilyenkor iskolában vagy dolgozni?

AW (WoT: AlexWolf78///MWO: AlexWolf78///BF3: AlexWolf55///Steam: AlexWolf(HUN)) /// Az ÉLET egy olyan betegség, mely nemi úton terjed és 100%-ban halállal végződik!///War. War never changes!

(#5034) Djuree válasza AlexWolf (#5033) üzenetére


Djuree
félisten

kibuktak/nem vették fel őket sehova

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5035) odrif válasza AlexWolf (#5033) üzenetére


odrif
MODERÁTOR

Mert Magyarországon, ez már nem kötelező. És nem is kérdezi meg senki soha hogy miért.

20 éve a Prohardveren

(#5036) jozefgucci1


jozefgucci1
addikt

Üdv Urak '

Péntektöl hat hét után visszatérek játszani délelőttönként lesz egy kis időm . Szivesen csatlakoznék valakihez .

Amúgy én eddig szerettem a Pattont ,pont mielött meloba jöttem lett meg a tizes nagytesó .Sajna azt már nem tudtam megvenni és kipróbálni . Érdekes , hogy Pershingel majd 60%-os lettem addig a Patonnal nem ment annyira jól . Már fullosan játszható lett , de közel sem az a szint mint a nyolcas Pershing ! Ahogy így olvasgatom ez nem csak nálam van így .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#5037) Angel1981 válasza bartucc (#4948) üzenetére


Angel1981
veterán

Hát ez az, mondom, hogy nem fogom tudni kihasználni; ott a meló, ott a család, hét közben nem tudok játszani, és ezen a 3 napos hétvégén belföldi kirándulás lesz - de több is veszett Mohácsnál. :)

(#5038) psycroptic válasza Napfénysüti (#5027) üzenetére


psycroptic
őstag

Játsz biztonsági játékot. Ne menj felderíteni, ne menj flankelni! Maradj védett helyen, ha lehetséges vagy menj a lemmingekkel ott több esélyed lesz. Egyébként használhatnád úgy is, mint a panthert, mert egészen jó ágyúja van. És én most csak okoskodok, mert én még nem vettem meg, mert a pershing után nem nagyon éreztem még késztetést rá... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#5039) csapee


csapee
senior tag

Van itt valaki TierVI-ban, meglett ez a Hellcat de nagyon nehezen indul be esek-kelek vele. Csatlakoznek valakihez. Minden stock meg rajta, lehet ezert nem sebez, mert szinte csak pattogtat a 7-8-as szinten meg foleg.

Csapee

(#5040) Re-Tech


Re-Tech
aktív tag

Kérdés lenne E-50-el kapcsolatban, a top motorral érezhetően acélosabban fog gyorsulni? Vicces amikor a heavy-k elrobognak mellettem hegynek fel meg kezdésnél. :D
Egyébként bár még nincs sok csatám vele, de nagyon tetszik a Panther 2 után, ezzel már oda lehet pörkölni keményen és néha pattog is.

(#5041) Habib[HUN] válasza csapee (#5039) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Csak azért gyenge mert stock. Fullosan az egyik legjobb tank tierjébe szerintem. Jó sebesség, komoly tűzerő. Igaz papír, és lassan fordítja a tornyát, ettől függetlenül nagyon szórakoztató td lesz belőle. Persze csak akkor ha szereted ezt a gyors játékstílust. Passzívabb emberkéknek annyira nem sikeres típus.
Nagy előnye, hogy bármikor bárhova odaér. Üss és fuss taktika az ideális. Nem is vittem utána tovább az amerikai td ágat. A rá következő tohonya td-k már nem fekszenek nekem annyira. Hellcat wr 58% Slugger 57%
Vegyél fel nyugodtan (Orrharapo nick). Mondjuk én mostanában az m103-at farmolom veszettül, de szeretek a kis td-vel is futni pár kört.

(#5042) psycroptic válasza Re-Tech (#5040) üzenetére


psycroptic
őstag

Igen! Sokkal agilisebb lesz a gépezet tőle. Az utolsó motor nagyon kell rá! Anélkül menet közben meglehet b@szni... :DDD

PSNID: Tomy83PS

(#5043) Jolet


Jolet
őstag

M103-on már csak a lánc és a motor hiányzik
felmegy a motor a lánc nélkül?
fel van szerelve a szokásos felszerelésekkel természetesen

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#5044) Angel1981 válasza vhw (#4960) üzenetére


Angel1981
veterán

Ok, köszi! :R

Ilyesmire tippeltem, csak megzavart, hogy az ágyúpontosságot is belekeverték ebbe a képességbe, de mondjuk érthető, hiszen így forgás közben pontosabban tud tüzelni. :)

(#5045) Skyhunter


Skyhunter
senior tag

A "snapshot" (magyarul pillanatkép?) skill működik artykon? Artyra érdemes a "Halálos szem"-et feltenni?

(#5046) Fel válasza Skyhunter (#5045) üzenetére


Fel
addikt

Érdemes használni a keresőt: Kérdés-válasz (A köztük lévőt hagyjuk..)

(#5047) Djuree válasza Jolet (#5043) üzenetére


Djuree
félisten

számold ki :U miért nem tud senki számolni, 2 naponta felteszi vki ezt a kérdést, már nem kicsit unjuk...meg van adva a teljes tömeg/max tömeg, ha belefér hogy a 2 morot különbségét hozzáadod a teljes tömeghez és nem lépi túl a max tömeget akkor felmegy, amúgy nem ;)

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#5048) Jolet válasza Djuree (#5047) üzenetére


Jolet
őstag

ugye tudod, hogy tized ekkora energiával beírhattad volna, hogy igen vagy nem :-D
a jövőben én is hasonló figyelemmel fogom kísérni a láma kérdéseid okostojás :-D

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#5049) 04ahgy válasza Jolet (#5043) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Egyébként is legyünk kellően pontosak: a felfüggesztés a kevés, nem a lánc(talp).

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#5050) Angel1981 válasza Jolet (#4995) üzenetére


Angel1981
veterán

Ment a lájk, fantasztikus kör volt! :R

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.