Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#25951) Drenadar válasza iwu (#25950) üzenetére


Drenadar
veterán

A logika... az account nem a tied, a WG tulajdona, te csak használhatod. Hogy adhatnád el azt ami nem a tied?

(#25952) iwu válasza Drenadar (#25951) üzenetére


iwu
addikt

nah, akkor nem is veszek goldot többet...:P

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#25953) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

Átfutottam megint a német fát, és arra a szomorú következtetésre kellett jutnom, hogy hiányik belőle a Sturmtiger... ;]

[ Szerkesztve ]

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25954) emre válasza TESCO-Zsömle (#25953) üzenetére


emre
veterán

hogy ezt minden pályakezdő elsüti :U nekem nem hiányzik, meg a katyúsa sem.
csak egy dolgot hiányolok, mégpedig a lövészárokból molotov koktélt hajigáló gyalogságot

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#25955) octopus666


octopus666
tag

Nagyon Nagyon Brutális gép :D

(#25956) Drenadar válasza iwu (#25952) üzenetére


Drenadar
veterán

egyik ismerősöm próbálta eladni az accát, sok 10-es tank, 2 8-as prémium is volt rajta... de a balga úgy adta fel a hirdetést, hogy lehetett látni publikusan az account nevét... bannolták az accot örökre.

[ Szerkesztve ]

(#25957) #95904256 válasza Drenadar (#25951) üzenetére


#95904256
törölt tag

Milyen igaz! Ezentúl "pénzért lecserélheted a jelszavamat" a művelet megnevezése. Az account továbbra is a WG tulajdona marad, csak más fogja használni. A tiltás oka az lehet, hogy ne akarja mindenki kihagyni a kisebb tiereket.

TESCO-Zsömle: Gyalogságot kerülgetni? Nem elég az idiótákat? Van belőlük bőven. Az előbb induláskor belém lőtt egy KV-1, majd közölte "Joke"... Kösz, hogy fordulnál... meg.

[ Szerkesztve ]

(#25958) TESCO-Zsömle válasza emre (#25954) üzenetére


TESCO-Zsömle
félisten

Tényleg érdekelt volna, mert játékban még nem találkoztam ezzel a döggel.

A gyalogság meg érdekes lenne. Kissé nehezítené a csatát, hogy még azokat és a nekik való felszerelést is kerülgetni kell, nem?

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25959) dorka16


dorka16
aktív tag

Én mondtam, hogy csak sírni kell és jön az eredmény. 5 vereség zsinórban majd: ISU tankász 6500dmg. 6 kill. A Tigris2-est 646m lőttem ki. Most nem volt berúgva a legénységem. :C

(#25960) [HUN]Dani válasza iwu (#25904) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Egy szóval nem írtam, hogy nem ügyes. Azért írtam, mert egy 7 éves gyerek aki folyton a faterját lesi ahogy wotozik, azért sok mindent tud amikor elkezd egy saját accountot.

magyarsrac

(#25961) Bad Pritt válasza Scheffer (#25944) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ez csak szimpla századozás igaz? :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#25962) Enzolord válasza emre (#25954) üzenetére


Enzolord
addikt

Vagy a lövészárokból sturmtigert hajigáló gyalogság, na az lenne a tuti..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#25963) benvolio válasza Vitiris (#25749) üzenetére


benvolio
őstag

Feltettem ezt a "golddetector" mod-ot és találatnál középre színesbe feljön nagyba a jelzés, ezt kilehet valahogy venni belőle, hogy csak lent mutassa az értékeket, mert így elég zavaró?
Üdv!

(#25964) cscsali válasza Scheffer (#25944) üzenetére


cscsali
tag

Jó volt srácok, gg! :)
Minőséget nem lehetne picit fentebb csavarni legközelebb?

(#25965) Scheffer válasza cscsali (#25964) üzenetére


Scheffer
tag

A minőséget feljebb állíthatjuk, de mikor teszteltük, akkor gyakran akadozott, laggolt stb., azonban még nincs vége, csak egy kis szünetet tartottunk. :)

Mellesleg ha követed a streamünket, és beírod majd, ha szólunk, hogy teamwd (pont így, egybe, kis betűkkel) akkor a csapatba is bekerülhetsz. :)

(#25966) Atlantis válasza Scheffer (#25965) üzenetére


Atlantis
veterán

Hja, a minőség lehetne jobb, amúgy szép körök voltak.

Amúgy beírnám én, de ezért nem regisztrálok... :)

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#25967) #43783936


#43783936
törölt tag

Wot matek:

A csata kezdetén leadott vétlen lövés száma egyenesen arányos az első 2 percben értelmetlenül elhulló játékostársak számával. :DD

Ezt most az elmúlt kb. 30 csatából állapítottam meg.
Ebből egyszer véletlenül a nyertes oldalra kerültem.
Természetesen pont akkor amikor a hátam mögött egy AT-7 es adott le egy vétlen lövést.
A D-Maxomnak nem igazán tett jót. :W

(#25968) cscsali válasza Scheffer (#25965) üzenetére


cscsali
tag

Akkor hagyjátok így, most nem laggol.
Most épp az új német td-ket nyúzom, majd legközelebb :)

(#25969) oPalRx7 válasza #43783936 (#25967) üzenetére


oPalRx7
tag

eccer elc-vel kerülgettem a csapatunkat, és kaptam egy su-101 1hko lövését a fenekembe :) ő végén meg se nagyon magyarázta, csak "véletlen lőtt egyet".

(#25970) #43783936 válasza oPalRx7 (#25969) üzenetére


#43783936
törölt tag

Nekem volt kb. két hónapja egy olyan napom, hogy 5 teamkillt hoztam össze.
Nem egyszerre és nem szándékosan.
Vagy a TD elé ugrottak be a lövés pillanatában, vagy az arty lőszere ért oda későn.
Az pech volt.
Engem is kinyírtak már jó néhányszor a csata hevében, mert bemásztam más elé. :D

Ez a kezdéskori lövöldözés viszont színtiszta balf@szság. :W

(#25971) v!ct0y


v!ct0y
veterán

Ez az új 10 es td nagyon op :) Lesz nerf bőven.

(#25972) bullseye válasza Drenadar (#25951) üzenetére


bullseye
addikt

+ nem szeretnének utána Colombot játszani, amikor a régi tulaj visszakéri az accot, arra hivatkozva hogy lopott, az új meg magának követeli, mert kifizette...

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25973) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Tényleg abba kell hagyni ez a szájabaszekszuált játékot egy időre. Mai winrate kábé 30%. Ebből van kábé 10 csata amiben én voltam a top killer. Ez a legutolsó PZ1C-vel. Mondja már meg valaki, mi a f@szt csinál a csapat? Nem látják, hogy a maradék enemy a bázist foglalja? Ja hogy nem mondtam: Tőlünk még nem döglött meg senki sem, az enemynél a maradék 5 tank megnyerte a csatát zászlófoglalással. No comment, tuti szándékos az idiótákkal való összesorsolás, most már ne mondja senki sem, hogy nem az. Lehet én vagyok a soros, de ez betette mára a kaput:

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25974) Drenadar válasza bullseye (#25972) üzenetére


Drenadar
veterán

szerintem meg nem akarják, hogy egyesek kemény pénzeket kapjanak az ő játékuk miatt... érthető nem? Persze az illető játszott, ölt bele órákat, de ez nem érdekli egy mmo készítőjét sem.

(#25975) dorka16 válasza PAtr0n (#25973) üzenetére


dorka16
aktív tag

Tier5 és alatta ne várd az értelmes játék szikráját se.

(#25976) cscsali válasza PAtr0n (#25973) üzenetére


cscsali
tag

Akkor a mai eredményemet ne linkeljem be? :D

Plusz a WoWp-ből is összejött egy hónap prém, de még kettő esetleg három belefér nov. 13-áig :)

(#25977) TESCO-Zsömle


TESCO-Zsömle
félisten

T46 adja. Szedi a virgácsait, mint állat, nem maradok le semmiről. :))

Sub-Dungeoneer lvl -57

(#25978) PAtr0n válasza dorka16 (#25975) üzenetére


PAtr0n
addikt

Köszi. Pedig mentem KV1-S és T-150-el is a csaták legalább 50%-át. A T150-et még mindig nem sikerült ledupláznom. Undorító ami megy. Volt hogy a T150-el 4 killel vesztettünk. Irigylem azokat akik legalább 55%-os győzelmi arányt összekaptak ma. Elegem van ebből az egészből, de holnap újra próbálom. Nem hiszem el, hogy ennyire balf@szokkal kell hogy összesorsoljon. A winrate-em az utóbbi napokban 1.5%-ot zuhant, és bármennyire jól játszom, nem tudunk nyerni.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25979) vendingo


vendingo
veterán

Angol közepes tankokkal érdemes vesződni? Most akcióssak.

Csak a Puffin ad neked erőt és mindent lebíró akaratot!

(#25980) Linkin válasza v!ct0y (#25971) üzenetére


Linkin
senior tag

Nem éppen repesszel meglövik és vége van

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#25981) bullseye válasza Drenadar (#25974) üzenetére


bullseye
addikt

Legföljebb azt nem akarják, hogy az új játékos másnak fizessen, és ne nekik a prémium cuccokért :)

'Micsoda nyűg" by Rest (FA Brotherhood) │ Szarkazmus valószínűsége: 70%

(#25982) Drenadar válasza vendingo (#25979) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem a Centuriontól kezdve már jók... főleg a dimbes dombos pályákon. De az ágyú sem rossz, de tény, hogy ne médium feelinget várj. Eléggé papírok, viszont nem mennek gyorsan, de tény, azt a csekély 30-40km/h-t hamar elérik. többnyire... Az előtte lévők nagyon gyorsak, főleg a cromwell, de nagyon papir, oda tényleg elég egy HE lövés kb (mondjuk nagyon nem mindegy ki lövi azt a HE-t) Az alsó tierben inkább nagyon gyors ágyuk vannak amik alig sebeznek.

(#25981) bullseye : tul kép én is ezt mondtam.

[ Szerkesztve ]

(#25983) #95904256 válasza PAtr0n (#25978) üzenetére


#95904256
törölt tag

T150, 4 kill és vesztés? Akkor ezt figyeld... AT15A, 6 kill és vesztés...
Egyetlen KV-1S volt hajlandó feljönni a hegyre. A többi újítani akart.
A végére egyedül maradtam a hegyen, rohanhattam a zászlóig... de AT-vel? :DDD

[ Szerkesztve ]

(#25984) #43783936 válasza #95904256 (#25983) üzenetére


#43783936
törölt tag

Két hét alatt négy TopGunt hoztam össze Siegfried Line-on.
Mind vereség volt. :W
Volt közte Tortoise, de IS-2 is.

(#25985) dorka16 válasza PAtr0n (#25978) üzenetére


dorka16
aktív tag

60%. ;]

(#25986) Bingisz válasza dorka16 (#25985) üzenetére


Bingisz
addikt

Nyert / Csaták: 38 / 58 ( 65.52% )
WN6: 1 920

;]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#25987) nihill


nihill
őstag

Segítséget kérnék, mert 3k csatával kevés vagyok megfejteni:
Grillével vagyok. Közelben sehol senki, de berohan egy scout és felspotol. Gyorsan kilövik szerencsére. Persze azonnal helyváltoztatás, nyilván nem egyenes vonalban. 12 másodperc és kb 60 méter telik el a scout kilövése után, és oneshotol az ellenség M41-e. Természetesen még akkor is mozgásban voltam. kanyarodva. Felspotolva nem lehettem mert tovább nézve a replayt, kirajzottak a scoutot kilövő tankok és senki más nem volt a közelben. Na ezt hogy hozta össze az ellenfél artyja?

(#25988) #95904256 válasza nihill (#25987) üzenetére


#95904256
törölt tag

Mázli. Ha tudom, hogy valaki merre bujkál én is oda szoktam sózni, hátha talál. Néha bejön.

(#25989) csapee


csapee
senior tag

Egy kis e-penis növelés rámfér:)

Nagy részének ideje nem volt szinte lőni, a varázserdőben kapták az áldást.:)

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#25990) Achill3uS


Achill3uS
veterán

atya isten Waffentrager E100 ez ugy ahogy van átformálja a tier X-et... 1 tárból kiszed bármit full hpról 12sec alatt... olyan OP hogy semmihez sem fogható... nerf gyanús különben lesz itt sírás... egyedüli szépséghiba, hogy X-es arty oneshottolja...

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#25991) Vitiris válasza benvolio (#25963) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Persze! \res_mods\0.8.8\gui\scaleform\CDPSetting.xml -ben tudod beállítani

<!-- A popup üzenetek beállításai-->
<damageHit visible="true"> ezt állitsd falsre-ra!

Notepad++ szerkeszd ha tudod

[ Szerkesztve ]

(#25992) Linkin válasza Achill3uS (#25990) üzenetére


Linkin
senior tag

Dehogy op repesszel bárki szétkapom mert mákos Sebzés nyom bele meg egy percig tölt

Wot csatornám:https://www.youtube.com/channel/UCu5WdaeI6J16mxqAjlAfHyQ

(#25993) PAtr0n válasza #95904256 (#25983) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nem is értem hogy a fenébe nem érsz vissza időben a zászlóhoz egy AT-vel. :)
Az a baj, hogy tegnap a PZ1C is kevés volt, hogy odaérjek... Ha idióta a csapat, teleportálni is kevés lenne.

Dorka, bingisz:
csak 1 napra kapnátok azokat a bandákat amiket én tegnap. :P De már rájöttem, le kell szarni a wr-t, totál eljutott oda a játék, hogy nem számít, és alig minősíti a játékost. Visszasírom a 8.7 idejét. Mikor lesz már 8.9? :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25994) [HUN]Dani válasza Achill3uS (#25990) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Szerintem még néhány t8 arty is oneshootolhatja kis szerencsével. A teteje annyira papír, hogy nem igaz.

magyarsrac

(#25995) Vitiris válasza v!ct0y (#25971) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Minek nerfelni? ott a foch 155 az egyedüli td ami 6mp alatt végez egy Mausal! Jobb páncél (pattogós) szerintem jobb ágyú. És a cammoja legjobb a játékban, lővés közben sem csökken. Egy igazi ragadozó, mindehhez gyors is.

Szóval szerintem már most is van jobb td mint ez az új német.

(#25996) Vitiris válasza Achill3uS (#25990) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Próbáld ki a foch 155-t ha opp-t akarsz látni :D

(#25997) [HUN]Dani válasza Vitiris (#25995) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

Azt kihagytad, hogy ennek még páncélja is van az új német td-hez képest.

magyarsrac

(#25998) csapee válasza Vitiris (#25996) üzenetére


csapee
senior tag

Csak ne lenne a tetejen az a hulye "antenna", akkor lenne csak op:)

Patron en a penztarcammal szavazok, nekem most mar nem er egy aranyat se. Nagyon keves az elvezetes jatek (nem nyerni akarok) igy kivarok. Ha nem javul rovidesen, meg paa.

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#25999) Achill3uS válasza Vitiris (#25996) üzenetére


Achill3uS
veterán

azt a vonalat egyáltalán nem viszem, teszten mentem vele párszor valóban elég OP de teljesen mind1 mert kb minden X-es autoloader nerfelve lesz :D szoval le merem fogadni, hogy ezis. nyilván most mindenki ezzel nyomul megy vele előre mint az idiota de szerintem rendes szerveren megbujva lesznek akik csunyán fognak tarolni vele.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#26000) Cucuska2 válasza Vitiris (#25995) üzenetére


Cucuska2
őstag

Azt vedd figyelembe, hogy a f155-nek a tárja hármas, és 5 másodpercenként lő. 10 sec alatt okoz 2250 sebzést, a WT E100 pedig 3k fölött (3360?) ugyanennyi idő alatt.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.