Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#159001) wwenigma válasza Jokerdapro (#158998) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Nem rasszizmus sajna, bár az lenne... :(

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#159002) dokee78 válasza Viktoár (#158996) üzenetére


dokee78
félisten

Lengyel és Czech

(#159003) Viktoár válasza Yofej75 (#158997) üzenetére


Viktoár
addikt

Mert 10 csatából minimum 7-szer a lengyel "játékosok" miatt élvezhetetlen az összecsapás. Én sem vagyok egy nagy valaki, talán átlagos a játéktudásom de az a mérhetetlen nagy butaság amit a lengyelek produkálnak a csaták alatt....... :W

Régebben amikor volt fent xvm és zászló mod, szinte csak azt láttam hogyha lengyel a zászló akkor piros/narancs színű a játékos függetlenül a csaták számától. (3k,8k,14k,20k, 26k, stb...)

Már nem kell se xvm sem zászló mod hogy lássam valószínűleg kik a lengyel játékosok a csapatban. Sokszor a csetből is tudom mert a többiek is erősen retard polish/poland -oznak. :DDD

Tiszta sor hogy minden nemzetből vannak buta játékosok 1-1 ilyen belefér. Azonban lengyelekből annyi van hogy teljesen tönkreteszik a játékot. Egyszerűen az a csapat győz ahol kevesebb a lengyel játékos. :K Sajnos t10-ben ugyanúgy ott vannak mint t5-ben.

Amúgy nincs bajom velük, sőt van olyan tv műsor amit nagyon szivesen nézek mert humoros és szimpatikus a főszereplő pedig lengyel. :K

Csak ne a játékban találkozzunk. :DDD

Üdv:Viktor

(#159004) vhw válasza Viktoár (#159003) üzenetére


vhw
addikt

És nettóban mivel/miért jobb, ha 10 lengyel helyett van x magyar + y török + z német (vagy "német") + v román + w cseh + stb =10 szerencsétlen?
A végeredmény ugyanaz.
Fajlagosan ugynannyi hülyét ad ki mindenki, akkor meg?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#159005) Warton válasza jano_77 (#158999) üzenetére


Warton
őstag

Ez nem is rossz ötlet, de nyilván valamilyen büntetéssel egybekötve. Tehát ha pl. csak azonos tierbe akarsz játszani akkor mínusz 200xp és -20.000 credit a csata végén. Ami soknak tűnik, de legalább kényelmesen eljátszhatsz és élvezheted a csatákat. És nem az van, hogy ott állsz a japán tigrissel egy O-HOval és egy KV-4-el szemben.

(#159006) Papooo válasza Viktoár (#159003) üzenetére


Papooo
senior tag

Ma nekem csak nyomorék magyar és német játékosok jutnak.
A sz@r, az mindenütt büdös, mindegy, hogy honnan származik...
Mellesleg, azért van olyan sok lengyel, mert ott lényegesen nagyobb a játékosok száma.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#159007) h1mpi válasza Papooo (#159006) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Ez az igazság, magasan a legtöbb játékos EU szerveren Lengyel. Nem szabad általánosítani, mert a FAME vagy az MVPS nagy része Lengyel Superunicum, szóval azért van sok, aki tud játszani is :))

Pl Jancsika is Magyar... :O ;]

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#159008) Imilenni válasza Yofej75 (#158997) üzenetére


Imilenni
addikt

Csodálkoznál hogy az franciák/magyarok között mennyivel több buta ember van! :))

[ Szerkesztve ]

Press "F" to pay respects.

(#159009) Gyuri27 válasza Viktoár (#158996) üzenetére


Gyuri27
félisten

PL sk cz. Ezeket ne.
Amikor meg elkezdenek irkálni az vicc. Mint hócsba a ruszkik. Miért gondolják, hogy mindenki klingon ezen a rohadt világon?

Az új orosz td egy vicc. Szánalom a wg balance. Az mm-ről nem is beszélve. Jó nap ez a mai is.

[ Szerkesztve ]

Amd - Radeon - Ryzen

(#159010) Viktoár


Viktoár
addikt

Természetesen értem és írtam is hogy minden nemzetnek megvannak a low playerei azonban a lengyeleknél ez a % szerintem jóval magasabb mint a többinél.

Mondjuk 100 magyarból (vagy tök mindegy milyen nemzetet veszünk alapul) 25-nek nem való ez a játék. Míg lengyeleknél szerintem jóval 60 felett van ez a szám. Persze ők vannak a legtöbben ezért tűnhet úgy hogy több az agyatlan de én azt mondom hogy arányaiban messze a legrosszabbak a lengyelek. :K

Üdv:Viktor

(#159011) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Erdekes ez a lengyelezes. Foleg, hogy olyan jatekosok szajabol lehet hallani akik maguk sincsenek a legjobbak kozott...

Ha nem lennenek lengyel jatekosok akkor mindenkinek hirtelen elkezdene jobban menni a jatek? :C

---------------------------------------------------------------------------
Tegnap gyorsan sikerult "leaszolni" az uj paripat. :)

(#159012) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Találós kérdés: PC-n ki mikor látott utoljára ilyen MM-et ??

Nem tudom, hogy ennyire kihalt lenne konzolon a tier 10, de itt szinte minden harmadik csatában a csapat jelentős része tier 6-7. PC-n biztos nehéz lenne megoldani, hogy ne állandóan tier 10-zel gyötörje a nyolcasokat az MM. Vagy mégsem?

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159013) h1mpi válasza mcwolf79 (#159012) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Itt még nem akarják elvenni a nép kedvét. Én próbáltam PS4-en, de nem jött be, túl árkádos az érzése, nincs meg az ami a PC-n jellemzi a játékot érzésre.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#159014) Viktoár válasza Dobi 562 (#159011) üzenetére


Viktoár
addikt

Te már megint kiragadtad a lényeget. :C Senkinek nem menne jobban, senki nem is mondta hogy a lengyelek miatt annyi a wn8-a amennyi. (Persze neked csak a WN8 számít) Arról van szó hogy élveztesebb lenne a játék ha kevesebb agyhalott kerülne egy csapatba aminek a zöme főleg lengyel játékos. Előre mennek és fél percen belül meghalnak, vízbe fulladnak, lökdösnek, kitolnak, meglőnek, stb...

Hangsúlyozom hogy nem csak a lengyel társaink ilyenek, van mindenféle nemzetből, de valljuk be tőlük van a legtöbb.

Mellesleg nem tudtam hogy csak a legjobbaknak lehet véleményük. :F

Van alkoholista (szenvedély beteg) ismerősöm aki csak a sörről tud beszélni, sörös vicceket mesél és bármilyen téma van, mindig a sörhöz lyukad ki. Te így vagy a nagyrabecsült WN8-addal. :C

Üdv:Viktor

(#159015) mcwolf79 válasza h1mpi (#159013) üzenetére


mcwolf79
veterán

Ugyanaz a játék, csak kontrollerrel. Miben arcad-osabb szerinted?
Ami külön röhej, hogy kb. Kétszer annyi pálya van, mint PC-n. Nem tudom miért nem rakják át ezeket a PC-s verzióba , plusz olyanok is vannak benne , amiket "BALANCE" cìmszóval kivettek (Port,Komarin) . Érdekes ez az egész, szerintem nem sokból tartana ezeket átportolni PC-re, és ennek jobban örülne a nép, mint a "továbbfejlesztett" még fosabb MM-nek.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159016) Jokerdapro válasza Viktoár (#159014) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Kiragadok én is : "Persze neked csak a WN8 számít"
Hát persze mint mindenki másnak! Ez egy mérőszám, valami ami alapján nyomon tudod követni a fejlődésed/visszafejlődésed (még ha csak egy játék akkor is). Tehát valamilyen szinten úgyis a wn8-hoz fogunk kilukadni. :U :)

(#159017) Yofej75 válasza Imilenni (#159008) üzenetére


Yofej75
aktív tag

Nem csodálkozom, a magyarokat messziről felismerem :DD :DDD
A "butákat" főleg :))

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#159018) Viktoár válasza Jokerdapro (#159016) üzenetére


Viktoár
addikt

Így van ahogy mondod, az egy mérőszám amivel a fejlődésedet tudod követni. :K De erről most szó sem volt hogy éppen kinek mennyi. (lengyelekkel vagy anélkül) :D

Ott tartunk hogy aki nem lila mint dobilaci annak nem lehet véleménye mert ha valamit ír akkor az siránkozás meg hülyeség. De tök mindegy mi a téma, WN8 mindenek felett. :C

Ez csak egy játék, van akinek szórakozás és van akinek ez a mindene. :)

Üdv:Viktor

(#159019) Yofej75


Yofej75
aktív tag

Nagyon szigorúan nézve van egy kiváló játékos, van egy leggyengébb és mi, a töltelék.
Ez mindig így lesz amíg a WoT WoT marad, esetleg valamelyikünk eléri az egyik végletet és kikerül a töltelék csoportból.
Most az, hogy a töltelék magyar vagy lengyel, narancs vagy zöld szerintem nem lényeg, hiszen a fentebb említett két játékoson kívül mindegyikünknél vannak rosszabb és/vagy jobb játékosok.

Én nem a gyenge hanem a bunkó játékosokon vagyok kiakadva.
(...végül is holló hollónak nem vájja ki a szemét :DD)

Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért ide írom, hogy "Azt nem írhattam ide, hogy "nincs aláírásom" ezért..."...

(#159020) Papooo válasza Jokerdapro (#159016) üzenetére


Papooo
senior tag

Sokak szerint az is fejlődés, ha valaki full 10-es csatában Prohorovkán egyetlen scoutként a sarokból sniperkedik.
Amikor rákérdeztem, csak annyit írt, hogy a spot nem ad wn8-at. Kapott egy repeszt a 268v4-emtől, erre addig lőtt belém, amíg ki nem vágta a rendszer.
Az ellen scoutja persze bot volt, de így is spottolt annyit hogy bukjuk a csatát
Nesze neked Word of Stat

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#159021) h1mpi válasza mcwolf79 (#159015) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem tudom, Nekem ez az érzésem. Lehet a hülye kontroller miatt :O

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#159022) Dobi 562 válasza Viktoár (#159018) üzenetére


Dobi 562
addikt

En hol emlitettem a wn8-at? :D

Szerintem engem jobban szorakoztat a jatek, mert az orokos panaszkodas helyett arra koncentralok hogy kijavitsam a sajat hibaimat, jobb legyek, fejlodjek. Emiatt tobbet nyerek.

A wn8 engem teljesen hidegen hagy, nem hasznalok xvm-et sem. A sajatomra szoktam ranezni mert tudok viszonyitani hogy az adott tankkal mennyire vagyok jo.

Egyebkent meg gunmarkokat huzok kihivaskent. Elozoleg az Obj 260-ert jatszottam de az meglett, kell uj kihivas.

(#159023) vhw válasza Papooo (#159020) üzenetére


vhw
addikt

És a szándékos team dmg milyen fejlődési folyamat része, mennyit tett hozzá a győzelemhez? :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#159024) Dobi 562


Dobi 562
addikt

A-44-el tolja valaki? Annyi rosszat hallottam rola de a 107-es agyu full golddal nagyon adja. :DDD

(#159025) vhw válasza Dobi 562 (#159024) üzenetére


vhw
addikt

Azzal kinek nem adja? :)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#159026) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Most olvastam Scheff oldalán, hogy buffot kapott a T-44 és a mod.1 is. Motorerő volt most főleg a buff.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#159027) szalai56 válasza Dobi 562 (#159024) üzenetére


szalai56
senior tag

Én próbálkozom vele, de nem megy. Amilyen jó volt az az ágyú, ezen a tankon nekem katasztrófa. Goldot ritkán használok, szeretem szívatni magam. :DDD

Amiga1200; http://amigos.amiga.hu/szalai56/

(#159028) Jokerdapro válasza Papooo (#159020) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Hát kéremszépen rés van a rendszeren... :U Kurvára nincs jutalmazva az hogy te könnyű tankal a szaros életed kockáztatod a többiekért, pont úgy mint ahogy az spg-nél se a stun. Tehát amíg ez így van addig mindig is lesz ilyen. (Nyilván azért kitakarodhatna a bokorból néha egy körre + sok okos esetleg nem érti mi az a passzív spot, bár ez már egy másik történet. :) )

(#159029) Dr.Én válasza h1mpi (#159026) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen..fürgébb is lett az új motortól...gyorsabban fordul..szóval mozgékonyabb a T54 proto...már rá fért...
Nagyon kellett neki

WOT: kissio

(#159030) Dobi 562 válasza szalai56 (#159027) üzenetére


Dobi 562
addikt

Golddal kell pedig hasznalni, sajnos ez a tank igy van balanszolva. Annyira pontatlan a 107-es es gyenge a dpm-je, hogy nem engedheti meg maganak az ember, hogy tul sok loves ne sebezzen.

A tobbi agyuja meg nem opcio a nevetsegesen alacsony atutesi ertekek miatt.

(#159031) Papooo válasza Jokerdapro (#159028) üzenetére


Papooo
senior tag

Nagy rés van a rendszeren.
Amíg pár sebző lövéssel lighttal könnyű wn8-at húzni, addig a stathuszárok kedvenc paripái lesznek

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#159032) Barret001 válasza Papooo (#159031) üzenetére


Barret001
addikt

Van pár vadállat light,jó tűzerő,és mozgékonyság.Aki ügyes,annak többet ér,mint egy agyon páncálozott heawy...

(#159033) jr1994 válasza Papooo (#159031) üzenetére


jr1994
addikt

Lighttal könnyű jó statot csinálni, de minek? Attól még ugyanúgy bot marad a Jóska123 vagy a Czolgista kebab gyerek. Megnézed a tankjait és hoppá, a 10-esekkel már elfogy a tudomány. Vagy nincs is 10-es tankja, ez a jobbik eset.

Barret001: a vadállat light a legtöbb pályán nem sokat ér egy jobb heavy ellen.

[ Szerkesztve ]

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#159034) Papooo válasza Barret001 (#159032) üzenetére


Papooo
senior tag

Igen, ezt pontosan tudom, de ezzel se szokás egyszem lightként nyílt pályán beállni a sarokba, ahonnan garantáltan semmit se lát, csak ha valaki (aki nála vaksibb) spottol neki, mert ez az esetek döntő többségében vereséggel végződik, hacsak nem teljesen afk az ellen lightja.

jr1994 : Aki Word of Statot játszik, annak a wéjennyóc az isten, lesz@rja a csata eredményét.

[ Szerkesztve ]

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

(#159035) Jadro válasza Papooo (#159031) üzenetére


Jadro
veterán

Hát most nem akkora trúváj light tankozni a tegnapi frissítés óta. Ez a sok bazi kemény orosz tank nem barátja a lightoknak, pláne nem ebben a tömegban ami most van belőlük. :)

[ Szerkesztve ]

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#159036) Bozso68


Bozso68
senior tag

Az IS3 legényeket szeretném gyorsabban fejleszteni, és amúgy is kellene egy farmolós ruszki heavy prémium tank.
IS6 nem valami nagy eresztés, a Churchill III milyen erre a célra? Defender sajna láthatáron sincs.

(#159037) mcwolf79 válasza Bozso68 (#159036) üzenetére


mcwolf79
veterán

Nem rossz a Churchill III, de a helyedben várnék még. US szerverre be van harangozva a Defender Valentin napra, hátha lesz nálunk is.
Ha cost saver orosz prèmtank kék, akkor megveheted a Churchill-t, mert egész jó tank.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159038) Jadro válasza mcwolf79 (#159037) üzenetére


Jadro
veterán

Lehet hogy az új, kemény orosz tankok bevezetésével már bátrabban behozzák majd a Defendert is, nem lesz egyedül :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#159039) Bozso68 válasza mcwolf79 (#159037) üzenetére


Bozso68
senior tag

Köszi szépen!
Amit Jadro írt, abban is lehet nagy igazság. Hasonlóan pattintanak az új nehezek, mint a Defender. A Bálint napot kivárom, aztán döntök.
Még kérdés, hogy van egy már sok pénzt hozott amcsi T34, és egy Patriot a garázsban. Valamelyiket most be kéne cserélnem, és alighanem a Patriot repül, mert nagy csalódás lett belőle.

[ Szerkesztve ]

(#159040) mcwolf79 válasza Bozso68 (#159039) üzenetére


mcwolf79
veterán

Szerintem a Patriot klasszisokkal jobb, mint a T-34. Mobilis, összességében az ágyúja szerintem jobb, kisebb célpont. Én biztos a T-34-től szabadulnèk meg, nagyon eljárt felette az idő. De ugye kinek mi jön be :U

[ Szerkesztve ]

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159041) h1mpi válasza Bozso68 (#159039) üzenetére


h1mpi
nagyúr

A Patriot csalódás? Szerintem az user error lesz, az egyik legkönnyebben játszható tank.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#159042) jano_77 válasza jr1994 (#159033) üzenetére


jano_77
nagyúr

Áruljátok már el nekem kérlek, hogy miért kell azonnal azt nézni, hogy a 10-es tankokkal milyen a statja?!? Értem, hogy az a top tier, de lehet, hogy nincs is az illetőnek - mint írtad - vagy ha van is, akkor nem használja őket, mert ha egy meg van, húzza a következőt és nincs ideje a 10-esekre. Pl én pont ez utóbbi vagyok. Nem mondom, hogy időnként nem gurulok egy-két kört a 10-el, de nem mérvadó, így nyílván ki sem tudom ismerni az adott tankot, vagyis nem lesz vele olyan a statom mint mondjuk azzal, amivel sokat megyek, mert húzom vagy mert élvezetes vele a játék.
Akkor öngól szerintem ilyenkor azonnal azt szajkózni, hogy a 10-ekkel mekkora NOOB!

Tankcsere:
Az a baj vele, hogy pl a Type59 nagyon simán becserélném, de annyira lófütyi goldot adnak érte, hogy azért nem éri meg. Pedig mennyire bánom már, hogy anno pénzt adtam ki érte. :O

mcwolf79: PS4-en ugyan azt az accot csinálod mint PC-n vagy teljesen 0-ról kell indulnod?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#159043) Bozso68 válasza mcwolf79 (#159040) üzenetére


Bozso68
senior tag

Ezer éve farmoltam a T34-gyel utoljára, az idő szépítheti az élményt. Egy év után most kezdtem megint WOT-ozni, pont a Patriot-tal hideg kézzel. Azóta az IS vonalat, meg az M103 végét tolom.
Lehet , hogy kigurulok mindkét prémiummal 15-15 meccsre, és azután döntök.

Mod:
(#159041) h1mpi: szerintem is user-error lesz, ahogy a fentiekben is sugalltam.

[ Szerkesztve ]

(#159044) mcwolf79 válasza jano_77 (#159042) üzenetére


mcwolf79
veterán

Sajna nincs átjárhatóság a két platform között, úgyhogy kezdtem az elejéről.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#159045) h1mpi válasza Bozso68 (#159043) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nézz streameket, hogy miként érdemes vele játszani, vagy a wotreplayen replayeket a jobb köröket.

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

(#159046) jr1994 válasza Jadro (#159038) üzenetére


jr1994
addikt

Amúgy szerintem ez a 257-es csoda eléggé hasonlít a Defender stílusára.

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#159047) jano_77 válasza mcwolf79 (#159044) üzenetére


jano_77
nagyúr

és megérte újra neki vágni? Nem sajnálod a sok időt, amit a PC-be bele öltél?

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#159048) szbalogh válasza jano_77 (#159047) üzenetére


szbalogh
őstag

Úgy néz ki, hogy márciusban újrakezdem én is :D
Vagy előkotrom az arty accountomat... főleg ennyi nehéztankkkal a játékban ;]
Bár most a War Robots köt le esténként :B

Nick: HE_Storm

(#159049) Jadro válasza jr1994 (#159046) üzenetére


Jadro
veterán

Még nem próbáltam ki, de így ránézésre bennem is ez fogalmazódott meg. Szerintem nem adom el, adok neki egy esélyt ha már megkaptam. :)

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#159050) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Tegnap pattantam a másik 257-es tornyáról, úgy hogy full oldalt volt. Mondom mi a f*sz... Most már megértettem... komolyabb a tornya majdnem, mint a X-eseknek... :Y

[ Szerkesztve ]

Eladó egy használt HyperX Alpha Gamer füles - 13 990 Ft

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.