Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24101) dfsz34 válasza dorka16 (#24096) üzenetére


dfsz34
őstag

Két faktor is van, az IS nagyágyúja híresen pattogós és a másik, hogy a tigris beforgatva ügyesen tud pattintani. Ha forgat a Tiger, akkor is van néhány pont, amit biztosan be lehet lőni, de nyilván egy stresszhelyzetben nehéz pontosan célozni, meg arra semmi garancia nincs, hogy oda is fog menni a lövedék, úgyhogy onnantól lásd első megállapítás.

(#24102) scyllarus válasza PAtr0n (#24050) üzenetére


scyllarus
veterán

A szabály az +2 tier. Nincs külön MM stock tankokra meg fullosakra. A 8.8 óta egyébként én is sokkal gyakrabban vagyok a tápláléklánc alján, bármivel, bármikor. (Lightokat egyébként sem használok).
Ezzel nem tudsz mit csinálni. Amit én szoktam:
1. free xp-t tartalékolok előre
2. free xp-t gyűjtök, a stock tankot nem, vagy csak a napi duplákhoz veszem elő
3. Ha teherbírás gond miatt nem menne fel a jobb modul, akkor rááldozom az egyik modulhelyet addig, és veszek megerősített felfüggesztést, ha a gun gyenge, használom golddal. Mostanában olyan jó kis akciók vannak, nincs kreditgondom.

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24103) dorka16 válasza dfsz34 (#24101) üzenetére


dorka16
aktív tag

Ezt mind elhiszem de:
1.Nem volt beforgatva max. 2 fokkal, messze volt de pont telibement a lövés.
2.16 találatból 15 ütött át ez az egy pattant le. A legfontosabb.
3.Gold ammo alsó átütése 163mm, Tigris első páncélja, 100mm miről beszélünk? Még ha 0.75X-el szorozza is az átütésemet akkor is át kellett volna mennie.
4.Rohadjon meg. :(((

(#24104) Cucuska2 válasza dorka16 (#24103) üzenetére


Cucuska2
őstag

Mutass replayt.

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#24105) dorka16 válasza Cucuska2 (#24104) üzenetére


dorka16
aktív tag

Mindjárt. Előbb megnézem én hátha hülyeséget beszéltem. :O

(#24106) dorka16


dorka16
aktív tag

Nincs Sacred Valley replay. Mi a neve a replay mappába?

(#24107) Drenadar válasza dorka16 (#24106) üzenetére


Drenadar
veterán

állítsd a fileokat időrendi sorrendbe és a posztod alapján le tudod szűkíteni hogy melyik lehet.

Annyira gusztustalanok egyesek a fraglopásaikkal :(

[ Szerkesztve ]

(#24108) nyunyu válasza dorka16 (#24106) üzenetére


nyunyu
félisten

01_karelia: T3+
02_malinovka: T1+
03_campania: province T1-3
04_himmelsdorf: T1+
05_prohorovka: T3+
06_ensk: T3+
07_lakeville: T5+
08_ruinberg: T5+
10_hills: mines: T1+
11_murovanka: T4+
13_erlenberg: T4+
14_siegfried_line: T5+
15_komarin: nincs
17_munchen: widepark: T5+
18_cliff: T5+
19_monastery: abbey: T5+
22_slough: swamp
23_westfeld: T6+ (8.3: T5+)
28_desert: sand river T4+
29_el_hallouf: T4+
31_airfield: T4+
33_fjord: T6+
34_redshire: T5+
35_steppes: T4+
36_fishing_bay: fisherman's bay: T5+
37_caucasus: mountain pass: T6+ (8.4: T4)
38_mannerheim_line: arctic region: T4+
39_crimea: south coast: T5+
42_north_america: port: T5+
44_north_america: live oaks: T4+
45_north_america: highway: T4+
47_canada_a: serene coast: T4+
51_asia: dragon ridge: T4+
60_asia_miao: pearl river
63_tundra: tundra
73_asia_korea: sacred valley
85_winter: severogorsk T4+

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24109) dorka16 válasza Drenadar (#24107) üzenetére


dorka16
aktív tag

Asia-Kore a neve. Sajnos a replay nem perdöntő. Miért nem azt látom ott mint játék közben. Ott biztosan emlékszem, hogy a lövsé pillanatában láttam a piros körvonalait a tanknak és az alapján középre ment a lövés. Itt meg semmit nem látni kb.
[link]

(#24110) vhw válasza dorka16 (#24103) üzenetére


vhw
addikt

A Tigris frontpáncélján van egy sáv (az a ~vízszintes rész, ami igazából nem teljesen vízszintes, nagy szögben meg van döntve, főleg ha erre még a domborzat/tank pozíciója rásegít)
Na onnan lepattanhat. (ugyanezért dobálja magáról a VK36 is olykor a lövéseket)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24111) dorka16 válasza vhw (#24110) üzenetére


dorka16
aktív tag

Aha.

(#24112) Djuree


Djuree
félisten

awwww yeahhh!

Kifejlesztve:Maus jármű kifejlesztve.
Elköltött tapasztalat: 181  .
Elköltött szabad tapasztalat: 0 

Megvásárolva: 'Maus' sikeresen megvásárolva.
Elköltve: kredit: 4 270 000. 

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24113) Bad Pritt válasza Djuree (#24112) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De jó neked. :R
Nekem még milyen messze van a T110E3 :(((

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24114) Djuree válasza Djuree (#24112) üzenetére


Djuree
félisten

most látom az xp-t kicsit hibásan írja ki...bárcsak 181-et kellett vna összekaparni...bár szerettem a bélát (nem úúúúgy :P ).

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24115) mcwolf79


mcwolf79
veterán

Mivel az AT-7 csak porosodott a garázsban, és még arra sem vitt rá a lélek ,hogy a duplázókat letoljam vele, gondoltam, inkább átpakolom őket a heavy ágra. Ott a Churchill VII -nél járok.
Eredmény: 2 Top Gun plecsni fél órán belül.
Jó ez a tank nagyon, ha az MM is kegyes az emberhez. Ha top tier-ben van,akkor pusztító tud lenni. Viszont ha low tier-ben van, nagyon haszontalan lehet.

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#24116) nyunyu


nyunyu
félisten

BDR G1B milyen tank? Erdemes a hetvegi event miatt szopni vele?

Nagy nehezen osszevakartam a B1-et, de ez a sajat tierbeli medeket sem birja szembol atloni a legjobb csuzlijaval.
Gold ammot is hajamra kenhetem, 3/3 ding egy T-34 oldalarol. :W

De legalabb franciasan nem er oda sehova. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24117) mcwolf79 válasza mcwolf79 (#24115) üzenetére


mcwolf79
veterán

Még 1 Top Gun plecsni :DDD :C

Xbox Series X GT: Mcwolf79xy PSN ID: x_mcwolf_79_x

(#24118) Bad Pritt válasza nyunyu (#24116) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Én anno a BDR-el úgy játszottam, ahogy másokat látok Tigrissel játszani. Hátulról osztani, sidescrape-re alkalmas, de amúgy face-to-face a páncélja semmit nem ér. (mostani példát tudok felhozni, hogy szerencsétlen Excelsior 91-es átütése elég ellene a legtöbb helyen.)
Amúgy nem volt rossz harckocsi, egy próbát mindenképpen megér :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24119) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Mai legjobb csatám... amúgy szopó roller itt is... agyhalott játékos állomány, átlag wr 48% átlag wn6 1- 600 ig... IGEN 1.......

[ Szerkesztve ]

(#24120) vbbb válasza nyunyu (#24116) üzenetére


vbbb
őstag

BDR G1B a top ágyújával igazi halálosztó, mindent átüt amivel csak szembe tud kerülni.

90 mm DCA 30 48 240/240/320 HP 135/175/45 mm

-Outstanding penetration and damage on the 90 mm DCA 30 gun, providing unmatched firepower in comparison to other Heavy Tanks of its tier.
-Above average gun depression.
-Relatively good gun accuracy.

Szerintem ez az event lesz meg a leghamarabb az eddigiek közül. Mindenképpen érdemes nekikezdened!

Más:

Kéne valami jó kis medium tank amivel élvezetes a játék, vélemény ezekről:

T-34-1
Comet
M46 Patton
T-44

Melyiket szeressem? Bármelyiket megvehetem. :)

[ Szerkesztve ]

(#24121) dfsz34 válasza vbbb (#24120) üzenetére


dfsz34
őstag

Na de addig eljutni, csupa ócskavas tank. A BDR a kérdés számomra is, M4, nem kérdés, T49 egy jó TD, úgyhogy ezekkel nem lesz gond a 20 kill, de a BDR, na az érdekes lesz, mert szabad xp-t nem szívesen áldozok fel és stock állapotban milyen, hát majd kiderül.

Más. kiakadtam a T-34, 1909 dmg, 7 kill, 1059 alap xp és csak első osztályt adott rá. Ez nagyon durva, mi kell itt az ászhoz?

(#24122) Drenadar válasza vbbb (#24120) üzenetére


Drenadar
veterán

Szerintem a T-44-et szeresd, nagyon szerethető kis tank :) Lehet én is visszaveszem majd, kipróbálni milyen egy 122mm-es löveggel.
A comet nagyon gyorsan lő, csak nagyon nehezen lő át bármit, és nagyon nehezen pattint bármit viszont nagyon gyorsan odaérsz vele ... a halálba :D
Többiről nem nyilatkoznék. (mert nem tudok)

[ Szerkesztve ]

(#24123) octopus666


octopus666
tag

:D perfect team :)

[ Szerkesztve ]

(#24124) sith7


sith7
nagyúr

Nyugtassatok meg, hogy a SU-152 - nek, csak a troll ágyúja ilyen pontatlan :U

octopus666
szavad ne legyen, én egész nap a "vörös" hadsereg tagja vagyok :(

[ Szerkesztve ]

(#24125) vbbb válasza dfsz34 (#24121) üzenetére


vbbb
őstag

Nekem megvan vele a Tank Ace, 1479xp a legtöbb rajta, szóval ekörül kéne lennie.

[ Szerkesztve ]

(#24126) dorka16 válasza sith7 (#24124) üzenetére


dorka16
aktív tag

A D25S egy klasszissal pontosabb.

(#24127) dorka16 válasza dfsz34 (#24121) üzenetére


dorka16
aktív tag

Nekem 1315 alap XP-vel csak 1 osztály van hozzá.

(#24129) jano_77 válasza dfsz34 (#24121) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem anno erre adta meg!

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24130) Enzolord válasza vbbb (#24120) üzenetére


Enzolord
addikt

Szerintem a Pattonyt vedd meg, T-44 nem rossz, de messze van a jótól, Viszont a T-54 király lesz...
T34-1: Nekem az első csatában meglett az ász vele, de nagyon csapat függő, hogy milyen...
Cometet szerettem, igaz, azt 3man szakaszban toltuk végig, egyedül nem nagyon mentem vele...

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24131) DVlad válasza SoulReaver (#24119) üzenetére


DVlad
őstag

Érdekes, hogy hasonló a véleményünk a többségrõl, de nekem is 48. :DDD

Ma történt valami rendkívüli velem. Egy csata vége felé elkezd savazni egy halott társ (ez még nem fura), mire én visszaírom, hogy valóban nincs killem, de a végén azért nézze meg a csata statját, mire tovább savazott. Következõ csata, megint csapattársak vagyunk, erre õ azt írta: bocsánat, megnéztem, az 5800hp szép volt. Nem hittem a szememnek.

(#24132) vbbb válasza Enzolord (#24130) üzenetére


vbbb
őstag

Na megvettem a Pattogót, nem rossz, csak kár, hogy minden átlövi. :)

(#24133) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Megfőttek a serverek? Éjféli leállás?

Most már jó.. két percre elszállt az EU1.. csata közben persze...

[ Szerkesztve ]

(#24134) Enzolord válasza vbbb (#24132) üzenetére


Enzolord
addikt

Fullosan jó lesz, klántársam szereti... :)
Nekem is kell majd egyszer, de most az Angol TD+Kínai 3 ág+Német 3 ág bőven elég...
És, ha a 8.9ben bejön a Tier 10 táras német TD, akkor az lesz a priorité...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24135) dfsz34


dfsz34
őstag

Ezt a cumit, mint most.

Az ellenfélnek két afk maradt (is és hellcat), nálunk három tank és foglaltak. Az ellenfél T29-e meggyőzte ezeket a gyökereket, hogy menjenek és öljék meg az afk-kat. Először csak egy ment, ahogy kell és már vagy 3 perce lőtte az is-t, akkor a másik kettő is ölni akart és elindult, de életre kelt az is és kilőtte az egyik debilt az idő meg lejárt nem sokkal utána. Egy tuti biztos győzelmet dobtak el ezek a rohadt idióták és még annyira ostobák is, hogy egy teljesen mozdulatlan tankot nem tudnak kilőni kb 5 perc alatt, az m4 tudniillik vagy 5 percig lőtte az IS-t. Ez kész, befejeztem mára, ennyire ostoba gyökerek eddig nem voltak és ez csak egyre rosszabb lesz, csak hülyébbek jönnek még ezeknél is.

(#24136) Jo33by válasza Drenadar (#24122) üzenetére


Jo33by
tag

T-44 nagyon jó kis tank, el sem adtam. Sőt. Mivel a legénység kelett a T-54-be így a T-44 kapott új legénységet , már kipörgettem 100%-ra és haladnak a skillel felfelé szépen. Megmondom mi a titka ennek a tanknak. Kegyes hozzá az MM szépen. Sokszor teszi be az első 5 tank közzé. Más tankokkal azért nem ilyen az MM sokkal szívatósabb beosztások vannak de ezt a tankot preferálják jobban MM szempontjából.

[ Szerkesztve ]

(#24137) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Egyszerűsített!
+WN7, WN6, EFF/nap

Ha érdekel!

(#24138) v!ct0y


v!ct0y
veterán

előbb 1v4 be voltam artyval. Kilőttek de azért valaki beírta 0 sebzéssel, hogy noob vagyok...:DDD

(#24139) jozefgucci1 válasza vbbb (#24120) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nekem ezek közzül van patton és T34-1 .Patton ugye Tier9 és fullosan nagyon használható tank igazi támogató . Sajna minden átlövi tehát vigyázni kell vele viszont iszonyat pontos és jó az átütése.

T34-1 fullosan használható sőt Tier8 ig szépen lehet vele lövöldözni ,de mostanában minden csatában égek . Ez nem túlzás nem tudom mit csináltak vele ,de de állandóan gyullad . Ezt vedd figyelembe .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#24140) csapee


csapee
senior tag

Az első mai csatám, a toppon kéne abbahagyni de a vérem:)



Az 5000 feletti lepattanó nem az én érdemem, a noobok hozzták össze ;]

Csapee

(#24141) vbbb válasza Vitiris (#24137) üzenetére


vbbb
őstag

Pöpec, köszi!

Más:

Hát gyerekek, akkor amikor letudtam a 20-20-20-as küldetést megveszem a T-44-et is. Az eddigi orosz medek nagyon bejövősek voltak nekem. Kár, hogy a M46 Patton nem kapott legalább egy Pershing tornyot, a páncélzatát tekintve. Viszont az alap ágyú is frankón csipeget T10-ben is. (Érdekes módon az AP kevesebbet pattan mint az arany lőszer.)

(#24142) Bad Pritt válasza dfsz34 (#24135) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ilyen nálam is volt tegnap, 3an foglaltak, nálunk már csak egy bat arty élt. Valaki tőlünk beírta, hogy D2 (mintha ott lenne) és a három nyomi rögtön megindult arra. Döntetlen lett a vége, ami mondjuk stat szempontjából nem rossz.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24143) Chris0321 válasza Bad Pritt (#24142) üzenetére


Chris0321
addikt

A döntetlen azt jelenti, hogy mindkét csapat vesztett szóval lényegében mindegy, hogy döntetlen vagy vereség.

(#24144) jano_77 válasza Jo33by (#24136) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez az MM besorolás érdekes, mert én pont az ellenkezőjét tapasztalom, vagyis gyakrabban találom magam T10-ben, mint T8-ban!? :((

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#24145) Bad Pritt válasza Chris0321 (#24143) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom, de legalább nem vereségként könyvelte el. Nekem meg végképp nem, mert mesterlövész lettem

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24146) vbbb válasza jano_77 (#24144) üzenetére


vbbb
őstag

Én azt vettem észre, hogy amelyik tankkal jobb vagyok annak nehezebb besorolást ad a játék.

(#24147) Drenadar válasza vbbb (#24141) üzenetére


Drenadar
veterán

érdemes 7 nap prémiumért szívni azzal a 3 tankkal?

(#24148) dorka16


dorka16
aktív tag

Kérdés:
Csak én érzem úgy vagy tényleg belassul a legénység fejlődése 90% felett? A SU152 2-ik töltője aki le van maradva a többiektől 2 nap alatt jutott el 98%-ról a 100-ra. Majd újabb 2 nap alatt elment 23%-ig.
Nem először érzem így.

(#24149) Drenadar válasza dorka16 (#24148) üzenetére


Drenadar
veterán

ezt azért érzed, mivel a köv szinthez szükséges xp mennyiség exponenciálisan nő. Vagy valami ilyesmi.
A következő skill első százaléka meg értelemszerűen nagyon olcsó, azért haladsz ott gyorsan, de nyugi az már 80% fele belassul.

Ajándlom ezt a linket figyelmedbe játssz vele :)

(#24150) dorka16 válasza Drenadar (#24149) üzenetére


dorka16
aktív tag

Aha. Köszi.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.