Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24351) mikron válasza mefistofeles (#24349) üzenetére


mikron
tag

Néha kell egy kis szünet :D hiszen annyi más játék van még :K

(#24352) dorka16


dorka16
aktív tag

Szeretem ezeket a jól alakuló csatákat. 2:0 ide, aztán 3:3 végül 4:11. mindezt 3 percen belül. Asszem nem nyerünk.

[ Szerkesztve ]

(#24353) Remus389 válasza nyunyu (#24350) üzenetére


Remus389
veterán

azért nem várhatod el hogy egy május 30-ai hsz-edet megtalálja

inkább azt mondd meg mester, amit én kérdeztem, honnan tudod ezeket hogy mikor milyen event lesz

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24354) sith7 válasza echterion (#24309) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem erre adta meg, 2 hete, még stock volt :)

(#24355) dfsz34 válasza nyunyu (#24350) üzenetére


dfsz34
őstag

Én a Ferdit húzom, de erősen gondolkodom azon, hogy az ágyú kifejlesztése után átváltok a JP2-re. Ez a Ferdi bunker kifejezés, hát erősen idézőjeles.

Kell mindig valami jó fedezéket találni az aljának, de legjobb, ha az egésznek, de még akkor is simán belövi nagyon sok ellenfele a front páncélt, ha kilóg, golddal meg már egész sokan. Ha meg nincs rejtve az alja, akkor inkább nem is mondom, mert esetleg kisebb tankok ellen véd valamit, de tier8-tól szinte bármi meglövi az alját. A noobok ellen mondjuk működik a dolog, egyrészt összesz.rják magukat a ferditől, másrészt lövik mindenhol a tetejét, mert azt könnyebb és ha nem golddal teszi (sajnos túl sokan használnak már goldot, számítani kell rá), akkor az ilyeneket ki lehet ütni könnyen akár mozdulatlanul is szemtől szemben is, ahogy a leggyorsabb, aztán menni tovább, de ezek nem túl gyakori helyzetek.

Beforgatva kicsit hatékonyabb, de a TD-k átka, hogy ilyenkor nehéz lövési pozícióba kerülni, úgyhogy ez csak ritkán működik. Egy ilyen formációban, lehet, hogy a mozgékonyság többet ér, legalábbis pl a su101 egy nagyon jó TD, annál még akár jobb is lehet a JP2, az ágyúja biztosan. Még átgondolom, de nagyon valószínű, hogy ez lesz.

(#24356) ritkaság


ritkaság
tag

Kösz mindenkinek. :R

(#24357) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

Valaki meg tudná mondani, hogy 100-as srácokkal és csak töltésgyorsítóval mennyi alatt lő a T30 155-öse?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24358) Atlantis válasza Bad Pritt (#24357) üzenetére


Atlantis
veterán

18,11s.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24359) Bad Pritt válasza Atlantis (#24358) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Köszi.
Most, hogy meglett a T95-ön a fent említett löveg, elindultam a másik ágon is, mert csak 2 felfüggesztést meg egy motort kell kifejlesztenem nekik, minden más megvan. Mondjuk az durva, hogy a T95-ön majdnem 3mp-el gyorsabban tölt az ágyú.

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24360) csapee válasza Bad Pritt (#24359) üzenetére


csapee
senior tag

De nem forog a tornya, így nem tévednek el a mókusok akik a lőszert viszik.:)

Csapee

(#24361) Bad Pritt válasza csapee (#24360) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Tudom :D
Mondjuk a T110E3 is emiatt, meg a sokkal keményebb páncél miatt tűnik jobbnak számomra mint az E4. De jó is lenne, ha lenne egy T110E3, E4, meg E5 is a garázskámban :B

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24362) Enzolord válasza Bad Pritt (#24361) üzenetére


Enzolord
addikt

Az a baj az E3-mal, hogy az alsó páncél iszonyat puha... Ha azt nem tudod eldugni, meg vagy lőve..
Nekem megvan mindhárom, többet vártam az E3tól T95 után...:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24363) 04ahgy válasza Bad Pritt (#24361) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Bibibííí, nekem van E3-4-5 a garázskámban. :D

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#24364) Bad Pritt


Bad Pritt
nagyúr

És szerintetek melyik a jobb? Ha az előtte való td-t vesszük, akkor melyikkel élvezetesebb a játék?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24365) #95904256


#95904256
törölt tag

SP-nél kb. mennyinél adja be a tank ászt? Egész délután többnyire 2-6 killes, 2-5000 dmg köröket futok vele, de 1299(1948) XP-nál többet még nem sikerült összehoznom vele.

(#24366) sith7 válasza #95904256 (#24365) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem erre adta meg anno

(#24367) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

És megint egy bukta..[link]

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

(#24368) echterion válasza #95904256 (#24365) üzenetére


echterion
nagyúr

Nekem erre adta meg:

[link]

[ Szerkesztve ]

**********

(#24369) homeless09


homeless09
őstag

SU-100-ra melyik löveg ajánlottabb? A 100mm-es vagy a 122mm-es?

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#24370) dorka16 válasza homeless09 (#24369) üzenetére


dorka16
aktív tag

122.

(#24371) wanted5


wanted5
őstag

van e arra valami MOD vagy mód, hogy a mostani német tankoknál használt legénység hangokat az összes tanknál tudjam használni?

(#24372) homeless09 válasza dorka16 (#24370) üzenetére


homeless09
őstag

:R

'Nobody, nobody does it better than Manchester United'. |

(#24373) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Jó ez az IS-8, ha nem mindenki engem lő. Annyi a baja, h akár hol meglövik, meghal benne valaki(általában a sofőr/lövész) Most lett meg a fejlesztett torony, de ezzel sem lehet lefelé nézni... ez gáz...
Remélem 1x nerfelik a sok fos amx 50 100 és társait... aki ezeket a táras szarokat kitalálta és betette a játékba, h a sok noob ezekkel játszon, annak legyen egy heréje, de az is sorvadjon el a zacsijába... ;]

(#24374) Drenadar válasza SoulReaver (#24373) üzenetére


Drenadar
veterán

a tárasokhoz is kell jó csapat... a hosszú tárazási időre nagyon ki van szolgáltattatva... már csak 20 ezer xp kell a T57 heavyhez de komolyan már úgy érzem, ha meglesz egy időre pihentetem ezeket a táras majmokat, mert nagyon fárasztó velük a játék. Folyamatosan golddal kell lőni, mert alapból mindenről pattog, hiába lősz 4-et.... és azonos tierben levő tankot egy tárral ki sem végezhetsz! max ammo rackkel. Köszi.

Magyarán ha 1v1-ben vagy egy tárassal, azonos tierben és full hp-n vagy, akkor valószínűleg megnyerted, főleg ha egyszer lepattan rólad vagy egyszer félrelő...

(#24375) csapee válasza Bad Pritt (#24364) üzenetére


csapee
senior tag

T30:) Kicsik között pusztít , nekem az e4 szinte soha nem kap könnyű mm-t (a T30-nál gyakoribb az 1-2 saját tier).

A fogyócikkek megint akciósak?

[ Szerkesztve ]

Csapee

(#24376) 04ahgy válasza csapee (#24375) üzenetére


04ahgy
nagyúr

A T110E4 tudtommal csak saját tierjében tud menni, a T30 meg felette is.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#24377) Drenadar válasza 04ahgy (#24376) üzenetére


Drenadar
veterán

arra gondolt szerintem a kolléga, hogy T30-nál sokszor előfordul hogy ő van legfelül és alatta egy kettő 9es a többi kisebb. E4-nél én sem éreztem olyan sokszor hogy kb egyedül vagyok 10-esként...

(#24378) SoulReaver válasza Drenadar (#24374) üzenetére


SoulReaver
veterán

Ez a kép francia tier 8 amx 50 100 lövegei, szerintem nem kell neki gold, h kicsontozzon egy "azonos szintű" tankot...
Amerikai T54E1 is hasonló kaliber... első löveg 173 pen, második t9 löveg, 210 pen...

max t71, t69-hez kell gold, mert ott kicsi a pen, főleg t71 nek...

[ Szerkesztve ]

(#24379) Drenadar válasza SoulReaver (#24378) üzenetére


Drenadar
veterán

pont hogy a t71-nél nem éreztem hogy kellene a gold neki :)
A t54e1 az 9-es tank. Szerinted teljesen rendben van 10-esek között (többnyire oda tesz) a 210-es pen? Sokan a 8asok között tartják elfogadhatónak a 210-es pent... és igen, rengetegszer képes pattanni bármiről. Ugyanakkor nagyon sérülékeny, bármi ellövi bármijét.

(#24380) Enzolord válasza 04ahgy (#24376) üzenetére


Enzolord
addikt

Chuck Norris csinált Kamikaze-t T110E4-gyel... :C :C

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24381) Djuree válasza SoulReaver (#24378) üzenetére


Djuree
félisten

akár az 50 120. az is durva egy gép.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24382) Remus389


Remus389
veterán

nem is olyan rossz ez a leopard PTA, még stockként se rossz

jól néz ki és fun, oké nem OP, de tapasztalt játékos kezében jó az

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24383) PAtr0n válasza mefistofeles (#24349) üzenetére


PAtr0n
addikt

Mondom, szerintem szándékos a hülyékkel való összesorsolás. Valami nagyon okos ai-t csinálhattak az MM alá, mert csak nézek néha hogy mikkel tesz össze. :D
A nagy Tier különbség már megszokott dolog, de hogy ennyi agyatlant rakni egy helyre azért túlzás néha. A mai napom (eddig) 70%-os, 10-ből 7 nyert, mondjuk csak a Stug-al meg a T150-el mentem. Lehet újra előveszem a KV1-et, az már majdnem fullos legénységileg is, imádom a pattogós tornyát, ráadásul elég ritkán rak vele 6 vagy 7-esek közé. Igazi farmolós tank. De biztos neked is van ilyen tankod.
Melyik ágat húzod jobban?

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24384) Jo33by válasza SoulReaver (#24378) üzenetére


Jo33by
tag

T54E1 nekem is van két napja. Kifiulloztam a láncot, a közepes motort és a nagy lövegjét. Iszonyat jó tank. És amellett jó a kredit termelése. 2,2 K damage-t kiosztottam vele most és ezt hozta.
Győzelem!
Csata: Redshire 2013.09.29. 22:08:17
Jármű: T54E1
Szerzett tapasztalat: 1 203
Szerzett kredit: 67 678
Megvásárolva:
A lőszerek T54E1 járművön sikeresen pótolva. Elköltöttél kredit: 8 000
T54E1 jármű javítása sikeres. Elköltöttél kredit: 9 804
Szóval majdnem prém tank. És az a damage csak 5-6 lövés volt. Néha olyan érzésem van vele hogy ez egy "kivégzős" tank.

[ Szerkesztve ]

(#24385) Memphis79


Memphis79
aktív tag

Csak érdemes volt visszavenni a stug-ot :R

[ Szerkesztve ]

Origin:Memphis79HUN

(#24386) Drenadar válasza Jo33by (#24384) üzenetére


Drenadar
veterán

Bocsi, de nem lehet hogy ebben van egy bónusz pénzadag 5000dmg miatt?

(#24387) octopus666


octopus666
tag

Tapasztalta már valaki, hogy 8.8 óta T-150-t állandóan felgyújtják :F eddig soha nem volt rá jellemző az elmúlt 1 évben.Vagy ezzel kompenzálják a Tigris effektust. :U

[ Szerkesztve ]

(#24388) PR0JECTNR56 válasza octopus666 (#24387) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ezt abból a szempontból alá tudom támasztani, hogy Jagdpanther II-vel az utóbbi napokban hárommal találkoztam, ebből kettőt én égettem le egy lövéssel, a harmadikat pedig valaki más gyújtotta ki.

[ Szerkesztve ]

(#24389) Remus389


Remus389
veterán

8.9 mikorra várható?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24390) octopus666 válasza PR0JECTNR56 (#24388) üzenetére


octopus666
tag

Egyedül a T-150-t nem tudtam lecsillagozni 10 játékból 10 :F égtem mint a Reichstag. Már most gyűlölöm a 8.8 kedvenc tankomat jól .......k. :U

(#24391) Patrick76496


Patrick76496
őstag

Nem tudja valaki, hogy van-e már olyan mod, ami:
- A statisztikát úgy módosítja, hogy ki legyen jelezve a szerver áltag/szerver top sebzés és az E-érték az adott tankkal
- A csata jelentés első oldalán kijelzi a sebzést, a spotolt sebzés, a lövéseket, ami talált és mellé ment, és a találati arányt?

Amúgy az utóbbi képen a 2006 xp tisztán van, prém és szorzó nélkül, plusz akkoriban még nem voltak ilyen XP bónuszok. :B Tudom, tökéletes alkalom a dicsekvésre.

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#24392) vhw


vhw
addikt

Másnak is van problémája a http://wot-dossier.appspot.com/ oldallal?
Hiába nyomkodom az Upload gombot nem történik semmi. Nem először fordul elő, viszont van amikor gond nélkül működik.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24393) PAtr0n válasza octopus666 (#24387) üzenetére


PAtr0n
addikt

Én is meg tudom erősíteni, update óta rengetegszer gyúlok T150-el, de nem csak vele, németekkel is, bár ott alapból megszokott volt 8.8 előtt is :)
A legjobb az, amikor szemből átlövik a hasamat, vagy a frontot, oszt gyúlik a motor. Erre szokták mondani: itt repül a labda, ki tudja hol áll meg :D

Memphis79:
Kár volt eladni anno. Igazi farm TD ;)

[ Szerkesztve ]

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24394) Djuree válasza Jo33by (#24384) üzenetére


Djuree
félisten

valszeg event miatt kaptál annyit, van most csomó event...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24395) Atlantis válasza Remus389 (#24382) üzenetére


Atlantis
veterán

Stock-ként még nem voltam oda érte, de mostanában egészen jól elvagyok vele. Óriási hibája, hogy rettenetesen sérülékeny a lőszerrekesze, hiába a jó legénység és a vizes rekesz (ezt már le is szedtem róla, inkább tettem hasznosabbat helyette, így is úgy is ellövik rajta).

Djuree: az 50 120 az elődje után egy fostaliga, nekem nagyon nagy csalódás, abba is hagytam azt az ágat, inkább majd visszaveszem az 50 100-at, legalább lesz egy jó T8-as század/ESL tankom, már ha valaha ilyesmire adom a fejem. Kicsi az esélye, hogy az 50B-t kihúzom, már nem is érdekel annyira, mint amikor nekiálltam.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24396) Angel1981 válasza dorka16 (#24096) üzenetére


Angel1981
veterán

"Hú de utálom ezt a játékot."

Mégis vagy napi 50 csatát mész vele! :P :D

(#24397) Djuree válasza Angel1981 (#24396) üzenetére


Djuree
félisten

ezzel itt kivétel nélkül mindenki így van. mindenki rühelli, meg ez egy szar, meg bugos, meg szarok a szerverek, meg hülyék a noobok, de mégis minden nap toljuk, melóban azon agyalunk mit fogunk otthon húzni, melyik tankot vesszük meg, mik lesznek az akciók. szval ha nem lenne akkor az mégis igen szar dolog lenne. :D :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24398) t.imi válasza PAtr0n (#24344) üzenetére


t.imi
addikt

Kezd érni egy kedves levél a warner brosnak:)
Eddig 3 tankot néztem meg filmen. Hát igen.
Ennyi erővel lehetne a gémben tengeralattjáró tank is szárnyakkal.

(#24399) Warpig


Warpig
aktív tag

Sziasztok!

Jagdtigernél mennyi a legjobb reload time? Elit osztaggal.

Idő vagyok, világok hatalmas pusztítója. Azért jöttem, hogy megsemmisítsek minden embert.

(#24400) [HUN]Dani válasza Warpig (#24399) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

9.2-9.4 körül.

[ Szerkesztve ]

magyarsrac

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.