Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24301) mefistofeles válasza vhw (#24300) üzenetére

Pont erről beszéltem én is... csak én már 4-4 scoutnak is örültem volna... (legalább arra is lett volna esélyem, hogy szerezzek pár sebzés pontot is.....)
Azért arra, kiváncsi lennék (ha jól értettem amit írtál) hogy akár 3-4 tier4-es tank is mit kezd egy 8-as döggel.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24302) PumpkinSeed


PumpkinSeed
addikt

Üdv,

Van egy T32-es tankom rajta egy 105mm-es T5E1 ágyúval. Szvsz (bár nem értek hozzá) ez a legjobb amit rá lehet tenni. De mégsem sebez szinte semmit. A VII-es T-43-as tankom többet sebez a 8, 9-es tankokba. Én csinálok valamit rosszul? Illetve van, hogy a kisebb tankokról is lepattan pedig a lánctalpukat lövöm. :(

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#24303) 04ahgy válasza PumpkinSeed (#24302) üzenetére


04ahgy
nagyúr

300 körüli sebzéseket kellene látnod AP vagy APCR lőszerrel. HE-vel lehet kevesebb is, valóban, nézd meg mi van betárazva.

Az a löveg már a T29-en is rajta van, figyelni kell, hol lövöd meg az ellenfelet, hogy legyen páncélátütés és ne lepattanással végződjön a buli.

HGyu

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#24304) Drenadar válasza vhw (#24300) üzenetére


Drenadar
veterán

Nekem az tetszett, mikor volt 3db 9-es tank, volt pár nagy arty, a többi ELC volt mindkét oldalon... heavyk csak pislogtunk a mapra hogy mi ez a sok kis száguldó pötty... :D ki emlékszik erre a napra? :)

(#24302) PumpkinSeed: valószínűleg tényleg HE lőszerrel lövöldözöl. Nézd meg az árát, ha az a legolcsóbb vedd is ki a tankból, nem kell az. Amint az előttem szóló jelezte az az ágyú 300 felett kellene hogy sebezzen...
Tegnap előtt kb egy év után újra elővettem a T32-őt, nem rossz tank az :)

(#24301) mefistofeles: még 10-es tankot is meg tudsz sebezni 4-es tankkal csak jó helyzetben kell lenned. A legtöbb tank segge, vagy oldala igazán puha, azt belövi egy 2-es szintű tetrarch is, főleg gold ammoval.

És jah van pár könnyű tank ami mellett egy heavy úgy húz el, hogy.... jaj.

[ Szerkesztve ]

(#24305) 04ahgy válasza Drenadar (#24304) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Emlékszem. És volt olyan, hogy az ELC-k összeálltak, és legyakták a heavy-ket. 3-4 ELC (mivel átlövi a heavy-t oldalról, hátulról) igen letális, fatális és kapitális egy nagy lomha jószágnak.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#24306) Drenadar válasza 04ahgy (#24305) üzenetére


Drenadar
veterán

igen nem rossz az ágyúja, és falkában veszélyesek. Szerencse, hogy azért a heavy jóval több hpval rendelkezik és amíg tölt, ÉS ha volt olyan buta az elc hogy közel jött egyszerűen eltapossa szegényt :D

De hát ilyet már nem látni... pedig vicces volt...

Én akkor lepődtem meg az ELC-n mikor szembe jött velem egy Tigris, rálőttem az elejére kb célzás nélkül, simán átvitte mint a vajat, kigyújtotta, ő lepattant, majd leégett. Nah akkor megdörzsöltem a szemem hogy mivan? 5-ös scout vs 7-es heavy... :D aztán inkább elmentem vele száguldozni, driftelni, tudod hogy van ez...

[ Szerkesztve ]

(#24307) SSJmeszes válasza 04ahgy (#24305) üzenetére


SSJmeszes
senior tag

Ezt én is láttam tegnap kétszer is. Ahogy írod 3-4 mentek együtt!:DD
És ahogy a másik kolléga írja, ma pont ráugrattam a tigris II vel egy ELC re, fel is robbant azonnal!:D

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#24308) Drenadar válasza SSJmeszes (#24307) üzenetére


Drenadar
veterán

szegény ELC :(

(#24309) echterion


echterion
nagyúr

Vajon mennyi sebzés kell a masterhez t10-ben egy 8-as TD-vel?

[ Szerkesztve ]

**********

(#24310) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

Azért na, nem vagyok egy nagy jó játékos.. de hát akkor is..
Keresek 30-40e. körönként tegyük fel.
Ha a tank megsemmisül
14e. kredit javítani.
Ha kilövök néhány töltényt ~15e. kredit..
Ha esetleg használok is gyors szervizet.. az még -!:D
Tehát ha kiszámolom vicces összeghez jutok hozzá. Tudom, tudom én vagyok béna, de azért ez így durva.
Panther el kicsit több + összetudtam szedni valahogy.

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#24311) t.imi


t.imi
addikt

Reggelt.

Nam vagyok HC gamer, de egyre értetlenebbűl állok 1-2 dolog elött. Lehet, hogy el kellene kezdenem replayokat gyártani?
Volt 3 furcs csatám tegnap.

SU85B egy lövéssel kivégzek egy ~58%-os 150m-re lévő Hellcatot LB-2S löveggel, is3-t is ütöm rendesen, ugyanakkor Dicker Max-al pattanok egy Pz3c-ről 80m-ről a 105-s ágyúval.
KV1-el F-30 löveggel kb 320-t sebzek egy Hellcaton, utána közelebb megyek és kb 40m-ről 8-ból 8 lövés semmit nem csinál szemből. Mintha a levegőbe lődöznék. Se lepattant, gellert kapott, semmi kisérő szöveg. A gépezet szép piros sziluettje ott figyel, tehát célon vagyok gondolom. Bár már ez sem biztos ezek után. Lánctalp, test, torony, körbelőve, semmi.
Emberünk ott áll velem szembe, nem is lő vissza vagy 20mp-ig. Utána leamortizál 100-ról 25%-ra. Nem hagyom már ott, mert ilyen béna nem lehetek, nyomom tovább. Sztán kaptam egy seggest és ennyi. :)

[ Szerkesztve ]

(#24312) dorka16 válasza echterion (#24309) üzenetére


dorka16
aktív tag

4120. :DDD

(#24313) SSJmeszes


SSJmeszes
senior tag

És esetleg arra tud e valaki magyarázatot adni, ha bázis kell védeni miért mennek el a pálya túlsó felére már az elején? Esetleg nem az volna a cél hogy védjünk? Ilyenekkel rak össze egész hétvégén a játék...

YT:youtube.com/user/Meszes89 |Insta: ssmeszes |

(#24314) csapee válasza mefistofeles (#24293) üzenetére


csapee
senior tag

Pedig nincs is jobb, mint 3-4 szinttel feljebb lévőket idegesíteni. Kergetőzni velük egy szikla körül:)

Csapee

(#24315) PumpkinSeed válasza 04ahgy (#24303) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

(#24304) Drenadar

AP T32-es töltényem van. :)

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#24316) Söptöröttö válasza echterion (#24309) üzenetére


Söptöröttö
tag

Nekem sok-sok csata után ma adta meg erre:

A felderítő tankok súlyozásához is van egy jó képem, érdekes volt tüzérként végigjátszani a csatát:

(#24317) Bad Pritt válasza PumpkinSeed (#24315) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Weakspot mindenkin van, azokat eltalálja.
Kis kupolás szovjet meg kínai heavyket, mint IStől IS8ig és kínai megfeleőlik frontálisan le kell rohanni, pont olyan magasan lesz a weakspotjuk, mint az ágyúd csöve és ott vége van. (persze ha 1v1-be vagytok)
Vihetsz pár goldot is, az is jó szolgálatot tehet 9-10ben.
Szerintem amúgy a legjobb nehéz harckocsi 8-as szinten, beleértve a prémeket is, de ezt a véleményemet nem sokan osztják sajnos :)

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24318) Drenadar válasza PumpkinSeed (#24315) üzenetére


Drenadar
veterán

Köszi a bizalmat, hogy szerinted fejből tudom az összes tank lövegének a típusát valamint a bele illő töltény típusát :D És mivel nincs elindítva a wot így megnézni sem tudom.
de nyugtass meg, hogy tudod mi az hogy HE, meg AP, meg APCR meg stb?

(#24319) PumpkinSeed válasza Drenadar (#24318) üzenetére


PumpkinSeed
addikt

Megnyugodhatsz. :D

De amúgy ott volt a nevében. :) AP T32

"Akinek elég bátorsága és türelme van ahhoz, hogy egész életében a sötétségbe nézzen, elsőként fogja meglátni benne a fény felvillanását." - Kán

(#24320) Enzolord


Enzolord
addikt

Cimborám Új modot talált ki....
Terep rally gyakorló szobában PZ1Cvel... Most indul az első futam..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24321) Drenadar válasza PumpkinSeed (#24319) üzenetére


Drenadar
veterán

akkor márpedig azzal rendesen kellene sebezned.
Meg láttam azt, de ruszkiknál bármi lehetséges :D

(#24322) echterion válasza dorka16 (#24312) üzenetére


echterion
nagyúr

Mi olyan vicces?

(#24316) Söptöröttö: Köszi, akkor ez nekem nem lesz meg...

[ Szerkesztve ]

**********

(#24323) Chris0321 válasza Drenadar (#24318) üzenetére


Chris0321
addikt

Nem, akarlak elkeseríteni, de tier 8-ban heavy tankon alap az AP. Max. ha kell akkor prém lövedék.
Nekem a T32-vel csak egy gondom volt, a pontatlan löveg. Messzire kreditpazarlás vele lőni, közel menni pedig nem mindíg érdemes vagy lehetséges. Plusz az átütését is kicsit keveseltem. (198 mm) KT, IS3 és sorolhatnám mindnek 220 mm körül van.

(#24324) dorka16 válasza echterion (#24322) üzenetére


dorka16
aktív tag

Amit én írtam az vicces volt. Az, hogy nem érted a te problémád. ;]

(#24325) Drenadar válasza Chris0321 (#24323) üzenetére


Drenadar
veterán

Ó könyörgöm ember olvass vissza miről beszéltünk, hogy mi volt a fórumtársunk problémája mielőtt ilyeneket nekem beírsz! :W

.
.
.
.
#24302

[ Szerkesztve ]

(#24326) Chris0321 válasza Drenadar (#24325) üzenetére


Chris0321
addikt

Könyöröghetsz, de akkor is ez marad a válaszom. Először is nem tudtad milyen lőszer kellhet a lövegbe erre válaszoltam. Utána pedig leírtam, hogy elég kevés az átütése az ágyúnak mivel a kevés sebzést úgy is lehet érteni, hogy nem üti át a nagyobb tankokat. Mivel írta, hogy AP-t(páncéltörő) lövedéket használ ezért is nem tértem ki a HE(repesz-romboló) lövedékre.

(#24327) dorka16


dorka16
aktív tag

Úgy látszik ma könnyítette MM-et kaptam. 6:1-el nyitottam. 2 hete ma nyertem meg először az első csatámat. :DD

(#24328) redzsi


redzsi
senior tag

Közel sem vagyok jó játékos, inkább közepes. De ma 20 csatából lett meg a 15 győzelem. Ilyen is van.

Tegnap meg kb 23-ból lett meg a 15, és 91 csatából 52x (57%) győztesen hagytam el a terepet úgy, hogy egyébként az össz. átlagom 47,7%.
Az elmúlt heti win rate-m pedig 54,4% (kb 160 csata). Ennyire nem vagyok jó, szóval ennyit a win rate-ről! (mi a szopóág ellentéte? :D)

(#24329) nyunyu válasza echterion (#24309) üzenetére


nyunyu
félisten

Keveset lottel.
T8 TDkkel ~1300XP kell az aszhoz, ahhoz meg minimum otezret, de inkabb hatot kell loni.
4k sebzesre csak akkor adja, ha legalabb 5-6 tankot kinyirtal.

T30 aszhoz 7.2k dmg, 1455XP sem volt eleg.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24330) Drenadar válasza Chris0321 (#24326) üzenetére


Drenadar
veterán

OMG... vagyis nem olvastad el egyik előző post-ot sem igaz? :W
Nem azt nem tudtam hogy AP lövedék kell-e abba a kicseszett csőbe, hanem hogy mi a konkrét neve a tölténynek! írtam is hogy a pontos típusát nem tudom fejből, szövegértés? Jah boccs hisz el se olvastad az ezzel kapcsolatos postokat.
Gondolom te fejből fújod az összes töltény nevét. Nem, nem azt hogy AP, vagy HE, hanem a pontos nevét ahogy a wot ismeri. Pl az UBR-354A?

És valószínűleg, ha tényleg nem tudnám ezeket, akkor csupa véletlenségből állna a garázsban az E5 (itt nem a 6-os shermannról beszélek).

Olyan lekezelően lefricskázóan tudsz beleböfögni az éterbe anélkül hogy vennéd a fáradtságot hogy elolvasd miről is van szó. További szép napot neked.

(#24331) vhw válasza mefistofeles (#24301) üzenetére


vhw
addikt

Különösebben nem kezdenek semmit még 4en se, de legalább egymás lehetett nyúzni.
Ha meg egyedül vagy 4es light, ugyanúgy nem tudsz semmit se kezdeni még a legtöbb 6os tankkal se... még kevesebb szerephez jutsz, mint egy 8-10 vs 8-10 felderítős leosztásnál. (dehát mondom, egyeseknek még ez is bug volt és fúj!)

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24332) echterion válasza nyunyu (#24329) üzenetére


echterion
nagyúr

Hát, azért egy 8-as TD-vel 10-esek között nehéz úgy helyezkedni, hogy ennyit lőjek, de azért köszi. Azt hittem, az is számít, ha 10-esek között csinálja a dolgokat az ember, de úgy tűnik nem igazán. Köszi az infókat.

(#24327) dorka16: Látod, lehetett volna értelmesen is megnyilvánulni...az, hogy neked ez nem sikerült, az meg a te bajod. Tudod, nekem nem csak ez az életem, hogy minden infóm meglegyen erről a játékról.

**********

(#24333) [HUN]Dani


[HUN]Dani
őstag

magyarsrac

(#24334) Chris0321 válasza Drenadar (#24330) üzenetére


Chris0321
addikt

Igaz azt elnéztem, hogy töltény típust írtál. Mivel épp indult a csata kicsit felületesen olvastam el a válaszod.

(#24335) dorka16 válasza echterion (#24332) üzenetére


dorka16
aktív tag

"Tudod, nekem nem csak ez az életem, hogy minden infóm meglegyen erről a játékról."
Mi van?? 4119-et sebeztél erre írtam viccből, hogy 4120 kellett volna. Az, hogy ez nem esett le nem az én hibám. Az pláne nem hogy te esetleg ezt komolyan vetted (ld. idézet) ami komoly mentális zavarokra utal.
Nincs semmilyen infóm a játékról és leszarom hány dmg kell az ászhoz. És tudod miért? Mert nekem valóban nem az életem ez a játék (mint neked) és ezért nem is érdekel. :C

(#24336) echterion válasza dorka16 (#24335) üzenetére


echterion
nagyúr

Fúha, nálad komoly zavarok lehetnek, ha azt gondolod, hogy benyögsz egy számot és az szerinted mindenkinek egyértelműen poénos. Mindegy, felesleges minden szó, amit rád vesztegetek, úgyhogy inkább hagyom.

**********

(#24337) wall2


wall2
tag

Valaki megmondaná, hogy lehet eltünteti a fejlécből a tankok ikonjait ? :U

(#24338) Remus389


Remus389
veterán

Győzelem!
Csata: Siegfried Line 2013.09.29. 15:06:13
Jármű: M4 Sherman
Szerzett tapasztalat: 808
Szerzett kredit: 1 023 214

Küldetés teljesítve! Jutalom:
Prémium időtartam hozzáadva: 7
Felszerelés hozzáadva: Nagyméretű szerszám készlet (x10), Automatikus tűzoltó készülék (x10), Nagyméretű elsősegély készlet (x10)

fincsi

ez a T49 különösen jó kis gép: kár volt megvenni, nincs kedvem eladni

[link]

[ Szerkesztve ]

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24339) Plasticbomb válasza nyunyu (#24329) üzenetére


Plasticbomb
addikt

kicsit több kell:
http://wotreplays.com/site/349502#sand_river-plasticbomb1986-t30

(#24190) nyunyu

Hát ISekkel inkább az alját lövöm, de pl T57 heavyvel és OB268 pl a csíkot lövöm a tornya tetején.

ArchLinux, Star Citizen, Subnautica+BZ, ASTRONEER, Grounded, DRAG, VOLCANOIDS, Space Engineers, Elite:Dangerous, Beyond Blue (TK-Glitch Proton)

(#24340) dorka16 válasza echterion (#24336) üzenetére


dorka16
aktív tag

A szmájli miatt volt egyértelmű de sajnos neked az is kevés volt. Bár voltál olyan ostoba, hogy még rá is kérdeztél. Na ott kellett volna nekem annyit írni, hogy "hagyjuk" hiszen láthatóan nem éred fel ezt a szintet. De szerencsére képes voltál belőle ügyet csinálni ezzel is megmutatva hol is tartasz éppen.
De csak hogy tudjad ha valaki a 4119-re ráírja a 4120-at és mögé tesz egy vigyorgó szmájlit az a normális emberek 99%-nak leesik, hogy poén volt. Lehet, hogy szar poén de akkor azt figyelmen kívül kell hagyni nem szellemi fogyatékos módjára visszakérdezni, hogy "mi olyan vicces?".
De valóban ha valamit nem értesz jobb is ha hagyod. :C

(#24341) Remus389 válasza nyunyu (#24166) üzenetére


Remus389
veterán

Ha a hetvegi 3x20 killert 1M creditre gondolsz, akkor Shermannal, T49-cel, BDR G1B-vel kell loni fejenkent huszat, meg utana valamelyikkel menni meg egy kort.
Egyebkent az eddigi 3 hetvege alapjan nagyon ugy tunik, hogy egy random T5 heavy, egy random T5 TD, meg egy random T5 med van eppen akcioban.
Eddig volt
med:
- kinai Type T34
- szovjet T-34
- amcsi Sherman
HT:
- amcsi T1HT
- angol Churchill I
- francia BDR G1B
TD:
- nemet Stug
- angol AT-2
- amcsi T49
Igy erdemes lehet nekiallni az osszes med, HT, TD agnak, hogy legalabb a T4-ig eljusson az ember veluk, ez hianyzo agankent ~1, max 2 este.
Ami meg nem volt:
med:
- nemet PzIII/IV
- nemet PzIV
- amcsi M7
HT:
- nemet VK3001H
- szovjet KV-1
TD:
- francia S35-CA
- amcsi Wolverine
- szovjet SU-85
Aztan igy nem pentek este jon a pofaraeses, hogy egy ismeretlen tank van akcioban, amihez csupa ocskavason at vezet az ut, raadasul a freeXP allomanyt meg az elozo heti akcios bontoszokeveny lenullazta.
Amilyen a formam, jovo heten tuti a PzIV lesz akcios, mivel mar csak azt az agat nem kezdtem el. :DDD
Mivel a Tig P-Maus vonal nem erdekelt, inkabb a PzIII/IV-vel szivtam, hogy meglegyen a Tiger meg a Panther.

biztos így van, de honnan van ez az info?

illetve a következő mikor lesz?

Már csak egy darab maradt!!! https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db_2/friss.html

(#24342) HungAryan válasza wall2 (#24337) üzenetére


HungAryan
tag

Menu -- Settings -- Game -- Show vehicle markers on Battle Score panel

[ Szerkesztve ]

WT account: Cpt_Hungarian

(#24343) ritkaság


ritkaság
tag

Hali!

Idítanék egy kis vitatémát:

Melyik a jobb, minden tényezőt figyelembe véve: Ferdi VS Panther-II ? :W

(#24344) PAtr0n válasza mefistofeles (#24295) üzenetére


PAtr0n
addikt

Ez már nekem is feltűnt, hogy ilyen nem lehet, hogy egyik nap akkora pro vagyok, hogy az orromat alig lehet a plafonról leszedni, másnap meg egy idegbeteg, mert egyszerűen bármit csinálok, kikapunk. Pedig a találati arányom nem rosszabb, meg 53% a wr-em, és mégis bejönnek olyan napok amikor még a 30%-ot is alig érem el.

t.imi:
Már meg se lepődök. Tegnap Mountain Pass, Én Stug, ellen T-34-85 (kb 100m-re). Nem vettem észre, átjött középen és seggbe lőtt, ráfordultam, megvártam, hogy beszűküljön a célkereszt, telibe lőttem a seggét, erre semmi hang, hogy mi történt, lepattant vagy átment, ő szépen kilőtt, én meg pislogtam. Tuti nem ment mellé, mert telibe a segge felé repült a skuló.
Nagyon érdekes dolgok történnek néha.

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24345) redzsi válasza ritkaság (#24343) üzenetére


redzsi
senior tag

félreolvastam

[ Szerkesztve ]

(#24346) Bingisz válasza ritkaság (#24343) üzenetére


Bingisz
addikt

Egyik se. Ha a mozgékony TD-ket szereted akkor a JP2-t, ha a bunkereket, akkor a Ferdit válaszd.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24347) ritkaság válasza Bingisz (#24346) üzenetére


ritkaság
tag

Az oroszokat szeretem :P , de muszály ezt is. ;]

(#24348) wall2 válasza HungAryan (#24342) üzenetére


wall2
tag

:R THX :R

(#24349) mefistofeles válasza PAtr0n (#24344) üzenetére

Na nekem most van épp a szopós napom....
Egyszerűen ép ésszel megmagyarázhatatlan a csapattársaim viselkedése. Szerintem túl jól ment tegnapelőtt és azóta csak bot csapattársakkal sorsol össze. Olyan csatáim vannak, hogy áááá pl. az ellenfél 6-5 ös vezetésénél nekem van 5 killem (pedig egy noob kezdő vok)... persze kiszedtek aztán elbuktunk valami 15-7 re. A másik, három csapattársam maradt a végjátékra egy 25 HP-s ellenféllel. Nálunk kettő még sértetlen. Az ellen besétál a foglalókörünkbe és (semmi bujkálás, ott áll a placc közepén) egyesével szépen kilövi a társakat! (félreértések elkerülése végett, nem azért mert akkora sebzése volt. Az uccsó srácra kb. ötöt lőtt mire kivégezte, anélkül, hogy a gyerek megmozdult volna)
Az uccsó csata: Eddig úgy gondoltam, hogy egy tier VI hevy megszerzéséig azért ragad némi tapasztalat egy gamerre. Hát nem. A bázisunkat foglalja két heavy, felé tart tőnünk is kettő nagyfiú. Az idő rohamosan fogy, látszik, mire odaérhetnek csak 5-10 másodperc marad. Erre tök ártatlan helyen az ő bázisukhoz közel feltűnik egy felspotolt ellenfél.... és a mi két heavynk elindul oda. Persze esélyük se maradt, hogy egyáltalán meglőhessék, addigra már rég elbuktuk a meccset.

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#24350) nyunyu válasza ritkaság (#24343) üzenetére


nyunyu
félisten

Melyik a jobb, minden tényezőt figyelembe véve: Ferdi VS Panther-II ? :W

Vo'tma 2x

Headbang szmajlit meg nem ertem. Probald ki a SU-101-et, aztan akkor lesz 5x akkora :W mint a stock Ferdivel, amihez nem fejlesztetted ki a 105mm-t a JPn. :DDD

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.