Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#212001) Thrawn válasza oke (#212000) üzenetére


Thrawn
félisten

Ott az adventi kalendárium táblája a garázs közepén :)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#212002) ollie válasza oke (#212000) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Nekem rendszeres, de meg tudod nézni a piacon. Elképzelhető, hogy valami garázs mod miatt nem dobja fel.

[ Szerkesztve ]

***

(#212003) Lovi24 válasza oke (#212000) üzenetére


Lovi24
senior tag

Szia! Belépés után a háttérben jobbra van egy naptárszerű tábla arra kattints rá...
Ahogy elnézem már volt válasz, de nekem meg itt nem jelent meg az utolsó pár hsz...

[ Szerkesztve ]

Nem fogok szellemi harcot vívni azzal, akinek nincs meg a megfelelő fegyverzete!

(#212004) Thrawn


Thrawn
félisten

Amikor egyedül maradsz 5 ellenféllel, de lejár az idő és nem foglalnak be, mert "no cap kill all" :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#212005) Djuree


Djuree
félisten

jön a kövi battle pass. 268 v4-es ojjektum vs. badger.
[link]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212006) Barret001 válasza Thrawn (#212004) üzenetére


Barret001
addikt

:D

(#212007) Pug válasza Djuree (#212005) üzenetére


Pug
veterán

Megint egy orosz vonal... ki gondolta volna :DDD nyasgem wg

(#212008) HellGreg


HellGreg
őstag

Ez a büdös nagy buktasorozat, ami lassan egy éve tart, kezd meggyőzni arról, hogy a 2 évvel ezelőtti 260 lootbox és a tavalyi 100+ után idén uninstallal fogom ünnepelni a karácsonyt és inkább cyberpunkot és legót veszek abból a pénzből amit ezekre költenék... :DDD

[ Szerkesztve ]

(#212009) Djuree válasza Pug (#212007) üzenetére


Djuree
félisten

jah, még jó hogy már ott minden ki van húzva, csak a light ág nincs ami nem is érdekel mondjuk. :U
valami más nemzet jó lett volna helyette...a britből majd kihúzom a kukáskocsit, bár az se vonz....

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212010) EQMontoya válasza Djuree (#212005) üzenetére


EQMontoya
veterán

Vajon ebbol megint az lesz, hogy 6-8 kozotti tankkal kell jatszani, ami miatt a 6-7 tier jatszhatatlan lesz, mert mindig 8-asokkal kerulsz ossze?

Pedig imadom a Shermanokat. :( De T8-ban maximum a Jumbo hasznalhato valamenyire, HE-vel.

[ Szerkesztve ]

Same rules apply!

(#212011) peterson79 válasza Djuree (#212005) üzenetére


peterson79
őstag

Kár, hogy mobilon nem látom jól a bobject álcát. De azt a tankelhárítót szeretem :) szerintem megy rá mindenképpen

(#212012) peterson79 válasza EQMontoya (#212010) üzenetére


peterson79
őstag

Miért kellene 6-8 tankokkal menni?

(#212013) EQMontoya válasza peterson79 (#212012) üzenetére


EQMontoya
veterán

Az elozo Battle Pass is T6-T8 kozotti tankokkal ment.

Same rules apply!

(#212014) oke válasza Lovi24 (#212003) üzenetére


oke
senior tag

Kösz srácok.
Nincs most fent semmi mod és mégsem hozta fel, de így is jó lesz :)

(#212015) adrian360 válasza EQMontoya (#212013) üzenetére


adrian360
őstag

T6 -tól felfelé bármivel, a két főszereplő tier10-esre meg pluszt is adott

(#212016) ollie válasza HellGreg (#212008) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

inkább cyberpunkot és legót veszek abból a pénzből amit ezekre költenék

Ne már, most megmozgattad a fantáziám! :DDD

***

(#212017) Balcsix válasza 3 (#211980) üzenetére


Balcsix
senior tag

Úgy értettem hogy a depóba nem került vissza, csak rosszul fogalmaztam, de így már minden világos.
Köszönöm szépen a segítséget!

(#212018) Djuree válasza EQMontoya (#212010) üzenetére


Djuree
félisten

mehetsz bármivel tudtommal én is t8-t10-el mentem az előzőben, csak azokkal játszok. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212019) Viktoár válasza kchryss (#211984) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi szépen. :R Nem tudom miért, lehet hogy én vagyok lassú ezért jobban fekszik a lomha játékstílus.. :DDD

Nem is nagyon szeretek lighttal meg meddel menni csak a küldetések miatt. Nem nekem való ez a itt lövök egyet, átkocsikászok a másik oldalra és ott lövök egyet. Inkább az elmegyek az egyik irányba és "rendet rakok" felfogásban játszom. :D Nem mindig jön be, de ettől függetlenül vannak jó körök.

Üdv:Viktor

(#212020) HellGreg válasza ollie (#212016) üzenetére


HellGreg
őstag

Hát most komolyan, minimum 70k menne idén lootboxokra, 20k a cyberpunk, 50k-ból meg veszek egy creator expert szettet, kb 2000-2500 darabost. Vagy veszek dobozokat, aztán tovább idegeskedek 0:7-es állásoknál. Elég volt. :W
Csak azért nem töröltetem hirtelen meggondolásból az accountomat a 140+ prémtankkal együtt, mert 45 nap az átfutása, és az alatt tuti lenne egy gyenge pillanatom, amikor visszavonom. :DDD
Ha azonnal törlődne, akkor bevernék egy fél üveg Glenlivet--et és megnyomnám a gombot.

[ Szerkesztve ]

(#212021) dualface válasza HellGreg (#212020) üzenetére


dualface
tag

Igazad van, hiszen a játéknak a szórakozásról kéne szólnia nem az idegeskedésről.

Meg fog jelenni idén amúgy a cyberpunk? Nem követem, csak azt tudom, hogy már többször csúsztatták. Eléggé faszántos hangulata van, csak kár hogy nincs hozzá gépem. :(

(#212022) ollie válasza dualface (#212021) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

2 nap múlva jelenik meg.

***

(#212023) EQMontoya válasza Djuree (#212018) üzenetére


EQMontoya
veterán

Hm, akkor valamit beneztem, koszi!

Same rules apply!

(#212024) Arolotifar válasza HellGreg (#212020) üzenetére


Arolotifar
őstag

Inkább verj be fél üveg hordóerős Glenfarclast, jobban jársz :DDD

"Jobb, ha azért gyűlölnek, ami vagy, mintha azért szeretnének, ami nem."

(#212025) LK válasza HellGreg (#212008) üzenetére


LK
addikt

Nyugi, mi is erről beszélgetünk a World of Warships topicban ;)

[ Szerkesztve ]

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#212026) jano_77


jano_77
nagyúr

Ha már sokan új játékot vártok, esetleg tudtok ajánlani, javasolni nekem egy jó öreg játékhoz - Max Payne - hasonló stílusú, storyt végig vivő játékot? Hangulatában hasonló az sem baj, mert azt nagyon szerettem. Fontolgatom, hogy megint neki veselkedem, felteszem újra a gépre és végig tolom újra mindhárom részt.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212027) HellGreg válasza jano_77 (#212026) üzenetére


HellGreg
őstag

Valahogy az utóbbi években csak a Wot-ba öltem a pénzt, több mint egy millát. Új játékokra sajnáltam a pénzt a legtöbbször, 8-as prémtankra, ami önmagában annyi, mint egy standalone játék, arra nem. A nagy részük persze csak porfogó a garázsban. Azt hiszem félresiklott az életem, de helyre fogom hozni :D

A Max Payne nagyon király volt, a téli hangulatával :C
Én négyet várok nagyon:
- Cyberpunk
- Bloodlines 2
- Baldurs Gate 3
- Elder Scrolls 6
bár szerintem egyik sem olyan, amit te keresel.

[ Szerkesztve ]

(#212028) ollie válasza HellGreg (#212027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A BG3-at már meg lehet venni (még csak beta állapotban van), és játszani is. Nagyon jó hangulata van.

***

(#212029) peterson79 válasza EQMontoya (#212023) üzenetére


peterson79
őstag

Nem emlékszem, hogy bármilyen korlát is volt a Battle Pass-nál. Max az, hogy tier 5 alatti tankkal nem számolja a pontokat....
Szerk.: Inkább megnéztem. Tier 6-10, random csata. Más szabály erre nézve nem volt.
Van egy számláló egyébként minden számításba jöhető tanknál, mert ha eléred az adott pontot, akkor bónuszt ad rá. Pl tier 6 pont limitje 100, extra pont 15. Lehet ezzel keverted. Alapvetően nem sok a bónusz amit kapsz ezért.
A másik, hogy a kiemelt tankokkal, ami most ugye az obj268v4 és a Badger lesz, több pontot kapsz majd -de ez sem egyforma, szerintem az orosz lesz a kiemelt - és tovább kell gyűjteni is, amennyiben hajtasz az extra pontra.

(#212030) jano_77


jano_77
nagyúr

Hogy is van pontosan ez a díszítősdi?
Ahhoz hogy max hangulati szintem legyen, nem elég egy kollekció kimaxolása ugye!? :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212031) peterson79


peterson79
őstag

Biztos vissza lehet keresni, de tavaly mennyibe került egy 75-ös csomag?

(#212032) jano_77 válasza peterson79 (#212031) üzenetére


jano_77
nagyúr

36.180 Ft kb mai árfolyamon

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212033) ollie válasza jano_77 (#212030) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ugyanolyan lesz, mint tavaly volt. Emlékeim szerint elég volt egyfajta díszítés a hangulati szinthez, de nem volt elég minden bónuszhoz. Most is mind a négy fajta díszből kell majd 72 különböző dísz, hogy meglegyen a 40% credit bónusz, plusz még 4(?) nagy dísz, amit ad még plusz 10%-ot.

***

(#212034) Eugene Roe válasza jano_77 (#212030) üzenetére


Eugene Roe
őstag

A lényeg, hogy minden dísz 5-ös legyen (vagy a legnagyobb), utáni a kollekció már minimális előny + a nagy hódíszek.

[ Szerkesztve ]

It'll hurt... a lot, but you'll be better - you say?!

(#212035) e-newsee válasza jano_77 (#212030) üzenetére


e-newsee
addikt

Elég, ha megvan a 4 nagy dísz, és minden egyéb díszed a fán 5-ös szintű. Azzal már eléred a X-es hangulatot. De ha idén is annyi JMF-ot belenyomsz a ládákba, mint tavaly, akkor nem kell aggódnod, meglesz az hamar. ;] :D

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#212036) kchryss


kchryss
addikt

Vannak twitch drop-ok. Január 11-ig minden nap lesz. WG hivatalos csatornáját kell nézni: https://www.twitch.tv/worldoftanks

Reguláris (mindenki megkapja) dropok: 1, 2, 3, 4 óra nézés után kis dobozok és egy garázshely. Gondolom 1x lehet mindegyiket megkapni.
A regulár dropok lehet hogy csak holnaptól indulnak.

Epic dropok (szerencsével kapható): spéci festések és az aktuális napi kalendárium tank

[ Szerkesztve ]

(#212037) ollie


ollie
MODERÁTOR

Lelőtték az EU3-at?

***

(#212038) jano_77 válasza e-newsee (#212035) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi mindenkinek. Pont amiatt kérdezem, mert idén nem szeretnék olyan sokat költeni. Ami érdekel az a magic stílus és természetesen Chuck parancsnok! A Chuck-os küldikre fogok koncentrálni és így akkor egy 75-ös csomagot veszek majd a Magic ládákból. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#212039) EQMontoya válasza kchryss (#212036) üzenetére


EQMontoya
veterán

De ezt hogy kotod ossze a wot accal?

Same rules apply!

(#212040) notika77 válasza EQMontoya (#212039) üzenetére


notika77
senior tag

(#212041) Djuree válasza jano_77 (#212032) üzenetére


Djuree
félisten

:Y az szép. olyat is hallottam hogy valaki több 75-ös pakkot is vett. :W

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212042) inferno88 válasza jano_77 (#212032) üzenetére


inferno88
őstag

Azért ez elég csúnya összeg.

Érdekességképpen megnéztem, hogy az euró árfolyamot 2019. dec. 9-én: 332 (most 360)

Amúgy én is egy 75-ösön gondolkodtam, de az is lehet, hogy több ütemben veszek majd az event alatt 25-ösöket.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#212043) 3 válasza phoenix1989 (#211983) üzenetére


3
senior tag

Így már értem. A túlzás nem kenyerem, valószínűleg ezért nem jött át elsőre. :)

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#212044) Djuree válasza jano_77 (#212026) üzenetére


Djuree
félisten

en az utcan talaltam telen a hoban egy csupasz max payne lemezt anno. azt se tudtam mi az, megmostam torolgettem es elindult! elkezdtem vele jatszani es beszippantott, a tobbi resz mar nem ugyanaz volt. az a hangulat maig kisert. zsenialis volt!

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#212045) 3 válasza inferno88 (#212042) üzenetére


3
senior tag

Nem sokkal ezelőtt a patikában a pultra vágtam két fekete sporttáskát, és felszólítottam az öregasszonyt: - Csókolom, legyen szíves, töltse meg ezeket Reparonnal és Neogranormonnal! Reparon több legyen!
Felé toltam a táskákat a pulton, aztán folytattam, mielőtt megszólalt volna: - Igen, van törzsvásárlói kártyám, és használni is akarom! Tessék igyekezni, vár a kedvesem! - Itt elpirultam, mert a WoT-ra gondoltam.
- Ja! Maga a tankos köcsög.
Válasz helyett - de inkább válaszként - elpirultam.
Az utána történtek már teljesen hétköznapiak voltak.

Borzongató, hogy míg én a patikus előtt pironkodom, addig neked kimunkált haditerved van a ládavásárlásra.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#212046) HellGreg válasza Djuree (#212041) üzenetére


HellGreg
őstag

Az az olyan az én is voltam, tavalyelőtt 261 láda... :DDD

(#212047) Gyuri27 válasza kchryss (#212036) üzenetére


Gyuri27
félisten

És hol tudod megnézni mit kapsz vagy kaptále valamit?

Amd - Radeon - Ryzen

(#212048) kchryss válasza kchryss (#212036) üzenetére


kchryss
addikt

Az event 8. napján lehet majd távirányítós tank modellt is nyerni. Ahogy nézem elég drágák, de jól néznek ki: [link]
Bemutató videó egy ilyen RC tigrisről: [link]
1:8-as: [link] :C

[ Szerkesztve ]

(#212049) ollie válasza kchryss (#212048) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

De egy ilyen minek? Versenyezni sem lehet velük. Kb 5 éves gyereknek való.

***

(#212050) kchryss válasza ollie (#212049) üzenetére


kchryss
addikt

Akkor én egy 5 éves gyerek szintjén vagyok mert én örömmel játszadoznék vele. Macskákat vagy teknősöket kergetni tök poén lenne a kertben. ;]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.