Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#174001) jano_77 válasza kchryss (#174000) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nekem ennyi kötvényem sosem lesz. :N

(#173999) vhw: Black Defender, Black Lorr 40t, Black Somua, Black Liberté, Black E25, Black ELC Even, stb!? ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174002) Jokerdapro válasza jano_77 (#174001) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Black rng? ;] ;]

[ Szerkesztve ]

(#174003) zodo válasza jano_77 (#173998) üzenetére


zodo
nagyúr

Ááá nagyon felejtős mennyiség: 2992
Nem hajhászom, nem is érdekel történet. :(

0.9.19 patchel érkezetek 17.05. hóban amióta min.5,5k csatát mentem igaz a rangsorolt csatákat sem erőltettem de nem látom értelmét ha átlag játékosként másfél év alatt ekkora csataszám mellett egy fabatkát sem érő mennyiséget lehet(ett) összeszedni.

(#174004) vhw válasza jano_77 (#174001) üzenetére


vhw
addikt

Az ELC-t talán - az elég defektes.
De ilyen Improved M4-re, Pz4 hydraulic, SU85i-re gondoltam.

Most is belengették egy hétre a leárazott supreme csomagos Centurion 5/1-t... de miért akarnék jó tankokkal játszani?

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#174005) peterson79 válasza zodo (#174003) üzenetére


peterson79
őstag

Annyira ne becsüld le Magad. Próba szerencse, még véletlenül jól is alakulhat egy-egy csata, főleg, ha kicsit jobban odafigyelsz. Nagyon sokan kaptunk különböző jutalmakat és alig kellett hozzá extrát csinálni, csak játszani, mint eddig..

[ Szerkesztve ]

(#174006) Kelvin


Kelvin
őstag

Sziasztok! Már jó 2 éve abbahagytam a tankozást, azóta elég sok minden megváltozott.
Átugrott egy cimborám, felraktuk a játékot és gurultunk pár kört de szánalom volt a teljesítmény. Új térképek, 10-es könnyű tankok, megváltozott statok, még a jól megszokott bokrok, stratégiai helyek is átrendeződtek. Egyedül nem sok lelkierőm lenne újból belemelegedni a játékba. Esetleg lenne köztetek egy vagy több tapasztaltabb játékos akivel lehetne játszani késő délután, este? Természetesen ts-en , discordon dumcsizva és direktívákat hallgatva :D WOT nick-em.

[ Szerkesztve ]

"A legvégén nem az fog számítani,hogy mennyi év volt életedben,hanem hogy mennyi élet volt éveidben"

(#174007) e-newsee válasza jano_77 (#174001) üzenetére


e-newsee
addikt

Vagy Black Panther. És lehetne mondjuk vibrániumból. :)

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#174008) Warton válasza e-newsee (#174007) üzenetére


Warton
őstag

Azt most is meg tudod csinálni. Veszel egy P88-at és befesteted Dunkelgrauval. és kész is a Black Panther.

(#174009) Atti777 válasza jano_77 (#174001) üzenetére


Atti777
senior tag

Black Prince? :DDD

Путин, иди нахуй!

(#174010) zodo válasza peterson79 (#174005) üzenetére


zodo
nagyúr

Milyen jutalmakra gondolsz?

Vannak jó köreim, elégedett vagyok a jelenlegi napjaimmal de a semmirenemjó kuponjaikat megtarthatják.

(#174011) kchryss válasza e-newsee (#174007) üzenetére


kchryss
addikt

A Black Panther egy magyar prémium tank lenne.
Grosics Gyula lenne a parancsnok hiszen ő volt az igazi fekete párduc.
Puskás lenne a lövész, Hidegkuti a töltő, Szepesi a rádiós, Sebes Gusztáv pedig a vezető.
Egy nagy 54-es felirat lenne az elején az oldalán pedig 6-3.
Angol tankoknak 100% eséllyel lőne ammo rack-et.
A 6. érzék jelző hang pedig Mészöly Kálmán lenne ahogy azt mondja " Spotold a kurv@ @nyád!".

[ Szerkesztve ]

(#174012) zodo


zodo
nagyúr

Ha már ilyen kreatívok vagytok miért nem játszotok némi nyereményért? :)

Create Your Best Movie Title with our New Contest

(#174013) kchryss válasza zodo (#174012) üzenetére


kchryss
addikt

Mert nem akarok még 1 TOG-ot nyerni. Épp elég ez az egy ami van. :DDD ;]

(#174014) zodo válasza kchryss (#174013) üzenetére


zodo
nagyúr

Megkapnád aranyban az árát de te tudod. ;]

(#174015) BÁ Nutrition válasza zodo (#173997) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

nekem most van kb 2450 kotveny, ebbol 1400 lett most a tobbibol kb 800 a t-28 nagykaliber stb medalokra jott meg az egyetlen tizesre tankra amit be is vittem eddig(grille) adott legalabb 50-80at

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174016) csapee


csapee
senior tag

Ez a lag-parádé megszokott tulajdonság lett?
Ritkán játszom de mindig ezzel szopat (optikán vagyok így kizárnám a készülékben keresést). :W

Csapee

(#174017) zodo válasza zodo (#173997) üzenetére


zodo
nagyúr

Nem is tudtam hogy naponta többször is frissül a Vagon aktuális állása.
12 és 17 órakor így állt szóval van még pár nap hátra.

RU-n már van esély hogy ma véget érjen.
16 órakor 40M míg 20 órakor már csak 6M van benne.

(#174015)

Ha lesz egyszer 5k-m akkor veszek egy felszerelést ha addig nem változik valami a kötvények körül.

(#174018) nanus válasza kchryss (#174011) üzenetére


nanus
senior tag

:C :R ;]
:D

(#174019) Jokerdapro válasza csapee (#174016) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Jaja sztem is valami gáz van... lagg meg fagyás hegyek és nem csak nekem hanem zozyk-nak is...
#más: érdekel valakit egy full laggos mákos 13 90es gameplay? Lagg+amx=3k damm. Persze csak ha akartok röhögni. :DDD

(#174020) h1mpi válasza zodo (#174017) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem ~8000 kötvényem van, de nem verem el felszerelésre, szerintem nem ad szinte semmit...

(#174021) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#174020) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

En szerintem elverem toltesgyorsitora
De meg ehhez is kell vagy 2 ev mire osszegyulik :)

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174022) zodo válasza h1mpi (#174020) üzenetére


zodo
nagyúr

Lényegébe tekintve igazad van mert elvertem pár 12 kötvényt / csatára feltehető töltésgyorsítóra de nem tapasztaltam érdemi változást.

Nem is értem miért kellettek a kötvények ahelyett hogy pl. egy alap, normálisan látható/színezett ikon packot készítenének ennyi év után és akkor a bugokról ne is beszéljünk.

(#174023) Jadro válasza Jokerdapro (#174019) üzenetére


Jadro
veterán

Nálam is lag van, a ping pedig jó. Fos az egész, ki is léptem.

Samsung Galaxy S23 8/128 Green

(#174024) zodo válasza zodo (#174017) üzenetére


zodo
nagyúr

Mostanra van még ~20M a vagonban.
RU-n már üres mindkettő.

RU-n korrektek mert valószínű hogy reggel még lehetett pár kötvény a vagonban (nem néztem) ami délre már tuti üres volt (mikor ránéztem) így a napi küldetések teljesítéséért járóakat még jóváírják.
3 csatát mentem ma odaát ~ 18 óra magasságában.

[ Szerkesztve ]

(#174025) h1mpi válasza BÁ Nutrition (#174021) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Én sokat szedtem akkor amikor 2x is bronz lettem azon a küldi sorozaton. Nem jut eszembe a neve... :B

(#174026) Rick3D


Rick3D
senior tag

Van még valaki rajtam kívül aki sz*rrá micro laggolja az agyát ? :U

Ping - Fps tökély , szerintem a szerver lesz a hunyó.

[ Szerkesztve ]

(#174027) Jokerdapro válasza Rick3D (#174026) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Áhh még artyzni se volt erőm.:DDD ;] Inkább filmeztem.:B

(#174028) kchryss válasza Rick3D (#174026) üzenetére


kchryss
addikt

Nem kellene sokat visszaolvasnod. :U
(#174016) csapee
(#174019) Jokerdapro
(#174023) Jadro

(#174029) wwenigma válasza Rick3D (#174026) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Tegnap repültem az STRV-vel...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#174030) ChristianID


ChristianID
tag

Egymás utáni két csata... amikor úgysem nyerhetsz, ha a wg nem akarja...:

A szomorú, hogy ilyen "lófütty" sebzéssel is első lehet lenni...

...Only when the last tree has died and the last river been poisoned and the last fish been caught will we realise we cannot eat money....

(#174031) Rick3D válasza kchryss (#174028) üzenetére


Rick3D
senior tag

Szándékosan kérdeztem rá,láttam már valaki 7 kor is írta ... Egyébként függetlenül a laggtól általában visszaolvasok :)

(#174029) wwenigma Az szép :DD

(#174032) BÁ Nutrition válasza h1mpi (#174025) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Az vmi cw kampany alatt volt asszem. Ha jol emlekszem foleg hetkoznap esti orakban tizes tankkal kellett jatszani ami nekem eleve kieso volt mar az idopont miatt is.

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174033) kchryss válasza BÁ Nutrition (#174032) üzenetére


kchryss
addikt

Rangsorolt csatának hívják (ranked).
Semmi köze a cw-hez. Én is ott szereztem a kötvényem nagyon nagy részét.
Nekem úgy van most 15e kötvény, hogy már elvertem 9 ezret fejlesztett felszerelésre és 2x5e-et kampány tankokra. Vagyis 34e lenne ha nem költöttem volna még belőle.

Legkönnyebb rankedben kötvényt szerezni, ott sok ezer jön össze rövid idő alatt. Aztán 10-es grand battle típusú csatában és végül 10-es sima csatában ha minden tank 10-es. Ha nem játszol gyakran 10-es tankokkal és csak a medálokból gyűjtöd a kötvényt akkor tényleg évek alatt sem lesz belőle szinte semennyi. Egyelőre mondjuk nem sok mindenre jó szóval kár is gyűjteni, de ki tudja lehet majd jó lesz egyszer valamire.

Ez érdekes játéknak tűnik: Az oroszok már a PUBG-t is tankokkal játsszák!
:DDD

(#174034) BÁ Nutrition válasza kchryss (#174033) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Wow.
Nekem grandbattlet 1 darabot nem rakott be a kb 50 csata alatt amit a grillevel jatszottam. A full tiertizre kaptam. Ranked max hetvegen johet szoba ha lesz megint.

Milyen tankot valasztottal kotvenyert eddig?

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174035) kchryss válasza BÁ Nutrition (#174034) üzenetére


kchryss
addikt

Az utóbbi években mindig ugyanazok közül a tankok közül lehet választani azoknak akik sikeresen szerepelnek a klános kampányban: Obj907, VK72.01K, T95E6, M60, 121B
A következő kampányról azt pletykálják, lehet lesz egy új reward tank, talán a T95/FV4201 Chieftain amit mostanában tesztelnek a superteszterek teszt szerveren.
Mivel a VK már megvolt korábbról így előző 2 kampányon a 907-et és a 121B-t vettem kötvényért. 5000 kötvény volt mindegyik, de azt elfelejtettem írni, hogy magában a kampányban is lehetett kötvényt szerezni a helyezéstől függően. Elég bonyolult a rendszer, különböző szorzók vannak attól függően, hogy a klán mire költi el a pontokat. Ha jól rémlik én olyan 3-4 ezer kötvény körül kaptam a kampányban így csak 1-2 ezer kellett a saját kötvényemből a vásárlásra.

Korábban azt írták, hogy majd mindenkinek lesz rá lehetősége, hogy kötvényért tankot vegyen. Azt nem írták, hogy milyen tankot. Szerintem nem a fenti kampány tankokat fogják "árulni", hanem én arra számítok, hogy azokat a tankokat teszik megvehetővé amiket kivontak a fejlesztési fából miután lecserélték őket: FV215b, FV215b(183), Foch(155) és esetleg T-22med

[ Szerkesztve ]

(#174036) BÁ Nutrition válasza kchryss (#174035) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

Ergo akkor csak cv utan ajanlja fel h vehetsz 907et amibe csak besegit a ranked. Nekem ezek sajnos egyenlore nem adottak

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#174037) dokee78


dokee78
félisten

Akinek megvan az M48 Patton,milyen setuppal használja?

1. Töltés gyorsító/Vertikális stabilizátor/Optika
2. Töltés gyorsító/Vertikális stabilizátor/Fokozott szellőzés

(#174038) zodo válasza dokee78 (#174037) üzenetére


zodo
nagyúr

2.

Bia-s legénységgel Első sorokban szoktam vele menni.
Kis tesó Pershing-en (szintén Bia-s) Távcső van a Venti helyett mert azzal sunnyogós medet játszok.

(#174039) dokee78 válasza zodo (#174038) üzenetére


dokee78
félisten

Köszi.
M46 Pattonon távcső van nekem is a fokozott szellőzés helyett.
De akkor az M48 Pattonra szellőzést teszek.
Bár csak a 3. skillt húzom a legénységen.

[ Szerkesztve ]

(#174040) inferno88


inferno88
őstag

Black Fridaykor csak a bolti Tier8-akat szokták leárazni 30%-kal vagy a speckóbb tankok is megjelennek, mint például Somua SM?
Illetve az advent calendarban a speckó tier8-asok milyen áron szerepelnek vagy mi szokott lenni az adventi extra hozzájuk?

Semper fi!

(#174041) notika77 válasza inferno88 (#174040) üzenetére


notika77
senior tag

Az eddigi évek nem jelentenek semmit, mert idén a korábbiaknál sokkal erősebbre állították a pénzszivattyút. Nem érdekli őket semmi, csak fizess nekik. Tisztára, mintha már el is döntötték volna mikor állítják le a szervereket és még előtte be akarnának gyűjteni mindent, amit tudnak.

(#174042) dokee78 válasza zodo (#174038) üzenetére


dokee78
félisten

Ja még egy kérdés?
Boztonsos elhelyezés nélkül nagyon lőszer rekesz Érzékeny?

(#174043) jano_77 válasza kchryss (#174011) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ez nagyon tetszett! Ha behoznák a játékba, biztos vevője lennék. :K

(#174037) dokee78: van egy "nevesincs" játékosnak EZ a táblázata, mely szerint Ő az 1-es szerint használta ,vagyis Stabi+tölt.gyorsító+optika hármast preferálta.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174044) peterson79 válasza zodo (#174010) üzenetére


peterson79
őstag

Most speciel a kötvényekre gondoltam. Ranked csaták idényében elég sokat össze lehetett szedni. Lesz megint, bár ki tudja mikor.

(#174045) dokee78 válasza jano_77 (#174043) üzenetére


dokee78
félisten

De ő pro.
Én a 13.830 csatámmal és 1111 WN8-al noob vagyok még.

(#174046) zodo válasza dokee78 (#174042) üzenetére


zodo
nagyúr

Szerintem fél éve tuti nem játszottam vele és biztonságos elhelyezés sincs a tankon de "nem jellemző" -nek mondanám.

Mivel nem vagyunk egyformák és más más tapasztalatok vannak egy adott tankkal kapcsolatban ezért majd kiderül nálad hogy szerepel aztán ha nem jön be, felteszed a távcsövet és hátrábbról aprítasz.

(#174044) peterson79

Elsőben talán második szintig jutottam.
Másodikban egy csatát sem mentem.
Ha lesz harmadik akkor majd ránézek de ettől függetlenül tartom a véleményem hogy kb. semmi értelme nem volt behozni a kötvényeket.

(#174047) jano_77 válasza dokee78 (#174045) üzenetére


jano_77
nagyúr

Ha így gondolkodsz magadról az a Te dolgod. ;)
Viszont ettől még megfogadhatod egy általad "pro"-nak nevezett - tényleg talán az egyik legjobb - játékos beállításait, kvázi ajánlását, hogy Te is jobb lehess! Nem gondolod? ;) :F

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#174048) Barret001 válasza jano_77 (#174047) üzenetére


Barret001
addikt

Az hogy milyen beállításokkal játszik,az a játékstílusától függ.Akinek az a stílus nem jön be,más felszerelést használ.

(#174049) dokee78 válasza jano_77 (#174047) üzenetére


dokee78
félisten

Csak nem tudom egy pár tized másodperc töltés időt érdemes-e felaldozni a nagyobb látótávolság miatt,mikor nem távolról szoktam csipegetni.
Bár így inkább fokozott szellőzés lesz.

[ Szerkesztve ]

(#174050) Simulacrum válasza kchryss (#174035) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Egy ilyen kötvényadagért milyen sokat kell játszani klánban (mondjuk egy héten átlagban)? Pontosabban ahol vagy ott mennyi játékot várnak el ezért?
Többször hívtak már normális klánba, de én nem akarok adott időpontokban rendelkezésre állni. Gondolom anélkül nem lehet ennyi kötvényt szerezni, meg tankot.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.