Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#74001) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Akkor megveszem a KV4-et és majd utána a Pershinget is. Végül is alig 5 milla a kettő :D

(#74002) emre válasza fsb1000 (#73997) üzenetére


emre
veterán

Mi a rossebb?
Téged meg rehabilitáltak?

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#74003) PR0JECTNR56


PR0JECTNR56
addikt

Az x5 xp alkalmából visszatértem a Hetzer-el:

Visszajátszás erre.

Ugyanitt: Bingisz vagy bárki más a War Thunder-es Hetzer modelljét már esetleg átportolta bárki is a WoT-ra?

[ Szerkesztve ]

(#74004) Diarmand


Diarmand
senior tag

Ezt nem tudom láttátok e már, de asszem itt jól kijön mire képes a CGI. Brutális. Megnéznék egy kétórás filmet így megalkotva.
Jah, aztán HD-ben tessék nézni.

[ Szerkesztve ]

(#74005) fsb1000 válasza LobiDrg (#74000) üzenetére


fsb1000
nagyúr

- lemész pár körre t1-2-be, aztán próbálod
- szakasz artyval vagy HT-val.
- 1-2 napig pihenteted.
.
Sokat játszottam közepes freestyle században T18, stb. Ha volt 15-20 nyerő kör, után azzal a tankkal már nem volt érdemes randomba menni, és ha mentem még 40-50 kört más tankkal, akkor a 90%-os napi winráta biztos lement 60% alá.
A nagy RNG kiegyenlít.

(#74006) Angel1981 válasza h1mpi (#73991) üzenetére


Angel1981
veterán

Az biztos, hogy T8-as medként a Pershing sokkal jobb, mint T8-as heavyként a KV-4.
Részemről ennyit tudok mondani.

#74004 Diarmand: valóban klassz! ;)

#73995 Lunky88: +1 Sokat vártam attól a tanktól (mondjuk a paramétereibe még noobként szerettem bele), és nagyot csalódtam. Nagyon nagyot.
Még a duplázásokhoz nincs kedvem vele, TALÁN az "ötszörözőket" megcsinálom most...

[ Szerkesztve ]

(#74007) Bingisz válasza Diarmand (#74004) üzenetére


Bingisz
addikt

Kéne már egy új II.VH-s BF.... :O

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#74008) Atti777


Atti777
senior tag

Annyira jó, mikor a TOG-gal én sebzem a legtöbbet a csapatomban T7 csatában...

Путин, иди нахуй!

(#74009) sith7 válasza Akcok94 (#73992) üzenetére


sith7
nagyúr

Nekem is megvolt, ha már min. sárga volt az ellenfél, akkor simán lőtték a kupakját ... lassú, nagy célpont

(#74010) Simi37


Simi37
őstag

Fejlesztői hírcsokor #104

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#74011) jr1994 válasza Simi37 (#74010) üzenetére


jr1994
addikt

Vótmá :D

73966

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#74012) Angel1981 válasza Atti777 (#74008) üzenetére


Angel1981
veterán

Pedig az annyira nem extrém dolog.

Nekem a VK 3001-el a 35 csata alatt vagy 3x fordult elő - az már durvább.

(#74013) weres78


weres78
senior tag

Hol érdemes lőni a tankot, ha leláncolni szeretném? Van olyan pont, ami tuti? Az első görgőt próbáltam, az időnként bejön, sőt még sebez is. De van ami tuti (ha eltaláltam)?

(#74014) Stunts666


Stunts666
őstag

Mit kell csinálni, akkor amikor top tier vagy e75-el és neked kell spotolnod a puszta közepén???? Mikor kiszednek, akkor megindul mindenki....

(#74015) PR0JECTNR56 válasza weres78 (#74013) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A láncfeszítő görgő vagy a lánchajtó kerék (fogaskerék formájú) a két legbiztosabb pont.

(#74016) sith7 válasza Stunts666 (#74014) üzenetére


sith7
nagyúr

ne menj a puszta közepére, semmilyen tankkal

(#74017) LobiDrg válasza fsb1000 (#74005) üzenetére


LobiDrg
aktív tag

Lehet az lesz :) Félrerakom egy kicsit.Az AMX 50 100-zal is így voltam és kb 1,5 hónapja pihen a garázsban :D Ott egy kicsit hosszúra sikerült a pihi :D Helyesbítek egyszer egy fórumtárssal szakaszoztunk és akkor elővettem egy körre de nem domborítottam nagyot.Valahogy nem érzek rá. De ez nem lesz ilyen hosszú időre száműzve mert ki kell fejlesztenem a T54-et light tanknak meg megmarad az LTTB :)

[ Szerkesztve ]

(#74018) fradi81 válasza Stunts666 (#74014) üzenetére


fradi81
veterán

Ne hallgass a csapatra, ne menj oda ahova segítség kell de biztos pusztulás vár, lassan én is kezdem megtanulni. Fullos az E-75?

[ Szerkesztve ]

moto g72, Ninebot d28e

(#74019) emre válasza Stunts666 (#74014) üzenetére


emre
veterán

jó sok spot damage-ot :DDD mondjuk az ilyen eshetőségek miatt célszerű a heavy tankon a látótávnövelő cuccok használata

[ Szerkesztve ]

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#74020) Stunts666 válasza fradi81 (#74018) üzenetére


Stunts666
őstag

Löveg meg torony igen.

Prohorovka-n csak a pusztára tudok menni.

(#74021) weres78 válasza PR0JECTNR56 (#74015) üzenetére


weres78
senior tag

Köszönöm szépen!
Tudnátok ajánlani egy nagyon jó álca értékű, viszonylag mozgékony tankot, nagyon pontos, gyors, löveggel? Jó lenne, ha nem nagyon kellene goldozni...
Amiről lemondanék az a nagy sebzés, a jó páncél...
Lényegében olyan tank kellene mint saját szintjén az orosz T34 a kicsi de gyors ágyúval, de T8-9 szinten...

(#74022) Diarmand


Diarmand
senior tag

Ma lett meg Centire a nagy ágyú. Sokkal másabb így a tank mint a középsővel, pedig azzal sem volt bajom. De ez a 268 pen 390 dam kombó nagyon durva T9-ben. Azt hittem erre megadja az Ászt, de sajna mégsem.

[ Szerkesztve ]

(#74023) PR0JECTNR56 válasza weres78 (#74021) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ez alapján Leopard PTA a te barátod T9-ben, de észben kell tartani, hogy rendkívül sérülékeny mind a modulok mind terén mind általánosságban. T8-ra majd a többiek mondanak valamit.

(#74024) Diarmand válasza weres78 (#74021) üzenetére


Diarmand
senior tag

T8-ban a Centurion 1 állja meg a helyét ilyen téren. Ugyan ennek a második leggyengébb az álcája a szintjén (csak a Pancser 2-nek rosszabb nála), de cserébe van más amiben domborít. Kicsi alfa, de nagyon jó átütés (szintjén a legjobb), egész gyorsan tölt és nagyon pontos is. A mozgékonyságával sincs baj, nem a leggyorsabb, de agilis és a LE/t-nak hála az emelkedőkön is jól húzza magát.
Bónuszként jár hozzá egy erős toronypáncél és jó csőlehajlás. Mindezek tükrében ez egy ideális sniper, de hála a tornyának és a csőlehajlásnak nincs elveszve különösebben sehol.

Ezek mellé minek álca? :DDD

(#74025) weres78


weres78
senior tag

Nagyon szépen köszönöm, hogy ilyen segítőkészek vagytok!
A Leopard PTA felé a legjobb úton haladok... Mondjuk ha újrakezdeném nem egy light ág lenne a fő csapásirány, de itt legalább (lassacskán) megtanulok vigyázni magamra!

(#74026) fradi81


fradi81
veterán

Mai gyöngyszem:

moto g72, Ninebot d28e

(#74027) #43783936


#43783936
törölt tag

Egy kis szemtelenkedés a nagyobbak között. :D
Replay

[ Szerkesztve ]

(#74028) janimilan


janimilan
csendes tag

Egy utolsó másodperces győzelem.

replay

[ Szerkesztve ]

"Az emberek nem bölcsességgel,hanem a gondolkodásra való képességgel születnek,s az idő múlásával-sok gondolkodást követően-bölcsességre tehetnek szert" (Napoleon Hill)

(#74029) Djuree


Djuree
félisten

na tegnap prokhorovka, délről indulva, obj140, fele t10 fele t9 csata. mentem fel a dombra, jött egy unicas e50m velem, mindketten sebeztünk a végére 5k-t, le is hoztuk ahogy kell.
persze replay csak az uccsó csata van, mindig elfelejtem kimenteni. :W
szép és jó csak valszeg ő ezt minden csatában megteszi, én meg azért ritkábban, de az utóbbi 2-3 hétben mindig 2000 fölött volt a napi wn8-am. pár nap és elérem az 1500 wn8-at. :C ez egy elég nagy cél nekem nagyon régóta.
aztán jöhet a "bekékülés" cél.

tegnap meglett nekem is az e50m, de zsé nincs rá sajna, le kéne porolni a type59-et meg a kv-5-öt. :DD
de megvettem akcsijóban a tiger2-őt meg a centi1-et, meg lehet a ferdit is megveszem, bár a proto ott van most húzandó t8 td-nek...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#74030) jagada


jagada
őstag

Tier 5-ben melyik legjobb med/heavy prém tank? Melyiket ajánljátok?

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#74031) dfsz34


dfsz34
őstag

Egy mókás, de azért erős csata az e-25-el: [link]

1568 alap xp, a kv3 szerintem elküldött a halál phaszára amikor full hp-ról kicsipegettem :) .

Ja igen, és a Serb qrva a.....
Valaki már feldobta a témát, csak kicsit esetlenül tesztelésről beszél. Serb meg hárít természetesen, ezzel is csak egy dolgot igazolva, hogy mekkora phasz ilyenkor.
"K: "Mért pattannak az ellenfél páncéljáról a lövedékek jobban amikor kevés a HP-ja? Több száz csatában teszteltem." V (SerB): "Ez paranoia. A tesztelésről meg hazudsz.""

Na most, ugye mennnyi lövés kell egy kv3-hoz nekem ezzel az E-25-el? Sok, nagyon sok. A végén mind sebez, de vajon melyik pattan mint állat egyedül? Hát persze hogy az utolsó, amelyik kiszedné és csak másodikra megy oda rendesen.

Táras tankokkal nagyon gyakran megfigyelhető ez a jelenség, még akkor is ha tagadja Serb, mint állat.

Ez a phasz Serb vallaná be legalább, hogy az utolsó esély logika miatt van, ha nem tudják a minimum sebzéssel megoldani, mert már annyi sincs a célpontnak, akkor szépen beadnak egy -25% (vagy még nagyobb...) RNG-t és jó eséllyel pattan.

Annyit még azért csinálhatnának, hogy ez az utolsó esély közelharcnál ne működjön már, mert ez direkt csalás és manipulálás, nettóban, semmi más. Én cent7/1 rám mászik egy troll ágyús (mi más? minden phasz azzal mászkál a jobban használható, pontosabb és nagyobb átütésú helyett) wt auf pziv. Egy lövésére válaszolok 2-vel mert a házak között "táncolunk" és egyszer lepattanót lőtt a toronyra, szóval van (lenne) esélyem kiszedni de jön az utolsó esély, marad 1 hp-ja a wt-nek, közelharcban :O Legyen már valami logika ebben, hogy csak távoli lövések esetén legyen beadva az utolsó esély, de ne közvetlen közelharcban, mert az már nettó paraszt beleszólás a játékba. Az ok, hogy távoli phasz sniper nem tudja kiszedni, akkor így járt és a snipernek van esélye elbújni vagy észre sem veszik, de közelharcban mit lehet csinálni? Esetleg rammolni, de annyira nem volt közeli a harc, nem értem volna oda, mire betölt, megpróbáltam elbújni, de nem sikerült.

Mielőtt jön valaki, hogy HE-t kell használni, szerintem ez nagyon nem szerencsés közelharcban. HE-t ilyen kritikus helyzetben nem használok többet, mert már rengetegszer megszívatott, hogy nagyon kicsi sebzéseket adott be (rng ugye megint, papír tankon, közvetlen közelről, alig sebez az HE, mert most éppen ilyenje van). Amit egyedül megpróbálok, ha látom, hogy mindenképpen ki fog szedni, akkor he-vel pofán lövöm, néha kiüti az ágyúját. Illetve persze, ha kemény tank és nagyon alacsony hp-s, akkor he-t, de ez a közhely, hogy tölts he-t a papír tankokra veszélyes is lehet. Volt egy másik replay-em az SP-vel, 5 lövés kellett HE-vel, amikor a normál lőszerből 4, de talán 3 is elég lett volna.

Nekem most már inkább az a szabályom, hogy egy HE-t el lehet ereszteni a tornyára, az talán kiszedi az ágyúját, lövészt, töltőt, de utána inkább normál lőszert használok. Esetleg, ha látom, hogy jól adta az első lövés és van normális fedezékem, akkor, de kritikus helyzetben én többet nem használok. Inkább legyen ap, ott legalább a minimum sebzéssel tudok számolni, de tényleg megcsinálhatnák, hogy 50m-en belüli lövéseknél ne működjön az utolsó esély, simán csak dobjon egy számot. A jelenleginél sokkal ritkábban lennének ilyen abszurd helyzetek.

(#74030) jagada a legjobbat nem fogja senki meghatározni, mert függ tőled is, a játék stílusodtól, de a t-25 eléggé jól meghatározott tank. Vannak gyengeségei, de modulokkal, prém benyával (akcióban, féláron simán kitermeli azt a 2,5e kreditet még prémium előfizetés nélkül is) meg skillekkel elég jól kompenzálhatóak és gyakorlatilag a normál tankok szintjét el tudja érni, sőt, sőt vannak ott rosszabb tankok is a normálok között bőven. A kreditet egészen kellemesen termeli, továbbá 40% bónuszt kap legénységi xp-re is, gyorsan lehet fejleszteni benne stb. és ugye két remek német med ágat tud támogatni. Gyakran van féláron én is úgy szereztem.

[ Szerkesztve ]

(#74032) Angel1981 válasza jagada (#74030) üzenetére


Angel1981
veterán

A T-25-öt mindenki dicséri, azt mondják, élmény vele a játék, és a kreditet is jól hozza.
Ha haladsz a német med vonalon, akkor én azt javaslom.

Heavyk közül a Churchill III, és T14, ami népszerű.

[ Szerkesztve ]

(#74033) szbalogh


szbalogh
őstag

Meghekkeltem a wn8 rendszert.
Avagy sealclubbing reggeli mellett. :)

Na ezért kell a med legénységnek full álca.

Nick: HE_Storm

(#74034) h1mpi válasza #43783936 (#74027) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Mintajáték a tankkal, de természetesen volt is egy kis szerencséd, hogy soha nem veled foglalkoztak :)

(#74035) Djuree válasza szbalogh (#74033) üzenetére


Djuree
félisten

az sebzés! :Y :R

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#74036) #43783936 válasza h1mpi (#74034) üzenetére


#43783936
törölt tag

Arról a dombról jól lehet csipegetni az ellent, akár a faluban, akár a hegy felől próbálkoznak.
Néha van előnye is annak, ha a tápláléklánc aljára sorsolnak, mert sokszor nem vesznek komolyan. :D

[ Szerkesztve ]

(#74037) mikron válasza fradi81 (#74026) üzenetére


mikron
tag

Szégyen az E-75- re nézve, hogy ilyen statokat produkálnak vele, még ha alap is a járgány. :U

(#74038) KaLeun válasza dfsz34 (#74031) üzenetére


KaLeun
senior tag

Hát a 3k wn8 mellett enyhén paranoid skizofrén vagy.

Cila

(#74039) Angel1981 válasza szbalogh (#74033) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez tényleg kemény! :R

(#74040) MinionFlasH válasza mikron (#74037) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Teljesen igazad van, én is sajnos alig megyek jó köröket vele, szégyellem is ritkán veszem elő. Nem tudom, hogy mi az oka Tiger II-vel nagyon jó köröket futottam szinte mindig, még a csövemre is rákerült 3 karika(relatív jó tudom, inkább magamhoz mérten), de E-75 el egyszerűen valamiért nem megy. :(

(#74041) sith7 válasza szbalogh (#74033) üzenetére


sith7
nagyúr

Hát ez odab@sz ! :C

(#74042) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Erősen gondolkozom, hogy kiszállok az Orosz vonalból és eladom a KV3-at és a KV1-S-t. Ezzel a kettővel szenvedek minden nap...

(#74043) Djuree


Djuree
félisten

ez most hogy?

e50: sebesség 60,tömeg 62t, motor 900LE
centi7/1: sebesség 40, tömeg 52t, motor 950LE

mitől lassabb a centi?? ráadásul ennyivel??

h1mpi: az 5x xp-vel a héten megvan simán mindkettőnél a kövi tankhoz az xp...esetleg még pár extra csata. :U

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#74044) vhw válasza Djuree (#74043) üzenetére


vhw
addikt

Az E50 se szalad sűrűn önerőből 60-al.
A válasz meg a szokásos: balance.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#74045) h1mpi válasza Djuree (#74043) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nem kell kövi tank :) azok megvannak (xp-re) csak úgy játszogattam velük

(#74046) Drenadar válasza Djuree (#74043) üzenetére


Drenadar
veterán

Tudtommal attól, hogy egy motor erős még nem jelenti azt, hogy gyors is.

de igen mindenképpen gáz, hogy az angol szarok csak 40el mennek...

[ Szerkesztve ]

(#74047) Warton válasza Lunky88 (#73995) üzenetére


Warton
őstag

Bolondbiztosabb mint a Pershing. És igen, ha 90 fokos szögben mutogatod a tumorod akkor bizony azt át fogják lőni. :K Tier10-es tankok is át fogják lőni, igen, meg az erősebb TD-k tier8 és afölött. Átlőhetetlen tank sajnos nincs a játékban, mert akkor mindenki azzal játszana.

(#74048) Djuree válasza h1mpi (#74045) üzenetére


Djuree
félisten

akkor irány a kv-4. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#74049) h1mpi válasza Djuree (#74048) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Jó az Nekem, tegnap óta azon filózok melyik legyen? Pershing vagy KV4? Persze ilyenkor nincs tesztszerver... Mondjuk a KV4 azért jobb ág, mert az ST-I az kiszemelt célpont a Patton meg nem. Lassan meglesz a Jagdtigerre is az xp. Majd eldöntöm :)

(#74050) alldaybig


alldaybig
tag

mission for t34-85M [ftr]

első küldi amit megcsinálok majd prem tankkért, az M az s53 szarabb löveget kapta, de jóval nagyobb armort (70 mil--> eff 150mila hull armor :P), szal olyan lesz mint a jumbo :D ptw 15,5, szal nem lesz lomha
eddig ez a legszimpatikusabb prem tank

emellett én is várok az fv42 küldire

vmi athlon meg voodoo 3dfx kari, cs1.6 mediumon 20-25 fps, egész játszható

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.