Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#93001) Simi37 válasza jano_77 (#92998) üzenetére


Simi37
őstag

Nem igazán látok hibát :F

Ryzen 9 5900X • Asus Crosshair VI Hero • ASRock RX 6900 XT OC Formula

(#93002) zodo válasza Iron Funeral (#92999) üzenetére


zodo
nagyúr

260x is már a határokat feszegeti, gondoltam olcsóbban megúszom de köszi.

(#92998) jano_77

Nálam 95 + 10 = 105% vagy nem értem a kérdést.

[ Szerkesztve ]

(#93003) Iron Funeral válasza zodo (#93002) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Emlékeim szerint GeForce kártyákon jobban megy a játék, szóval ezt lehet, hogy érdemes szem előtt tartani.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#93004) jagada


jagada
őstag

E25 témára visszatérve szemből a jól döntött páncéljával nemegyszer pattintott már Tiger 2-vel golddal :Y :Y és azt se felejtsük el, hogy bokorban ülve egyszerűen észrevehetetlen miközben 2 másodpercenként köpi a skullót és a célköre szét sem ugrik a lövések után, az embernek kb. egy lövése van vele szemben, mire újratölt már a garázsban találja magát. Ha netán mégis felfedezik rohadtgyorsan tud poziciót váltani és újra eltünni. Aki nem tud vele hatékonyan aprítani az csakis USER ERROR!! Rendszerint golddal használják, amit esetlegesen nem tud belőni (lomha vaksi heavyk) annak esélye sincs, hogy felspottolja, hogy honnan lövik. Egyébiránt tönkre lehet lőni tankot anélkül is, hogy hp ügyileg nem sebződik, egy kilőtt láncú- motorú- tornyú- ágyúcsövű TD vagy heavy esetleg light tank halott töltővel és vezetővel kb 0 veszélyt jelent a harctéren, ezt meg 10 másodperc alatt összelövi az E25.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#93005) Telda válasza Iron Funeral (#93003) üzenetére


Telda
addikt

Szerintem ezt minden játéknál szem előtt kell tartani ;] .

(#93006) szbalogh válasza Iron Funeral (#92993) üzenetére


szbalogh
őstag

Hallod, ezt próbáld már ki légyszi! Nekem is megadta amikor egyet keleltt kilőni és mllette még kettőt sebezni és az egyik kill csapattárs volt. Mert ha így van, akkor gyorsan patch előtt megcsinálom a duplakillt a csapaton az obj260-ért :)

Nick: HE_Storm

(#93007) CirrMee válasza jagada (#93004) üzenetére


CirrMee
addikt

E25 -höz amúgy hogyan lehet(ett) hozzájutni?

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#93008) MinionFlasH válasza szbalogh (#93006) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Imádni fognak érte! :DDD

(#93009) joergie válasza szbalogh (#93006) üzenetére


joergie
őstag

Ez fain, gyere este kipróbáljuk! obj260ra hoztok 2 kis vackot, obj212-vel goldal megdurrantalak. Vagy bárki írjon rám napközben, többnyire fenn leszek(wattajohn néven).

Minionflash: Nyilván platoonban érdemes csinálni. odaállnak tőlem 30m-re, egymás mellé mondjuk 2 teir4 light, oszt paff. a csapatot meg leszarom mit gondol ;] Viszont lehet jár érte egy nap ban, nem? vagy egy hét :DDD

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#93010) lnk válasza CirrMee (#93007) üzenetére


lnk
aktív tag

Simán megvehető volt a shopban de már nem elérhető azt hiszem kb január közepe óta.

(#93011) szbalogh válasza joergie (#93009) üzenetére


szbalogh
őstag

Ráadásul az csak 2 sebzés, elvileg ki se bannol érte a rendszer. De ha mégis, akkor is megéri, mert elég nehéz a bombavetőt összekaparni.
Nekem még van 2 küldim a T55-ből de hozok neked light-ot.

A kiírás szerint nem fog menni. T-55 SPG-11: semmisíts meg egy ellenséget és sebezz meg 2 másik tankot.
A 260-nál meg: Semmisíts meg 2 ellenséges tankot! Bár volt itt annyi elírás már, lehet, hogy ez se úgy van ahogy írják.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#93012) joergie válasza szbalogh (#93011) üzenetére


joergie
őstag

Ezt már írtam korábban, nekem úgy adta meg az spg-11et t55-re, hogy kilőttem egyet és sebeztem egy másikat mellette, és utána még külön kilőttem egy másik tankot(vagy sebeztem, ez nem volt tiszta). Mindenesetre könnyebbnek tűnik 2-t ölni mint 3at sebezni amiből 1 meg is purcan.
Csináljuk már meg azt a T55A-t mostmár. beáldozom az estém érte ;]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#93013) jagada válasza lnk (#93010) üzenetére


jagada
őstag

Illetve 6700 goldért is kapható volt a játékban, ha jól tudom.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#93014) jagada


jagada
őstag

Tier 8-ban mellyek most a legOP-bb nem prém tankok??

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#93015) lnk válasza jagada (#93013) üzenetére


lnk
aktív tag

Igen úgy rémlik nekem is csak nem voltam biztos benne. A lényeg hogy már nem kapható :)

(#93016) szbalogh válasza joergie (#93012) üzenetére


szbalogh
őstag

Annyira nem sietek vele, van bőven idő. Szépen lassan meg lesz a maradék is. Meg a 260 annyira nem izgat. ű
Szpotoltam 2-5,5k-kat. De a medessel egyszer nagyon felhúztam magam. T-34-85-el kiszedtem egy e-25-öt, aztán toltam lefelé a maradék su-152-t. Utolsó lövésre készültem, húzódott vissza de mentem utána, mert mellémlőtt... már egy másodperc alatt volt a számláló... nyomva tartottam a gombot...... erre egy piros M6 valahonnan a pálya másik sarkából elmákolta....
Utána felnyomtam ár az összes feljelentésem. :(((
Nagyon ritkán tesz be 2db 7-es td-t. Ebben a meccsben is csak ez a kettő volt. Kipróbáltuk szakaszban, hogy 2db eggyel nagyobb TD-vel megyek be (8-as med, 9-es TDk), de nem volt a másik oldalon egy sem. Nem működik az ami az artyknál.

jagada: IS-3 minden pályán jó, T32 pályafüggő de ha jó helyre kerül nagyon erős, az 50 100 pedig eléggé user függő
medekből az obj 416
lightokból mind a 4, de talán a wz a legjobb az optimális legénység miatt.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#93017) Departed válasza jagada (#93014) üzenetére


Departed
őstag

Charioteer, RHM Borsig, AMX 50 100 és Object 416. :K

(#93018) wwenigma válasza Iron Funeral (#92999) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Konfig adataimnal (R9 270x + Phenom II x4 965BE@3,6GHz). Grafika 1920x1200-as felbontassal minden maxra huzva, a proci a keves mert keptelenek multicore tamogatast csinalni. FPS 40-70 kozott mikozben egy procimag 100-on teper es a GPU 80% korul.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93019) Iron Funeral válasza jagada (#93004) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Amúgy fele ennyire lenne ilyen idegesítő ha az is elvesztené a camo bónuszt lövés után. A tumornövesztő goldspam meg sajnos majdnem mindenféle tankra jellemző, én pl. IS-7-el nem tudok olyan kört menni hogy a bekapott lövések fele ne gold lenne, ami külön undorító hogy általában olyanok spamelik akiknek nem kellene (tehát nem a tier VIII playerek). Ez szerintem a strongholdra vezethető vissza mert mióta van az azóta mindenki kredithalmokon ül (már aki játssza persze), és nem probléma neki kicsengetni a pénzt a lőszerért (pláne ha prémtankkal is megy).

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#93020) Quan-Chi válasza wwenigma (#93018) üzenetére


Quan-Chi
őstag

próbál meg mindent minimumra venni a "megjeleníthető távolságon" kívül. meglátod sokkal jobban fog menni! és itt nem a gépedre gondolok hanem magára a játékra. rengeteg zavaró effekt kikerül és az fps ugrálás is megszűnik :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#93021) CirrMee válasza Quan-Chi (#93020) üzenetére


CirrMee
addikt

Azért igazat kell neki adni annak tekintetében, hogy 2015 -ben képtelenek minimum 2c támogatással bíró szoftvert kiadni a kezeik közül...

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#93022) DVlad válasza Iron Funeral (#93019) üzenetére


DVlad
őstag

Szerintem sem jó ez így, ahogy most van. Jót tenne a játéknak egy napi (darab) limit, amit el lehet szórni goldból játékosonként. Akkor lenne benne egy kis késztetés jelleg.

(#93023) wwenigma válasza Quan-Chi (#93020) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ugy meg ocsmany, normalis multicore support kellene, nem a vidikari a szuk keresztmetszet. :( Megneztem mindent kikapcsolva, 60-80-100fps úgy, hogy a GPU 50%-on ment es proci még mindig 100....

Jatekrol meg, MM szivat, hogy legyen jo a stat ha ma reggel 5 jatekbol 4 buko lett (birch gunnal vadasszak T150-re, stb remek sorsolasok... bar lehet jobban osztana be ha fizetnek premiumert. :W ). Artyzok most, szoval nem rajtam mult, amit tudtam sebeztem.... igy nem is foglalkozok a stattal. :)

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93024) Drenadar válasza wwenigma (#93023) üzenetére


Drenadar
veterán

nem kell mert a ruszkiknál még a 2 magos gép se terjedt el, szal minek? :D az hogy a többi user meg szív, nem érdekli őket. Elég nagy a user állomány, így is úgy is folyik be hozzájuk a lóvé, hiába:
-optimalizálatlan szar motor bugworld
-nem ranked alapú mm
-egy magot használ

amúgy elég szinte az árnyékot kikapcsolni az a legdurvább én úgy vettem észre.

[ Szerkesztve ]

(#93025) h1mpi válasza wwenigma (#93023) üzenetére


h1mpi
nagyúr

semmi köze a prémiumhoz. azzal is ugyanúgy szívat a rendszer.

(#93026) Warton válasza joergie (#93012) üzenetére


Warton
őstag

Ezt tanúsíthatom, már lassan vagy 3 hete szívok a T28-as SPG11 küldivel, ahol 3-at kell sebezni. Sajnos a SU-14-2 a legnagyobb artym, de emiatt a hülye küldi miatt mennek el a csaták, mert nem lövök akkor amikor úgy egyébként a csata szempontjából kéne, mert várom, hogy a három tank egybegyűljön, hogy sikerüljön végre ez a cirkuszi mutatvány. Amire persze nem kerül sor, így elmegy a csata, mert nem sebeztem egy darabot sem. :U

Úgy tudom a következő patch ezt orvosolja. Már alig várom, az SPG15 már kb. 50-szer meglett volna, és akkor a T28HTC is. :U

(#93027) ddt500hu válasza Warton (#93026) üzenetére


ddt500hu
veterán

1 hónap volt a GW. TigerP-vel. 10-ás ágyú csak gold repesz.
Steppesen olyan volt 3 tank áll egy más mellett gyönyörű formációban szorosan egymáshoz simulva. Középen full hp-s IS6, két oldalt low hp-s T32 meg T34. Tökéletes lövés a középső Is6-ra. Mi történt??
PENETRATION!!! :Y 1550-RŐL KISZEDTEM AZ IS6-OT A MÁSIK KETTŐ NEM SÉRÜLT!! :W
Végül rá egy hétre Himmelsdorfon a szemben feljövő tankok közé sikerült bevernem. Vagy is telibe találtam egy Tigrist az kapott 960-at, kiszedtem egy Hellcatot valami 400-ról és sebeztem egy M6-ba 30-at.

Ezt már írtam nem szeretem az összeesküvés elméleteket de ezek a küldik rohadjak meg befolyásolják a leosztást. Visszavettem a KV2-őt az 5 belső modul sebzéshez. Sima ügy a harmadik csatában volt 18.
Kövi küldetés lőj ki két darab magasabb szintű heavy tankot.
22 csata alatt 2x!! volt bent a csatában magasabb szintű nehéz tankból kettő. Volt olyan nap, hogy 7 csatából 6x top tier voltam vele. Röhej. :((

(#93028) emre válasza wwenigma (#93018) üzenetére


emre
veterán

A 965be egy szálon elég gyenge, és nem is nagyon megy 3,8 felett. Ezért váltottam 2500k-ra.

A győzelemről megtanultuk hogy a részvétel a fontosabb, a vereség is fizet szépen és a győztes sokkal fáradtabb.

(#93029) wwenigma válasza emre (#93028) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ez tudna 4G felett de nem tudom meghűteni.... procicseret mar neztem de az meg vinne az alaplapot is. Mindenesetre nem latom gyökéroknak a procit, itt a kedves WG-nek kene korszeru kódot irnia.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#93030) jozefgucci1 válasza wwenigma (#93023) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Az Mm és a WR független a prémiumtól szerencsére .Azt a procit én egy éve cseréltem le , mert bár más játékok alatt nem volt vele gond ,de lassan már a wot alá kevés a lentebb írt "optimalizáció " miatt !

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#93031) tsiga18 válasza jozefgucci1 (#93030) üzenetére


tsiga18
tag

Én fx-8120 cpu-val és r9 280 vga-val játszok, full HD-ban mindent kimaxolva a minimum 30 fps megvan. Ígérték, hogy többszálúsítják a játékot (legalább a grafikát másik cpu magra teszik), akkor várható javulás az AMD felhasználóknak is.

(#93032) Quan-Chi válasza wwenigma (#93023) üzenetére


Quan-Chi
őstag

én csak egy E8600-at használak GTS250 társaságában és 60-120 közt van az FPS pályától függően. Limitálva lett 60nál így mind1 mi történik a fix 60 megvan. Szarul néz ki ? nekem nem ez számít. low grafika , 0 felesleges effekt , mod nélkül. Amolyan nomád player vagyok :))

WoT alá gyors 2 magos kell, pl i3 - 4370

[ Szerkesztve ]

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#93033) Warton válasza ddt500hu (#93027) üzenetére


Warton
őstag

Nekem egyszer volt, még az S-51-el, hogy 2 tankot sebeztem, a harmadiknak csak a láncát sebeztem meg. De nem adta be a küldit. :U Azóta sajnos még a közelébe se vagyok, mert vagy nem csúsznak össze a tankok, vagy mikor összecsúsznak épp töltök, célzok stb. vagy épp nem prém lőszer van betöltve és az nem pukkan akkorát vagy az előérzet nem pittyen be és kezdődik az újratöltés elölről. De full golddal nem szívesen megyek így is prém account és a betöltött 3 prém lőszer mellett sokszor veszteséges egy-egy csata. Full golddal meg aztán pláne, próbálok azért creditet gyűjtögetni is a játék közben.

Másik küldi ami még nyitva van az az LT15, azt az 5000 spotot elég nehéz összeszedni a legtöbb eddig 3800 volt. Persze a StugIV-est anno 8000-es spottal csináltam meg. :U

(#93034) Angel1981 válasza jahrn (#92976) üzenetére


Angel1981
veterán

"ha realisan nezem jelenleg inkabb a zoldek koze tartozom az 1700-1900 tartomanyban. Viszont leszarom, ha kedvem van jatszani jatszom, ha nincs kedvem akkor meg nem. Attol meg h 5k lenne a WN8-am nem elveznem jobban a jatekot..."

Már én is így vagyok a játékkal - unicumként is ugyanúgy felhúznának azok a dolgok, amik most.
Amikor van időm (általában hétvégén) 2-3 órát zúzok a legkedveltebb tankjaimmal, és annyi!

(#93035) szbalogh válasza ddt500hu (#93027) üzenetére


szbalogh
őstag

Eddig nem hittem az ilyen manipulációkban, de most már kezdek én is megtérni :D
Olyan még nem volt, hogy az ellenfélnél legyen nagyobb tank amit ki kell lőni, de nálunk szinte rendszeresen vannak.

Nick: HE_Storm

(#93036) ddt500hu válasza Warton (#93033) üzenetére


ddt500hu
veterán

Kiszámoltam nekem 2-3 millió! credit veszteséget hozott csak ez az egy küldi 1 hónap alatt. Már nem emlékszem pontosan olyan 70 csatát mentem és átlag 5 lövést eresztettem el (x8000 credit). Még a jobban sikerült csaták is 20-30000 credit mínuszt hoznak.
A rosszabbak meg 70-80 000-et.

[ Szerkesztve ]

(#93037) L4mie


L4mie
veterán

Urak,
Számomra új a Brit TD ág, pár tankja, Az Archer ágra gondolok, érdemes rá időt fordítani, T6-7 ig gondoltam, vagy felejtős, szar, kerüljem mint a rühes macskát etc. :D

Mik a tapasztalatok, játékstílus velük? Konkrétan az archer és az achilles érdekel.

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#93038) #43783936 válasza L4mie (#93037) üzenetére


#43783936
törölt tag

Az archer a t5-ös Borsig, annyi trükkel, hogy tolatva gyorsabban megy mint előre. :)
A hatos megörökli ugyanezt az ágyút, egy wolverinera téve.
A hetesen is csak ez az egy ágyú van, egy bazi nagy toronyban, amit cromwell alvázra tettek. :O
Itt adtam fel az ágat.

(#93039) MinionFlasH válasza szbalogh (#93035) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Valamilyen szinten muszáj "belenyúlniuk" mert, ha vesszük pl. a winrate-et. Ahhoz, hogy 50% körül tartson sokkal szélsőségesebb szopóágak lehetnének. Pl 1 hónap alatt játszol, és szinte csak vesztesz(persze fordítva is), ha teljesen érintetlen lenne a rendszer.

Rosszul gondolom?

(#93040) Departed válasza #43783936 (#93038) üzenetére


Departed
őstag

T6-ost imádtam és aprítottam vele, T7-est viszont már meg se vettem. Nem túl szimpatikus hogy a T5-ös gun-ja van csak a T7-esen is. :U
Ha egyszer ezen változtatnak szívesen továbbmegyek, T8-9 is erősek.

(#93041) adamgreen


adamgreen
senior tag

[link]

Bünti a ruszkiknál :C

(#93042) L4mie válasza adamgreen (#93041) üzenetére


L4mie
veterán

helyes.!!!

Btw: köszönöm a véleményeket, akkor valszin megnézem, ha már az archerrel tolatómester lettem, aztán max marad a T67/Hellcat páros TD -zni.
:P

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#93043) LZs?! válasza jano_77 (#92998) üzenetére


LZs?!
aktív tag

@jano_77

Nem bug...

A főképernyőn az összesített értéket írja ki; t.i. alapkszázalék + amit összejön rá máshonnan (commander +%, venti, BIA, etc.)

...de ha ráviszed a kurzort, akkor mutatja a részletesen...

Nevermind...

(#93044) Angel1981 válasza #43783936 (#93038) üzenetére


Angel1981
veterán

Pedig a Charioteer, az aztán nem semmi! ;)

Szerintem folytasd az ágat, max. elégedj meg a duplázásokkal - lassabb, de hatékonyabb.

(#93045) #84221696


#84221696
törölt tag

T6 csatába beosztott egy T1-es tankot! :D

(#93046) L4mie válasza #84221696 (#93045) üzenetére


L4mie
veterán

nem szakaszban volt? O.o

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#93047) Warton válasza ddt500hu (#93036) üzenetére


Warton
őstag

Nekem ennyit nem ér meg, a 70 csatánál már bőven többet mentem ezért a küldiért. Csak 80 csata van a SU-ban, amit ezért is vettem meg és előtte volt kb. 50 csata az S-51-el is, amit ezért a küldiért mentem.

Olyan sok prém lőszert nem szórtam el, mert azokon a pályákon, ahol nem valószínű a torlódás alap lőszerrel játszom. Pl.: Murovanka, Lakeville, Malinovka, Prohorovka stb.

Sand River, El Halluf stb. esetén persze prém lőszerrel kezdek, aztán meglátom. Ha nagyon szétszóródik a mezőny akkor ott is visszaváltok normálra.

(#93048) #84221696 válasza L4mie (#93046) üzenetére


#84221696
törölt tag

Nem szakaszban volt. A saját csapattársai is kiröhögték! :)

(#93049) jagada válasza #84221696 (#93048) üzenetére


jagada
őstag

Biztos, hogy Troll szakasz volt. Én az ilyeneket kapásból kilövöm a játék elején.

Mazda 3 Sport Takumi Limited Edition

(#93050) Angel1981 válasza #84221696 (#93048) üzenetére


Angel1981
veterán

Bocs, de 100%, hogy szakasz volt.
Kőbe vésett szabály az MM beosztás, szakasz esetén meg a legnagyobbhoz igazodik.

Ez a troll platoon is egy olyan dolog, amit már 3 éve meg kellett volna oldania a WG-nek - egy gyakorlott programozónak ez kb. 1 napi munka, de lehet, hogy sokat mondtam...

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.