Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24851) Bingisz válasza Djuree (#24850) üzenetére


Bingisz
addikt

Miért? Nekem simán összejött, úgy hogy előtte elment 60k az AMX 50-120-ra is. Ráadásul a nagyobb láncot ki lehet váltani a felfüggesztés erősítővel.

Ja és természetesen nem váltok goldért freet.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24852) Cseri0058


Cseri0058
őstag

ujabb xp rekord :D kezdem megszeretni ezt a tankot! :D valahogyan így kell szerintem használni! :D
Barett nézd meg a végét mit szenvedtem a wz-111-el hogy meglegyen a tesóság! :D

Replay

(#24853) Angel1981 válasza Cseri0058 (#24852) üzenetére


Angel1981
veterán

Már a profilodat sem akarod törölni? :P :D

(#24854) Cseri0058 válasza Angel1981 (#24853) üzenetére


Cseri0058
őstag

nem nem :P

(#24855) Motyi


Motyi
senior tag

Sziasztok!

Ma meglepett asszony egy prémium harckocsival, így a kínai 112 szépen elfoglalta a helyét a garázsomban.
Gondoltam írok róla pár sornyi "első benyomást". :)
Ez a tank fantasztikusan jó lett! A front páncélja valami brutális: 120 mm, 68 fokos szögben döntve , még beforgatás nélkül is troll, de beforgatva nem igazán kell aggódni amiatt hogy átütik.Nehéz tank, de elég jól gyorsul és a végsebessége is kellemes (45 km/h). Igaz a hasa papír (80 mm) és a tornyon a 2 kupola is gyenge pont, de a gyakorlatban törekedni kell arra, hogy a hasa rejtve legyen és 2 lövés között kis ide oda mozgás + "toronyrisza" és jó eséllyel pattanni fognak.Itt megjegyzem, hogy jelenleg félelmetes, hogy mennyire nem tudja a játékosok többsége, hogy mit is kezdjen face to face ezzel a tankkal, kb. 20 csatát mentem vele és az ilyen esetek (f2f) többségében a sok mongoloid folyamatosan a beforgatott ufp-t és a torony elülső részét lőtte (néha a lánctalpat), persze nem sok sikerrel. Gondolom idővel ez elmúlik és nem lehet erre alapozni, de most jókat lehet rajta derülni. :D
Az ágyú elsőre elég ijesztőnek tűnhet: 0.46 pontosság , 3.4 célzásidő, 175 mm pen normál lőszerrel (250 prémiummal) és 4,55 rof. Ez ismerős lehet jópár orosz és kínai tankról. Kezdetben elég szkeptikus voltam, de kellemesen csalódtam. Közelharcban és max közepes távolságból szépen használható, de persze kiemelten kell ügyelni arra, hogy csak gyenge pontokra célozz. Persze lehet prémiummal is lövöldözni (250 pen), de akkor felesleges a prémium tank hiszen az 5.600 kredit/lőszer ár mellett még ha minden lövésünk talál és sebez is elég minimális lesz a profit. 100% legénység + venti + rammer + BIA mellett kb. 11 mp az újratöltési idő ami nem rossz, de pl. az IS6 ágyúja ami kb. ugyan ez (csak a prémium lőszer átütése és típusa más) gyorsabban tölt újra. A pontosságról annyi, hogy idáig 81% a találati arányom vele, itt nagyon érezteti a hatását a 8.6-ban bevezetett "pontosság buff".
Az eddigi 20 csata alatt ki még nem gyújtottak (bár nálam a prémium tűzoltókészülék alap), és egyszer sérült a lőszeres rekesz (nem robbantam fel, csak megsérült).
A tank fenntartása nagyon bagatell, egy kilövés utáni javítás kb. 7000 kredit, a lőszerköltség pedig 1.025/db.
Kínai (orosz) csoda létére elég jó az ágyú lefelé irányuló dönthetősége (6 fok).
Összességében nagyon jó tanknak tartom, idáig minden meccset élvezettel mentem vele, függetlenül a végeredménytől. :)

Ha esetleg valakinek van kérdése szívesen válaszolok rá.

És itt egy kép az első csata végeredményéről amit mentem vele:

Ui. majdnem kimaradt, pedig fontos infó: a tank az ágyú átütése miatt max. T9-es tankokkal kerülhet egy csatába, idáig 4 olyan ütközetben voltam (kb. 20-ból) ahol voltak T9-es ellenfelek.

[ Szerkesztve ]

(#24856) #48613632


#48613632
törölt tag

Sziaztok, az mitől lehet, hogy kb 4-5 játékmenet indulásonként a garázs kifagy, és utána nem is tudod újraindítani, csak ha újratelepíted. Ugyanez van akkor is, ha valamiért nem játszod végig a csatát, és teszem kilépsz a garázsba, hogy új játékot kezdj. Valakinek valami ötlet?

(#24857) psycroptic válasza #48613632 (#24856) üzenetére


psycroptic
őstag

Modok vannak hozzá?

PSNID: Tomy83PS

(#24858) emre válasza virkir (#24843) üzenetére


emre
veterán

Leirtam amit a témában akartam. Engem a d25-el felszerelt is4 sem zavar.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24859) Reaper


Reaper
őstag

Ezzel is megvan a Mastery Badge, a hét legjobb köre volt számomra, pedig eléggé utálom ezt a tankot, nem úgy mint az elődjét a Hellcatet amit imádtam.

Replay ezt az oldalt se sűrűn használtam még eddig :DDD

(#24860) munnergep


munnergep
senior tag

Nem tudok 15 ember ellen harcolni. Nem megy :(

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#24861) nihill válasza munnergep (#24860) üzenetére


nihill
őstag

Akkor lőjél ki 10et, és mindjárt csak 5 ellen kell harcolnod. ;)

[ Szerkesztve ]

(#24862) Angel1981 válasza Cseri0058 (#24854) üzenetére


Angel1981
veterán

Helyes, csak így tovább! ;)

(#24863) GrooveHero válasza munnergep (#24860) üzenetére


GrooveHero
addikt

15? az nem is sok, van amikor 29 ellen kell harcolni, oda se neki :D

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#24864) #48613632 válasza psycroptic (#24857) üzenetére


#48613632
törölt tag

Igen vannak, itt találtam a fórumon EZT

(Nem hiszem, hogy ez lenne a gond)

szerk: Most újratelepítés után egyből nem indul, csak pörög a garázs frissítése, és pörög, és pörög, és .... :W

[ Szerkesztve ]

(#24865) echterion válasza Motyi (#24855) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi a leírást. Ez alapján nem fogok tőle tartani, kb. egy T34 keménység egy SP ágyúval. :P
Ha összekerülök ellene f2f, kb esélytelen lesz.

**********

(#24866) Drenadar válasza emre (#24858) üzenetére


Drenadar
veterán

főleg ha ellened van, mi? :D

(#24867) emre válasza Drenadar (#24866) üzenetére


emre
veterán

Igazából mindegy hogy mivel nem képes célzott lövést leadni, mert az ilyen aki ezt használja interkontinentális rakétát is tehet a gépre azzal sem végezne nagyobb pusztítást.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24868) emre válasza #48613632 (#24856) üzenetére


emre
veterán

Virusirtó vagy tűzfal van?

Mod:
Szerkessze aki akarja. Én mobilról nem fogom.

[ Szerkesztve ]

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24869) Angel1981 válasza Motyi (#24855) üzenetére


Angel1981
veterán

"Ma meglepett asszony egy prémium harckocsival, így a kínai 112 szépen elfoglalta a helyét a garázsomban."

De jó dolga van itt valakinek! :D

(#24870) Skyhunter válasza GrooveHero (#24828) üzenetére


Skyhunter
senior tag

2011-01-30-i hozzászólás, akkor még nem a béta futott csak?

(#24871) GrooveHero válasza Skyhunter (#24870) üzenetére


GrooveHero
addikt

De igen, ha jól rémlik valamikor április-május körül indult a "full" verzió

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#24872) Vikthor


Vikthor
nagyúr

PKR29E-89M4N4
PKR29C-29C8K5
6BN7NY3YV2SK3F
6BN7UD8SC3CU3Y
PKR29W-39B6P7

Meghívó kódok 1000 arany 3 nap prém

Ezek most accounttal még nem rendelkezőknek? Vagy meglévőnek is jee?

~ B & B & L & N | Suomi Finland Perkele ~

(#24873) Drenadar válasza GrooveHero (#24871) üzenetére


Drenadar
veterán

pedig még mindig béta... hiszen nem érte el az egyes verzió számot! 0,8,8-nál tartunk gyerekek! :) mi ez ha nem BÉTA?

(#24874) GrooveHero válasza Drenadar (#24873) üzenetére


GrooveHero
addikt

Alapból ki sem adtam volna, amíg olyan gyermekbetegségekkel küzd, mint amilyenekkel. Persze a tartalombővítés tök jó, meg minden, de nem elsőrendű, amíg nincs minden a helyén úgy, ahogy annak lennie kellene. :(

Words like a weapon, sharp as a knife Fallen from heaven, darkest of nights Long live the rebels hunting for blood I saw the devil, he's one of us

(#24875) Jo33by válasza Reaper (#24859) üzenetére


Jo33by
tag

Ezt a T-25/2 -t ki nem utálja? Föleg a Hellcat után ez erősen visszaesés minőségben. Mindenki, de ha T-28 Prototypt szeretnél át kell ezen menni. Nekem tegnap jó köreim voltak vele de azt hiszem az az igazság hogy a jó körhöz béna ellenfelek kelettek vagy kis tieres tankok. Ahogy látom neked a körödben ez utobbiak jutottak.

[ Szerkesztve ]

(#24876) Švejk válasza Vikthor (#24872) üzenetére


Švejk
őstag

(#24877) Drenadar válasza Jo33by (#24875) üzenetére


Drenadar
veterán

lassabb viszont jobb az ágyú valamint ez már kibír pár találatot is...

(#24878) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Nem tudom volt-e!
Ha valakit érdekel hogy az ellenség aranylőszerrel sebzett-e rajta, vagy hogy a saját csapatából épp kilőtte meg annak ajánlom :)

http://forum.worldoftanks.eu/index.php?/topic/299941-received-damage-announcer-v12-088/#top

[ Szerkesztve ]

(#24879) Reaper válasza Jo33by (#24875) üzenetére


Reaper
őstag

Kis tier, és viszonylag összedolgozó csapattársak kellettek. Nem sokra mentünk volna, ha miközben átmegyünk a heavy-hegyen elesik a jobboldal. :)

(#24880) Švejk


Švejk
őstag

Szeritetek ELC AMX-re érdemes rámennem?

(#24881) nihill válasza Švejk (#24880) üzenetére


nihill
őstag

Valami nagy heavyvel simán, rögtön felrobban :DDD

(#24882) Enzolord válasza Jo33by (#24875) üzenetére


Enzolord
addikt

Az kész szenvedés volt... Azután Jött a proto, azt imádtam.. Aztán jött a T30, azt megint nem szerettem, túl puhatestű volt tier 9ben, és a T110E4, ami szintén egész jó...:)
Elég vegyes ág volt..:)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24883) Švejk válasza nihill (#24881) üzenetére


Švejk
őstag

Nagyon vicces ;]
Ezt a vonalat érdemes fejleszteni?

(#24884) Drenadar válasza Enzolord (#24882) üzenetére


Drenadar
veterán

nekem a t30 is tetszett... :)

(#24885) iwu válasza nihill (#24881) üzenetére


iwu
addikt

:C :C :C :C

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#24886) #35692544


#35692544
törölt tag

amilyen szarul indult ez a nap (0-8) annyira feljavult egy ruter újraindítás után

nagyon jó lett a tigris vonal sokat dob rajta hogy a 88-as m 5,65 alatt betölt
csak a motor meg a rádió van a t2-n az 5. csatám vele
oda vissza megeszi a kínai 110-et

[ Szerkesztve ]

(#24887) ng0ofy válasza #35692544 (#24886) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

Én meg szenvedek vele, mindig 9-10 tierek közé tesz, ott a stock ágyú semmit sem ér és igazából elég puhácska ez a tigrincs magasabb tier csatában...

(#24888) Angel1981 válasza #35692544 (#24886) üzenetére


Angel1981
veterán

És mindezt 5. csatára, szép! :R

Hmmm.... router újraindítás? Akkor ez e megoldás! :D

(#24889) KisApám


KisApám
addikt

Az artyt annak ajánlom, akinek kell idő a játék közben.. ebédelni, vacsizni, nőzni, miegyéb... :DDD
ÉS sok türelme van... és nyugodt, hogy a tank az utolsó pillanatban mozdul el a becsapódás helyétől... :(((
DE azért a PUSZTÍTÓ érmet is meg lehet szerezni néha napján. ;]

A tényállás itt is látszik:

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24890) dorka16 válasza KisApám (#24889) üzenetére


dorka16
aktív tag

A Top Gun-t is meglehet vele szerezni. ;]
[link]

(#24891) Memphis79 válasza Švejk (#24880) üzenetére


Memphis79
aktív tag

Ha szeretnél egy fürge tankot amivel felderited az ellenséges csapatot akár többször is úgy,hogy nem tudnak kilőni(persze ha ügyes vagy vele meg mákod is van)és az artikat meg a nagy td-ket szétszivatod akkor ajánlom! :)
Tegnap is lista tetején voltam vele top xp-vel pedig voltak a csapatba 8as 9es heavy-k...

Origin:Memphis79HUN

(#24892) #48613632 válasza emre (#24868) üzenetére


#48613632
törölt tag

Virusirtó vagy tűzfal van?

Mod:
Szerkessze aki akarja. Én mobilról nem fogom.

Szia, van, mindkettő. De az érdekes, hogy pár csatát lenyomok, és "egyszercsak" beoffol, tehát nem azonnal. Valamint húzva is volt a gép, nem is kicsit. (2.4@3.6, bővebben az infoban)
Erre is gyanakodtam, ám visszavettem, újraraktam a game-t, és meglepő módon már úgy indult a game, hogy a garázs frissítése résznél elakadt.

Tudom, a tuning lehet gáz, de mikor utoljára toltam, kb 8.0 idején, akkor is húzva volt, és nem volt soha semmi gond. (Jó fél évet nem játszottam, most újra elővettem)

Megmondom őszintén, én ezt olyan "ki tudja mi miért történik" hibának tartom, tehát, ha a jelenség nem fordult elő másoknál, akkor valszeg soha nem fog kiderülni, mi a gond.

Most visszavettem alapfrekire, egyelőre modok nélkül próbálom ki, ha így jó lesz, akkor valamelyik mod lesz a ludas, specifikusan az én környezetemre kihegyezve, tehát jön a totó.

Ettől függetlenül bármilyen hasznos, vagy haszontalan tanácsot szívesen fogadok, de ezen ne rágódjatok tovább, szvsz a probléma úgy sem fog megoldódni. Köszönöm mégegyszer mindenkinek :) :R

(#24893) KisApám válasza dorka16 (#24890) üzenetére


KisApám
addikt

Gratula!!! :R

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#24894) kisküzdő


kisküzdő
tag

Sziasztok. excelsior-rol vélemény ?

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#24895) Drenadar válasza kisküzdő (#24894) üzenetére


Drenadar
veterán

Szia... hát az a tank... főleg a churchillek után nagyon jóóóó! erősebb az ágyúja mint a prémium churchill, a páncélzata nem rossz, viszont a lényeg ... Rolls royce meteor motor! 600Lóeró, csak úgy suhan :)

Én szeretem... de neten több jó leírást is találsz róla, illetve itt a fórumon is áradoztunk már róla... :)

(persze nem kell naivnak lenni, nem veszi fel a versenyt pl egy kv1-el, és ha 6-os tierbe kerülsz vele, akkor azért megkínlódsz a 6os tankokkal...)

(#24896) kisküzdő válasza Drenadar (#24895) üzenetére


kisküzdő
tag

THX az infót . Akkor nem annyira kaksi ?
Lovét mennyire hozza ?

[ Szerkesztve ]

Számos problémát okozott már a szelekiv látás (is)

(#24897) Drenadar válasza kisküzdő (#24896) üzenetére


Drenadar
veterán

bevallom azt nem figyeltem... :| :$

nekem tetszik... de olvass utána máshol is :) én még rosszat nem olvastam róla...
vicc benne hogy a sebbe is erős páncélzatu, az oldala meg nagyon gyenge... ez az egyetlen dolog ami nem tetszik benne...

Victory!
Battle: Abbey 03/10/2013 15:42:55
Vehicle: Excelsior
Experience received: 1,006
Credits received: 36,684

1150-et sebeztem a csatában és ez prémiumos eredmény.

[ Szerkesztve ]

(#24898) Drenadar válasza Drenadar (#24897) üzenetére


Drenadar
veterán

lejárt az idő... -sebbe + segge

(#24899) SoulReaver


SoulReaver
veterán

Valaki mesélne nekem picit az IS-7 ről?

Miért csak 250 az átütése, milyen felszerelés javasolt rá, mennyi a lőszer, javítás, stb...

Köszi!
Szerk: van egy rádiósom a barakkban, azt belehet rakni töltőnek? úgy látom az is egyben arádiós.

[ Szerkesztve ]

(#24900) nihill válasza Švejk (#24883) üzenetére


nihill
őstag

Érdemes kifejleszteni, tuti kis tank, jó sebességgel, jó ágyúval.
Mondjuk előtte az AMX 38 és 40 viszont elég szenvedős, valamint utána a 12t se valami nagy durranás hiába már táras.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.