Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#207001) Warton válasza Macka (#206983) üzenetére


Warton
őstag

Nincs meg, de nem venném meg. Ha nem gyűjtési céllal vennéd meg, hanem tényleges használatra akkor szerintem rossz befektetés.

(#207002) 3 válasza jano_77 (#206998) üzenetére


3
senior tag

Szerintem merész feltételezés, hogy tier 10-es tankot kaphatunk 1500 pontért.

Ha a moderátor indokolja a döntését, korrektül tegye. Vicc.

(#207003) ollie válasza jano_77 (#206998) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Senki sem mondta azt, hogy az obj780 lesz kiváltható tokenekért, legfeljebb reménykedtek benne. Továbbá, még mindig nem tudjuk, hogy melyik tank lesz kapható a tokenekért. De egyébként prémium tankról volt szó, az meg eleve nem lehet tier 10-es.

***

(#207004) Argh!


Argh!
aktív tag

Olvastam redditen hogy eekeeboo a streamjében megmondta hogy nem lesz évfordulós pontokért tank.
Nem tudom mi igaz belőle nem néztem.
Viszont van ez a kulcsos dolog amiből 5 darabot lehet gyüjteni (amiből nekem 1 sincs xD )
én valószinűnek tartom hogy abból lesz valami tank.

[ Szerkesztve ]

(#207005) ollie válasza Argh! (#207004) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A kulcsokat T30 3D skinre tudod beváltani, és ez nyilvánvaló volt már azóta, hogy elindult ez a kulcsgyűjtés. Miért változtatnának ezen a végére?

***

(#207006) Argh! válasza ollie (#207005) üzenetére


Argh!
aktív tag

Nem tudom, csak lehetségesnek tartom hogy meglepetésként ha őszegyüjtötted az 5 kulcsot meg X pontot akkor adnak valami bónusz ajándékot.
Nem azt jelenti hogy pontokból vehetnél tankot hanem hogyha begyüjtötted az X mennyiséget akkor valami bónusz ajándék.
De nekem nagyon jó a fantáziám. :K

(#207007) ollie válasza Argh! (#207006) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ilyet nem lehet csinálni, mert óriási felháborodás lenne belőle, hiszen eleve úgy kalkulál mindeni, hogy elég 3 kulcsot összeszedni, így valszeg a legtöbben nem törekednek az 5 kulcsra. Én pl. alig játszottam az első 2 fázisban, így nem lett meg az első 2 kulcs, most 2 van, a harmadikat összegyűjtöm, de ugye esélyem sincs 5 kulcsért kapni valamit. Viszont ha előre tudom, hogy 5 kulcsért is jár ajándék, akkor biztos összegyűjtöm az első kettőt is.

***

(#207008) zozyk válasza ollie (#207007) üzenetére


zozyk
addikt

Ilyen szempontból az 1500 évfordulós pont is szemétség, mert én pl elvertem festésre, de ha tudom hogy tankot is lehet venni, akkor máshogy költekezek.
De mivel ezek pletykák, még nem morgolódok rajta. :)

(#207009) Thrawn válasza ollie (#207007) üzenetére


Thrawn
félisten

Az elejétől kezdve ott volt a leírásban, hogy valami "értékest" lehet szerezni az 5 kulccsal, meg persze valami jelvényt:

A kulcsokat nem lehet beváltani semmire, ha megvan a 3. akkor automatikusan megkapod a T30 skint. Azért mondjuk pipa leszek kicsit (de majd elmúlik) ha az évfordulós pontokkal lehet szerezni mást is, mint a boltban lévő festéseket/emblémákat, mert azokat elköltöttem egyből.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207010) Argh! válasza Thrawn (#207009) üzenetére


Argh!
aktív tag

Én is kerestem ezt az 5 kulcsos szöveget, nem emlékeztem hol olvastam xD

(#207011) ollie válasza Thrawn (#207009) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Én is pont erről írtam. Az 5 kulcs csak egy jelvényt ad, ami nem jó semmire, így nem is igazán érdemel említést.

***

(#207012) nomic válasza Dobi 562 (#206991) üzenetére


nomic
aktív tag

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207013) Thrawn válasza ollie (#207011) üzenetére


Thrawn
félisten

A jelvény nem éppen "értékes lelet" amire a leírás eleje céloz ;)

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207014) e-newsee válasza ollie (#207011) üzenetére


e-newsee
addikt

Nem hiszem, hogy csak egy jelvényt ad. Ott a mondat a fenti képen, hogy "Aki összegyűjt 5 kulcsot, az valami igazán értékes leletben reménykedhet." Azt viszont én sem hiszem, hogy tankot adnának érte. Vagy ha igen, akkor valami ritkaságot még a WoT kezdeti korszakából. Legalábbis erre utal, hogy a kulcsok a legelső (2011-es) garázst képesek kinyitni.
A fene tudja, nekem egy kulcsom sincs, szóval nem aggódom, csak figyelek, hogy mi lesz.
Ami leginkább érdekel, az az, hogy mikor áll helyre a rend Minszkben, mert addig meg kell elégednünk az apró sütivel kárpótlásként.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207015) Dobi 562 válasza nomic (#207012) üzenetére


Dobi 562
addikt

koszonom! :R

(#207016) notika77 válasza Thrawn (#207013) üzenetére


notika77
senior tag

Épp most néztem a WG oldalát és kint van az 5. felvonás bejelentése.
Ha jól sikerült fordítanom, 17-én indul (terv), kapunk egy ajándék tankot (Valiant?) és megkapjuk az előző évi ajándék tankokat is (6db ezek lehet csak ideiglenesek nem egyértelmű) és ezekkel a tankokkal lesz egy "marathon"/küldetéssorozat az A46-ért. 5. kulcsról nincs szó, sőt 3 kulcsos fődíjról van szó:
To grab the 10th Anniversary main reward, you need to earn three Gold Keys, so plan your schedule ahead of time! - ez pedig a T30 skin.

Lorraint40t és T78 lesz a shopban az aktuális ajánlat.

szerk.: A korábbi festések, emblémák mellé újak is bekerülnek, de a régiek továbbra is elérhetőek a pontokért.

[ Szerkesztve ]

(#207017) Imilenni


Imilenni
addikt

A kötvényes tankokból van olyan nagyobb szintű ami megéri az "árát" ? :D

Press "F" to pay respects.

(#207018) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Elso Nicol`s medalom... Erdekes, hogy meg egyszer sem kaptam, nem tunik tul neheznek osszehozni es kozben megis az! :)

(#207019) nomic válasza Dobi 562 (#207018) üzenetére


nomic
aktív tag

Azt se tudtam, hogy létezik . :DDD

Amúgy mennyire használható a nerfelt Standard B? Most fulloztam ki a Panterat, eddig tetszik, mondjuk nem igazán éreztem még rá az autoloader életmódra, de azért egész jól megy vele, remélem érdemes még folytatni az ágat.

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207020) Dobi 562 válasza nomic (#207019) üzenetére


Dobi 562
addikt

Teljesen jo tank maradt. Igazabol most lett hozzabalanszolva a metahoz. Pedig eleg sokat sirtam emiatt a nerf miatt mert a patch elotti Standard B sem tunt OP-nak, most hogy jatszok a nerfelt valtozattal mar latom, hogy OP volt.

Szokni kellett a megnovelt celzasi idot meg a snap shotok-bol kevesebb talal be + nagyon kell figyelni ra hogy mikor es kire tarazol ki, mert utana lassan fogja vissztolteni a teljes tarat.

En ugy gondolom meg mindig az egyik legjobb tier 9-es med.

(#207021) Thrawn válasza notika77 (#207016) üzenetére


Thrawn
félisten

Elsunnyogják az 5. kulcsot ezek a szemetek?! :((( :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207022) Dobi 562


Dobi 562
addikt

Ha valaki esetleg unja a tankozast es szereti a Total War sorozatot, most a Troy cimu resz ingyenes az epic-nel 24 oran at.

(#207023) notika77 válasza Thrawn (#207021) üzenetére


notika77
senior tag

Nem sunnyogják el, hiszen eléggé valószínű, hogy megkapod a nagyon értékes kitűződ (badge) érte, ahogy az az eleje óta le van írva ;]

Más: Hétvégén elvileg fogyócikk akció lesz!

[ Szerkesztve ]

(#207024) Thrawn válasza notika77 (#207023) üzenetére


Thrawn
félisten

WG-nél dolgozol? ;] :D

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207025) nomic válasza Dobi 562 (#207020) üzenetére


nomic
aktív tag

Na akkor jó, megnyugodtam. Mivel nem játszottam az OP Standarddal, nem fog hiányozni. :DD Progettora mondjuk kíváncsi vagyok, azt elvileg kicsit keményebben nerfelték, nem? (bezzeg a prémium, az eddig is top 1 t8 med volt, most meg aztán főleg)

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#207026) notika77 válasza Thrawn (#207024) üzenetére


notika77
senior tag

Ha a WG-nél dolgoznék, akkor csak kedvezménnyel kínálnánk a kitűzőt, de ingyen semmit! :)

A 10. évfordulóra több hónapos ünnepséget rendezünk változatos akciókkal, küldetésekkel, festésekkel, matricákkal és még a kitűzőt is mi álljuk? Az ünnepelt?

[ Szerkesztve ]

(#207027) zozyk


zozyk
addikt

Srácok, létezik olyan (gyüjtő)klán ahol:
● Aktív élet van, de semmi nem kötelező, nincs előírt online jelenlét.
● Minimális a követelmény (legyen mondjuk ~1k wn8), nincs kötelező klános mindenféle fiszfasz. (CW és társai) [persze ha van idő és kedv és csapat, még akár szóba is jöhet]
● Általában van online 8-10 ember (abból már csak beesik 1-2 szakaszba)
Ha beszélni kell, az sem baj, de csak Discord... :B

A tudásom megkopott ugyan, de kezdődik a holt szezon a melóban és már unom a magányos játékot. :B
Eddig benn voltam a himpi féle klánban, de mostanában sehol senki.. :(

[ Szerkesztve ]

(#207028) kchryss válasza e-newsee (#206979) üzenetére


kchryss
addikt

Tényleg ezt kihagytam a tegnapi posztból pedig bele akartam írni. A himbáló tankra jó gyakorlás ha bemész valakivel gyakorlóba E5-tel himmelsdorfra a szökőkúthoz 1v1-ezni és csak a kupolát lehet lőni. Dakiék rendszeresen csinálják ezt gyakorlásképpen: [klip]
(A klipben azért szakadt félbe a móka mert a szomszéd kihívta Dakira a rendőrséget, mert túl hangos volt korábban.)

(#206980) Eugene Roe
Valóban, a g2g válaszidő a 8ms. A teljes késleltetésem olyan 20ms körül lehet: [link]

(#206993) notika77
Akkor lehet nem a reflexekkel van gond hanem a monitor és a net miatt nem találod el.
Ha jól tudom akkor a reflexek pont elég sokáig meg szoktak maradni a régi szinten. Öregedéssel először a regeneráció aztán az állóképesség és a koncentráció romlik, a reflexek csak később. Van sok sportoló akik a 40-es éveikben rövid távon még simán felveszik a versenyt a fiatalokkal csak az állóképesség és koncentráció romlása miatt hosszabb távon alul maradnak átlagban.
Federer például 37 évesen alázott a reflex teszten: Which ATP Finals singles player has got the fastest reactions?

(#206986) jano_77
Gépelési teszt nálad nem működik mert angolul van a szöveg amit gépelni kéne csak nálad lefordítja a google magyarra. :)
Egyébként a gépelési tesztnek amúgy sincs értelme, mert semmi köze az intelligenciához vagy bármilyen képességhez, bármelyik egészséges ember képes megtanulni gyorsan gépelni.
A hallás tesztnek sincs értelme ebben a formában, mert nagyban függ attól hogy milyen fülesen vagy hangfalon hallgatja az ember és milyen hangerőn. Csak arra jó hogy ha rossz eredményt érsz el akkor elmenj egy profi hallásvizsgálatra ahol megállapíthatják hogy van-e baj.
A csimpánzos teszt jó, de úgy lenne az igazi ha időhöz lenne kötve hogy meddig memorizálhatod a számokat. A csimpánz csak egy pillanatig nézi és megjegyzi az egész sorrendet, máshogy működik az agyuk: [link]
A többi teszt az jó. A vizuális memóriám nekem is gyenge, valahogy csak egy kisebb részére koncentrálok az ábrának aztán mire az egészet megnézném hogy megjegyezzem már eltűnik és csak a kisebb részre emlékszem.

[ Szerkesztve ]

(#207029) Darkness1 válasza Dobi 562 (#207020) üzenetére


Darkness1
aktív tag

Én még nem játszottam a patch óta és azon gondolkodom megéri e a Progetto 65 ezek után. A kilences megvan, még kell kb. 90e XP a tizeshez, tehát ki fogom húzni, csak az a kérdés érdemes e kreditet gyűjteni a megvételhez. Attól tartok, hogy az ágyú agyon lett nerfelve és nincs kedvem még egy sokadik hulladék ágyúval felszerelt tankhoz. Van már elég belőlük.

No stress, no work Today!

(#207030) Dobi 562 válasza Darkness1 (#207029) üzenetére


Dobi 562
addikt

Par csatat mentem csak a Progetto 65-el, hasonlo nerfet kapott mint a Standard B, szerintem teljesen jol jatszhato med maradt.

Ha nem vagy benne biztos, hogy kell-e neked akkor varj a kovetkezo teszt szerverig es probald ki ott vagy kerd meg valamlyik tankos ismerosod akinek van az acc-jan hogy kirpobalhasd par kor erejeig.

(#207031) zozyk válasza Dobi 562 (#207018) üzenetére


zozyk
addikt

Életem első lopakodó medálja. :D
[link] replay, a bizonyíték hogy nem redline kemp volt. :D

(#207032) Dobi 562 válasza zozyk (#207031) üzenetére


Dobi 562
addikt

Szep! Nekem nincsen egy sem! :D

(#207033) dante3 válasza zozyk (#207031) üzenetére


dante3
addikt

Ránéztem már én is, van 4 db, bár nem tudom mikor kaphattam őket! :B

Túl messzire kell mennünk ahhoz, hogy megtudjuk, milyen messzire mehetünk!

(#207034) notika77 válasza kchryss (#207028) üzenetére


notika77
senior tag

Rossz a monitor és a net is, de sajnos a reflex és a koordináció sokat romlott. Régen a szúnyogot és a legyet is egy kézzel kapdostam, most meg sorozatot tapsolok és az sem biztos. Ráadásul néha azt veszem észre, hogy tapsoláskor nem fedi a két tenyerem egymást, elcsúsznak. Van már orvosilag diagnosztizált része is a dolognak.

A korábban írt ajándék tankok megmaradnak, ha már megvannak 100k ezüst, 250 évfordulós érme és garázshely a kompenzáció. Szóval, ha valaki eladta a BT-7 artillery-t vagy a T-29-et "érdemes" visszaállíttatnia, mert csak 1100 kredit darabja :)

[ Szerkesztve ]

(#207035) kchryss válasza zozyk (#207031) üzenetére


kchryss
addikt

Raider medálról mindig ez a klip jut eszembe, másfél évvel ezelőtti skill4ltu csata után: [klip]

(#207036) BloodRay válasza zozyk (#207031) üzenetére


BloodRay
veterán

Egy ismerősöm (2900-as WN8-ú 56k csata mellett, tehát nem épp noob) T95-el szerzett ilyet pár éve. :DDD Azóta se értem mit és hogy csinált abban a csatában azzal a lajhárral.

"A gép pentium 4-es. Mit mondjak még róla?! Leírom mégegyszer. PENTIUM 4." -► Henky83

(#207037) ollie


ollie
MODERÁTOR

Skillnek most volt egy 11k sebzésű csatája a CS-63-mal, és csak 1st class lett. :DDD Persze az benne volt, hogy a legtöbb sebzésénél más spottolt neki.

***

(#207038) Argh! válasza ollie (#207037) üzenetére


Argh!
aktív tag

Hihetettlen mennyire nem sikerül 3 mark neki, még mindig szenved vele. Nem lett a kedvenc tankja. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#207039) peterson79


peterson79
őstag

Személyes rekord, bár hozzá kell tennem, hogy Grand Battle.

[link]

(#207040) peterson79


peterson79
őstag

Egyébként valaki magyarázza már el nekem az in-game WTR Rating-et. Azt mondja, nekem totálban 6088-am van és most egy session végén 6317-el állok, azaz szép zöld nyilat kaptam, felfelé állót :)
De ez most mi? Milyen rating? Nem a Personal Rating, mert az jelenleg 6846 - egyébként ezt is sikerült az elmúlt 1 hétben feltornázni. kb mióta átállítottam az iyouxin féle beállításokra...

(#207041) kchryss válasza ollie (#207037) üzenetére


kchryss
addikt

Az szép ő ritkán megy 10k feletti kört mert nem a sebzésre szokott menni.

(#207038) Argh!
Nem véletlenül akarta az első napokban megcsinálni. Ketten tudták megcsinálni az elején Daki és Cygan utána úgy felmentek az elvárt értékek hogy lehetetlen lett 3 markolni.
A legjobb kombija marty_vole-nek van vele, 4500 dpg 1100 assziszt, vagyis 5600 kombi átlagban és ezzel csak 86%-on van a kiválósági jele.

(#207042) e-newsee


e-newsee
addikt

Mit csinál egy 8-as mini spotter tier 10-ben egy városi pályán? Hát nem spotol! :N
Mit volt mit tenni, miután a réten áttörtünk, és elindultunk levadászni a megmaradt ellent a városban, jobb híján a farkashorda előtt mentem, és láncoltam nekik a heavyket. Meg is lett az eredménye. Az assistból csak 900 jött spotból, a többi track. ;]

[ Szerkesztve ]

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207043) kchryss válasza peterson79 (#207040) üzenetére


kchryss
addikt

Ez az "új" Personal Rating ami már több mint 2 éve benne van a játékban de még mindig béta fázisban van. Ritkán foglalkoznak vele ezért sokszor bugos, például az új lengyel tankok még nincsenek benne a rendszerben ezért aki azokkal játszik azoknak szépen esik ez az értékelésük. (Nekem például az e havi wtr 5000 körül van ami szerintem a lengyel tankok miatt ilyen alacsony).
Az új értékelési rendszerről (WTR) és a Dicsőség Csarnokáról részletesebben

Ha bemész a Szolgálati naplóba - Hírességek csarnokába ott megtalálod. Minden hónapra meg lehet nézni mennyi volt az adott hónapban. Ha azt választod ki, hogy 2014. decembere óta akkor azt mutatja mennyi totálban, ezt a számot látod a napi statnál is és ehhez hasonlítja az ott lévő csaták alapján elértet.
Ez az a statisztikai mutató amivel iyouxin dicsekedni szokott mert ebben ő a legjobb az egész eu szerveren. Ezért szokta szerényen beírni a stream címébe hogy top1 eu. ;]

[kép]

Vagy meg lehet nézni web-en is ha be vagy jelentkezve: [link]
Azt nem tudom hogy a szolgálati naplóban böszme nagy számmal jelzett személyes értékelés miért nem egyenlő ezzel a wtr-rel.

(#207042) e-newsee
Grat! Sokan nem tudnak magukkal mit kezdeni ha +2 tierbe rakja őket az mm. Pedig sokszor hasznossá teheted magad erősebb tankok ellen is és erre legjobb példa ha trackelgeted őket. Ezzel rengeteget hozzá tudsz tenni aktívan a csatához. Sokkal hasznosabb mint feladni a csata elején és vagy megöngyilkoltatni magad vagy beállni a pálya szélére sznájpolgatni.

(#207037) ollie
Az a poén hogy ahogy nézem ez a valaha volt legnagyobb sebzésű csatája skill4ltu-nak és pont ezzel a tankkal amit ennyire utál. :D
CygaN_ egyébként nem tudom hogyan 3 markolta a tankot, de nekem elég gyanús, hogy nem tisztességesen. Stream nincs a 10-es markolásáról csak az alacsonyabb szintűekről. Decha sokszor játszik az acc-ján vagy ő csinálta meg neki, vagy riggelte szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#207044) zozyk válasza kchryss (#207035) üzenetére


zozyk
addikt

Ha ezzel a tempóval szerzem őket, nekem is csak négy darab lesz 100k csatára. :D

(#207045) peterson79 válasza kchryss (#207043) üzenetére


peterson79
őstag

Igen, azt már láttam, hogy Top 3-ba van általában vagy éppen első helyen tanyázik. Elképesztő eredmény, majdnem kétszer annyi, mint az enyém...
Nekem még ez is marhasok, nagyon kell koncentrálni, hogy tartsam vagy méginkább, növeljem ezt a szintet.
Most elkezdtem a VK36.01-et markolni. Nem tűnik nagyon magasnak az érték, mármint számomra nem elérhetetlen.
Majd meglátjuk. Stat húzásra is elég jó.

(#207046) Barret001 válasza kchryss (#207043) üzenetére


Barret001
addikt

"Az a poén hogy ahogy nézem ez a valaha volt legnagyobb sebzésű csatája skill4ltu-nak és pont ezzel a tankkal amit ennyire utál." Van itt egy kis ellentmondás...

(#207047) Thrawn válasza kchryss (#207043) üzenetére


Thrawn
félisten

wow, Conway-jel benne vagyok a top 1000-ben :DDD

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#207048) e-newsee válasza Barret001 (#207046) üzenetére


e-newsee
addikt

Nincs itt ellentmondás. Összejött neki egy jó csata egy olyan tankkal, amit nem szeret, vagy nem áll kézre. Neked nem volt ilyen? Amikor annyira bot az ellenfél, hogy egyesével mennek ki eléd a pofonért.

"Csak egy olyan töltött édesség van, ami megoldja az élet problémáit, és az az Oreo." /Sheldon Cooper/

(#207049) jano_77


jano_77
nagyúr

Aggódtak páran, hogy hogyan lesz meg az 1500 évfordulós tokene!? Nos, hát a WG segít abban, hogy akár még sikerüljön is összegyűjteni, hiszen október 12-ig lehet gyűjtögetni.

Meg van a megoldás az 1500 tokenért járó zankra is:
"Hogy megszerezzük az A46-ot, szereznünk kell:
60 Tokent a Tier II-III-as ajándék tankokkal40 Tokent a Valianttal
Nincs időd megszerezni minden Tokent? Semmi gond, augusztus 24. és október 12. között az évfordulós boltban is megvehető 1500 érméért a tank." - infó a wotinfo.hu oldalról
nem kell tovább találgatni, nem lesz Obj.780 és egyéb más prémium tank sem, ami használhatóbb lenne. Mondjuk ez a tier6 light nem tudom milyen, lehet, hogy használható lesz. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#207050) jano_77 válasza notika77 (#207023) üzenetére


jano_77
nagyúr

Mondjuk így az Equipment 2.0 után egy Felszerelés akciónak, leárazásnak jobban tudnék örülni. :U Illetve a wotinfo-n kint vannak a hétvégi küldik, de fogyócikk leárazásról nincs még infó fent? :F Mennyire biztos ez az infó, honnan van?

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.