Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24951) DVlad


DVlad
őstag

Lehet cserélni az5-ös választógombot másra? Bedöglött sajna.

(#24952) #48613632 válasza DVlad (#24951) üzenetére


#48613632
törölt tag

Lehet. A játékban az "esc" lenyomására előjön a menü, és ott az "irányítás" címszó alatt azt hiszem.

Nekem is lenne egy kérdésem :)

Kiráytigrisen stockból érdemes e a kisebb 10.5-ösre gyúrni, vagy egyből a nagy? Valamint ha érdemes a kisebbre is, akkor ahhoz viszont már kell a nagy torony? A motor és a lánctalp már megvan, szóval nem teljesen stock :) Ja, a rádió is.
Na és ezekhez az infokhoz amúgy hogyan lehet hozzájutni a játékon belül? Vagy hogyan kell kiszámolni?

Köszi a válaszokat.

[ Szerkesztve ]

(#24953) echterion


echterion
nagyúr

Hétvégi event. Úgy tűnik, nem lesz 7 napos prém akció. Hála istennek. :))

**********

(#24954) Vitiris válasza bullseye (#24937) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Sajnos nekem is volt szerencsém hozzájuk!
akkor ketten voltak platoonban a stílus ugyan ez! Nevekre nem emlékszem de még teamkillig is elmentek.

(#24955) virkir válasza #48613632 (#24952) üzenetére


virkir
veterán

"Rágyúrni" mindenképpen kell mivel abból fejleszthető az L/68 de feltenni nem kell.
Nekem sokkal pattogósabb volt mint az adatai alapján kellett volna, dpm-ben nem sokkal jobb mint a 88-as viszont pénztemető a lőszerár miatt.
A fejlesztett torony akkor kell az ágyúkhoz ha azon az ágon vanak, ha nem, külön ágon mint a KT-nál akkor stock toronyra is felrakhatóak.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#24956) emre válasza Preda (#24901) üzenetére


emre
veterán

A T20-ról örökölt M3-as löveget én nagyon gyengének éreztem a pershingen, de a T20-on imádtam.
Prokhorovka, régi encounter mod-ban (amikor is a hegyet kellett védeni) nagyon lehetett vele aratni a vagonok alatt. Meg ahogy leértem az ellenfél már spotolva is volt.

Mindegyik löveg felmegy az alap toronyra, (a 105-ös troll nem, de az kit érdekel). Szerintem a Pershingnek a torony az erőssége, a jobb látótáv és a páncél miatt, nem pedig a mobilitás. Viszont a fejlesztett toronyhoz már a jobb lánc is kelleni fog.

A stabil diktatúra ugyanúgy társadalmi alku eredménye, mint a stabil demokrácia, csak az alku logikája más.

(#24957) Reaper válasza echterion (#24953) üzenetére


Reaper
őstag

"Mission Glorious"... megint tele lesz kill stealerekkel a játék.

(#24958) Strauss


Strauss
senior tag

Sziasztok! sztetek megéri megvenni a su122-44 et ? most h 30 % al olcsobb lesz ? elgondolkodtam rajta....

" a parlamentben demokrácia van - kő- papír-ollóval döntenek el mindent - Igaz Viktor használhat flexet is - "

(#24959) scyllarus válasza echterion (#24953) üzenetére


scyllarus
veterán

De jó, végre egy fasza event! T-43, IS, SU-100, KV-3, T-34-85 a garázsban :) És 30% van a KV-1S-re, gondolkodom a visszavételén most, hogy a 8.9-ben kap végre egy jó ágyút :D (Szerintem én vagyok az egyetlen, aki ezt várja)

"Nem biztos, hogy mindig tisztán látjuk, de Istennek terve van velünk. - Igen, tudom. De miért hiszi mindenki, hogy ez a terv jó?" Lucifer - A Priest Walks Into a Bar

(#24960) mika117


mika117
csendes tag

Sziasztok !
BC 25 T jó tank? nekem most amx 13 90 van és elég jó érdemes továbbmenni?

R.I.P. Paul Walker :'(

(#24961) Atlantis válasza 04ahgy (#24943) üzenetére


Atlantis
veterán

Szép...de miért nem kapcsolod be a gyorsított képzést a legényeknek? :F

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24962) Achill3uS válasza mika117 (#24960) üzenetére


Achill3uS
veterán

szvsz a játék egyik legjobb medium/light tankja, főleg, hogy már tul vagy a szívás részén én mindenképp megcsinálnám.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#24963) BaLee válasza mika117 (#24960) üzenetére


BaLee
addikt
LOGOUT blog

Nagyon jó kis tank fullos ágyúval. Nagyon gyors, jó spotter, ~14 mp alatt kiszór ~2000 sebzést.
A lorraine kicsit szenvedős, de top ágyúval az sem rossz.

(#24964) cscsali válasza mika117 (#24960) üzenetére


cscsali
tag

Jófajta, szerettem. Bár 600 csata alatt nem jött össze az ász vele sehogy sem :)
13-90 még mindig meg van, marad is :)
Ezzel viszont igen 20 csata alatt. Nem is gondoltam volna, hogy ez a 150 milis löveg ennyire szórakoztató :)

(#24965) Djuree válasza mika117 (#24960) üzenetére


Djuree
félisten

jó ám! :K

Achill3uS: túl van a szívás részén? ott a lóri lesz a szívás majd, de az nem kicsi.

cscsali: 55 millió?! :Y

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24966) cscsali válasza Djuree (#24965) üzenetére


cscsali
tag

Jah, most épp csak ennyi :D
Kettővel ez előtti prém lőszer akcióban 30 milláért vettem csak az sp-hez :)

(#24967) 04ahgy válasza Atlantis (#24961) üzenetére


04ahgy
nagyúr

Még vannak terveim, szóval szándékosan. :D

(#24965) Djuree: Nekem a lorraine 40t jobban bejött, mint az előtte levő AMX-ek.

HGyu

[ Szerkesztve ]

7855.94MHz CPU-Z valid \ Pulchra tibi facies, oculorum acies, capillorum series; o quam clara species! Rosa rubicundior, lilio candidior, omnibus formosior; semper in te glorior!

(#24968) Achill3uS válasza Djuree (#24965) üzenetére


Achill3uS
veterán

hát nem tudom, én találkoztam pár nagyon ügyesen játszó emberrel lorriban, ellenben ez az ág szerintem tier7-ig egy f.o.s...

cscsali: hány csatád van neked jeeez :D

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#24969) Achill3uS válasza 04ahgy (#24967) üzenetére


Achill3uS
veterán

freexp farm ;)

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#24970) Achill3uS válasza cscsali (#24966) üzenetére


Achill3uS
veterán

hát... így is lehet :D

hu lehet sok volt a 3 kávé, itt az ideje dolgozni egy kicsit...

[ Szerkesztve ]

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#24971) DVlad válasza #48613632 (#24952) üzenetére


DVlad
őstag

Az kintről is elérhető, meg is néztem, de nem egyértelmű számomra, hogy az az 5-ös mire vonatkozik. Nekem úgy tűnik, hogy az 5-ös megnyomása utáni választásra, hiszen itt raktam át a tűzoltást is a space-re.
Valaki segítene konkrétabban, hogy hanyadik a sorban az, amire gondolok, tehát a listát kiadó 5-ös?
Előre is köszönet!

[ Szerkesztve ]

(#24972) cscsali válasza DVlad (#24971) üzenetére


cscsali
tag

Arra gondolsz, hogy a javító csomag megnyomása után kellene kiválasztanod mondjuk a lánctalpat az 5-el?

(#24973) mika117


mika117
csendes tag

Köszi a válaszokat még annyit h szerintem nagyon elszarták ezt a mostani eventet mert egy kicsi hogy a szarba szed össze 50 k sebzést és a prémi maradhatot volna mint elözö hó ba az ugy jó volt de igy nagyon nem éri meg nagy tankal menni alig lehet 0 ra kijöni nem még majd növelni a kreditmennyiséget.

R.I.P. Paul Walker :'(

(#24974) uniqm1 válasza scyllarus (#24959) üzenetére


uniqm1
tag

Én meg épp 2 napja vettem meg a KV-1S-t. Pedig még gondolkodtam is rajta, hogy meg kéne várni vele a hétvégét, rég volt már leakciózva, hátha épp most lesz. Grrrr...

(#24975) Atlantis válasza 04ahgy (#24967) üzenetére


Atlantis
veterán

Vagy úgy...

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#24976) Petyus87


Petyus87
aktív tag

Reggeli "csemege". Eddig ez volt a legtöbb killem.
Nem is rossz ez az ág, tényleg lehet használni őket közepes tankként is.
Kíváncsi leszek a "Pokolmacskára" :))

(#24977) Angel1981 válasza [HUN]Dani (#24909) üzenetére


Angel1981
veterán

Az összes T8-T10-es angol mednek / heavynek elöl van a lőszerrekesze.
Érdekel az angol heavy, de ettől a gyíkjuktól kicsit tartok.

(#24978) Angel1981 válasza 04ahgy (#24943) üzenetére


Angel1981
veterán

Ez igen, szép munka! :R

#24937 bullseye: ez azt hiszi, hogy fát szopsz? :D :(((

[ Szerkesztve ]

(#24979) DVlad válasza cscsali (#24972) üzenetére


DVlad
őstag

Javítani szeretnék. Megnyomom az 5-öst és utána választok (akár az 5-öst is) egy számot. De mivel nem működik az 5-ös gombom, ezért már a listaelőhozó funkciót sem érem el. Tehát azt szeretném megváltoztatni, hogy ne az 5-ös billentyű legyen az előválasztó gomb.
Remélem érthető.

(#24980) nyunyu válasza DVlad (#24979) üzenetére


nyunyu
félisten

Settings/Controls ful, Consumable 1-3: a harom loszer tipus, 4-6 meg a fogyoeszkozok.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24981) ng0ofy válasza DVlad (#24979) üzenetére


ng0ofy
KORREKTOR

átállítod. Azért a beállítások rész áttanulmányozása és ott bárminek az átállítása alap dolog kellene, hogy legyen egy játékban, amivel játszol. Ezek szerint a grafikát és egyebeket sem állítottad át neked tetszőre? Érdemes eltölteni vele 5-6 percet és mindent belőni olyanra, ami neked megfelel, kényelmes.

Úgy látom az orosz A-43, A-44, obj. 416 vonalon nekem kell elindulni és tapasztalatokat szerezni (:

(#24982) Angel1981 válasza echterion (#24953) üzenetére


Angel1981
veterán

Huhh, ezt hamar kirakták! :)

Most vágtam bele a T-150-be (eddig 20 csata), jól fog jönni ez az event!

(#24983) dorka16


dorka16
aktív tag

Első csata Murovanka foglalás: a kedves csapattársak olyan szinten campeltek, hogy már nem volt hova visszavonulni. Úgy haltam meg az ISU-val, hogy lövést nem adtam le. 2-ik csata Erlenberg: 3 AFK a csapatban!! Sok esélyünk nem volt.

(#24984) nihill


nihill
őstag

A most leakciózott SU-100Y-al van valakinek tapasztalata? Érdemes megvenni, ha a szórakozás az első cél, credit hozam nem érdekel (arra ott van a JT88)? Amikor volt a csapatunkba, így kívülről tetszett ahogy mentek vele, bár igaz egyszer megkergettem egyet az AT2-vel, nem tetszett neki hogy míg ő 10+ másodpercig tölt, én 2 másodpercenként belé szúrok egyet :)

(#24985) cscsali válasza DVlad (#24979) üzenetére


cscsali
tag

Akkor azt csináld amit nyunyu írt :)
Vagy van egy másik, számomra kényelmesebb lehetőség is.
Ezt a damage panelt használom és ebben van olyan funkció, hogy egérrel is lehet javítani modulokat, legénységet is. Ctrl lenyomása után megjelennek a célkereszt körül a sérülések, majd rákattintva ki is javítja. Néha már teljesen elfelejtem, melyik gyorsbillentyű a javítás :)
Nem tudom más damage panel tartalmazza-e ezt a funkciót.

(#24986) Achill3uS válasza nihill (#24984) üzenetére


Achill3uS
veterán

nekem megvan, poén de mégegyszer nem venném meg. nagyon szituációtól függ, hogy mennyire használható. kb bárhol belőhető és igaz hogy nem lassu de bazinagy a profil, cső kítéríthetőség kb nincs is. 100-as crew vent+remmer-el 13.80 a reaload-ja nagyon el kell bujni vele és a camo-ja se tul jo, álcahálóval festéssel 90%-os camo skillel lazán kiszúrnak. viszont poén amikor egy tiger-be előről beleversz 440-et és még ki is gyujtod. a cirka 200as pennel gyakorlatilag teljesen mindegy milyen mm-et kapsz sebezni mindig fogsz tudni.

"De tényleg, minek tuningolni? Újabban el sem olvasom a rekorddöntögető hírességek eredményeiről szóló beszámolókat. Teljesen fölösleges tuningolni. Főleg Intel processzort." Taranti (fanatikus tag)

(#24987) nyunyu válasza cscsali (#24985) üzenetére


nyunyu
félisten

ebben van olyan funkció, hogy egérrel is lehet javítani modulokat, legénységet is. Ctrl lenyomása után megjelennek a célkereszt körül a sérülések, majd rákattintva ki is javítja.

Ezt a jatek alapbol tudja, csak Ctrl-lel ra kell kattintani alul a 6 ikon valamelyikere, ahogy a minimapot pingeled.

Hello IT! Have you tried turning it off and on again?

(#24988) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Na jó, a random 1-8 között megmaradó hp ma is felidegesített... Valamit erre kitalálhatna a WG, kíváncsi vagyok SerB erre mit reagálna, ha panaszkodnának sokan, hogy ilyen a világon nincs, hogy 8-ból ötször az ellennek marad 1-8 közötti hp-ja, úgy, hogy 430-akat sebzek a 440-800 Hp-s tankokra...

Az az SU100Y a legronább traktor, amit valaha láttam :D Puha, nagy és lassan tölt. Jó, hogy sebez, de lő egyet és vége a csatának számára.

[ Szerkesztve ]

(#24989) Preda válasza emre (#24956) üzenetére


Preda
aktív tag

Köszi, De már lassan kifejlesztem :D. Szerintem annyira nem rossz a T20 löveg rajta.(ahol kell ott rakok prem-et nem olyan drága) Viszont olyan szörnyen lassan ment alap motorral mint a reumás csiga és egy med esetében ezt nagyon fájlaltam. Most még felrakom a turetet és aztán a top löveget.

[ Szerkesztve ]

(#24990) cscsali válasza nyunyu (#24987) üzenetére


cscsali
tag

Az már macera nekem, így sokkal gyorsabb :)

(#24991) DVlad válasza nyunyu (#24980) üzenetére


DVlad
őstag

Én eddig úgy használtam, hogy az 5 megnyomása után választhattam, hogy mit (melyik modult) javítok meg. (A 6 megnyomása után, hogy kit gyógyítok.)
Nem értem sajnos, hogy mit nem értetek meg veletek vagy mit nem értek én. Azért köszönet!

(#24992) DVlad válasza ng0ofy (#24981) üzenetére


DVlad
őstag

Komolyan? Köszönöm!

(#24993) Preda


Preda
aktív tag

8.9- ről orosz videó

(#24994) dorka16 válasza DVlad (#24991) üzenetére


dorka16
aktív tag

Rakd át a kis javító csomagot a fogyó eszköz 5-ről a fogyó eszköz 6-ra vagy 7-re. Persze így is mindig lesz valami amit nem tudsz megjavítani.

(#24995) vhw válasza ng0ofy (#24988) üzenetére


vhw
addikt

Szerinted miért is van olyan perk, ami növeli a tűzgyorsaságot (~9%-al), ha a HP lecsökken 10% alá? Nem lehet véletlen.

Egyébként az ő válasza; How terrible!

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24996) Angel1981 válasza vhw (#24995) üzenetére


Angel1981
veterán

"Egyébként az ő válasza; How terrible!"

Igen, így van, szinte biztos, hogy ezt mondaná! :D

(#24997) dorka16 válasza ng0ofy (#24988) üzenetére


dorka16
aktív tag

Tegnap az IS-el 6 Hp-m maradt az 1230-ból. Ezután még kilőttem egy tankot, két másikat sebeztem és győztünk. :D Csak a jó oldalán kell lenni a fa..nak. :DDD

(#24998) PAtr0n válasza Angel1981 (#24982) üzenetére


PAtr0n
addikt

Nahh, én meg pont nem rég maxoltam ki a T150-et. Nem baj, elgondolkozom viszont, hogy KV1S vagy KV2 legyen, most gyorsan fel lehet őket húzni. Mondjuk a KV1S-t tuti gyorsabban, valahogy nagyobb túlélő mint a KV2. :)

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#24999) PAtr0n


PAtr0n
addikt

Hát nem is tudom. Erre a teljesítményre tank ász, meg még két medál? Igazi Troll voltam a Luchs-al. :D

"Ne sikeres ember próbálj lenni, hanem értékes"

(#25000) Angel1981 válasza PAtr0n (#24998) üzenetére


Angel1981
veterán

Úgy már nekem is "maxos" - burzsuj vagyok, csak top tankkal játszom :) - úgyhogy most tesztelném, illetve akkor már egy kis farmolás is jöhet!

Szerintem a KV-1S-t nyomjad!

Ez a Luchs medál tényleg "érdekes", ilyen kevesen játszottak volna vele az elmúlt héten? :F

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.