Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#41001) Angel1981 válasza diegho (#40950) üzenetére


Angel1981
veterán

Pasiknál!

Csajoknál 90% a cici, 10% a skill! :D

[link]
[link]
[link]
[link]

(#41002) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

Ajánlom ezt a replayt minden olyan játékosnak, aki szerint az aranylőszer kreditért vásárolhatóvá tétel jó ötlet volt. Ez a meccs konkrétan ezen múlt.
És még annyit ehhez, hogy tessék megnézni, hogy kék játékos spameli végig a goldot top tierként. Ez aztán a tudás!

(#41003) ddt500hu válasza diegho (#40989) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem azt mondtam, hogy erősek bár a WTE100 az hanem, hogy hazavágják a játékot ha csapatban vannak.
Elég sokszor vagyok full TD-s csatában és semmi extra megy minden a rendes úton de amint van féltucat táras tank egyből indul a fosás.
A 183b a goldja nélkül semmi nem ér. Ha leveszik a sebzését marad egy JPE100 páncél nélkül.
E3-al, F155-el teljesen egyetértek. Az E3-at 268-al gold ammoval sem tudom kilőni szemből és miután tanulmányoztam a tank inspectoron rájöttem, hogy nem is nagyon fogom.
A többi tőlem maradhat.

#41002) SimulacrumMeg nem nézem mert nincs rá időm de a végjátékban ha 1v1 maradunk én is betöltöm a gold ammo-t a biztonság kedvéért.

[ Szerkesztve ]

(#41004) csapee válasza ddt500hu (#41003) üzenetére


csapee
senior tag

Ez biztos hogy a 268 gold nem uti at az E3-at szembol? 450 pen !!!

Csapee

(#41005) dfsz34 válasza ddt500hu (#41003) üzenetére


dfsz34
őstag

E3-nak van egy relatív kicsi gyenge pontja a löveg felett balra, ha szemből nézed, 0:55-nél láthatod, hogy kell lőni a hull down e3-t, e4-nek meg az arca lőhető, az nagyobb célpont, azért könnyebb.

[link]

A csel az, hogy mindenki ösztönösön a tetejét lövi, a kitüremkedést, de látható a videóban is, hogy még közvetlen közelről sem lehet biztosan sebezni. szopacs.

Nekem az a gondom a kicsi gyenge pontokkal, hogy már 100-150m távolságról sem lehet minden lövést pontosan oda juttatni, biztos lesz lecsúszó és ezzel nem sebző és ő meg küldi a 850 alfát. Illetve sokszor nem tudom megvárni kényelmesen, hogy becélozzon és azért megy mellé.

A WTE témáról annyit, hogy most mentem vele 30 csatát és az értelmes játékosok he-vel kiütik a lövegét. Egyszer meg tudom javítani, aztán annyi. Nagy javítót nem viszek, mert kell a hely a tűzoltónak, mert ki is gyullad elég sokszor. Ráadásul nem csak simán sérül, hanem úgy ütik ki a löveget rendszeresen, hogy kb 5 másodpercig nem is használható.

Azóta én is mindig ezt csinálom, durr he vagy ha nem az van tárazva a sima vagy a gold is jó, pont a lövegébe és tádám, nem tud lőni és nekem van időm fedezékbe menni.

[ Szerkesztve ]

(#41006) Bingisz válasza ddt500hu (#41003) üzenetére


Bingisz
addikt

Hát én mindig úgy látom, hogy ha sok a TD akkor van full camp, és általában olyankor lesz döntetlen a csata.
A táras tankokat (nem TD-ket), szerintem már sikerült kiegyensúlyozni, van előnyük és hátrányuk is.

Az FV TD-nek meg az lenne az előnye hogy sokkal jobban tudja mozgatni a tornyát oldalirányba.

Amúgy az E3-nak még felépítményét is viszi a 450mm pen.

A felépítmény bal felső részén meg van egy 60 milis csík, a kukucskálónál, azt még AP-val is be lehet lőni simán.

[ Szerkesztve ]

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#41007) jano_77 válasza Bad Pritt (#40954) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem értem, hogy lehet úgy szakaszozni, hogy nem kommunikálnak közben?!? :F :U
Minap a klánban mi is így mentünk, mert egyik srác nem volt hajlandó feljönni TS-re, másik meg nem kapcsolta be a mikrofont...pár csata után le is léptem, pedig nyerésben voltunk.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41008) Simulacrum válasza ddt500hu (#41003) üzenetére


Simulacrum
senior tag

Az elejétől kezdve csak goldot lőtt. :(((

(#41009) Eagle16 válasza csapee (#41004) üzenetére


Eagle16
addikt

Még a Foch 155 is átlövi HEAT-tel az egyik legerősebb részén, pedig annak kevesebbet üt át a prémium lőszere. 305 mm döntött páncélzaton gond nélkül átment.

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#41010) Iron Funeral válasza Eagle16 (#41009) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Szerintem csak a felépítmény 305mm, a teknő ugyan az mint az E5-nél.

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#41011) Eagle16 válasza Iron Funeral (#41010) üzenetére


Eagle16
addikt

Nem, az a csík ami a T110E5-ösön és E4-esen 254mm, az az E3-ason 305mm. [link]

Az alja is erősebb, teljesen más. Csak az E5 meg az E4 egyezik meg a test páncélzatában.

[ Szerkesztve ]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#41012) Djuree


Djuree
félisten

este lenne kedve vkinek szakaszolni? kiraktak a klánból mert nem voltam a játékban vagy 3 hónapig. :DDD
megy haza bnőm, 9 körül már ráérek. egészen éjfélig kb.
mehet akármilyen tier, leginkább a bonus 30 kill lenne jó, semmi kreditem nincs. kis tier jobb asszem ilyen célra...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41013) jano_77 válasza Djuree (#41012) üzenetére


jano_77
nagyúr

Inkább a klánból tegyenek ki mint a bnőd. ;)

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41014) Djuree válasza jano_77 (#41013) üzenetére


Djuree
félisten

igaz. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41015) jano_77


jano_77
nagyúr

Tegnap egy jól sikerült duplázós kör kellett volna csak a Type 58-nak, hogy az IS-2 is ki tudjam fejleszteni belőle. Ennek megfelelően első 4 csata 30-40%os csaták és mind bukó. :W
5.-re sikerült végül, már szakaszban...IS-2 ki lett fejlesztve és adtam el a **csába a Type 58-at. Nagyon régóta vártam már ezt a pillanatot.....mondjuk nem zártam rosszul, mert 58%-os volt és az ÁSZ is meg volt már rá. :))

Ma reményeim szerint meg lesz végre az Obj.140 - hála a 3x XP-nek - és még az Obj.704-re is ráfekszem. :K Nem kell már oda sem sok az ISU-val.

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41016) KisApám


KisApám
addikt

Újabb tapasztalat:

megnéztem, játszottam a japán vonalat,
illetve a franciáknál a BT 25t felé menő vonalat.

Tier I és II-ben is vannak zöld játékosok (5-20k csata közöttiek), elvétve.
DE
akivel találkoztam zöld játékossal Tier I és II-ben, 80%-ban GOLDot használnak... STAT huszárok...
No ehhez kell arc. :(((
(Az illető aki kiszedett közelről, annak egyedül én voltam áldozat+sebzés... semmi mást nem tudott elérni :N, NO SKILL - ONLY GOLD)

[ Szerkesztve ]

̿ ̿ ̿ ̿ ̿'\̵͇̿̿\з=( ͡ °_̯͡° )=ε/̵͇̿̿/'̿'̿ ̿ ̿ ̿ ̿ ... ... Memento Mori

(#41017) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Suttyomban nem kozmetikáztak valamit a grafikán? Ma valahogy szebb, színesebb, élvezetesebb a grafika mint eddig..... :F

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#41018) Angel1981 válasza KisApám (#41016) üzenetére


Angel1981
veterán

"akivel találkoztam zöld játékossal Tier I és II-ben, 80%-ban GOLDot használnak... STAT huszárok..."

Akkor jó nagy marhák, mert azon a szinten az APCR olyan sokat veszít az átütéséből, hogy kb. 150 méter felett már rosszabbul járnak vele!

mefistofeles: Dehogynem! Az ilyeneket mindig titokban szokták meglépni, méghozzá egy adott patchen belül! :D

[ Szerkesztve ]

(#41019) Balage76 válasza mefistofeles (#41017) üzenetére


Balage76
senior tag

Nem cseréltél monitort/felbontást véletlenül? :) Amúgy én is néztem, hogy mintha szebb lenne minden, és sajnos ez a játékeredményre nincs jó hatással, mert néha rácsodálkozom pár dologra. :)

Néha jó lenne "csak úgy" körbemenni pályákat, nézelődni... 2560x1440-ben, minden fullon, elég jól mutatnak a dolgok, de kíváncsi vagyok hogy a HD texturákkal mi változik majd.

(#41020) jano_77 válasza mefistofeles (#41017) üzenetére


jano_77
nagyúr

nem frissítettél drivert?
mert én tettem és most a színek mások lettek...a szakasz sápadt sárga pl narancsosabb lett, meg a zöld is zöldebb.

Használja vki EZT a célzó modot?
Amennyiben igen és tudja, hogy a célkereszt halvány kék színét hol és miként tudom megváltoztatni, az ossza meg velem kérem ezt az infót, mert maga a célzó mod bejön, csak téli pályákon elég nehézkesen lehet észre venni a halovány kék célkeresztet. KÖSZÖNÖM :R

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#41021) PAWI


PAWI
tag

Királytigrisre érdemes felrakni a rövidebb 10.5-es csövet? Pontatlanabb, kisebb átütés (igaz, csak 3mm-el), jóval lassabban tölt mint a 8.8-as. Viszont nagyobb az alfája 80-al. :F

(#41022) Iron Funeral válasza PAWI (#41021) üzenetére


Iron Funeral
őstag

Attól függ. Igazából nem rosszabb semmivel sem mint a 88-as vagy csak nagyon kicsit, de az alpha/DPM jobb is pl. Az egyetlen igazi hátránya az, hogy 1030credit a lőszer bele tehát ~4x annyiba fáj mint egy 88as lövés.
Szerintem ha elbírja a háztartásod akkor rakd fel rá.

[ Szerkesztve ]

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#41023) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Természetesen iróniával kérdeztem, hogy nem e javítottak valamit "titokban". Ez nonszensz lenne.
Másrészt ugyanazon a hardveren játszok és még egy driverfrissítést sem végeztem de mégis (a szemem sem javult) ma határozottan szebb a grafika mint tegnap, ráadásul az fps is a megszokott 35-45.
Pusztán arra voltam kiváncsi nem tapasztalt e más is hasonlót......

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#41024) Angel1981 válasza Balage76 (#41019) üzenetére


Angel1981
veterán

Én meg pont tegnap vettem le pár effektet (bár soha nem volt FPS problémám) mert rájöttem, hogy tök feleslegesek, csata közben úgysem nézem; lánctalpnyom, árnyékok, fű hiány sniper nézetben.

Apropó! A csili-vili napfényt mivel lehet megszüntetni?

mefistofeles: nem tapasztaltam. ;)
Magával a 8.10-el kicsit szebb lett minden, azt azonnal észleltem. Erre elvileg még kicsit rátesznek a 8.11-ben, de főleg a 9.0-ban.
Jó lesz! :R

[ Szerkesztve ]

(#41025) mefistofeles válasza Angel1981 (#41024) üzenetére


mefistofeles
addikt

Csak azon parázok, hogy a grafikai javítások ne vigyék el a gépigényt. Kövület gépem van amin a jelenlegi wot még szépen fut.

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#41026) PAWI válasza Iron Funeral (#41022) üzenetére


PAWI
tag

Köszi. Akkor majd felrakom valószínüleg, de csak majd ha megvettem az Joszif Sztalin 3-at. :)
Már csak 2.3 millió kell rá! :))

(#41027) Angel1981 válasza mefistofeles (#41025) üzenetére


Angel1981
veterán

Ugyanúgy skálázható lesz.
Ez amúgy sem érdekük, mert saját felmérésük szerint a játékosaik 40%-a olyan gépen játszik, ami épphogy megüti a minimumot.
Azt ígérték, a jövőben nem csak szebb, de jobban is optimalizált lesz a játékuk - úgy legyen!

Eagle16: ok, alakul a dolog! ;)

[ Szerkesztve ]

(#41028) Eagle16


Eagle16
addikt

Tier 10-es TD rebalansz / nerf adatok: [link]

₿ ... ₿ ₿... ₿ ₿ ₿

(#41029) Balage76 válasza Angel1981 (#41024) üzenetére


Balage76
senior tag

A sniper füvet lekapcsoltam, mert zavaró. A nyom és a lánctalp körüli "porzás" szintén felesleges, bár az legalább nem zavaró.
Sajnos elég nagy hátrány hogy egyetlen magot használ csak a játék.. Én egy én i5-3570K + GTX770-nel játszom, ami azt gondolom hogy erőmű. Kb 40-45fps mindegyik pályán ezen a felbontáson, de láthatóan CPU limites a játék. A legnagyobb előrelépést azzal tudtam elérni, hogy feltekertem 4GHz-re a procit. :(

Ha a hatékonyságot nézed, akkor érdemes sok "zavaró" dolgot kikapcsolni, de ez végülis egy játék és én speciel inkább élvezem (még ha emiatt néha ostoba ágyútölteléknek is tart valaki), mint végletes tökéletességre törekszem... :)

(#41030) dfsz34 válasza Balage76 (#41029) üzenetére


dfsz34
őstag

Ezért jó fórumot olvasni, a grafikai beállításokhoz nem mertem soha nyúlni, nem is néztem át őket, mert közepes felett fagy a gépem rendszeresen. Valószínű táp lesz, de most nincs lóvém egy minőségire, majd a nyuszitól azt kérek. Mindig idegesített, hogy sniper nézetben a fű miatt nagyon nehezen tudok célozni, miközben az ellenség simán lő engem. Főleg, mikor kidugják a fejüket a domb tetején a fű meg takarja és nehéz becélozni. Azt hittem eddig, hogy valami speciális technikája van ennek és próbáltam rájönni, de gyakorlatilag csak ennyi, ki kell kapcsolni a fűvet. áááááá

[ Szerkesztve ]

(#41031) Viktoár


Viktoár
addikt

Sziasztok

Ezzel a bl-10-el már egész használható az isu152,persze a extra cuccok azért nem ártanak hozzá.(gyorsítók,álcaháló,stb.)

Viszont lövés után nem mindig tudok azonnal visszabújni a fedezékbe.Tudtok tanácsot adni vagy mégjobb lenne egy videó arról hogy hogyan érdemes forgatni visszatűz ellen? Nyilván nincs 100%-os megoldás de ha már nagyobb az esély a lepattanásra már megérte feltennem a kérdést. :))

Üdv:Viktor

(#41032) Angel1981 válasza dfsz34 (#41030) üzenetére


Angel1981
veterán

"Azt hittem eddig, hogy valami speciális technikája van ennek és próbáltam rájönni, de gyakorlatilag csak ennyi, ki kell kapcsolni a fűvet. áááááá"

Ez jó! :)

Viktoár: bocs, no offense, de ennél gusztustalanabb avatart nem tudtál találni? :U

[ Szerkesztve ]

(#41033) L4mie válasza Angel1981 (#41032) üzenetére


L4mie
veterán

ez egy rajzfilmfigura:
Büdi :D

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#41034) Bad Pritt válasza Viktoár (#41031) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Mekkora egy elmebeteg mese volt ez :DD

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#41035) PAWI válasza Bad Pritt (#41034) üzenetére


PAWI
tag

Jaj, a szörnyek! :))

[ Szerkesztve ]

(#41036) ddt500hu válasza csapee (#41004) üzenetére


ddt500hu
veterán

Elvileg átüti a gyakorlatban 2 is lepattant úgy 250m-ről.

(#41005) dfsz34 Ezekről mind tudok éppen ez a baj, hogy szaros 10cm széles csíkok vannak. :W

(#41037) Djuree válasza Angel1981 (#41032) üzenetére


Djuree
félisten

:DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41038) Viktoár


Viktoár
addikt

Örülök hogy észrevettétek az új acképemet....de az isu152-hoz nincs tippetek? :DDD

Amúgy valóban egy elmeroggyant mese volt de szerettem nézni.Büdi pedig egy igazi "egyéniség". :DD
Mitől gusztustalanabb mint a többiek képe? :F

Üdv:Viktor

(#41039) ddt500hu válasza Viktoár (#41038) üzenetére


ddt500hu
veterán

Nem nagyon van azon mit forgatni pláne, hogy nem is nagyon forog. Bal oldalát próbáld rejteni ott a nagyobb lőhető felület. Lősz azonnal tolatsz. Ennyi.

(#41040) Viktoár válasza ddt500hu (#41039) üzenetére


Viktoár
addikt

Köszi,gondoltam van egy kis okosság,de ha nncs akkor bízom a szerencsében.Amúgy ahhoz képest hogy "papírtank"-nak mondják,meglepően tud pattintani. :))

Üdv:Viktor

(#41041) ddt500hu válasza Viktoár (#41040) üzenetére


ddt500hu
veterán

Én mostanában a SU100Y-al pattintok orrba-szájba pedig az aztán papír tank. :)

(#41042) Djuree válasza Viktoár (#41038) üzenetére


Djuree
félisten

az én képem pl. gyönyörű! :P

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#41043) Viktoár válasza Djuree (#41042) üzenetére


Viktoár
addikt

Na igen,a szótárban a gyönyörű szó mellett a te képed szerepel. :DDD

Üdv:Viktor

(#41044) dfsz34


dfsz34
őstag

A gold detetkor fő haszna, hogy le lehet ugatni a goldot használó idiótákat.

Egy zűd amx 1375 golddal lő, mondom neki, gold idiot, erre a tipikus válasz, hogy and? (és?)

Azt kell erre válaszolni, már kikísérleteztem, hogy "learn to shoot idiot then you don't need gold", azaz tanulj meg lőni idióta, akkor nem kell gold

Erre általában köpni nyelni nem tudnak csak jön a fásítás (f.ck) meg a hasonlók :) Ezzel növelhető az élményfaktor.

(#41045) Chris0321 válasza dfsz34 (#41044) üzenetére


Chris0321
addikt

Én is szoktam goldot használni, pl. E-100-ba az van betárazva alapból. Párszor már megkaptam a gold noob jelzőt amire csak annyit szoktam válaszolni, hogy thx. Innentől kezdve nem szokott érdekelni mit írogatnak rám, akinek nem tetszik nem tetszik az ő problémája.

(#41046) vhw válasza Viktoár (#41038) üzenetére


vhw
addikt

Hadd ne mondjam, hogy így ismeretlenül mire emlékeztet első blikkre... :U

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#41047) Tuco Ramirez


Tuco Ramirez
őstag

Sziasztok! T8-as premium mediumok/heavyk közül melyik jó vétel?

WoT ID: Tuco_Ramirez74 SC2 ID: Peter 1714

(#41048) joergie válasza Tuco Ramirez (#41047) üzenetére


joergie
őstag

tőled is függ. nem lehet egyértelműen mondani szerintem hogy melyiket, inkább csak hogy melyiket biztosan ne. nemsoká jön a tesztszerver, ott kipróbálod amelyik érdekel. fcm-et mindenképp próbáld ki szerintem.

ui:bocsánat, már megy a tesztszerver

[ Szerkesztve ]

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#41049) diegho válasza Tuco Ramirez (#41047) üzenetére


diegho
nagyúr

Én csakis FCM-et venném, mert tier limites és 212pen. Minden más lényegtelen szerintem. Ha van pen, nem kell gold és tudsz sebezni, tehát jön a kredit, de ehhez jól kell tudni játszani, nem olyan kiállok és nesztek lőhettek stílus, mint a KV-5 és IS-6.

(#41050) joergie válasza diegho (#41049) üzenetére


joergie
őstag

alapesetben énis ezt mondanám, de neki nincs 2300 wn6-ja, valószínűleg nem tudja olyan szinten kihasználni az előnyöket, elrejteni a hátrányokat.

más: mi a fakk ez: New Game Mode: Confrontation
Hallott róla már valaki valamit?

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.