Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#16001) Bingisz


Bingisz
addikt

No comment:

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#16002) dorka16


dorka16
aktív tag

19:35-kor letettem az egeret, 21:30-kor felvettem és 10 csata 8 győzelem. Így 32 győzelem 33 vereséggel zárom a mai napot. :F Nincs örök vesztes. :DD

(#16003) Drenadar


Drenadar
veterán

valaki tudna nekem linkelni egy modot ami játék közben kiírja az időt, valamint a CPU terhelést, ha lehet hőfokkal? :D kösszi, a barátom a gugli nem adott értelmes ötletet....

(#16004) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Megint egy láma kérdés....
Tegyük fel egy tankom legénysége 100%-ra van fejlesztve és át szeretném ültetni őket egy másik tankba. Milyen feltételekkel és költségekkel tehetem ezt meg?

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16005) Fel válasza mefistofeles (#16004) üzenetére


Fel
addikt

Jobb klikk a tag ikonján a garázsban, majd "Training". Kiválasztod az új tankot (vagy ha már átültetted, akkor "Current vehicle"), és akkor megjelennek a lehetőségek. Ingyenesen, 20k kredit, vagy 200 aranyért lehet képezni. Aranyért mindig 100%-ra "képződnek", a többi pedig szituációfüggő.

(#16006) mefistofeles válasza Fel (#16005) üzenetére


mefistofeles
addikt

Tehát nációtol és tank osztálytól függetlenül lehet őket használni? Ha jól értem amit mondasz, akkor viszont ha nem aranyért képezem át akkor biztos nem lesz 100%-os az új tankban igaz?

[ Szerkesztve ]

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16007) Drenadar válasza mefistofeles (#16006) üzenetére


Drenadar
veterán

csak azonos nemzetű tankba lehet őket átpakolni és tipust sem fogsz tudni váltani, nem lesz rádiósból lövész.
de Td rádióst át tudsz rakni bármilyen más cuccba amibe kell rádiós :)

(#16008) Fel válasza mefistofeles (#16006) üzenetére


Fel
addikt

Adott nemzethez tartozó tankba, csak ugyanolyan nemzetiségű tagokat ültethetsz (pl. német tankász nem megy ruszki tankba). De az osztályok között van átjárás, csak nagyobb büntivel kell számolni, ha nem aranyért képzed őket. Kipróbálod, meglátod, elég egyértelmű.

(#16009) sith7


sith7
nagyúr

Szerintem ez a napi 30 kill totál megbolondított mindenkit, felrúgta az amúgy sem túl jó csapatjátékot :(

Ma volt egy olyan kör, egyedül foglalok, meg az ellenség is egyedül, jött 2 csapattársam , na mondom win, erre kimennek a körből s elkezdenek hajtani egy ellenséges tankot ... loss lett, de kilőtték ... :U

(#16010) mikron válasza sith7 (#16009) üzenetére


mikron
tag

Ebben nagyon igazad van, most végleg megszűnt a csapatjáték, mindenki a killre megy minden áron. Még jó megyek nyaralni :D majd szeptemberben folytatom, amikor a sok mazsola a suliban görnyed ;]

(#16011) Djuree válasza Axel007 (#15968) üzenetére


Djuree
félisten

hát ha kell a legjobb t10-es TD a nagy foch, akkor mle 48. :K
amúgy a ferdi jobb, az mle 48-at nem annyira szerettem, de most a foch az jó, nem igazán tudják átlőni, míg a jgtigert az nem lövi át aki nem akarja. de kisebb a sebzése mint a jgtigernek. bár át is lő mindent az biztos.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16012) iwu válasza sith7 (#16009) üzenetére


iwu
addikt

jaja, tegnap én is 3mat belelövök az ellen tankba, mögöttem bújik egy saját stug, majd amikor 20 hp bennemarad az ellenben, egyet lő, és viszi a killt...
De a kedvencem tegnap is-el 3K damaget osztottam, 1 kill, legtöbb xp. 2 embernek volt 4 killje, 800 sebzés alatt...
Meg felspotoltam 3 ellent, kaptam is egy össztüzet. leláncoltak, a másik 2 fullhp-s heavynk meg ki nem jöttek volna lőni, bújtak mögöttem...Hírből nem ismeri az emberek többsége, miről szól a csapatjáték. És a költői kérdés, vajon az életben is ilyenek?

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#16013) Sanya válasza iwu (#16012) üzenetére


Sanya
nagyúr

az a baj, hogy most kill verseny van a 300.000 kreditért. Amíg az meg mincs, vagy még tart a verseny, addig ez lesz. Bezzeg, ha sebzésre menne a wg, akkor meg a 80 hp-s tigrist ki nem lőné a ferdinand, mert 1 golyó és csak 80 hp sebzés :)

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16014) Djuree


Djuree
félisten

van vmi alap mod ami kiveszi a zoom nézetben a fekete ködöt a távcső körül?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16015) dorka16 válasza sith7 (#16009) üzenetére


dorka16
aktív tag

Van egy pálya rohadjak meg nem tudom a nevét. Nemrég 2X egymás után megnyertem egyedül a csatát mert rögtön bementem középre foglalni és mindenki más a gyilkolással volt elfoglalva. Az egyiknél 1:2 lett az állás. Jót röhögtem. :DDD

(#16016) balintka válasza Sanya (#16013) üzenetére


balintka
addikt

Lehet h én ezen a killversenyen kaptam 300 ezret?
Mert a BatChat-re gyűjtök, tegnap még 1 millió pénz körül hiányzott, estére meg 400 ezer csak. És kb. 300 ezer pénzem lett vhonnan pluszba. Olyan 300 ezernek nem tudom az eredetét. Akkor innen kaphattam.
Már csak 200 ezer és meglesz a BatChat. Várom. Nagyon jó ez a 30 %-os akció!!!!

[ Szerkesztve ]

(#16017) iwu válasza Sanya (#16013) üzenetére


iwu
addikt

hát, én igyexem osztani a damaget, azt jön a kill is... (nah, most néztem, 27 csatából lett meg)
Kedvencem tegnap előttről: a heavynket elkezdte körbeautózni egy med, a heavy 2x tudott belelőni, közben már gyorsan fogyott a hpje, max 2 lövésnyi maradt neki...odamentem, azt a su val leszedtem a fél hp-s medet egy lövéssel. Erre a heavy leb@$zott, hogy fragvadász...Én meg válaszolom, hogy erre azt mondják köszi...

Balintka, igen, és nem lehet, hanem biztos. De max 1 oldalnyit ha visszaolvasol, minden oldalon megmlítődik:P

[ Szerkesztve ]

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#16018) kroy7902


kroy7902
csendes tag

Sziasztok!!!

Normen oldalát sokan hiányoljátok, köztük mi is, ezért létre hoztunk egy WoT-al foglalkozó weboldalt, ami folytatni kívánja Normen munkásságát, tehát az oldalon rengeteg és folyamatosan bővülő oktatási anyagok vannak, és a naponta frissülő hírek mellett, rengeteg, napra kész modot is találtok itt! Az oldalon helyet kaptak az ismertebb magyar videósok, és munkásságuk, és egy fórum is, ahol mind ezt kibeszélhetitek ;) Az oldal 3 hete indult, és a tartalma folyamatosan bővül, na nem mintha a mostani állapotában se lenne elég tudásanyag rajta ;)
http://www.wothungary.hu/page.php?11
[link]

[ Szerkesztve ]

(#16019) iwu válasza kroy7902 (#16018) üzenetére


iwu
addikt

szia, köszönjük. már valaki bedobta a köztudatba itt:)

ajándék ló nem látja a fától a szódás a lovát...

(#16020) Angel1981 válasza Imilenni (#15960) üzenetére


Angel1981
veterán

Máskor majd légyszi Scarlett Johanssonnal válaszoltasd meg! :D
Azért kösz! :)

(#16021) Djuree válasza kroy7902 (#16018) üzenetére


Djuree
félisten

nemrossz :C

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16022) Angel1981 válasza kroy7902 (#16018) üzenetére


Angel1981
veterán

Nagyon köszönjük! :R :R :R

(#16023) GaburroSan


GaburroSan
aktív tag

WOT_EU1 szerver elképzelhető hogy maga alá pisilt? Kidobott a játék, nem enged vissza és a 2esre nem tudok felmenni, mert azt írja hogy már az 1-re be vagyok jelentkezve! :(((
Valakinek csinált valami hasonlót?

U.I.: automatán visszaengedett

[ Szerkesztve ]

(#16024) Atlantis válasza nyunyu (#15980) üzenetére


Atlantis
veterán

Ha már végigküzdötted a 48-ast, akkor ne hagyd abba, a Foch sokkal jobb, gyorsabban céloz, vastagabb az eleje, bár a francia ágyúkra jellemző hektikusság ugyanúgy megvan, bármiről képes pattanni elképesztő helyzetekben. A Foch se a kedvencem, a JT-t sokkal jobban szerettem az eddigi T9-es TD-im közül, de a 48-ashoz képest érezhetően jobb.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16025) mefistofeles


mefistofeles
addikt

Srácok!
Az xvm-et akartam felnyomni de csalódottan tapasztaltam, hogy win8-ra nem megy fel. (már a Dokan Install sem megy fel)
Van valami megoldás vagy win8-on egyenlőre felejtős? :O

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16026) Sanya válasza mefistofeles (#16025) üzenetére


Sanya
nagyúr

persze. futtasd windows 7 kompatibilitás módban a dokan könyvtárat.

forrás

[ Szerkesztve ]

A bortól bolondokat gondol az ember, DE A PÁLINKÁTÓL MEG IS CSINÁLJA!!!

(#16027) Cucuska2


Cucuska2
őstag


Végre volt egy jó szakaszom, egy franciával és egy belgával. A staton ez nem látszik, egyedül jobbakat lövök, de legalább nem unatkoztam. :D

Rock and stone, to the bone! Leave no dwarf behind!

(#16028) mefistofeles válasza Sanya (#16026) üzenetére


mefistofeles
addikt

Hogy ez miért nem jutott eszembe :F
Tökéletesen működik!
Köszönöm, istenkirály vagy! :R

Egyeseknek mindenük megvan. Öregek, csúnyák szegények és betegek. Másoknak semmi sem jut......

(#16029) Remus389 válasza Atlantis (#16024) üzenetére


Remus389
veterán

Az AC 46 az milyen?

tehát a tier 7-es francia TD

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#16030) Atlantis válasza Remus389 (#16029) üzenetére


Atlantis
veterán

Az ARL39 után felüdülésnek érzi az ember, de hamar rádöbben, hogy valami nincs rendjén. Van papíron egy jó átütésű ágyú és jó gun depression, jó a camo-faktor, tehát majd azt gondolod, hogy hull down taktika jó lesz és sunnyogva szénné lősz bárkit és mivel gyorsan is mozog, majd simán odébbállsz...majdnem, ugyanis van két irgalmatlan nagy krumpli a tetején, amit simán belőnek, mert te hosszú másodpercekig célzol, mindemellé átlagos a vízszintes kitéríthetőséged, tehát mire becéloztad az ellent, akár be is kell mozdulni és kezdheted elölről + a itt jön elő először a francia ágyúk már említett bolondozása, hogy ha rá is tudsz lőni valakire, az hajlamos nem átütni a céltárgyat vagy akár el se találja dacára annak, hogy papíron jó az átütésed és még pontosan is ősz.

Summa summarum: az eddig próbált T7-es TD-k közül nálam ez a legrosszabb. Lassú célzás, alacsony DPM, nagy weak spot-ok, amiket nálam nem ellensúlyozott a papíron jó ágyú.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16031) benvolio


benvolio
őstag

Hol találok olyan lőszer ikon mod-ot, ami nagy számmal jelöli a darabszámot?
Üdv!

(#16032) yarsley válasza benvolio (#16031) üzenetére


yarsley
aktív tag

Az atlagos csapattars nyaron.

... ne úgy képzeld el, hogy te vagy Thomas azt mész amerre a sin visz. (c) virkir

(#16033) Angel1981 válasza yarsley (#16032) üzenetére


Angel1981
veterán

:D

Nem baj, ezekből lesznek a fragek, és T4-től a 300K credit is! ;]

(#16034) Remus389 válasza Atlantis (#16030) üzenetére


Remus389
veterán

nagy szívás ez az egész francia TD ág, egyedül a tier 9 és tier 10-zes vonzó nekem

kérdés megéri-e végigszenvedni a tier 7-8-ast

már ezt az ARL 39-et is eléggé utálom, valahogy szívás

https://hardverapro.hu/apro/burson_v5i_dual_opamp-ok_2db/friss.html

(#16035) csapee válasza yarsley (#16032) üzenetére


csapee
senior tag

Szakaszba nincs kedve? Mindig is szerettem volna ha egy pro bemutatja hogy kell zuzni:))

Csapee

(#16036) Atlantis válasza Remus389 (#16034) üzenetére


Atlantis
veterán

Hát igen, a T5 nagyon jó volt, a T6-7 szerintem sem az igazi, a Mle48-as már nem olyan vészes, sok hibája javítva van a 46-osnak, de még az is lassan céloz és alacsony a DPM. A Foch pedig már tényleg jónak mondható, én nem szeretem, de ez legyen az én bajom.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16037) Djuree válasza Remus389 (#16034) üzenetére


Djuree
félisten

a 46-os mle nagyon jó, sztem a legjobb t7 TD. úgy lövök ki más t7 TD-t hogy át sem lő ha nem goldot használ. a 48-as már nem annyira. de a foch megint jó sztem. még 20k xp a 155 :DD

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16038) Atlantis válasza Djuree (#16037) üzenetére


Atlantis
veterán

Aki a 46-ost nem tudja átlőni bármelyik T7-es TD-vel, annak szerintem mindegy. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16039) jano_77


jano_77
nagyúr

Elszúrtam...rossz helyre klikkeltem :B :U

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#16040) Djuree válasza Atlantis (#16038) üzenetére


Djuree
félisten

hát a tetején átlehet, de ezt sokan nem tudták akkor még ;] lehet már most más lenne...
amúgy a foch-ot is át lehet ott, mégsem nagyon sikerül senkinek. sőt ellenséges foch-ról van h én is pattanok, pedig tudom hol lehet átlőni.

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#16041) Atlantis válasza Djuree (#16040) üzenetére


Atlantis
veterán

Így van, a T-alak közepe lőhető, bár sajnos én is gyakran pattanok róla, bezzeg az enyémet huzatosra lövik messziről is. Ennek az lehet oka, hogy nem pont oda céloznak, több olyan találatot is kapok, hogy látszik, hogy alámegy neki, de a döntött fronton pont a T-alak közepére siklik a lövése. Simán látható a tank elején a nyom, ahol végigszánkázott a lövedéke. Arról nem is beszélve, hogy Foch-t látva már töltik is az aranyat és kb. 290-300-as átütés simán átviszi az elejét, feltéve, hogy nem pont az ágyút találja el.

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16042) CHaooSS válasza Atlantis (#16041) üzenetére


CHaooSS
őstag

Obj. 268-ba és az E4-be nem kell gold. anélkül is átlövik a Foch-t ;]

szerk: vagyis hát szinte az összes valamire való td átlövi. szóval sztem akkor inkább a heavy és med tankokra gondoltál ^.^

bár azért nem ,mert ha nagyon fent lövik ott a jgpz e100 is pattan gold-al

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16043) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Újabb szösszenet!
Minimalista és Melty-s célkereszt Hybrid by Vit.

Testreszabható magyar konf! No fps lag! Zoom 2-30x. Pen jelzés. Target info!

Innen letölthető!

(#16044) Atlantis válasza CHaooSS (#16042) üzenetére


Atlantis
veterán

Elméletileg egyik T10-es TD-be se kell aranytöltény hozzá, de azért a random faktor okozhat meglepetéseket. :)

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16045) Vitiris válasza Atlantis (#16041) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Én imádom a Fosch-t! Pattognak róla! Igaz én rögtön táncoltatom az elejét ha kiszúrtak és amíg tölt. Ember legyen a talpán aki akkor átlő! Másrészt ha jól tudom a legjobb camo-val rendelkező td. Lövés után alig esik a camo. Fent az álcaháló+fullos a legénységi álca 50méterről is durrogtatok anélkül hogy felfedeznének. Sebészi az ágyú nagyon gyors, csak kell rá célzásgyorsitó. Azért a kedvenc még mindig a t110e4 :D

(#16046) benvolio válasza Vitiris (#16043) üzenetére


benvolio
őstag

Ami neked van lőszer ikon, honnan tölthető le?
Üdv!

(#16047) CHaooSS válasza Atlantis (#16044) üzenetére


CHaooSS
őstag

ó ismerem én azt. jgpz és gold ammo és lepattanok ar arty-ról.. XD az meg megöl.. :W
ennél rosszabb nincs..

Foch -ról is sokszor pattantam mikor weak point-ot lőttem.. :(((

[ Szerkesztve ]

A zene szubjektív. Nem vagy köteles szeretni mindent, amit hallasz, de ha szeretsz valamit és megmozgat, nyertél. Tehát ne engedd senkinek, hogy megmondja, mi a menő vagy a gáz, vagy mit hallgass. (...) A zene a tiéd. Daniel Nathan Leone

(#16048) Atlantis válasza Vitiris (#16045) üzenetére


Atlantis
veterán

Én is szoktam mozgatni az elejét, nem is akkor lövik be, hanem mikor megállok célozni. 2,3s azért eléggé hosszú tud lenni. Nekem asszem nincs rajt a célzásgyorsító, venti+rammer+csigaszem kombóval használom, de lehet kipróbálom csigaszem helyett EGLD-vel.

CHaooSS: hja, a random faktor és a spot-rendszer működése által generált esetekből szerintem minden játékos könyvet tudna írni.

[ Szerkesztve ]

>>>>>>>> Creo Parametric ; Allplan Engineering ; McLaren F1 Team <<<<<<<< "A gondolkodás a lehető legkeményebb munka, valószínűleg ezért gyakorolják oly kevesen." - Henry Ford

(#16049) Vitiris válasza benvolio (#16046) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Ebben megtalálod! http://data.hu/get/6672268/Vit_interface_pack0_8_6_v2.zip

gui\maps\icons\ alatt!

(#16050) Vitiris válasza Atlantis (#16048) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Én a rammert v. ventit cserélném le! A csiga szem az maradjon mert vak!

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.