Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#24601) #35692544


#35692544
törölt tag

azt hittem ezzel a szarral sosem lesz meg a tank ász
4740 dmg meg 4 kill kellet hozzá

(#24602) Preda válasza #35692544 (#24601) üzenetére


Preda
aktív tag

Az nem szar az egy baromi jó gép.

(#24603) Djuree válasza Preda (#24602) üzenetére


Djuree
félisten

jó ám! két kék wn6-os játékos volt szakaszban, ellenem jöttek, M103-ban ültem, odalettek, de majdnem megszopattak, bár szerencsére zavarta más is őket, amúgy lehet megettek volna.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#24604) munnergep


munnergep
senior tag

5 kill - vereség, 5 kill - vereség, 5 kill - vereség. Ez eddig a mai első 3 csata mérlege.
Nem a fosul megírt randomitás ismétlődik, hanem én :)

[ Szerkesztve ]

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#24605) Preda válasza Djuree (#24603) üzenetére


Preda
aktív tag

Én most az utolsó idegsejtem rombolom :D. Jpze100-al hát asszem ennek még több ideg kell mint az E100-nak :D. Amikor 5 ször pattan olyan helyről amiről nem kéne háát .. megfizethetetlen élmény.

(#24606) #35692544 válasza Preda (#24602) üzenetére


#35692544
törölt tag

ez egy ipari hulladék
a legszarabb tank amivel játszottam idáig

[ Szerkesztve ]

(#24607) munnergep válasza munnergep (#24555) üzenetére


munnergep
senior tag

5 kill - win. Kellett nekem rinyálni, direkt kicseszik velem a wg.

"I like big fat men like you. When they fall they make more noise. And sometimes they don't get up."

(#24608) dfsz34


dfsz34
őstag

Na egy kis WoT poén, port pálya, ott osont egy tiger2 a síneknél én meg gondoltam áttöröm a téglakerítést a ferdivel, ahogy az obj268 is csinálja a reklámfilmen az is7-el és kilövöm.

Nem jött össze... A lövésem pattant, a rohadék meg kigyújtott a válaszlövésével :) (csapattársam meg kilőtte, amíg töltöttem meg tüzet oltottam)

Legalább a téglakerítés áttörése hasonlított :)

[ Szerkesztve ]

(#24609) Preda válasza #35692544 (#24606) üzenetére


Preda
aktív tag

De te a 110-re is ezt mondtad. :)

(#24610) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Szegény e-100!!! :C :DDD

(#24611) csoki válasza Preda (#24609) üzenetére


csoki
senior tag

arra mondta most is meg előbb is :D

(#24612) joergie válasza #35692544 (#24606) üzenetére


joergie
őstag

kevés tank van ami tényleg ipari hulladék, általában a játékoson múlik, h anem tud alkalmazkodni, és maximálisan kihasználni az adott tank előnyeit. Tehát igen, a te játékstílusodnak kéne rugalmasabbnak lennie ahhoz, hogy kiderüljön számodra, egy tank valóban OP e vagy sem.

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#24613) Preda válasza csoki (#24611) üzenetére


Preda
aktív tag

Jah igen most már látom.

(#24614) Vitiris


Vitiris
aktív tag

Statisztika 0.8.8. v14 Upgrade!

Változás: több paraméter lehetőség, sokkal egyszerűbb szerkeszthetőség!
Leírás aktualizálva!

Innen!

Figyelem a log file változott, ha most ezt felteszed akkor nullázodnak a napi statjaid :)

(#24615) Bingisz válasza Vitiris (#24614) üzenetére


Bingisz
addikt

Olyan lehetőség van benne, hogy a gyakorlócsatákat ne vegye figyelembe a WN6/effi számításkor?

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#24616) ng0ofy


ng0ofy
KORREKTOR

Elfelejtettem, hogy is van a kiképzés. Ha dobok egy skillt, akkor az XP is repül vagy az megmarad és válaszhatok másikat?

(#24617) vhw válasza ng0ofy (#24616) üzenetére


vhw
addikt

Ha nem aranyért dobod, akkor buknak egy bizonyos százalékot. Ami megmarad azért választhatsz új skillt.

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24618) Vitiris válasza Bingisz (#24615) üzenetére


Vitiris
aktív tag

Sajna nincs :S
De jó felvetés :)

(#24619) #43783936


#43783936
törölt tag

Ha esetleg lenne valakinek 1-2 nvidiás prémkódja, ne fogja vissza magát, keressen meg privátban. :)

(#24620) HellGreg


HellGreg
őstag

Azzal a rendkívül primitív és gagyi jelenséggel nem akarnak a készítők kezdeni valamit, hogy pl állok egy szikla mögött, és tudom, hogy elő fog bukkanni egy ellenséges tank, de csak akkor látom meg 3 méter távolságról (!!!), amikor már ott áll előttem és belém lőtt? :W :W :W :W :W :W :W

(#24621) Preda


Preda
aktív tag

Azért durva, hogy mostanában csak olyan csapatba rak be ahol 10 ember kb semmit nem csinál. 5db 0 dmg-es maradék 5 meg 1k dmg alatt. Mindez totál 10 es csapatban.

(#24622) Enzolord


Enzolord
addikt

FV4202 a világ legsz*rabb tier 10es tankja...
A WG adjha vissza a rá áldozott XP-t, creditet, és az életemből rá elcseszet időt, mert ez így sz*r....

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24623) Chris0321 válasza emre (#24589) üzenetére


Chris0321
addikt

Beírom a nevem, nyomok egy entert és egy statisztikát ad ki az utóbbi x csatámról. Mit csináltam rosszul?

(#24624) Cseri0058


Cseri0058
őstag

komolyan mondom beszarok ezen a játékon!!!!
akár mit csinálhatok ezzel a retek 110-el bukunk....bármi van bukjuk b@zdmeg....xvm szerint 65% az esélyünk bukjuk...ha az első percben meghalok hát persze hogy megnyerik ezek a fogyaékosok :W
43% a winem ezzel a sz@rral

[ Szerkesztve ]

(#24625) Stigma.HC válasza Chris0321 (#24623) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Böngésző címsorában írd a te nevedre és akkor mutat jó értéket.

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#24626) Habib[HUN] válasza Enzolord (#24622) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Próbálkozz még vele. Nekem a kedvenc X-es medem :) Jó lövegkitéríthetőség, mozgékony, jó gyorsulás. A végsebessége egyedül ami alacsony. Viszont lejtőn felfelé lazán partiban van bárkivel. Kivéve persze a francia medet.

(#24627) Chris0321 válasza Stigma.HC (#24625) üzenetére


Chris0321
addikt

Megpróbáltam párszor, kis kezdőbetűvel és naggyal is de valamiért nem megy. Tekeri egy kicsit (Chrome) aztán nem történik semmi. Ami nem megy nem kell erőltetni.

(#24628) Cseri0058


Cseri0058
őstag

Valahogyan vissza lehet kérni a prémium árát?
illetve hogyan lehet törölni profilt?

(#24629) Stigma.HC válasza Chris0321 (#24627) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Ja meg még töröld ki a számokat a végén, ezt elfelejtettem

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#24630) Habib[HUN] válasza Cseri0058 (#24628) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Nem lehet. Max ha eladod valakinek az accodat. A WG pénzt nem ad vissza.

(#24631) vhw válasza Cseri0058 (#24628) üzenetére


vhw
addikt

Pénztártól való távozás után...

"Mi' csinálsz apa? Kapcsold ki a gépet!"

(#24632) [HUN]Dani válasza Cseri0058 (#24628) üzenetére


[HUN]Dani
őstag

[link]

magyarsrac

(#24633) dorka16


dorka16
aktív tag

Komolyan mondom hihetetlen ami itt folyik ebben a játékban. Tizenx éve játszom online meg lan partyban de még csak hasonlót sem éltem át. A Battlefiledben, counterstrike-ban, c&c-ben is voltak ütődöttek de ami itt van az embertelen. Aki kitalálta ezt a hülye véletlenszerű csalás rendszerét azt fel kéne kötni. Az, hogy rendszeresen 0:10-es állásnál halok meg.... Azt szoktam erre mondani, hogy ilyen nincs hiszen még véletlenül is ki kéne lőni egy ellenséget. De nem. Jön az amx a papír páncéljával meg a 600hp-vel és az első lövésem ami az oldalába megy 0 dmg. Mindezt IS utolsó ágyú. Jön még egy T29 mellé és halott vagyok. 2 perccel a kezdés után és szinte megnyugodva sóhajtok fel hiszen én voltam (szinte) az utolsó állva maradt tankunk tehát nem miattam vesztettünk.
Ja és megint 2 napja!!!! áll a teljes legénység 99%-on. 30 csatával a seggükben. Első képesség. Dögöljön meg aki írja ezt a játékot.
ui. Egyszerűen nem is értem hogyan van 50%-ös győzelmi arányom. :F

[ Szerkesztve ]

(#24634) Enzolord válasza Habib[HUN] (#24626) üzenetére


Enzolord
addikt

Minden átüt, és nem akarnak pattanni...
Nem tudom.. Megpróbálom, de... :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24635) Habib[HUN] válasza Enzolord (#24634) üzenetére


Habib[HUN]
senior tag

Hát tier X-ben nem sok med pattint bármit is. Amúgy ha jól elrejti az ember a hasát akkor a torony tud pattintani. Az ágyúját nagyon szeretem. Na meg hogy iszonyatosan jól fordul. Bármelyik nem táras mednek nekimegyek egy az egyben. A nehéz teret meg kifejezetten szereti. Meg tudok őrülni azoktól a tankoktól amik egy kis domb miatt képtelenek lőni rendesen. Igazi szenvedés nekem most ez a panther 2 ezért. Na meg igazi ritkaság a csatatereken. Azt meg szeretem. Ha pattogós medet akarsz az az e50m :) A többi mind papír.
Amúgy játékstílusra olyan mint az amerikai közepes tankok. Ha van egy kis terep akkor ők vannak előnyben. Teljesen nyílt terepen nem lehet játszani a jó lövegkitéríthetőséggel.

(#24636) Chris0321 válasza Stigma.HC (#24629) üzenetére


Chris0321
addikt

így már működött, kb. 50-el több a Wn8-am mint a Wn7-em.

(#24637) Scheffer válasza dorka16 (#24633) üzenetére


Scheffer
tag

Szerintem nagyot lépnél előre, ha utána olvasnál a WoT Wikin a játék rejtelmeinek, mert gyakorlatilag triviális dolgok miatt vagy kiakadva. Az alapján, amennyi információt összegyűjtöttek már a WoT Wikin, egy-két nap alatt eljuthatsz arra a szintre, ami sokaknak hetekbe és hónapokba telt a játék elején, mert önerőből, a saját tapasztalataikra alapozva kellett elsajátítaniuk a játékot.

(#24638) dorka16 válasza Scheffer (#24637) üzenetére


dorka16
aktív tag

Triviális dolog, hogy 2 perc alatt 10 csapattársam pusztul meg miközben az ellenség nem veszít tankot?
Ez ellen mennyi olvasás segítene?

(#24639) PR0JECTNR56 válasza dorka16 (#24638) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

A spontán idiotizmus ellen semmi sem véd, főleg nem az MM. :D

(#24640) LK válasza Scheffer (#24637) üzenetére


LK
addikt

:C

"óóóóó istenem.. boldogok a lelki szegények, mert övék a trollok és fanboyok országa, ámen" by PUG

(#24641) Enzolord válasza Habib[HUN] (#24635) üzenetére


Enzolord
addikt

Én is azt hittem, hogy a torony pattint, de sajnos ott van az a merőleges rész a torony alján, és azt lövik át, mint a szél..
Ha az nem lenne, talán még pattintana is... :)
De köszi a biztatást.. :)

Lehet rosszul játszani, de lélektelenül soha! Van úgy, hogy az embernek rossz napja van és a pályán semmi nem sikerül. Nem számít, a lényeg az, hogy lássák rajtad az emberek, hogy megszakadsz a klubért, a szurkolókért és akkor a vereség is meg van bocsátva. Ilyen egyszerű!”

(#24642) dorka16


dorka16
aktív tag

Már nem jár 15 győzelemért 250e?

(#24643) Chris0321 válasza dorka16 (#24642) üzenetére


Chris0321
addikt

Már nem.

(#24644) Stigma.HC válasza dorka16 (#24642) üzenetére


Stigma.HC
senior tag

Most 50k tp és akkor kapsz 250.000 kreditet. Pikk-pakk meg van ez is. Jobb esetben :DDD

"Mikor veszítek, nem azt mondom, hogy a te hibád. Csak azt mondom, hogy én téged okollak" Kösz :D -------- WoT: Szecska_Mester

(#24645) SoulReaver


SoulReaver
veterán

5 csata 5 győzelem, mára ennyi elég is :D

50k tp, jó esetben is 50 kör... annyit meg nem ér 250.000 kess, h egész nap üljek előtte... 5 kör alatt, kicsivel több mint 100.000 kesst szedtem össze, 3 tankal. Szóval kapja be a wg... :D

[ Szerkesztve ]

(#24646) dorka16 válasza Stigma.HC (#24644) üzenetére


dorka16
aktív tag

Azt dugják fel maguknak.

(#24647) Bad Pritt válasza Stigma.HC (#24644) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

50K sebzés úgy érted. :) Hja, a T95-ben pikkpakk meg is volt ;]

Az 50K tp az 1 nap prémiumért volt de már az sincs.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#24648) Zlcsi


Zlcsi
senior tag

sziasztok!

most vettem új gépet, és nem akar menni rajta a játék.
win8 van fent, de nem hiszem, hogy az lenne a baj, mert másik gépemen is az volt és ment tökéletesen

először dll problémái voltak, azokat letöltögettem, és bemásoltam,
most már nincs dll problémája, annyit csinál, hogy
elindítom a lauchert majd megnyomom a játék indítást, egy pillanatra bevillan a játék, eltűnik és ennyit

drivereket frissítettem, de ugyan az

(#24649) SoulReaver válasza Zlcsi (#24648) üzenetére


SoulReaver
veterán

rakd fel újra a játékot.

(#24650) Bad Pritt válasza Bad Pritt (#24647) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Barom vagyok tényleg tp, akkor viszont értem, hogy miért számoltam el állandóan :(

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.