Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#167001) jimmy74


jimmy74
őstag

Ez a centurion 5 nem vmi nagy szám ahogy látom yt.

Jano:
Én pl 10es bcvel de előtte majdnem szinte mindegyikkel úgyhogy csak egy jó játék meg szerencse kell persze kell ugye 3500 stun vagy sebzès már N emlékszem de ezt figyelembe véve igen olyan tier kell ami képes is.
Talán egy 8as a legjobb vagy 9es ami már képes ezt hozni és az xpt jobban hozza tier 10ben.
Az M53 teljesen jó erre ami van neked pl

[ Szerkesztve ]

WoT:jimmbo

(#167002) wwenigma válasza jano_77 (#167000) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

A másodikat, az egyik a kettőből nullanak számít mint a lányoknál.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#167003) galervin93


galervin93
őstag

Jól értem, a britek júli 3-ig vannak akcióban?
Inkább gyűjtöm az xp-t a BP-vel, de ebben az akcióban megveszem még a Cérnát, amennyi xp hiányzik, azt meg freeből pótolom... (Csak nem mindegy, hogy házzájön-e még egy 5-10k xp-s szorzós kör holnap, vagy sem.)

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#167004) Simulacrum válasza wwenigma (#166964) üzenetére


Simulacrum
senior tag

.

[ Szerkesztve ]

(#167005) zodo válasza galervin93 (#167003) üzenetére


zodo
nagyúr

Igen, kedd reggelig.
2018's Tankfest! June 29 at 07:00 to July 3 at 07:00 CEST (UTC+2)!

(#167006) MaximPeti válasza sanya53 (#166976) üzenetére


MaximPeti
csendes tag

Ezt ingyen meg lehet szerezni. 30 kört kell menni randomban, de szerintem nem nagy szám:

ex hwsw nick: Max Payne | reg: 2002

(#167007) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Iszonyat lassan dob csatába ez a f@s megint elcsesztek valamit... :U 1 percet kell várni...

[ Szerkesztve ]

(#167008) soo277


soo277
őstag

Na EZ tényleg Acélfal a javából :D :D :D

BT: wersoo#21211

(#167009) h1mpi


h1mpi
nagyúr

1 hete nem játszottam most elültem, de nem élvezem, unalmas lett a játék... úgy néz ki kezdek kijönni belőle hála istennek :)

(#167010) Viktoár válasza h1mpi (#167007) üzenetére


Viktoár
addikt

A balanszra kell várni, nehezen szedi össze a 14 retardáltat akit melléd fog tenni. :DDD

Üdv:Viktor

(#167011) Simulacrum


Simulacrum
senior tag

1 óra folyamatos játék alatt nem sikerült leszorzóni a TVP-t. Brutál milyen rushokat tolnak a csapatok most. Egy normális csatám nem volt. Jobb is, hogy kezdődik a meccs, mert ez vicc.

Van olyan, aki szereti a párizsi pályát? Ha igen, mivel szeret rajta menni? Nagyon nem szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#167012) lacibacsi válasza Simulacrum (#167011) üzenetére


lacibacsi
addikt

Ha egy tankot két csata alatt nem tudsz leszorzózni, akkor tovább kell lépni... :K

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#167013) jano_77 válasza Simulacrum (#167011) üzenetére


jano_77
nagyúr

Én utálom, akárcsak Provance-ot is!

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167014) Viktoár válasza Simulacrum (#167011) üzenetére


Viktoár
addikt

Nekem nincs bajom a párizsi pályával viszont az ensk az egy hulladék. Alsó tierbe még csak-csak (bár onnan is kivenném) de magasban ultragáz. Úgy kezdődik a játék hogy spot alatt vagy legyen az arty vagy bármelyik lassú és puha tank. Játszhatatlan fos, egy köpet az egész. :(((

Üdv:Viktor

(#167015) Jokerdapro válasza Viktoár (#167014) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Szívemből szóltál... :R Jó úgy csatát kezdeni artával ,hogy már halott vagy. :O

(#167016) BÁ Nutrition válasza Jokerdapro (#167015) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

az összes pályán az lenne a jó H amíg számolnak vissza fel percet addig lehetne lőni a saját artykat xd

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#167017) wwenigma válasza BÁ Nutrition (#167016) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Jó az lenne ha legalább azt nem lőnék aki segíti őket. Ikszdé.

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#167018) jano_77


jano_77
nagyúr

úgy látom hiába a már-már napi egy mikropöcs, mert azt még mindig nem sikerült javítania a nyomi WG-nek - lehet, hogy nem is tudják, hogy létezik ez a hiba :F - hogy legyen a találatoknak végre észrevehető mivolta!? Mert bekapom a lövést és csak amiatt veszem észre, mert felvillan a szám a monitor közepén, hogy mennyi HP-t veszítettem. De semmi hangja egyébként. QVA jó :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167019) Viktoár válasza Jokerdapro (#167015) üzenetére


Viktoár
addikt

Gondolom megerőltető lenne úgy megcsinálni a spawn pontokat hogy a lassú járművek ne kerüljenek spot alá.
Értem én hogy a könnyű vagy közepes tankok elhúznak a nedvesbe már az elején de mi van a lassú járművekkel?

Bezúz középre egy könnyűtank és az összes tohonya bádogdobozt már szedik is szét. :C

A jól átgondolt játék...... És most nem csak az ensk-ről beszélek, van pár pálya ami instant cumi bizonyos járművekkel. (PL: siegfried line)

Üdv:Viktor

(#167020) Bobyjack


Bobyjack
senior tag

Jó sok időt szüneteltettem ezt a játékot és eléggé meglepett, hogy mennyire megnehezítették számomra a TD15-ös küldetéseket. Vagy a játék próbálgatta a tűrőképességem határait, de a lényeg az hogy végre megvan ez is. Volt jó pár csata amikor vagy 1 kill hiányzott, vagy volt 7.5k dmg és 6 kill de vereség lett, szóval már ideje volt hogy megadja...

Replay ha valakit érdekel, állati különleges dolog nem volt benne, inkább kacsavadászat volt.

(#167021) hhenry válasza Bobyjack (#167020) üzenetére


hhenry
őstag

Nem rossz :Y
Gratulálok!!!

(#167022) Greentea válasza Bobyjack (#167020) üzenetére


Greentea
senior tag

Szép! :)

2x2 néha 5

(#167023) h1mpi válasza Bobyjack (#167020) üzenetére


h1mpi
nagyúr

TD-vel nem is tudsz meglepőt játszani, de ez GG kör. Most jut eszembe elmentek porosodni a 268 V4-ek :C
Jól meg szivatott mindenkit a WG megint :DDD

(#167024) Dr.Én válasza h1mpi (#167023) üzenetére


Dr.Én
veterán


ott egy, tessék :P :D

WOT: kissio

(#167025) zodo


zodo
nagyúr

Minden napra jutott egy Light kampány küldetés teljesítés de hogy az utolsók 5k assist és 7k kombinált mikor lesz meg azt nem tudom.

Ha korán halok akkor tolók egy Amx 30 kört, ez most Ace lett. :)

Replay a kép alatt!

(#167026) Hafy75


Hafy75
aktív tag

268 4. Gondoltam gurulok vele,hogy megnézzem milyen lett a páncél nerf...

Na!!!

(#167027) csapee válasza Hafy75 (#167026) üzenetére


csapee
senior tag

Milyen nerf?
Még mindig csak egybites tank, menni kell előre csordában. Mondjuk azóta megfogadtam egy fillért nem költök erre a szarra. Hogy mindenre goldot lőjjek kicsit sok nekem. :W

Csapee

(#167028) csapee válasza csapee (#167027) üzenetére


csapee
senior tag

Nah ennyi volt le is töröltem, mind a 22e replay-t is.

Csapee

(#167029) Hafy75 válasza csapee (#167027) üzenetére


Hafy75
aktív tag

Nem mentem én sehova..Gleccseren felmentem az egysávosra td-zni. Én nem láttam senkit, de engem mindenki látott..

Na!!!

(#167030) Chris0321


Chris0321
addikt

Szevasztok.

Fjords pályán sikerült összehozni a TD-4-es küldetést a T-55A-hoz.

Videó-t csináltam róla mivel erről az oldalról nem igazán megy a helyezkedés TD-vel, most kivételesen összejött. Van valakinek esetleg tanácsa ezzel kapcsolatban, lett volna-e jobb pozíció, hogy tudok rálőni onnan a heavy ütközőpontra a mostani csatában a bal szélre? Csatában nem mindig van idő és lehetőség pozíciókat próbálgatni.
Köszönöm.

(#167031) ollie válasza h1mpi (#167023) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A V4-ek még így is OP-nak számítanak, még mindig jobb, mint a Badger, pedig amikor megjelent, azt is OP-nak tartották.

***

(#167032) h1mpi válasza csapee (#167028) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Legalább lesz sok helyed :DDD

(#167033) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Orosz tankok ma úgy indítanak, hogy ammorack+torony le... vicces... azt hiszem nemzetet váltok... :U szeretem amikor ez a tetű játék mondja meg mivel játszhatok és mivel nem

[ Szerkesztve ]

(#167034) h1mpi válasza h1mpi (#167033) üzenetére


h1mpi
nagyúr

És így is folytatódnak, nincs olyan T-54 vagy 277-es kör ahol ne lenne ammorack azonnal... utálom ezt a játékot... :(((

[ Szerkesztve ]

(#167035) Injun


Injun
aktív tag

Type 4-hez melyik a legjobb cső és lőszer?

(#167036) kchryss válasza Injun (#167035) üzenetére


kchryss
addikt

15 cm/45 41st Year Type - 152,4mm Repesz-romboló Common Type 0 Kai

(#167037) Injun válasza kchryss (#167036) üzenetére


Injun
aktív tag

Köszi,megvizsgálom.

(#167038) jano_77 válasza Bobyjack (#167020) üzenetére


jano_77
nagyúr

Szép volt, gratulálok! :C
Ezzel már majdnem az Obj.260 TD-15 is meglett volna. Na akkor majd nehezen fog jönni a 8K dmg - legalábbis nekem nem nagyon akaródzik összejönni. :(
Gratula még1x.

(#167025) zodo: Neked is gratulálok! :C

(#167034) h1mpi: én a meccsek után elkönyveltem az eredményeket, majd gondoltam gurulok pár csatát lefekvés előtt az olasz P.43 ter-el. Első csatám tier 9-ben olyan jól sikerült (3400+ WN8), hogy mivel meg is nyertük, úgy döntöttem, hogy akkor ezzel a lendülettel ki is lépek és maradjon meg mára ez szép emléknek. :K :D Pedig a csata eleje nem indult jól, mert 2 TD lövéstől rögtön feleződött a HP-m. :B

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167039) dvids válasza jano_77 (#167038) üzenetére


dvids
aktív tag

Sziasztok, volt régen az XVM-nek ez a funkciója, ami nekem nem működik egy ideje, de azt látom streameken, hogy másoknak megy és az istennek se találom hol tudom bekapcsolni, valaki ki tud segíteni?

(Ezekről a felugró üzenetekről van szó, amikor spotolva van valaki, vagy assistance damage van, etc.)

(#167040) Jokerdapro válasza dvids (#167039) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nekem nincs fent semmi mod, de nekem ugyan így feldobja amikor spotolok valaki. :K :C

[ Szerkesztve ]

(#167041) Chris0321 válasza dvids (#167039) üzenetére


Chris0321
addikt

Ez már egy ideje be van építve a játékba.
Beállítások/Csata események
és itt azt kapcsolsz be amit akarsz.

(#167042) dvids


dvids
aktív tag

Ah köszi, akkor nem csoda, hogy nem a mod konfigot kell nyüstölni! :D

(#167043) Purple_46 válasza dvids (#167042) üzenetére


Purple_46
tag

Szerbusz!
Ha esetleg felmerülne, hogy az XVM-et is szeretnéd látni, akkor mód mellett, ezen a honlapon kell aktiválni:
https://modxvm.com

Van valamilyen tapasztalat a Tiger 131-el kapcsolatban?
Mindenképp gyűjtői ajánlat, de úgy vélem, hogy hasonló lehet a japán tigrishez.
:))
Ha esetleg érdekel valakit, elérhető a Tog II :DD

(#167044) sutyi^ válasza jimmy74 (#167001) üzenetére


sutyi^
senior tag

Én beújítottam egyet az anno freemiumként kifarmolt FV4202 mellé, amit nem használok. Nekem tetszik, bár ez lehet azért van mert Mk. 7/1 perverz vagyok.

Ha valakinek kell egy Britt prem MT, zsetont termelni vagy éppen legényeket húzni, akkor szerintem jó vétel. Mobilitás OK, DPM OK, Torony jó, viewrange jó, pontos, bár nem egy snapshot bajnok.

FV4202-höz képest mindenképpen jobb alternatíva, leszámítva a méretet.

-Pedig nem is én utállak téged, te utálod saját magad! - ...és mégis egész nap együtt kell lennem saját magammal.

(#167045) Bobyjack válasza jano_77 (#167038) üzenetére


Bobyjack
senior tag

Köszi! Igen, majdnem arra is jó volt, de majd megveszem a Foch B-t elvileg azzal könnyebb összemákolni ezt a küldetést. Asszem 7.3K-t már csináltam a sima Fochal, full T10-ben elképzelhetőnek tartom a B-vel a 8K-t.

LT-15-re van valami hasznos tanácsotok? Vagy csak nyomjam ész nélkül a csatákat amíg nem dob egy Prokhorovkát, vagy Campinovkát és megfűszerezve egy kis mákkal meg is lesz? LTTB-vel próbálkozom, a T54 ltwt ki van húzva, de nem merem megvenni, mert ahogy néztem kevésbé jól mozog és az ágyúkezelése jóval genygébb a T8-as őséhez képest. Mi lenne az ideális tank a küldihez? 8-as francia és 7-as amcsi lightom van még, de azoknak elég gyenge legénysége van. Esetleg tudok beléjük nőit pakolni, ha valaki meggyőz arról hogy érdemes. WN8 alapján lightokkal vagyok a leggyengébb, szívesen fogadok bármi segítő tanácsot, nem akarok még egyszer ennyit egyhuzamban menni egy küldetés miatt:

(#167046) jano_77 válasza Bobyjack (#167045) üzenetére


jano_77
nagyúr

Nem akarlak elkeseríteni, de hacsak nem vagy rohadt nagy mákos - ahogy írtad is, ez is, de sokkal inkább EZ kell hozzá - akkor kösd fel a gatyát, mert szerintem még hosszabb is lehet az időintervallum, mire sikerül. De mondom, ha szerencsés csillagzat alatt születtél és WG istene kegyelmébe fogad, akkor lehet, hogy első nekifutásra is sikerül. Szerintem a T54 ltwt egy jó kis light, én kedveltem. Van némi páncélja, tud pattintani is. Nekem a 8K spot - Obj.260 LT-15 - asszem az AMX 13 105-el lett meg, de nem veszek rá mérget. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#167047) zodo válasza dvids (#167039) üzenetére


zodo
nagyúr

Nekem xvm alatt ez a fix megoldás van beállítva.

(#167048) inferno88


inferno88
őstag

Nem értem, hogy mi a franc történik.
Elkezdek játszani, majd idővel az 50-60-ról folyamatosan csökken az fps. Mondjuk egy óra múlva már lemegy 20-30-ra. Ha újratelepítem az AMD drivert, akkor megint jó lesz, de idővel ismét leesik az FPS. Ma bekapcsoltam a gépet és alapból 20-30-ról indult. Érdekesség, hogy a VRAM használatra 5.8-at mutat(1GB-os a HD7850-em).
Mikor az elején elkezd lemenni az 50 alá, akkor 1.1 volt a használt. Van valami ötlet/tipp? Nektek volt ilyen?
Win10, HD7850 1GB

Semper fi!

(#167049) Mynock válasza inferno88 (#167048) üzenetére


Mynock
tag

Nekem ugyanaz a problémám, mint neked, csak nVidia kártyával. 60 fps-el kezdek ami kb 2 óra játék után már 30 körül jár. Gép újraindítás után megint 60 fps. Gtx 960.

[ Szerkesztve ]

(#167050) Papooo válasza inferno88 (#167048) üzenetére


Papooo
senior tag

Intel hd 4600 (i5 4590T 16 giga ram).
Nálam is megvan ez a jelenség, megfejelve azzal, hogy néha 20 fps-sel indul a játék, ami egy alt+tab firexoxra váltás, majd visszalépés után beáll a szokásos 60-ra.

Ha nem tudsz olvasni, ne várd hogy visszaírjak.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.