Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#97001) adamgreen válasza jozefgucci1 (#96996) üzenetére


adamgreen
senior tag

[link]

voilá !

:DDD

(#97002) virkir válasza lacibacsi (#96997) üzenetére


virkir
veterán

Úgy rossz ahogy van a kiosztás.
Parancsnokoknak mindig elsőnek a 6. érzék.
A legénységre meg tök felesleges az álca mivel a JT-k a világítótornyok a játékban.
A javítás sokkal fontosabb, hogy a láncot belátható időn belül feltegyék.

"Nekem papírom van róla, hogy értek hozzá" by Glenda

(#97003) edari válasza jozefgucci1 (#96999) üzenetére


edari
őstag

Tegnap volt vele egy vicces menetem vele:
T110E5-t elkezdtem csipegetni, cserébe adott egy pofont amitől elkezdett leégni a hajam. Aztán egy T110E4-et látogattam meg, sajnos ő nem bírta a társaságomat. Legutoljára pedig egy IS7-el kezdtem el barátkozni, de nem hagyta magát, sajnos egy jgdpz E100 belekontárkodott a buliba.
Talán ha fürgébb lett volna a tank (track, motor) akkor még azaz is7 is megtudja milyen az ha szétlövik az embert hátulról.

[ Szerkesztve ]

(#97004) adamgreen válasza lacibacsi (#96997) üzenetére


adamgreen
senior tag

Parancsnok 6. érzék Álcázás Javítás
Lövész Pillanatkép Álcázás Javítás
Töltő Biztonságos elhelyezés Álcázás Javítás
Sofőr Sima utazás Álcázás Javítás
Rádiós Helyzetfelismerés Álcázás Javítás

;)

(#97005) Bingisz válasza jozefgucci1 (#96996) üzenetére


Bingisz
addikt

Az a kályhacső egy lézerágyú lesz. Böszme alfa, hatalmas átütés, és csodálatos pontosság. cserébe papír alváz. Erről kellett volna szólnia alapból a waffen ágnak, nem pedig egy halálosztó gépezetről tier 10-ben.

"-Bingisz jó veled játszani, az arty legalább nem engem lő...."

(#97006) Kean_Sorbo


Kean_Sorbo
őstag

Töltésgyorsító, álcaháló, csigaszem. + Álcafestés. (Így sokáig lehet lövöldözni felderítetlenül)

Skill: 1. körben: 6. érzék, Kuplungégető, a többinek javítás.
2. körben: akinek nincs javítás annak az, a többi ahogy jólesik.

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#97007) lacibacsi


lacibacsi
addikt

Uhhh.
Két kissé szembenálló nézet.
Virkir szerint nem kell álca, Adamgreen szerint de. A javítás a fontos (tényleg sokszor lövik le a láncom), de Adamgreen szerint az csak a 3. skill legyen. Öööö, izé... majd jól elgondolkodom még ezen.
Sofőrnek sima utazás? Ezzel a tankkal leginkább álló helyzetben harcolok, csak ritkán, leginkább közelharcban kell mozgás közben lőni.
(Amúgy nekem két töltőre is fussa ám...)

Kean_Sorbo: Köszönöm. Ezekre a felszerelésekre gondoltam én is, csak vártam, hogy valaki megerősítsen benne.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#97008) jozefgucci1 válasza Bingisz (#97005) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Azért én megvárnám amíg ténylegesen elérhető lesz és majd akkor kiderül .

Tesla93 .: Lehet vele jó köröket menni nem mondom ,de ahogyan Diamand mondta tegnap ,sajnos közelről is képes mellé lőni és amikor épp táncol körbe egy tankot ez annyira nem mókás .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#97009) edari válasza jozefgucci1 (#97008) üzenetére


edari
őstag

Hát az tényleg nem lenne vicces.

T49-en gondolkozom, troll gunnal :DDD

(#97010) MinionFlasH


MinionFlasH
senior tag

"Azok a játékosok, akik kifejlesztették a jelenlegi FV4202-t, számukra elérhetővé fog válni egy küldetés a prémium FV4202-ért."

Vajon meddig kell kifejleszteni-megvenni? Még kell 160000xp... :Y

(#97011) jano_77 válasza ddt500hu (#96986) üzenetére


jano_77
nagyúr

nekem múltkor 230 dmg hiányzott a GORE medálhoz. Az lett volna az első, még nem is hallottam, hogy van ilyen is. :N szakasz társam mondta, hogy majdnem sikerült.

(#97010) MinionFlasH: én már nagyon várom! Mondjuk, ha tudom, hogy ennyit tökölnek ezzel a cserével, akkor tavayl év végén nem kellett volna annyira sietnem a Centi7/1 kifullozásával és az FV megvételével.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#97012) Djuree válasza jano_77 (#97011) üzenetére


Djuree
félisten

a wg mivel nem tököl ennyit? én tudtam h ráérek még. :)

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#97013) Chris0321 válasza lacibacsi (#97007) üzenetére


Chris0321
addikt

Szerintem erre a td-re felesleges az álca, sokkal fontosabb a javítás. Sokadik skillnek ha már nem lesz más rárakhatod. Nincs német td legénységed amit beletehetnél, hogy saját legénysége van?

(#97014) Jolet válasza lacibacsi (#97007) üzenetére


Jolet
őstag

én a kuplungégetőt se hagynám ki, TD-nél elég fontos szerintem, bár én mindenre felteszem

WOT - lunczgabo youtube: http://www.youtube.com/user/lunczgabo http://ph3lan.hu/replays?uploader=lunczgabo

(#97015) lacibacsi válasza Chris0321 (#97013) üzenetére


lacibacsi
addikt

Német TD ágon TVII-ben Jpanther-em van (meg St.Emil, de azt inkább hagyjuk). Eléggé kézre áll, úgy gondolom, hogy megtartom későbbre is, így a legénységet benne fogom hagyni. A JT-rel a JpantherII legénységét kezdtem el "alapozni", hogy majd amikor kifejlesztem, legyen kit beleültetni. Így amikorra kifejlesztem és megveszem a JPII-t, lesz bele egy legalább 2 és fél skilles legénységem. Lehet, hogy kicsit csavarosan gondolkozom, de úgy vagyok ezzel, mint a cowboy aki mezteles seggel ugrott a kaktuszba: akkor jó ötletnek tűnt.

[ Szerkesztve ]

Az öregséget onnantól kell számítani, amikor a punci már büdösebb a munkánál.

(#97016) szbalogh válasza jozefgucci1 (#96996) üzenetére


szbalogh
őstag

Höhö. A történelmi csaták meg a patch-ek miatt... höhö
Hogy bukhatott bele a WG a WoWp-be ha több 100 milló dollárt kerestek tavaly?
Remélem könnyű küldetés lesz az FV4202-ért :D

Az a td nem bukik orra?

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#97017) jr1994 válasza szbalogh (#97016) üzenetére


jr1994
addikt

Nem érdekel, az a TD brutális lesz, a wte-vel nem játszok mert rohadt undorítóan néz ki de egy gyors forgótornyos TD lóbaszó ágyúval nagyon jól hangzik :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#97018) edari válasza jr1994 (#97017) üzenetére


edari
őstag

"lóbaszó ágyúval"
LOL :DD

(#97019) h1mpi


h1mpi
nagyúr

Borzasztóan benéztem ezt a St Emil ágat... prém nélkül, sima lőszerrel 5000 kredit marad csatánként kb.
Egyszerűen nem lehet összeszedni vele az RHM-re valót...

(#97020) Tomi0703 válasza Jolet (#97014) üzenetére


Tomi0703
őstag

Én arra tuti nem raknám rá. ~1 fokot javulna a forgása. Értelmetlen.

(#97021) #43783936 válasza h1mpi (#97019) üzenetére


#43783936
törölt tag

Ha lóvét akarsz farmolni, arra ott vannak a prémtankjaid.
Az Emilnél csak az a lényeg, hogy mielőbb megszabadulhasson tőle az ember.
Majd a Borsó kárpótol az Emiles cumihegyekért. :D

(#97022) tbertike válasza lacibacsi (#97015) üzenetére


tbertike
csendes tag

Lacibácsi!

Jó lesz az a Sturer Emil, csak a nyagy ágyú kell rá. Nem egy fergeteges az átütése, de a 600 körüli taslikat észreveszik, persze utána téged is, így gyorsan kell fedezéket keresni. Viszont TD-hez képest egészen jó a lövegsüllyedése így domb mögül lehet meglepni az ellent. A JPanther viszont nálam is megtartós. A német TD vonalon a Marder II ami nagy fun, jópár 8 killes csatát toltam vele, majd vedd vissza élvezkedni :).

Berci

(#97023) jozefgucci1 válasza jr1994 (#97017) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Meg is kell venni a WT-t vagy csak elég ha ki van húzva ? Mert most összeszedni 6 milliót az nem kis meló lenne .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#97024) h1mpi válasza #43783936 (#97021) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Azon az accomon nincs prémtank... komolyan gondolkozok, hogy fizetek valakinek, ha kifarmolja azt a szart

(#97025) h1mpi válasza h1mpi (#97024) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Hiába fejlesztettem ki a nagyágyút az egy helyben álló tankot nem találja le oldalról. Kb. ugyanúgy pattog mindenről, mintha valami 200 pen alatti ágyú lenne. Ez nem szar ez a tank, hanem valami förmedvény.
Komolyan nem értem ezzel mit akart a WG, mert semmire nem jó egy játszhatatlan konzervdoboz.

[ Szerkesztve ]

(#97026) edari válasza h1mpi (#97024) üzenetére


edari
őstag

Mennyit? :DDD

(#97027) jozefgucci1 válasza h1mpi (#97024) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Vállalom :DDD Fizetsz nekem egy zsíros összeget én pedig odaadom az accot a Tíz éves fiamnak és és gyorsan összefarmolja :)) Na-Na micsoda üzlet ....

Viccet félretéve csak erőt kell venni magadon és ennyi .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#97028) h1mpi válasza jozefgucci1 (#97027) üzenetére


h1mpi
nagyúr

De most komolyan, ennyi láncot és egyéb szar lövésem még soha nem volt. A 231 pen az valami vicc vagy valamit nagyon elszámol. Azt hittem jobb lesz ezzel az ágyúval, de gyakorlatilag nem jutottam előrébb csak az időmet pazarlom.

Csak azért nem fizetek érte, mert nem lehet 2 400 000 kreditet ezzel összefarmolni soha. Költeni nem akarok rá, úgyhogy kap egy resetet azt megy a kukába. Azt az időt sajnálom csak, amit rászántam eddig.

[ Szerkesztve ]

(#97029) Departed válasza h1mpi (#97025) üzenetére


Departed
őstag

Még mindig azt gyűröd? :P Amúgymeg tudhatnád hogy minden line-ra kell "gyengébb" tank, így még jobban fogod élvezni ami utána jön. Mellesleg Emillel sem volt bajom, a nagyágyú elég brutális és jó WR-rel végeztem vele. Bár akkor még Pz Sfl V-nek hívták, lehet azért. ;]
Egyébként tény hogy az utóbbi hónapokban ez a "látni és nem látszani pontos ágyúval papír testtel" TD line kapott pár nerf csapást WG "barátunktól".

Rájöttem hogy mindig van mit elérni a játékban, tegnap egy kedves kanadai haverral egymás utáni csatákban szereztünk BIA medált T9 med+heavy illetve light+TD párosításokkal. :B
Hasonló emlékezetes egy ilyen mint kicsit korábban amikor Erlenbergen ausztrál haverral Tiger2-eseinkkel mindketten ACE-t szereztünk platoon-ban. :D
Az ilyen mérföldkövek miatt is nehéz megválni ettől a játéktól. :U

(#97030) Kean_Sorbo válasza h1mpi (#97024) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Nincs annyi pénz, hogy azzal a talicskával én még egy kört csapassak. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#97031) ballington válasza lacibacsi (#97015) üzenetére


ballington
addikt

Az Én véleményem az, hogy a skillezés attól függ, hogy melyik TD ágra húzod benne a legénységet.
Parancsnoknak mindenképp 6. érzék, a többiekre álca ha a Borsig vonalra, javítás ha a JT vonalra húzod őket.
Mivel Én most a Borsig vonalra húzom őket, nekem álca.

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#97032) jano_77 válasza h1mpi (#97028) üzenetére


jano_77
nagyúr

Hasonlóak az érzéseim nekem is a vassal....nagyon gyűlölöm, szerintem se nagyon van ennél szarabb a játékban. Igaz én még nem tudom milyen a nagy gun-al, mert még nem sikerült azt sem elérnem. :(

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#97033) Viktoár


Viktoár
addikt

Na elkezdtem a német ágat de szerintem itt a 3-4-5-ös tierben be is fejeztem.Eddig sem volt szimpatikus de ezután pláne nem.

Eddig azt hittem hogy az orosz tankok gyúlékonyak de ezután megváltozik a véleményem. :DDD

Szinte mindegyik német tankom első találatra leég a francba.Nem tudom hogy engem szivat a játék vagy mindig ilyen. Leszarom a kurszki csatát,nem csinálom meg a német részét. :C

t3-t4-t5 tankokra biztos nem veszek 20.000-ért tüzóltókészüléket csatánként.Szemét pénzéhes banda,remélem 20%-nál jóval többet buktak el a felhasználó táborukból.Nem is csodálom ilyen szar toldozgatás és foltozgatás közepette.

Üdv:Viktor

(#97034) h1mpi válasza jano_77 (#97032) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a baj, hogy még az xp-t csak-csak össze szedném, de a 2 400 000 kredit az RHM-re esélytelen. Egy jobb kör ad 10K kreditet annyira drága a lőszer és a javítás. Szinte nincs olyan kör, amikor nem lőnek meg vele.
Szívesen oda adom örökbe ajándékba az accot valakinek, aki esetleg most kezdene újat, mert nekem elegem lett. Ha érdekel valakit pü.

(#97035) Quan-Chi válasza Viktoár (#97033) üzenetére


Quan-Chi
őstag

Pedig német tanokra kötelező a megelőző karbantartás + automata tűzoltó kombó. Nálam mindegyikben az van és nagyon ritkán gyullad ! :K

kajaidőben kérem ne zavarjanak! 8:00-22:00

(#97036) Viktoár


Viktoár
addikt

Ezzel a ratyi TOG II-vel mi lesz itt a garázsban? Azt írja véget ért a próbaidőszak de még mindig itt foglalja a helyet.

Hát akkor maximum a napi dupla és ezzel letudom a németeket.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#97037) #43783936 válasza Quan-Chi (#97035) üzenetére


#43783936
törölt tag

Megelőző karbantartás nálam is alap mindenre, de én csak kis tűzoltót használok.
Nekem nem tűnnek annyra gyulladékonynak a németek.

(#97038) rlazol


rlazol
addikt

engem is érdekelne, h az FV4202 cseréje mikorra várható?
tud erről vki pontosabbat?

Az orvosom szerint elmebajban szenvedek. Ez butaság. Minden percét élvezem!

(#97039) jano_77


jano_77
nagyúr

Jól érzékelem, hogy a középső gun-al érdemesebb lesz használni a Panther Scorpion-t? WT Panther-t
(nagyobb átütés, pontosabb és gyorsabban is tölt)
Tier X-es Hellcat.....hmmmmm ;]

[ Szerkesztve ]

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#97040) Warton válasza h1mpi (#97034) üzenetére


Warton
őstag

Amikor bejött ez a "küldetés" már akkor mondtam, hogy ez pokoli nehéz lesz.

1. Szerintem nem volt túl szerencsés az ág kiválasztása, én inkább valamelyik nehéz vagy közepes ágat választottam volna ki IS7, T110E5 esetleg T54. A TD-vel nem tudod annyira befolyásolni a csatát, mint pl. egy nehézzel. A szovjet tankok többször le vannak árazva mint a többi nemzet tankjai, ami komoly szempont lehet.

2. Ezt a küldit eleve két tankkal kéne csinálni, tehát a Sturer Emil mellett ott kéne figyelnie a garázsodban a Nashornnak credittermelő tanknak, mert ha mondjuk a Borsóval kifejleszted a kövi tankot, a credit hiány ott még rosszabb lesz. A 6misis 10-es tankról meg aztán ne is beszéljünk. A T6 az a szint, ahol a legtöbb creditet lehet összeszedni a normál tankok esetében. Vagy prémium tank. Most le van árazva a DickerMax!! :)

3. Credit szempontjából lehet, hogy más tankosztályok tankjait is érdemes lenne kifejleszteni Tier4-ig, mert a küldetésekből azért viszonylag könnyű creditet szerezni és egy tier4-es tankot még elbírhat a büdzsé. Persze ott is érdemes valami értelmesebbet venni, nem az AMX40-et. :DDD Inkább a Matilda, T-50, B1 stb. ből valamelyik.

De összességében az az amcsi prémjárgány nem hiszem, hogy megér ennyi vesződést, energiát és időt.

[ Szerkesztve ]

(#97041) Warton válasza rlazol (#97038) üzenetére


Warton
őstag

Szerintem erről senki sem tud semmit... még. Garázsomban ott figyel, majd meglátom, hogy érdemes-e vesződni a küldivel vagy sem, de annyira nem hoz lázba a dolog.

(#97042) Kean_Sorbo válasza jano_77 (#97039) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Az a régi jól bevált Jagdtiger puska. Lehet vele osztani szépen. :K

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#97043) h1mpi válasza Warton (#97040) üzenetére


h1mpi
nagyúr

én is így gondolom most már...

(#97044) jozefgucci1 válasza Warton (#97040) üzenetére


jozefgucci1
addikt

Nálunk a klánban az IS3 ágat húzzák a srácok és jól haladnak prém nap-tank nélkül is . KV1 megmaradt farmtanknak aztán hajrá .

Origin :jozefgucci1980 , Cod =játszótéri mászóka színekkel operáló, vérpistikebőszítő játékmenet...

(#97045) szbalogh válasza h1mpi (#97019) üzenetére


szbalogh
őstag

Nekem se volt késztetésem még egyszer végigszenvedni azt az ágat, inkább az orosz A medes ággal megyek. Ezen kb mindegyik nagyon jó. Bár az A-44 néha nagyon felhúz a pontatlansággal meg a -3 fok csőlehajlással, de összességében elviselhető.

Nick: HE_Storm

(#97046) h1mpi válasza szbalogh (#97045) üzenetére


h1mpi
nagyúr

én ezért nem fogok újra kezdeni egy másikat. megpróbáltam, de nincs türelmem hozzá...

(#97047) zsolthee válasza h1mpi (#97034) üzenetére


zsolthee
senior tag

Ugye hogy ugye? Csak meg kellett volna tartani azt a T34-et!
:DDD ;] ;)
Most meg tudná durrantania kasszádat rendesen. Napi 5-6 jobb csatával simán összejön 300k nettó. 1 hét alatt - ha még a duplázós köröket is bele vesszük - simán meg van az RHM ára.
Az Emilt én is utáltam. :K Olyan helyzetekben ment mellé a lövés vagy pattant, hogy az már nevetséges volt. Papíron a nagy ágyú használhatónak bizonyult, de nem váltotta be a hozzá fűzött reményeket.
A borsó jó lesz, kitartás h1mpi! :)

[ Szerkesztve ]

(#97048) h1mpi válasza zsolthee (#97047) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Az a másik (fő) accomon volt. Sajnos nem lehet teleportálni. :D

(#97049) Chris0321 válasza lacibacsi (#97015) üzenetére


Chris0321
addikt

Értem. Én a Ferdin keresztül közelítettem meg a JT-t, mivel elég hasonló a két td(nagy és lomha) és mindkettőbe 6 fő személyzet kell.

(#97050) ballington válasza h1mpi (#97048) üzenetére


ballington
addikt

De kreditet vagy aranyat ajándékozni tudsz...vagy tévedek? Az egyik accon farmolsz, aztán ajándokozol a másiknak a Borsig-ra :)

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.