Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#181001) Jokerdapro válasza Antonius1978 (#181000) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Nah ez az hogy nem minden csata így zajlik le, és ezzel csak arra akarok rávilágítani hogy nem minden feke és fehér. :) (mondjuk a perma stun az elég ciki ;] )

(#181002) inferno88 válasza Pakmara (#180998) üzenetére


inferno88
őstag

Én úgy tudom, hogy ha nem sikerül teljesíteni a hátralévő idő alatt, akkor megszívtad, nullázódik az állapot.
Hány pontnál tart a meghívott accod?

Jokerdapro: Azért elég frusztráló, hogy teljes mértékben kivonnak a játékból pont akkor, amikor végre kihasználhatnám az mle 49 adottságait. Gyakorlatilag csak az időm rabolják ezzel az arty szarsággal. Deus ex machinának bőven elég az RNG és a varázslatos lepattanók, nem kell még ez is. Talán még a stun korszak előtti spg-ket jobban eltűrtem. Amúgy ha egy kicsit is eltér az ember színe a pirostól már jön is az arty fókusz, ami szintén nem normális.

[ Szerkesztve ]

Semper fi!

(#181003) Pakmara válasza inferno88 (#181002) üzenetére


Pakmara
őstag

2. napja él a "szerződés", uh kb. sehol nem tart. Kicsit fura h 120 napos ciklusok fixen mennek. Erre bevallom nem figyeltem. Ha első napon indítod 120 napod van teljesíteni ha a 100.-on akkor csak 20?!

(#181004) inferno88 válasza Pakmara (#181003) üzenetére


inferno88
őstag

Nem olyan kevés az a 60 nap. pár száz csata. Ha szakaszban nyomjátok, akkor még gyorsabban elkészül. Ha magadnak csinálod, akkor kicsit pihentetni kell a fő accot.

Semper fi!

(#181005) Pakmara válasza inferno88 (#181004) üzenetére


Pakmara
őstag

Az utóbbi :) Meglátom, hogy belefér-e (meló, család). Ha nem akkor majd köv. körben 100+ nappal :DDD

(#181006) Antonius1978 válasza Jokerdapro (#181001) üzenetére


Antonius1978
addikt

Hat termeszetesen nem, en is egy altalanos gondot vazaltam fel, hogy miert kellene valtoztatni, azert, hogy egyetlen csataban se legyel ennyire kiszolgaltatva a tuzersegnek.Az viszont teny, hogy ez a dolog minden palyan mas es mas, epp ezert irtam, hogy nem haragszom en a tuzersegre (nemely helyzetben igazan hasznos), de szeretni nem szeretem oket (meg jatszani se veluk :D )

Inferno, epp ezert javasoltam, hogy ne csak a spotolt jarganyokra lohessen az arty, mert abban az esetben, ha mondjuk 1 tank van csak epp spoton, es van bent 3-5 arty, az kenytelen azt az 1 spotot loni, mert mast nem tud.
Ezert mondtam a felderitos repulot, hogy mast is lohessenek, vagy vezessek be, hogy teruletet lojjenek, vagy ha mondjuk ralott 1 spotra mar 3x, akkor 4x-rre ne lohessen ugyanarra, meg ilyenek.

(#181007) kchryss válasza sanya53 (#180990) üzenetére


kchryss
addikt

Ez minden bizonnyal rengeteg erőforrást igényelt és minden bizonnyal pont azok dolgoztak rajta akiknek a játék "súlyos" problémáin kellet volna éppen dolgozniuk. :U

(#181008) dvids


dvids
aktív tag

Én is meghívtam magamat a játékba, és mivel soha nem játszom alacsony tieren (új ág megkezdésekor is tier 5-ig free xpzek), ezért teljesen új élmény volt.

De nem is csodálom, hogy nehezen talál a játék új játékosokat, elég szörnyű lehet kezdőként. A csapatok átlag fele több tízezer csatával rendelkező veterán, az overpowered tankokban csücsülve, feltételezem nem 75%-os legénységgel, rengeteg prémium lőszerrel - bár a kezdők is hamar rájönnek előnyeire. Én tamaszkodhattam a tapasztalataimra, de nem csodálom hogy a kezdőknek kevés a sikerélménye és a győzelmi arányuk is alacsony.

(#181009) Dr.Én válasza dvids (#181008) üzenetére


Dr.Én
veterán

Igen, én is megcsináltam ugyan ezt próbaképpen... De nagyon csalódtam, hihetetlen nehéz lett.. Fel is adtam inkább..

WOT: kissio

(#181010) inferno88 válasza Dr.Én (#181009) üzenetére


inferno88
őstag

A 2-3 ezer csatáig a kezdőket kicsit védeni kéne. Mondjuk ott még működhetne az, hogy alacsony csataszámú játékosokat próbálna meg összedobni nekik, ha egy bizonyos tier alatt játszanak.

Semper fi!

(#181011) Dr.Én válasza inferno88 (#181010) üzenetére


Dr.Én
veterán

valamit ki lehetne találni, mert így nagyon hervasztó tud lenni...

WOT: kissio

(#181012) h1mpi válasza Dr.Én (#181011) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Főleg amikor megveszik a Defendert mert a reklámban azt látták hogy jól pattint, majd jön valaki aki nem vak és 10-ből tízszer belövi :DDD

[ Szerkesztve ]

(#181013) ooloo válasza inferno88 (#181010) üzenetére


ooloo
őstag

Nem kicsit kéne védeni , hanem nagyon ...... be lehetne vezetni azt , hogy 5000 db leharcolt csata felett nem mehetne a játékos tier V alatti csatákba , kivéve ha egy új ágat fejleszt . Akkor is csak annyi ideig , amíg kifejleszti az adott ágat tier V ig . Az aki nullázza az accot arra nem vonatkozna az 5000 es határ . Ott azonnal életbe lépne a csak kifejlesztésig keret .

Jellemzően a stathuszárok mennek alacsony tierben , akik nem tudják feldolgozni , ha nem emelkedik elképesztő sebességben a vinnyócuk ... hemzseg a wot tőlük . Szánalmas .

Mi lesz ezekkel , ha kiveszik az XVM-et ? Ki előtt fognak villogni , hogy ők milyen fasza játékosok ? Röhej . :U

[ Szerkesztve ]

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#181014) jimmy74


jimmy74
őstag

ez csúnya volt.....

WoT:jimmbo

(#181015) ooloo válasza Jokerdapro (#180993) üzenetére


ooloo
őstag

Valóban ... talán az egyetlen tank a Rheinmetall Skorpion G amihez nem nyúltak . Viszont van ezen kívül jó pár egyéb prémium tank , amibe nem kicsit , hanem nagyon "belenyúltak" . Nem vitatom a szükségességét , mert a törékeny egyensúlyt fenn kell tartani , vagy legalább is törekedni kell rá . Azonban a titokban történő paramétermódosítás egy kicsit undorító . Annál is inkább , hogy az adatlapján nem azok az adatok szerepelnek , mint amikkel valójában rendelkezik az adott páncélos .

A tévedés kockázatát fenntartom magamnak .....

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#181016) Silverr válasza ooloo (#181013) üzenetére


Silverr
aktív tag

Szerintem akkor fog meghalni a játék amikor kiveszik. Mert ahogy te is írod sok van belőlük és ezek után nem lesz motiváció és értelme a játéknak. Minek játszon ha semit nem tud felmutatni.

(#181017) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Háááát, sokan szidták ezt a tankot és mondták ne adjam el a 704-et...Obj. 268 ACE :))

Néha tenyleg megmakacsolja magát és 11 csata alatt jöttem ki nulla sebzessel is de na... :)

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#181018) ooloo válasza Silverr (#181016) üzenetére


ooloo
őstag

Pedig nem az egyedüli élményfaktor ebben a játékban a win8 érték növelése . Egy vesztes csata is lehet kúrva izgalmas . Nem kell 1000000000000 sebzés ahhoz , hogy az ember elégetten dőljön hátra azzal a megjegyzéssel , hogy ez izgalmas csata volt .

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#181019) grizlisandor


grizlisandor
addikt

Szevasztok!

Visszacsalt a WG a játékhoz egy kicsit komolyabban, ez a TS-5. Remélem nem fog beletörni a bicskám. :DDD

(#181020) Dr.Én


Dr.Én
veterán

úgy érzem itt mindent megtettem, amit ezen tankkal lehet, többi nem rajtam múlt sajnos... :U

WOT: kissio

(#181021) zozyk válasza inferno88 (#180994) üzenetére


zozyk
addikt

:K

(#181022) inferno88


inferno88
őstag

Beszarok. Most kaptam egy 15%-os kupont, ami jó mindenre. Poénból megnéztem és még a TS-5-re is ad kedvezményt. :DDD

Semper fi!

(#181023) ollie


ollie
MODERÁTOR

Megjött a camo:

***

(#181024) peterson79 válasza e-newsee (#180982) üzenetére


peterson79
őstag

Menet közben fog kiderülni, hogy tényleg mennyire hasznos. Igazából van egy-két pálya amit zsigerből utálok, mert nem fekszik a stílus ahogy játszani kellene rajta.
Ja, amúgy azt vágjátok, hogy ez csak standard játékmódban lesz elérhető? Ha mentek csata és még a másikat is - ostrom vagy mi a tököm - ott ez nem fog élni. Nekem be van állítva az is amikor egy cél van, de a másikat amikor vagy védő vagy támadó vagy azt már rég kivettem.

(#181025) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Valaki elárulhatná hol volt a saját SPG-nk...

Kivanom aki sir az arty miatt majd probaljon meg barmit csinalni 3 hulldown IS7 és egy object ellen...

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#181026) Dr.Én válasza inferno88 (#181022) üzenetére


Dr.Én
veterán

Ilyet kapott már valaki? infó róla? :D ez új :C

[ Szerkesztve ]

WOT: kissio

(#181027) ollie válasza wwenigma (#181025) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Egy problémát nehogy már egy másik problémával kelljen megoldani. Rosszul közelíted meg az egészet.

***

(#181028) vJokka


vJokka
aktív tag

Huhh, nem számítottam rá, hogy ezt sikerül megfordítani:

Replay

Volt egy pillanat, amikor bebarnult a gatyám :DDD , aki megnézi a csatát, tudni fogja melyik volt az.
Egyébként visszatérő hibám, hogy ilyenkor rossz felé próbálok menekülni...

"I'm Gonna Sine Yo Pitty on da Runny Kine!"

(#181029) HellGreg válasza Dr.Én (#181026) üzenetére


HellGreg
őstag

Kaptam. Rohadjanak meg.
Költsek 10k hufot aztán adnak ajándékba valamit aminek a bevaltasahoz szintén pénzen vásárolt gold kell.
Meg a rohadt 20% kuponjukat is egyék meg amiből csak olyan tankokat vehetek amik már rég megvannak.

Volt viszont olyan 75 darabos x5 XP küldetés amit bármilyen tankkal ki lehetett játszani és csak olyan győzelmet számolt be ahol 10be voltam. Na az jó volt mert 1 nap alatt játszottam ki a Conwayt.

[ Szerkesztve ]

(#181030) Dr.Én válasza HellGreg (#181029) üzenetére


Dr.Én
veterán

én se fogok élni a lehetőséggel...már nem ér nekem annyit ezen játék...

WOT: kissio

(#181031) HellGreg válasza Dr.Én (#181030) üzenetére


HellGreg
őstag

Nem mondom nagyon jól jön az x5 XP mert sok időt és energiát spórol meg de csak akkor ha bármilyen tankkal használható és 10ben kell végezni. Különben kalap szar ha az 5x XP egy 300 sebzéses bukta után 700 XP.

De ocsmányul fogalmaztam :DDD

[ Szerkesztve ]

(#181032) Dr.Én válasza HellGreg (#181031) üzenetére


Dr.Én
veterán

de lényeg benne van és őszintén igazad van... :R

WOT: kissio

(#181033) wwenigma válasza ollie (#181027) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Bocsi de az arty a jatek resze és pont ilyen helyzetekre idealis counter. Lehet köpködni de szukseg van ra, ha minden hulldown tankra raksz egy bazi belőhető kupolát az jobb lenne, mint ilyen esetben csapatjatekkal feloldani a blokkot?

[ Szerkesztve ]

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#181034) HellGreg válasza Dr.Én (#181032) üzenetére


HellGreg
őstag

Amúgy pont most kaptam egy kupont ami -15% és bármire fel lehet használni a shopban. Lehet olvassák a PH-t is :D

ÖÖÖ... most hogy nem árulnak semmi érdekeset :C :C

[ Szerkesztve ]

(#181035) egyedülülő válasza inferno88 (#181022) üzenetére


egyedülülő
senior tag

Akkor csak ad normális kuponokat is a wg. Csak türelem kell hozzá.

"Ha lenéznénk az űrből a földre, nem látnánk az országhatárokat. Csak egyetlen kis bolygót látnánk."

(#181036) Dr.Én válasza HellGreg (#181034) üzenetére


Dr.Én
veterán

Akkor a napokban hozzám is vágnak valami jót... :DD

WOT: kissio

(#181037) #77646080 válasza egyedülülő (#181035) üzenetére


#77646080
törölt tag

Ad, ha nem is sűrűn. Türelem rózsát kupont terem. Nekem most jött egy 30%-os, ami bármire beváltható (any items). Azért az úgy már elég jó. :K

(#181038) HellGreg válasza #77646080 (#181037) üzenetére


HellGreg
őstag

Az igen, akkor van miben reménykedni :)

(#181039) #77646080 válasza HellGreg (#181038) üzenetére


#77646080
törölt tag

Igen. Ez éppen egy évfordulós kupon, amit regisztráció óta eltelt 5 évre adtak (a kisaccountom lett ennyi idős de ajándékot vettem belőle a nagy fiókra). Tényleg az összes létező és amúgy is kedvezményes cuccot engedte volna megvenni. Persze ez igazi ritkaság e formában, mert a sima kupon sokszor korlátozottan használható.

***

Más. Az ajándék festés (kutyás) felkerült az Obj 252U-ra, mert most úgyis sokat fogom látni a VIII-as CW idején. Nekem tetszik. 😎

(#181040) HellGreg válasza #77646080 (#181039) üzenetére


HellGreg
őstag

Én augusztusban leszek ötéves, remélem én is kapok ilyet :DD

(#181041) kchryss


kchryss
addikt

Ti is kaptatok ilyen küldetéseket vagy ezt megint random osztogatják?

Király hogy a küldetések között nem jelenik meg. Így azt sem tudom mikor kezdődött, mikor jár le a 7 nap és hogy állok jelenleg ...
Én pozitívan állok a dolgokhoz, csomó jó fejlesztést csináltak az elmúlt években, de a küldetések menüből visszasírom a régit, mert a jelenlegi használhatatlan. Mindig meg kell néznem a honlapon is a kiírást, mert ingame ami van azon nem tudok kiigazodni.

(#181039) @German_TD:
Még sosem néztem meg, hogy a régi acc-omra kaptam-e kupont. Nem is rossz ötlet ez az ajándékként való vásárlás magadnak. :DDD

(#181042) #77646080 válasza kchryss (#181041) üzenetére


#77646080
törölt tag

Nem kaptam ilyen küldit. Kiválasztott lettél. 😃

Én is csak onnan tudtam meg, hogy kaptam róla e-mail-t, mert amúgy sosem tudtam volna meg. Kb. 2 éve be sem léptem a kis accountra. :D

(#181043) Jokerdapro válasza ooloo (#181015) üzenetére


Jokerdapro
senior tag

Ohh wait a minute... nemár egyiket nerfelik , hogy eladható legyen az új, de a másikat nem? Itt van némi ellentmondás ugye? Ha ad erre valaki hitelt érdemlő (100%os) választ isten bizony el fogom hinni a ninja nerfeket. :) :K :K

(#181044) #77646080 válasza Jokerdapro (#181043) üzenetére


#77646080
törölt tag

A Skorpion G is áldozatul esett. :) Gyengébb lett az álcaértéke.

(#181045) Barret001 válasza Jokerdapro (#181043) üzenetére


Barret001
addikt

Ha egy nagyon jól sikerült tankot nerfelnek,attól az még játszható maradhat. De vannak gyengébb képességű tankok,amik nerfelés nélkül is csak a profiknál működnek,úgy ahogy.

(#181046) zozyk válasza kchryss (#181041) üzenetére


zozyk
addikt

Nekem is adtak, de csak a harci felderítés menüben látszik... :U

(#181047) jr1994 válasza ooloo (#181018) üzenetére


jr1994
addikt

Sőt, egyeseknek néhány kattintás is elég egy "izgalmas" csatához :D

WoT: mennyeibajnoksag --- "Az a meta, hogy a botok hülyék"

(#181048) ooloo válasza Jokerdapro (#181043) üzenetére


ooloo
őstag

Hitelt érdemlő választ vársz akkor , amikor Te sem tudod hitelt érdemlően bizonyítani , hogy a be nem jelentett nerf nem létezik ? Ebben a témában mindenki csak találgat .... Én azt gondolom , hogy van titkos nerf . Te azt gondolod , hogy ilyen nincs . Meggyőzni a vélt vagy valós igazamról nem akarlak. Egész egyszerűen leírtam a véleményem . Erre való a fórum nemdebár ? ;)

Semmi sem olyan veszélyes a "demokráciára" , mint amikor az emberek szabadon választhatnak!

(#181049) BÁ Nutrition válasza #77646080 (#181044) üzenetére


BÁ Nutrition
addikt

annak sosem volt alcaerteke, meg egy kv2 is eszrevette 600 meterrol elso naptol fogva

youtu.be/KKSQtQqLVdU ill "az a 10 ember ide, aki benne van a "kis" csoportba, többiek meg huzzanak""

(#181050) ollie válasza BÁ Nutrition (#181049) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Ja, én is emlékszem, hogy már az első napon mindenki arra panaszkodott a Skorpion G kapcsán, hogy még kikapcsolt monitoron, a pálya túlfeléről is észreveszi az utolsó orosz heavy is.

***

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.