Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#219001) Viktoár válasza jano_77 (#219000) üzenetére


Viktoár
addikt

Bocs Jano, nem tudtam segíteni... De ha ez vígasztal a következő meccsben szereztem egy tank ászt az FV-vel.... :DDD

Üdv:Viktor

(#219002) Viktoár válasza Bad Pritt (#218993) üzenetére


Viktoár
addikt

Ügyes vagy, remélem azért te nem a td bokrokba csücsülsz a tizes medekkel. :C

Üdv:Viktor

(#219003) h1mpi válasza jano_77 (#219000) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Köszi lehet a Char Futur lesz, Nekem nincs meg, Kunze Panzer: igen van róla elemzés, hogy igazából csak ostrom módban jó a tank...

[ Szerkesztve ]

(#219004) Bad Pritt válasza Viktoár (#219002) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Effektív volt? Az volt. Akkor mi a problémád?
Mindenki hülye, aki nem pontosan azt és úgy csinálja, ahogy a nagykönyvben meg van írva, mi?
Elképesztő ez a butthurt mentalitás. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#219005) Viktoár válasza Bad Pritt (#219004) üzenetére


Viktoár
addikt

Effektív volt? Az hát, főleg mikor a társait lövette mert mögéjük bújt.... :DDD

Nyílvánvalóan neked bejön ez a statpadder hozzáállás, én másképpen értelmezem a csapatjátékot. :)
Persze lehet hogy gunmarkot húzott vagy missiont csinált de ettől még ne legyen büszke arra amit ebben a csatában csinált.

Üdv:Viktor

(#219006) Bad Pritt válasza Viktoár (#219005) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Hát értelmezd így te is és nem lesz gondod a jövőben. De gondolom sokkal jobb beböfögni a szokásos panaszkodást, ráadásul már egy olyan játékossal kapcsolatban, aki nem is volt béna, csak nem úgy játszott, ahogy te elvárnád. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#219007) Pug válasza Bad Pritt (#219006) üzenetére


Pug
veterán

Az mas ha valaki nem ugy jatszik, mint ahogy valaki szerint elvarhato, meg megint mas a csapattarsaidat fedezeknek hasznalni... ha szerinted az utobbi rendben van, akkor imadkozom az RNG istenehez, hogy soha a budos eletben ne legyunk egy csapatban... ;)

(#219008) Viktoár válasza Bad Pritt (#219006) üzenetére


Viktoár
addikt

Rendben, én ejtem a témát. ;)

Üdv:Viktor

(#219009) Bad Pritt válasza Pug (#219007) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Kb minden meccsen megesik, hogy fedezéknek használják egymást a játékosok peek-a-boo közben pl.
Ha nem akadályozza, lökdösi a másikat, akkor mi is a problem?

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#219010) Warton


Warton
őstag

A Steel hunter alatt szerzett XP hova kerül?

(#219011) jano_77 válasza Bad Pritt (#219009) üzenetére


jano_77
nagyúr

mondjuk az, hogy egy gerinctelen gyökér magatartás! csak ennyi. Ha ez Neked rendben van, akkor nem egy oldalon állunk.

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219012) Viktoár válasza jano_77 (#219011) üzenetére


Viktoár
addikt

Bár ha egy E3 mögé áll be az nem a világvége, de egy fv td vagy egy arty az nem az a pattintós fajta. :DDD

Üdv:Viktor

(#219013) CirrMee válasza h1mpi (#219003) üzenetére


CirrMee
addikt

Nem rossz gép az, csak szokni kell a szokatlan töltésidőt... :)

“Az a baj az interneten terjedő idézetekkel, hogy sosem tudhatjuk biztosan, ki írta.” (Petőfi Sándor)

(#219014) L-e-f-i-e


L-e-f-i-e
senior tag

Egy ideig nem Wotoztam nekem ez az egész Battle pass kicsit bonyolult de majd letisztul gondolom , csak még most kusza.

A 121 stylusa nekem nagyon tetszik van is a garázsban 121 azt szeretném megszerezni :B

HA jól értem ehhez elég annyit tennem, hogy csak játszok a játékkal vásárlás nélkül (szinte csak random battlet szoktam menni) és akkor ha elérek az első fejezet végére akkor meglesz a fullos skin?

=^-^=

(#219016) Bad Pritt válasza jano_77 (#219011) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

De ha a másikat meglövik, aki mögé bebújt mondjuk, az nem azt jelenti, hogy ez a másik amúgy is kilógott és lőhető volt? Nyilván az fv td-t lövöm, nem a szutyok 121-et, akár útban van, akár nincs...
De mindegy, legyen igazatok, még egy dolog, amiért lehet sírni. :D

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#219017) L-e-f-i-e válasza #40993792 (#219015) üzenetére


L-e-f-i-e
senior tag

Uuu értem köszi, remélem teljesythető átlagos játékmennyiséggel Junius 15-ig, még nem tudom milyen gyorsan lehet benne haladni. :)

=^-^=

(#219018) Pug válasza Bad Pritt (#219016) üzenetére


Pug
veterán

Segitek, TD-vel hatul bokorban vagy, melletted a 121 elkezd lovoldozni, sajat maga spoton lesz, majd direkt bemaszik moged teged homokzsaknak hasznalva, te nem vagy spoton, de szarra lonek.... megvan?

Olyan jo latni, hogy bizonyos emberkek szerint a patkany jatekmod nem szeretese, az siras.... :U

[ Szerkesztve ]

(#219019) Bad Pritt válasza Pug (#219018) üzenetére


Bad Pritt
nagyúr

Ha olyan mögé áll be, aki nincs spoton, az gáz.
Mondjuk ez nem szerepelt az eredeti kommentjében.

Peace.

[ Szerkesztve ]

Some motherf*ckers are always tryna ice skate uphill.

(#219020) Balcsix


Balcsix
senior tag

Jól értelmezem, hogy jelenleg a Steel Hunterrel csak a BP pontok miatt van értelme játszani?

(#219021) wwenigma


wwenigma
Jómunkásember

Imadom ezt a csepp xart. :DDD

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#219022) jano_77 válasza Balcsix (#219020) üzenetére


jano_77
nagyúr

igen

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219024) 5-ös kezelő válasza Viktoár (#218992) üzenetére


5-ös kezelő
senior tag

Nem túl bajtársias, az biztos. Azzal viszont vitatkoznék, h a leghülyébb nemzet - de a bizonyítás már a politikai topikba tartozna, mellőzöm. :)

(#219027) Balcsix válasza #40993792 (#219026) üzenetére


Balcsix
senior tag

Elnézést csak ha már a kolléga nyíltan lehülyézte őket, illetve mások is kifejtetették a véleményüket, azt hittem én is megoszthatom az enyémet OFF-ban kultúráltan, de akkor elnézést kérek. Részemről ennyi!

(#219028) ollie válasza jano_77 (#218958) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

Most is megvehető goldért.

***

(#219029) Djuree


Djuree
félisten

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219030) hulp01 válasza Djuree (#219029) üzenetére


hulp01
senior tag

Csak ne gyűlölném ennyire ezt a tetves steel hunter módot. Most mentem két csatát, de inkább szívok randomban, mint ez a szar.

(#219031) vepe


vepe
senior tag

Az acél vadász most hogyan működik?

Eddig 15 szintet kellett teljesíteni és szintenként lehetett jutalmat kapni. Most azt sem látni hogy vált szintet, mennyi pont kell hozzá és mit kapsz érte.

Van erről valami infotok?

(#219032) eddieke666 válasza vepe (#219031) üzenetére


eddieke666
tag

Nincsenek szintek.A begyűjtött pontok a Battle Pass módban gyűjtött pontokhoz adódnak.

(#219033) Pug válasza hulp01 (#219030) üzenetére


Pug
veterán

Nem csak te, en a legelso alkalommal jatszottam vele vagy 5-6 jatekot.... es azota egyet sem... szamomra konkretan nulla az alatala nyujtott elvezet....

(#219034) vepe válasza eddieke666 (#219032) üzenetére


vepe
senior tag

Most akkor úgy néz ki, hogy semmi bond, semmi plusz kredit jutalom nincs?csak a Battle Pass előrehaladást segíti?

Ha most ez így működik, akkor ua, mintha sima randomoz-nál vagy rosszul értelmezem :F

[ Szerkesztve ]

(#219035) Swinegod


Swinegod
őstag

A Tier 10 színvonala már tényleg szánalmasan alacsonyan van

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219036) h1mpi válasza Djuree (#219029) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Napi 10 csatát kell lejátszani? Az durva... Nekem annyi biztos, hogy nem lesz meg...

(#219037) Geller72


Geller72
veterán

Egy kis esti Wolverine.- :D.

(#219038) Swinegod


Swinegod
őstag

E3-al sikerült megfullasztani egy másik E3-at

[ Szerkesztve ]

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#219039) hulp01


hulp01
senior tag

Valaki meg tudja mondani, hogy erre a csatára miért nem adta meg az obj260 15-ös küldetést?

Az a fura, hogy nem is volt aktív. Ezt nem lehet megcsinálni grand battle-ben, vagy mi?

(#219040) Djuree válasza h1mpi (#219036) üzenetére


Djuree
félisten

nekem se...de nem is baj, meglesz a 3-bol 2 kb., nekem eleg.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#219041) h1mpi válasza Djuree (#219040) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Akkor 10 csata ha mindig kapsz tokent... de ez ha nem unicum vagy nem jön össze...

(#219042) jano_77


jano_77
nagyúr

szerintem a chat ban már automatizált lett, tehát akinek volt már ban-ja, annak automatikusan osztja X idő lejárta után a következőt! 11-én járt le és most kaptam ismét 28-ig! Pedig semmi nagyon extrát nem írtam be a chat-re, csak olyanokat, amiket itt többen is írták, hogy olyat szoktak ők is, de nem volt még chat banjuk :U :W

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#219043) h1mpi válasza h1mpi (#219041) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Visszavonom 9 csata alatt összejött simán az első... ahogy megvan az első utána 250 goldért/szakasz meg lehet venni az összeset. Így van meg sokaknak a tank. Kipróbáltam a megvásárlást, simán megy. Megéri a 2500 goldot is, mert elég sok pluszt ad.

[ Szerkesztve ]

(#219044) peterson79 válasza vepe (#219034) üzenetére


peterson79
őstag

Kapsz kreditet és Battle Pass pontokat, de mást most nem.

Szerintem el lehet vele lenni. Nekem Arlequin-el nagyon adja, már nyertem vagy 5 meccset. Top 5-ben általában bent vagyok. Első 3 szintig nehéz, amíg nincs meg az erősebb motor, de aztán lehet futrinkázni :D
az első hely 20 pont, a top 5 10. elég jól haladok így.

(#219045) Warton válasza hulp01 (#219039) üzenetére


Warton
őstag

Nem tied a legtöbb XP. :(

(#219046) Viktoár válasza vepe (#219034) üzenetére


Viktoár
addikt

Az acélvadász játékmódban helyezéstől függően gyűjtheted a Battle Pass pontokat.

Valamint napi küldetéseket lehet teljesíteni az acélvadász módban. Mai küldetés például sebezz 8000-et és kapsz 20 pontot illetve 4 kill szintén 20 pontért. Persze nem egy csatában kell teljesíteni.

Aki nem szereti (mint én) az valószínűleg hanyagolni fogja az acélvadászos gyűjtögetést, bár ezt a 40 pontot pár csatával össze lehet hozni. Randomban több csata kell 40 ponthoz, de azt már megszoktuk és nem annyira nem idegtépő. :D

peterson79 : Igen jobban lehet vele haladni, csak éppen nem lehet húzni a normál tankokat, legénységet fejleszteni, kreditet farmolni. Szerintem ha nem sűrgős a BP akkor randommal élvezetesebb, kifizetődőbb.

[ Szerkesztve ]

Üdv:Viktor

(#219047) h1mpi válasza peterson79 (#219044) üzenetére


h1mpi
nagyúr

Nekem azzal csak az a bajom, hogy alig üt be... de tény hogy el lehet vele ronangálni...

[ Szerkesztve ]

(#219048) adrian360 válasza hulp01 (#219039) üzenetére


adrian360
őstag

a leírás szerint legyen a tiéd a legtöbb XP a csatában, és nem az hogy a csapatodban, szóval az ellenfélnél is több XP-d kell hogy legyen. Kicsit hülyeség az hogy másodlagosban ott van, hogy nyerd meg a csatát, kb csak úgy lehetsz első az xp-ben ha nyertek :) oké hogy lehet döntetlen, ott is lehetsz első, de szerintem ez azt még nehezebb összehozni :)

(#219049) lnk


lnk
aktív tag

Sziasztok

Szerintetek a Steel hunter tankokra kapott kapott átváltható exp megmarad az event után is?
Ha igen akkor várnék vele az akciós hétvégéig.

(#219050) peterson79 válasza lnk (#219049) üzenetére


peterson79
őstag

Igen, legalábbis eddig mindig megmaradt és amikor akciózás volt, akkor váltottam be Én is.

Remélem most is így lesz majd.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.