Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#226001) kchryss válasza popey37 (#225999) üzenetére


kchryss
addikt

Nem én tévedek hanem te. Teljesen egybe megy. Ellenőrizheted a saját szolgálati naplódban is.

(#226002) 2thletme2day válasza po1son (#225986) üzenetére


2thletme2day
őstag

Jobban örültem volna felszerelésnek a direktívák helyett. Miért osztogatja állandóan ezeket mostanában a wg?

(#226003) zozyk válasza kchryss (#226001) üzenetére


zozyk
addikt

Tomato.gg-n is szépen mutatja, tegnap még 5 meccset kellett mennem az 50-hez, ott is van az 5db M48 meccs. :)

[ Szerkesztve ]

(#226004) po1son válasza 2thletme2day (#226002) üzenetére


po1son
addikt

Én úgy vagyok vele "ajándék lónak ne nézd a fogát". :)
A 15 győzelem alatt kapható (top10) 5x xp a nagy királyság számomra, egy tier8-tier9es tankot prémium fiókkal személyes tartalékokkal végig lehet majdnem teljesen grindelni így.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#226005) hulp01 válasza kchryss (#225987) üzenetére


hulp01
senior tag

Úgy tudtam nem számít bele a statisztikába, hiszen mégis csak teszt. Még ha nem is a teszt kliensben van. És ez lenne a logikus is, de ezek szerint a wg-nek más a logikája. Amúgy skill videójában is ez volt, akkor ő is rosszul tudta. Én "stock" Vz.55-tel mentem, hogy összeszedjem az xp-t a táras ágyúra. Teljesen tét nélkül mentem vele, volt, hogy percekig azt próbálgattam, hogy egy helyen fel lehet-e menni vele, vagy sem. Mert gondoltam erre való a felderítő küldetés. Szóval ennyi erővel berakhatták volna őket normál pályának is, semmit nem változtatott volna. Annyi a különbség, hogy aki bemegy ezekbe a küldetésekbe, az csak ezeket a pályákat kapja, viszont aki meg nem, az egyáltalán nem játszik majd rajtuk, ami szerintem simán kiegyenlíti egymást.
A prémium lőszer árának drasztikus emelését továbbra is támogatom.

(#226006) dokee78


dokee78
félisten

Én passzolom,hogy bele számít-e a statba,de:
-Amikor ki jött a frissítés,akkor úgy volt,hogy bele számít.
-De nekem például tegnap,hogy ebben a módban játszottam,ha jól emlékszem inaktív a napi statisztika gombja és nem nőtt az abban mutatott csata szám sem
De arra nem emlékszem,hogy később hozzá adta-e a csatáimhoz.

[ Szerkesztve ]

(#226007) joergie válasza Swinegod (#225998) üzenetére


joergie
őstag

Multkor a hülye filed mod miatt 0 azaz nulla ammoval mentem be m4 revoval fishermans bay-ra. na mondom ezzel a tankkal semmit. így is cisnáltam 1800 spot dmg-et, úgyhogy hogy nem suicide rush volt, és elsőként haltam :DDD

Egy bizonyos szint fölött nem süllyedünk egy bizonyos szint alá.

(#226008) eddieke666


eddieke666
tag

Sziasztok!Másnál is előfordul,hogy kifagy a játék csata közben?
4 csatát indítottam,és mind a 4-ben egyszer csak kifagyott
.Semmi másnál nincs gond,csak ezzel.

[ Szerkesztve ]

(#226009) Baltazár123 válasza eddieke666 (#226008) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Nekem kétszer fagyott eddig az új patch óta. Ez elég ritka, de ez is furcsa, mert előtte 4 hónap alatt egyszer sem. Az első esetben nem volt fenn semmilyen mod, tehát nem lehet arra fogni.

(#226010) nomic válasza hulp01 (#226005) üzenetére


nomic
aktív tag

Igen, ez valóban elég furcsa. A napistat mod, meg a gyári session stat sem számolja egyébként, de a gunmark moddal látom a meccs utáni változást, plusz a tank WN8-at is változtatja. Mondjuk nekem tetszenek a pályák, szóval én ráfüggtem a Reconra. :D

A lőszerár emelése abszolút pay2win dolog lenne, az nem lenne jó. Lőszerkészlet limitálása, vagy a sebzés csökkentése lenne a reális megoldás. (vagy normális, ellőhető gyengepontokkal rendelkező tankok, és akkor nem lenne szükség állandóan goldra, sajnos ez már rég nem az a játék)

eddieke666: nekem is kifagyott párszor a frissítés óta. Ráadásul ilyenkor nem áll meg a tankom, hanem a legutóbbi mozdulatot folytatja. (és mivel általában tempomattal megyek, így többnyire vízben, vagy az ellenfél arcában végzem. :DDD )

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#226011) Baltazár123 válasza Baltazár123 (#226009) üzenetére


Baltazár123
senior tag

wotinfon írnak a fagyásokról, AMD specifikus, ki kell kapcsolni a taktikai nézetet meg a parancsnoki nézetet "átmenetileg", amíg a WG meg nem oldja :)

(#226012) Thrawn válasza Baltazár123 (#226011) üzenetére


Thrawn
félisten

Nálam AMD-n simán megy, szerintem máshol/mással lesz gond.

Different songs for different moods. łłł DIII Thrawn#2856 łłł Look! More hidden footprints! łłł D4BAD łłł WoT: s_thrawn łłł

(#226013) Baltazár123 válasza Thrawn (#226012) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Nálam volt fagyás a patch óta, igaz csak kétszer. A durva fajta fagyások, amikor a gépet ki kell kapcsolni és újra indítani. Ahogy olvasom, van akinek többször is jelentkezik a fagyás.

(#226014) popey37 válasza kchryss (#226001) üzenetére


popey37
addikt

és igazad van. :R :R

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#226015) hulp01 válasza nomic (#226010) üzenetére


hulp01
senior tag

Igen, amúgy nekem is tetszenek a pályák. Bár a hulldown tankok még az eddigieknél is nagyobb előnyt élveznek szerintem. Ezt lehet, hogy kicsit csökkenteni kéne. Pl. a repteres (far east) pályán a heavy-s városi oldalon túl a térkép széle felé is van pluszban egy ilyen enyhén dombos rész. Az már oda szerintem nem kéne. Elég, hogy csak a hegy van tele ilyen hullámokkal. Lövegsüllyedés nélküli tankokkal azért nem egyszerűek az új pályák. Tetszik, hogy egyik se az az igazán klasszikus cső pálya, ahol van három útvonal, amik egy-két tank szélesek csak. Airshipyard pályán a hangár rész nagyon élvezetes heavy-vel. Lukacsos, figyelni kell, mert sok helyről jöhet lövés, de mégse az van, hogy a td-k a pálya végén kuksolva lövik az embert. Ha megvan a hangár, lehet menni a bázis felé is, mert van azért fedezék is, ugyanakkor némi nyílt terep is, ahol a védőknek is van esélye.

Szóval egyelőre elég pozitívak a tapasztalataim az új pályákról. Meglátjuk mit és hogy változtatnak még rajtuk. Amúgy talán a far east tűnik a leginkább kezdetlegesnek. Az még kinézetre is durván tesztpálya.

(#226016) popey37


popey37
addikt

miért van az, hogy összelövök valakivel ,én előbb lövöm el magam, közelről, tehát tuti találat, de ő a lövésével kilő, és egyszerüen eltünik a lövedékem, nem sebez semmi, mintha nem is lőtem volna? már egy csomoszor előfordult.
a kilövéssel megszünik a levegőben lévő lövedékem is?

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#226017) ollie válasza dokee78 (#226006) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

A napi statisztikába nem kerül bele, de az összesbe, ami a profilodon van, igen.

***

(#226018) Geller72 válasza popey37 (#226016) üzenetére


Geller72
veterán

Ez az RNG. Számtalanszor előfordult velem is. Vagy éppen az, hogy nem enged lőni. Nyomom az egeret, de semmi, majd megvárja, míg őméltósága az enemy ellővi magát, hogy kilőjön. Van úgy, hogy ez 2 sec is van. Ha én lőhettem volna, akkor én lövöm ki, de szorri, nem lehet, mert RNG báttya azt döntötte el, hogy a másik csapat nyer. Vagy 6/6 lepattanó a kritikus pillanatokban. Stb.. Az előbb is volt egy ilyen, T29-re lőttem, közvetlen közelről. Nem is az érdekes, hogy most átütütt e vagy sem, hanem az, hogy a csata végi statban az volt, hogy 8 leadott lövés, hat találat, hat átütés. Na most az biztos, hogy a T29-et 5 méterről nem tévesztettem el, a toronyra lőttem, oldalról. A statban nincs bent sebzés a T29-re, azaz a lövedéknek valahol nyoma veszett. :D. Ez egy ilyen, ennyit érő gamma. ;] .

[ Szerkesztve ]

(#226019) popey37 válasza Geller72 (#226018) üzenetére


popey37
addikt

akkor ez nem csak nálam van,

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#226020) Swinegod


Swinegod
őstag

Ha valaki akar lassú és nagy T-34-85-öt venni akkor itt van rá a lehetőség, szinte ingyen

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#226021) kchryss válasza Geller72 (#226018) üzenetére


kchryss
addikt

Már a kattintásban is rng van ráadásul irányított? Ez jó! Ez már next level konteó. A mai nap alusipka díját te nyerted.
Mindig meg tudtok lepni valami új marhasággal. :DDD

(#226022) Geller72 válasza kchryss (#226021) üzenetére


Geller72
veterán

Nézd. Én leszarom a konteókat. Valószínűleg, ha nincs semmi, a semmi nem is tűnhet fel. Valamint ha baromi ritkán fordulna elő, mondjuk egy évben 2x, akkor is leszarnám. De az eltűnő lövedékekről eleve jónéhány topic van, azaz a hiba valszeg nem kamu, hanem létező probléma. És arra is mernék fogadni, hogy nem csak én jártam úgy, hogy előbb lőttem (volna) de mégis az enemy nyírt ki, közvetlen közelről, mert - kurvára nem érdekel, hogy milyen hiba miatt - hiába nyomom a bal klikket az egéren, nem történik semmi addig, míg az enemy ki nem lő. Neked minden csak konteo, az sem gond, ha topicokat nyitnak róla. Bukó meccsben a 6/6 lepattanó, nyertesben meg a 8/8 beütő. Ezek mind-mind szerinted csak konteó, nem pedig a (direkt?) szarul megírt program "eredménye". Ok. :C

(#226023) kchryss válasza Geller72 (#226022) üzenetére


kchryss
addikt

Nálad minden rontott lövésed a rendszer hibája még véletlenül sem a béna célzásodé. Replay persze ezekről a nagy csalásokról sosincs mert a játékos nevedet sunyi módon nem vállalod fel.
Nálam vannak vesztes csaták is ahol mindent eltalálok és vannak nyertesek ahol semmit se.
Nekem a 8 éves wot-os pályafutásom alatt 3x volt olyan hogy nem lőtt a tank amikor kattintottam és kellett volna neki. Egyik sem kulcs szituációban és 8 év alatt ennyi hiba bőven belefér. Lehet hogy már túl lassú az agyad és később fogja fel hogy kilőttek mint hogy klikkelésre rándítsa az ujjadat.
Topik pedig van arról is hogy az 5G terjeszti a koronavírust szóval én a helyedben nem használnék vezeték nélküli internetet. ;]

(#226024) Swinegod


Swinegod
őstag

A covid oltásom miatt tök béna a bal kezem, úgy látszik most pár napig marad az artyzás :O

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#226025) phoenix1989 válasza Geller72 (#226022) üzenetére


phoenix1989
őstag

simán lehet lagg és ezért nem érzékelte a lövésed vagy későn. vagy a gép gyenge nehezen dolgozza fel az infót. egy csomó más probléma is lehet.

(#226026) notika77 válasza phoenix1989 (#226025) üzenetére


notika77
senior tag

Nem kell hozzá lag. Egyszerűen mikor azt látod, hogy lő az ellen az már a szerverről jövő infó és ha te abban a pillanatban lősz, akkor már elkéstél, hiszen a lövésed még csak elindult a szerver felé.

(#226027) Warton


Warton
őstag

Na kislányok, itt egy epic csata:

Replay

(#226028) manu75


manu75
aktív tag

Felderítő küldetés Far East pályán egyik csapattárs grille15 teljesítménye kb. 10 percig tartott a csata, végére életben maradt.
Kilőtt lövedék:4
Ebből találat és sebzés:2
Kilőtt tank:2
Össz. sebzés: 11 :)

(#226029) kchryss válasza ollie (#226017) üzenetére


kchryss
addikt

Ez egyébként rohadt logikátlan. Ha már a totál statba beleszámít akkor a napi statban is illene jeleznie. Így biztos egyszerűbb volt nekik leprogramozni, hogy a napi stathoz nem kellett hozzányúlniuk, de azért ez eléggé megtévesztő.
A wn8 le van tojva, de ha valaki kiválósági jelet húz egy nehezen markolható tankra, gyanútlanul bemegy ebbe a módba vele, ott szép nyugisan "tesztelget", körbeautózza a pályát, próbálgatja a pozíciókat, nem törődik különösebben a csatával, aztán egyszer csak azon kapja magát hogy a kiválósági jel amit lehet napok óta kemény koncentrációval tornázott fel szépen le lett rombolva.

(#226030) ollie válasza Warton (#226027) üzenetére


ollie
MODERÁTOR

tier 6-on ennyi sebzés nem semmi, szép volt

***

(#226031) jano_77


jano_77
nagyúr

Super Hellcat Tank ÁSZ - igazából semmi extra nem volt, meg is lepődtem az M betű láttán. :U

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#226032) Swinegod válasza jano_77 (#226031) üzenetére


Swinegod
őstag

Nem akarok szaréletű lenni, de mi a tököm az, hogy 3000 kombináltra megadja az ászt egy 7-es tankra?

Huawei Mate 9 | Custom PC | Acer Nitro 2016 17.2" || Steam: swinegod

(#226033) popey37


popey37
addikt

itt is egy tank ász a tesztpályán leopard 1-el:

sajnos vereség, a végét elkurtam, egy obj 140 volt, ketten voltunk ellene de a k91 nem sokat tett hozzá.
3vs2-ben voltunk: 3 obj 140 ellen én meg a k91, egy lövésem pattant, ha bemegy lehozzuk, de bekaptam 2 lövést attól akiről lepattantam. igy kevés hp-m maradt, a 3. obj meg kempelt hátul. előbb látott meg mint én őt persze. mindegy jó csata volt.

[ Szerkesztve ]

Teló: +36302105384 SW 100/900 ED strehl 0.986

(#226034) nomic válasza popey37 (#226033) üzenetére


nomic
aktív tag

Valahogy egyszerű ezeken ászolni. :D Nekem végre meglett az első Progetto acem Outposton. (nem mellesleg megnyertem a csapatnak a meccset azzal, hogy okosan használtam az autoloader-mechanikát, plusz egy jó pozíciót felvettem a meccs eleje-közepe fele, és megfelelő időben jó döntéseket hoztam.)

Emellé még volt E 50 M és Patton ászom is (mindkettő szintén Outposton, jó kis pálya ez)

[ Szerkesztve ]

Ryzen 5 5600 / RX 6700 XT NITRO+

(#226035) kchryss válasza Warton (#226027) üzenetére


kchryss
addikt

Szép eredmény! :C

(#226036) Barret001 válasza Swinegod (#226032) üzenetére


Barret001
addikt

XP-re adta,és elég szűken...Lényeg hogy megvan :)

(#226037) DVlad


DVlad
őstag

Pezsgő!
Elértem végre az 1M szabad tapasztalati pontot. :D

(#226038) hulp01


hulp01
senior tag

Tegnapi harmadik napi küldetésem az volt, hogy lőjjek 7 criticalt egy csatában. Ez normál csatában, ha nem direkt erre fókuszálok, vagy megyek arty-val azért nem olyan egyszerű. Jó pár csata után nem lett meg, gondoltam nyomok egy rerollt a küldetésre. Hát nem ugyanezt adta vissza ez a köcsög. Ilyet még nem tapasztaltam eddig. Azért lehetnének olyan kedvesek, hogy beleprogramozzák, hogy ugyanazt ne adja már vissza a játék, hiszen pont az a lényege a cserének, hogy nem akarom azt a küldetést csinálni, amit eredetileg adott. :W

[ Szerkesztve ]

(#226039) po1son


po1son
addikt

Na a wg megint történletmet ír a wot-ba, hamarosan lesz tier 9-es prémium talcsika is Strv k , svéd nehéz.
Krediten kívül evvel már bondot is lehet majd farmolni.
Maratonba meglehet szerezni majd a szokásos 10 szakaszból álló -10%-os előrehaladási rendszerben, a napokban fog indulni.

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#226040) JONAS77


JONAS77
aktív tag

Gyors kérdés, lehetséges átadni saját kötvényt másik játékosnak?

Opel Grandland X - Sky-Watcher 200/1000 NEWTON TELESCOPE + BAADER HYPERION ◙ OLYMPUS E-620 + 14-42mm + 40-150mm + 70-300mm, HLD-5, iPhone 12

(#226041) po1son válasza JONAS77 (#226040) üzenetére


po1son
addikt

Semmilyen trade rendszer nincsen a wotban

STEAMID/WOT nick: po1son_

(#226042) zola96 válasza po1son (#226039) üzenetére


zola96
senior tag

Es a zenekar lehet, hogy ennek oromere irt egy szamot aminek ma lesz a premierje?! [link] :DDD

(#226043) sith7 válasza po1son (#226039) üzenetére


sith7
nagyúr

Feketére festett Cérna / Centurion, IS3 hassal ... sokat dolgoztak a design - erek ismét :U

(#226044) jano_77 válasza DVlad (#226037) üzenetére


jano_77
nagyúr

1 milla free XP!?! What a fuck!?!?!? Hogy a fenébe gyűlt össze ennyi?!? Sosem használtad korábban nagyobb modul kifejlesztésére, mindig stock tankkal szenvedtél?!? :Y :F :C

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#226045) zola96 válasza sith7 (#226043) üzenetére


zola96
senior tag

Mondjuk erdekelne mi indikolja az 5 fos legenyseget. Mikor a hevay agon mar 8tol csak 3 van. 4et megertenem. De ezt ... :F

(#226046) Barret001 válasza zola96 (#226045) üzenetére


Barret001
addikt

Mi indokolja? A kompatibilitás más tankkal.Ja nem! :D :D

(#226047) Baltazár123 válasza zola96 (#226045) üzenetére


Baltazár123
senior tag

A zenekar 5 fős :) ez indokolja
Nem tudom, de ez a tank se nem táras se nem különösebben nagy alfás, nem igazán különleges, most azon kívül, hogy kötvényt lehet pluszban vele farmolni.
A 2e DPM-t több tier6 tank is tudja. Ezt a tankot nagyon max 20-30%-os áron lesz értelme megvenni szerintem.
Ezek szerint jönnek a tier9 prém tankok, inkább tartogassa mindenki a pénzét azokra a szörnyetegekre, amik a jövőben jönnek.

(#226048) sith7 válasza zola96 (#226045) üzenetére


sith7
nagyúr

Ezzel is egyedi ... kiemelkedik a többi közül ... mindenképpen akarsz belőle egyet Te is a garázsodba ... meg akarod szerezni, .... meg fogod szerezni ... tolni fogod a maratont ... meg fogod venni pénzért ...másnak lesz ilyen, neked is kell egy ... meg fogod venni pénzért ...T9 - es ...meg fogod venni pénzért ... kötvényt lehet vele farmolni ... meg fogod venni pénzért ... :DDD :D

WG VUDU :DD

[ Szerkesztve ]

(#226049) Baltazár123 válasza sith7 (#226048) üzenetére


Baltazár123
senior tag

Engem megszivattak a kpz07 marathonnal. Többet nem fognak. Van igazság abban, amit írsz, hogy az ember belerak sok órát a játékba és van egy késztetés, hogy vegye meg "olcsón". Különben tiszta hülyeségnek néz ki a monoton grindelés és a belerakott sok óra játék.
Aztán amikor utána számol az ember, hogy a tank eleve kb dupla árról indul egy marathon során, tehát 70-80%-os kedvezménynél van csak értelmes ára, de addig nehéz eljutni, pontosabban iszonyat sok idő. 70%-os kedvezménynél kevesebbnél meg a WG nyert, eladott egy tankot nagyjából annyiért vagy akár drágábban is, amennyiért később is meg lehetne majd venni valamikor, amikor újra kapható lesz.

[ Szerkesztve ]

(#226050) sith7 válasza Baltazár123 (#226049) üzenetére


sith7
nagyúr

Pontosan erről van szó :K

Leegyszerűsítve , ha a WG - nél van 10 programozó, akkor mellettük van 3 pszichológus is, akik ez ilyen, és ehhez hasonló dolgokkal foglalkoznak, és behúzzák a játékosokat a csőbe, és ezt nagy sikerrel teszik évek óta.

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.