Hirdetés

2024. március 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:28:04

LOGOUT.hu

Itt mellőzzétek az offot, arra ott van a másik topic: OFF topic
Az előzmények:
World of Tanks - MMO - Archívum I.
World of Tanks - MMO - Archívum II.

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#245946) ollie


ollie
MODERÁTOR

(rögzített hsz)

Figyelem!

Rengeteg scam/phising próbálkozás van a játékban! Privát üzenetek formájában küldenek üzenetet, miszerint feltöltöttek rólad egy replay-t valahova. Ezekbe jellemzően be kell lépni a WoT accounttal, de a probléma az, hogy nem az igazi Wargaming oldalon léptet be, így gyakorlaitag ellopja a WoT accountodat. Akárki küld neked privát üzenetet egy website-tal kapcsolatban, soha ne nyisd meg az oldalt!

Ezeket a próbálkozásokat lehet jelenteni itt: https://eu.wargaming.net/support/hu/products/wot/help/29691/29692/29706/ (ezt a linket is ellenőrizd)

További tanácsok

[ Szerkesztve ]

***

Hozzászólások

(#95001) zodo


zodo
nagyúr

Ha a IV-es szintű könnyű tankomat elitre fejlesztettem akkor csak a főként VII-es szintűek közé sorsol a gép vagy ez nem befolyásolja?
Eddig 3:0 mert elsőként kikap, egy lóvésból az arty. :(((

[ Szerkesztve ]

(#95002) Gyuri27 válasza jozefgucci1 (#95000) üzenetére


Gyuri27
félisten

Tanisd meg neki a t29-t és húdz ki neki a t30-t. Olcsó, jó. Tiszta szárazabb érzés. :DDD

Amd - Radeon - Ryzen

(#95003) mongi válasza Bingisz (#94993) üzenetére


mongi
senior tag

és akkor ő lesz a Masters of Orion? ;] :DDD

.......................................................................... Gondolj ide amit akarsz.

(#95004) Emu válasza zodo (#95001) üzenetére


Emu
őstag

Én az LTTB-vel, ami 7-es light sosem voltam még top tier. Meccsek 80%-ban T8-9 közé sorsol be, a maradék 20%-ban pedig T10-be. Az elitre fejlesztés tudtommal nem befolyásolja az MM-t.

[ Szerkesztve ]

(#95005) #84221696 válasza Emu (#95004) üzenetére


#84221696
törölt tag

Alap T29-el kapásból tier9-be rakott be. Persze csak golyófogónak.:)
Szerintem sem befolyásolja a tank fejlettsége.

[ Szerkesztve ]

(#95006) szbalogh válasza zodo (#95001) üzenetére


szbalogh
őstag

Nemrég vezették be, hogy stock gépet az első pár csatában nagyobb eséllyel tesz alacsonyabb tierbe. De hogy az esély mekkora és hogyan meddig... azt konkrétan nem tudom. De mivel csak a valószínűség nagyobb, akár az is előfordulhat, hogy stock-ként is végig alul leszel. Felderítő tankok elvileg nem lehetnek toptier-ek.

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#95007) Tomi0703 válasza Emu (#95004) üzenetére


Tomi0703
őstag

Nem is leszel, mivel minimum 8-as tierbe megy.

(#94913) ddt500hu és (#94921) szbalogh: Köszi. :R Azt hittem valami 6k-s TD kör fog kelleni ehhez, de meglepően kevés repaly jött.

[ Szerkesztve ]

(#95008) Patrick76496 válasza fradi81 (#94774) üzenetére


Patrick76496
őstag

GTA 5-tel a (mostani) 1366x768-as laptopomon 1280x720-ban játszok, és szinte semmi különbséget nem vettem észre. Bár nyilván az 1920x1080 és az 1600x900 között kicsivel nagyobb a differencia, de ha egy picivel rosszabb is lesz, a plusz FPS-ért cserébe kibírom. Nem csak WoT-ra veszem egyébként, GTA 5-tel is játszok majd rajta, meg az új Need For Speed-et (az Underground folytatását) is várom. :)

(#94778) Greentea, (#94792) MinionFlasH: Köszi a válaszokat! :R Akkor biztos a G551-et veszem, az i7-es gépet úgyis kivették a kínálatból. Már csak a mostani menjen el. Akit esetleg érdekel, privátban lehet érdeklődni. :D

"I have a few jokes about unemployed people but none of them seem to work.."

(#95009) szbalogh válasza Tomi0703 (#95007) üzenetére


szbalogh
őstag

Hát amúgy az az egy nagy szerencséd, hogy alig kerültem a játék elé :D Akkor meg meg inkább a küldetéseket nyomtam.
Jól van na, képtelen voltam egy értelmes kört menni :D

Nick: HE_Storm

(#95010) #84221696


#84221696
törölt tag

Micsoda játékélmények: tegnap az egyik csapattárs egy IS-3-mal csak állt a bázison, majd miután mindannyiunkat kilőttek, bugratott 5 ellenfél közé öngyilkolni.
Másik: tier 7-ben az ellenfél egy T29-el golddal lövöldözte az én T29-em. :DDD
Ugyanebben a tierben egy jagdpanther szintén golddal lövöldözött meg. 4 lövéséből 3 pattant. Jó csaták voltak. De sajna 2:1 volt oda. :D

(#95011) szállitó válasza slett27 (#94968) üzenetére


szállitó
senior tag

én gyorsan túlestem rajta a G1R nem rossz

(#95012) rudii


rudii
tag

Csúzli! :D Ma egy ütős csatáink lesznek! :P Úgy érzem pár ammo racket is sikerül majd adni. :D
[Live Stream]

(#95013) MinionFlasH válasza Phobion (#94975) üzenetére


MinionFlasH
senior tag

Nyomtam egy kört a JT 8.8-al felrakom Neked, ha érdekel nézd meg, semmi extra igazából:

Replay
Sebzés

Alap: 48500
Prémium:78900

(#95014) Atti777


Atti777
senior tag

Azért remélem, ha bevezetik a medek pen nerfjét, a MM-et is hozzáigazítják, és nem pakol be medeket heavyk ellen, ahogyan most rendszeresen megteszi

Путин, иди нахуй!

(#95015) ballington


ballington
addikt

A tank inspectort le lehet most valahonnan tölteni?

Aki a tökfőzeléket kapor nélkül eszi, az más aljas dolgokra is képes.

(#95016) Cooper911 válasza Djuree (#94966) üzenetére


Cooper911
senior tag

S51-is jó volt, mégis O212vel jobban ment. Amikor vittem azt az arty ágat akkor még S51 után jött az O212 és ha jól emlékszem az alap ágyu ugyanaz volt mint az S51 top. De már régen volt, lehet hülyeséget irok.
Na be is fejezem az arty témát :)

[Ha ezt a kupont kivágod, tönkremegy a monitorod]

(#95017) Phobion válasza MinionFlasH (#95013) üzenetére


Phobion
őstag

köszi :R

Sci-fi, fantasy könyvek eladók: https://hardverapro.hu/apro/elado_sci-fi_fantasy_konyvek_4/hsz_1-50.html

(#95018) Kiki18 válasza ballington (#95015) üzenetére


Kiki18
őstag

Engem az is érdekelne hogy mire való ez a progi ? Vmi adatbázis?

(#95019) galervin93 válasza Atti777 (#95014) üzenetére


galervin93
őstag

Én azt remélem hogy minden csatában egy tank lesz, hogy ne lőhessen ki az arty, ne járassa velem a bolondját egy light, ne flankeljen körbe egy med, a bokorban tespedő td hagyjon békén, és ne pattogjak a fránya heavykről.
Ja, az az egy tank pedig én legyek.
:-)

[ Szerkesztve ]

Egy mérés nem mérés, két mérés fél mérés, három mérés - na azzal már kezdhetsz valamit!

(#95020) wwenigma válasza galervin93 (#95019) üzenetére


wwenigma
Jómunkásember

Ja random adjon pénzt meg TP-t random idő utan. :D

Steam: http://bit.ly/1rRuf8p , Origin: wwenigma -- | -- Jiayu F1 / G3C / OT995 cuccok: http://bit.ly/1w44CI2 -- | -- ZTE V5 Red Bull -> http://bit.ly/1mgtfrd -- | -- Xiaomi RN3SE -> http://bit.ly/2r8DlV7 -- | -- Live Stream: twitch.tv/wwenigma

(#95021) benvolio


benvolio
őstag

"Könnyű" tankászok: Bulldog, T71.
Nagyon régen játszottam az ELC AMX-el és jó volt vele bohóckodni. Most vissza venném megtartósra. Még mindig jóféle? Van aki használja rendszeresen?
Üdv!

(#95022) Kiki18 válasza benvolio (#95021) üzenetére


Kiki18
őstag

Most viszem az ágat. 13 75 már jó és a bis is jó top gunnal.
12 t felejtős...

(#95023) Steven88


Steven88
tag

Nem nagyon szoktam mutogatni de szerintem ez egy nagyon szép csata lett. Az utolsó arty lövést épp, hogy túléltem.
Replay

(#95024) benvolio válasza Kiki18 (#95022) üzenetére


benvolio
őstag

Én is viszem az ágat, de az ELC-t még nagyon régen eladtam, de jó volt vele és most visszavenném "örök garázsba", ha nem nerf-eltek rajta valamit és még mindig poénos vele a játék.

(#95025) Iron Funeral


Iron Funeral
őstag

HT-15 "kipipálva"... azért az arty megtoszódhat. Most csinálhatom újra az egészet a két kis betyárkörte miatt. :(((

Which Twilight do you like the most? Twilight of The Thunder God! /,,/

(#95026) Emu


Emu
őstag

LT15, kicsit másképp:

Sosem gondoltam volna, hogy sebzésből lesz meg a java...végére már csak APCR maradt.

(#95027) zodo válasza Emu (#95004) üzenetére


zodo
nagyúr

és (#95006) szbalogh

Nem is baj hogy nem top tier de egyedüli IV-ként egy V és a maradék VI és VII kb fele fele arányban amin kissé húzom az orrom. Szerk: később de biztos nem emiatt, megvettem még a több golyó a tárban (5) ágyút és ezután már csak V és VI -ok közé tett.
Persze mert még kezdő vagyok és nincs meg a megfelelő képzettségem ill elkap a hév ezért pl a fenti esetekben a light 4. küldetés ( lődd le egy ellenséges tank, lánctalpát) is hosszadalmas folyamatnak néz elébe.
Háromból két esetben tényleg csak előre vonultam és megpróbáltam elbújni de még csak a fészkelődés fázisában tartottam mikor kiszedett az arty.
Szóval csak dühkitörés volt , elnézést de köszönöm az infókat!

Ha már itt vagyok, tudnátok egy egyszerű találati kiegészítőt ajánlani ami csak az alapokat mutatja?

Nem szeretnék színes tank listát, xvm-et, stb csak hogy listázódjanak a találatok, száma, mértéke esetleg milyet típusú lőszer és ezt is lehetőleg egy színvilágban.
9.7 alatt tetszett a Jacktor Mod Pack típusú de a mostani azt hiszem már túl csicsás nekem.
Jelenleg nem is tettem fel plusz pack-ot mert az a színorgia nekem nem tetszik csak a pmod 50x zoom és a Rocklander damage indicator-t használom.

[ Szerkesztve ]

(#95028) #84221696 válasza zodo (#95027) üzenetére


#84221696
törölt tag

A rocklander az jó. Imádom.
Nekem a vitris-féle találati jelző van fent. Van színorgia, de legalább tudom, hogy egy piros lőtt ki golddal. :D

Tegnap este volt meg a 2000. csatám. Pont a 2000-et sikerült úgy lehoznom, hogy egy fia találatot nem tudtam bevinni. :DDD mentségemre legyen mondva, hogy tier 9-es csatában hátul osontam a többiek után, amikor valahonnan egy TD kiszedett, a kegyelemdöfést pedig egy arty vitte be. 3 perc alatt végem volt... Végül is, emlékezetes maradt ez a jeles csata. :DDD

(#95029) szbalogh


szbalogh
őstag

10 modulsebzéses küldetés BC 155 55-el :D
Szegény FV td ...

[ Szerkesztve ]

Nick: HE_Storm

(#95030) szbalogh válasza szbalogh (#95029) üzenetére


szbalogh
őstag

Ja az nem látszik de egyhiteltem szegényt :D

Nick: HE_Storm

(#95031) Kean_Sorbo válasza szbalogh (#95029) üzenetére


Kean_Sorbo
őstag

Csíter klikker núb. :DDD Csak azt kapta ami jár neki. ;]

Vasvellával nem lehet szilvát aszalni!

(#95032) zsolthee válasza benvolio (#95024) üzenetére


zsolthee
senior tag

Egy koreai srác nagyon szereti az ELC AMX-et. Meg is látszik az eredményén :Y

(#95033) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

Érdemes 4-ről 8Gb-ra bővíteni a memóriát egy Lenovo G50-70 notebookban? Lenne bármilyen érezhető változás?

(#95034) Blue Eagle válasza hitman77 (#95033) üzenetére


Blue Eagle
őstag

Szia. Nekem Lenovo Z50-70 van, szintén egy db. 4 Gigás modullal. Volt nekem Asus, 8 GB-tal is. A WoT szempontjából semmi változás nem lenne. Annyi hogy ne futass közben Chrome-t, sok megnyitott oldallal. Amúgy nehezen tellik be a 4 GB. Kissé gyorsabb lenne a memóriakezelés akkor, ha kettő egyforma modul lenne. elindulna a Dual-channel kezelés. Ennél sokkal de sokkal izmosabb gyorsulást SSD-vel érsz el. Néhányszor előfordul velem, hogy laptop funkciógombbal kilépek a játékból menet közben véletlenül. 25 mp alatt újra bennt vagyok (SSD).

[ Szerkesztve ]

(#95035) benvolio válasza zsolthee (#95032) üzenetére


benvolio
őstag

Hát igen, jó kezekben szemét kis tank tud lenni. ;]

(#95036) L4mie válasza zsolthee (#95032) üzenetére


L4mie
veterán

szimplán beteg :D :D szundunbúgicsén :D

itt a másik amit elküldött QB-nek

[ Szerkesztve ]

Dolgok amiket utálok: 1. fórumaláírások, 2. irónia, 3. listák

(#95037) MCGaiwer válasza Angel1981 (#94905) üzenetére


MCGaiwer
addikt

semmi baj nincs az artyval. az a béna akit lőni tud.

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95038) PR0JECTNR56 válasza MCGaiwer (#95037) üzenetére


PR0JECTNR56
addikt

Ezt így jelenlegi formájában kijelenteni elég durva csúsztatás, de az esetek többségében kétségtelenül valamilyen hibát kell elkövetni ahhoz, hogy az arty kiszedjen.

(#95039) #84221696 válasza MCGaiwer (#95037) üzenetére


#84221696
törölt tag

Szerintem sincs baj velük, mert a játékhoz hozzá tartoznak. De az szerintem nem igaz, hogy az a béna, akit kilőnek. Egy lassú, nehéz döggel nem lehet úgy furikázni, mint egy könnyű vagy közepes tankkal. Így könnyebben kiszámítható a nehezek mozgása. :)

[ Szerkesztve ]

(#95040) MCGaiwer válasza #84221696 (#95039) üzenetére


MCGaiwer
addikt

lassú nehéz döggel tudni kell mikor és merre lehet mozogni. Valamint figyelni, mikor és hova lőtt az arty és akkor van ~fél perced arra menni, amerre tetszik

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95041) zsolthee válasza L4mie (#95036) üzenetére


zsolthee
senior tag

A csaták száma és a 8 skill valóban "beteg", de a kivitelezés mesteri. :C
A napokban törtem a fejem, h melyik light tankot izzítsam be a küldetésekhez...azt hiszem meg van! :D

[ Szerkesztve ]

(#95042) Gyuri27 válasza zsolthee (#95032) üzenetére


Gyuri27
félisten

QB-nél bal felül melyik az a mod ami kiirja csata közben mit sebeztél és mennyit?

Amd - Radeon - Ryzen

(#95043) MCGaiwer válasza Gyuri27 (#95042) üzenetére


MCGaiwer
addikt

xvm beépülő

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95044) #84221696 válasza MCGaiwer (#95040) üzenetére


#84221696
törölt tag

Ja-ja. Nagy vonalakban igaz.
Csak van, amikor nem egy arty hegyezi a fogát az emberre, hanem kettő, három. :) Amikor mellém durrant az arty, hiába kezdek el manőverezni, jön a többi áldás is. :)
Mondjuk, én nem sírok az artyk miatt. Néha játszok is velük. :)

[ Szerkesztve ]

(#95045) Atti777 válasza zsolthee (#95032) üzenetére


Atti777
senior tag

Valamelyik nap az egyik csatában volt egy srác, a 12k csatájából 10k az ELC-ben volt. Sajnos a nevére már nem emlékszem, és a replay sincs meg :(

Путин, иди нахуй!

(#95046) jano_77


jano_77
nagyúr

Abban tud nekem segíteni vki, hogy vannak ezek az egyéni személyes "jutalmak" - +5% - 3x, +10%, +15% - aktiválni egyesével tudom vagy akár tudom a 3 db +5%-ost egyszerre is!?
Az már tiszta, hogy ha aktiváltam, akkor elindul a 6 óra és nem lehet szüneteltetni. De külön-külön lehet aktiválni vagy akár együtt is!? Hogy van ez?
Köszi előre is. :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#95047) MCGaiwer válasza #84221696 (#95044) üzenetére


MCGaiwer
addikt

leszámítva 2-3 tankot, mindegyikkel lehet úgy mozogni, hogy minden normális artis inkább keressen magának egy másik célpontot, akit könnyebb eltalálni.

#jano_77 egyszerre csak egy lehet aktív. Ha többet aktiválsz, akkor azok közül mindig a kisebb lesz érvényben. aktiválás után szüneteltetni, kikapcsolni nem lehet.

[ Szerkesztve ]

Amazon.co.uk, £50 értékű Gift Card cserélhető/eladó

(#95048) jano_77 válasza MCGaiwer (#95047) üzenetére


jano_77
nagyúr

Köszi a gyors választ :R

"egyenlőek között is mindig vannak és lesznek egyenlőbbek"

(#95049) #84221696 válasza MCGaiwer (#95047) üzenetére


#84221696
törölt tag

Az a baj, hogy pont a csata hevében kellene figyelni az artikra is. :)
Jól leköt egy IS-3, azon gondolkodom, hogy hova is durrantsak neki, mert amúgy lepattogok róla, majd azt veszem észre, hogy a garázsban gondolkodom azon, hogy az arty honnan tudott fenékbe lőni, amikor végig fedezékben voltam, meg előre-hátra mozogtam. :)
Mondjuk, nem is vagyok ász játékos, az tuti. :)

Szerk: amikor beszpottol az ellen, akkor el szoktam mozogni, általában merőleges irányban. Akkor nem is talál el, csak akkor, amikor nagy csatában vagyok. :)

[ Szerkesztve ]

(#95050) Angel1981 válasza MCGaiwer (#95037) üzenetére


Angel1981
veterán

Most ez hogy jön ide?

r1E3S3E7T tök másról írt, bár a megértéséhez valóban kicsit a dolgok mögé kell látni, elismerem. :)

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  PC játékok  »  World of Tanks - MMO
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.