Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89451) gyuribácsi88 válasza Tegla80 (#89448) üzenetére

Maximum annak tűnik butaságnak amiket ott mondanak, akik önigazolásképpen megkérdezik hogy a technika 50" led tv ugye jó? Ugye? Aztán írják neki hogy nem, nem jó mert gagyik a színek, rossz a menü, elmosódik még a lajhár mozgása is, és 50Hz-es a panel. Akkor erre általában az a válasz hogy "jaj de sznob itt mindenki) :DDD

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#89452) kentucky


kentucky
őstag

Nem tudjátok mi lehet a gebasz: vettem volna Rainbow Six Siege-t PS4-en, paypallal, le is vonta a pénzt, de aztán a Store kiírta, hogy hiba történt, pénzt stornózták, azóta pedig se online, se gépen nem enged vásárolni, sem paypallal, sem kártyával.

(#89453) zzola válasza jegenye77 (#89436) üzenetére


zzola
félisten

Én ~3 éve ~fél évenként voltam/vagyok konzolon/PC-n. Itt is igaz - mint PC-n - a sensitivity növelésével csökken a pontosság. Nincs két egyforma ember/kéz. BF3-ban pl. 100%-on használtam a kontrollert és az egeret is, mert csak a késelés volt a fontos. BF4-ben már rámentem a pontosságra, ott 40%-on áll a kontroller. Neked kell egy egészséges balanszot megtalálnod. Ezt elsődlegesen sok gyakorlással tudod elérni. BF4 locker vagy metró erre ideális lehet - ahogy fentebb is írták. Állóhelyből próbálj meg lőni, követni a célkereszttel az ellent. Itt tudsz játszani az érzékenységgel, alap helyzetben szerintem is használhatatlan!

(#89454) jegenye77


jegenye77
addikt

Ok! Köszönöm.
Akkor gyakorlás és gyakorlás.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89455) bandi0000


bandi0000
nagyúr

pont időbe jön a BF1, most jutottam el arra a szintre, hogy már kezdenek egyhangúvá vállni a BF4 mapok, ebbe a hónapba lesz a nyílt beta ugye?

Xbox One: bandymnc

(#89456) Tavares


Tavares
tag

Hali. A PS4 maximum milyen sebességű netet képes kezelni/kihasználni?

(#89457) echterion


echterion
nagyúr

Szerintetek mennyire éri meg előrendelni az F1 2016 Limited Edition verzióját? Olyan sok extrát nem látok benne, de eleinte az ára sem lesz szerintem sokkal olcsóbb.

**********

(#89458) kentucky válasza Tavares (#89456) üzenetére


kentucky
őstag

Gigabit-es port van benne, de PSN szerverek nagyon lassúak.

(#89459) nokia párti


nokia párti
őstag

Sziasztok!

Hiányosak az ismereteim a PS4 Modellek kapcsán. cuh1116A Széria mennyire megbízható? Nincs velük gond?

(#89460) Djuree válasza nokia párti (#89459) üzenetére


Djuree
félisten

egyikkel sincs gond már meg lett beszélve ezerszer. vegyél egyet oszt jáccál...nekem a legelső széria van, semmi baja azóta se. max az újak halkabbak de ez se teljesen igaz.

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#89461) TupacakonHUN


TupacakonHUN
csendes tag

Nektek kapcsolt már ki magától a gép?
Nem autómatikus kikapcsolás volt. Kimentem a konyhába, mire visszaértem ki volt kapcsolódva a PS. Nem rest mode. Teljes power off mode. Áramszünet nem volt, szóval most nem tudom erre fogni. Van itt is olyan, mint a PS3-nál, hogy random kifagy a rendszer? :F

(#89462) Lackooo84 válasza nokia párti (#89459) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nincs gond velük.

The Truth is out there...

(#89463) Csabee86


Csabee86
senior tag

Sziasztok.

Volt már itt aki csak kontrollert gariztatott? Csak és kizárólag hivatalos Sony szervízbe (RMD-Electronic Kft.) küldhetem el a kontrollert? (Telekomnál vásároltam a gépemet, ők nem foglalkoznak gariztatással)

Én hódmezővásárhelyi vagyok. Fontos lenne ha a közelben is el tudnám intézni.

Előre is köszönöm a segítségeteket.

(#89464) taki01


taki01
őstag

Sziasztok, olyan problémám van hogy ha berakom a lemez amikor a profil választás van akkor nem olvassa be és nem tudom elindítani a játékot. Ha beléptem akkor is el kell telnie egy 30-40 másodpercnek hogy berakjam a lemezt mert különben akkor se indítja el. Van erre valami megoldás vagy evvel együtt kell élni?

(#89465) nokia párti válasza Lackooo84 (#89462) üzenetére


nokia párti
őstag

:R
Djuree neked is köszi.

(#89466) A`rpi válasza TupacakonHUN (#89461) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem tapasztaltam még hasonlót, amíg nem rendszeres a probléma addig ne aggódj!

(#89464) taki01
Nem értem a problémád.

Lassan olvassa be a lemezt?
Vagy az zavar hogy a futó alkalmazást be kell zárni?

[ Szerkesztve ]

(#89467) james001 válasza nokia párti (#89459) üzenetére


james001
veterán

Vegyél bármelyik modellt,ez már nem olyan mint a PS3-nál volt hogy egyik jobb másik rosszabb. :D
Amúgy már ideje volt hogy a PS4 felé kacsingass ;] :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#89468) Lackooo84 válasza Csabee86 (#89463) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Inkább a Hireltech-be küldd.

The Truth is out there...

(#89469) kentucky válasza Csabee86 (#89463) üzenetére


kentucky
őstag

Én szegedre vittem be valami Sony alvállalkozó kft-hez, azonnal cserélték. A Metró felé van egy ipari park, oda vittem be valahová, de hívd a sony supportot, ők megmondják pontosan hova kell :K

(#89470) jegenye77


jegenye77
addikt

Itt 17 ojro a BO3?
Ez tényleg ennyi vagy valamit félreértek?!

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89471) v!ct0y válasza jegenye77 (#89470) üzenetére


v!ct0y
veterán

Ez egy account.

(#89472) jegenye77 válasza v!ct0y (#89471) üzenetére


jegenye77
addikt

És ez így ebben a formában mire jó?
Ebay en is árulják így.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89473) perge666 válasza nokia párti (#89459) üzenetére


perge666
veterán

Nekem olyanom van több mint 1 éve, és semmi baja.
Pedig használtan vettem, akkor volt 1 éves körül.

(#89474) v!ct0y válasza jegenye77 (#89472) üzenetére


v!ct0y
veterán

Sokat nem tudok az account megosztásról. Nem tudom mennyire biztonságos.

(#89475) Lackooo84 válasza jegenye77 (#89472) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Ez így ebben a formában arra jó, hogy a Sony szerint tiltott, amivel account/PS4 gép bannt kockáztatsz, valamint bármikor egy pillanat alatt visszaveheti a fiókot az eredeti tulajdonosa. Valamint itt a topicban sem szeretik, ha ilyesmikről van szó...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#89476) kentucky válasza Lackooo84 (#89475) üzenetére


kentucky
őstag

Így van és már kijátszani sem lehet, szinte minden kiskaput bezártak.

(#89477) jegenye77 válasza Lackooo84 (#89475) üzenetére


jegenye77
addikt

Ok! Értem.
Nem tudtam ezért kérdeztem. (még új vagyok itt)
De így akkor nem kockáztatok és én se foglalkozom vele.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89478) melega válasza Lackooo84 (#89475) üzenetére


melega
őstag

A playstation 4-es csoport nagy része szerintem fiatal iskolába jár egy két emberről tudom hogy elmúlt 30 éves.
Rosszul tudom?

[ Szerkesztve ]

(#89479) koncsik válasza melega (#89478) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Magamról tudom, hogy iskolába is járok (oktatni és vizsgáztatni) :DDD 47 bocs :B
Érdekes kérdés, magam a N topicban érdeklődtem a többiek kora után, de ez hogyan merült fel? :F

[ Szerkesztve ]

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#89480) melega válasza koncsik (#89479) üzenetére


melega
őstag

Értem.
Egy valamit nem értek a playstation 4-ek wifi kártyája olyan szar, hogy 100 kilóbit/s sebességgel tölt le.

Rákötöttem utp cat 5 kábellal a Routerre és 2 megabyte/s volt a letöltési sebesség.

Holnap jön a Blood and wine kiegészítő a Witcher 3 amhoz este fogom letölteni netkábelen keresztül

mivel apukáűm otthonról bedolgozik, és hogy ne kavarjon be az ineternetes munkájába.
Estére ki is kapcsolja a számítógépét emiatt.

Reggelre szerintem a ps4 le is tölti a 13 Gbos kiegészítő Blood and W(OFF)(/OFF)ine csomagot netkáűbelen keresztül.

(#89481) no01ricsi válasza melega (#89480) üzenetére


no01ricsi
tag

Ok
Érdekes dolgok ezek, tudtok ajánlani más ps fórumot?
Köszi

PSN ID: PRicsi83

(#89482) melega válasza koncsik (#89479) üzenetére


melega
őstag

Úgy merült fel hogy a legtöbben gyerekek és fiatalok akik játszanak. Viszont én 30 elmúltam mégis kedvelem a játékokat.

(#89483) melega válasza no01ricsi (#89481) üzenetére


melega
őstag

Bocsi illetlenség volt fölrakni. Én viszont imádom a ps4-es akciójátékokat.

(#89484) kentucky válasza melega (#89480) üzenetére


kentucky
őstag

Nekem PS4 Wifin keresztül szépen töltöget 40 Mbit/sec sebeséggel is :U

(#89485) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Játéknak játék, szóval jöhet ide:

Farming Simulator 17 Trailer

Live-Die-Respawn

(#89486) erahurka válasza echterion (#89457) üzenetére


erahurka
félisten

A forgalmazónál egyik napról másikra ez a Limited Edition lett a sima verzióból árváltozás nélkül. :U
Egyébként Aquánál egy ezressel olcsóbb.

(#89487) kentucky válasza oriic (#89485) üzenetére


kentucky
őstag

Játék fizikáján fejleszthetnének :/

(#89488) Adam_Shepard válasza oriic (#89485) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ejj, egy jóféle limited edition, vagy valami :C

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#89489) oriic válasza Adam_Shepard (#89488) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kis traktorral meg szénaboglyával meg malacokkal? :DDD

Live-Die-Respawn

(#89491) echterion válasza erahurka (#89486) üzenetére


echterion
nagyúr

Köszi a tippet.

**********

(#89492) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Sziasztok!
Olyan kérdésem lenne hogy játék mentéseket át lehet rakni másik profilra? Igy azzal a profilra vinném tovább. Mivel id-t nem lehet válatoztatni Igy szeretnék megoldani.
Köszi előre is a választ.

(#89493) Lackooo84 válasza kacsa2958 (#89492) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Röviden tömören: Nem.

The Truth is out there...

(#89494) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Akinek van kedve coopban tolni resi 5-6ot fobjon meg egy pü-vel.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#89495) Petreszku


Petreszku
senior tag

Sziasztok!

BR lemezről szeretnék filmet nézni a gépen. Kell valami app.-ot letölteni hozzá vagy csak a lemezt becsúsztatóm és indulhat a mozizás?

[ Szerkesztve ]

(#89496) Adam_Shepard válasza Petreszku (#89495) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Semmi nem kell, a media playerben elidítod és kész. Berakod a lemez és még oda is ugrik az ikon.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#89497) ldave


ldave
félisten

PS+ nélkül lehet mentést mozganti crosslplay Vita/PS4 játékok esetében? Pl. Broken Age.

A Slime draws near! Command?

(#89498) zzola


zzola
félisten

Még mindig mennyire rohadt szánalmas a Sony szerverparkja! Egy ~40GB-os játékból 12 óra alatt sikerült 12GB-ot letölteni! Szép teljesítmény! Érdekes módon Xbox meg az Origin app is ki tudja használni a teljes sávszélességet! :W

(#89499) Lackooo84 válasza zzola (#89498) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

PSN-ről sajnos csak asszisztálva lehet viszonylag normális sebességgel letölteni. Ami azt jelenti, hogy addig nyomkodod az X-et, amíg elfogadható lesz a letöltési sebesség, majd ha belassul, elölről az egész....

The Truth is out there...

(#89500) kovsol válasza Lackooo84 (#89499) üzenetére


kovsol
titán

Én este rányomok, hogy töltse le a dolgokat, majd másnap délutánra lejön mikor hazaérek melóból. Persze a gép addig rest mode-ban pihen. Nekem annyit nem ér, hogy ott üljek előtte és nyomkodjam.

May the Force be with you!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.