Hirdetés

2024. május 11., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88951) Ronam válasza dezs520 (#88949) üzenetére


Ronam
addikt

Felbontassal van a problema, a monitor csak 1680x1050-et tamogat, remote playt akartam ajanlani, de az sem megoldas, ha nem volt meg parositva laptophoz vagy telohoz.

[ Szerkesztve ]

(#88952) dezs520


dezs520
senior tag

Na,most sikerült rákapcsolnom egy megjelenítőre,ha kikapcsolom ezt a dhcp-t,akkor menni fog az lg monitorral,vagy a felbontás miatt akkor sem működik így?

(#88953) A`rpi válasza dezs520 (#88952) üzenetére


A`rpi
addikt

Mindenek előtt 720p re vedd le a felbontást. És a HDCP-t is tiltsd le.

(#88954) oriic válasza A`rpi (#88950) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

:C Így tudom szerkeszteni minden hónap végén. Thx.

Live-Die-Respawn

(#88955) dezs520 válasza Ronam (#88951) üzenetére


dezs520
senior tag

Ez a remotepay elvileg az lenne,hogy a gépet bekapcsolom,a telon elindítok egy kliens szerű progit,és a képet végülis a telón látom?

(#88956) A`rpi válasza oriic (#88954) üzenetére


A`rpi
addikt

Ettől függetlenül nyugodtan tedd be ide is, csak a kényelem miatt neked is jobb ha szabadon tudod szerkeszteni, és ennek köszönhetően naprakész a hivatkozás. :R

(#88957) A`rpi válasza dezs520 (#88955) üzenetére


A`rpi
addikt

PC-n is lehet a program WIN 8, vagy 10 kell az alkalmazáshoz.

[ Szerkesztve ]

(#88958) Ronam válasza dezs520 (#88955) üzenetére


Ronam
addikt

Igen, en laptopon hasznaltam mar tobbszor is, es gond nelkul futott. Telefonon meg nem probaltam, de videok alapjan ott is megy rendesen (root lehet hogy kell hozza).

(#88959) oriic válasza A`rpi (#88956) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Mindenképp, köszi. :R

Live-Die-Respawn

(#88960) dezs520


dezs520
senior tag

Hát a védelem kikapcsolva,a felbontásnál az összeset kipróbáltam,de monitorra dugva ezt írja ki a monitor: DIGITAL OUT OF RANGE
67,3khz / 60 Hz

Marad a régi tv mókolás,azért köszi fiúk,ez a remotepay meg jól hangzik,utánna nézek szifonon működik e... 👍🏼

(#88961) aizen92


aizen92
addikt

Tegnap lekaptam a Garden Warfare 2-öt, elindítom a gépet, és mint egy F–35 Lightning II-es úgy zúgott.
Gondoltam eljött hát az idő, így szétkaptam a gépet másfél év után.
Rengeteg laptopot szereltem már, és többnyire videókra támaszkodtam eddig.

Viszont annyira egyszerű ez a gép, hogy haddent írásával tettem egy próbát, de szinte nem is kellett csak néha néha rápillantottam, minden csavar megvan-e, mert hihetetlenül egyszerűen van összerakva a gép. egy mérnöki csoda, élmény volt az operációt végrehajtani a kis PS4-en.

pasztázás és ( egy gyötrelmesen hosszú ) ventillátor lapka takarítás után, a gép meg se szólal bekapcsoláskor.
Játék elindítva, fel se bőg.

Úgyhogy akinek már lejárt a gari ajánlom, hogy pasztázza újra, nagy ugrás a gyári hulladék paszta és a saját között.

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#88962) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

Vásárolt mostanában valaki Store-ból?

Én most próbáltam a kártyámat hozzáadni a fiókomhoz, de azt írja ki hogy rossz kártyaszámot adtam meg. Nem hiszem el, hogy a Sony szolgáltatások terén ekkora sz*r. Párom kártyáját is próbáltam hozzáadni és ugyanez az üzenet fogadott.

Tapasztalt valaki hasonló problémát?

ui.: Magyar store-ról van szó és magyar kártyákról.

(#88963) Adam_Shepard válasza Kakaduku (#88962) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Előfordul az ilyesmi. Viszont ne vidd túlzásba, mert 48 órára letilthatja az ilyen akciókat (vásárlás :D:D).

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88964) Kakaduku válasza Adam_Shepard (#88963) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Akkor lehet, hogy letiltott már, bár nem vásárolni akarok csak beállítani a kártyát és majd utána vásárolni.
Arra is gondoltam, hogy mivel a régi bankkártyámat most töröltem, akkor is van valamennyi türelmi idő a az új kártya rögzítésére. Nem tudom, de már a laptopon az enter lassan kettétörik. :W :DDD

(#88965) Adam_Shepard válasza Kakaduku (#88964) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

kb. a második után hagyd rá, mert ezer %, hogy nem fog menni. De, hogy ne legyünk pesszimisták, azért próbáld meg PC-n is beállítani. Ha úgy sem megy, akkor várj.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88966) Kakaduku válasza Adam_Shepard (#88965) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Akkor majd próbálkozok vele holnap.
Nagyon érdekes, hogy próbáltam gépen is, Playstation-ön is, kettő kártyával, valamint még a PayPal-hoz is hozzá van adva a kártya és gondoltam, hátha azzal megy, de azzal sem vette le a pénzt.

Ez valami anomália.

Na mindegy, akkor mára ráhagyom a dolgot.

[ Szerkesztve ]

(#88967) MerLinh válasza aizen92 (#88961) üzenetére


MerLinh
senior tag

egy jó kompresszor csokákra képes =) főleg ha sok a műszaki eszközöd és poros a lakásod

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88968) kentucky


kentucky
őstag

PSN szerverek csak nálam krepáltak be? Hitelesíteni kellett a mailem :U Még jó, hogy csak 3. éve vagyok PSN Plus előfizető...

[ Szerkesztve ]

(#88969) Elims válasza oriic (#88954) üzenetére


Elims
veterán

Vagy inkàbb Mi "Thx".

Neoteric: Miért ne lehetne ide kitenni a "csatornàd"?Ez tiltott vagy vmi visszaélés lehet belőle?Szerintem nagyon hasznos lenne.

Mki:
Megfogalmazòdott bennem vmi. (Leírni màr gondban leszek vele,de remélem kisilabizàljàtok,hogy mi lesz az értelme. :-) )
Van ugye a sniper elite 3.Most akciòs.Én nagyon szeretném platinàzni,de fix embert nagyon nehéz rà talàlni (külföldiek lennének többen,de én nem kelek fel éjjel 2-3òra felé,hogy tudjak velük jàtszani).
Szòval most akciòs és szeretnék egy fix tàrsat heti egy-két alkalomra.Olyan embert keresek akit érdekelne a jàték -tényleg jò!-,de most anyagilag nem engedhetné meg magànak a megvételt.
Kipròbàlhatnànk azt,hogy vki kívànsàglistàra teszi és én megveszem neki (àllítòlag lehet ilyet).
Ő pedig elküldi nekem a vételàr kb.80%-àt akkor ha lesz pénze.Jò nekem két részletben is.
Himpli-hampli neve nincs ember ne írjon ezügyben,mert elhajtom csak olyan aki szokott ide beírogatni.
Soha,senkinek,sehol nem fogom kiírni,hogy xy volt az. Ez 100%. (A személyesen ismerős tudja,hoy tényleg ilyen vagyok...)
Azt a rizsàt meg hagyjuk,hogy "Akinek nincs pénze ne ps4-ezzen." Ez hihetetlen gagyi szöveg és leginkàbb azok nyomjàk akik még egy 3e-s jàtékot sem tehetnének meg,de vhogy kiszorítjàk kenyér helyett.

A jelentkezést köszönöm! (Nekem is jò lenne.)

Szerk.:
Merlinh: A kompresszor több kàr mint haszon.

[ Szerkesztve ]

(#88970) oriic válasza MerLinh (#88967) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Kompresszorral csak óvatosan.

Live-Die-Respawn

(#88971) kentucky válasza kentucky (#88968) üzenetére


kentucky
őstag

Mégsem jó, nem tudom, hogy mi van GTA V egy perc után ledob, addig minden okés. Ezután PSN Store sem működik :/

(#88972) A`rpi válasza MerLinh (#88967) üzenetére


A`rpi
addikt

Én nem javasolom sem a kompresszort, sem a sűrített levegő használatát.

Egyrészt előfordulhat páralecsapódás, másrészt ha a ventilátort nem fogod le, akkor az is tönkremehet.

Ennek megfelelően szétszerelés nélküli kompresszorral vagy akármi mással való befújkálást én nem javaslom.

(#88973) N@idia válasza aizen92 (#88961) üzenetére


N@idia
őstag

Nekem lejárt már a garancia, de félek szétszedni és tartok attól is hogy elronthatom... Pedig az enyémre is ráférne már egy alapos tisztítás és pasztázás is :R Ha Szervizbe elviszem vajon mennyit kérnek el egy újra pasztázásért meg a takarításért ?

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#88974) A`rpi válasza N@idia (#88973) üzenetére


A`rpi
addikt

(#88975) toompa


toompa
őstag

Doom US store-on 30 dollár.
Hátha megvenné még valaki rajtam kívűl.
:)

(#88976) eisento válasza N@idia (#88973) üzenetére


eisento
addikt

Lackooo forumtars sztem tud neked segiteni, es o legalabb minosegi munkat vegez.... sztem irj neki

en az elso szerias gepemet magam szedtem szet es takaritottam + paszta. igaz azota vettem mgs bundle-t de mai napig mukszik a gep :)

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#88977) kentucky


kentucky
őstag

Nektek jó a PSN? GTA Online-ra már fel sem enged :(

(#88978) sting2 válasza kentucky (#88977) üzenetére


sting2
addikt

Jó.
Angol account - Magyar kártya és még a vásárlás is ment... ;]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#88979) kentucky válasza sting2 (#88978) üzenetére


kentucky
őstag

Hát igen, a pénzt lehúzta nekem is PSPlus előfizura, de GTA Online nem nagyon akar menni :/

(#88980) zzola válasza kentucky (#88977) üzenetére


zzola
félisten

Nekem is jó, HUN acc, mobilnetről és kábelnetről is...

(#88981) kentucky válasza zzola (#88980) üzenetére


kentucky
őstag

Hát akkor ez egy rebuild lesz vagy nem tudom :S

(#88983) A`rpi


A`rpi
addikt

Mai nap befejeztem a Hardline-t, nem volt egyszerű, meglehetősen időigényesre sikeredett a multis trófeák miatt, nem véletlen hogy idáig ~80 ember teljesítette csupán. :B

(#88984) kentucky válasza A`rpi (#88983) üzenetére


kentucky
őstag

Gratula. Ezek szerint te voltál eddig a leggyorsabb :D

(#88985) zedok


zedok
senior tag

Hello!

Gondolkozok PS4 vételén - de ugyan a kisördög nem alszik (Xbox One) - és az a kérdésem, hogy a multi PS-en mennyire használható?

Köszi!

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#88986) Tegla80 válasza zedok (#88985) üzenetére


Tegla80
addikt

Mire gondolsz?
Amugy pont annyira,mint boxon,de itt soxor jobb a felbontas es tobb az fps nameg 2× annyi gep van kint,igy tobb player....
Asszem nem hagytam ki semmit. :D
Jah,de .....ide meg jonnek only ps cimek mig odat mar ezt is bealdoztak...

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#88987) zedok válasza Tegla80 (#88986) üzenetére


zedok
senior tag

Koszi, erre voltam kivancsi. Neztem videokat YT-n a legtobben meg lehuztak a PS+, mivel nem kiforrott stb bar ezek a videok mar regebbiek voltak..Plus elofizetes melle jar / kiprobalhato havi 2 jatek?
Vagy mi az ami emellett szol xbox one helyet? (360om volt regebben, a kontroller jo volt kb ennyi) most meg kivancsi vagyok milyen a sony konzolja.

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#88988) N@idia válasza zedok (#88987) üzenetére


N@idia
őstag

A 2 játék nem csupán kipróbálható, hanem örökre a tiéd csak annyi gáz hogy ha játszani akarsz velük akkor lennie kell PS+ előfizetésnek, de az meg úgy is lesz ha multizni akarsz :) Szóval mondhatni ingyen kapod őket minden hónapban és mostanság elég jókat is adnak, utoljára az NBA 2K12 adták vagy melyiket :) A PS4 kontrollere nekem nem igazán jött be, de hozzá lehet szokni. Szerintem az Xbox kontrollere kicsivel jobb főleg hogy ma volt is szerencsém kipróbálni nagyon jó a fogása és eléggé kézre áll rendeltem is belőle egyet PC-hez :B

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#88989) zzola válasza zedok (#88987) üzenetére


zzola
félisten

Nekem többször volt mindkettő konzol. Az exclusive címek sosem érdekeltek, csak FPS-t játszom. Erősebb gép miatt jöttem vissza PS4-re, de a XO is rendben van szerintem. A PS+ nekem egy parasztvakítás....
Multi címeknél meg jól jön a majd dupla annyi játékosszám....

(#88990) MerLinh válasza Tegla80 (#88986) üzenetére


MerLinh
senior tag

miért jön valmi xbox exluziv játék psre?=)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88991) A`rpi válasza MerLinh (#88990) üzenetére


A`rpi
addikt

Még lehet azt is megérjük.
Amúgy a PC-re gondolt mint alternatív platformra. Tudni illik Forza, és Halo bizonyos részei elérhetőek...

(#88992) gamegod


gamegod
senior tag

No man's Sky vélemények??

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#88993) oriic válasza gamegod (#88992) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Majd hétfőtől lesznek.: :D

Eddigi videók alapján két lehetőség van. Vagy nagy bukta, vagy egy élvezetes sok száz órás csoda lesz.

Live-Die-Respawn

(#88994) front3r válasza oriic (#88993) üzenetére


front3r
őstag

Mindenesetre aki már 2 hete tolja, azt tolt egy review-t róla:
Erősen spoileres lehet, csak az nézze meg, aki nem bánja!
Én is csak az utolsó 20mp-be kattintottam bele, és ott ennyit mondott: "Ne hagyjuk a hype vonatot meghalni, mert ez egy nagyon nagyon jó játék!" :D

Tehát úgymond megvan az első értékelés róla. :)

PS5, PSVR2 -  iPhone 14 Plus, Watch S7, iPad Pro(2021)

(#88995) oriic válasza front3r (#88994) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Leakelt verzióról review-ot írni majd az alapján véleményezni a játékról nem a legjobb ötlet. Nem véletlen, hogy hétfőig nem kapunk tesztpéldányokat (nem csak mi, senki a világon), akkor jön valami nagy patch a játékhoz.

Live-Die-Respawn

(#88996) Elims válasza A`rpi (#88983) üzenetére


Elims
veterán

Nehogy azt mond,hogy eddig tartott kivinni???????
Nem mondod komolyan,hogy Ezért jàtszottàl vele hònapok òta!!!!Amikor bekapcsoltam a gépet és megnéztem,hogy ki mivel jàtszik,téged mindig ezzel a battlefield-del làttalak.Azt hittem,hogy olyan làzban vagy mint amiben én szoktam lenni a gta-val amikor elkap a gépszíj és csak az.
Te a végigjàtszàsért csinàltad?????
Iszonyat kemény vagy!!!!!Asztakurva!!!!!
(Kàr,-Most- hogy te vagy a topikgazda,mert még jobban ajnàroznàlak. :-)))) )
Tényleg nagyon komoly!!!!
GRATULÁLOK!!!!!!
'hàt azért a Nagy Triò nagyon ott van a szeren. :-)))
(James,Fausto és Te -sorrend mindegy-. :-)) )
80ember..baszki..iszonyat. :-))
Mazochistàk vagytok gyémàntbòl. :-)

Szerk.: Jaa,meg a Nokiapàrti féle gran turismo 5 platina sem utolsò.. :-))))

Zedok: Szia!

Ha ps4 mellett döntesz,ezt a mondatod jòl jegyezd meg,nehogy csalòdàs érjen: "A PS+ nekem egy parasztvakítás...."
Ha nem alapozol a havi jàtékokra nem lesz gàz.
Mellette ott van a felhőbe mentés.A jàtékokban elért eredményeid a gép felküldi egy online tàrhelyre és így nem vesznek el egy esetleges gép elromlàsakor.

[ Szerkesztve ]

(#88997) oriic válasza A`rpi (#88983) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Nagy gratula hozzá, nekem kb türelmem nem lenne kiplatinázni. :R (szerk: a 80-as szám az biztos ok? TR-en közel 500 embert írnak platinához És ezek ugye csak az oldalra regisztrált emberek száma.)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#88998) melega


melega
őstag

Playstation 4-es játékok tudjátok mért tetszik jobban a Watch Dogs 2, és a Mafia stílusú játékok minrt a Tom Clancy's THe Divison, vagy más lövöldözős játékok?

Számos auto tolvajlás, számos autós üldözésre ad lehetőséget.
Egyébként én azokat a játékokat szeretem ahol adott egy nyilt világunk és kinyírtok mindenkit mint a Batmanben.

[ Szerkesztve ]

(#88999) Elims válasza melega (#88998) üzenetére


Elims
veterán

Ha az tetszik akkor pròbàld ki a gta-t is.Rajta is ragadsz -mint egy party-s éjszaka utàn a dolgon-. ;-)

SZERK.: (!)

Online-ra gondoltam.

[ Szerkesztve ]

(#89000) melega válasza Elims (#88999) üzenetére


melega
őstag

A 4. és 5. részt is végigjátszottam, kivéve az UV lámpás rejtett küldetések.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.