Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89251) N@idia


N@idia
őstag

Valaki meg tudja nekem mondani mennyien játszanak még a BF hardline játékkal ? Mert 750ft volt felesbe a játék és hát ennyit szerintem simán megért most a nyári akcióban :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#89252) zzola válasza N@idia (#89251) üzenetére


zzola
félisten

(#89254) N@idia válasza zzola (#89252) üzenetére


N@idia
őstag

Ohh nagyon jó akkor nincs még ez kihalva PS4-en :DD :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#89255) Def26


Def26
félisten

semmi. :D

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#89256) Twistee


Twistee
csendes tag

Melyik az az call of duty ami a legkevesbé "ugra-bugrálós"?

(#89257) gyuribácsi88 válasza Twistee (#89256) üzenetére

ghosts

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#89258) killer095 válasza gyuribácsi88 (#89257) üzenetére


killer095
őstag

black ops 2 az egyik legjobb "boots on the ground" cod
A ghost meg annyira boots on the ground hogy kimerem jelenteni az szó szerint egy kemper szimulátor

[ Szerkesztve ]

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#89259) Jimy83 válasza killer095 (#89258) üzenetére


Jimy83
aktív tag

Felteszem itt is a kérdést a destiny topik halottnak tűnik :
Vettem gameshopptól használt PS4 Destiny The Taken King Legendary Edition-t..
Viszont nem tudom aktiválni a Taken King DLC-t a reedem code-al, azt írja hogy használatban van.
"This Playstation Network Card number has already been used "
Gondolom előző tulaj aktiválta így én már nem tudom, megoldás erre létezik vagy csere ?

(#89260) gyuribácsi88 válasza killer095 (#89258) üzenetére

Jó, csak mivel a ps4 topicban vagyunk, gondolom olyan COD részre gondolt ami van is ps4-re, és mivel a BO2 nincs ps4-re, így csak a ghosts marad ami nem ugrálós.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#89261) zzola válasza gyuribácsi88 (#89260) üzenetére


zzola
félisten

:DDD

(#89262) boost


boost
addikt

Ahhoz képest, hogy mekkora hype volt, nem pörög a topik a No man sky-ról.

(#89263) A`rpi válasza Jimy83 (#89259) üzenetére


A`rpi
addikt

Sajnos aktiválták a kódot, így kvázi egy alap kiadású játékot vásároltál. :(

(#89264) hdpeti


hdpeti
tag

Sziasztok.

Kis segítséget kérnék.
Eladtam a Ps4-em,melyik verziót válasszam a "tisztításhoz":-Restore default settings,vagy a -Initialise ps4?
Valamint hol tudom visszaállítani,vagy törölni azt a funkciót hogy ne vonják a pénzt a bankártyámról autómatikussan a Ps+,ha lejár!
Elöre is köszönöm.

"...te Péter vagy,azaz kőszikla..."

(#89265) Elims válasza perge666 (#89201) üzenetére


Elims
veterán

Csinálj egy új accountot,majd azon aktíváld a 14napos free-t.Azt beállítod elsődlegesnek és 2 hétig mehet a téma. ;-)
Írj rám ha belemerülnél. :-)
Assassins creed 4-et már rég elfelejtettem -sajnos-,azóta már végig játszottam egy-két assassins creed-et.Ha lesz vmikor újabb megjelenés első nap megveszem.Nekem nagyon tetszik a széria.
Witcher 3-ról már írtátok többen,hogy nagyon jó.Mostanában biztos nem merülnék egy ilyen játékba,rengeteg idő kellene hozzá.

Eczke: Ha a videóban te játszol,nem lennék sehol ellened... :-)

(#89266) Adam_Shepard válasza Elims (#89265) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Én most Witcherezek és van, hogy leülök, aztán hajnali 3 :D Eszméletlenül tartalmas játék, magyar felirattal és sok jól megírt karakterrel. Nem véletlenül kapott valami 3-400 díjat.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#89267) ThySoul válasza Adam_Shepard (#89266) üzenetére


ThySoul
senior tag

Én anno két hónapig csak azt nyúztam. Az egyetlen hibája talán annyi, hogy a witcher megbízások kissé egykaptafák. (mármint a menetük) Ettől függetlenül Top3-mas játék a Life is Strange és a Fable 2 mellet.

(#89268) gyuribácsi88 válasza hdpeti (#89264) üzenetére

Először is szégyelld magad mert eladod a ps-t, másodszor válaszd az Initialise ps4 funkciót, a harmadszor pedig a ps+ automatikus meghosszabbításával kapcsolatos információt megtalálod a 4000 oldalas topic összefoglalóban ;] (mert azt most én se tudom fejből)

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#89269) A`rpi válasza hdpeti (#89264) üzenetére


A`rpi
addikt

Valamint hol tudom visszaállítani,vagy törölni azt a funkciót hogy ne vonják a pénzt a bankártyámról autómatikussan a Ps+,ha lejár!

[link]

(#89270) Bazsi1987 válasza boost (#89262) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem mindenki ki vár ☺

(#89271) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
nektek volt már olyan hogy a sony-tól jött email, hogy változtassak jelszót.?

 iPhone 15 Pro

(#89272) Mister_X válasza boost (#89262) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Van saját topicja, de amúgy senki sem ér rá átadozni róla (én sem ;]).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#89273) zedok


zedok
senior tag

Hello! Hulye kerdesem lesz, de mi ertelme van a BF4be a csapatomat engagelni? (Campaign) Marmint azt ertem h az altalam latott ellenfeleket tuz ala veszik, de nem lovik le oket. Vagy nem lattam volna ilyet. A celzas meg katasztrofa a reszemrol..online jatekokat egyelore messze elkerulom. :)

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#89274) koncsik válasza boost (#89262) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

egy NMS vélemény...

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#89275) belan válasza ThySoul (#89267) üzenetére


belan
addikt

én másfél hónapig nyomtam és a witcher megbízásokat nagyon élveztem kevés ilyen jó tartalmas játék van és szórakoztató ,a legtöbb openw játék egy idő után unalmas lesz ,de witcher oda szögezett mind végig a képernyő elé

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#89276) Mister_X válasza koncsik (#89274) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Már írtam a NMS topicban... röhej, hogy hová süllyed a színvonal.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#89277) perge666 válasza Elims (#89265) üzenetére


perge666
veterán

Nem kell ahhoz új acc, még ezen sem használtam fel a 2 hetet, jelenleg tervbe sincs.

Most sok a házimunka, W3-ra sincs időp, multizni szintúgy....

(#89278) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Valaki tett már a gépére matricát/fóliát?Később levehető roncsolás nélkül ha meguntad?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#89279) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

The Last Guardian képek

Live-Die-Respawn

(#89280) boost válasza koncsik (#89274) üzenetére


boost
addikt

Ezt láttam, de látszólag túl sok a spoiler, abbahagytam az olvasását. Engem csak egy "hú, de fasza", vagy "áh, túl van hypeolva, de azért elég jó", esetleg egy "X óra után uncsi" vélemény érdekelne. :D

(#89281) boost válasza oriic (#89279) üzenetére


boost
addikt

Ezeket látszólag a PS3 topikba kéne rakni. :DD

(#89282) pomk válasza boost (#89262) üzenetére


pomk
őstag

Ez a topik azért éledezik...

(#89283) ViharVadász válasza Madwe (#89240) üzenetére


ViharVadász
őstag

Bocsánat, hogy csak most válaszolok, tegnap délutános műszakba voltam. Onnan meg ugye picit nehezebb válaszolni, főleg ha a főnökök még ott lihegnek a nyakamba. :D
Elsőnek is köszönöm mindenkinek a válaszát! :R
Tudomásom szerint nekem is dinamikus IP címet ad a szolgáltató, de ezek szerint nem publikusat, mert akkor nem ajánlotta volna fel ennek a lehetőségét. Korábban is volt már más oldalakon, hogy letiltottak engem aztán egy két nap után az a probléma el is hárult mikor kaptam új IP-t, de itt valamiért benyomták a durcit a szolgáltatónál és most nem adnak újat, vagy csak nem publikusat. :D No de amint megjön a fizetésem, akkor inkább beadom a kérvényt, nekem már nincs kedvem az ügyfélszolgálattal szórakozni, én csak játszani akarok és élvezni a PS4 adta multis lehetőségeket. :R

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#89284) baphomet válasza crue (#89243) üzenetére


baphomet
senior tag

Nekem majd' egy hétig tartott míg egyáltalán postára adták, és utána még 10 nap volt mire végre megérkezett.

(#89285) rezy89


rezy89
tag

Üdv! Tudja valaki, hogy az SW Bá'ttlfront hányadán áll most? ingyenes cuccok jöttek ki a kezdeti soványka tartalomhoz képest vagy csak fizetős? Olcsón be tudnám szerezni, azért kérdem érdemes -e vele foglalkozni...

(#89286) Djuree válasza rezy89 (#89285) üzenetére


Djuree
félisten

úgy tudom ingyenesek. ha fizetősek lennének nemigen tolná már senki. elő volt rendelve nekem, 1 hét után eladtam, pedig durva sw fan vagyok. rettenetesen gyenge lett, a graf az egyetlen pozitívum. egy bf4 féle fejlődési rendszerrel már elégedett lettem volna...de még egy bf3 félével is..

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#89287) rezy89 válasza Djuree (#89286) üzenetére


rezy89
tag

Hmm :S köszi a választ! Filózok még rajta azért egy keveset, ha nem ez akkor MK X lesz belőle...

[ Szerkesztve ]

(#89288) Djuree válasza rezy89 (#89287) üzenetére


Djuree
félisten

mk x-el sztem jobban jársz, az fasza. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#89289) tonerz válasza rezy89 (#89287) üzenetére


tonerz
aktív tag

Én december óta nyomom a Battlefrontot, kb 250 óra multim van benne de én még mindig élvezem :)
Jöttek ingyenes kiegek is főleg az "offline" részhez, de ezekkel nem igazán foglalkoztam a multi miatt.
Fizetős dlc az Outer Rim (nagy kedvenc) és a Bespin, szeptemberben pedig a Death Star jön.
Ja és platformok közül multiban Ps4-ről vagyunk a legtöbben.

(#89290) heihachi válasza Djuree (#89286) üzenetére


heihachi
addikt

Pedig csak fizetős dlc van (talán egy kivételével?), ráadásul elég drágán, és mégis nagyon sokan játszanak vele.

Egyébként isten őrizz a BF4 bármely játékelemétől ebben a játékban szerintem, ez pont így jó ahogy van :)

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#89291) Madwe válasza boost (#89262) üzenetére


Madwe
nagyúr

Persze, mert az űr titkait keressük, nincs időnk holmi földi baromságokkal foglalkozni :P A saját topikjában azért van valamennyi élet, s ezek a dolgok szvsz amúgy is inkább oda valóak mint a ps4 topikba.

Az omegonos részhez ide spoilerezek, mert ott nincs spoiler tag:

Szóval ezt a ritka nyersanyagot elvileg a földi állatok etetésével lehet szerezni, de akkor is random hogy mit kuláznak ki. Mindenesetre érdemes etetni az állatokat, mert késöbb fejlesztésekhez nagy szükség lesz rá.

[ Szerkesztve ]

(#89292) Djuree válasza heihachi (#89290) üzenetére


Djuree
félisten

akkor még jó h ingyenesnek voltak anno beharangozva a multi dlc-k is. :W
azért a bf4-ben elég sokrétű a fejlődési fa, sok fegyverrel, kiegészítővel, itt meg szinte alig van valami, semmi nem motivál arra h minél több xp-t szerezzek, ez pedig manapság nekem kevés, sok éve a cod1-nél még elég volt h nem lehetett fejleszteni semmit sem, nem volt szintlépés csak játszottam. nekem nincs ismerősöm akivel játszhatnék, ha lennének haverok akkor lehet más lenne...

[ Szerkesztve ]

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#89293) Neoteric válasza boost (#89280) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez spoiler mentes. [link]
Ez így nekem gyíkfing, majd max ha $10-ért lesz utánam dobva karácsonyi akcióban, akkor talán..

PSN: ne0teric_sAN

(#89294) Madwe válasza Neoteric (#89293) üzenetére


Madwe
nagyúr

Procedurális játékban sztorit várni, lol.

(#89295) perge666 válasza Neoteric (#89293) üzenetére


perge666
veterán

Ugyanígy vagyok vele én is. :K

(#89296) tonerz válasza Djuree (#89292) üzenetére


tonerz
aktív tag

ingyenesnek voltak anno beharangozva a multi dlc-k is

A Battle of Jaku az, a többiről nem emlékeszem hogy szó lett volna hogy ingyenes lesz, ráadásul a bf4 dlck java is fizetős volt, csak mostanában volt rövid ideig egy kettő ingyenes.

Az hogy a bf4 fejlődési rendszere sokrétűbb ok, de azért itt is van bőven motiváció a fejlődésre, az meg hogy semmit nem lehet benne fejleszteni/fejlődni egyenesen hülyeség.
Például egy shadow trooper eléréshez 60-as szint kell, amit nagyon nem fogsz hiphop csak úgy elérni.

Nekem sincs magyar ismerősöm aki játszik vele, mégis tökéletesen elvagyok úgy hogy vadidegenekkel nyomom és nekem ez nagyon jó móka. Munkámból kifolyólag emberekkel kell foglalkoznom és tökéletes egy hülyékkel telezsúfolt nap után leülni és 1,2,3 órát aprítani benne.

Persze elfogult is vagyok valamennyire, mert imádom a star wars univerzumot.

[ Szerkesztve ]

(#89297) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Én majd beszerzem, ha ők fizetnek 10$-t. :D

The Truth is out there...

(#89298) boost válasza Neoteric (#89293) üzenetére


boost
addikt

Na, pont ilyen review-re gondoltam. Sajnos, nem túl bíztató. :U

Nálam ez még mindig a 40$ kategória, nem értem, hogy ezen mi 60$.

[ Szerkesztve ]

(#89299) Madwe válasza boost (#89298) üzenetére


Madwe
nagyúr

De nem értem mit vártatok tőle, illetve a cikk szerzőjét nem értem leginkább. Ez teljesen egyértelmű volt az elejőtől, h egy scifi minecraft lesz űrhajókkal, amit tökéletesen teljesített, sőt. De egy ilyen játéktól sztorit vagy kidolgozott harcmenetet várni szerintem marhaság.

Az ár valóban lehetett volna 40, sőt 30 usd, de a hype miatt sztem érthető hogy 60ról kezdtek.

Én is csak féláron akartam beszerezni, de végül nem bírtam magammal :D Mondjuk én úgy vagyok vele, h ami legalább 20-30 órára leköt az megér nekem ennyi pénzt, itt ezzel meg nem lesz problémám, azt hiszem :D

[ Szerkesztve ]

(#89300) ldave válasza Madwe (#89299) üzenetére


ldave
félisten

Ráadásul ahogy olvasom nagyrészt jelenleg single player élmény a játék, szóval semmit se veszít az értékéből, ha 2-3 hónap múlva, féláron áll neki valaki.

A Slime draws near! Command?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.