Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89801) sittes79


sittes79
addikt

Csákány,

70-be vennék egy használt ps4-et! Mit vizsgáljak a bevizsgáláson? Hol van a gép achilles sarka?

(#89802) A`rpi válasza andro93 (#89797) üzenetére


A`rpi
addikt

Ár szempontjából drága pl a Max Payne, és tény hogy eljárt felette az idő,
de ettől függetlenül szerintem minőségi játék.

PS4es átitat minőségét nem tudom, de magát a játékot ismerem, és szeretem.

[ Szerkesztve ]

(#89803) Nayrobi válasza Citroware (#89800) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem szimulátor, de kormánnyal teljesen jó a dc és eléggé más is mint kontrollerrel, nincs vele semmi baj.

(#89804) A`rpi válasza sittes79 (#89801) üzenetére


A`rpi
addikt

használt gépnél mire kell figyelni, vagy mik az általános dolgok?

Hivatalos sony garancia papír, számla legyen, és a garancia matricák sértetlenek legyenek (gép hátulján). Ha ezek rendben vannak, nagyon nem tudsz melléfogni, maximum egy köröd lesz a szervizbe, ha rosszalkodna a masina.

Bekapcsolt állapotban érdemes ellenőrizni HDMI csatlakozó állapotát,
( mozgasd meg óvatosan PS4 csatlakozójánál, a HDMI kábelt.)

Monitoron/ TV-n nem szabadna hogy elváltozás látszódjon.

Mikor megnézed a gépet, egy lemezt érdemes lenne feltelepíteni, és játszani vele, BD meghajtó ellenőrzése végett.

Multiba is menj fel nem jellemző hogy bannolják a gépeket de azért nem árt csekkolni.

Ha játszol egy picit, akkor a JOY-t kézbe veszed, gombokat nyomkodd át, hátsó ravaszok L2, R2, van akinél nyikorog, ezzel különösképp nem kell foglalkozni, ha amúgy jól működik, nekem például egy idő után abba maradt a nyikorgás.

[ Szerkesztve ]

(#89805) Nescafé


Nescafé
őstag

üdv
Az miért van hogy vagy 2-3 naponta nem tudok belépni a psn-re mindig meg kell változtatni a jelszómat.

 iPhone 15 Pro

(#89806) káen válasza Nescafé (#89805) üzenetére


káen
tag

Az utóbbi pár napban nálam is ez a probléma.

(#89807) EczkE válasza Citroware (#89800) üzenetére


EczkE
addikt

Soha senki nem mondta hogy a DriveClub szimulator. Es de, kormannyal sokkal elvezetesebb mint kontrollerrel. :K

Asszem mindenféleképpen!

(#89808) kacsa2958


kacsa2958
csendes tag

Sziasztok!
van egy Thrumaster t80 kormányom a gondom a következő.
Játék közben egyszer csak nem reagált semmire.Minden gomb mükődik csak jobbra,gáz,fék nem reagál.
Érdekes hogy balra mükődik. Újra inditottam a ps-t és nem akkar mükődni.Mi lehet a gond?
Köszi

(#89809) gyuribácsi88 válasza kacsa2958 (#89808) üzenetére

Mondjuk tönkrement?

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#89810) kacsa2958 válasza gyuribácsi88 (#89809) üzenetére


kacsa2958
csendes tag

2 nampja vettem remélem nem.
The crew-el játszotam amikor leált a crew-es szerver és azota nem mükszik egyik autos játékban sem. Az a furcsa hogy minden gomb mükszik csak ép jobbra,gáz, fék nem.

(#89811) sting2 válasza kacsa2958 (#89808) üzenetére


sting2
addikt

A technika néha megtréfálja az embert.
Nekem a Destiny, egyik kulcsfontosságú kapujában nem veszi be az egyébként jó joystick "négyzet" gombját...

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#89812) Def26


Def26
félisten

Nem igazán tudom hova linkelni, hogy ne legyen sértődés. :D A tömör lényeg, hogy a Wii U megelőzte az xbox one -t, a ps4 -ből meg majdnem 5x annyit adtak el mint a boxból.

Német konzol eladási adatok. Forrás

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#89813) Tegla80 válasza Def26 (#89812) üzenetére


Tegla80
addikt

Azert probald meg odaat is beszurni a linket,hatha erdekli oket is. :DDD
(pedig kint mar tenyleg xarert/pisiert adjak a fat one-t,mint azt a one topikban ujra es ujra felbukkano linkekbol latjuk....)
Jah es koszi....most mar tudom mire bontom a kovi sort a mai este. :D

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#89814) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Valaki tudja hogy a Titanfall 2 Open Beta mikortól lesz tölthető?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#89815) Madwe válasza Tegla80 (#89813) üzenetére


Madwe
nagyúr

Pedig most volt egy hónap amikor amerikában megelőzte az xone eladása abban a hónapban a ps4ét, nem kell piszkálni őket!

(#89816) Tegla80 válasza Madwe (#89815) üzenetére


Tegla80
addikt

Igaz. One azoknak eleg bajuk maguktol is......(En balga meg még heccelnem is oket ezen csunya szamokkal. :W Hetvegen,ha gyonni megyek erre is kerek par miatyankot......meg az m$-ert is.)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#89817) koncsik válasza Def26 (#89812) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Wii U topic-ban behűtöttem a pezsgőt... különösen a jpg file diszkrét elnevezése tetszett :DD

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#89818) Lackooo84 válasza Def26 (#89812) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én ennek nagyon nem tudok örülni. Ennek lehet köszönni, hogy a szotyival elszállt a gyeplő, szarnak mindenre de főleg ránk PS4 tulajokra. Szar PSN, szar ps+ játékok, a PS4-re lehet adni játékot 15 fps-el a kutyát nem érdekli, stb. Semmi verseny nincs. This is for the players...aha Greatness awaits... and still awaits... Várom a skorpiót mint a messiást.

The Truth is out there...

(#89819) zzola válasza Lackooo84 (#89818) üzenetére


zzola
félisten

A Sony is épp az ilyen (l)user-re vár, hogy kihordási időn belül lecserélje a konzolt...egy drágábbra.

(#89820) Lackooo84 válasza zzola (#89819) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Először is, vegyél vissza a személyeskedésből koma! Másodszor,a skorpió MS gép lesz, nem Sony. Harmadszor meg a tököm se akar viccboxot venni, csak a piaci verseny miatt várom.

The Truth is out there...

(#89821) zzola válasza Lackooo84 (#89820) üzenetére


zzola
félisten

1. Szerencsére nem vagyok a komád.
2. Nem személyeskedtem.
3. Én mondtam egy szóval is, hogy a Skorpió kódnéven futó valami Sony? :U

Csak arra akartam rámutatni, hogy épp a konzolgyártók fognak megint "nyerni" - és nem a lúzerek - mert megveszik (nyilván köztük majd én is) a jobb teljesítmény reményében a drágább/újabb konzolokat...amiket a mostani generáció helyett kellett volna kiadniuk.

[ Szerkesztve ]

(#89822) andro93 válasza Lackooo84 (#89818) üzenetére


andro93
aktív tag

Attól, hogy kijön a Scorpio, nem fog sok minden változni. Főleg nem gondolom, hogy a játékfelhozatalt ez határozná meg. Ha ennyire nem vagy megelégedve a konzollal, illetve a szolgáltatásaival, válts valami másra.

(#89823) Lackooo84 válasza zzola (#89821) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Sehol nem írtam, hogy a komám vagy...

Akinek van rá lóvéja, az vegye nyugodtan az új gépeket. Azon talán már nem 15 fpssel fog futni a Broforce. A VR-ral úgyis behülyítenek mindenkit, hogy megvegyék. De verseny nélkül megint csak bepang a tó (álló)vize.

The Truth is out there...

(#89824) Lackooo84 válasza andro93 (#89822) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nincs nagyon mire váltani az a baj. Ezért inkább mostanában csak porosodik a PS4 a polcon. Te elégedett vagy?

The Truth is out there...

(#89825) perge666


perge666
veterán

Bár utóbbi hozzászólások nem nekem lettek címezve, de én egyáltalán nem várom az új gépeket mint itt sokan, a VR sem érdekel, sem az FPS szám.
Mondjuk ha tényleg 15 FPS-el futnának a játékok, az már engem is zavarna, de így mezei játékosként elvagyok.

Nekem kikapcsolódásnak van a konzol,saját magam szórakoztatására, nem pedig versenyezni, villogni hogy nekem PS4 van, meg hogy nincs annál jobb.... .

Ezzel a hozzászólásommal senkire nem céloztam, nem kell letámadni!!

Lackooo84 a jelenlegi gép is porosodik, akkor minek az új? :F

[ Szerkesztve ]

(#89826) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Már tölthető és játszható a Titanfall 2 Open Beta.

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#89827) customer114


customer114
senior tag

(#89828) Kakaduku válasza Dawide@axele (#89826) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Tudható pontosan, hogy meddig érhető el a béta?

(#89829) Dawide@axele válasza Kakaduku (#89828) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Titanfall 2 Open Beta

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#89830) andro93 válasza Lackooo84 (#89824) üzenetére


andro93
aktív tag

Amire megvettem a konzolt, azt megkaptam tőle, illetve valószínűleg meg is fogom kapni a jövőben is. Ez pedig nem más, mint a minőségi exkluzív játékfelhozatal. Olyan játékokról beszélek, mint a Last of Us, Uncharted széria, Quantic Dream játékok, Until Dawn, Bloodborne, Drive Club stb. A jövőben pedig érkezik a Horizon ZD, új God of War, Days Gone stb. A PS+ játékok engem teljesen hidegen hagynak, lévén annyira sok és minőségi AAA játék jelenik meg mostanában, hogy nagyon el vagyok maradva velük amellett, amennyi időt játékra tudok fordítani. Hogy csak egy példát mondjak, Witcher 3 fele + a 2 dlcje visszavan.

A "PSN szar" alatt mit értesz pontosan?

Összességében meg vagyok elégedve, persze nem mondom hogy nem lehetne itt-ott javítani a rendszeren, de nekem maximálisan megérte megvenni a konzolt 1 éve.
Egy nagyon nagy hiányosság van szerintem játékfelhozatal téren, és az egy Forza szintű szimulátor, illetve egy Forza Horizon szerű nyitott világú autós mókázás. Ez az egyetlen, ami az Xboxban vonzó számomra exkluzívok terén (Ill. még valamennyire a Gears of War). De akkor már inkább egy vga-t veszek a gépbe és pcn játszom ezeket.

(#89831) Kakaduku válasza Dawide@axele (#89829) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Köszönöm a választ, de akkor pontosítok a kérdésen. Melyik időzóna szerint? ;]

(#89832) Dawide@axele válasza Kakaduku (#89831) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Azt írja hogy reggel 9től elėrhető!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#89833) Def26 válasza Dawide@axele (#89829) üzenetére


Def26
félisten

Ez már játszható is?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#89834) Dawide@axele válasza Def26 (#89833) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Én már letöltöttem de reggel 9ig csak a traning megy.Nem csatlakozik fel serverre!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#89835) wolf13


wolf13
őstag

Esetleg aki megvásárolta az F1 2016 -t véleményt majd írhatna róla. Bár nem hiszem , hogy
Irányításába túl sokat valtozott volna.

(#89836) erahurka válasza wolf13 (#89835) üzenetére


erahurka
félisten

Konzolvilág Ricsi tegnap streamelt a PS4-es verzióból, ameddig néztem csak dicsérte. Illetve screen tearing problémái vannak a játéknak, de ezt valszeg javítják majd.

(#89837) Dawide@axele válasza Def26 (#89833) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Elnéztem!Az van írva friday 9am Pst!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#89838) taki01 válasza wolf13 (#89835) üzenetére


taki01
őstag

Nem sokára megyek megvenni. Este tudok róla írni hogy milyen.

(#89839) Lackooo84 válasza andro93 (#89830) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

A "PSN szar" alatt azt értem, hogy kérdezz itt körbe itt ki mennyit tud kihasználni a sávszélességéből egy játék letöltésekor... Valamint hányszor dobálja le az embereket a PSN, hányszor dobálja ki őket party chatből csak úgy, főleg péntek-vasárnap magasságában. Hányszor dobja el a broadcast kapcsolatot. Na ezért szar a PSN....

Magával a géppel nem is lenne bajom, csak az is minden fw-vel egyre kakább, lassabb stb. Már ott tartunk, hogy játék közben kilépsz az OS-be, és akadozik, recseg a party chat hang... Egyébként 1080p 60fps lenne az elvárt szint, nekem annál nem kellene több, de az atomstabil legyen, minden játéknál. Igen, a Broforce-nál is... :U

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#89840) Meghivott válasza Lackooo84 (#89839) üzenetére


Meghivott
addikt

Fifa 17 bundle lesz vajon?

(#89841) Nayrobi válasza wolf13 (#89835) üzenetére


Nayrobi
őstag

Hamarosan hozza a futár, utána tudok róla írni pár sort, bár nekem az előző rész is tetszett, szóval nem biztos hogy az én véleményem számítana majd neked.

(#89842) gyuribácsi88 válasza Lackooo84 (#89824) üzenetére

Hogyne lenne mire váltani, veszel egy pc-t és meg van oldva probléma, beleinvesztálsz egy pár forintot és mehet a 4K 120fps mászterrész életérzés.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#89843) cyberkind válasza gyuribácsi88 (#89842) üzenetére


cyberkind
félisten

Azt megnézem neked mi hajtja meg 4K-ban a játékokat 120fps-sel, de amúgy meg ja. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#89844) Def26 válasza Lackooo84 (#89824) üzenetére


Def26
félisten

"Te elégedett vagy?"

Én igen, az vagyok. :)

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#89845) eisento válasza Lackooo84 (#89839) üzenetére


eisento
addikt

mivan lacek mensi van? :DDD

vegyel egy jo xboxot! ott jo lesz a network nem dobal le, ja varj [link].

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89846) kovsol válasza cyberkind (#89843) üzenetére


kovsol
titán

Azt nem írta, hogy ultra :D

May the Force be with you!

(#89847) gyuribácsi88

Régebben tényleg volt néha gond a psn-el, bár nekem nagyon ritkán volt gondom vele akkor is, a nat type probléma meg a kettővel ezelőtti frissítésnél orvosolva lett, legalább is nálam azóta nem volt a chat partyban gond.

Nekem a sebességgel sincs gondom, a titanfall kettő tech testet amit most mondhatni elég sokan töltenek aránylag gyorsan lejön, a net sebességből meg most éppen ennyit lát, de ez mindig változó.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#89848) Lackooo84 válasza gyuribácsi88 (#89842) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Konzolos vagyok, hogy jön ide a PC? Tipikusan az a fajta user vagy, akit még háromszor ennyivel be lehetne húzni a szar szolgáltatásért, szerintem egy zsák trágyát is megvennél szó nélkül, ha rá lenne írva, hogy Sony. Régebben volt NÉHA gond? Hahaha...

Mint írtam nekem rohadtul elég (lenne) a 1080/60. PC-n meg utoljára talán a Duke Nukemet toltam '96-ban.
Örülök, hogy mindenki elégedett, szívetek joga. De nekem is, hogy ne legyek az. Ha már 500-as netem van hadd ne keljen órákat várnom, mire letöltődik valami, meg hogy hétvégén is tudjunk játszani az ismerőseimmel anélkül, ahogy kidobálna a partyból, és hogy lehessen egymáshoz csatlakozni a multiban. Sokan nem veszik észre, hogy a Sony hülyének néz bennünket játékosokat, nyomatja állandóan a hazugságait, közben meg arra nem képes, hogy a hálózatára költsön, azt fejlessze. De ahogy látom nem is nagyon kell kapkodnia, mert ez így jó a többségnek, ahogy van.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#89849) LeventeV válasza Nayrobi (#89841) üzenetére


LeventeV
senior tag

Akkor a Platinumshop is a megjelenes napjan szallit. :)

(#89850) Lackooo84 válasza eisento (#89845) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Többet te se gyere nekem viberen sírni, hogy szar a PSN... :U

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.