Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88505) gyuribácsi88 válasza Twistee (#88490) üzenetére

4K-ban csak a filmlejátszás fog menni, ha olyat szeretnél akkor egyszerűbb venni egy külső médialejátszót. Valós 4K-ban (nem felskálázottan) való játék konzolon nem igazán lesz 2020 előtt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#88506) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Gondoltam minden hónap végén összeszedem a következő hónapban megjelenő játékok listáját. :)

Augusztusban megjelenő PlayStation 4-es játékok:

Augusztus 2:

Abzu - Trailer
Batman: The Telltale Series - Episode 1: Realm of Shadows - Trailer
Livelock - Trailer
Tricky Towers - Trailer
Battleship - Link
Risk: Urban Assault - Link

Augusztus 3:

Overcooked - Trailer

Augusztus 5:

Cannon Brawl - Trailer

Augusztus 9:

Brutal - Trailer
No Man's Sky (Észak-Amerika) - Trailer
Uno - Link

Augusztus 10:

No Man's Sky (Európa) - Trailer

Augusztus 16:

Grow Up - Trailer
Read Only Memories - Trailer
Bound - Trailer
Inversus - Link

Augusztus 19:

F1 2016 - Trailer

Augusztus 23:

Deus Ex: Mankind Divided - Trailer
Worms W.M.D - Trailer
Madden NFL 17 - Trailer
The King of Fighters XIV (Észak-Amerika) - Trailer

Augusztus 25:

The King of Fighters XIV (Európa) - Trailer

Augusztus 26:

Assetto Corsa (Európa) - Trailer
Attack on Titan (Európa) - Trailer

Augusztus 30:

Assetto Corsa (Észak-Amerika) - Trailer
God Eater 2: Rage Burst - Trailer
Resident Evil 4 HD - Trailer
Attack on Titan (Észak-Amerika) - Trailer
Hatsune Miku: Project DIVA X - Trailer
The Final Station - Trailer
Verdun - Trailer

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#88507) james001


james001
veterán

Így az elmúlt 2 hónap erősebb plus-os játékai után az augusztusiak nagyon gyengék lesznek :( PS3-on meg jól megszívták akik a hónap elején leszedték gyorsba az ingyenes Yakuza 5-öt :DDD

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#88508) Neoteric válasza oriic (#88506) üzenetére


Neoteric
addikt

Ez az ABZU egész magával ragadó. Most toltam vele bő félórát, ha nyugalomra vágyik az ember eskü hatásos. :))

PSN: ne0teric_sAN

(#88509) Robi86 válasza james001 (#88507) üzenetére


Robi86
senior tag

Egyetértek, de ettől függetlenül ez a tetris féleség jó mókának tűnik local multiban :-)
...egy darabig

(#88510) Elims válasza ImACeltic (#88497) üzenetére


Elims
veterán

Én mindhàrommal jàtszottam.
Black flag,szerintem nagyon jò!Jò sztori,szép,magyar feliratos (ha magyar store-bòl veszed 100%!)

Unity,ez is jò!Picit màsabb mint a black flag,szinte csak vàrosban vagy,nincs magyar nyelv,màsabb rendszer (karakter/ruha),picit több bug.Ettől függetlenül nem rossz.

Syndicate,szerintem nagyon-nagyon jò!Ebben is leginkàbb vàrosban vagy,magyar nyelv,jò sztori (bàr szerintem a black flag-é jobb),picit màsabb irànyítàs mint az előző két részben és màsabb jàtékbeli rendszer.

Szerintem annyiért kötelező vétel,ha nincs meg egyik sem.

Orichalcos: Köszi a listàt!

Neoteric: Nézegettem tegnap,de vmi pre-order-t írt.Hogy tudtad megvenni??

(#88511) Neoteric válasza Elims (#88510) üzenetére


Neoteric
addikt

Nem vettem meg, a fejlesztők dobtak meg egy kulccsal h csináljak róla videót vagy streamet.

PSN: ne0teric_sAN

(#88512) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Írják, hogy a no man's sky-hoz nem kell majd ps+, de lesznek azért online funkciók, arról nincs szó ,hogy lehet esetleg majd coopban játszani? Tehát én egy haverral a karomon fogom felfedezni a csillió bolygót?

halahala

(#88513) gamegod


gamegod
senior tag

Ma végre kivégeztem 2 játékot is ami a hardveren csücsült.
Az egyik az Alien : Isolation.. Eszméletlen feelinges, az egész érzéseket amiket a filmek nyújtottak anno azokat teljesen megkaptam. Baromi jó atmoszféra, kellő mennyiségben jelen van a para faktor.
Nálam 10/10 volt, aki még nem tolta ki, akcióban vagy használtan megéri a maga pénzét.
A másik a Sniper Elit 3, még tavaly valami akcióban vettem meg. Régóta pihent mert sokat bosszankodtam rajta, erre kiderül hogy az utolsó kampány volt csak hátra :D különösebben erről nem akarok beszélni mert nemsokára jön a negyedik rész ami első ránézésre nem nagyon tűnik másnak.. :D
Még befigyel a Mad Max amit még karácsonykor húztam be, majd rámegyek valamikor de most jelenleg az Aquatól várom az UC4 szpesöl edissssönt :D...

[ Szerkesztve ]

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#88514) Elims válasza Neoteric (#88511) üzenetére


Elims
veterán

Jampi vagy... :-))) Éés??Csináltál??Ha igen,hogy/hol tudom megnézni?

Gamegod: A sniper elite szerintem egy nagyon jól sikerült játék!Ha vmikor coop-oznál a küldetésekben,írj.
(írtak,de többször is játszanám coop-ban a küldetéseket.)

(#88515) MerLinh válasza xenom0rph (#88512) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát elméletileg online játék lesz szóval jah, minden játékos a közzépontba igyekszik a végtelen űrben, furcsa end game lesz az tuti, meglátjuk mi sül ki belőle =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88516) xenom0rph válasza MerLinh (#88515) üzenetére


xenom0rph
őstag

De úgy értem ,hogy squadban megyek valakivel.

halahala

(#88517) RolEnD_ válasza oriic (#88506) üzenetére


RolEnD_
tag

Király vagy! Köszi!

(#88518) MerLinh válasza xenom0rph (#88516) üzenetére


MerLinh
senior tag

Azt már csakcsak megcsinálják, bár ki tudja....hamár mmo-szerű

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88519) Twistee válasza gyuribácsi88 (#88505) üzenetére


Twistee
csendes tag

Remelem ennyire nem borús a helyzet :/

(#88520) sittes79 válasza oriic (#88506) üzenetére


sittes79
addikt

Köszönöm a melót pc-re is csinálsz hasonlót,ha igen akkor hol látható a lista?

(#88521) Wlac válasza Twistee (#88519) üzenetére


Wlac
Ármester

Pedig ez a reális. A mostani generáció sok játéka az 1080p-n sem képes tartani a stabil FPS-t, a 4K pedig négyszer akkora felbontás. A NEO plusz ereje szerintem a VR-ban számíthat, amúgy maga a gaming rész marad 1080p-ben.

“The wha-"

(#88522) bandi0000 válasza Wlac (#88521) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Valahol már olvastam, valós 4k nem lesz, viszont fel fogja skálázni

Xbox One: bandymnc

(#88523) oriic válasza sittes79 (#88520) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ez most friss ötlet volt, PC-t még átgondolom mert ott kismillió indie is megjelenik naponta, meg annyira nem is tudom melyik topikba illene betenni.

Live-Die-Respawn

(#88524) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Új Paragon hős: The Fey

Augusztus 2-től lesz játszható.

Live-Die-Respawn

(#88525) Mister_X válasza gamegod (#88513) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Én akkor dobtam el a kontrollert (és döntöttem úgy, hogy egy kicsit mellékvágányra állítom), amikor kijöttem egy quest alatt elérhető veszélyes szakaszról (gyilkos androidok), felállok, hogy most az őrbódé mellett póker arccal sétálok el, erre a plafonból kijött a Zélien. Nem szeretem a horrort és ez egy kicsit sok volt :D

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88526) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

A 2016-os első üzleti negyedévben a Sony 3,5 millió PS4-et adott el. (43,5 milliónál van az összes eladás)

Live-Die-Respawn

(#88527) heim válasza oriic (#88506) üzenetére


heim
tag

Köszi! Épp most akartam rákérdezni, hogy hol mikor jelenik meg a Verdun! Én azt várom, viszont még sehol nem találtam előrendelhetőt...Erről esetleg nem tudsz valamit vagy digitális verzió lesz csak?

Csak Norrisz poénokhoz alapvető tudás szükségeltetik, Csak Norrisz a legkeményebb (PSN ID: Heimsz)

(#88528) oriic válasza heim (#88527) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyelőre nincs hivatalos álláspont arról, hogy lesz-e lemezes kiadás, de elképzelhető, hogy csak digitálisan lesz kapható.

Live-Die-Respawn

(#88529) heihachi válasza oriic (#88506) üzenetére


heihachi
addikt

Nagyon sok pénzt fogok elverni ahogy nézem.
Köszi a listát :R

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#88546) A`rpi


A`rpi
addikt

Urak, őrizzük meg a nyugalmunkat.

Ha kérhetem higgadtan indulatok nélkül folytassátok az eszmecserét. :R

(#88547) Bdanyy


Bdanyy
addikt

Sziasztok! Gondolkozom egy ps4-en, érdemes megvarni az ujat? Elsősorban a remote play érdekel. Csak azzal lehet játszani, amit vagy psnen megvettem, vagy éppen benne van a gépben a lemeze? Mert nem mindig lennék fizikailag a gép közelében, hogy cserélgessem.

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#88548) A`rpi válasza Bdanyy (#88547) üzenetére


A`rpi
addikt

Lemezes játékból csak az ami benn van. Digitális letöltött játékokból bármi elérhető.

Remote Play esetén jó internet kapcsolat kell mindkét oldalra, továbbá a játékélményt a relatív nagy input lag rontani fogja.

Szóval hárdkór szinten nem lehet vele játszani, de úgy elszórakozni el lehet a Remote Paly adta lehetőséggel gyakorlatilag bárhol ahol van megfelelő internet hozzáférés.

(#88549) Bdanyy válasza A`rpi (#88548) üzenetére


Bdanyy
addikt

Köszi szépen, ~20mbit az upload , anno úgy olvastam 12 a minimum szóval ez remélem elég lesz. Lanon gondolom azért nem olyan vészes a lag, fpsekkel nem tervezek játszani :)

[ Szerkesztve ]

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#88550) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Október 13-án jön a Driveclub VR - Letölthető cím lesz.

__

Project Boundry - Scifi űr-FPS PS4-re és PSVR-ra

(a feltöltés dátumán ne lepődjön meg senki, a videó tavaly óta ott a csatornán, de csak nemrég tették elérhetővé)

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.