Hirdetés

2019. október 15., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#89051) taki01 válasza wolf13 (#89050) üzenetére

taki01
(senior tag)

Köszi a választ. Csak azért kérdeztem mert a storeba vettem a játékot és dlc-et hagyja megvenni hozzá.

[ Szerkesztve ]

(#89052) wolf13 válasza taki01 (#89051) üzenetére

wolf13
(senior tag)

Nincs mit.

Nem tudom miért csinálja. Én a Just Cause 3 XL Edition-t vásároltam meg, és a külön DLC-knél írja, hogy megvéve.
A PC GOTY -t azért tudom mit tartalmaz, mert pc-n megvan.

[ Szerkesztve ]

(#89053) crue válasza Kakaduku (#89002) üzenetére

crue
(őstag)

Nem tudom mi lehet a gond, évek óta használok mastercard kártyákat vásárláshoz és sosem volt velük semmi baj. Éppen most adtam hozzá egy új kártyát, le is vonta majd visszautalta a teszt összeget és már vásároltam is vele. Talán a bankodnál kéne utánajárni, hogy mire alkalmas a kártyád. Lehet, hogy ők nem nyújtanak megfelelő szolgáltatást.

(#89054) Wlac válasza hitman, (#89048) üzenetére

Wlac
(Ármester)

Persze, bár a játék egyik erőssége a narratíva, de ettől függetlenül TPS-ként is megállja a helyét.

"Locking the vault door now. Goodbye."

(#89055) zedok

zedok
(senior tag)

Summer sale meddig tart? Lehet elsuhantam valami kiiras felett azert kerdezem. Erdemes itt venni jatekokat vagy inkabb mashonnan? Vagy valami ami "must have" jellegu ebben a learazasban?

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#89056) james001 válasza zedok (#89055) üzenetére

james001
(veterán)

23-ig tartanak elvileg,de ha rámész a játékra akkor az ár felett írja meddig tart az akciója. Store-ról általában csak az ilyen akcióknál érdemes venni,amúgy elég drága (legalábbis a magyar.).
Lemezesen használtan pl. hardverapróról vagy jatekaim.hu-ról érdemes venni.

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#89057) gianni85 válasza hitman, (#89048) üzenetére

gianni85
(veterán)

Még úgy is megéri. A második rész egy mestermű

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#89058) melega válasza zedok (#89045) üzenetére

melega
(senior tag)

és számítógépszervizesek, és tanárok ellene vannak hogy az UNcharted 4-et végigjátszam.
Félnek hogy minden játékos agresszív lesz tőle. Szerintük azért kéne szégyelnem magam. Akkor is beszerzem jövő húsvétig

(#89059) szasanyi válasza zedok (#89055) üzenetére

szasanyi
(nagyúr)

PS4 tulajoknak (ha nem volt még meg a PS3 idejében) kötelező az Uncharted trilógia és azután a U4 is. Amikor megjelent az első rész szakújságíró a játék tesztjében azt írta, hogy az első játék amiért megéri PS3-at venni. A részek egymás után jobbak és szebbek lettek, ami a 2. rész után hihetetlennek tűnt.
Az egyik (egyesek szerint) a legjobb kalandjáték, és az új részben sok helyen olyan hitetlen látványvilágban lesz részed (egy jó kijelző nyilván szükségeltetik ehhez) hogy az állad leesik. De tényleg, hiszen hiába a 500k gamer pc ha ilyenre jelenleg nem képes a PC-s játékipar. Mindemellett teljesen folyamatos a megjelenítés, míg maga a játék élvezetes és kalandos, néha fejtörős, tipikusan Uncharted-es.
Ha elfogadsz egy jó tanácsot, akkor a trilógiával kezded amit ~8k körül megkaphatsz hibátlan, használt kivitelben majd hasonló módon beszerzed a 4-et is (én pölö 10k-ért vettem csak celofán nem volt rajta). ;) Lényegesen olcsóbban jössz ki mintha Store-ból vásárolsz, plusz később eldöntheted megtartod-e vagy eladod.

[ Szerkesztve ]

(#89060) zedok válasza szasanyi (#89059) üzenetére

zedok
(senior tag)

Hello!

Köszi a tippeket, de a géphez járt az Uncharted 4 - ez ilyen bundlebe volt a tescoba. :D

Az újfajta géppel volt csomagolva - teljesen matt, CUH-1216B azt hiszem.

Hát igen, rákötöttem a TV-re és néztem a grafikát, tényleg gyönyörű. Igazából ezek a kalandjátékok tetszenek a legjobban - valószínűleg a collection-t is beszerzem :)

Még amit keresek az főleg co-op játékok, akár local 2-en ami nincs túlbonyolítva.. :D

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#89061) szasanyi válasza zedok (#89060) üzenetére

szasanyi
(nagyúr)

No, akkor az kipipálva. Viszont több okból sem ajánlott azzal kezdeni, szóval a trilógiát célszerű felkutatnod (persze a Store kényelmesebb és gyorsabb, és ha jó vastag a buxa akkor az ár sem lehet probléma). Co-op / multi játékokhoz aligha én leszek a guide mivel én csak single tolom (öreg vagyok már :B ). Amit még megemlítenék - ha a horror stílus bejön neked - mint kihagyhatatlant az a The Last of US mint exclusive cím, illetve a Dying Light TFEE ami szintén remek és tartalmas játék (utóbbinak a co-op része is kitűnő). ;)

MOD - egy dolgot nem értek, és kíváncsi vagyok másnál is így van-e: U4 alatt számomra érthetetlen módon nem a játék közben, hanem a betöltés alatt leghangosabb a PS4. Akkor már elég hangos a hűtés a megemelkedett fordulatszám miatt.

[ Szerkesztve ]

(#89062) perge666 válasza F.B.I. (#89044) üzenetére

perge666
(addikt)

Ez az hogy speciális csavarhúzóm sincs hozzá.

ペルゲ

(#89063) Adam_Shepard

Adam_Shepard
(addikt)

Hali! Az UC Collection dob akkorát, hogy megérje azt megvenni, mondjuk a sima PS3-mas játékok helyett?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#89064) Gabesz1019 válasza szasanyi (#89061) üzenetére

Gabesz1019
(senior tag)

Nálam is így van. Az elején "bepörög" de utána játék közben semmi, vissza áll a normál állapotra. Biztos hirtelen termel annyi hideget, hogy azt aztán beosztja magának. :D

Update:
Star Wars Battlefront mennyire éri meg? Most nézem használtan elég jó áron van. Nem vagyok egy rajongó, nem is követtem sosem a sorozatot. Ennek ellenére megéri, vagy a sztori ismeretének hiányában nem akkora élmény?

[ Szerkesztve ]

(#89066) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Na aki PS4-re akarja a No Man's Sky-t, holnap akár tolhatja, Gamertech válaszolt, holnap átvehető a játék.

Live-Die-Respawn

(#89067) james001 válasza Adam_Shepard (#89063) üzenetére

james001
(veterán)

60 fps miatt jobb. Meg pl. az 1. részt elég szépen felhúzták,ég és föld a PS3-as meg PS4-es verzió szerintem.

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#89068) F.B.I. válasza perge666 (#89062) üzenetére

F.B.I.
(addikt)

Ez kell hozzá.

The Last Ogre. Segítő válaszokat köszönöm! Apád lehetnék Luke!

(#89069) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Mortal Blitz - Új trailer, PS VR-ra jön.

Live-Die-Respawn

(#89070) marilllyo válasza oriic (#89069) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Én arra leszek kíváncsi, hogy mekkora lesz az input lag ezeknél....

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#89071) oriic válasza marilllyo (#89070) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Igen ez érdekes lehet majd, viszont ez a játék ugye megjelent Gear VR-ra (mobilra), hátha van olyan itt aki azt próbálta és be tud számolni róla, hogy ott mi volt a helyzet.

Live-Die-Respawn

(#89072) kovsol válasza oriic (#89066) üzenetére

kovsol
(félisten)

Többi bolt lehet nem adja ki attól még előbb.

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#89073) oriic válasza kovsol (#89072) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Nyilván nem, de Pestieket érdekelheti a dolog. GT-től már többször vásároltam, megbízható üzlet.

(#89074) n000rbi

Csak játékot vettünk ott eddig, így erről nem tudok véleményt alkotni.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#89074) n000rbi válasza oriic (#89073) üzenetére

n000rbi
(senior tag)

Én azért hozzátenném, hogy valószínűleg megbízható, ha játékokról van szó, mert ott nem tud mivel ügyeskedni. Nekem konkrétan egy selejt Lunar White x1 kontrollert küldött, majd amikor felhívtam, hogy na vissza az egész, mert ez egy szar, szépen elintézte azzal, hogy menjek a Microsofthoz, ha bajom van. Szóval ne reklámozzuk nagyon ezt a szarházit.

(#89075) Csabee86 válasza melega (#88998) üzenetére

Csabee86
(senior tag)

A Batman játékokban egyébként nem nyírsz ki senkit. Ugyanis Batman elvből nem gyilkol.

(#89076) ldave válasza Csabee86 (#89075) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Kivéve, ha Ben Affleck vagy.

A Slime draws near! Command?

(#89077) Djuree

Djuree
(félisten)

kipróbáltam bulgáriában az oculust. vmi nagyon brutál, pedig gagyi grafos bemutató progi volt. igaz volt alattam egy mozgó emelvény korláttal, ez is biztos sokat dob az élményen, kell ilyen otthonra is. :DD
a ps vr is hasonló lesz vajon? mert ha igen akkor kell! zombis bemutató pályát nyomtam, hát komoly volt! :C

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#89078) oriic válasza ldave (#89076) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Már a korábbi filmekben is gyilkolt, sőt a képregényekben is, szóval ez a nem gyilkolok dolog jó ideje nem valós már.

Live-Die-Respawn

(#89079) vg válasza ldave (#89076) üzenetére

vg
(őstag)

Az Arkam Kinght dlc-ben van egy opció, hogy el tudod pusztítani lazarus gépet, ezzel gyakorlatilag kivégezve Ra's al Ghul-t.

(#89080) #45378816 válasza Djuree (#89077) üzenetére

(törölt tag)

PS4-es jobb lesz! ;)

(#89081) Madwe

Madwe
(veterán)

Az ehavi ingyenes coop cím iszonyatosan mókás lett megint, haverokkal folyamat szakadtunk :D Mostmár lassan az a bajunk h mármár túl sok coop címünk van így, h kb a ps+al is jön mindig havonta 1 :D

(#89082) Djuree válasza #45378816 (#89080) üzenetére

Djuree
(félisten)

reméljük. :K

I am Gabriel Angelos, Captain of the Blood Ravens. My chapter is in ruins, the sector is at war. Its worlds under siege. Chaos spreads, consumes us all. Here, we will make our final stand. Here, there will be... Retribution.

(#89083) Madwe válasza #45378816 (#89080) üzenetére

Madwe
(veterán)

Az oculusnál? miért lenne jobb? már régóta mondja maga a SONY is, hogy nincs vele egy kategoriában, de nem is akarnak ott lenni, inkább az olcsóbb elérhetőbb piacot célozták be. Kisebb felbontás, gyengébb hw áll mögötte (ha azt vesszük mi a minimum konfig amit oculus követel) gyengébb az egész. Egyedül a vr sisak súlya s kényelmessége az, amiben kicsit jobb. De dezinformálni minek kell embereket? :U

[ Szerkesztve ]

(#89084) Nayrobi válasza Madwe (#89083) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Olyan szempontból biztos jobb lesz, hogy psvr-ra jelennek meg rendes hosszúságú és normális tartalmú játékok, nem csak különféle techdemók meg egypályás cuccok.

(#89085) Lackooo84 válasza vg (#89079) üzenetére

Lackooo84
(addikt)

"Rézs" minden, csak élő ember nem. :D

The Truth is out there...

(#89086) Vasy09 válasza zedok (#89060) üzenetére

Vasy09
(senior tag)

Ha tetszik az Uncharted, akkor szerintem majd a Tomb Raider-t is nézd meg, az is fog tetszeni! :K ;)

PS4: Vasy99 X1: Vasy09

(#89087) Madwe válasza Nayrobi (#89084) üzenetére

Madwe
(veterán)

Aha azért mert valamit nem követsz, még nem jelenti azt h nem is létezik :D Mire kijön a psvr, addigra riftre már ha nem is több, de minimum annyi rendes cím lesz. Psvr exklúzív meg nincs sok egyébként, ami jön arra, jön a riftre is kb mind.

A psvr előnye, h olcsóbb 200 dollárral, valamint hogy nagyobb felhasználóbázisa lehet, mert sokkal több embernek van ps4e, mint rift képes gépe.

[ Szerkesztve ]

(#89088) kovsol válasza Madwe (#89087) üzenetére

kovsol
(félisten)

Az se elhanyagolható előny, hogy valószínüleg PS VR kapható is lesz nálunk, míg Rift és a Vive nem kapható még mindig.

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#89089) Madwe válasza kovsol (#89088) üzenetére

Madwe
(veterán)

Vannak problémáik, igen:) És ha a vr mint olyan sikeres lesz, az biztos h a psvr-ral kezdődik. De olyat leírni, h jobb mint az oculus, mikor technikailag ez nem igaz, játékkínálatban pedig eleinte biztos nem lesz igaz, túlzás. Késöbb ha a psvr esetleg nagyot durran a többi meg vergődik tovább mint eddig, akkor biztos sokkal erősebb lesz a játékfelhozatalban.

Egyébként lehet a psvrnak is lesznek gyártási problémái s az is nehezen kapható lesz itthon eleinte :D

(#89090) #45378816 válasza kovsol (#89088) üzenetére

(törölt tag)

Illetve rosszul fogalmaztam sry... fogyasztó barátabb lesz!
Azért az igazi rift élményhez kell pár száz majd. Olyan laza 6-7százezer, bár vitatható tény, mert pc piacon határ a csillagos ég...

(#89091) sutyesz96

sutyesz96
(őstag)

Ha csak egyet vásárolhattok a kettő közül, ti melyiket választanátok? :B

HR&BTS Collection vs Witcher 3?

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#89092) ldave válasza sutyesz96 (#89091) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Hát, az egyik egy 80+ órás openworld RPG, a másik kettő pedig inkább regény, mint játék. Nem nagyon lehet összehasonlítani.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#89093) Nayrobi válasza Madwe (#89087) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Ezek többsége szinte mind jön psvr-ra is, én most az exkluzív dolgokra gondoltam, ahol szerintem erősebb a sony felhozatala, vagy az lesz a megjelenést követő 6 hónapban.

(#89094) Madwe válasza Nayrobi (#89093) üzenetére

Madwe
(veterán)

Lehet arra gondoltál, de a hszed mást mondott, miszerint oculusra csak techdemok meg egypályás szarok jönnek :D

(#89095) szasanyi

szasanyi
(nagyúr)

Ez a Bloodborne brutális... ha harangoznak nekem is harangoztak. :Y Nem néz ki rosszul, de annyira jól sem mint ahogy több tesztben szerepelt. Nagyobb gond, hogy helyenként érezhetően leesik a framerate és már ez elején beakadtam egy bug-ba egy szekérnél, hogy csak kilépni tudtam a játékból. Mennyire gyakori az ilyen? :F

(#89096) Adam_Shepard válasza szasanyi (#89095) üzenetére

Adam_Shepard
(addikt)

végigvittem, platináztam. Egy bug nem volt benne.

(#89097) szasanyi válasza Adam_Shepard (#89096) üzenetére

szasanyi
(nagyúr)

Nekem már az első bő félórában sikerült meglelnem egy nem is akár milyet Ilyenre nem is gondoltam, lévén exclusive és majd' 9GB update-tel kezdett.

(#89098) A`rpi válasza szasanyi (#89097) üzenetére

A`rpi
(addikt)

Kövér javítócsomagok általában tartalmazzák már a DLCket is.

(#89099) Adam_Shepard válasza szasanyi (#89097) üzenetére

Adam_Shepard
(addikt)

Így most hanyas peccs van felrakva?

(#89100) Prof01

Prof01
(veterán)

Letöltődött a No Man's Sky. 0day update-tel együtt 5GB. Ez nem túl sok, remélem nem lesz csalódás! :D

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.