Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88751) Tutu7030 válasza drk88 (#88745) üzenetére


Tutu7030
veterán

Változott a privacy, be kell állítani és elfogadni az új opciókat.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#88753) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

US Store-ból tölthető az ingyenes BF4: China Rising DLC.

__

Sniper Ghost Warrior 3 trailer

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#88754) aizen92 válasza vonSux (#88752) üzenetére


aizen92
addikt

De milyen kis trükkös, ide google url shorteneres linket dobott be, véletlenül se sejtsd, hogy saját magát reklámozza :D

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#88755) hitman,


hitman,
őstag

Tudtok 3-4 olyan játékot ajánlani a nagyobb címek közül amivel ellehet kezdeni a PS-es pályafutást 15 év pc után?
Gondolok arra hogy az irányítás miatt ne azt érezze az ember az első 10 percben hogy miért adtam ki ennyi pénzt ezért a fo**rt. 15 évvel ezelőtt volt utoljára kontroller a kezemben még ps 1 alatt.

Azt sejtem hogy nem a pörgős fps játékokkal kéne kezdeni, de pl egy Mad Max vagy az UC 4 szóba jöhet?

[ Szerkesztve ]

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#88756) A`rpi válasza hitman, (#88755) üzenetére


A`rpi
addikt

God Of War 3, Ratchet & Clank, multi lövöldébe pedig ha ezek megvoltak: Star Wars Battlefront.

Aztán persze utána szépen sorjába minden exkluzív és multiplatform cím...

(#88757) szasanyi válasza hitman, (#88755) üzenetére


szasanyi
félisten

A kontroller szokatlan lesz és nem igazán fog kézre állni az egér bill. kombó után. Nincs mese gyakorolni kell és megszokod, belejössz.
Single játék kell, mert multiban kábé esélyed sem lesz de szerintem nyugodtan kezdd ezell a frankó játékokkal, amiket már olcsón is be tudsz szerezni: God of War, Uncharted trilógia (után U4 természetesen kötelező)., The Last of Us, Far Cray 4, Killzone Shadowfall

(#88758) cyberkind válasza szasanyi (#88757) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért tedd hozzá, hogy ezt mind easy-ben kezdje el és még úgyse lesz egyszerű.

Paranormal Cocktivity

(#88759) Wlac válasza hitman, (#88755) üzenetére


Wlac
Ármester

Az Uncharted teljesen jó kezdésképp.

“The wha-"

(#88760) oriic válasza hitman, (#88755) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Multiplayer meccseket az elején kerüld el. Ismerős nem hallgatott rám mikor PS-t vett és hamar elment a kedve a kontrolleres irányítástól. Később persze beletanult, single játékokkal kell gyakorolni, ott is többnyire a legkönnyebb fokozaton. Tanulási görbe emelkedni fog pár nap gyakorlás után.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#88761) hitman,


hitman,
őstag

Úúúúú köszönöm szépen ezt a sok és gyors segítséget mindenkinek. :R :R

Csak single játékokat tervezek mert annyi időm sose volt hogy online toljam még a pc-vel se.
Általában ősztől tavaszig játszom és 3-4 játékot tudok annyi idő alatt végigvinni (ezért is számoltam fel a pc-t).

[ Szerkesztve ]

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#88762) cyberkind válasza hitman, (#88761) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért ne lepődj meg ha az Uncharted Collection de főleg az 1 nehéz lesz még easy-n is, lehet bennem van a baj de én valamikor vért izzadtam, és ez még akkor volt amikor gyakrabban konzoloztam nem most, most félek belekezdeni. :DDD

Paranormal Cocktivity

(#88763) Elims válasza oriic (#88760) üzenetére


Elims
veterán

Így van.Az online-t nagyon messzire kerülje minden(!) jàtékban.Persze ha nem coop.

Uncharted 4 hibàtlan.Nagyon jò irànyítàs,nagyon szép,jò sztori.Erősen ajànlott. :-)

Szerk.:

Cyberkind: Ps4-en kezd el nyugodtan az uncharted 1-et!Őszintén mondom,vmennyivel könnyebb mint ps3-on.
Nem rég platinàztam az uncharted collection-t,majd mostanàban elkezdtem ps3-on az uncharted 1-et is (màr csak pàr tròfea kellene),de hard-on nehezebb mint ps4-en crushing-on.
Nekem nagyon nehéz.

[ Szerkesztve ]

(#88764) Wlac válasza hitman, (#88761) üzenetére


Wlac
Ármester

A legnehezebben megszokni szerintem az FPS-eket lehetett, ezért a lassabb, lopakodós cuccokat simán ajánlom. Dishonored, Thief, majd a Mankind Divided, plusz ha mindent leveszel easy-re, akkor igazából nem lesz sok bajod.

“The wha-"

(#88765) Becksman


Becksman
őstag

Nem rég megvettem a mortal kombat xlt. Olyan gondom van, hogy Online módban a pingem 100+. Van valami megoldás hogy ne legyen ilyen magas? D-link routerem van. Letöltések nem mennek a számitógépemről. Valaki help?:(

Samsung A54 5G 8+256GB

(#88766) A`rpi válasza Becksman (#88765) üzenetére


A`rpi
addikt

Itt PSen sajnos ez normális kis túlzással persze. Hazai szerverek nélkül, legközelebb talán Németországban vannak szerverek. Mondjuk a Mortal lehet (peer to peer) szerver nélküli kapcsolatot használ ezt nem tudom.

Ha a játékmenetben nem érzel különösebb gondot szerintem ne foglalkozz vele.

(#88767) Rigormortiis válasza A`rpi (#88766) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Igazán dedikálhatnának külön szervereket a vereledős játékoknak is. Főleg a tekken 7 őszi megjelenése miatt. Előző generációban még rengeteget toltam online a tekkeneket és soulcaliburokat, és f.szom kivan a lagpedálos majmokkal.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#88768) A`rpi válasza Rigormortiis (#88767) üzenetére


A`rpi
addikt

Pontosan nem tudom mi a helyzet szerver fronton csak általánosságban mondtam amit.

Amúgy a lag pedál ha van szerver ha nincsen így is úgy is bezavar, ha valaki használja.

(#88769) Gebriel válasza cyberkind (#88758) üzenetére


Gebriel
veterán

Vagy inkább hardon és mire a játék végére ér pro lesz. :D

(#88770) zzola válasza Rigormortiis (#88767) üzenetére


zzola
félisten

Lehetne jobb szerverpark! Ennyi eladott konzol után nem kicsit szánalmas, hogy egy ~36GB-os játékra 99+ órát ír ki letöltésre. Ha én lennék a vezér, fejbe lőném magamat, ha nem tudná a konzol kihasználni a sávszélességet! Igazán tanulhatnának a MS-tól... :W :W

(#88771) oriic válasza Gebriel (#88769) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Előbb vágja bele a képernyőbe a kontrollert. :D

Live-Die-Respawn

(#88772) N@idia válasza hitman, (#88755) üzenetére


N@idia
őstag

Nyugodtan kezdhetsz pörgős fps játékkal is nem kell aggódni semmi miatt, hogy nem fog menni szép lassan építsd fel a dolgokat célszerű először kampánnyal kezdeni aztán mehet a multi is ha már megszoktad az irányítást. Nagyon hamar meglehet tanulni a kontrollert, nekem 2 nap után már nem volt szokatlan 17 év Pc után szerintem neked sem lesz. A lényeg, hogy ne legyél ideges ez nagyon fontos, mert lesz olyan, hogy eldurran az agyad és legszívesebben földhöz vágnád. Nekem így repedt meg a kontrollerem, de azóta is bírja és ennek már 1.5 éve :DDD

Nekem az első játékom amit megvettem PS4-re a Battlefield 4 volt én azzal kezdtem a tanulást és az idegrendszerem akkor teszteltem úgy isten igazából először, de megtanultam szóval nem lehetetlen a dolog :D

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#88773) bandi0000 válasza N@idia (#88772) üzenetére


bandi0000
nagyúr

+1 én is bf en kezdtem, engem nem idegesített annyira, de 1 év alatt jutottam el arra a szinte(időszakpsan megy az fps), hogy az érzékenységet is felvettem mert kell :D

itt legalább nagyrészt tudom hogy mindenki egyenlő esélyekkel játszik

Xbox One: bandymnc

(#88774) zzola válasza bandi0000 (#88773) üzenetére


zzola
félisten

Majdnem egyenlő esélyekkel....

(#88775) bandi0000 válasza zzola (#88774) üzenetére


bandi0000
nagyúr

jó, de én ezt úgy értem, hogy egyrészt nincs vagy kevesebben csalnak, és mindenkinek ugyan olyan szinte a kontrollere, persze van igen bill egér, de pc-n egy 5 és 20k -s egér között is számottevő a különbség

Xbox One: bandymnc

(#88776) MerLinh válasza bandi0000 (#88773) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát a bf...azt még pcn is átütném a monitort néha, hanem lennék zen állapotban =)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88777) bandi0000 válasza MerLinh (#88776) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Pc-ről én már le is mondtam :D

(#88778) Zolar: Szépnek szép :D és ennyi, nem kifejezetten bf miatt, de valahogy nem volt kedvem játszani, monitor előtt nem akartam görnyedni, és mire kinyomtam a képet a tv-re meg belőttem a kontrollert, és az egér is mindig útba volt, mire elkezdtem játszani már nem volt kedvem :D

elvileg holnap hozza a futár végre az "új" ps-t, kíváncsi vagyok visszarakták e a terrás vinyómat bele

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#88778) zzola válasza bandi0000 (#88777) üzenetére


zzola
félisten

Elég hamar alábbhagyott a lelkesedésed... :DDD

(#88779) Elims válasza Lackooo84 (#88731) üzenetére


Elims
veterán

Ha 5percen belül vagy a hsz-sal szerkeszd légyszives.Te nem tünsz olyan "PP"-nak aki a neve alatti infòjàban a szàmok növekedésére veri.

Azért erre kell majd pàr év.Én is ezért írtam,hogy kizàrt az azonnali vétel részemről.
Viszont kívàncsian vàrom majd a tapasztalatokat.

(#88780) gianni85 válasza perge666 (#88744) üzenetére


gianni85
veterán

én kb 2-3 hete toltam végig, semmi ilyen hibával nem találkoztam

(#88781) perge666 válasza gianni85 (#88780) üzenetére


perge666
veterán

Az király, akkor itt vajon miért produkál ilyen hibát? :F
Létezhet hogy a lemez hibás?
Tegnap is volt egyszer bug......

(#88782) #45378816 válasza perge666 (#88781) üzenetére


#45378816
törölt tag

Lehet vicces, de velem 3x is megtörtént. Először (első ps4-es napomon 2x egymás után) UC1, fel is húzott, nem értettem, hogy most wtf? majd Last of közben, itt már mondom oké elég volt ezekből a remasterekből aztán (pár hónappal később) a Mad Max-nél.
Bár lényegében ez most lehet, hogy nem igazán fog számítani, de ki tudja.... :)

Kényelmesen játszottam annó amikor is, a karakter beesik a textúra alá, forog a talajban, átmegy a dolgokon, belassúlva mozog, kicsit néha magától futott etc...
Megpróbáltam mindent, játék restart majd ps4 restart, de semmi... ugyanúgy fenn állt ez a dolog, hát mondom ilyen nincs, most vettem a gépet, mindenki ezeket ajánlja nem értem hogyan lehet ezt élvezni, hogyan lehet valami ennyire "bug-os" aztán ez is, ez is... elég hagyjuk!

Jött a Mad Max már jó pár órát beletettem, pont egy elég szívatós küldit csináltam (valami kocsit kellett egy jó olajos barlangból megszerezni és vissza vinni a csávókámnak had örüljön) aztán a kapu előtti kanyarban előjött az a bizonyos valami... ugyan az mint annó volt dettó... Tátott szájjal nézek mondom ezt neee, ezt most nee, már megint. :D
Pár perc és észrevettem valamit, no akár hiszitek, akár nem, amint bedugtam a kontrollerbe a kábelt abbahagyta. :))

Már eléggé le volt merülve, amit nem is vettem észre, mert nem is jelezte, csak amikor a kábelt bedugtam.
Utána minden ment, ahogy mennie kell. Lehet régebben is ez volt a gond? (max 4-5x játszhattam kábel nélkül, mert a mortal és cod jobban adta, ha kábellel használtam)

Az anomáliára mai napig nem tudom a választ. ;] /sry, hogy hosszú lett, a mad max-ről videó is készült, de már nincs ps4-em, esetleg ha más úton elérhető szívesen megosztom veletek is... a haverok nem hitték el, amit látnak./

(#88783) perge666 válasza #45378816 (#88782) üzenetére


perge666
veterán

Ez elég érdekes, ha legközelebb előjön a hiba kipróbáljuk. :R

De van 10db játékom, és ennél az egynél jött eddig elő ez a hiba.
10-ből 6-ot szó szerint rongyosra játszottam, meg a többibe is beletettem azért néhány órát, de ilyenek nem voltak mint az LBP3-nál.

Mad Max is meg van, ott se produkált semmit!

(#88784) Lackooo84 válasza Elims (#88779) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem, de ez most így jött ki, előferdül.

The Truth is out there...

(#88785) A`rpi válasza perge666 (#88783) üzenetére


A`rpi
addikt

Köztudott hogy az LBP3 eléggé bugos, de leginkább neten...

Kérdezem én, a játékhoz a javítócsomagokat le szoktad tölteni?

(#88786) perge666 válasza A`rpi (#88785) üzenetére


perge666
veterán

Online nem játszok, PSPlusom sincs, nem is akarok.

De igen a gép naprakész,mindig frissíti magát és a játékokat is. :K

(#88787) F1rstK1nq


F1rstK1nq
aktív tag

Láttátok az akciókat?

US Store R6 Siege 20 dollár
US Store R6 Siege Gold Edition 30 dollár

Magyaron a Dying Light: The Following - Enhanced Edition 10K (PS+ ár)

Nem tudom eldönteni, hogy R6 éri meg jobban vagy a Dying Light... Mindkettőt haverokkal vennénk.
Az R6 aprópénz mondjuk, főleg osztva.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#88788) A`rpi válasza perge666 (#88786) üzenetére


A`rpi
addikt

Tudom hogy online nem játszol ezért is kérdeztem, hát akkor passzolok.

(#88789) perge666 válasza A`rpi (#88788) üzenetére


perge666
veterán

Mind1 mert asszony ígyis elszórakozik azzal a játékkal, csak nekem feltűnően sok a bug benne!

Én egy ideje a Witcher3-ra vagyok ráfüggve, ahhoz képest hogy azt mennyire fikázták hogy milyen bugos szerintem a nyomába sem ér a LBP3-nak.
Igazából csak ilyen beragadásokkal szoktam találkozni, hogy simán el tudnék menni de megakad, beragad, de kis kinlódással mindig megoldottam, sosem kellet újraindítani.

(#88790) gianni85 válasza perge666 (#88789) üzenetére


gianni85
veterán

én is a W3-at tolom már 2 hete, nekem néha fogja magát és kilép a PS4 menübe, de más problémával még nem találkoztam.

(#88791) perge666 válasza gianni85 (#88790) üzenetére


perge666
veterán

Na nekem ilyet még soha nem csinált, remélem nem is fog!
Most vagy 5 napja nem játszottam vele, de előtte 3 hétig napi 2-3 órát beletettem minimum, hétvégenként meg 9-10 óra egyhuzamban.
Nagyon eltalálták azt a játékot szerintem.

(#88792) Kakaduku


Kakaduku
senior tag

BEYOND: Two Souls -ról tud valaki véleményt mondani? A Life is Strange nagyon tetszett.

Továbbá még szemezgetek a Telltale Collection-nel. Abból is a Walking Dead és a Trónok harca érdekelne. A többi milyen játék? Life is Strang-hez viszonyítva.

Nem trófea vadászatra kellenek.

(#88793) foxymaci válasza Kakaduku (#88792) üzenetére


foxymaci
senior tag

beyond-tól leteszed a hajad :D nagyon jó game , szerintem kötelező darab :) illetve telltale-től a wolf among us ami nagyon jó.

[ Szerkesztve ]

_FoxY_ / Iphone 14 Pro / PS5 / iPad Pro 11 M2 / Watch Ultra /

(#88794) Kakaduku válasza foxymaci (#88793) üzenetére


Kakaduku
senior tag

A többi? Esetleg a The Walking Dead?
Ha jól látom, akkor abban a csomagban a Game of Thrones-ból és a Borderlands- ból még nem jött ki az összes rész, viszont a Walking Dead-ből csak két episode van?! A második megvan Ps+ keretében.

(#88795) erahurka válasza foxymaci (#88793) üzenetére


erahurka
félisten

Wolf Among Us, meg szerintem a Walking Dead témájú darabok. Borderlands-et meg GoT-ot nem ismerem, de biztos azok is hozzák a szintet.

(#88792) Kakaduku: Heavy Rain-t próbáltad már? Illetve jön majd a Fahrenheit Remastered, arra is érdemes ránézni ha még nem volt meg PS2-n vagy PC-n.

(#88796) Wlac válasza Kakaduku (#88792) üzenetére


Wlac
Ármester

Repülj rá az Until Dawnra!

“The wha-"

(#88797) Bdanyy válasza Kakaduku (#88792) üzenetére


Bdanyy
addikt

Ps3-on egyik kedvenc játékom, ha tetszett a life is strange akkor szerintem az is fog :) (heavy Rain mellett)

http://href.hu/x/frwq http://www.n95.hu Nokia N95-ös és egyéb S60 telefonos információs oldal http://febazo.hq.hu/ I8910 HD : http://href.hu/x/f1zt

(#88798) vg válasza Wlac (#88796) üzenetére


vg
addikt

Nagyon drága store-ban még akciósan is most is, itt aprón lehetett kapni 6e is.

(#88799) Kakaduku válasza Bdanyy (#88797) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Wlac: Az Until Dawn már megvolt és nagyon bejött.

erahurka: Heavy Rain már kijátszva Ps3-on.

Szerintem az alábbi kombinációt veszem meg:
- BEYOND: Two Souls
- The Wolf Among Us
- The Walking Dead Se.1.

A többi (Game of Thrones, Borderlands) nem nagyon érdekelnek. Talán még a GoT, de ha jól emlékszem, akkor nem olvastam róla fényes kritikát. Egyelőre elég lesz ennyi októberig. :R

Köszi a válaszokat!

[ Szerkesztve ]

(#88800) rezynho


rezynho
újonc

Üdv! Rendeltem egy vezeték nélküli billentyűzetet Ps4-hez, tegnap meg is érkezett, viszont hajlamos meghülyülni, folyton kikapcsol magától, ilyenkor ha újraindítom ismét működik... Ilyen: [link] Vkinek van esetleg ilyenje? Kaptam hozzá micro usb kábelt, ezt is tölteni kell mint a controllert? Miért kapcsolhat ki állandóan? Ilyenkor bármit nyomok nem kapcsol vissza, csak ha újraindítom. Köszi a segítséget!

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.