Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88451) gamegod válasza LucentTwo (#88450) üzenetére


gamegod
senior tag

Az a vicc hogy a Beyondnál a store nem írja hogy tartalmazza-e.. Így én se merem megvenni

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#88452) he7edik. válasza LucentTwo (#88450) üzenetére


he7edik.
addikt

Miért nem veszed meg 7000-ért dobozosan?

Égő szöveg a flém vázon

(#88453) Tutu7030 válasza gamegod (#88451) üzenetére


Tutu7030
veterán

"Beyond Two Souls PS4 verzió. Magyar store-ról véve tartalmazza a magyar feliratot."

Én is megvettem, tényleg van magyar felirat.

LG Optimus G E975 v20 -> LG G4 H815 V29a-EUR-XX -> Huawei Mate 9(MHA-L29) -> Huawei P30 Pro -> Honor Magic5 Pro

(#88454) A`rpi válasza LucentTwo (#88450) üzenetére


A`rpi
addikt

"Gondolom már tették fel ezt a kérdés"

Hát akkor kérem szépen, miért nem tetszik rákeresni kérdezés előtt? :N

Ami megjelent magyar kiadásban az termesztésen a Magyar Storeban is elérhető magyar felirattal. :)

(#88455) Elims


Elims
veterán

Sziasztok!

Sniper elite 3-hoz keresek coop partnert.Authentic nehézségen mennénk,de nem lenne vészes.
Heti legalàbb egyszer jò lenne,30-50perc/küldetés. Az első màr megvan.

(#88456) semetka


semetka
őstag

Múltkori venti/paszta dologgal még annyit, hogy szerintem indokolatlanul pörög U4 ,TLOU alatt a gép. Tesóm mikor fifát játszik csendben megy a gép mégis sokkal melegebb levegőt fúj ki és melegebb is a gép teteje mint az U4 közben. :Y

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#88457) MerLinh válasza semetka (#88456) üzenetére


MerLinh
senior tag

ajjaj ezt csak nekünk csinálja, mert csak mi toljuk még azokat a játékokat =)

de amugy az a része normális, hisz a fifa azért nem terheli annyira....bár majd a fifa 17 frostbite-al =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88458) belan


belan
addikt

csaó ma vettem egy pár játékot storba de a game thrones nem indult el a letöltés és azt jelzi purchased meg vettem , mi lehet a gond szerver hiba ?egyesével kell részeket le tölteni ,soma 2500 nagyon meg éri

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88459) Tatyla válasza belan (#88458) üzenetére


Tatyla
őstag

Nézd meg hogy ott van e a libraryben és onnan nyomj rá

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#88460) belan válasza Tatyla (#88459) üzenetére


belan
addikt

egyesével kezdtem el le tölteni úgy el indult

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88461) ViharVadász válasza A`rpi (#88443) üzenetére


ViharVadász
őstag

Köszönöm, délután megpróbálom őket. Mindenesetre az ipv6 tesztnel 0/10 lett, szóval az gondolom nem probléma.
Tutu7030: az a gond, hogy nálam se telefonon, se a gépen nem nyílik meg a Store illetve a multi a játékoknál.

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#88462) Prof01


Prof01
veterán

Sziasztok!

Kb. egy hete kezdtem el játszani a Warframe-mel. Ódzkodva, mint minden Free 2 Play játéktól, de végre kipróbáltam! Szuper-élvezetes kooperatív játékmenet, változatos helyszíneken, jól átgondolt fejlődési rendszer, óriási tartalom egy folyamatosan bővülő világban, mindezt ingyen.
Összegezve: egy nagyon kellemes csalódás, bátran ajánlom, aki egy remek co-op lövöldére vágyik, de nem irtózik egy kis "grind"-tól sem. :)

Ha lenne kedve bárkinek a közös játékhoz (akár kezdő vagy veterán), vegyen fel! Kösz előre is! :R
PSN ID: Prof_HUN

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#88463) oriic válasza Prof01 (#88462) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A Warframe az egyik jó példája annak, hogy a F2P játékok is lehetnek élvezhetőek, hogy nem kell minden F2P alkotásnál arra gondolni, hogy jaj biztos buy to win, és kötelező költened benne. :R

Live-Die-Respawn

(#88464) bozont


bozont
veterán

A PS3-as Destiny-t gondolom nem lehet sehogy áthozni PS4-re?

(#88465) Def26 válasza Tutu7030 (#88453) üzenetére


Def26
félisten

Ennek hány óra a végigjátszás ideje?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#88466) danee303


danee303
újonc

Sziasztok!
Ez lehet elég láma kérdés és volt már de nekem nem működik a ps4 remote play, csatlakozik stb de utána kidob azzal hogy "The connection to the PS4 has been lost" tudnátok nekem segíteni? Köszönöm előre is. :))

(#88467) vg válasza Def26 (#88465) üzenetére


vg
addikt

kb 10, de többször végig tudod tolni. Én is megvettem pár hónapja a Heavy Rain-el, arra azt hittem, hogy milyen jó lesz, sokan dicsérték itt is(bár itt dicsérték a Life is Strange-t, szóval..), aztán az eleje olyan szinten unalmas, hogy azóta se vettem elő. Majd egyszer ráveszem magam újra. Ráadásul az a kontroller rázogatásos játékmenete nevetséges... :U

(#88468) marilllyo


marilllyo
veterán

Dead island 60 fps?

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#88469) zzola


zzola
félisten

Az létezik, hogy gyárilag xar egy konzol? BF4 és a Hardline multi is akadozik, mint ha 20 FPS lenne, szervertől függetlenül. Volt reset is, a játékok lemezről lettek másolva, sorban... : Vezetékes a net kapcsolat

[ Szerkesztve ]

(#88470) Wlac válasza zzola (#88469) üzenetére


Wlac
Ármester

A BF4-ben vannak néha durva FPS dropok, de főleg a Conquest mapokon (Pearl Market pl.). Kisebb pályákon is csinálja, vagy csak néha? Más játékoknál is van ilyen?

“The wha-"

(#88471) heihachi válasza zzola (#88469) üzenetére


heihachi
addikt

Annak a két játéknak a multija simán tud ilyen fps droppokat, a konzolnak semmi baja.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#88472) zzola válasza Wlac (#88470) üzenetére


zzola
félisten

Ez a negyedik PS4-em és ilyen még nem volt. Gyakorlatilag minden pályán darabos a karakterek mozgása. Egyedül SW Battlefront alatt nem találkoztam vele.

De az is lehet, hogy szerver függő...

[ Szerkesztve ]

(#88473) SenorDave válasza zzola (#88472) üzenetére


SenorDave
tag

Folyamatosan fps droppol vagy csak szituacioknal? Próbáld ki, hogy felmesz az operation locker mappra ahol kB 20-30 an vannak. Ott teljesen simán kellene mennie.

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#88474) A`rpi válasza danee303 (#88466) üzenetére


A`rpi
addikt

Sziasztok!
Ez lehet elég láma kérdés és volt már de nekem nem működik a ps4 remote play, csatlakozik stb de utána kidob azzal hogy "The connection to the PS4 has been lost" tudnátok nekem segíteni? Köszönöm előre is. :))

Probléma PS4 és a PC-d között lehet.

- PC-n a tűzfal kivételei között ellenőrizd ott van e a Remote Play alkalmazás.
- Csatlakozz kábellel a routeredhez PC vel, és a PS4 el egyaránt.
- PC-n a Remote Paly alkalmazásban a felbontást vedd lentebb.
- Kérj kölcsön egy egy másik routert teszt erejéig.

(#88475) ldave


ldave
félisten

BF játékokhoz a Season Pass-t szokták akciózni? Olcsón hozzájutottam egy Battlefront lemezhez, de ahogy látom a Season Pass +40 font lenne még mellé.

A Slime draws near! Command?

(#88476) A`rpi válasza ldave (#88475) üzenetére


A`rpi
addikt

Multis pályákon kívül idáig semmi érdemleges tartalom nem érkezett a játékhoz.

Én nem kapkodnám el a helyedben az SP vásárlást.

(#88469) Zolar
Szerintem az internetkapcsolatoddal van a probléma. Akadozást én akkor tapasztaltam a játékban (igaz PS3 mond, ha relatív messze voltam a routertől, wifi kapcsolat esetén, továbbá leterhelt volt a net sokan használták rajtam kívül.)

[ Szerkesztve ]

(#88477) Doma88


Doma88
tag

A CUH-1116B és a CUH-1216B között mi a különbség? A neten nem találtam semmilyen összehasonlítást a kettőről.

(#88478) A`rpi válasza Doma88 (#88477) üzenetére


A`rpi
addikt

Az itteni összefoglalóban viszont van. :)

(#88479) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A LIfe is Strange lemezes változatánál minden cucc rajta van a lemezen, vagy kódként jön a többi (SP)?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88480) A`rpi válasza Adam_Shepard (#88479) üzenetére


A`rpi
addikt

Ritka ha rajta van a DLC a lemezen. Szerintem kódot fogsz hozzá kapni.

(#88481) zzola válasza A`rpi (#88476) üzenetére


zzola
félisten

Én is gondoltam erre. Ezelőtt T vdsl volt, most Invitel kábel net van. Lehet akár az is a gond.

(#88482) heihachi válasza ldave (#88475) üzenetére


heihachi
addikt

Nekem kezdetek óta megvan a játék, és azóta várom, hogy leakciózzák a season pass-t :D

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#88483) Madwe válasza ldave (#88439) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ja, tetris fizikával, és akár 4 fős local multiplayerrel, azanemmindegy! :D

(#88484) Def26 válasza zzola (#88469) üzenetére


Def26
félisten

Ilyen nálam is sűrűn. Nem tudom mi lehet.

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#88485) danee303 válasza A`rpi (#88474) üzenetére


danee303
újonc

Köszönöm, megoldódott! :DD

(#88486) zzola válasza Def26 (#88484) üzenetére


zzola
félisten

:Y

(#88487) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Best buy topikból

"Budaörs Auchan:
PS4 500GB CONSOLE BLACK: 75 000 Ft (Nem irja hogy minta, de lehet az)"

Hátha érdekel valakit.

Live-Die-Respawn

(#88488) perge666 válasza oriic (#88487) üzenetére


perge666
veterán

Jól zuhan az ára.

(#88489) hyperspace


hyperspace
őstag

Barátom a store-ban nem tudott fizetni, ezért megpróbáltam én is az accountjával. Nekem sem sikerült, Paypal-t hozzá sem tudok rendelni, a kártyámat még igen, de nem enged fizetni. Van valami trükk, vagy supportnak írjak?

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#88490) Twistee


Twistee
csendes tag

Xbox one-ra mar jelentettek be 4k-s prototipust ugye? Az mikor jelenik meg? Sonytol lehet hasonlora számítani?

(#88491) cyberkind válasza Twistee (#88490) üzenetére


cyberkind
félisten

Igen, annak Scorpio a neve és 17 év végén jön, itt elvileg a Neo lesz de semmit se tudunk még, azt se, hogy mikor lesz Slim ami a Neo előtt jön valszeg.
(de hogy ez miként lesz 4K értelmesen az jó kérdés, egy csúcs PC is halálozik a 4K-tól :DDD )

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#88492) Mister_X válasza cyberkind (#88491) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Scorpio teljesítménye (GPU) egy GTX1070 és 1080 között van. Ha hozzávesszük, hogy hardverközelileg lehet majd programozni, akkor nem lehetetlen a 4K.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88493) Csabee86 válasza Mister_X (#88492) üzenetére


Csabee86
senior tag

Nem egészen a kettő között lesz. A GTX 1070 6,5 TFLOPS számítási teljesítménnyel bír. A Scorpio pedig "csak" 6 TFLOPS számítási teljesítménnyel bír.

(#88494) semetka válasza MerLinh (#88457) üzenetére


semetka
őstag

U4 multi meg TLOU multi megunhatatlan

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#88495) belan


belan
addikt

nem tudjátok meddig van storba a akció ?

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88496) Tegla80 válasza belan (#88495) üzenetére


Tegla80
addikt

A kinezett jatek leirasanal azzal kezdodik,h meddig elerheto ha akcios......

Sony® & PlayStation®

(#88497) ImACeltic


ImACeltic
őstag

Erősen szemezgetek ezzel az AC tripla pakkal. Az utóbbi pár AC játékot sok kritika érte, hogy nem újítottak sokat rajta, egyszerű a sztori, a játékmenet ugyanaz, stb. Aki játszott az elmúlt 3 résszel az írna 1-2 soros véleményt róluk? Előre is köszönöm!

+ Nézem a tripla pakk leírását és nem találom a magyar feliratot egyikben sem, pedig ha jól tudom, legalább a Syndicate magyarul jött ki. Ettől függetlenül magyar feliratos lesz, ha magyar store-ból veszem meg?

Gamer(PS5, PC), sport fan.

(#88498) erahurka válasza oriic (#88487) üzenetére


erahurka
félisten

Gondolom CUH-1xxxx széria.

(#88500) oriic válasza erahurka (#88498) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Lehetséges, nem tudom, egyéb infó nem jött.

Live-Die-Respawn

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.