Hirdetés

2024. március 29., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88651) Adam_Shepard válasza nesh20 (#88649) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

szia. Igen

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88652) fityere


fityere
senior tag

Nem tudom mennyire éri meg de szerintem jó áron van annak aki nem játszott vele és igényt tart rá.

Uncharted 4: A Thief's End - Special Edition

Uncharted 4: A Thief's End - Libertalia Collector's Edition

Persze inkább Németországban vagy Ausztriában élőknek.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#88653) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ezzel a Gold fejessel hogy is működik a dolog?tehát csak akkor adja ki rá a hangot ha be van kapcsolva? és amikor nincs bekapcsolva akkor pl tv-n fog szólni a hang?

Xbox One: bandymnc

(#88654) Tuomas válasza bandi0000 (#88653) üzenetére


Tuomas
addikt

:K

We were here

(#88655) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Lehet örülni hölgyek-urak, augusztus végén jön PS4-re az Inside. Még nem hivatalos, trófeák már kiszivárogtak, megbízható források szerint a hivatalos bejelentésre sem kell sokáig várni.

:C

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#88656) ldave válasza oriic (#88655) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

No, ez jó hír :) Remélem lesz rá PS+ kedvezményes előrendelés.

A Slime draws near! Command?

(#88657) Kakaduku válasza oriic (#88655) üzenetére


Kakaduku
senior tag

:C

Annyira jó és izgalmas játéknak ígérkezik. Nagyon örülök neki! :DD

[ Szerkesztve ]

(#88658) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

F*szér engednek platina nélküli trófealistákat...

The Truth is out there...

(#88659) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No Man's Sky trófeák

Live-Die-Respawn

(#88661) ldave válasza Lackooo84 (#88658) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Most egy 3-4 órás játék miért is adjon platinát?

A Slime draws near! Command?

(#88662) oromisu válasza Lackooo84 (#88658) üzenetére


oromisu
csendes tag

Számomra mai napig érthetetlen, hogy mire jók ezek a trófeák... értem én, hogy minél tökéletesebben és teljesebben kijátszd a játékot... de ez engem marhára nem motivál. Tényleg ennyire motiváló dolog? :D

(#88663) belan válasza oriic (#88655) üzenetére


belan
addikt

ez jó hír jó játék,ldave ez váltózó nero 3 óra alatt vittem végig és platina

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88664) oriic válasza ldave (#88661) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Inside egy végigjátszás után (már ha akkor nem kutat senki) könnyen kimaxolható amúgy.

Live-Die-Respawn

(#88665) Adam_Shepard válasza oriic (#88659) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

ez eléggé vékonyka.

- mondjuk, más kérdés, hogy mit kell érte csinálni majd :D

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88666) Lackooo84 válasza ldave (#88661) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Mert olyan sok játék van manapság, amiket nem lehet végigjátszani 3-4 óra alatt és nem RPG...

The Truth is out there...

(#88667) gianni85 válasza oromisu (#88662) üzenetére


gianni85
veterán

Valakinek igen. Nekem is addig a pontig, amíg érdekes egy játék, és élvezetes amit csinálni kell benne. Ha valami átmegy értelmetlen grindolásba, és csinálod csak a platináért, vagy hozzányúlsz egy szar játékhoz a trófeák miatt, az már egészségtelen.

(#88668) MerLinh válasza oromisu (#88662) üzenetére


MerLinh
senior tag

ez egy jó kérdés =) engem sem mozgatnak, nincs egy platinám sem, és steamen sincs meg minden öcsi....néhány játéknál többször kell végignyomni, lehet hogy amiatt is. Mondjuk akkor sem játszom végig a játékot ha nagyon jó volt...pl witcher 2nél más let volna a közepe teljesen, imádtam is de nem vitt rá a lélek hogy mégegyszer lenyomjam =) bár lehet az is benne van hogy én egy játékot nem egy hét alatt viszek ki, hanem hónapokig tart....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88670) belan válasza oromisu (#88662) üzenetére


belan
addikt

régen engem se érdekelt a a platina, de most jobban esik végig vinni egy játékot ha megszerzem platinát ,igaz vannak olyan játékok amit pénzért se platináznék ki mert kontroller tv közepébe kötne ki ,

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88671) ldave válasza Lackooo84 (#88666) üzenetére


ldave
félisten
LOGOUT blog

Okés, de a platina az én szememben valami komolyabb teljesítmény. Ott van pl a Walking Dead első része, végigjátszod, aztán ad egy platinát, hogy nesze. Ennek van értelme?

A Slime draws near! Command?

(#88672) oromisu válasza Nayrobi (#88669) üzenetére


oromisu
csendes tag

Ezzel én is így vagyok :) Elő van rendelve :)

(#88673) MerLinh válasza ldave (#88671) üzenetére


MerLinh
senior tag

psen mind1 kb, mert mindnek van öcsije, de steamen, nem mindnek van és vannak egyének akiknek már nem kell a játék ha nincsen....ide jutottunk, hogy már nem a játék érdekel hanem a megszerezhető embléma....hogy lássák milyen f.sz.gyerek vagyok =)

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88674) A`rpi válasza ldave (#88671) üzenetére


A`rpi
addikt

Szerintem ezzel nincsen gond, mindenki talál kedvére kihívást.

Amúgy sok esetben számomra a platina "semmi", 100%ot elérni, no az már néha több kihívást okoz egy adott játékban.

Uncharted 2, 3, sorolhatnám...

(#88675) belan válasza ldave (#88671) üzenetére


belan
addikt

van értelem aki gyűjti a platinát ,egyik ismerösömnek 238 platinája van ,van olyan játék amit digitálisan le töltesz platina ,ha cd meg veszed ugyan azt a játékot akkor is platina ,ha európai egy játék ki platinázod ,és ugyan azt játékot ázsiaiba meg veszed akkor is platina ,1 játék így 2 platinát is adhat ,aki arra megy rá minél több platinája legyen ,annak jó például walking dead is

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88676) vg válasza MerLinh (#88673) üzenetére


vg
addikt

Szerintem saját magadon kívül a kutyát nem érdekel milyen emblémád meg platinum trófeád van... erről volt itt a prohardveren valami cikk, mármint a trófeák meg acsik lelki hatásáról, vagy mi.

(#88677) belan


belan
addikt

például a MAYOMKÁNAK 439 platinája van neki van legtöbb magyar homeba,

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88678) LeventeV válasza Nayrobi (#88669) üzenetére


LeventeV
senior tag

Lesz dirt rally vr???

(#88679) Jackie_Chan


Jackie_Chan
senior tag

Üdv!

A holnap megjelenő Division kieget mikortól lehet tölteni? Tudja valaki?

"Az nem hozhat változást aki nem tűnik ki a tömegből!" "Sic Parvis Magna-Minden nagy dolog kicsiként kezdte" "Nem azért felejtünk el játszani, mert megöregszünk, hanem attól öregszünk meg, hogy elfelejtünk játszani."

(#88681) Elims válasza Adam_Shepard (#88647) üzenetére


Elims
veterán

Amit én vettem (sima,talàn) abban is van dinamikus időjàràs,motor (legalàbbis lehetne venni benne),monster truck/dragster/dirt rally).
Visszapillantòra nem emlékszem.
Viszont amikor tölti be a jàtékot akkor ott van a wild run felirat a The Crew alatt.Akkor ez most sima vagy wild run verziò?
Nem vekengeni akarok rajta,de jò lenne tudni.
Én biztos,hogy a sima verziòt vettem meg.Lehet,hogy nem azt kaptam? :-)

(#88682) Nayrobi válasza LeventeV (#88678) üzenetére


Nayrobi
őstag

Már bejelentette a codemasters, hogy készítenek valamit psvr-ra, f1 nem hiszem hogy kapna vr kieget, marad a dirt rally, ami pc-n amúgy is támogatja a vr headseteket.

(#88683) LeventeV válasza Nayrobi (#88682) üzenetére


LeventeV
senior tag

Ez engem is elgondolkodtatott a ps vr beszerzesen.

(#88684) hyperspace válasza LeventeV (#88683) üzenetére


hyperspace
őstag

Jobb gomba helyett tekered a fejed. Hm, engem nem fogott el a must have. Lehet más cím kéne nekem :N

ha azt mondom neked van igazad, nekem van igazam... :)

(#88685) MerLinh válasza hyperspace (#88684) üzenetére


MerLinh
senior tag

valami kraftos pokemon?=)

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88686) Nayrobi válasza LeventeV (#88683) üzenetére


Nayrobi
őstag

project cars is megkapja a psvr támogatást majd, szóval autós játékokból nem lesz hiány

(#88687) andro93 válasza oromisu (#88662) üzenetére


andro93
aktív tag

Számomra az érthetetlen, hogy te miért nem érted azt, hogy nem mindenki olyan mint Te. ;)

[ Szerkesztve ]

(#88688) Elims válasza Nayrobi (#88686) üzenetére


Elims
veterán

Én vàrnék ezzel a szemüveggel egy pàr évet.
Ki tudja előre,hogy mit csinàl a szemeddel.
Tudom,írta Árpi,hogy végtelenbe fòkuszàlunk,stb.,de csak a szemed előtt van vmi egy-két cm-nyire...
Nem vernék el rà rögtön 120-13e-t.Max.60-80-at,de azt sem most rögtön.
Majd írtok ròla még itt a topikban/hírekben és majd talàn utàna. Én.

(#88689) Remi1234 válasza Lackooo84 (#88598) üzenetére


Remi1234
aktív tag

Steelseries H wirelest próbáltad?

PSN ID: RemiFungus

(#88690) Lackooo84 válasza Elims (#88688) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én személy szerint orbitális hülyeségnek tartom. Remélem ez is lecseng hamar, mint a 3D és társai...

The Truth is out there...

(#88691) Mister_X válasza Lackooo84 (#88690) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Vagy nem fog, mert ez valóban forradalmi.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88692) Nayrobi válasza Lackooo84 (#88690) üzenetére


Nayrobi
őstag

Reméled? Miért? Az miért fáj neked, hogy ez létezik és esetleg valakinek bejön? Szerinted egy psvr játék fejlesztése időt vagy erőforrást vesz el egy AAA címtől? A Movera se topcsapatok fejlesztettek, erre se a Naughty Dog első teamje fog összedobni egy Uncharted VR-t. Na meg a 3D. Miért gáz? Nem tetszik, nem nézed. Ott a 2D. Bocs, csak ez a hozzáállás fel tud húzni.

Elims: Persze, majd lesz következő revízió, meg le is fog menni az ára, de nekem megéri most ráugrani ha vr-ban, kormánnyal tolhatom a kedvenc autós játékaimat és még pár fasza címet. Szerintem semmi baja nem lesz a szememnek, 3D-nél sincs semmi, ahogy a mobilozás se okoz agytumort. Sokan évek óta használják huzamosan az ennél sokkal rosszabb kijelzővel felszerelt változatokat, a Sony is dolgozik rajta 5-6 éve, szart nem hiszem hogy kiadnának a kezük közül, nem véletlenül ők jönnek ki vele utoljára.

(#88693) vg válasza Mister_X (#88691) üzenetére


vg
addikt

Én vettem két éve 3D-s tv-t jó pénzért, életem egyik leghülyébb döntése volt. Néztük kb 5 alkalommal 3D-ben. Gyanítom ha megvenném a sisakot használnám párszor, rámondanám, hogy "WOW de jó", aztán rá se néznék. többet. ;]

(#88694) Wlac válasza Lackooo84 (#88690) üzenetére


Wlac
Ármester

És ha neked nem jön be, akkor rögtön tűnjön is el, nehogy az élvezhesse, akinek esetleg tetszik? A mostani generáció semmi forradalmit nem hozott eddig, a játékokban ugyanazt csináltuk az elmúlt 10 évben (a remastered cuccoknak hála sokszor szó szerint), úgyhogy szerintem nagyon is jó, hogy itt a VR. Akinek meg nem tetszik, az szimplán ignorálhatja, nem fog kevesebb játékhoz hozzájutni,mintha egyáltalán nem lenne VR.

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#88695) Elims válasza Nayrobi (#88692) üzenetére


Elims
veterán

O.K. Te tudod. :-)

Lacko: Ahogy Mister X is írja "...ez valóban forradalmi".Ez tényleg az.Biztos,hogy nagyon komoly élményt ad az agynak.Ez kétségtelen.A "mellékhatásokat" nem tudjuk még,ha lesz neki.Ne legyen igazam.. :-)

Szerk.:

VG: Nekem is 3d tv van és bizony van olyan 3d film ami tényleg nagyon szép/jó. :-)
Szerintem jó dolog.

Szerk.:
"...FPS fosokat"

Ezzel azért egyetértek. ;-) De legalább nyomják mellettük a nekem valókat is. :-)

[ Szerkesztve ]

(#88696) Lackooo84


Lackooo84
nagyúr

Gondoltam, hogy ezzel a véleményemmel célpont leszek, de lesz*rom. :D Persze biztos sokan vagytok, akik szeretitek ezeket az azonos sémára épülő, "csakasajátkezemlátomésazzalmindentmegtapogatokésettőlkirályságajáték" típusú hadonászós baromságokat, hát nyomassátok, ezzel baj nincsen. Engem annyiban érint, hogy amíg ezekre a hülyeségekre koncentrálnak, addig megint nem fognak normális, engem megérintő játékokat kiadni, csak ezeket a(z) (számomra) FPS f*sokat. Arról nem is beszélve jah, hogy majd mennyien fognak meghülyülni tőle, de lehet az embereknek beszélni... :D Én az összes konzolomat a tv focitól a PS4-ig mindent azért vettem, hogy leüljek a kis fotelkámba a tv-m elé, és játsszak, a roseb sem akar hadonászni meg anyám kínja.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#88697) Madwe válasza Lackooo84 (#88696) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez a szemlélet engem annyira idegesít... Nem 1 stúdió van és nem 1 célközönség. Ez olyan mint amikor kiakadnak h mégegy indie cím jelenik meg ps4re (nem ps+ba, csak úgy) merthogy az telefonos tabletes játék, s így a normális játékoktól veszik el a helyet. LOL

(#88698) Lackooo84 válasza Madwe (#88697) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Gondolom az sem idegesít, hogy ugyanazt telefonra megkapod ingyen, PS-re meg bumm 6 ezer...

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#88699) james001 válasza Lackooo84 (#88696) üzenetére


james001
veterán

Engem is utálni fognak,de egyetértek. Plusz amit (#88693) vg írt abban is van valami...
Az a baj a VR-al szerintem,hogy amíg ilyen fps cuccokat kiadnak rá az oké,meg olyan címek is kijönnek rá mint a Fallout és több tizen-órára lefoglaló játékok,de mivel más stílusú dolgokat nem tudnak majd kiadni mi lesz pár év múlva az újítás benne? Milyen dolgokkal tudják majd felfrissíteni amitől újra felveszi majd az ember?

[ Szerkesztve ]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#88700) gyuribácsi88 válasza Lackooo84 (#88696) üzenetére

Nem éppen a "célpont" jelzővel illetnélek, de most nincs kedvem kifejteni hogy hol a hiba (az az ezer) ebben a kis szösszenetben, majd egy nyugodtabb lélek elmagyarázza (vagy csak legyint, ahogy nekem is kellett volna). :U

Ba bumm, nem veszel olyan játék ami nem tetszik, dirr durr 1000 féle játék van, csitt csatt, lehet válogatni bőséggel, ba dum tsss.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.