Hirdetés

2019. október 22., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#89751) F.B.I. válasza jegenye77 (#89739) üzenetére

F.B.I.
(addikt)

Türelmesebbnek kell lenned, ebben a korban nehezebben megy, barátomnak (most 41 éves) majdnem fél év volt, mire MW3-ban le tudott lőni 2 embert egymás után, aki soha nem konzolozott, annak nem 1 hét lesz. Főleg, amikor az autós szimulátorokat úgy tolta, hogy a kontroller az asztalon volt és így próbálta meg irányítani a kocsit, még a kisfiam is sírva röhögött...hát még az övé. :DDD
Türelem, ha nincs, akkor tényleg ad el.

The Last Ogre. Segítő válaszokat köszönöm! Apád lehetnék Luke!

(#89752) Nayrobi válasza oriic (#89749) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

:Y

(#89753) jegenye77 válasza F.B.I. (#89751) üzenetére

jegenye77
(addikt)

Na én is próbálkoztam vicces irányítással. 3 ujjam volt a célzó karon :)
Mindenki bíztat és ez jól esik de sajnos már ebben a korban nincs türelmem.
Már megrendeltem ezt a cuccot és kipróbálom. Ha nem jó akkor tényleg eladom az egészet. De ha nem próbálom ki akkor meg sokáig bennem lesz, hogy nem adtam neki esélyt.
PC t muszáj volt eladnom és gondoltam kicsit még szórakázok ps 4 en de ha nem megy akkor ennyi lesz. Nincs ezzel baj szerintem.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89754) marilllyo válasza jegenye77 (#89753) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Nincs hát! Anno én is vettem PS3-hoz...aztán mivel nem hozta az elvárt szintet túl is adtam rajta. Egy próbát mindenképp megér.

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#89755) Def26

Def26
(félisten)

Carmageddont kipróbálta valaki? Most nézem csak, hogy megjelent és valami 12k a lemezes. Ez nem teljes áron jött ki vagy csak ennyire szar lett?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#89756) phgergo

phgergo
(tag)

Aki szeretne csapatban jatszani az vegyen fel nyugodtan. Nagyon sok tipusu jatekkal szoktunk kockulni, igy biztosan van olyan nekunk, ami neked is megvan :)) psn: funk3nman_

Cooler Master MasterBOX MB520 RGB ASUS ROG Strix B450-F Gaming AMD Ryzen 7 2700X Box Be Quiet 600W Pure Power 80+ Gold ASUS Radeon RX 5700 XT KingStone 16GB (2x8) 3200MHz HyperX Predator SSD Evo 860 250GB / WD 2 TB Blue Asus Rog Gladius 2 Yenkee Fejhallható

(#89757) SenorDave

SenorDave
(tag)

Üdv Urak!
Megeri a rainbow six ezt az akciót úgy is, hogy nincs rá ismerősöm akivel osszejatszva tolhatnank? Másrészről szeretném cserélni az 500 as hdd t, milyet érdemes venni szerintetek 1tb osban? Előre is köszönöm a válaszokat! :R

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#89758) phgergo válasza SenorDave (#89757) üzenetére

phgergo
(tag)

Vegyel fel psnre mi toljuk :))

Cooler Master MasterBOX MB520 RGB ASUS ROG Strix B450-F Gaming AMD Ryzen 7 2700X Box Be Quiet 600W Pure Power 80+ Gold ASUS Radeon RX 5700 XT KingStone 16GB (2x8) 3200MHz HyperX Predator SSD Evo 860 250GB / WD 2 TB Blue Asus Rog Gladius 2 Yenkee Fejhallható

(#89759) kentucky válasza phgergo (#89756) üzenetére

kentucky
(őstag)

két napja vettem meg a Six Siege-t, felveszlek :R

(#89760) Amadako válasza phgergo (#89756) üzenetére

Amadako
(tag)

dying light multis trófeában nem tudnátok segíteni?

(#89761) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Ha valaki szeretne Titanfall 2 béta kódot (már ma játszhat vele, mert early access kód), az este 11-kor nézze a Respawn oldalait, kódokat pakolnak ki. Hátha valaki gyors lesz.

Facebook
Twitter
Instagram
Snapchat

Mindegyik felületre más más kódokat tesznek fel. Hajrá!

Live-Die-Respawn

(#89762) echterion

echterion
(veterán)

Nemrég volt itt szó a GTA V-ről. Most a kanadai store-ban cirka 9000 Ft-ért megvehető augusztus 23-ig. Ez most elgondolkodtatott, csak én jobb szeretem a lemezes játékokat.

Eladó cuccok: egy igazi unikum szépség -> Dell XPS M1730 SLI-s erőmű / volt akkoriban :)

(#89763) oriic válasza oriic (#89761) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Leírom azért. Este 11kor jönnek az új kódok, amiket most találtok már nem élnek.

Live-Die-Respawn

(#89764) hitman, válasza jegenye77 (#89753) üzenetére

hitman,
(őstag)

Én ugyan ebben a cipőben járok, toljad és próbálj ki minden lehetoseget amit csak lehet!
Én drukkolok hogy végre összejöjjön neked...

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#89765) jegenye77 válasza hitman, (#89764) üzenetére

jegenye77
(addikt)

Köszönöm :)
Majd beszámolok róla.
Zárójelbe megjegyzem, hogy privátba páran írtak nekem akik még használják ezt. Amit sejtettem is, hogy többen használják mint amennyien bevallják :)
Én bevallom, hogy nem ehhez szokott a kezem és béna vagyok megtanulni.

[ Szerkesztve ]

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89766) A`rpi válasza jegenye77 (#89765) üzenetére

A`rpi
(addikt)

Szerintem nincs ezen mit szégyellni.

Én azt vallom nem periféria teszi, ha valaki jól tud játszani annak teljesen mindegy min játszik. :R

(#89767) Tegla80 válasza jegenye77 (#89765) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Én bevallom, hogy nem ehhez szokott a kezem és béna vagyok megtanulni.
Ugyan mar. Most oszinten mit vallalsz Te be?!
A nyavajgast maximum, meg azt,h veszel egy kieget,h kompenzald az e...... mert mast nem nagyon.(idot kellene bevallalni,h tudd kezelni a joy-t;))
Amiota itt vagy csak a siras megy,h nem megy.....kozlom mas is igy volt az elejen es megtanulta :U (de igaz van aki a ps1-joy-t is kezben tartotta es azota is jatszik....)
Szoval tanulj meg jatszani a joy-al vagy......,de ne add mar itt a nagymedve halalat es erre fogd,h azert veszem mert......mert uncsi.
:R

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#89768) Kakaduku válasza oriic (#89763) üzenetére

Kakaduku
(senior tag)

Megküzdünk érte. Folyamatosan frissítem a facebook-ot. :DDD

(#89769) oriic válasza Kakaduku (#89768) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

Épp mondani akartam hogy FB-t ajánlom, mert ott lehet másolni a kódokat, több helyen képet tesznek be.

Amúgy Titanfall 2-t streamelek, csak még játékosokat nem talál.

[link]

Live-Die-Respawn

(#89770) Def26

Def26
(félisten)

twitter kikerült de mondanom se kell mind elment. :D Biztos cool dolog, hogy pár ezer emberre kibaszank 25 kódot. :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#89771) andro93 válasza zedok (#89668) üzenetére

andro93
(aktív tag)

Teljesen mindegy, gyakorlatilag az Ultimate képességet leszámítva ugyanolyan az összes kaszt. Ugyanúgy van egy meele képességed, egy gránátod és ennyi. Kozmetikai dolgokban tér még el a 3 karakter egymástól, más extra nincs szerintem. Egyébként a Titán szerintem elég durva karakter, a warlock sem rossz, hunterrel annyira talán nem lehet aprítani, legalábbis nem olyan látványos kaszt, de javítson ki aki jobban benne van most a témában. Én kb télen játszottam a játékkal utoljára.

(#89739) jegenye77: pedig a BO3 szerintem messze az egyik legjobban irányítható Fps a piacon, ott találtam eddig a legfolyamatosabbnak a stick útját, és az aim assist sem volt annyira durva, mint sok más fpsnél. Destiny vagy Overwatch messze rosszabb szerintem ilyen téren.

[ Szerkesztve ]

(#89772) jegenye77 válasza Tegla80 (#89767) üzenetére

jegenye77
(addikt)

Tegla80 volt az egyik aki írt privátban :DD :DD :DD
Na jó nem!Csak vicc! :P ;]
Bocsánat,hogy ide jöttem.Nem tudtam,hogy ezzel megsértettelek.
Amúgy ha figyelmesen olvastad volna akkor rájössz,hogy pont nem nyavalyogtam,hanem elfogadtam a dolgot.
Nem akartam semmi vitát indítani se megsérteni a nyugalmad.
Akkor,vettem egy kiegészítőt amit kipróbálok és ennyi.Így már megfelel?
Amúgy ha valaki kormány+pedál szettet vesz az is inkább tanulta volna meg kontroller-el irányítani az adott autós játékot? Na mindegy.Ne menjünk ebbe bele.

[ Szerkesztve ]

(#89773) kentucky

kentucky
(őstag)

3 óra múlva lesz az utolsó kulcs osztás.

(#89774) gyuribácsi88 válasza kentucky (#89773) üzenetére

gyuribácsi88
(addikt)

villás? imbusz? torx? slussz? lakás?

8600-1070-271

(#89775) F.B.I. válasza gyuribácsi88 (#89774) üzenetére

F.B.I.
(addikt)

De viccesek vagyunk így hajnal felé. Menjél szépen aludni. :DDD

The Last Ogre. Segítő válaszokat köszönöm! Apád lehetnék Luke!

(#89776) Kakaduku válasza oriic (#89769) üzenetére

Kakaduku
(senior tag)

Nekem sajnos nem sikerült, de akinek igen, annak gratulálok hozzá. :C

(#89777) Tegla80 válasza jegenye77 (#89772) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Nincs azzal problema,h idejottel,mert szivesen fogadunk mindenkit.....azzal van a baj,h 1het hasznalat utan azt varod,h majd Te lelodozol mindenkit semmi rutin,semmi tapasztalat nelkul. :U ami persze nem jon ossze,mert masok mar joideje muvelik a dolgot es messze rutinosabbak.....Nekik ugyis csak csemege leszel az elejen,de ha ezt tuleled akkor jonnek majd a sikerek is....nem 2het mulva,de jonnek majd.....ez egy joy-os stat
Szoval nem veled,hanem a hozzaallasal van a baj.....

Sony® & PlayStation®

(#89778) oromisu válasza F.B.I. (#89751) üzenetére

oromisu
(csendes tag)

Idővel menni fog, én is 31 voltam amikor a 1,5 éve megvettem életem első konzolját (természetesen PS4)... előtte kb 22 éves koromig csak PC-n játszottam... a kontrollerrel FPS játék nekem is a halálom volt és mainapig sem állíthatom, hogy vérprofin menne, de azért végig tudok tolni FPS-eket már, csak ha van autocélzás, azt azért előszeretettel használom :D Na de hát az ezért van, ha valaki olyan nehezen tud rászokni, mint én és még sokan mások :D

(#89779) sting2 válasza Tegla80 (#89777) üzenetére

sting2
(őstag)

Én meg egérrel nem tudtam soha semmit játszani 10 percnél tovább.
Mégsem akartam " Mű kezet" amivel majd lerövidíthetem a tanulófázis idejét.. ;]
Inkább maradtam továbbra is konzolon.

(#89780) boost válasza sting2 (#89779) üzenetére

boost
(addikt)

:DD

(#89781) tonerz válasza jegenye77 (#89772) üzenetére

tonerz
(aktív tag)

Én az ellenpélda vagyok ;]
24 éve konzolozok és nincs az a pénz (na jó van :DDD ) amiért bill és egérrel játszanék.
Javaslom ne egy hét után és főleg ne multiba gyakorolj.
Szvsz ha 1 hónap alatt se érzed azt hogy jobban menne, akkor tényleg érdemes elgondolkodni rajta hogy eladod.
Én is így voltam anno a pc-vel, de aztán megmaradt munkára meg torrentre :DDD

(#89782) buci30

buci30
(addikt)

A Tom Clancy The Divison

Ma reggel óta azt írja az inditasnal, hogy:

Volt másnál is már ilyen? Szerver hiba vagy mi lehet?

iPhone XS MAX, iPad Air2, Macbook PRO, Apple Watch 42mm

(#89783) kovsol válasza buci30 (#89782) üzenetére

kovsol
(félisten)

Minden héten van szerver karbantartás.

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#89784) buci30 válasza kovsol (#89783) üzenetére

buci30
(addikt)

Köszi 😊
S ez kb mennyi idő szokot lenni?

iPhone XS MAX, iPad Air2, Macbook PRO, Apple Watch 42mm

(#89785) SenorDave válasza Tegla80 (#89777) üzenetére

SenorDave
(tag)

DS4 elsőre nekem sem nagyon esett kézre, viszont a célzás rásegítő kikapcsolásával sokkal jobban belejöttem stats .

[ Szerkesztve ]

-PS3/4 gépek tisztítását, pasztázását vállalom. 3 kerület .Írj bátran!

(#89786) Rigormortiis

Rigormortiis
(őstag)

Resident evil 5-6 valaki? Én vagyok az egyetlen, akinek annyira tetszettek ezek előző genben hogy újra megvettem őket?

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge

(#89787) A`rpi válasza Rigormortiis (#89786) üzenetére

A`rpi
(addikt)

Először mikor írtad, azt hittem topikot tévesztettél.
(Nem követem naprakészen a "horror" játékokat.)

(#89788) ldave válasza Rigormortiis (#89786) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Talán a 4. részt majd megveszem újra, de ezek nem vonzanak :(

A Slime draws near! Command?

(#89789) james001 válasza Rigormortiis (#89786) üzenetére

james001
(veterán)

Igen ;] Én is talán a 4. részt megnézem,de azt is annyiszor végignyomtam már régen hogy már unalmas lenne újra :DDD
Örülök neki hogy van akinek tetszik az 5-6,én is azért kiplatináztam a 6-ot PS3-on,de tény hogy az a két legrosszabb Resi,plusz az Operation Raccoon City. :(

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#89790) Rigormortiis válasza james001 (#89789) üzenetére

Rigormortiis
(őstag)

Az orc tényleg szar volt, de az 5-6 mindentől függetlenül jók lettek, még ha nincs is meg bennük a resi hangulat. A 4et anno megvettem gc-re (pontosabban ezért vettem gct), ps2re, x360ra és szerintem most is meg fogom. Az 5-6 szerintem már a koop miatt is megéri, de ti tudjátok :)

Lumia 800 --> Lumia 925 --> S7 Edge

(#89791) N@idia válasza Tegla80 (#89777) üzenetére

N@idia
(őstag)

Hiába vesz kütyüt aki egér+bill-t akar használni azzal se fog érvényesülni, mert ugyan úgy lefogják szedni az input lag miatt és kiadott 40 ezeret érte, de majd megtapasztalja. Aztán rájön, hogy meg lehet tanulni kontrollerrel is fps-t játszani csak gyakorolni kell :K

★PC Master Race★|♥♥♥★Battlefield Fanatic★♥♥♥|★PSN ID: Lord_ReaPeR6S_★Origin ID: EdemsHUN★Steam ID: N@idia★

(#89792) Madwe válasza N@idia (#89791) üzenetére

Madwe
(veterán)

Input lag + mouse acceleration. többet árt mint használ :)

(#89793) eisento

eisento
(őstag)

skacok, bratyo fia kinotte az 500gb-ot, van egy teras hdd otthon, kicserelnem neki.

van vmi lehetoseg hogy mint egy iso fajlba kimentek mindent majd az uj hdd-t berakom es visszatelepit mindent?

vagy maradjak a hagyomanyos megoldasnal, jatekmenteseket kimenteni pendrive-ra regi hdd ki uj berak pendriveon legujabb fw leformaz feltelepit vissza jatekok majd vissza a mentes es annyi?

OnePlus 5 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89794) A`rpi válasza eisento (#89793) üzenetére

A`rpi
(addikt)

Ha van külső USBs adattárolód arra tudsz készíteni back upot.

(#89795) gyuribácsi88 válasza A`rpi (#89794) üzenetére

gyuribácsi88
(addikt)

Csak az a back up kb 12-14 órát tart ha mondjuk 300 gigát akarsz menteni, borzasztó lassú. Tudom mert én is cseréltem vinyót, de inkább letöltöttem mindent újra.

8600-1070-271

(#89796) perge666 válasza Rigormortiis (#89786) üzenetére

perge666
(addikt)

Én sem tudtam hogy kiadták őket PS4-re felújítva.
A 3,4,5 nagy kedvenc volt + a Code Veronica X,a 6-ot PC-n kezdtem el,de az nekem már nem jött be,nagyon nem. :(

ペルゲ

(#89797) andro93 válasza Rigormortiis (#89786) üzenetére

andro93
(aktív tag)

Annyira nem vonzanak az olyan játékok, amiket meggymag módjára köpködnek kifele. Főleg ha még középszerűek is. Az meg pláne nem motivál, hogy nevetséges árakon vegyek meg 5-10-15 éves játékokat, amiket minimális pénz és munkabefektetéssel portoltak át PS4-re. Resitől elvonatkoztatva 4,5 ezer Ft egy Max Payne 1, meg hasonló Ps2-es játékok. Így is kevés időm van játszani, vagy inkább keveset szánok rá, azt a viszonylag kevés időt pedig inkább minőségi szórakozással töltöm, pl Witcher 3, Gta5, Batman AK is visszavan még, meg még jó néhány ütős cím.

(#89798) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)
LOGOUT blog

(#89799) Nayrobi

Nayrobi
(őstag)

(#89800) Citroghost válasza Nayrobi (#89799) üzenetére

Citroghost
(őstag)

Ezt egy szimulátorral jó lehet játszani, de a DriveClub és a szimulátor annyira két különálló fogalom, hogy kár kormányt ragadni kontroller helyett ehhez, így nekem a VR-rel sem tűnik annyira összeillőnek. Ha már maga a játék sem realisztikus, és nem is próbál az lenni. Csak grafikailag.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.