Hirdetés

2019. október 20., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#89101) szasanyi válasza A`rpi (#89098) üzenetére

szasanyi
(nagyúr)

Ez az alapjáték nem a GoTY verzió, és nincs DLC vásárolva hozzá.

Da Shep: Version 1.09

(#89102) front3r válasza Prof01 (#89100) üzenetére

front3r
(őstag)

Az szerencsére nem a letöltött mennyiségtől függ.

(#89103) A`rpi válasza szasanyi (#89101) üzenetére

A`rpi
(addikt)

Egy patch jön ki minden kiadáshoz.
Általában a GOTY kiadáson is ugyan az a tartalom van mint az alapon. (Lemezen.)

(#89104) szasanyi válasza A`rpi (#89103) üzenetére

szasanyi
(nagyúr)

Aha... végül is nem nagy baj, de profitálni sem fogok belőle az alapjátékkal.

(#89105) jegenye77

jegenye77
(addikt)

Melyik cod részt érdemes beszerezni?
Csak a multi része érdekel. Melyik az amelyiken még sokan vannak?
Tudom, hogy nemsoká jön az új rész de azt ki fogom hagyni szinte biztos.
PC - n régebbi részekkel játszottam de most, hogy ps 4 re váltottam, itt nem tudom melyik a népszerű.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89106) zedok

zedok
(senior tag)

Bloodborne, Fifa16-n kivul mit erdemes meg beszerezni ami pl csak ps4 exkluziv? (Uncharted kilove) Divinity original sinrol mi a velemeny?

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#89107) killer095 válasza zedok (#89106) üzenetére

killer095
(őstag)

last of us kötelező :U

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

(#89108) vonSux válasza jegenye77 (#89105) üzenetére

vonSux
(senior tag)

BO3 nagyon jó, pörgős meccseket lehet játszani, szerintem sokkal jobb lett, mint az advanced warfare vagy a bo2.

(#89109) perge666 válasza zedok (#89106) üzenetére

perge666
(addikt)

Driveclub,Infamous Second Son,Order1886,Knack......

killer095 : Az nem PS4 exkluzív,PS3-on jelent meg először,de szerintem is kötelező darab. :K

[ Szerkesztve ]

ペルゲ

(#89110) andro93 válasza szasanyi (#89095) üzenetére

andro93
(aktív tag)

Annyira nem gyakoriak a bugok, de a frame rate az teljesen nevetséges a From játékoknál. Egyszerűen néhány bossnál annyira leesik, hogy érthetetlen ezt hogy hagyhatták így. Például Dark Souls 3-ban van egy konkrét eset, ahol a boss lehív magáról egy másolatot, és ha mindkettő a képernyőn van, és közelről ütöd őket, kb felére esik a framerate. Egy bossfight alatt. Szerintem ez nevetséges. De Bloodborneban is fogsz találkozni nem egy ilyennel, ne aggódj.

A grafikát én sem nevezném olyan kiemelkedőnek, bár az is igaz, hogy régi engine hajtja, és inkább a művészi megvalósítás a zseniális benne. De sajnos a játék bizonyos fejezetei kicsit összecsapottnak tűnnek, és sok helyen átlátni a textúrán, nem érnek össze bizonyos helyeken, belátsz a föld alá stb. A legtöbb helyen viszont leesett az állam, olyan a hangulata a játéknak. Szerintem mindenképp told ki egyszer. Én legalább 5-ször vittem végig a játékot, meg kétszed a dlc-t, fullosan kiplatinázva mindkettő, van benne 250 órám, meg egy 300-as karakterem. :B

[ Szerkesztve ]

(#89111) Elims válasza A`rpi (#89046) üzenetére

Elims
(addikt)

Köszi szépen!

De a barátom vmi olyasmit mondott,hogy Ellie halála után nézegetné a táskáját.Én ilyennel nem találkoztam benne pedig végig játszottam.
Elküldöm neki a linket.
Mégegyszer kösz!

(#89112) jegenye77 válasza vonSux (#89108) üzenetére

jegenye77
(addikt)

Ez az ugrálós dolog nagyon nem tetszik de lehet megnézem akkor azt.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89113) TupacakonHUN válasza Elims (#88996) üzenetére

TupacakonHUN
(csendes tag)

Nokia párti az unokabátyjám :DDD 2 kontroller és egy G25 váltó bánta azt a platit.

(#89114) Wlac válasza Elims (#89111) üzenetére

Wlac
(Ármester)

Az érdekes, mert ilyen rész nincs a játékban.

"Locking the vault door now. Goodbye."

(#89115) soultrapp

soultrapp
(senior tag)

Hello!
Nem tudjátok lehet-e Magyarországon kapni ps4 contoller smartclip-et?

(#89116) Rage47 válasza oriic (#89078) üzenetére

Rage47
(addikt)

Melyik filmben? Tudtommal direkt szándékosan nem gyilkolt. Még Jokert sem a The Dark Knight Returns-ben.

(#89117) Ronam válasza Rage47 (#89116) üzenetére

Ronam
(őstag)

Itt van egy vágott videó az összes gyilokról ;).

(#89118) Rage47 válasza Ronam (#89117) üzenetére

Rage47
(addikt)

Hát ez elég brutál, thx :D Még jó, hogy nem láttam ezeket sosem végig, csak tévében itt-ott. Nolan-es gyilkolás megint más, mint a Tim Burton-ös és BvS-es sztem.

[ Szerkesztve ]

(#89119) Adam_Shepard válasza Ronam (#89117) üzenetére

Adam_Shepard
(addikt)

+ ugye az Arkham Knightban is az a csúcspont, hogy megöli a benne lakozó Jokert azzal, hogy eltöri a nyakát.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#89120) zedok

zedok
(senior tag)

Hello!

Van ugye ez a szuper BF4 és mivel ez fps, továbbá kontrollerrel kell irányítani, nem olyan könnyű mint amilyennek tűnik. Előtte egér+billhez voltam szokva. Valami tanács az átálláshoz? Vagy csak gyakoroljak sokat? :D

[ Szerkesztve ]

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#89121) kovsol válasza zedok (#89120) üzenetére

kovsol
(félisten)

Ne add fel az elején. Remélhetőleg nem vagy stat huszár, mert azt most elfelejtheted. ;]

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#89122) zzola válasza zedok (#89120) üzenetére

zzola
(félisten)

Szevasz.

Igen, csak gyakorlással tudod betanulni. Én azt javaslom, először olyan pályán próbálkozz, ahol lehet kempingezni, így viszonylag gyorsan meg tudsz tanulni célozni, be tudod lőni az érzékenységet. Ha ez megy, akkor jöhet a mozgás közbeni célzás vagy akár a járművezés.

Ahogy kovsol is monda', a stat most xar lesz, viszont elég hamar rá lehet szokni a kontrollerre. Én is PC-ről jöttem most ide (vissza), kontrollerrel nehezebb az irányítás, de megtanulható....

[ Szerkesztve ]

(#89123) kovsol válasza zedok (#89120) üzenetére

kovsol
(félisten)

Esetleg még érdekességnek megemlítem ha már PC -ről jöttél, hogy battlelog-ba ha belépsz PC-n, akkor az ottani szerver keresővel is tudsz csatlakozni PS4 játékba. Csak ugye mennie kell a játéknak közben a PS4-en. Én valahogy jobban szeretem ezt a keresőt, mint a PS4-be beépítettet.

(#89124) Zolar ezt nem értem. Kis időre?

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you - facebook.com/KovsolPhoto

(#89124) zzola válasza kovsol (#89123) üzenetére

zzola
(félisten)

Erre a kis időre már felesleges... :DDD

(#89125) Adam_Shepard

Adam_Shepard
(addikt)

Knack vagy Ratchet & Clank? :F

(#89126) marilllyo válasza Adam_Shepard (#89125) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Ratchet & Clank.

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#89127) Tegla80 válasza Adam_Shepard (#89125) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Mind2-t sztem.... ha nem is egyszerre,de idovel......mert erdemes.

kovsol
Mert atalakul a bl es nem lesz mar ezen ficsor...... a pc-s reteg mar kisirta magat errol a bf4 topikban. :D most meg azon,h mennyi a csalo :DD
En amugy sem hasznaltam igy nem erdekel.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#89128) Csabee86 válasza Adam_Shepard (#89125) üzenetére

Csabee86
(senior tag)

Ratchet & Clank.

(#89129) Adam_Shepard válasza Tegla80 (#89127) üzenetére

Adam_Shepard
(addikt)

Mert, tetszik az a manóka a Knackban és az is tetszik benne, hogy ilyen lego- játék szerű néha a kameraállás benne de többen írjátok, hogy van olyan rész ami igazi mindfuck. Míg a R&C-re, ha ránézek, az ízig- vérig profi rendezésnek tűnik nekem.

(#89130) ViharVadász

ViharVadász
(őstag)

Sziasztok!
Pár hete elkezdtem játszani a Last of US: Remastered játékkal, annyian dicsértétek, tényleg fantasztikus. :K Csak az a helyzet, hogy én irtózom az ilyen horror szerű játékoktól, így gyakorlatilag minden egyes mozzanat után mentek, csak, hogy továbbhaladjak. Most léptem túl azon a részen ami talán egy pincében játszódott, és egy generátort kellett beindítani majd keycard segítségével továbblépnem, hogy megtaláljam Ellie-t. Na ez a rész eléggé felemelte nekem a vérnyomásom, az ujjam gyakorlatilag állandóan csak az R1 gombot nyomta, annyit figyeltem.:D A kérdésem az volna, hogy ezek után még lesznek ilyen ijesztőbb helyek, hogy felkészüljek rájuk?:D :R

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#89131) szasanyi válasza ViharVadász (#89130) üzenetére

szasanyi
(nagyúr)

Igen, ez egy ilyen játék. ;)

(#89132) oromisu

oromisu
(csendes tag)

A Sony Europe honlapján van egy táblázat az EU országokról, ahol a PlayStation VR október 13-án fog megjelenni. Magyarország nincs közte, így rákérdeztem a "nagyszerű" PlayStation Magyarországnál, hogy most akkor mi van. Ja és hogy valahol ki lehet-e majd megjelenés előtt próbálni, mint amerikában. Ezt a választ kaptam:
--
Kedves Mihály,

Köszönjük, hogy felvette velünk a kapcsolatot.

Tájékoztatjuk, hogy amennyiben Magyarország nem szerepel a PlayStation VR október 13. megjelenési listáján, ez azt jelenti, hogy hazánkba az eszköz később fog megjelenni. Sajnos egyenlőre pontos megjelenési dátumról nincs információnk.

Mivel ügyfélszolgálatunk, technikai ügyfélszolgálat ezért nem rendelkezünk információkkal, azt illetően, hogy hol van lehetőség kipróbálni a PlayStation VR-t.

Köszönjük megértését.

Németh Balázs
PlayStation Ügyfélszolgálat
--

Imádom, hogy ilyen jól informált banda....

(#89133) Tegla80 válasza Adam_Shepard (#89129) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Pont ezert irtam,h mind2-t.
Anno mar leirtam,h nem is ertem miert hasonlitottak 1mashoz oket..... az r&c egy mese tps,mig a knack ugymond üsd-vagd es apritsd stilus. :DD
En nem bantam meg a rajuk koltott penzt picit sem.....

Sony® & PlayStation®

(#89134) Csabee86

Csabee86
(senior tag)

Most felléptem PS Store-ra.

Mit látok? TRANSFORMERS: Fall of Cybertron PS4-re mai megjelenéssel 12490 Ft-ért.

Jól eltitkolták. Legalábbis nem volt Launch trailer.

(#89135) Adam_Shepard válasza Csabee86 (#89134) üzenetére

Adam_Shepard
(addikt)

Ez nem egy ezer éves cucc? Mert az egyik volt a jó nagy bukta a másik meg a mostani Bayonettás volt.

[ Szerkesztve ]

(#89136) ViharVadász válasza szasanyi (#89131) üzenetére

ViharVadász
(őstag)

:R Akkor felkészülök rá, mondjuk gondolhattam volna rá. Köszi. :)

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#89137) ^Boss

^Boss
(őstag)

akciós a Day of the Tentacle Remastered is :)
kb fél éve várom, végre begyűjtve a Grim Fandango mellé. :C

(#89138) Csabee86 válasza Adam_Shepard (#89135) üzenetére

Csabee86
(senior tag)

Ezer évesnek nem nevezném. Az egyik legjobb Transformerses játék. Csak kár, hogy nem pakkban jön a War for Cybertronnal.

(#89139) boost

boost
(addikt)

No man sky-ra ki ruház be?

(#89140) banana_joe válasza boost (#89139) üzenetére

banana_joe
(tag)

holnap tervezzük megvenni ha hazaérek de vmi reviewet olvasnák már róla:) aki megvette ne tartsa magába az infókat :R

PSN: bananosjoe84

(#89141) boost válasza banana_joe (#89140) üzenetére

boost
(addikt)

egyelőre pontnélküli review-kat találtam polygonon, kotaku-n. Mintha félnének pontot adni neki. Egyik se lelkesedik túl, azt írják, hogy több időt szeretnének beletenni. De ki olvas már review-t 4-5 nap múlva... :F

(#89142) body007 válasza boost (#89139) üzenetére

body007
(addikt)

Én előrendeltem. Még 10 óra és tölthető :K

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#89143) james001 válasza boost (#89141) üzenetére

james001
(veterán)

Fel akarják fedezi biztos az összes bolygót. Majd 18 billió év múlva lesznek review-k ;] ;]

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#89144) ldave válasza boost (#89141) üzenetére

ldave
(nagyúr)
LOGOUT blog

Nemhogy örülnél, hogy egy ilyen hosszú játékot nem csak 8-10 óra játékidő után tesztelnek le.

A Slime draws near! Command?

(#89145) Madwe válasza james001 (#89143) üzenetére

Madwe
(veterán)

Az 1.03as prepatchban növelték a bolygók számait a galaxisokban, mostmár több van :D

(#89146) gianni85 válasza ldave (#89144) üzenetére

gianni85
(veterán)

régen minden szart megvettem, bár manapság is becsúszik egy pár. Ez a NMS kimarad, de a többieknek jó szórakozást ;]

szerk. nem válasz akart lenni..

[ Szerkesztve ]

Aktuális hirdetéseim: https://tinyurl.com/y5w4asuc

(#89147) Adam_Shepard válasza james001 (#89143) üzenetére

Adam_Shepard
(addikt)

Meg jo latni hogy 48~ óra alatt megvan a platkó. :C

(#89148) james001 válasza Adam_Shepard (#89147) üzenetére

james001
(veterán)

Trófeák állítólag nem nehezek,olyan nincs is benne hogy fedezz fel minden bolygót,mert akkor lehetetlen lenne kiplatinázni :DDD

Modulistic terror, A vast sadistic feast, The only way to exit, Is going piece by piece!

(#89149) Csabee86

Csabee86
(senior tag)

Szeretnék egy tapasztalatot megosztani veletek. Általában fix ismerősön keresztül veszek PSN feltöltőt. Soha nem volt problémám. Utalás után 30 percen belül megkaptam a kódokat. (Pénteken is, még akkor is ha bezárt a bank és csak Hétfőn íródott jóvá az utalás) Sajnos a héten nem kapott az illető feltöltőkártyát így kénytelen voltam máshonnan beszerezni. DVDGalaxis weboldalán láttam, hogy van raktáron 7 db feltöltő. Meg is rendeltem mindet. Pénzt előreutaltam, jeleztem nekik e-mailen, hogy utaltam írták, hogy amint a pénz megérkezik küldik a 7 kódot. Kaptam visszajelzést, 4 db kóddal majd az e-mail végén volt, hogy a hiányzó 3 kódot készlethiány miatt csak csütörtökön tudják küldeni. Mondom micsoda? Miért csinálják ezt? A weboldalon egyértelműen szerepelt, hogy 7 kód, a válasz e-mailben nem jelezték, hogy nincs csak négy kód. Ezért nem szeretek boltból vásárolni. Megbízhatatlanok. Egytől egyig.

(#89150) Adam_Shepard válasza james001 (#89148) üzenetére

Adam_Shepard
(addikt)

Pedig úgy lenne az izgi. :DD az ük-ük-ük-ük unokám platinazta a NMS-t :DD

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.