Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88351) oriic válasza Adam_Shepard (#88350) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Gyorsabb voltál. :B

szerk: Azt hiszem ez már nem érvényes, legalábbis limitált ideig volt csak valós.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#88352) ldave válasza Adam_Shepard (#88350) üzenetére


ldave
félisten

Köszi, de ez szerintem már nem megy, legalábbis a Store-ben nem találom meg azt, amit itt írnak.

A Slime draws near! Command?

(#88353) Adam_Shepard válasza ldave (#88352) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most a ROI miatt van valami legacy program, ami miatt megint lehet genek. közt váltani. Bár, mivel egyszeri, így bukod a PS3-mas verziót.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88354) eisento válasza oriic (#88348) üzenetére


eisento
addikt

mi ez az akciofigyelo? :F :B

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#88355) oriic válasza eisento (#88354) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

[link]

Live-Die-Respawn

(#88356) Kakaduku válasza oriic (#88355) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Destiny-nek még mindig van játékosbázisa? :Y Na jó ez a kérdés egy kicsit eltúlzott volt, de most komolyan??? :DDD

(#88357) Nescafé válasza Kakaduku (#88356) üzenetére


Nescafé
őstag

Van, sokan jáccanak vele.

 iPhone 15 Pro

(#88358) tothl válasza Kakaduku (#88356) üzenetére


tothl
addikt

Szerintem nagyon jó játék.. :D Miért ne lenne ?

(#88359) belan válasza Kakaduku (#88356) üzenetére


belan
addikt

sokan tolják még

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88360) belan


belan
addikt

hello life is strange végig viszed és plati?

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88361) ldave válasza belan (#88360) üzenetére


ldave
félisten

Nem, kell benne keresgélni is. De miután végeztél, mutatja majd hogy melyik fejezetben van még hátra megtalálni való kép.

[ Szerkesztve ]

A Slime draws near! Command?

(#88362) belan válasza ldave (#88361) üzenetére


belan
addikt

értem akkor könnyű plati ha végig vittem vissza tudok menni meg keresni ami hátra maradt kép

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88364) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Beta részvételre csábít az EU-s PS blog :C

Gondolom a VR miatt lesz pár dolog.

+ Felkerült a Bőregér férfi csodálatos kalandja 2016 - előrendelés

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88365) belan


belan
addikt

life is strange most akcioba 4000 ezer annyit szerintem meg ér ,5200 ft eredeti ára azért nem erőltette meg magát a sony ;] shadow of thet beast 2800 ért nem rossz de biztos nagyon nehéz plati

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88366) Adam_Shepard válasza Adam_Shepard (#88364) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Ha már Destiny. Aki követi a Bungie streameket, infókat az tudja egészen véletlenül, hogy ez az iron gjallarhorn csak egy skin lesz a szétnerfelt originalhoz vagy kap valami értelmes statokat is?

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88367) Ronam válasza Adam_Shepard (#88364) üzenetére


Ronam
addikt

Lehet hogy a PS Now nálunk is elérhető lesz? Vagy erre egyelőre esély sincs?

(#88368) Kakaduku válasza belan (#88365) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Szerintem az eredeti árát is megéri a játék. Nagyon jól el lett találva. Nem akartam megvenni, de Zsonom kolléga javaslatára szereztem be és azt kell mondjam nem bántam meg. Azt bántam volna, ha kimarad az életemből.

(#88369) melega válasza Csabee86 (#88338) üzenetére


melega
őstag

Mégis privatban írtam.

[ Szerkesztve ]

(#88370) Mrdevil válasza belan (#88365) üzenetére


Mrdevil
addikt

Shadow of the beast plati megvan, bele ment egy pár percem. ;) :K

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#88371) Csabee86 válasza belan (#88365) üzenetére


Csabee86
senior tag

PS4-re hogyhogy nincs Life is Strange? Csak Episode 2, 3, 4 és 5 van. De nem látok komplett kiadást vagy Season Pass-t.

(#88372) Adam_Shepard válasza Csabee86 (#88371) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

1. rész ingyenes. És azon belül akár a játék oldalán meg is tudod venni az SP-t hozzá.

Voilá:

[link]

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88373) k-adi válasza gyuromoj (#87062) üzenetére


k-adi
nagyúr

Detroit Become Human

ma láttam csak ezt és... wow :Y

Heavy Rain, Beyond 2 Souls és Until Dawn.... imádtam mindegyiket (UD a legjobb eddig szerintem)... de ez, hm, ez nagyon király lesz!

Ahogy nézem ez egy darkosabb Heavy Rain lesz... Korábbi kérdésre a válasz: a csaj és a pasi is játszható karakter lesz, igen. (a csaj elvileg ember? a pasi meg ugye az android robot.)

a mocap most is eszméletlenül jó (lesz) :)

kár hogy ps4 exclusive... :( ez a baj a többivel is (Heavy Rain, Beyond 2 Souls és Until Dawn) hiszen ezek nem csak jó játékok hanem "interaktív-filmek" is szinte és sokkal több elismerést érdemelnének csakhát így hogy sokakhoz nem jut el.. így nehéz. :(
marad a youtube. :U

[ Szerkesztve ]

(#88374) belan válasza Csabee86 (#88371) üzenetére


belan
addikt

1 rész ingyen van ,Mrdevil hány óra alatt csináltad meg nehéz nagyon ??Kakaduku nem marad ki már csak plati miatt se

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88375) Tegla80 válasza k-adi (#88373) üzenetére


Tegla80
addikt

"kár hogy ps4 exclusive... ez a baj a többivel is (Heavy Rain, Beyond 2 Souls és Until Dawn) hiszen ezek nem csak jó játékok hanem "interaktív-filmek" is szinte és sokkal több elismerést érdemelnének csakhát így hogy sokakhoz nem jut el.. így nehéz. marad a youtube."
Dehogy kar,pont ez benne a lenyeg.....vehetsz egy ps-t es mar jatszhatod is. ;)

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#88376) k-adi válasza Tegla80 (#88375) üzenetére


k-adi
nagyúr

van ps, de most nem magamról beszéltem hanem általánosságban... ha több playerhez eljutna akkor több ilyesmi játék jönne... (én imádom az ilyen interaktív film-játékokat)... de mivel alapból csak ps tulajoknak jön és azok között is sokaknak ez a stílus nem jön be így kevés ilyensmi játék van :( ezért baj hogy ps4 exclusive

a többi ps4 exclusive játékot is sajnálom, de rengeteg fps, tps, stb van így azok kevésbé érvágás... de ilyen interaktív film-játék nagyon kevés és azok is ps-re redukálva. :O

[ Szerkesztve ]

(#88377) belan válasza k-adi (#88376) üzenetére


belan
addikt

szerintem is több ilyen játék kellene mert ezek nagyon jó játékok

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88378) bozont


bozont
veterán

Na megjött az UC4 Special Edition az Aqua-ból amit nemrég linkelt valaki. De ez a meglepetés fogadott amikor kinyitottam a dobozt:

:(

A számlán viszont jól szerepel, szóval megy a reklamáció. :(((

mod.: Na, jól van beszéltem velük. Természetesen cserélik, de most épp nincs raktáron.

[ Szerkesztve ]

(#88379) cyberkind válasza k-adi (#88376) üzenetére


cyberkind
félisten

Sajna a Sony-nak nem érdeme a PC gaming, pedig én is jobban járnék mert csak egy gépet kéne tartani. :D

Paranormal Cocktivity

(#88380) Mrdevil válasza belan (#88374) üzenetére


Mrdevil
addikt

Nem mertem nézni hány óra volt. :B Végülis nem volt azért halálos dolog, oda kellett figyelni, ennyi.

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#88381) belan válasza Mrdevil (#88380) üzenetére


belan
addikt

oké :R

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88382) Prof01 válasza ldave (#88349) üzenetére


Prof01
veterán

Újból meg kell venned a teljes Legendary csomagot! A The Taken King-re már nem vonatkozik az update program.

(#88353) Da She: Megint? A generációk között eddig folyamatos átjárás volt, játszhattál 2 platformon egyszerre. Augusztustól viszont nyugdíjazzák a régi konzolokat, így a legutóbbi állásodat tudod majd egyszer átvinni.

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#88383) bozont válasza Prof01 (#88382) üzenetére


bozont
veterán

Amúgy érdemes megvenni a játékot, sokan játszanak még vele?

(#88384) Prof01 válasza bozont (#88383) üzenetére


Prof01
veterán

Igen, bár most van egy kis pangás, mindenki kijátszotta a Taken King-et, a szeptemberi DLC-re várunk. Ennyi pénzért ajándék.

(A megjelenés óta játszom, 2000+ órával, bármi kérdésed van, tedd fel nyugodtan! :D )

[ Szerkesztve ]

Four wheels move the body. Two wheels move the soul.

(#88385) he7edik.


he7edik.
addikt

Valaki rendelte már elő az új Deus Ex-et? Hol a legolcsóbb most?

Égő szöveg a flém vázon

(#88386) kentucky


kentucky
őstag

Sziasztok! Hol lehet legolcsóbban PS Plus-t venni?

(#88387) bozont válasza Prof01 (#88384) üzenetére


bozont
veterán

Igazából most az a kérdés kell e nekem ez a játék vagy sem. :D Lehet inkább BF1 lesz majd, igaz az PC-re inkább.

(#88388) Adam_Shepard válasza Prof01 (#88382) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Igen. az amit linkeltem csak korlátozott ideig volt elérhető.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88389) vg


vg
addikt

Ez a Telltale Batman Season Pass előrendeléses cucc tök jó árban van, mert most így mellé adják a Wolf Among Us-t is. Úgy 4/4e pénz, jó ár. Kár, hogy megvan már a Wolf, úgy már nem olyan jó biznisz.

(#88390) gamegod válasza bozont (#88378) üzenetére


gamegod
senior tag

Pont ma rendeltem meg, ajánlom hogy jót küldjenek :D

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#88391) zzola


zzola
félisten

BF Hardlány Criminal Activity DLC magyar storeban most free.

(#88392) Rigormortiis válasza zzola (#88391) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Isten ments, hogy ismét a hardline közelébe menjek! De ettől még ismét jófej az EA!

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#88393) Csabee86 válasza Rigormortiis (#88392) üzenetére


Csabee86
senior tag

Semmi baj nincs a Hardline-al szerintem. Én jókat szórakozom vele. A kampány kifejezetten érdekes. Kár, hogy nem jönnek ilyen rendőrös játékok. Üde színfolt volt az FPS-ek között szerintem.

(#88394) melega válasza Csabee86 (#88393) üzenetére


melega
őstag

Az nekem is megvan de Xbox 360-ra, addig lesz meg míg az Xbox 360-asokat be nem cserélem Uncharted 4-re. Nem lepődnék meg ha elnyerné az év játéka címet.

[ Szerkesztve ]

(#88395) kevepapa válasza Csabee86 (#88393) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Teljesen egyetértek. Bár még csak belenéztem, de masszívan átjön a hangulat, több hasonló témájú játék kéne. Plusz pont h tényleg úgy van megcsinalva mint egy profi tv sorozat (Wire, The Shield). Tudom nem teljesen illik ide de pl a SWAT 3, és 4 is nagyon frankó volt anno. Persze az ultimate virtuális zsaru az számomra mindig Max Payne (különösen az első részből) marad. :)

[ Szerkesztve ]

(#88396) belan válasza vg (#88389) üzenetére


belan
addikt

jó is lenne 2 játék de nekem is meg volt Wolf Among Us-t ,így a Batman magába nem jó biznisz ,de valakinek jó akinek kimarat a wolf

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88397) melega válasza Rigormortiis (#88392) üzenetére


melega
őstag

Nekem jó volt a Hardline.

A Witcher 3-at végigjátszottam kledvencem lett. Kezdem megkedvelni a dark fantasy játékokat például: Dark Souls 3.

(#88398) Kakaduku válasza melega (#88397) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Akkor ajánlom a Warhammer világát. Igaz sok játék nincs, főleg Ps-ra (közelít a nullához :DDD ) de van belőle wargame. :)

[ Szerkesztve ]

(#88399) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

PS4-re is jön a Prey for the Gods - Megjelenés: Jövő év decembere

Live-Die-Respawn

(#88400) bozont válasza Prof01 (#88384) üzenetére


bozont
veterán

A Legendary Edition és a Legendary Vanguard Edition között mi a lényegi különbség? Azt látom hogy valami plusz fegyvert ad, de csak ennyi?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.