Hirdetés

2019. november 19., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

• Utoljára frissítve: 2019-10-04 15:35:21

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Összefoglaló kinyitása ▼

(#89951) glspeter1 válasza N@idia (#89950) üzenetére

glspeter1
(őstag)

+1 !
Rettentő laggos az egész (amit biztosan megoldanak idővel) és olyan semmilyen.
A közelébe nem megyek ennél a "kosárba" gombnak. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#89952) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

No offense srácok, mert nem kell kedvelni a játékot, de egy pre-alfa (jön még alfa meg béta is) játékról beszélünk egyelőre,amit terheléses teszt alá vetnek most a játékosokkal. :DDD Vicces olvasni hogy máshol egyesek már azt írják hogy így nem kell neki a játék, mert mintha a véglegest tolnánk már. :D

Live-Die-Respawn

(#89953) zzola válasza N@idia (#89950) üzenetére

zzola
(félisten)

Mert az mindig hibátlan volt.... :DDD
Nekem nem akadozott a TF2, 41ms-ot írt az első szerverre...

[ Szerkesztve ]

(#89954) N@idia válasza zzola (#89953) üzenetére

N@idia
(őstag)

Én nem találtam hibát az alfában és ott nem 6v6 volt hanem 32v32 :DDD
Nem tudom én többször nekifutottam és sokszor Error-t kaptam, ha tudtam játszani akkor laggoltak a játékosok.

[ Szerkesztve ]

★PC Master Race★|♥♥♥★Battlefield Fanatic★♥♥♥|★PSN ID: Lord_ReaPeR6S_★Origin ID: EdemsHUN★Steam ID: N@idia★

(#89955) Herczi

Herczi
(senior tag)

Nem találkozott valaki mostanában, valami őrületes gamepad akcióval? Tartósság szempontjából kicsit csalódás a joy, már kétszer cseréltem benne gombát, és az akksija is haldoklik. A PS3-é azért jobban bírta ennél.

(#89956) Dawide@axele válasza N@idia (#89954) üzenetére

Dawide@axele
(tag)

Tegnap még jó volt a játék de ma tényleg laggos nagyon!

Playstation 4 , Macbook Air

(#89957) Tegla80 válasza Herczi (#89955) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Gombara kupak mig az aksi(uzemido) megoldasa a kabel.
Tesztelve es muxik. :D

Sony® & PlayStation®

(#89958) Herczi válasza Tegla80 (#89957) üzenetére

Herczi
(senior tag)

Nem ezek miatt akarom cserélni, összetettebb mozgásoknál (sok gomb egyszerre) behülyül néha, szóval nem ártana egy tartalék joy.

BF1-re bekéne tárazni. :DDD

[ Szerkesztve ]

(#89959) zzola válasza N@idia (#89954) üzenetére

zzola
(félisten)

A BF4 beta is jól futott, a végleges meg botrány volt...

(#89960) oriic válasza zzola (#89959) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Úgy ahogy azt azért javították, de hja érdekes volt hogy minden platformon jobb volt a béta mint a végső kiadás.

Live-Die-Respawn

(#89961) EczkE válasza Herczi (#89955) üzenetére

EczkE
(addikt)

Munkatarsam pl vett fembol keszult analog karokat. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#89962) EczkE válasza Nyaki78 (#89905) üzenetére

EczkE
(addikt)

Ez tuti?

szerk.: most jott velem szembe ez a hir FB-n. Limitált ideig ingyen kipróbálható a Star Wars: Battlefront DLC-je

[ Szerkesztve ]

Asszem mindenféleképpen!

(#89963) Nayrobi válasza oriic (#89952) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Még nem láttam a játékot, de azért te is tudod, hogy 2 hónappal a megjelenés előtt vagyunk, szal max 1 hónapjuk van hogy elkészüljön a cucc, tehát ez a prealfa duma tuti kamu. Persze lehet, hogy ez egy korábbi build, de miért dobnának oda nekünk egy fél-1 éves buildet, amit már úgyis átírtak párszor? Szal lehet, hogy nem mindenki hülye, hanem csak tényleg egyszerűen nem olyan jó a játék.

(#89964) oriic válasza Nayrobi (#89963) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Persze ezt én értem. Utóbbi időben rengeteg alfa-béta tesztben vettem részt, ott maguk a fejlesztők mondták, hogy már jóval előrébb tartanak a fejlesztéssel, az ilyen publikus kiadások meg jóval korábbi buildek, mert ezeken egyszerűbb tesztelni a rendszert és a hálózatot, előbb előjönnek a hibák. Én azt tippelem, hogy itt is ez a helyzet, mert mint mondod két hónap van premierig és mi egy pre-alfát tolunk, ami ugye érdekes, mert bőven a bétát kellene már, hogy utána a végső simításokat csinálják majd. Én azt mondom hogy megjelenés előtt minimum lesz még egy teszt majd, ami a valódi béta lesz.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#89965) Nayrobi válasza oriic (#89964) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Meglátjuk, persze én is azt vallom, hogy amíg nem jelenik meg, addig ne írjuk le végleg a játékot, csak fura volt ez a prealfa címke számomra. Lehet futok is vele pár kört, le van töltve ps4-re, az első részt toltam x1-en, de iszonyatosan nem jött be, na majd ez, talán, hátha.

(#89966) melega

melega
(senior tag)

Köszi szépen rendesek vagytok hogy megosztottátok, hogyan állítsam be a playstation 4-et hogy ne kapcsoljon ki. Így a routerhez kötve 47 m,b/s sebességgel tudtam letölteni 18 gb frissítést a Witcher 3-hoz, és a 14 Gbos Blood and Wine kiegészítőjét.
Minden kész kivéve a bölcsesség bizonytása és a gwynt partik.

Fő küldetések
Witcher megbízásopk
Kincsvadász küldetések elfogytak.

[ Szerkesztve ]

(#89967) Adam_Shepard válasza melega (#89966) üzenetére

Adam_Shepard
(addikt)

Hajrá, hajrà! A hearts of stone megvan esetleg? Kivancsi vagyok mennyit rak fel.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#89968) marilllyo válasza Nayrobi (#89965) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Hát nem tudom...a nagyobb bétákat én kipróbáltam az utóbbi időben( Battlefront, Division, Siege, COD, PvZ, Doom meg még mit tudom én). Nekem az a tapasztalatom, hogy olyan grandiózus változás egyikben sem lett végül a betához képest. Sőt ...volt ahol még a béta jobban is futott mint a végleges változat. :DDD

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#89969) melega válasza Adam_Shepard (#89967) üzenetére

melega
(senior tag)

Nincs, de idén nem is lesz mert anyukám nem engedi. Mivel a Watch Dogs 2 fog jönni november 15.-én ésa idénre lezártuk.

Jövőre pedig az Uncharted 4-re cserélem be Xbox 360-as játékaimat 12 000 Ftért beveszik a Konzolkiirálynál Kecskeméten.

Ami még érdekel: Bloodborne.

Tudod assassin's, és kalandozó játékos vagyok. sport, és autós játékok hidegen hagynak.

[ Szerkesztve ]

(#89970) melega válasza Adam_Shepard (#89967) üzenetére

melega
(senior tag)

A másik a Blood and Wineba a főbosst iszonyat nehéz volt megölni, kétszer tudtam levágni a szárnyát, másodjára meg a tojásait is elpusztítani, utána Reglis kiszívja a vérét és meghal..

Nem tudom a Heart's of Stonba könnyeb a főbosst megölni, az alapjátékba a bossfightok könnyebbek voltak. a Blood and Wineba nekem 3 órás volt.

[ Szerkesztve ]

(#89971) marilllyo

marilllyo
(Topikgazda)

Rákérdeznék még egyszer hátha valaki átsiklott a hozzászólásom felett és van tapasztalata a Just Dance játékokkal.

Rám írhatna privátba, hogy ne itt spameljünk mert lenne pár kérdésem.

:R

Eladó: Shadow of War Definitive Edition (PS4)!!!! PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#89972) Nayrobi válasza marilllyo (#89968) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Hát igen, ebben a hszben pont ezt pedzegettem.

[ Szerkesztve ]

(#89973) xenom0rph

xenom0rph
(őstag)

dirt rally kontrollerrel milyen? Ez is inkább kormánnyal ajánlott?

halahala

(#89974) marilllyo válasza Nayrobi (#89972) üzenetére

marilllyo
(Topikgazda)

Najah.

Én azt mondom, hogy ezek a "béták" bőven jók arra, hogy valaki el tudja dönteni azt, hogy kell-e neki a játék vagy sem.

(#89975) Nayrobi válasza marilllyo (#89974) üzenetére

Nayrobi
(őstag)

Én a Doom demóval voltam így. Tök lelkes voltam, tetszettek a videók, de a demo kipróbálása után rájöttem, hogy ez valahogy számomra nem áll össze, még ha tudom is, hogy sokaknak egy 8-9 pontos a játék és nem is feltétlenül reprezentatív az első pálya. De mégis, valahogy nem ezt vártam.

(#89976) gamegod válasza Nayrobi (#89975) üzenetére

gamegod
(senior tag)

Hát ez a Titanfall baromi jó... :DD

Honor 10 | PSN: gamegod0893

(#89977) LeventeV válasza xenom0rph (#89973) üzenetére

LeventeV
(senior tag)

Abszolút játszható, sőt. Én is azzal tolom, már beletettem vagy 50-60 órát.
Kis ABS rásegítés van csak bekapcsolva, minden más ki.

Viszont szimulátor, ezt ne feledd. Tanulni kell az irányítást és az egész játékot. Nem fogsz első perctől egy GroupB vagy 2010-es WRC autóval rallykat nyerni.

(#89978) eisento

eisento
(őstag)

mikor is lesz a battlefield 1 az insidereseknek? holnap? mikortol toltheto majd? :D

OnePlus 5 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89979) Def26 válasza eisento (#89978) üzenetére

Def26
(félisten)

Holnap? :D

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#89980) bandi0000 válasza eisento (#89978) üzenetére

bandi0000
(nagyúr)

már 1 hete megy

PS4: bandimnc && Xbox One: bandymnc

(#89981) Def26 válasza bandi0000 (#89980) üzenetére

Def26
(félisten)

Nem bazd már. Most csak hülyültök?

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Volvo:On,

(#89982) oriic válasza eisento (#89978) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Augusztus 31-én indul mindenkinek a béta, insideresek akiket kiválasztanak, azok augusztus 30-tól tolhatják.

Live-Die-Respawn

(#89983) Elims válasza Lackooo84 (#89918) üzenetére

Elims
(addikt)

Köszi!
Én csak wd-t raknék a gépbe.

(#89984) eisento válasza oriic (#89982) üzenetére

eisento
(őstag)

Nem ugy volt hogy az insideresek 21-tol tolhatjak?

OnePlus 5 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89985) zzola válasza eisento (#89984) üzenetére

zzola
(félisten)

Nem.

[link]

[ Szerkesztve ]

(#89986) oriic válasza eisento (#89984) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Nem. Korábban én azt az infót kaptam hogy 3 nappal korábban indul, de úgy tűnik, végül ezt levitték egy napra.

Live-Die-Respawn

(#89987) ViharVadász

ViharVadász
(őstag)

Bocsánat, ha már volt ez a kérdés, de mobilon keresőbe nem nagyon működik a dolog. A Battlefield 1 béta Plus nélkül is működik, vagy kell majd hozzá mindenképp? :R

[ Szerkesztve ]

"Video games are meant to be just one thing: fun. Fun for everyone"

(#89988) bandi0000 válasza Def26 (#89981) üzenetére

bandi0000
(nagyúr)

aha :D

PS4: bandimnc && Xbox One: bandymnc

(#89989) Robi86 válasza ViharVadász (#89987) üzenetére

Robi86
(senior tag)

Ez engem is érdekelne, mert nagyon kipróbálnám, de csak emiatt nem fogom megújítani.

(#89990) Nyaki78 válasza EczkE (#89962) üzenetére

Nyaki78
(csendes újonc)

Igen tuti, tegnap este letesztelve :K

Illetve Szeptember 12-18 között szintén ingyenessé teszik mielőtt kijön a Death Star DLC.

Y.N.W.A.

(#89991) oriic

oriic
(HÁZIGAZDA)

Agony gameplay videó Horror játék a köbön.

Live-Die-Respawn

(#89992) zedok

zedok
(senior tag)

Hello! Fura kerdes de mi a kulonbseg a PES es a Fifa kozott?

Hyosung GT650N, Asus K52 "fagyós-pista" JE-EX225D

(#89993) Dicker válasza zedok (#89992) üzenetére

Dicker
(őstag)

Azonkívül, hogy labdajáték a kettő, minden, plusz 7554 km légvonalban. Olvasd el a teszteket a tavalyi kiadásokról. De kipróbálva még jobban látod. Fifa-nak van demója.

(#89994) EnterR válasza zedok (#89992) üzenetére

EnterR
(addikt)

PES-t is ki tudod próbálni, van egy ingyenes változat (myClub). FIFA animációi komplexebbek és kicsit komolyabban néznek ki, PES-ben nekem a háló fizikája tetszik. A myClub és a FIFA demoból kiindulva nekem a FIFA életszerűbbnek tűnik.

[ Szerkesztve ]

PSN ID: marquuard

(#89995) oriic válasza zedok (#89992) üzenetére

oriic
(HÁZIGAZDA)

Augusztus 24-én jön a PES 2017 demója, próbáld majd ki szerintem. Amúgy PES leginkább licence problémákkal küzd, azaz nem tudtak engedélyt szerezni ahhoz, hogy minden olyan játékos és csapat benne legyen, mint FIFA részekben. PC-n ez ugye nem gond, modokkal javítható, konzolokon már problémásabb. De biztos van valaki aki játszott/játszik mindkét szériával, az részletesebben el tudja mondani a különbségeket.

Live-Die-Respawn

(#89996) gabesszg

gabesszg
(aktív tag)

Sziasztok! Szeretnék vásárolni ps4-et . Láttam, mall.hu-n most akciós (92k nagyságrendileg az 500-as) tőlük érdemes venni?(gondolom ők is gyári sony garit adnak ?) Illetve összefoglalót olvasva nekem egy dolog nem tiszta csak, hogy ha vásárolok playstation plus előfizetést akkor ha a magyar store-hoz lenne hozzáférésem az miben más mint a külföldi (van amit itt nem lehet megvenni, vagy más játékok vannak akcióban? ) röviden ennyi kérdésem lenne, remélem nem fogalmaztam nagyon hülyén :DDD .

(#89997) gyuribácsi88

gyuribácsi88
(addikt)

A ps4 kontrollernek milyen újrapárosítási lehetőségei vannak? Egyik napról a másikra nem hajlandó érzékelni a kontrollert, hiába a reset, hiába az hogy kábellel kötöm össze, egyszerűen nem hajlandó felismerni a kontrollert. Van másik kontroller is, azzal megy rendesen, szóval nem a gép adta meg magát, de a kontroller se rossz mert pc-n működik.

8600-1070-271

(#89998) kevepapa válasza zedok (#89992) üzenetére

kevepapa
(aktív tag)

Többször hosszasan kifejtettem már, ha beírod a topicon belüli keresőbe h PES, tutira rálelsz a hsz-ekre.

(#89999) Tegla80 válasza gyuribácsi88 (#89997) üzenetére

Tegla80
(addikt)

Erdekes. A kabelen kivul nincs mas parositasi modszer sztem sem.....gyari kabellel probalod es toltest is vesz fel rola csak nem parosodik?

Sony® & PlayStation®

(#90000) gyuribácsi88 válasza Tegla80 (#89999) üzenetére

gyuribácsi88
(addikt)

Na most már jó, a fene se gondolta volna hogy csak a gyári kábellel lehet újrapárosítani, és bármelyik kábel nem jó amivel eddig használtam, töltöttem. :R

8600-1070-271

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2019 PROHARDVER Informatikai Kft.