Hirdetés

2024. május 4., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89151) Madwe válasza Csabee86 (#89149) üzenetére


Madwe
nagyúr

Milyen storeba veszel feltöltőt? ha usaba, miért nem amazon.com-on veszed:D? ott rögtön levonja a pénzt s rögtön mutatja is a kódot.

(#89152) zzola válasza Madwe (#89151) üzenetére


zzola
félisten

DVD Galaxysban szerinted van US feltöltő? :DDD

(#89153) Csabee86 válasza Madwe (#89151) üzenetére


Csabee86
senior tag

Magyar store-ba veszek feltöltőt.

(#89154) Madwe válasza zzola (#89152) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jó, hát magyar dolgokkal nem vagyok tisztában, de oda pl paypallal lehet fizetni? mert akkor az megintcsak jobb megoldásnak tűnik nekem...

(#89155) zzola válasza Madwe (#89154) üzenetére


zzola
félisten

Lehet, meg bankkártyával is. De sokan félnek tőle vagy csak nem akarják megadni az adatokat. Én a webkártyám adatait adtam meg, + kell a jelszó vásárláskor, meg a 3 jegyű kódot is kéri a kártyáról. Nagy összeget nem tartok rajta, szóval ez így azért biztonságos...

(#89156) Tuomas válasza zzola (#89155) üzenetére


Tuomas
addikt

+1
Én is így használom, csak akkor töltök pénzt a webkártyámra, ha valamit veszek is vele. Így nincs para.

We were here

(#89157) Madwe válasza zzola (#89155) üzenetére


Madwe
nagyúr

A kártyadatokat értem, node egy paypalt :D? azért is kérdeztem azt...
1x volt h leemeltek róla pénzt valami krikszkrakszos kínaiak vagy kik (pár dollár mindig van rajta) de akkor is írtam nekik h az nem én voltam s seperc alatt vissza is került...

(#89158) zzola válasza Madwe (#89157) üzenetére


zzola
félisten

Passz. Nekem a PP mögött is a webkártyám áll, szóval lehetetlen kifosztani... :DDD

(#89159) koncsik válasza boost (#89139) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

Limited edition-re fáj a fogam.. kérdés, hogy előbb fogy-e el, mint ahogy leértékelik (UC4-ből most is vannak special/szobros edition-ök, olcsóbban)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#89160) oriic válasza boost (#89139) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Elvileg este megyek érte, már tűkön ülök. :C

(#89141) szgergely

Tegnap kapta meg globálisan minden külföldi a teszt példányt, jóhogy nincs végső review róla.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#89161) boost válasza oriic (#89160) üzenetére


boost
addikt

ez is sokat elárul róla, hogy eddig nem küldték ki... na jó, remélem jól sikerül a játék.

(#89162) belan válasza oriic (#89160) üzenetére


belan
addikt

írhatnál majd milyen pár óra játék után,hogy érdemes rá be ruházni

[ Szerkesztve ]

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#89163) Madwe válasza boost (#89161) üzenetére


Madwe
nagyúr

Miután vártak az 1.03as patchre, ami most lett kész, elötte nem akarták kiküldeni, mert sok fontos elemet tartalmaz amiről eddig sehol se beszéltek, promoztak...

(#89164) oriic válasza belan (#89162) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Persze mindenképp írok majd este. :R

szerk:

Direkt nem ment ki a review példány senkinek, mert patch-re vártak. A tesztek elvileg hétvégén várhatóak legkésőbb.

Live-Die-Respawn

(#89165) boost válasza Madwe (#89163) üzenetére


boost
addikt

Értem én, csak amik tipikusan jól sikerülnek játékok, ott nem restek időben kiküldeni review-re. Majd kiderül, míg nincs review, nem veszem.

(#89166) oriic válasza boost (#89165) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Azért ne feledjük, ez még mindig egy indie játék.

Live-Die-Respawn

(#89167) belan válasza oriic (#89164) üzenetére


belan
addikt

kösz uram :R

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#89168) Twistee


Twistee
csendes tag

Modern warfare remastered multi gameplay video mikorra várható?

[ Szerkesztve ]

(#89169) boost válasza oriic (#89166) üzenetére


boost
addikt

ne feledjük, hogy egy 60$-s indie játék. Ha egy 20$ lenne, nem gondolkodnék rajt, egy 40$ lenne, még akkor is megszavaznám a bizalmat, de ez egy 60$-s indie játék, ahogy irod.

(#89170) Tuomas válasza boost (#89169) üzenetére


Tuomas
addikt

Szerintem ő arra írta, hogy indie, hogy közel sincs olyan fejlesztői háttér mögötte, mint egy AAA játéknál.
Amúgy nem tudom mi a probléma: vársz a tesztekig, ha tetszik azok alapján megveszed, ha nem akkor nem. Ha meg megveszed és csalódsz még mindig el tudod adni (lemezesen).

We were here

(#89171) Madwe válasza boost (#89165) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem annyi info bőven van ahoz, h eldöntsd neked tetszik e :) Felfedezős survival game, nyersanyaggyűjtéssel és fejlesztésekkel. Sztori nincs benne, pályák procedurálisak, azaz nincs mesterien megtervezve, valamennyire ismétlődik is majd, nyilván.

tesztből ezen túl mit tudhatunk meg? az h technikailag rendben van, már kiderült, de innentől kezdve, miután nem vezetett hanem random generált a tartalom, a kérdés már csak az tetszik e ez neked vagy sem, szerintem.

Én pl tudom h nekem ez majd kell, de 30-40 dollárért, max.

(#89172) pomk válasza Madwe (#89171) üzenetére


pomk
őstag

Elősztori, fajválasztás, karaktergenerálás van vagy ez ettől a játéktól teljesen idegen? Kialakítod magadnak a karaktert és a saját sztoridat a játék folyamán?

(#89173) Madwe válasza pomk (#89172) üzenetére


Madwe
nagyúr

Semmi ilyesmi nem lesz benne tudtommal. Meg sztorit is max fejben alakítasz ki, lévén max kereskedsz npckkel, de ott se beszélgetsz. Ahol egyedül "sztorit" olvasol az a monoliskek, meg esetleg az Atlasz nevű cucc, de az meg inkább csak terel ilyen kis missionökkel h gyűjts ezt meg azt, javítsd meg most a hajód stb.

(#89174) pomk válasza Madwe (#89173) üzenetére


pomk
őstag

És akkor a 18 billió bolygó közül hogy dől el hogy ki melyiken kezd? Ugyanazon mindenki és menjen ki merre lát, vagy random az egész?

(#89175) Madwe válasza pomk (#89174) üzenetére


Madwe
nagyúr

Random. Ezért se nagyon lehet benne coop játszani... Annyi van benne gondolom, h mindenki azonos távból kezd a bolygó közepétől, s gondolom koncentrikus körökben lesznek új dolgok ha lesznek, azaz x táv után mindenki belefuthat az xy fejlesztésbe, mert azon a távon a középponttól már spawnolhat.

(#89176) JoePapa97


JoePapa97
csendes tag

Sziasztok! Meglehet azt oldani hogy pc-n egy ps4-es kontrollerel és egy billentyűzettel lehessen játszani? Elsősorban coop miatt kérdezem! Köszi a válaszokat!

(#89177) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

No Man's Sky launch trailer

Live-Die-Respawn

(#89178) Ronam válasza JoePapa97 (#89176) üzenetére


Ronam
addikt

A nem hivatalos Remote Play-ben elvileg be tudod így állítani.

(#89179) A`rpi válasza JoePapa97 (#89176) üzenetére


A`rpi
addikt

Sajnos nem, szükséges lesz még egy kontrollerre.

(#89180) Madwe válasza JoePapa97 (#89176) üzenetére


Madwe
nagyúr

Mivel akarsz játszani a pcn? pc-s játékokkal igen, van driver a ds4hez, azt felteszed felismeri s hajrá.

Ha remote playel akarsz játszani ps4es játékokat, az nem fog menni, az csak 1 db kontrollert támogat.

(#89181) koncsik válasza oriic (#89177) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

:C oké, ennek alapján most megveszem, de vajh' tényleg ennyire f@&#@? :F

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#89182) JoePapa97 válasza Madwe (#89180) üzenetére


JoePapa97
csendes tag

Rendben Köszi! Human fall flat-el szeretnék

[ Szerkesztve ]

(#89183) JoePapa97 válasza JoePapa97 (#89182) üzenetére


JoePapa97
csendes tag

Az a baj ha elindítom a human fall flat-et akkor egyszerre működik a ps4 controller és a billentyűzet. Lehetne ezzel valami csinálni vagy csak a 2 controller megoldás van?

(#89184) A`rpi válasza JoePapa97 (#89183) üzenetére


A`rpi
addikt

Tehát, akkor PC-n használnád? PC játékkal, nem a PS4 hez kellene egy második kontroller?

(#89186) Elims válasza TupacakonHUN (#89113) üzenetére


Elims
veterán

Büszke lehetsz rà! :-)
Az màr csak részletkérdés,a lényeg,hogy ott figyel a neve alatt.Kb. 2e embernek sikerült összesen,a vilàgon.
Tényleg nagyon nehéz!

Wlac: Na szép...keveri a szezont a fazonnal(?). :-/
Jòl emlékeztem,hogy nem emlékeztem.A kiegészítőben sincs ilyesmi? (Azzal nem jàtszottam.)

James: "...olyan nincs is benne hogy fedezz fel minden bolygót,mert akkor lehetetlen lenne kiplatinázni."

De nem neked! :-) Azzal lehet,hogy el lennél 3hétig. :-)

(#89187) perge666 válasza Elims (#89186) üzenetére


perge666
veterán

Te merre jártál az utóbbi időben?
Rég láttalak. :)

Nem hiszem el hogy mindvégig GTA V onlineoztál. :DDD :))

[ Szerkesztve ]

(#89188) JoePapa97 válasza A`rpi (#89184) üzenetére


JoePapa97
csendes tag

Így van pc-re használnám pc játékkal

(#89189) johnny23


johnny23
tag

Sziasztok!

Nem tudom,ti hogy vagytok vele,de nekem vhogy egy Subnautica sokkal jobban bejön,mint a No Man's Sky. Az oké,hogy nem lehet bolygóról bolygóra repkedni,de mégis több értelmet/tartalmat làtok benne, sőt vizualitàsban is sztem van olyan jó, mint a NMS.
Vajon megjelenik vmikor PS4-re??

[ Szerkesztve ]

-- new gamer --

(#89190) Madwe válasza JoePapa97 (#89183) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ez már csak a játékon múlik, annak beállításaiban keress rá megoldást.

(#89191) Csabee86


Csabee86
senior tag

Megvan a 20. platina trófeám. Battlefield Hardline. Nem mondanám különösebben nehéznek viszont nagy kár, hogy a kampányban nem lehetett elnyomni az átvezetőket.

(#89192) belan válasza Csabee86 (#89191) üzenetére


belan
addikt

gratula :C

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#89193) Wlac válasza Elims (#89186) üzenetére


Wlac
Ármester

A DLC elősztori, szóval biztos, hogy ilyen rész nincs a játékban.

“The wha-"

(#89194) james001 válasza Elims (#89186) üzenetére


james001
veterán

Hát egy 18 billiónyi időt nehéz lenne 3 hét alatt letolni,de végülis alvás és kaja nélkül ki tudja ;]
Amúgy megvan már a Sniper Elite 3 platina? :P ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#89195) gyuribácsi88 válasza oriic (#89185) üzenetére

F@sza, BF1 és TF2, ezzel egy évre le is tudva a multiplayer lövölde. :C

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#89196) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Akinek megvan PS4-re a MGS: GZ és a TPP LEMEZES verziója az legyen kedves és dobjon rám egy püt.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#89197) melega


melega
őstag

A WAtch Dogs 2-be lesz magyarítás

[ Szerkesztve ]

(#89198) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Kaptam egy új upc-s modemet és nem bírom beállítani a ps4-en a netet.
Kábellal csatlakozok a modemre, de hiába megyek végig a net beállításon, semmi.
Amúgy a számítógépen egyböl lett net és a teló is wifi-n csatlakozni tud.

(#89199) gianni85 válasza gyuribácsi88 (#89195) üzenetére


gianni85
veterán

nono, ott van még a cod mittoménmiyen warfare :) Vagy már kigyógyultál és ezt már tényleg nem veszed meg? Én hülye még a BO3-at is megvettem kemény 3 hét játékra...

(#89200) Elims válasza perge666 (#89187) üzenetére


Elims
veterán

Az utóbbi időmet sok a "munkám" és nyomom mint a gép. :-) vagy :-(
Gta-t mostanában nagyon ritkán játszottam,de egy pár hét és újra rámegyek.
Téged is várnánk!! :-)

Csabee: Gratulálok! :-)

Wlac: Tényleg..akkor nem tudom,hogy mire gondolt.Biztos nem értettem félre,rá is kérdeztem.
Köszi!!

James: Akinek az uncharted 4 platina 5 talán 6 nap (és a többi x játék) az ne írjon ilyet. :-))
Lehet,hogy 4hétig tartana ha csak hvégenként játszanál. :-))
Sniper elite platina sehol nincs.3-4 emberre várok.Addig viszont a crew megy,nekem nagyon tetszik!!Kár,hogy nem lemezesben vettem meg potom pénzért.

Vki vett innen speed freek-et?Ha igen,használja még?
Jó más játékokhoz is vagy leginkább versenyhez veló?Gondolom nem kell lehúzgálni/visszarakosgatni játékonként.?
Én azóta sem vettem meg,de most újra akciós és elgondolkoztam a vételén.
Vmint a postaköltség mennyibe kerül?Kerestem az oldalon/beszéltem chat-en support-tal,de nem találtam ill. szó nélkül kilépett... :-/ Azt láttam,hogy 25$ fölött ingyenes a szállítás,de ez csak 11 lenne.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.