Hirdetés

2024. április 25., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88301) v!ct0y válasza eisento (#88300) üzenetére


v!ct0y
veterán

A Project cars szerintem nagyon mű. Az irányítása is szar controllerrel. Driveclubbal sokkal jobban elvagyok. látszik, hogy melyik játék az exkluzív.

(#88302) perge666 válasza eisento (#88300) üzenetére


perge666
veterán

Pedig a forzát nagyon dícsérik!
Én pár éve kipróbáltam a 2.részét boxon és nekem is tetszett.
Nekem a GT5 nem volt olyan nagy szám, abból is a 2-vel játszottam baromi sokat, annak még volt hangulata, meg volt a varázsa!

Meg van a Driveclub, de néhány óra játék után abbahagytam...

[ Szerkesztve ]

(#88303) Ateszzero


Ateszzero
őstag

Valaki hasznal otthon Macbook és PS4 kombot?
Arra lennék kiváncsi hogy azonos hálozaton lévo eszkozokon lévő videofilmeket hogyan tudok lejátszani a PS4 en. Szoval konkrétan : Letoltom a filmet a Macbook-ra , majd én bekapcsolom a ps4-et , belépek a progiba , látja a macbook tartalmat , és lejátsza minden gond nélkul , mint ahogyan teszi azt az Xbox360-am a Windows Media Home segitségével csak ugyebár ott hozzá kellett adnom a laptopon mint "extender" .

(#88304) cross56 válasza eisento (#88300) üzenetére


cross56
senior tag

Meg van az uj nfs, driveclub, the crew illetve a project cars.
A driveclub nagyon hamar unalomba fullad nalam, nem mondom h rossz, mert a carreerrel eltudok szorakozni egy darabig, de valahogy meg sem azt nyujta nekem mint a forza. A project cars-ot a heten szereztem be, nem rossz, illetve azert nemileg mas kategoria is, es nem is osszehasonlitani akarom a forzaval. De az sem tudja azt a kikapcsolodast nyujtani nekem. Az autok szama pedig borzasztoan keves. GT5-ot en is probaltam egyik haveromnal, nagyon nem bejovos. Utoljara a gt3 volt az amit nagyon szerettem.
Es nekem nem az a lenyeg h arcade vagy szimulator, hanem h mennyire tud lekotni. Es a forza4-et jo volt elovenni akar csak egy-egy kor erejeig, vagy haverral ketten csapatni.

[ Szerkesztve ]

(#88305) A`rpi válasza Ateszzero (#88303) üzenetére


A`rpi
addikt

Az itteni összefoglalóban találsz Plex szoftverről némi leírást ami mondjuk PC,
de kiindulási alapnak jó.

Ha jól tévedek a fentebb emlegetett szoftver elérhető MacOS-re is.

[ Szerkesztve ]

(#88306) Mister_X válasza perge666 (#88302) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Ízlések és pofonok. Nekem pl. a GT5 nem jött be, Forza 3-mal többet játszottam. Talán túl nagyok voltak az elvárásaim.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88307) echterion válasza cross56 (#88304) üzenetére


echterion
nagyúr

Én azért untam meg a GT-t, mert nem tudott újat mutatni. Minden résszel játszottam, a legkevesebbet a 6-tal. Sajnos nekem már uncsi, mindig ugyanaz a sablon szebb grafikával.

**********

(#88308) Zolix


Zolix
tag

Sziasztok!

Tegnap lekapcsoltam a gépet minden rendben volt, de ma reggel a kontrollerről nem tudtam bekapcsolni csak a gépről a gombbal. Összedugtam kábellal sárgán világított de 10 perc után sem reagált a ps gombnyomásra. Másik kontrollerről simán jó minden. Decemberben vettem a gépet és a hozzá adott kontrollerrel van a baj. Ilyenkor mi van?

(#88309) A`rpi válasza Zolix (#88308) üzenetére


A`rpi
addikt

Egy év garancia van a kontrollerre is, ha még él a garancia, juttasd vissza a szervizbe.

Mielőtt bevinnéd előtte érdeklődj telefonon vagy E-mailben mit kell magaddal vinned, ha jól rémlik csak számla kell, és ha van garancia jegy, és a hibás eszköz, ha a géppel nincsen semmi gond, akkor azt nem kell vinni.

(#88310) Tegla80 válasza Zolix (#88308) üzenetére


Tegla80
addikt

Szia
Mielott barmit csinalsz gari ugyben,elotte probald meg resetelni az aljan a gombbal.
Nyomd 5-10mp ig majd kabelt neki es hatha....
Ha igy sem,akkor gari sztem is.

esetleg megprobalhatod torolni is a geprol a regisztraciojat a joynak itt es utana parositani a resetelt joy-t.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#88311) Zolix válasza Tegla80 (#88310) üzenetére


Zolix
tag

Köszi, ezeket megpróbálom.

(#88312) melega


melega
őstag

Melyiket éri meg jobban metgvenni egy nagy leértékelés után a Mafia 3-at, vagy az új Doomot?
perge666: A Watch Dogs 2 nekem is jön november 15-én lesz miről beszélgetnünk.
Wlac: Jövőre becserélem az összes Xbox 360-as játékomat az Uncahrted 4-re veled is lesz miről breszélgetnem.

(#88313) ldave válasza melega (#88312) üzenetére


ldave
félisten

Ezt most nem értem. Leértékelés után? Nem inkább alatt? A Mafia 3 pedig októberben jön, még nem kaptható.

A Slime draws near! Command?

(#88314) andro93 válasza melega (#88312) üzenetére


andro93
aktív tag

A Doomot vedd, mert a Mafia 3-ban nem lehet majd démonokat ölni.

(#88315) Csabee86 válasza melega (#88312) üzenetére


Csabee86
senior tag

Te nem hódmezővásárhelyi vagy véletlenül? Mert akkor velem is van miről beszélned. XD

(#88316) Csabee86


Csabee86
senior tag

Egy kérdés. Mikor közlik a jövő heti PS+ felhozatalt?

(#88317) oriic válasza Csabee86 (#88316) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egy-két nap múlva.

Live-Die-Respawn

(#88318) melega válasza Csabee86 (#88315) üzenetére


melega
őstag

DE igen. ÉN aklciójátékokat szeretek azért azokra költök. Eddig sokféle volt, de egyik sem kötött le annyira mint a Witcher 3 az a kedvencem.

(#88319) hitman,


hitman,
őstag

Most ősszel (szeptember) terveznék több év pc után PS4-re váltani, szerintetek akkor már inkább érdemes megvárnom az új PS-t?
Mindenképp új gépet vennék ezért és akkor már "mindegy" lenne hogy 100-vagy 150-et adok ki a gépért, persze ha lesz annyiért új PS.

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#88320) oriic válasza hitman, (#88319) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Senki nem tudja mikor jön az új PS, csak találgatások vannak. Legvalószínűbb eset (de még ez sem biztos), hogy előbb a slim kiadás jön majd, utána majd a NEO.

Live-Die-Respawn

(#88321) cyberkind válasza oriic (#88320) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért annyit szerintem logikusan lehet következtetni, hogy max a M$ gépével együtt jöhet, utána már nem lenne annyira jó döntés.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#88322) hitman, válasza oriic (#88320) üzenetére


hitman,
őstag

Akkor bízzunk benne hogy lesz többi infónk szeptemberig a NEO-ról...

Dream as if you will live for ever, live as you will die today!

(#88323) bandi0000


bandi0000
nagyúr

na szerdán vissza térek én is az élők sorába

akit érdekel, ugye gari lejárt a gépemről, és euronicsba kötöttem rá 20k ért talán, biztosítást, kicsit vacakolt, el is küldtem a biztosítónak, az nem nagyon tetszett,hogy gyakorlatilag elvitte 7.-én és azóta semmit se tudtam róla, most felhívtam, és hála az istennek nem ők szórakoztak vele, hanem gondolom küldték sony-nak és állták a cechet, szóval állítólag kicseréli a sony, nyilván refurbra, de ha már jó akkor én örülök, szerdán talán megkapom, akkor beszámolok róla, de lehet még is jó ez a fajta biztosítás

Xbox One: bandymnc

(#88324) oriic válasza cyberkind (#88321) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Scorpio jövő év végére van betervezve, én azt mondom, hogy NEO előbb fog jönni.

#88322) hitman,

Nézd, én azt tanácsolom, hogy várd meg a Tokyo Game Show-t (szeptember 15-17), vagy a Paris Games Week-et (október 27-31), ez a két esemény a legesélyesebb a NEO és/vagy SLIM bejelentésére. Ha addig nem jelentik be őket, akkor simán vegyél egy mostani gépet szerintem.

szerk:

Lesz ugye Gamescom is (augusztus 17-21), de ott nem lesz Sony előadás, szinte kizárt, hogy ott kapunk infót az új gépről.

[ Szerkesztve ]

Live-Die-Respawn

(#88325) cyberkind válasza oriic (#88324) üzenetére


cyberkind
félisten

Azért mondtam, hogy ez a max, ha meg előbb jön az nem biztos, hogy nekik jó lenne, elvégre itt ezzel a géppel akkor gondok nincsenek szerintem, de amúgy meg mindegy, úgyis sokan várják a megváltást, nekem ráér, ott van a PC minden másra. :D

Paranormal Cocktivity

(#88326) belan válasza cyberkind (#88325) üzenetére


belan
addikt

szerintem slim ps4 sanszos ebbe a évbe hogy meg jelenik ,neo is lehet jön de szerintem nem ,én 2017 elejére gondolom akkor jön vagy 2016 december re gondolom neot az nagy durranás lenne karácsonyra

Playstation 5 slim & SS Nova 7 & LG OLED65C9.Best games Last of us. Metal Gear Solid 1,2,3,4. ELDEN RING

(#88327) semetka válasza Csabee86 (#88315) üzenetére


semetka
őstag

Én is az vagyok :D Kicsi a világ...fórum :C

[ Szerkesztve ]

==Gigabyte Z170X Gaming 3 Core i5-6600 2x4GB DDR4 2666MHz Kingston HyperX Fury with Intel HD Graphics 530==

(#88328) MerLinh


MerLinh
senior tag

hát ha less slim akkor remélem azért a hűtését jól megtervezik vagy valami halkabb ventit paszintanak bele....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88329) Mister_X válasza MerLinh (#88328) üzenetére


Mister_X
nagyúr

Persze, csökkentsük a méretét 40%-kal, a táp természetesen maradjon benne, de legyen halkabb is. Kihagytam valamit?

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88330) cyberkind válasza Mister_X (#88329) üzenetére


cyberkind
félisten

Termelje az áramot. ;]

(#88331) orichalcos
Ja igen, a meleget amit kifúj a gép hűtse le és legyen jó klímának a gép, de persze ezt nulla hanggal.

[ Szerkesztve ]

Paranormal Cocktivity

(#88331) oriic válasza cyberkind (#88330) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Egyéb óhaj sóhaj? :D

Live-Die-Respawn

(#88332) MerLinh válasza Mister_X (#88329) üzenetére


MerLinh
senior tag

hát ehhez cask annyi kell hogy kisebb csíkszélségen gyártsák és kész =) értem én hogy ti nem halljátok uc4 közben =) de nekem felszáll, kb olyan hangja van mint annó a hűtésmoddolt jasper x360nak =)

a neo szerintem már az új 14nm finfetten fog jönni legalábbis nagyon remélem

[ Szerkesztve ]

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88333) Mister_X válasza MerLinh (#88332) üzenetére


Mister_X
nagyúr

A "kisebb csíkszélesség majd csodát teremt" lapra már sokan ráfeküdtek, kevés sikerrel.

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88334) Csabee86 válasza melega (#88318) üzenetére


Csabee86
senior tag

És a Kossuth Zsuzsa műszaki Szakközépiskola és gimnáziumban végeztél 2004-ben?

(#88335) andro93 válasza MerLinh (#88332) üzenetére


andro93
aktív tag

Nekem nem száll fel, egyáltalán nem hangos, pedig fél méterre van tőlem. És nem vagyok halláskárosult. Talán kakin van pasztázva a tied. Ha lejárt a gari szedesd szét hozzáértő emberrel, és kukkants rá.

(#88336) MerLinh válasza andro93 (#88335) üzenetére


MerLinh
senior tag

hozzáértővel már megtörtént, szétszedtem újrapasztáztam, 2 éve van meg a készülék, de mind1 nem azért írtam. csak remények az új reviziókal =) Nagyon zavar de azért hogy halkabb legyen nem fogom leváltani (inkább elköltöm nagyobb ssdre, vgara, játékra a különbözetet) max a neora majd ha nem döglik be addig.

Hát a kisebb csíkszélesség csak szimpla fizika, ugyan az a apu kisebbe kevesebbet fogyaszt kisebb lesz a hőtermelése, nyilván ha nem vezetik el rendesen akkor nem sokat lehet várni. Microsoft ügye megtette a x360slimmel az egybe tokozást is pedig nem kérte senki....

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88337) melega válasza Csabee86 (#88334) üzenetére


melega
őstag

Honnan tudod?

Azóta már főiskolát is végeztem.

(#88338) Csabee86 válasza melega (#88337) üzenetére


Csabee86
senior tag

Én mindent tudok. Egyébként meg osztálytársak voltunk. XD (De ez nem ide tartozik)

(#88339) crue válasza Csabee86 (#88338) üzenetére


crue
őstag

Tényleg ismered? A korábbi hozzászólásai alapján azt gondoltam, hogy egy konzolbolt spammel ide ezen a néven. Vagy hogy 8 éves.

(#88340) no01ricsi válasza melega (#88337) üzenetére


no01ricsi
tag

12 év alatt, az szép teljesítmény...:) ;)

PSN ID: PRicsi83

(#88341) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Bár PS4-et nem érinti inkább érdekesség. No Man's Sky PC-s kiadása nem augusztus 10-én (Amerikában 9-én) jelenik meg, hanem augusztus 12-én. Vagyis hivatalosan 3 napig PS4 exkluzív lesz játék.

Live-Die-Respawn

(#88342) Zolix válasza Tegla80 (#88310) üzenetére


Zolix
tag

Szia,

megpróbáltam, amiket írtál ,de semmi eredmény marad a gari.
Köszönöm a segítségedet.

(#88343) Gabesz1019


Gabesz1019
senior tag

F1 2015 szerintetek megér 6500 Ft-ot használtan? Kormánnyal játszanám.

(#88344) cyberkind válasza Gabesz1019 (#88343) üzenetére


cyberkind
félisten

Az eddigi 2016-os gamplayek alapján nem pocsékolnám a pénzemet a 15-re.

Paranormal Cocktivity

(#88345) Gabesz1019 válasza cyberkind (#88344) üzenetére


Gabesz1019
senior tag

Köszi. Olvastam én is, hogy elég sok minden kimarad a 15-ből (safety car, piros zászló, karrier mód) de az irányíthatóság sokat javult az előzőekhez képest. De akkor inkább megvárom a 16-ot.

(#88346) LeventeV


LeventeV
senior tag

Dirt Rally fail:
Tegnap kikapcsoltam a kipörgésgátló/stabilizátor/clutch overdrive rásegítést a játékban, hogy lássam mennyire játszható így kontrollerrel a játék, és átlag 5-10 másodperccel jobb időket mentem az egyes szakaszokon, ráadásul az autó is sokkal vezethetőbb lett, főleg a hajtűkanyarokban. A bekapcsolt segítségekkel sokszor, mintha nem lett volna nyomaték az autóban, vagy ha már csúsztam le az útról és gázolva akartam kiszedni a kocsit egyszerűen nem ment. ABS azért még maradt, de teljesen új játék kezdődött most számomra. :)

(#88347) sittes79


sittes79
addikt

vótmá?

[ Szerkesztve ]

(#88348) oriic válasza sittes79 (#88347) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Wow, az szép ár, megy is akciófigyelőbe thx.

Live-Die-Respawn

(#88349) ldave válasza oriic (#88348) üzenetére


ldave
félisten

Azt lehet tudni, hogy ha nekem megvan PS3-ra a Legendary (Taken King), akkor PS4-re is az kell vagy elég az alap és a DLC-ket le tudom szedni vagy PS4-re is a teljes kiadás kell?

A Slime draws near! Command?

(#88350) Adam_Shepard válasza ldave (#88349) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Destiny Upgrade

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.