Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#89851) cyberkind válasza Lackooo84 (#89850) üzenetére


cyberkind
félisten

Nem szar a PSN, MI várunk sokat, emlékszem anno a Driveclub 1-2 nap alatt lett játszható mert a krumpliföld szerverek eláztak, na azóta nem várok semmit a PSN-től. :)

Paranormal Cocktivity

(#89852) eisento válasza Lackooo84 (#89850) üzenetére


eisento
addikt

sztem keversz alucccardal... :U

Nesze

a broforce, hat sztem az meg nem a sony hibaja hogy a keszito szarul optimalizal.

[ Szerkesztve ]

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#89853) gyuribácsi88 válasza Lackooo84 (#89848) üzenetére

Még évi 15 ezerrel se tudnak lehúzni ezzel a szolgáltatással, mert felesbe vásárolunk Haddent-al, így évi 7500 forintom bánja a szolgáltatást, ami havi 625 forint, ennyit pedig nekem megér. Én elég sok játékkal játszok (multis játékokról beszélek elsősorban) és nincs gond se a chat partyval, se azzal hogy összecsatlakozzunk.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#89854) Lackooo84 válasza eisento (#89852) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Nem a sony hibája, hogy enged kiadni egy játékot, ami 60-ról 15 fps-re esik. Ahaoké.

Gyuribácsi: Én tényleg örülök, hogy nektek nincs gondotok. Ti külön hálózaton vagytok ezek szerint, mert az én ismerőseim csak egyfolytában panaszkodnak.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#89855) bandi0000 válasza Lackooo84 (#89848) üzenetére


bandi0000
nagyúr

de most ha nem is vagyunk elégedettek, akkor mit csináljunk?

A PSN-re azt mondom, hogy hazugság nélkül 1 év alatt 1 kezemen meg tudom számolni, hányszor nem tudtam játszani,még az előre bejelentett karbantartást is beleszámolva

jön majd a Neo, erősebb lesz, valszeg én is váltok, mert jó lenne szebb graf meg több fps, de ezenfelül mást nem tudunk csinálni, megszoksz vagy megszöksz

gyuribácsi88: Te meg cseszd meg a netedet, nekem mér 3 óra mire le jön az a vacak :D

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#89856) Lackooo84 válasza bandi0000 (#89855) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

35 perc 12 gigára 500-as nettel az több, mint szégyen. Előbb próbálgattam, de 16MBps fölé nem akart menni. Ez van, ezt kell szeretni. Amikor kijött az Uncharted collection, na akkor azt tudtam 40MBps-el szedni, fel is tettem youtube-ra. :D Akkor pár hétig ki lehetett hozni azt a sebességet, de aztán megint kaka lett.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#89857) marilllyo válasza Nayrobi (#89841) üzenetére


marilllyo
veterán

Autós játékban kb. a te véleményed a legmérvadóbb számomra.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#89858) vg válasza Lackooo84 (#89856) üzenetére


vg
addikt

Felháborító, hogy 35 perc alatt lejön 12 giga adat. Miért nyomod ennyire fullba?

(#89859) Madwe válasza Lackooo84 (#89839) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem 30mbpsel átlag mindig jön lefele a játék. Psn még sose dobott le, najó 1-2x belefutottam ütemezett karbantartásba. Xboxon mintha jobb lenne a helyzet? nem. tehát van köze ennek az egésznek ahoz, hogy a sony ülhet a seggén mert jól megy a szekere? nem

Mellesleg a psnes problémák 50% legalább user error vagy otthoni hálózati gikszer, esetleg egy 1500 forintos 12 éves router mögött panaszkodik.

Az meg h vannak szarul optimalizált játékok, hát istenem, ilyenek mindig is voltak s lesznek. A broforce 15fpsel is etalon, mellesleg ha nem dobálsz 2mpenként a dinamiotssal bombát akkor nem szaggat be :D

(#89860) Lackooo84 Te most viccelsz, ugye? Kérlek mondj már egy szerverszolgáltatást, ami ennél gyorsabb... Az h torrenten többszáz kliens szétosztva neked többet nyom, az más mint amikor többmillió user 1 szervert terhel...

[ Szerkesztve ]

(#89860) Lackooo84 válasza vg (#89858) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Igen, eléggé felháborító, hogy csak annyi.

The Truth is out there...

(#89861) Lackooo84 válasza Madwe (#89859) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Hát nem tudom, nálam az ősidők óta fix IP van minden eszköznek, stabil kibaszélessáv net, most egy bika ASUS AC56U router. Itt azt hiszem user error-ról nem beszélhetünk. :) Broforce sajna játszhatatlan, kezdjük ott, hogy a 9-10 pálya körül kifagy, és meghülyül a mentés, utána nem lehet egymáshoz csatlakozni (már kitrükköztük a megoldást), és az élienes pályáktól akkora fps esés van, hogy diavetítés az egész, akkor is, ha épp nem történik semmi akció a képen. Kár érte, pedig jól elszórakoztunk vele az elején. Anno a Helldiverst nyomta valaki? Na akkor tudja milyen az, amikor nem lehet multizni...

The Truth is out there...

(#89862) A`rpi válasza Lackooo84 (#89860) üzenetére


A`rpi
addikt

Lehet neked akármilyen gyors neted, ha csak a torrent tudja kihasználni egészében más nem, mert egészen egyszerűen világszinten az internet struktúrája ezt nem teszi lehetővé.

[ Szerkesztve ]

(#89863) vg válasza Lackooo84 (#89860) üzenetére


vg
addikt

Nem tartom valószínűnek, hogy a gépben lévő, kis filléres 5400/8Mb noti merevlemez hosszabb távon bírná tartani a te általad elvárt 500-as letöltési tempót.

(#89864) F1rstK1nq válasza vg (#89863) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Nyugalom, tudás nincs a hőbörgés mögött úgy látom.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#89865) Lackooo84 válasza vg (#89863) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Na ebben sincs igazad, mert az volt az első dolgom, hogy repült bele az 1TB 32MB 7200 rpm.

[ Szerkesztve ]

The Truth is out there...

(#89867) Pedro78


Pedro78
senior tag

Sziasztok! Gyors kerdes: ausztriában vásárolt ps4 játékon kell lennie angol nyelvnek igaz?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#89868) F1rstK1nq válasza Pedro78 (#89867) üzenetére


F1rstK1nq
aktív tag

Kell, igen.

Adrenaline is natures way of telling you 'don't fuck up.'

(#89869) Def26


Def26
félisten

Hogyan tudok letiltani valakit aki nem ismerősöm?

[ Szerkesztve ]

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#89870) Nayrobi válasza marilllyo (#89857) üzenetére


Nayrobi
őstag

Wow, kössz! Már meg is jött, beleraktam párt kört és jó lesz ez. A 22 fős multi elég elmebeteg :D

(#89871) Pedro78 válasza F1rstK1nq (#89868) üzenetére


Pedro78
senior tag

Fullos destiny 25euro. Bar használt az igaz, de megéri nem?

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#89872) echterion válasza Nayrobi (#89870) üzenetére


echterion
nagyúr

Aqua-ból rendeltem elő, és közölték, hogy majd jövő héten kapom meg. Bekaphatják. Nesze neked pre order....

**********

(#89873) marilllyo


marilllyo
veterán

Just Dance 2016-ot próbálta valaki? Jó játék? Barátnővel játszós...?!

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#89874) Madwe válasza Pedro78 (#89871) üzenetére


Madwe
nagyúr

Szerintem ha használt akkor az csak az alapjáték (hiszen a kiegek dlc kódosak mind tudtommal) az meg már 2-3kért is van használtan...

(#89875) Raptor™


Raptor™
tag

Megvettem én is az f1-et eddig nagyon tetszik, jól működnek az újítások, a mérnök is részletesebb információkkal tud szolgálni. Végre van egy normális karrier mód is :DD
Az irányítás is tetszik igaz viszonyítani nem tudom az előzőekhez képest, mert pc-n játszottam az eddigi részekkel.
A multit még nem próbáltam, de aki játszik vele vegyen fel nyugodtan aztán nyomhatjuk :)

(#89876) Pedro78 válasza Madwe (#89874) üzenetére


Pedro78
senior tag

Ezzel nem vagyok képben. Tehat adott a fullos kiadás, de abbol hasznaltan meg véve csak az alapjatek használható? Kódok benne vannak de ha mar beaktivalta őket az eredeti vevo akkor az nem használható újra viszont a lemezen levo alapjatek igen? Erdekes

Bnet : Pedrochen#21774 - Steam-Origin : -tRs-Pedro - Epic : Pedrochen

(#89877) kovsol válasza Madwe (#89859) üzenetére


kovsol
titán

Nekem az origin eddig mindig hozta a 28-30MB/s -t szóval amit bír a 240Mbit/s netem. Viszont steamről ezt már nem tudom elmondani, pedig azért hogy odavan minden PC-s.

Lackooo84-t meg nyugodtan ignoroljátok. Nem kötelező PS4-en játszani.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#89878) Madwe válasza Pedro78 (#89876) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha lemezesen csak az alapjáték van benne s a dlck kód formájában (én úgy tudom hogy így van) ez esetben a lemezes alap nyilván felmegy, de a dlc kódokat már nem tudod használni. De én ezt csak onnan gondolom h így van mert mintha ilyet írtak volna itt anno, én konkrétan nem vettem meg a destinyt, szóval valaki erősítse meg cáfolja meg, csak gondoltam szólok h vigyázz mert lehet így jársz ha a kezed már a leütésen volt :D

(#89879) Adam_Shepard válasza Pedro78 (#89876) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Aki destinyzni akar az varja meg ezt a mega hiper giga kiadast ami hamarosan jon. Ezen kovul hasznaltan az alap jatek van benne minden esetben es az expansion 1-2+ taken king meg egy kodkent. Pont ma gondolkoztam hogy tok jo lenne egy egyszeri vanilla verzio bevaltas hogy full digitalis legyen ha mar armsdayenkent ugyis be kell a ladakert jelentkezni mint valami mobiljatekban.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#89880) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Féloff: NieR: Automata nem PS4 exkluzív már, jön PC-re is.

Live-Die-Respawn

(#89881) jegenye77


jegenye77
addikt

Na megjött ez az egér+bill cucc.
Másfél órát próbáltam eddig.
Teljesen jó szerintem.
Olyan 90% ban vissza adja a pc - s érzést.
Nem bántam meg, hogy megvettem (77 euro volt )
Így marad a ps4 :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89882) Neoteric válasza jegenye77 (#89881) üzenetére


Neoteric
addikt

Mi a psn neved?

PSN: ne0teric_sAN

(#89883) Adam_Shepard válasza jegenye77 (#89881) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Szia! Mikkel szoktal jatszani?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#89884) jegenye77


jegenye77
addikt

Jegenye77
Most csak a BO3-al.
Be kellett állítgatni és teljesen jól használható.
Ilyen lusta disznónak mint én hasznos :)

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89885) Neoteric válasza jegenye77 (#89884) üzenetére


Neoteric
addikt

Remek, akkor tudom kivel nem szabad egy szerverre menni. ;]

PSN: ne0teric_sAN

(#89886) jegenye77 válasza Neoteric (#89885) üzenetére


jegenye77
addikt

:)
Ááhh! Előnyről szó sincs. Főleg egy gyakorlott játékossal szemben.
Ezt is szokni kell.
Viszont nem idegen az egész. Nekem kézre áll és könnyebb így.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89887) echterion válasza jegenye77 (#89886) üzenetére


echterion
nagyúr

Eladtad a lelked az ördögnek. ;]

**********

(#89888) jegenye77 válasza echterion (#89887) üzenetére


jegenye77
addikt

El igen :)
Viszont nem szeretnék vitát indítani se senkinek a nyugalmát megzavarni ezért nem írok róla többet.
A lényeg, hogy nekem bejött, jól használható és így számomra játszható lett az fps játék is ps4 en.

Sok ember azt hiszi, hogy az anyukája méhéből csúszott ki, mint valami szépséges medúza, de a bajnokok tudják, hogy az apjuk t?kéből jöttek!

(#89889) echterion válasza jegenye77 (#89888) üzenetére


echterion
nagyúr

Engem nem zavar, nem szeretek fps-ekkel játszani és nem is csinálok ilyet. Amúgy meg más véleménye ne izgasson, köszönjük az infókat róla, ha valaki keres majd még ilyet, legalább talál róla pár sort.

**********

(#89890) andro93 válasza Lackooo84 (#89839) üzenetére


andro93
aktív tag

A felsorolt problémákkal egyetértek, de ezt a 1080p 60fps dolgot nem nagyon tudom hova tenni.
Egy már 2013-ban is közepes teljesítményű hardvertől, ami ráadásul 125-130 ezer forintos indulóárral kezdett, nem hiszem hogy komolyan el kellene várni, hogy több százezer Forintos csúcs pc-k teljesítményét hozza.
Itt valamelyest a kiadók a hibásak, mikor anno eszméletlen grafikával promóztak Witcher 3-at, Divisiont, Watch Dogsot stb, és mindenki kb. készpénznek vette, hogy itt már nem lesznek hardveres limitációk.
Persze megoldható lenne a stabil 60 fps, meg a 1080p is a grafikai részletesség vagy fizika feláldozásával, de kérdés hogy melyik játéknál éri ez meg? Fpseken kívül nem sok játékban van komoly haszna. Pl. egy Uncharted 4-hez vagy Bloodbornehoz nem hiszem, hogy sokat hozzátenne a 60 fps. (Mondjuk a Bb bizonyos helyeken jó ha ennek a felével fut.)

Talán a Neo majd hozni fogja ezt az elvárt 1080p/60fps sztenderdet.

[ Szerkesztve ]

(#89891) sting2 válasza andro93 (#89890) üzenetére


sting2
addikt

+1

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#89892) bozont válasza andro93 (#89890) üzenetére


bozont
veterán

A 60fps elég sokat hozzátesz bármihez, de mivel én nem nagyon multizok, így elvagyok a 30fps-sel is. Amit viszont jó lenne ha stabilan tartana, de nem minden játéknál megy a dolog sajnos. Aminek én inkább örülnék az a Freesync támogatás, de amíg a TV-nél nem terjed el, ez kb esélytelen a konzoloknál. :(

(#89893) drk88


drk88
senior tag

Hali,

Aki megvette az F1 2016-ot nem tapasztal az animációknál elég rendes lassulást illetve a napsugár effekt kockásodását? jött már első napon 1.02-es patch 600mega :D

[ Szerkesztve ]

(#89894) sting2 válasza drk88 (#89893) üzenetére


sting2
addikt

Ez a sorozat is pont azért olyan amilyen mert nincs konkurenciája.

Lehet minden benne van még a pilóták csajainak a tanga mérete is, de attól függetlenül egy darabos, rengeteg anomáliától szenvedő, előző Gen. szagú stuff...
:W

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#89895) Ozzyhun1


Ozzyhun1
újonc

Sziasztok, ha valakit érdekel itt van magyar PES 2017 előzetes:)

[link]

[ Szerkesztve ]

(#89896) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Tudjátok, milyen elv alapján rendezi a trófeákat a rendszer? Csak mert amikor rámegyek a trophy fülre, össze-vissza adja be őket. Nem a legutobb használt játék van fent, nem is az, amiben legutoljára szereztem trófeát, hanem össze-vissza. Esküszöm, arra is gondoltam már, hogy elcsórták a profilom, de annak azért gondolom lenne más jele is (egyetlen profil van a gépen, nyilván az a primary).

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#89897) drk88 válasza sting2 (#89894) üzenetére


drk88
senior tag

Megoldódott letöröltem és újra raktam lemezről...de ilyennel még nem találkoztam, hogy ennyi contetet tölt lemezről be mint ez..a telepítés lemezről nem volt 5 mp...azt hallani, hogy az összes videot meg hétvégék előtt darálja a cuccot lemezről, vicc :D

Amúgy a game eddigi legjobb codemaster f1, az eddigi tapasztalatok alapján de nem tudom miért nem másol fel mindent a vinyora azt indításkor pörgeti fel a lemezt mint a többi game

[ Szerkesztve ]

(#89898) andro93 válasza bozont (#89892) üzenetére


andro93
aktív tag

Nyilván jobb lenne a 60 fps, de a dupla fps nem tenne annyit hozzá a játékhoz, mint amennyit a grafikai illetve fizikai butítás elvenne a 60 fps oltárán.

(#89899) Tegla80 válasza Rigormortiis (#89896) üzenetére


Tegla80
addikt

Nalam jol mutatja a jatekokat es a trophykat is....
Ha belepsz az accodba itt akkor elvileg 1ps4 van(kell legyen) nalad aktivalva..... ha 2 van akkor jelszocsere es deactivalas!

Sony® & PlayStation®

(#89900) Lackooo84 válasza andro93 (#89890) üzenetére


Lackooo84
nagyúr

Én csak azt mondtam, hogy nekem en bloc elég a 1080p/60, nem azt, hogy ebből a gépből préseljék ki feltétlen. Persze gyenge gép, de azért ott van az a fránya MGSV, ott valahogy mégis sikerült...

The Truth is out there...

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.