Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#88051) marilllyo válasza A`rpi (#88050) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen erre gondoltam én is csak ha ragasztópisztollyal odatolom akkor az "örökre" ott marad. Újrapasztázni még azért néha szétszedném.

Kérdés lehet-e különbség az Ebay-es Allis ventik és a gyári között.... gondolom nem nagyon.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#88052) Sefter válasza marilllyo (#88049) üzenetére


Sefter
veterán

Elektroműszerész kicseréli "forinthúszér" ha egyébként jó a venti, kb 5 perc..

Psn ID: sefter_hun

(#88053) wolf13


wolf13
őstag

Openwrt-s routerrel készítettem dnla szervert. Erről sikerült filmet streameltetnem. Viszont
En úgy szeretnem megoldani , hogy ne a routert terheljem a film lejatszasaval , hanem a hálózatba
Csatolt winchestert elérni ,es ps4 média playerevel nézni. Erre vonatkozólag rakerestem FTP-s
Elérést ,de semmit nem találtam. Esetleg ha valaki így használja , elfogadnek segítséget.

Köszönöm.

(#88054) A`rpi válasza marilllyo (#88051) üzenetére


A`rpi
addikt

Ragasztópisztoly "taknya" rideg, de jól tart, ennek köszönhetően könnyen eltávolítható, ha szükséges.

Cserealkatrészekkel nincsen tapasztalatom, én bontásból szereznék gyárit.

(#88055) Kendek válasza wolf13 (#88053) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Hát, én így használom, csak Raspberry Pi-vel és OSMC-vel. Előnye, hogy töredékét fogyasztja, hangtalan, valamint, hogy a TV távirányítójával kezelhető (HDMI-CEC) az egyébként igen barátságos - és egyszerű - felület.

<-ƘƘ->

(#88056) Raptor™


Raptor™
tag

Sziasztok! Konzolon vannak klánok pl. Battlefieldben vagy nem annyira jellemző?

(#88057) zzola válasza Raptor™ (#88056) üzenetére


zzola
félisten

Vannak. Az más kérdés, hogy ~2.5 éves a játék, sokan nem annyira aktivak már...

(#88058) bandi0000


bandi0000
nagyúr

ha már sokan panaszkodnak az egér billről kontrollerre váltás miatt, akkor itt az ellenpélda

1 éve ps-en FPS játszok, erre most ugye szervizelik azt a vackot és elkezdtem PCn tolni, hihetetlen szép 2-3/1x-es statjaim vannak :DD konzolon meg mindig pluszos voltam

Xbox One: bandymnc

(#88059) Petya2900XT válasza bandi0000 (#88058) üzenetére


Petya2900XT
aktív tag

Pc-n elfelejtetted bekapcsolni a botokat mi? ;]

[ Szerkesztve ]

//6800K+1070–XboxOneX—PS4–Switch\\—GamingEmpire

(#88060) Madwe válasza wolf13 (#88053) üzenetére


Madwe
nagyúr

DLNA esetén nem a routered dolgozik :D Az h streamel kb egyáltalán nem terheli le, dlna esetén a sávszél foglalás az ami cinkes, de az meg mindenképp átmegy a routereden, bármit is csinálsz :)

(#88061) bandi0000 válasza Petya2900XT (#88059) üzenetére


bandi0000
nagyúr

Kac kac :D

Xbox One: bandymnc

(#88062) wolf13 válasza Madwe (#88060) üzenetére


wolf13
őstag

Értem, köszönöm. Akkor csak az lehet a gond (mivel néha megakad), hogy már messze van a router , és kevés a jel. Vagy bezavar más a 2.4Ghz-re. Megpróbálom az 5 Ghz-re, hátha ott nem lesz probléma.

[ Szerkesztve ]

(#88063) Tegla80 válasza wolf13 (#88062) üzenetére


Tegla80
addikt

A ps4-ben nincs 5Ghz,igy azt nem kell +probalni.
Nameg azon frekinek joval kisebb a stabil hatotavja igy nalad nem hozna amugy sem valtozast,mivel a 2.4Ghz is gyenge ott ahol a gep van.
Kabelezned kellene,ha ilyen igenyeid vannak....amugy is stabilabb rajta barmi,mint wifin.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#88064) wolf13 válasza Tegla80 (#88063) üzenetére


wolf13
őstag

Ok. köszi.

(#88065) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Ha 609 ft-ot akarok fizetni akkor tényleg csak úgy lehet hogy előbb 1500 felmegy walletbe?

halahala

(#88066) zzola válasza xenom0rph (#88065) üzenetére


zzola
félisten

Bankkártyával nem...

Azt hiszem. :B

[ Szerkesztve ]

(#88067) glspeter1 válasza xenom0rph (#88065) üzenetére


glspeter1
őstag

PayPal-al sajnos csak így lehet.
Nálam legalább is ezt csinálta. :DDD

Élj ma, harcolj holnap. Privát üzenetre illik válaszolni !! :)

(#88068) xenom0rph válasza zzola (#88066) üzenetére


xenom0rph
őstag

Azzal próbáltam. Ahogy látom paypallal se menne.

halahala

(#88069) zzola válasza xenom0rph (#88068) üzenetére


zzola
félisten

:Y

(#88070) body007


body007
addikt

Aki játszik Witcher-el attól kérdeznék.
A karakter fejlesztésnél csak azok a skillek "működnek" amik be vannak téve középre? Ahova a képen jelöltem

Csak akkor mi értelme a "színenkénti" 20 képességnek? :U

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#88071) Tegla80 válasza xenom0rph (#88065) üzenetére


Tegla80
addikt

Mar evek ota(ps3 nal is igy volt/van) igy muxik es ez a legkisebb amit hozza tudsz adni....(olyan mint pl a telotoltes...itt is vannak cimletek)
Szoval barmi olcsobb,mint 1500 az megis annyit fog levonni es a kulonbozetet az acchoz hozzairni.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#88072) Adam_Shepard válasza Tegla80 (#88071) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

mondjuk ezt nemigazán értem, mivel volt olyan, hogy 900 FT körüli összeget fizettem kártyáról. És nekem is van- volt ilyen problémám a hetekben. Lehet változtattak a policyn valamit de már nem tudok kártyával 1500 FT alatt fizetni:S

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#88073) Madwe válasza wolf13 (#88062) üzenetére


Madwe
nagyúr

5ghzre írták h kisebb a hatótávja (ott egyébként nagyobb a sebessége) de ami miatt jobb lenne - ha lehetne, de ps4 nem tudja - az az h az 5ghzes sáv kevésbé szennyezett. Sűrűn lakott területen, ahol 5-10-20 wifi jelet látsz (melyek 90%a 2.4ghz) annyira beszennyezi azt a sávot, h romlik a sebessége. Ha esetedben is így van (látsz egy rakat wifi jelet) célszerű wifi mérő progikkal megnézi, ki melyik sávon szór a 2.4ghzen belül s olyan helyre állítani a te routered, ami viszonylag tiszta. De a legjobb ha kábelt használsz, főleg ha dlna-t akarsz, s azon belül is nagyobb mkvkat, esetleg br isokat :D

(#88072) Da Shep Kártyáról bármilyen összeget le tudnak vonni, nyilván, azonban a walletbe csak néhány előre meghatározott fix összeget lehet feltölteni, s ez mindig is így volt.

[ Szerkesztve ]

(#88074) sovinho válasza body007 (#88070) üzenetére


sovinho
tag

Igen, csak azok működnek. Pont ez az értelme. Akár játék közben is át lehet formálni a karaktert, de pl. egy adott újrajátszást is meg tud fűszerezni ez a lehetőség.

Hakuna Matata

(#88075) Madwe válasza body007 (#88070) üzenetére


Madwe
nagyúr

Néhány skillt eleve csak úgy érsz el, ha előzőekre pakolsz, nomeg 3-4-5 pontot is tudsz rájuk pakolni. Szóval kell az a sok pont akkor is ha csak párat használhatsz, mert a jobbfélék lejjebb vannak a skilltreen.

(#88076) marilllyo válasza body007 (#88070) üzenetére


marilllyo
veterán

Így van de...

A legfontosabb az mindig a pajzs. Az aktív pajzs legyen betöltve mindig és felbuffolva.(Miután megszerezted persze).
Igni-re nagyon nincs szükséged szerintem, illetve én olajok nélkül is elvoltam még a legnehezebb szinten is.
Ha szellemek ellen harcolsz akkor előtte Yrden mágikus csapda. Az kelleni fog. Minden más ellen (pár kivétellel) pedig az Axii azon skill-je legyen betöltve amelyikkel szövetségessé válnak az ellenfelek. Komplett táborokat tudsz ellobbizni úgy, hogy megöleted őket egymással.

Ezeket unlockold ki először ...szerintem.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#88077) gianni85 válasza marilllyo (#88076) üzenetére


gianni85
veterán

most nyomom legnehezebb fokozaton, úgy érzem, hogy olyan 7-es szinttől jó lesz, mert be tudom lőni a fontos skilleket. Most 5-ös szinten vagyok és még nagyon szenvedek :)

(#88078) Mister_X válasza hitman, (#88045) üzenetére


Mister_X
nagyúr

KonzolVilág "beszámít", azaz csak ott tudod majd levásárolni a pénzt. Kitétel, hogy ne legyen promo disc vagy bundle copy, tehát, ha a lemez karcmentes és van vonalkódod, beveszik (90%).

"Most kell szerénynek lenni, mert most van mire." --- "All dreams eventually disappear when the dreamers wake."

(#88079) body007


body007
addikt

Köszi a witcher tippeket. Akkor mi is az a főzet amivel újraoszthatom a pontjaim? :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#88080) gianni85 válasza body007 (#88079) üzenetére


gianni85
veterán

(#88081) MerLinh válasza marilllyo (#88076) üzenetére


MerLinh
senior tag

illetve force push is hatásos némelyiknél mert ha eltaknyolnak akkor lehetőséged van egyből kivégezni, persze ez nem mindre igaz

A wizard is never late nor is he early, he arrives precisly when he means to! - - ONE phone to rule them all! =)

(#88082) body007 válasza gianni85 (#88080) üzenetére


body007
addikt

:R

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#88083) marilllyo válasza MerLinh (#88081) üzenetére


marilllyo
veterán

Na igen! A farkasok ellen jó mert ha fellököd akkor le tudod szúrni. Igazából legnehezebb szinten ők azok akik a legnagyobb fejfájást okozzák mindig.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#88084) xenom0rph válasza Tegla80 (#88071) üzenetére


xenom0rph
őstag

Sebaj, a vicc az hogy 1400 Ft van kártyán tehát megtudnam venni a DLC(-ket), de most itt ülöka bbankban 100 Ft miatt :DDD

halahala

(#88085) neverwinter


neverwinter
csendes tag

Szisztok,
Sony entertainment networkre szeretnék belépni, de vmiért nem enged. Már 3szor cseréltem jelszót, az email címem jó. mi lehet a baj? :F

(#88086) A`rpi válasza neverwinter (#88085) üzenetére


A`rpi
addikt

PC-ről próbáltad?

(#88087) neverwinter válasza A`rpi (#88086) üzenetére


neverwinter
csendes tag

igen, ps storeból próbáltam megnyitni az account settingset. de már a oda se tudok belépni. vmi karbantartás van?

(#88088) A`rpi válasza neverwinter (#88087) üzenetére


A`rpi
addikt

Holnapra várható karbantartás.

Start:07/19/2016, 6:30 AMEnd:07/19/2016, 7:30 AM

Tehát, a Sotreba be tudsz lépni csak ide nem?

Próbáld másik böngészőben, esetleg inkognitó ablakban.

(#88089) neverwinter válasza A`rpi (#88088) üzenetére


neverwinter
csendes tag

sehova se tudok. inkognitó ablakban sem. megvárom a karbantartás végét, akkor megpróbálom újra. vagy van más ötleted?

(#88090) sunnyside


sunnyside
csendes tag

Sziasztok!
Lenne egy kérdésem, a Driverclub ingyenes kiegészítőt hogy lehet a gépről úgy törölni, hogy csak a alapjáték maradjon fent?

(#88091) Tegla80 válasza neverwinter (#88089) üzenetére


Tegla80
addikt

Ki a szolgaltatod?
Mert digi es t elkezdte atrakni ipv6 ra az ipv4 es felhasznaloit es a hibabol adodoan lehet Te is koztuk vagy.
Szoval egy telefont meger az ugyfelszolg. is ha naluk vagy....(semmi extra, kerd vissza a nyilvanos ip cimed)

Sony® & PlayStation®

(#88092) proly01


proly01
őstag

Ps4-et ajánlott a hozzákapott HDMI kábellel összekötni?
Mert nem túl bizalomgerjesztő,de jelen pillanatban használnám de csak az van kéznél.

....Pr:)ly....

(#88093) Gebriel válasza proly01 (#88092) üzenetére


Gebriel
veterán

Szerinted miért rakták mellé?

(#88094) A`rpi válasza proly01 (#88092) üzenetére


A`rpi
addikt

Természetesen semmi gond nincsen a gyári kábellel.
Ha szeretnéd cseréld, de amúgy ha engem kérdezel felesleges kiadás.

(#88095) TupacakonHUN


TupacakonHUN
csendes tag

Nincs Ps+ előfizetésem, de tudok így is multizni. Nem fizettem elő a 14 napos free-trialra se. Bankkártyám nincs hozzácsatolva a profilhoz. Ma mégis tudtam multizni a Little Big Planet 3-on és a Rainbow 6-en is.
Ti tapasztaltatok már ilyet? :U

(#88096) neverwinter válasza Tegla80 (#88091) üzenetére


neverwinter
csendes tag

az upc

(#88097) Madwe válasza Tegla80 (#88091) üzenetére


Madwe
nagyúr

én elötte megnézném az ip címem s ha nincs ipv4es csak akkor telefonálnék, nem szeretek feleslegesen idegenekkel beszélni, igaz kicsit introvert vagyok :D

(#88098) Wlac válasza TupacakonHUN (#88095) üzenetére


Wlac
Ármester

Bizonyos játékok szoktak 2 napos plus-t adni, hogy kipróbálhasd a multis részüket is. Lehet, hogy nálad is ilyen dolog van.

“The wha-"

(#88099) neverwinter válasza neverwinter (#88096) üzenetére


neverwinter
csendes tag

sikerült belépnem, mi lehetett a baj... :(

(#88100) killer095


killer095
őstag

1 éve porosodik a polcomon (vagyis inkább a fiókban) az infamous, anno pénz kidobásnak éreztem de igy hogy most belekezdtem nem is olyan rossz játék ez, csak kár hogy a mellékküldik minden districben ugyan azok :(

ORIGIN/Battlelog: IDaVe_CQCI , PSN: DaVe095hun

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.