Hirdetés

2024. április 23., kedd

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79901) oriic válasza marilllyo (#79899) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Ahogy mélyen tisztelt kollegám is írja, ez annyit tesz, hogy sorozatgyártásra kerül a játék, innentől már kizárt hogy késsen. Ettől függetlenül a készítés nem állt le, simán várható day-1 patch.

Live-Die-Respawn

(#79902) marilllyo válasza oriic (#79901) üzenetére


marilllyo
veterán

Azt hittem ez olyan mint a Lagzi Lajcsinak az aranylemeze, hogy eladott belőle x darabot. Gondoltam előrendelték annyian, hogy már aranylemez lett. :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79903) horvathkrisz válasza dinostaRR (#79886) üzenetére


horvathkrisz
addikt

LoL! :C

(#79904) Adam_Shepard válasza oriic (#79898) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Akkor hamarosan szallingoznak ki a promok is gondolom.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#79905) oriic válasza Adam_Shepard (#79904) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

A tesztpéldányok kb egy héttel megjelenés előtt várhatóak.

Live-Die-Respawn

(#79906) >Deego.. válasza toompa (#79882) üzenetére


>Deego..
senior tag

:) Egy komolyabb felhozatalnak én is jobban örültem volna.

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#79907) szasanyi


szasanyi
félisten

Volt már a PlayStation 4,5?

(#79908) Sirandrish válasza szasanyi (#79907) üzenetére


Sirandrish
legenda

Remélem minden második játék majd csak azon indul majd el, de akkor felgyújtom őket :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#79909) bandi0000 válasza szasanyi (#79907) üzenetére


bandi0000
nagyúr

elég szánalmas, egyrészt már lassan mind1 lesz hogy konzolba vagy pc-be öli az ember a pénzt, de jobb PC-t lehet építeni mint amilyen konzol valaha is lesz, ráadásul ugye a fejlesztők 1 adott hw-re fejlesztenek, ami az utóbbi időben nem igazán jött össze, szal ha most még új hw-s gépet adnak ki vagy mint a boxosok hogy legózni lehet a konzollal az teljesen taccsra vágja az optimalizációt, szóval ha ez igaz akkor inkább megyek vissza PC-re, kb ha eladom a ps-t vehetek belőle egy jó VGA-t és máris előrébb vagyok

Xbox One: bandymnc

(#79910) taki01


taki01
őstag

Már megy a Trackmania Turbo nyitott bétája.
[link]

[ Szerkesztve ]

(#79911) kevepapa válasza szasanyi (#79907) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Ha ezt meglépi a sony, én (is) visszamegyek pc-re. Pontosan azért váltottam h évekig ne kelljen fejlesztenem.

[ Szerkesztve ]

(#79912) body007 válasza bandi0000 (#79909) üzenetére


body007
addikt

Szerintem nem annyira gáz a helyzet. Tegyük fel, h tök ugyanolyan architektúra - csak pl. 2x erősebb - bedugod a lemezt a gépbe, a játék érzékeli, h melyik hw van alatta és beállítja a felbontást, textúra minőséget, élsimítást, etc és mehet is a móka. A fejlesztőknek "csak" nagyobb felbontású textúrákról kell gondoskodniuk - meg mondjuk komolyabb effektekről, ilyenek.

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#79913) bandi0000 válasza body007 (#79912) üzenetére


bandi0000
nagyúr

persze nem gáz, hanem az a gáz, hogy 2-3 évente jön egy erősebb gép ami valszeg ugyan annyi vagy drágább lesz, így majdnem tök8 hogy Pc-re vagy konzolra fizeted ki 2-3 évente azt a 130k-t, csak ugye PC mindig is előrébb jár grafikába

pont azért vettem konzolt mert ezen minden fut úgy ahogy 5-6 évig és nem kell fejleszteni, de így pont ennek lesz vége

Xbox One: bandymnc

(#79914) Kendek válasza body007 (#79912) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Az oké, de jelenleg a négyszeres felbontáshoz kb. elképzelhetetlen a dolog. Igaz, hogy pár év eltelt már, de nem fejlődött akkorát a gyártástechnológia, hogy ugyanabból az architektúrából ugyanakkora fogyasztással ennyivel nagyobb teljesítményt lehessen kicsikarni. A jelenlegi, önmagukban is többet fogyasztó (mint a PS4) csúcskategóriás videokártyák sem egészen jók 4K-hoz, hogyan gyömöszölnék most azt a teljesítményt egy APU-ba?
Szóval annyi biztos, hogy valamivel nagyobb teljesítményt azt össze lehetne hozni (még a kétszerest is kicsit túlzásnak tartanám), de az nem érné meg a Sonynak sem. Az AMD náluk is előnyben lenne a tárgyalásoknál, a felhasználók meg lázongnának. A 4K felbontás meg úgysem jöhetne össze értelmes minőségben.

<-ƘƘ->

(#79915) bandi0000 válasza Kendek (#79914) üzenetére


bandi0000
nagyúr

hogyne fejlődött volna, csak nem épp AMD oldalán, össze lehetne/lehetett volna rakni egy olyan konzolt ami keveset fogyaszt mégis rohadt erős, csak nem 130 lett volna hanem 300+, nyilván nem sokan vették volna meg, lehet én sem, de ez sem megoldás hogy 3-4 évente kidobnak egy jobbat, nyilván nem akkora ez az összeg, de tuti hogy sok fejlesztő még jobban leszarja az optimalizálást majd, meg sokkal többet és hamarabb esik az áruk a használt gépeknek, nem biztos hogy lesz belőle valami, de ha igen akkor számomra elvesztette az előnyét a konzol

Xbox One: bandymnc

(#79916) Kendek válasza bandi0000 (#79915) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

A gond az, hogy az architektúrának maradnia kell, a részegységekből lehet többet beépíteni, illetve az órajelet lehet növelni ahhoz, hogy gyorsuljon a cucc. Manapság pont nem a gyártástechnológia fejlődik jobban (már eléggé a határon vagyunk) hanem az architektúra (GCN verziószám növekedik). Ez utóbbinál sokat csiszoltak az AMD-nél is, de a gyártástechnológiából nem lehet akkora pluszt kihozni, hogy most hirtelen a FullHD-ra is gyengécske APU-ból 4K-s erőgép legyen. A legalacsonyabb szintű visszafele való kompatibilitással egészen biztos, hogy nem lehetséges.

<-ƘƘ->

(#79917) body007 válasza bandi0000 (#79913) üzenetére


body007
addikt

Ebben igazad van, de szerintem az már nem járható út, h 5-6 évig ugyanaz a hw. Ehhez túl gyorsan fejlődik a technika.

Kendek: Igen, a 4K szerintem is (nagyon) messze van. De egy stabil 60 fps-t 1080-on azért el tudnék viselni. Amúgy meg dobjanak bele 2 (4) APU-t azt csókolom :P Meg egy aggregátort is mellékeljenek, h bírja a hálózat :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#79918) Sirandrish válasza body007 (#79917) üzenetére


Sirandrish
legenda

Akkor minek a konzol? Ha két évente bele kell vernem 150K-t akkor mindegy ha PC-zek nem?
Controllert arra is rá tudok dugni, és a mai irodai meg főnöki székek mellett a nagy fotel meg kanapé "érv" sem olyan ütős már.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#79919) ribarszki


ribarszki
őstag

Egyébként meg úgy hiányzik a 4k mint egy falat kenyér.

A fullhd-s házimozi projektron 260cm-es vetítési átlónál nagyon nehezn teszek különbséget egy tisztességes 720p és 1080p videó között. Egymás mellé vetítve természetesen azonnal látszik, de ha csak önmagában nézed közel sem egyértelmű. Egyébként az emberi szem csodákra képes kompenzálás terén. Persze biztos előrelépés a 4k, sőt a 8k kétszer akkora, csak nem biztos, hogy ez az elsődleges.

Kicsit olyan ez mint a 3d és cgi erőltetése a filmiparban. Lassan az összes filemt ezzel akarják eladni, mert hú de látványos. Közben pedig egy filmnek jó forgatókönyvre, sztorira van szüksége. És a fotelba bilincsel 720p-be n is és 4kban is. A látványorgia jó dolog néhány alkalommal, de hosszú távon nem menti meg a filmipart. Mostanában szívesen veszek elő 70-80-90-es évek klasszikusait, mert azok lekötnek.

Ha egy játék izgalmas, pörgős, beszippant, akkor ott nem fog feltűnni a 4k hiánya..

A VR sisak ugyanakkor egyelőre zsákbamacska. Hatalmas lehetőségek vannak benne, lehet hatalmas siker lesz, lehet olyan bukás mint a 3d tv.. De egy kicsit ijesztő is a külvilág kizárásával..

[ Szerkesztve ]

(#79920) bandi0000 válasza ribarszki (#79919) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nem a 4K itt a fő érv sztem, hanem egy erősebb cuccal jobb a grafika, gondolom ők is rájöttek hogy nem az igazi ez a gen, nincs benne elég nafta, ezért mentik a menthetőt

Xbox One: bandymnc

(#79921) ribarszki válasza bandi0000 (#79920) üzenetére


ribarszki
őstag

De nincsenek lépéskényszerben, mert a konkurens X sem jobb ezen a téren... Bár nem tudni mi van a háttérben.

(#79922) marilllyo válasza FuRiONight (#79900) üzenetére


marilllyo
veterán

(#79900) FuRiONight Bökj rá egy ilyen szilikon bumpert. Sztem fogásra növelhet rajta picit. Vannak olcsóbbak és emberibb színekben.

Más: 10.000-ret ér egy nem használt csilli-villi 20. évfordulós joy?

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79923) Kendek válasza body007 (#79917) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Szerintem nagyban függ a dolog az AMD-vel való tárgyalásoktól, egy összeg fölött a Sony-nak nem éri meg. A nagy veszteség nekik sem fér bele, bármekkora árat meg nem tudnak a felhasználók torkán lenyomni. De függ a fejlesztőkön is, hiszen két konzolra kellene dolgozni, illetve a felhasználók reakcióján (tudjuk, hogy nem lesz túl népszerű az ötlet, pont mint az internetadó). Abban teljesen biztos vagyok, hogy ha jönne egy erősebb variáns, akkor a jelenlegin még rosszabbul futnának a rondább látványvilággal bíró játékok. Az pedig erős presztizsveszteséggel járna, sokan nagyot csalódnának. Miközben lehetne még mit optimalizálni szoftveresen is, csak így még annyira sem lenne kifizetődő.

<-ƘƘ->

(#79924) Madwe válasza body007 (#79917) üzenetére


Madwe
nagyúr

Tűl gyorsan fejlődik a technika? se hw se grafikailag ezt nem tudnám alátámasztani, régebben nagyobb ugrások voltak sokkal (snes-ps3 időig) Nem a technika fejlődik gyorsabban, hanem mellette piac is ami miatt a határok is a consumer piacon. Azaz mostmár vannak simán 3-400.000 vga-k is, régebben a csúcs került 60-90.000be...

[ Szerkesztve ]

(#79925) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Elég egyszerű, hogy a Sony is miert akar bővíthető konzolt: a jelenlegi HW-val kihúzták volna ezt a gent, ha 2020 körül jönne a következő generáció. De! Amikor megjelentek a konzolok akkor meg a VR nagyon sehol se volt. Most pedig szinte egy időben jon a Rift, a ViVe is. A Sony nem olyan rég kezdhette el saját VR szemüvegenek a tervezését ( max 1.5 éve). Ugye a Sony VR szemuvegje 1080p-90/120Hz (FPS) tudja, amihez ez a HW keves. Nah most ha jon egy ilyen kiegészítő, akkor a VR élmény is teljes lenne, a sima jatekok pedig akar 4k/30fps-el is mehetnenek. Igy tulajdonképpen mindenki jól jár, hatalmas összegekről van szó, amiről a Sony sem akar elcsúszni az ms utan. Ez tiszta üzlet, semmi más!

madwe: simán lehetnének szebb jatekok ( bár folyamatosabb mozgás-megszakítás nélkül, jobb fizika stb. Sokkal jobb lenne) csak mivel a konzol az elsődleges a fejlesztőknek igy pc-n sem tudnak sokkal szebb jatekokat, egyszerűen nem éri meg annyi plussz pénzt beleölni, ráadásul elég nagy gepigeny a konzolokhoz kepest. Pedig Szvsz a konzolon sem nyúlnak olyan melyre ahogy kellene, terveztek!

[ Szerkesztve ]

(#79926) Sirandrish válasza marilllyo (#79922) üzenetére


Sirandrish
legenda

Ha új akkor igen.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#79927) szasanyi válasza Kendek (#79923) üzenetére


szasanyi
félisten

No, úgy látom nem csak engem háborít fel a dolog. Nem is értem hogyan gondolják ezt a - gyak. egy generáción belüli - kétféle konzol dogot. Ráadásul nemrég volt cikk arról, hogy a megtérülés miatt sem valószínű ez az elképzelés, és etessék! Ahogy mondani szokták, nem zörög a haraszt...

(#79928) Sirandrish válasza FuRiONight (#79925) üzenetére


Sirandrish
legenda

"Ez tiszta üzlet, semmi más!"

Szerintem durván maguk alatt vágnák a fát ha kiadnának egy "feledik" generációt 2 gen között.
Ha meg még lenne néhány feledik exkluzív cím is (és biztos lenne) az még nagyobb pofon lenne a felhasználó bázisnak, amit sokan nem tolerálnának...

Persze ez csak az én véleményem.

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#79929) Madwe válasza FuRiONight (#79925) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egy vezető, iszonyatos pénzt termelő, egy haldokló giga konzorciumot életben tartó termék leváltását miért erőltetnék? főleg h azzal a felhasználóik bizalmát is elvesztenék. Teljesen értelmetlen baromságnak tartom az egészet.

(#79930) FuRiONight válasza Sirandrish (#79928) üzenetére


FuRiONight
őstag

Lejárt a szerk. idő:
Jelenleg VR őrület van, 800-1000€ áron viszik mint a cukrot. Ki ne akarna ebből egy szeletet? Hatalmas összegről beszélünk! Meg fogjak lepni, mert szinte mindenki jól jár: jon a jobb?/szebb grafika, a VR élmény is mar jóval jobb mint az eredeti hw-n, plussz a kiegészítőbol is csorog hat egy kis penz.

Ha nem is leszel rákényszerítve, h vegyél ilyen kiegészítők, majd a marketing megteszi.

Madwe: mert nem lesz kötelező, igy azok is tudnak jatszani, ahogy most is.

[ Szerkesztve ]

(#79931) Def26 válasza FuRiONight (#79930) üzenetére


Def26
félisten

Idén karácsonyra jól időzítette a sony. :C

Fanboy Status: PS4:On, Xbox:On, apple:On, samsung:Off, Microsoft:Off, Audi :On,

(#79932) Madwe válasza FuRiONight (#79930) üzenetére


Madwe
nagyúr

Cserébe dobhatod ki a max 2 és fél éve vett konzolod, ami a legjobban fogy, termeli bőven a pénzt s siker minden fronton. Biztos célszerű ezt a közönséget magára haragítania, biztos egy anyagi csőd közelében álló cégnek kisérletezgetnie kell s kockázatos lépéssel leváltania az élete felénél sem járó egyetlen olyan eszközt, ami profitot termel neki.

Lehet nem lesz kötelező, de attól még h félenerációnak hívod, ez egy generációváltás, csak más szavakkal eladva.

[ Szerkesztve ]

(#79933) Kendek válasza Madwe (#79924) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Mostanság (pár éve) már inkább a funkcionális változtatások hoznak nagyobb teljesítményt (pl. egységes memóriacímzés), már nem lehetséges izomból megoldani a fejlesztést (órajelnövelés, feldolgozók számának növelése). Illetve a funkciókat kihasználó szoftveres fejlesztések jutottak nagyobb szerephez (amim van még mit csiszolni). Jelenleg még a Sony sem ért el oda, hogy a fejlesztőkörnyezetből kihozzák a maxot, milyen új hardvert akarnak?

(#79925) FuRiONight: A virtuális valóság nagy hívószó, ezzel egyetértek. De akkor vagy egészítsék ki a jelenlegi tudását egy külső egységgel, vagy tervezzenek egy egészen új konzolt, kifejezetten a VR-hez. Semmi szükség nincs a VR miatt a visszafele való kompatibilitásra. Egy virtuális valóságra tervezett játék úgysem lesz élvezhető hagyományos képernyőn. Rakják akkor bele az AMD legújabb technológiai fejlesztéseit, de ne egy elavult (értsd, nem a VR-hez fejlesztett) technológiát próbáljanak erőből (az optimális funkciók beépítése nélkül) feltornázni.

<-ƘƘ->

(#79934) szasanyi válasza Sirandrish (#79928) üzenetére


szasanyi
félisten

Nem alaptalan ez a félelmed, mert erősebb hw szebb játékot ígér - ja, hogy a jelenlegi konzolon nem meg majd, de az kit érdekel? Vegyél másikat, hiszen ez a másik egyik cél. Mint a VGA... a 4K meg elég vicces, ismerve a GTX980Ti / Fury X erejét és fogyasztását.

Madwe: félgen vagy gen váltás néven az lényegtelen. A lényeg, ha ezt meglépik időnap előtt lehet konzolt cserélni, és esetleg jó pár (nem éppen ócsó :U ) kidobni.

[ Szerkesztve ]

(#79935) FuRiONight válasza Madwe (#79932) üzenetére


FuRiONight
őstag

Szvsz, hogy ebből ne legyen népharag 2 féle verzió lesz:
-az első akik többségben vannak, egy kiegészítőket tudnak vásárolni a jelenlegi konzoljukhoz (vagyis mar van egy ps4-ed) és igy nekik sem kell olyan sokat "ráfizetni"
-a második, aki új gepet vesz, az eldöntheti, hogy egy alap ( mostani) gépet vesz, vagy egy "elite" konzolt amiben mar alapból benne van ez a kiegészítő egység.

Az AMD-nem erre mar van is szabadalma:
http://m.prohardver.hu/hir/amd_bejelentette_xconnect_technologia.html

Árban 200-300$-ra saccolom maximum, mert nem adhatnak egy kiegészítő a konzol árában (VR más ilyen terén, főleg a konkurencia mellett meg olcsónak is számít). Megjelenés: 2016 Q4-2017Q1

Kendek: VR-hez 1080p/120fps, a sima jatekok 4k/30fps miatt.

[ Szerkesztve ]

(#79936) ribarszki


ribarszki
őstag

Azért azt is nézzétek, hogy most egy ps4 megvan 85-90k-ból újonnan, ami azért elég jó szórakozást nyújt.

A VR-es dolog pedig kicsit zsebbenyúlósabb. Mert az új konzol kb 140-150k körül fog nyitni, ehhze jön a szemüveg 100-120k-ért (és ez még olcsó az oculushoz képest..), a kamera, mondjuk még biz-basz kiegészítő, kesztyű pl és ott vagyunk 300k fölött.

Ad ennyivel többet, hogy megérjen 220k felárat?

[ Szerkesztve ]

(#79937) eisento


eisento
addikt

hali. valaki kinyomta mar platinara a the crew-t? ha igen arulja mar el hogy csinalta mert ez a tepedelem olyan bugos mint a fene, most perpill a 2000merfold offroad trofeam ragadt be egyszeruen baszta megadni, es kb 1 hete volt egy game crash azota pont azt az awardot is nullazta a jatek es azota is nullan all be van ragadva. ubi meg baxxa patchelni... raadasul 2015 junius ota megvan ez a bug ahogy olvastam a support forumot.... :W :((( :((

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#79938) bandi0000 válasza FuRiONight (#79935) üzenetére


bandi0000
nagyúr

tegyük fel hogy igazad van, és a VR miatt dobnak ki egy erősebb gépet, de mivel nyílt titok hogy a konzolokon nem gazdagodnak meg a cégek, hanem a játékokon stb, akkor viszont az lenne a legkorrektebb hogy azt mondja a sony, add ide a régi konzolod ami a mostani, és fele árért megkapod az újat, vagy kevesebbért, előállítási költsége bőven sztem 30% alatt van, szóval bukni nem buknának és a vásárlók se égetnék el a konzolokat az utcán

(#79939) FuRiONight: majd meglátjuk, kár is ezen ötletelni, de én is azok mellett állok akik azt mondják, hogy a VR nem lesz hosszú életű, pláne a fagyikkal elég gagyi az egész, akkor legalább kamera tudná lekövetni a kezet vagy valami, de akkor se fogok ebben részt venni, hiába lesz 4K, belegondol az ember értelmes összegért nem tudnak lerakni akkor változtatású ps-t ami stabil 60FPS 1080P alatt jó grafikát képes lenne produkálni

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#79939) FuRiONight válasza bandi0000 (#79938) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ezt a történelemben :D talán párszor történt csak meg.

Ilyen biztosan nem lesz. Ahogy írtam: akinek van ps-e kiegészítő, akinek nincs vehet újabbat, drágábban amiben alapból benne van.

Ps3-x360-nal ugye veszteségesen árultak a gépeket, mivel tobb volt az előállítási költség.

A mostani generációban mar a konzolokon is van haszon, ha nem is sok de van, azert cégnek ez nem kicsi előrelépés!

marilllyo: ilyen biztosan nem lesz, nehány hsz-el lejjebb leírtam!

Az ms is ugyan ezt fogja meglepni, igaz nincs saját VR szemuvegje, de partnerségben van az occolus-al.

Nekem ez a generáció olyan, mintha két hülye egy hátsó padban ülne, es nem tudja egyik se mit csinaljon, hat egymást kezdik el másolni. A végen persze csodálkoznak, hogy miert kaptak 1-est... :D :D

[ Szerkesztve ]

(#79940) marilllyo válasza Madwe (#79932) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen...egyébként ez érdekelne engem is, hogy 1-2 hónapja is volt olyan cikk, hogy a sony-nál épp talicskázzák a pénzt mint a Mafia c. filmben mert annyira jó eladásai voltak a PS4-nek...

Most meg akkor jön az E3 meg a többi amin:
"Egy hatalmas mérföldő amit a cégünk elért, hála nektek. Mi értetek vagyunk és leszünk is. Köszönjük mindenkinek aki a Sony-t választotta. Ééés most menjen mindenki és b*ssza is ki a kukába az egész cullangot! Mert most bejelentjük az új PS4-et. PS4.5-öt. Ezzel most még jobban értetek leszünk. 4k meg 60 fps-es rabok f*sza. ;] "

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79941) tuki2200 válasza Madwe (#79932) üzenetére


tuki2200
senior tag

360-nál az előző generációban volt ilyen h megjelent a gép es meg a slim elott ki adtak belőle szépen csendesen egy gyorsabbat hdmi porttal is mert az elsőn az se volt, aztán a legelső genesek szépen elkezdtek sorozatosan piros ledet kapni halistennek az enyémet cserélte a MS es mar ujjat kaptam

[ Szerkesztve ]

(#79942) vg válasza FuRiONight (#79930) üzenetére


vg
addikt

Rákényszerítve? LOL! Lehet meglépik. Egyszer. Aztán kész, jön a roló. Meglátjuk melyik lesz előbb: bővíthető xbox, vagy évente bővített ps. Nevetséges faszság az egész, balek konzol tulajok (köztük én is).

(#79943) FuRiONight válasza vg (#79942) üzenetére


FuRiONight
őstag

Akarod a jobb grafikát ? Akarod a VR teljes élményben tolni?
Vegyél kiegészítőket vagy ha nincs konzolod akkor elite gepet!

Nem leszel rákényszerítve, ezt írtam, de a marketing majd megcáfolja, hogy jo ha van!

Nem fogjak lehúzni a rolót, sőt..!

Szvsz egy ilyen kiegészítő lesz, utana újabb generáció. Nem tudom miert hiszi azt mindenki, hogy évente jon újabb..

[ Szerkesztve ]

(#79944) Kendek válasza marilllyo (#79940) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Jó, hát kényszerhelyzetben vannak, itt a VR, a fejlesztők meg fejleszteni akarnak rá. A PS meg egy játékplatform, naná, hogy kell a VR. Azt mindenki megérti és elfogadja ha azt mondják, hogy jön egy PS VR nevű konzol a virtuális valósághoz. Mindenki el tudja dönteni, hogy kell-e neki, ha befut akkor nagy lóvé lenne benne. Amit nem tudunk elfogadni az az, hogy jön egy erősebb konzol ugyanarra (is) mint a jelenlegi, amit ezzel gyakorlatilag dobhatnánk is a kukába.

<-ƘƘ->

(#79945) bandi0000 válasza FuRiONight (#79943) üzenetére


bandi0000
nagyúr

nehogy azt hidd, kíváncsi lennék azért ha valaki ráér dobjon össze egy online kérdőívet hogy a ph fórumról ki venné meg a VR-t és az új gépet, mert gyanítom a 30 millió emberből töredékét érdekli csak a VR pláne annyira hogy 2-3 kilót is kidobjanak az ablakon miatta, főleg mikor ki jönnek az első pálcika emberes játékok mert csak ezt tudja a gép, esetleg mint a 3D-re sokan hányingerrel reagálnak :D

(#79946) vg : Ne viccelj, a mi kis országunkat le se szarják, lehet ha nem EU-s ország lennék hivatalosan nem is lenne konzolunk :D hány konzol fogyhatott itthon ps-ből? max 0,5 millió

[ Szerkesztve ]

Xbox One: bandymnc

(#79946) vg válasza FuRiONight (#79943) üzenetére


vg
addikt

:DDD :DDD Persze, persze, Magyarország ez így megy: Évente veszünk egy új playstation gépet! ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] ;] A régit meg eltesszük a polc alá. Kellemetlen amikor valaki nem a valóságban él, mint te.

(#79947) Kendek válasza bandi0000 (#79945) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Gondolom pont ez a Sony problémája, nagyon kockázatos a dolog. Nem adhatnak ki ekkora rizikóval egy csak VR-re szánt igen drága konzolt, mert könnyen lehet, hogy bukás lenne belőle (mint a 3D-ből). Ezért kellene kivárni, hogy mit reagál rá a nép máshol, és ha van rá valós igény, akkor mehet a buli.

<-ƘƘ->

(#79948) bandi0000 válasza Kendek (#79947) üzenetére


bandi0000
nagyúr

ha adnak ki akkor csak 1 forgatókönyv lesz, mégpedig hogy szemüveg nélkül mit tom én 2X jobb graf mint most 1080p-ben, szemüveggel meg ilyen graf mint ami most van, persze csak szemléltetősből mondom, szóval így akik megveszik a drágább konzolt VR-re és befuccsol a VR akkor is nyertek, kivéve hogy megint 2 évre rá jönni fog a next gen

Xbox One: bandymnc

(#79949) marilllyo válasza Kendek (#79944) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen egyébként én is ezt látom reálisnak. Egy ilyen VR edition-t. Kérdés, hogy azon szaggatni fog-e a Broforce vagy sem? Négykában :DDD

Egyébként pl. laptopoknál is gyakran eljátsszák az ilyen kis huncutságokat, hogy jön egy erősebbcpu+gpu kombó azt belerakják az aktuális (gyengébb hw-hez tervezett házba)...megsül..megdöglik...Aztán fél évre rá kijön az új gép amit már ehhez a vashoz terveztek azzal, hogy lááám "mi ezt le tudjuk hűteni". Mi ez, ha nem folyamatos innováció? ;]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79950) FuRiONight


FuRiONight
őstag

bandi0000 vg: és többiek:

Miért is dobjanak ki CSAK VR-re egy új ps-t? Mi kell a VR-hez? Erősebb HW. Miért olyan hihetetlen, hogy erősebb HW-al a VR is megoldáható és az új játékok amik nem VR képesek 4K/30Fps-el jöjjenek? :F

vg: hát igen, a sony és az ms és a hasonló nagy kaliberű cégek biztosan olvassák a ph-t, hogy ebből igy mi lesz, fogják a fejüket :DD :W Ha tudnál szöveget értelmezni, talán te is valóságban élnél, tisztán és érthetően leirtam, nem egyszer. :U :W

bandi0000: kérdőiv? MO-n mennyi ps4 lehet? Max ha van 100k, de lehet akkor is sokat mondtam? Mire mennénk vele?

#79948) bandi0000 : ezt irtam, h aki VR-el tolja 1080p/120FPS, a sima játékok pedig 4K/30fps-el is jöhetnének! 2 problémát oldanak meg egyszerre.

[ Szerkesztve ]

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.