Hirdetés

2024. április 27., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79301) Zanik válasza laragirl83 (#79300) üzenetére


Zanik
addikt

Sokan fanyalognak miatta, pedig a hangulata szerintem kifejezetten jó. Ráadásul folyamatosan jönnek frissítések és új tartalmak ingyen. De jobbra fenn a kereső, keress rá a véleményekre!

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#79302) marilllyo válasza laragirl83 (#79300) üzenetére


marilllyo
veterán

Keress vissza a need for Speed szavakra. Írtam róla pár szösszenetet. Sajna telóról vagyok. Bonyolult a linkelgetés.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79303) laragirl83 válasza marilllyo (#79302) üzenetére


laragirl83
őstag

Köszi nektek, meglestem, eldőlt, benevezek reája :)

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

(#79304) Djuree válasza james001 (#79275) üzenetére


Djuree
félisten

én bnőmmel játszok csak random számokat, kiválasztunk vmit a hosszú listából aztán hagy szóljon. én éneklek ő gityózik, azt hittem nem fogom kiadni a gitárt a kezem közül de ő nagyon szeret gitározni. próbáljátok ki így, single-ben uncsi szar az egész de az összes ilyen bulijáték, ez nem single-re való. :K
rettenet vicces ha jön vki és bemutatjuk a duónkat. :DDD

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#79305) F.B.I. válasza laragirl83 (#79300) üzenetére


F.B.I.
veterán

NFS fanként inkább The crew wild run editiont ajánlok. Sokkal-sokkal nagyobb tartalom, jó sztori, hatalmas tuning lehetőség.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#79306) marilllyo válasza F.B.I. (#79305) üzenetére


marilllyo
veterán

Jajj! Pont azt? :DDD

Crew <-itt írtam róla pár sort.
Persze ettől még neked tetszhet. Én kipörgettem és ott is hagytam.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79307) F.B.I. válasza marilllyo (#79306) üzenetére


F.B.I.
veterán

Szeretek nappal vezetni, komolyabban be lehet állítani a kormányzást, nincs semmilyen szerver probléma...mostanában. Az NFS-t az első kocsi után letettem.

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#79308) Adam_Shepard válasza marilllyo (#79306) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Mondjuk a WR kiegészítő/edition hozza azt a Driveclubos feelinget. Emlékszem először sem visszapillantó, sem rendes fizika nem volt és ilyen Rama margarinos doboz hatását keltette bármivel is mentem, cserébe jópofa volt a szintlépés és látványos is maga a játék (amivel sok játékost megvettek kilóra). Számomra ismerősök hiányában fulladt ki a cucc.

De PS4-en nem tudom, hogy ellenfele-e a Driveclubnak. D, ha voksolni kellene, akkor a Driveclubra szavazok.

[ Szerkesztve ]

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#79309) crue


crue
őstag

Edigitalban SW Battlefront 7990,-

(#79310) Bingoo


Bingoo
tag

Pre-Orderben megrendeltem a Storeban a Ratchet & Clank-et.

Kaptam róla visszaigazolás és ott kérték, hogy a megjelenés előtti nap legkésőbb töltsem fel az egyenlegemet a storeon.

Most próbáltam feltöltést kezdeményezni. Paypal van csatolva az Accomhoz, viszont amikor rámegyek, hogy szeretnék pénzt feltölteni, nem enged, csak előre meghatározott összegeket: 1500, 9000, 15000Ft, stb.....

Maga a játék csak 10490Ft, én pedig nem szeretnék ennél többet feltölteni. Van erre esetleg lehetőség, hogy pontosan annyit töltsek fel, amennyi szükséges? Vagy így, hogy PayPal csatolva van az accounthoz, nem is lényeg, hanem megjelenés napján levonja a folyószámlámról az összeget?

Idáig Pre-Ordert nem csináltam még. Csak simán vásároltam. Akkor nem kellett ezzel az egyenlegfeltöltéssel szerencsétlenkedni, hanem csak simán levonta a számlámról.

[ Szerkesztve ]

(#79311) bads1 válasza brodarics (#79264) üzenetére


bads1
aktív tag

Köszi, megnézem ha hazaérek, esetleg adok neki sűrített levegőt.. :D

(#79312) >Deego.. válasza crue (#79309) üzenetére


>Deego..
senior tag

Rendeltem is. Thanks

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#79313) Wlac válasza andro93 (#79299) üzenetére


Wlac
Ármester

PS4-re nem találtam ingyenes verziót, de végül szedem a teljeset. Alapból bejön az ilyesmi stílus, plusz ahogy látom, sokan dicsérték, szóval megvan a bizalom.

“The wha-"

(#79314) Madwe válasza Bingoo (#79310) üzenetére


Madwe
nagyúr

Vagy fizess be 9.000+1500ot, vagy várj vki paypalos válaszára aki már előrendelt :) Amúgy ha esetleg többet fizetsz be, a maradék összeget a következő vásárlásodból le fogja vonni, szóval az sem vészes szerintem.

[ Szerkesztve ]

(#79315) Djuree válasza Bingoo (#79310) üzenetére


Djuree
félisten

hol lehet hozzárendelni a paypalt?

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#79316) marilllyo


marilllyo
veterán

Hála az égnek felvitték a Division GOLD-ot 33.500 Ft-ra. Most pont ugyanannyi mintha külön vennéd az alapot+sp-t. Hol a bundle-ért járó kedvezmény? :(((

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79317) Madwe válasza marilllyo (#79316) üzenetére


Madwe
nagyúr

Kapsz mellé 1-2 skint spon túl, mit akarsz :D?

(#79318) Zanik válasza Bingoo (#79310) üzenetére


Zanik
addikt

Szimpla matek: 9000+1500=10500! 10 forint meg csak nem ver földhöz szerintem...

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#79319) Bingoo válasza Zanik (#79318) üzenetére


Bingoo
tag

Ja nem.. nyilván erre a variációra magamtól is rájöttem :DD , de ha magától is le tudja vonni a számláról, akkor nem küldözgetek 2x pénzt. Bár ha jól tudom, akkor a PayPal nem számol fel semmit az utalásért.

Djuree:
https://account.sonyentertainmentnetwork.com Login > Account > Wallet > Add PayPal

Közben megtaláltam a választ a kérdésemre: ugyanitt van egy ilyen beállítás:

"Automatically Add Funds to Renew Subscriptions or Pay for Pre-ordered Content" és mellette egy "yes" van. Szóval nem kell feltöltögetni pénzt.

[ Szerkesztve ]

(#79320) Madwe válasza Bingoo (#79319) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ha nincs pénz átváltás, akkor nem kerül plusz pénzbe, valóban !

(#79321) dollarZ18 válasza Wlac (#79313) üzenetére


dollarZ18
tag

Episode 1 tényleg ingyenes. Viszont teljesen megéri ezt az árat, nekem az eddigi legnagyobb élményem konzolos pályafutásom óta :D Minden más játékot überel ebben a kategóriában. Nem igazán tudod majd letenni, én ~ 2 nap alatt toltam végig :) És tényleg nagyon durván hat az érzelmekre..

Watchdogs-al haladok lassan 50% :))

(#79322) heihachi válasza laragirl83 (#79300) üzenetére


heihachi
addikt

Inkább Driveclub, az kb az, ami az NFS mindig is lenni szeretett volna, meg ami volt még a Porsce Unleashed korszakban.

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#79323) kevepapa válasza heihachi (#79322) üzenetére


kevepapa
aktív tag

Egyetértek, a Porsche Unleashed volt az utolsó klasszikus nfs játék. Elébe megyek a kommenteknek, szerintem az underground-ot is már inkább csak underground-ként lehet emlegetni, mert a klasszikus nfs hangulattól bizony igencsak távol állt.

Az új hot pursuit (merthogy a 98-as harmadik résznek is ez volt a címe) állt még talán a régiekhez a legközelebb, de valójában az említett 5. rész óta valahogy hiányzik a szériából az a bizonyos nfs hangulat.

[ Szerkesztve ]

(#79324) pomk válasza dollarZ18 (#79321) üzenetére


pomk
őstag

Oscar díj átadáskor vettem meg a teljes 5 részből álló csomagot akciósan 9,99 $-ért. Az alapján amit itt fórumban írtatok róla nem is gondolkodtam hogy megvegyem-e. Főleg ennyiért. :)

(#79325) marilllyo válasza heihachi (#79322) üzenetére


marilllyo
veterán

Hááát! Nem kérdés, hogy a DC jobb. Sőt...ennyi pénzért alap vétel. De szerintem aki NFS szerű autóssal akar játszani annak nem biztos, hogy jó választás. A DC kicsit nyers egy ilyen casual őrülethez mint az NFS.
Nem egy csúcs játék de szerintem az utóbbi idők legjobb NFS része.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79326) Djuree válasza kevepapa (#79323) üzenetére


Djuree
félisten

azok a klasszikus nfs-ek ma már kevesek lennének, a kutyát nem érdekelnék pár óránál tovább. ma már kell a tuning, a karrier mód meg a többi lóf@sz...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#79327) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Hali!

Sikeresen megérkezett a PS4-m!
Nyugodtan vegyetek fel: TheFuRiO néven!

Multi jatekok még érkezőben! Pár ajánlat jól jönne, h mik mennek (cod-sw felejtos, kerdes más van e?)

Ps+ 14 napos trial-al le tudom tölteni az aktuális +s jatekokat?

Megvan a válasz elnézést :)

[ Szerkesztve ]

(#79328) marilllyo válasza FuRiONight (#79327) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát szerintem vagy vedd a BF4-et. Vagy nézz körül az újak közül. Division-t nagyon dicsérik a topicjában. Lassan jön a Doom 3.
PS+-t mindenképp vegyél. Ehavi játék kínálatból a Broforce-t ajánlom. Elsőre gagyin néz ki (meg másodjára is)...de olyan mint az angry birds vagy a flappy bird. Elkezded és nem bírod abbahagyni. Witcher 3 DM-NG+ végigjátszást tettem félre miatta...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79329) cross56


cross56
senior tag

Meg decemberben vasaroltam meg a Driveclubot.... tetszett de annyira nem tudott lekotni, nem is elveztem annyira. Aztan most ujra elkezdtem...most teljesen peszippantott :DD

(#79330) marilllyo válasza cross56 (#79329) üzenetére


marilllyo
veterán

Én is így voltam vele. Megvettem...rá egy hétre el is adtam. Aztán a felezőspajti megvette így újra hozzájutottam. Másodjára meg sem álltam a platináig, sőt a fő tour-ból is pár csillag hiányzik csak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79331) james001 válasza marilllyo (#79328) üzenetére


james001
veterán

Doom 3 nehezen jelenik meg,az már 2004-ben kijött :)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#79332) Something_ válasza FuRiONight (#79327) üzenetére


Something_
őstag

Division nekem nagyon bejön, pedig nem vagyok nagy gamer. Szóval szerintem azt mindenképpen vedd meg.

Nekem ezek vannak meg, ezekről tudok véleményt mondani.

Just cause: jó kis agyatlan játék, el lehet vele lenni.
Driveclub. jó kis arcade, nem kell sokat várni tőle, de szerintem egész egyedi a pontrendszer és szép a grafika. Forza 5-6 szebb, de nekem az már túl nehéz volt és unalmas.
GoW: PS3-on régen belekóstoltam, tetszett, ezért megvettem PS4-re is. Eddig csalódás, nem köt le, emlékszem csomó részre. A felújított dolgokban eddig mindkét generációnál csalódtam.
GTA: meg volt one-ra is, 43 percet játszottam vele, elcseréltem akkor másra. Ide jó áron vettem (3.000 Ft:D), hátha egyszer játszom vele.
Battlefront: állandóan lelőnek, nem fekszik a játék, viszont az űrhajós az baromi jó. Hang nagyon állat, feeling 5 csillagos.
CoD: nekem nagyon bejött, ez az első cod amivel multiztam, lehet ezért. Habár időszakosan játszom vele.
Order: talán egyszer végigviszem (végignézem az átvezetőket) és utána kettétöröm.
Second son: már ezért megérte PS4-et is venni, nekem nagyon bejött. Prototype egyik kedvencem volt régen, ez pedig szinte ugyanaz. Végigvittem, utána viszont 0 tartalom van benne (számomra)

Ezek vannak lemezesen, digitálisan asszem F1, ott a Hringet tolom, hogy motorral majd ne bénázzak idén ha eljutok.

[ Szerkesztve ]

(#79333) EczkE válasza FuRiONight (#79327) üzenetére


EczkE
addikt

Uncharted: The Nathan Drake Collection szinte kotelezo darab. Olyasmi mint a Tomb Raider, csak tobb benne az akcio. A sztori es a grafika is nagyon ott van a szeren.

Asszem mindenféleképpen!

(#79334) Something_ válasza EczkE (#79333) üzenetére


Something_
őstag

Azt en is meg akarom venni, de szerintem a jelenlegi jatekaimmal nem fogok vegezni uncharted 4ig..

(#79335) Wlac válasza Something_ (#79332) üzenetére


Wlac
Ármester

Mire fel ez az utálat az Order iránt, ha még nem is játszottál vele?

[ Szerkesztve ]

“The wha-"

(#79336) Something_ válasza Wlac (#79335) üzenetére


Something_
őstag

Jatszottam vele, ha az jateknak mondhato, hogy eddig oltem kb 5 farkast es 30 embert. Ez kb 2 ora volt, ebbol 1 ora video.

Plusz grafikaval kapcsolatban is nagy volt az elvarasom, azt hittem ryse szintu jatek lesz, de sajna kozeleben sincs.

[ Szerkesztve ]

(#79337) gyuribácsi88

Oktatóvideó

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#79338) tothl válasza marilllyo (#79328) üzenetére


tothl
addikt

En a Broforce-ot siman abba tudtam hagyni. :)
Mobdjuk vam egy commando feelingje es a metál sem rossz!

(#79339) Peat76 válasza laragirl83 (#79300) üzenetére


Peat76
őstag

Ez minden lett csak nem NFS! Már megbántam hogy megvettem, elsőre nagyon nem jött be, pedig a Rivals is nagy kedvencem, mondom hátha másodszor vagy harmadszor, de nagyon nem , kaotikus, béna :Y , lassú, idétlen videóbejátszások, idegesítő! Személy szerint nem ajánlom, ha esetleg mégis érdekel írj privit!

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#79341) marilllyo válasza Peat76 (#79339) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát én pont a Rivals-szal voltam így. :D Ott porosodik az accomon. Még szerencse, hogy olcsó volt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79342) FuRiONight


FuRiONight
őstag

Tervez valaki mostában KontrollFreak-et venni?

Ha igen rendelhetnénk együtt!

Más: account megosztáshoz keresek partnert! További info privátban!

A más régióból való vásárlással kapcsolatban egy kerdes: ha us store-on veszek meg egy játékot, akkor már a játékot is us régiósnak veszi, azaz csak aki az us store vette a játékot, azokkal tudok csak játszani? Más régióból vásároltal már nem?
Multis játékok pl. Nem lesz magas a pingem?

[ Szerkesztve ]

(#79343) Pöttön válasza FuRiONight (#79342) üzenetére


Pöttön
őstag

Én pont ebben a pillanatban rendeltem meg ezt. :DDD
A hasznos kiegészítők közt találtam, és nagyon dicséri a srác, teszek vele én is egy próbát. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#79344) marilllyo válasza Pöttön (#79343) üzenetére


marilllyo
veterán

Mi is rendeltünk ilyet. Jó cucc valóban...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79345) Madwe válasza FuRiONight (#79342) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jatek függő, egyedül a mkx az ami ilyenkor USA szerverre tesz tudtommal (lehet azóta rendbe tettek) de alt. Nem régió korlátos a multi.

(#79346) FuRiONight válasza Madwe (#79345) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ez azért megnyugtató!
Magyar acc mellé akkor ha csinálok egy us-t akkor tudok is vásárolni? (Feltöltő kártyával tudnám, ahogy máskor is beszéltük)

(#79347) janes42


janes42
csendes tag

Sziasztok !

Megvettem a magyar storen a Assassin's Creed IV: Black Flag játékot. Úgy tudtam ehhez van magyar felirat, de nem találom a beállítások között. Most tényleg nincs hozzá magyar felirat vagy én nem találom csak?!

(#79348) Tegla80 válasza FuRiONight (#79346) üzenetére


Tegla80
addikt

Igen. Veszel pl amazonon us feltoltot majd bepotyogod es azzal ugyan ott vagy....koltheted.
(vagy esetleg amex bkartyaval direktben is muxik,ha olyanod van probalkozhatsz azzal is...)
US acc legyen primary es akkor a hu-val is hasznalhatod a tartalmat...(ezen accot igy viszont akkor tudod csak megosztani,ha Te ezen jatszol,mert ez esetben a partnerednel primary es Te a hu val mar nem tudod hasznalni... ezt a partnerkeresesed miatt irom,h tisztazzuk.)

janes42
Tuti van benne,ugy jatszottam ki!(koszi elims :R )
Amugy a jatekban csak a "parbeszedek az atvezeto reszekben" magyar feliratosak,tehat a menu es minden mas az mar nem!
Inditottad mar a vagy csak a menuben lepodtel meg,h nem valt magyarra?

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#79349) Snike válasza Pöttön (#79343) üzenetére


Snike
aktív tag

Sajnos szükség van rá! :S

A sok használattól szétkopott a gumi a joy tetejéről egy ilyet tettem rá.
De mivel teljesen lefoszlott ez a gumicucc a joy tetejéről ezért kissé lötyögött. Így egy befőttesgumival rásegítettem. (a gumisapka alá tettem, majd így pattintottam rá a joy tetejére)

Más.
Aki még nem próbálta ki, nagyon jó a Broforce!
Bro-val toljuk ketten, szét röhögtük magunkat a karaktereken az ellenfeleken.
Tipp: ha közel van a két karakter egymáshoz akkor a háromszög egyidejű megnyomásakor adnak egy pacsit egymásnak aminek hatására lelassul az idő -> nagyobbat lehet ugrani és többet lehet lőni.

PS5, mert az jó! :)

(#79350) perge666 válasza Tegla80 (#79348) üzenetére


perge666
veterán

Akkor ez olyen félkész magyarítás? :F
PS3-on AC3-ba full magyar felirat van mindenhol,azt hittem ez is olyan,de akkor ez részemről csalódás.

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.