Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79751) marilllyo válasza barcabome (#79745) üzenetére


marilllyo
veterán

A season pass elvileg nem osztódik. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79752) Tatyla válasza marilllyo (#79751) üzenetére


Tatyla
őstag

Jaj dehogynem, csak az vegye meg a season passt aki az alap játékot is

[ Szerkesztve ]

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#79753) Madwe válasza Tatyla (#79752) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem minden. Amit külön kell letölteni adat az igen, ami server side nézi h megvan e az nem ahogy észrevettem (meg ez így logikus is) azaz pl a sp special eventek tuti nem osztódnak sztem.

(#79754) marilllyo válasza Tatyla (#79752) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ismerőseim megvették és az SP-hez járó ruhácskákat nem kapta meg a másik srác. Crew-nál az alapjátékon kívül semmi sem osztódik. Még a Wild run kieg sem, meg ha jól tudom a Siege-ben sem osztódott az SP.

Megjegyzem mindhárom játék Ubisoft.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79755) perge666


perge666
veterán

Most léptem fel telefonról a Storeba és látom hogy már nem akciós az AC4.............. :W :W :(((

(#79756) barcabome válasza marilllyo (#79754) üzenetére


barcabome
aktív tag

Akkor felejtős a Season Pass? Pedig nagy kedvenc lett a Division, de, ha haverral nem tudjuk együtt nyomni a SP tartalmakat, akkor felejtős... Kár érte. :(((

Mondjuk alap játékkal is bőven elvagyok, csak annyira bejön a játék, hogy erre nem sajnáltam volna a +12k-t, mert elég sokáig tervezem nyomni.

És esetleg, ha haver megunja és egyedül nyomom tovább a játékot én megkapom a SP tartalmakat attól függetlenül, hogy az ő gépén van elsődlegesnek beállítva az accountom? :F

Szerk.: És a Store-ban vásárolhatok ugyanúgy az acc-omra játékokat, mint mikor még elsődleges volt, tehát nem kavar be, hogy nálam csak másodlagos az acc? :))

Vagy, ha haverom vásárol az én acc-omra az ő gépéről az is működik? Tehát esetleg, ha ő eladja mondjuk a PS4-et és visszarakom a gépemen primary-ra az acc-om, akkor enyém marad a tartalom, amit ő vett az én nevemben vagy az ő PS4-ének új tulajdonosa is kap licence-t, mert az ő gépén lett kifizetve a tartalom?

Bocs a hülye kérdésért, de erre nem találtam választ sehol. :B

[ Szerkesztve ]

(#79757) Madwe válasza barcabome (#79756) üzenetére


Madwe
nagyúr

vegyétek meg külön külön a sp-t, annak elvileg működnie kéne, nem? vagy a sp csak az eredeti játékot birtokló accounton vehető? vagy ha őt is érdekli vegye meg s reménykedjetek :D

Az utolsó bekezdésed meg: ha eladja a gépet, az acocuntját nem adhatja el elviekben, mert az jogilag tilos. azaz le kell törölje. Ha te átveheted az accot akkor beteszed primaryra s kész. Nem gépet néz, azt sose néz validálásnál, csak accountot!

[ Szerkesztve ]

(#79758) gyuribácsi88 válasza marilllyo (#79754) üzenetére

Eddig bármit vettünk meg Haddent-al, minden osztódott, season pass-tól kezdve minden kis apró cseprő tartalom, pedig vettünk már egy jó pár játékot. Tatyla-ról nem is beszélve, kb mindent megvesznek, szóval ha ő azt mondja hogy osztódik, akkor az úgy is van :DDD

Egyedül a GTA 5 -ben nem kaptam meg az 500.000$ online bónuszt.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#79759) Madwe válasza gyuribácsi88 (#79758) üzenetére


Madwe
nagyúr

Jó de Ubisoft az ubisoft, olyan játékot is vettetek :D?

(#79760) Wlac


Wlac
Ármester

Life is Strange pipa. Összességében nagyon tetszett, bár sajnálom, hogy a játék végi választás miatt igazából nincsen újrajátszási faktora. Persze, végig lehet menni úgyis rajta, hogy máshogy csináljuk a dolgokat, de a vége ugyanaz lesz, innentől fogva pedig nem sok értelme van. Szerencsére a készítők nagyon jó fejek voltak, és dobtak bele egy Collectibles mode-ot, így sima ügy a platina is. 15£-ot lazán megért.

“The wha-"

(#79761) barcabome válasza Madwe (#79757) üzenetére


barcabome
aktív tag

Köszi a választ Madwe!

Gyuribácsi88: A Crew-nál tényleg nem osztódik a a SP. Amik az eredeti accon megvannak autók, azokat nem adja meg a másik accon, mert nem külön letölthető tartalom. Próbáltam másik accommal ugyanazon a gépen, olyankor a Wild Run grafikáját megosztja meg az új játékmódokat is, de a fizetős autókat még csak a garázsban sem mutatja, hogy meg lehetne venni. :N

Szerk.: Ubisoftéknál vannak ilyen gondok elég sok játéknál.

[ Szerkesztve ]

(#79762) Tatyla válasza marilllyo (#79754) üzenetére


Tatyla
őstag

Megkapja ha csinál egy restore licencet

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#79763) marilllyo válasza gyuribácsi88 (#79758) üzenetére


marilllyo
veterán

Ettől függetlenül a Crew wild run + season pass nem osztódik. :D De estére ránézek erre a restore licence-re de ha rágooglezel ott is írják többen is hogy nem gútos a dolog.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79764) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Az 576 140 re arazta be a PS VR-t.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#79765) Zanik válasza gyuribácsi88 (#79758) üzenetére


Zanik
addikt

Én csak egy NFS:Rivals példát tudok felhozni. Mindkettőnknek meg volt az alapjáték (még a megosztás előtt vettük), megosztós kolléga vett season pass-t, nekem be kellett lépnem az ő account-jával és külön letöltenem store-ból, de utána minden további nélkül tudtam használni a season pass-os tartalmakat. Szóval ott működött. :K

Da Shep: Én 349 Font-ért = 137e Ft-ért rendeltem elő zavvi-ról. Persze sok múlik majd az októberi font árfolyamon, de inkább bebiztosítottam magam.
Természetesen ha jön idehaza is, akkor majd lemondom a külföldi rendelést. (Sajnos Gamestar-on írták, hogy nem vagyunk rajta az első körös országok listáján, szóval kérdés, hogy mikor lesz elérhető idehaza.)

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#79766) danih válasza Zanik (#79765) üzenetére


danih
addikt

Amazon UK 10 perc alatt kifogyott az előrendelhető "készletből" :)
Most nézem hol tudnám megrendelni de olvasva soraid úgy látom bejött amitől féltem: idehaza csak később lesz elérhető. Nem tudod hol lehet megnézni az "első körös" országok listáját?

(#79767) LeventeV válasza Zanik (#79765) üzenetére


LeventeV
senior tag

A Ubisoft játékoknál ez nem megy, mert az ő szerverük ellenőrzi, hogy megvetted-e a plusz tartalmat. Én melléfogtam velük, szerencse csak egy autót vettem a Crew-hoz, azt még kibírtam. Más (nem Ubisoft) játékok DLC-je viszont oszlik.

(#79768) Zanik válasza danih (#79766) üzenetére


Zanik
addikt

A gamestar.com-on az egyik PlayStation VR-os cikkben felsorolták. Keress rá!
Amúgy én az amazon.co.uk-n is előrendeltem, de ott szállítással már 370 Font-ra jött ki (~145e HUF), szóval egyelőre a zavvi a biztosabb beszerzési forrásom, az amazon-os csak tartalék. :DDD

Itthon amúgy az überkonzol-nál láttam még előrendelést meghirdetve rá, de amíg nincs biztosabb info a haza megjelenésről, addig nekem az angliai beszerzés az első.

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#79769) danih válasza Zanik (#79768) üzenetére


danih
addikt

Úgy látom közben bővítettek szóval most már én is előrendeltem ott :)
Amazonban azért jobban bízom mint a zavviban, zavvi azért odatett egy disclaimert is...

[ Szerkesztve ]

(#79770) Djuree


Djuree
félisten

én meg nem ugrok fejest ilyenbe látatlanul, várok majd pár hónapot legalább. :K

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#79771) gyuribácsi88 válasza Zanik (#79765) üzenetére

Nekünk is vannak olyan játékok amiknél a folyamatosan érkező tartalmat úgy kell letöltenem hogy haver acc-jával lépek be a gépemen, bemegyek a store-ba, ott a játéknál az add-on résznél kikeresgélem, és úgy töltöm le, különben az életbe nem töltődne le a gépemre.

Én elhiszem hogy az Uborkafos játékoknál nem megy a dolog, (bár azért meghallgathatnánk egyéb felhasználókat is) soha nem vettünk ubi season pass-t vagy dlc-t, de a Unitiy óta én egyáltalán nem vagyok hajlandó még csak Ubi játékot se venni.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#79772) marilllyo válasza gyuribácsi88 (#79771) üzenetére


marilllyo
veterán

Egy lemezes játékom sincs. Mindent felesbe veszünk. 3 partnerem van. Működik minden frankón eddig egyedül ezzel az mmo szerű Ubisoft játékokkal volt gond. Fc4 pl jó, meg az AC-k is.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79773) LeventeV válasza gyuribácsi88 (#79771) üzenetére


LeventeV
senior tag

A Crew nem töltött le semmit, arra az accra sem amin megvettem, csak egyszerűen engedélyezte az autó használatát a szerveren.

De ahogy marilllyo kolléga is írta, csak ezekkel az mmo szerű Ubi játékokkal van gond, mert a FC4 és az AC tényleg működött. Remélhetőleg más kiadó nem veszi át ezt tőlük.

Amúgy account megosztásra keresnék megbízható társat. Sport és tucat FPS (pl. Bioshock, Dishonored stílusú programok jöhetnek) játékokon kívül minden érdekel.

[ Szerkesztve ]

(#79774) Zanik válasza gyuribácsi88 (#79771) üzenetére


Zanik
addikt

Én se kedvelem az Ubisoft-ot, de pl. a Just Dance 2016-ot bezsákoltam. :DDD

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#79775) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Godzilla co- op valaki?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#79776) MrPeekaboo


MrPeekaboo
senior tag

Holnap délután 2-től hétfő délutánig open beta keretében kipróbálható a Trackmania Turbo.

(#79777) Dinasti válasza marilllyo (#79772) üzenetére


Dinasti
senior tag

De jó neked van 3 partnered :) Én meg 1et sem találok ilyen megosztásos mókára. Pedig úgy költeném pénzt,de úgy.... :D

(#79778) marilllyo válasza Dinasti (#79777) üzenetére


marilllyo
veterán

:D Ezek régi barátaim. Én vettem rá őket, hogy vegyenek PS4-et.
Vannak amiket közösen veszünk felesbe...illetve vannak az egyéni döntések. Néha átlépek valamelyik profiljára és jééé egy Witcher 3, jéé egy NFS, egy Crew...stb. Az a baj, hogy akinél én vagyok primary...ő volt az első...viszont baromira nem egyezik az ízlésünk szóval amiket én vennék felesbe azok nagy része neki nem kell. :N Most a Divi-re tudtam rávenni. Előtte meg Sniper Elite 3....jajj de facepalm volt az a game. Végig se toltam.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79779) Macka


Macka
veterán

BF4 ennyire trógerül fut PS4-en? :F

(#79780) #45378816 válasza Macka (#79779) üzenetére


#45378816
törölt tag

Nekem ez akkor tűnt fel, amikor tdm-be beléptem. (ott egyszerűen nem találtam 64slot alatti szerót) :(
Viszont a hotwire jó móka. :DDD

(#79781) danih válasza #45378816 (#79780) üzenetére


danih
addikt

Használd a webalapú keresőt és filterezz rájuk.

(#79782) andro93 válasza #45378816 (#79780) üzenetére


andro93
aktív tag

Hotwire az Hardlány. :D

(#79783) kevepapa


kevepapa
aktív tag

Aki azzal vádolja az amcsi ign-t h fizetett hirdetési felület, az mit szól ahhoz h a teszten 6,7 pontot adtak az (AAA) Division-nek? Vajon sajnálta a pénzt az egyébként az egyik legerősebb marketinggel nyomuló ubi? :)

[ Szerkesztve ]

(#79784) Tegla80 válasza Macka (#79779) üzenetére


Tegla80
addikt

Mi is a baj vele. :DDD

Sony® & PlayStation®

(#79785) oriic válasza kevepapa (#79783) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

Arról az IGN-ről beszélünk, amelyik majdnem 8 pontot adott a szétszabdalt Hitman első epizódjára. :D

Live-Die-Respawn

(#79786) gyuribácsi88 válasza kevepapa (#79783) üzenetére

Szerintem is rengeteg az 6.7, bőven elég lett volna 5.9 is.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#79787) Wlac válasza oriic (#79785) üzenetére


Wlac
Ármester

Mondjuk a szétszabdaltság miatt nem lenne fair pontot levonni. Ennyi erővel a Half-Life 2 Episode 1-2, a TellTale cuccok, vagy épp a Life is Strange-et is le kellene húzni.

Amúgy most szedtem le a GTA Vice City-t UK Store-ból. Még mindig a sokk hatása alatt vagyok. Ez valami botrányos port.

“The wha-"

(#79788) Macka válasza Tegla80 (#79784) üzenetére


Macka
veterán

64 fős Conquesten (Siege of Sanghai) szaggat, de legalább ronda is. Eddig nekem itt a legnagyobb kontraszt a pc verzióhoz képest.

(#79789) oriic válasza Wlac (#79787) üzenetére


oriic
HÁZIGAZDA

"Mondjuk a szétszabdaltság miatt nem lenne fair pontot levonni"

Nem persze, inkább a teljes évadot kellene pontozni szerintem.

Live-Die-Respawn

(#79790) marilllyo válasza Macka (#79788) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát ott még közrejátszik az is, hogy ps3-ra is megjelent. Ha csak ps4-re jön ki szerintem szebb és smútabb lenne. Kíváncsi leszek mit talál ki a Dice a BF5-re. Azért a Battlefront meseszép és fix 60 fps. Ellenben nincs rombolás és csak 48 player. Talán össze tudja fésülni a kettőt.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79791) TazLeacher válasza oriic (#79789) üzenetére


TazLeacher
nagyúr

Én elolvastam a magyar oldalon a cikket, nem tudom mennyi a valóságtartalma, de ha igaz, ami ott van, akkor szerintem simán korrekt a pont. A szétszabdaltság nem lehet mínusz pont, ahogy a játék ára sem. Ez nem telefonteszt, hogy ár/érték arányt vizsgáljunk. A játék vagy jó, vagy nem, azt meg, hogy ezek fényében kinek mennyit ér meg, azt mindenki el tudja dönteni. Ahogy olvastam kb. 4 óra a játék, ami mondjuk az Order-hez képest nem is katasztrófa (még ár/érték arányban sem, mert ennek a nyitó ára nem teljes áras, mint az Order volt), főleg annak fényében, hogy jön még hozzá epizód.

Ettől függetlenül lehet, hogy nem jó a játék, ezt nem tudom megítélni, de ennek szerintem semmi köze az epizódikus felosztáshoz.

Disney Infinity adok-veszek-csere: https://goo.gl/2CPMqH

(#79792) horvathkrisz


horvathkrisz
addikt

Hatalmas húsvéti akció van a Store-on:
Pár ócska játék-10%, a többit meg csak teljes áron beszórták közéjük. :W

(#79793) vg válasza horvathkrisz (#79792) üzenetére


vg
addikt

Természetesen ez nem így van, pl until dawn 15e tejes áron, most 8e. Mondjuk lehet ez neked -10%...

(#79794) Sirandrish válasza horvathkrisz (#79792) üzenetére


Sirandrish
legenda

Szerintem ezt nézd át újra :K

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#79795) heihachi válasza horvathkrisz (#79792) üzenetére


heihachi
addikt

MGSV:TPP pl. 9k HUF úgy, hogy nincs oda írva, hogy hány százalékkal van leértékelve, de múlt héten még 21k HUF volt. Na most se ócskának, se teljes árnak, se 10%-nak nem lehet ezt így nevezni :) Inkább olyan 50% feletti leértékelésnek egy nagyon-nagyon jó játékra :)

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#79796) adalbert1 válasza Wlac (#79787) üzenetére


adalbert1
veterán

Gondolkoztam a 3 GTA megvételén, de akkor inkább hanyagolom őket - PC-n már úgyis megvannak, és túl sok erőforrást nem igényel a futtatásuk :) - arról esetleg van valami hír, hogy a Vice City Stories és a Liberty City Stories-nak a PS2-es átiratát kiadják-e PS4-re (a PSP verziót még PSP-n próbáltam, de 1 analóggal nem tetszett az irányítás)? Azt tudom, hogy PS3-ra megvehetőek, de PS3-om nincs már.

(#79797) Djuree válasza heihachi (#79795) üzenetére


Djuree
félisten

nem lett az olyan jó...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#79798) heihachi válasza Djuree (#79797) üzenetére


heihachi
addikt

Hát kinek mi, de mondjuk 9k-ért egészen biztosan kiváló vétel :D

[ Szerkesztve ]

"Lehet a Shift 2 már realisztikusabb mint a valóság" by NOD

(#79799) Wlac válasza adalbert1 (#79796) üzenetére


Wlac
Ármester

Nem tudom, hogy tervezik-e, de nem bánnám, mert csak a PSP változatot volt szerencsém tolni Vitán. A Vice City esetében nem is maga a grafika a gond, bár a Trails kikapcsolása után már nem olyan vészes a futás, hanem az irányítás. A bal analóggal mozogsz, a jobbal azonban nem fordulsz, hanem FPS nézetbe váltasz, és úgy nézelődsz. Ez nagyon kényelmetlenné teszi a harcokat. Előre félek néhány durvább jelenettől.

“The wha-"

(#79800) marilllyo


marilllyo
veterán

Star Wars Battlefront - Outer Rim DLC trailer. Ha érdekelne valakit.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.