Hirdetés

2024. április 20., szombat

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79151) Bazsi1987 válasza andro93 (#79149) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Nálam csak a múltheti jött hogy minden rendben azóta semmi...:( kezdjek el aggódni? :D

(#79152) Remi1234


Remi1234
aktív tag

Ha valaki éjféltől nyomatná a Divisiont vegyen fel: Remi_magyar

PSN ID: RemiFungus

(#79153) andro93 válasza Bazsi1987 (#79151) üzenetére


andro93
aktív tag

Hivatalosan csak 8-án jelenik meg a játék, szerintem nincs miért aggódni. Ma reggel adták át a csomagokat a futárszolgálatnak, kedden hozzák ki.

(#79154) Peat76


Peat76
őstag

Nem tudja valaki mennyi lesz a Store-on a Kholat? Kiváncsi vagyok mit préseltek ki az UE4-ből plusz ez már használja a 7.magot is! A játék a PC-s tesztek alapján nem valami nagy szám.

Sony OLED XR-55A83J + Xbox Series X + PS5 DiscE., Nintendo Switch & Wii U + PS3 FAT 4 db 60GB US, Iphone 14 Pro Max 256GB+AW7 Cellular+Airprods Pro csakis a futás miatt! Csak azért is kiírom, attól még nem vagyok prosztó!

(#79155) andro93 válasza Peat76 (#79154) üzenetére


andro93
aktív tag

6k-t láttam kiírva storeon. Amúgy szokásos indie horror felállás. A statikus környezet szép, de ahogy valamilyen élőlényt kell megjeleníteni, elvérzik. Streamet néztem róla, szerintem nem volt nagy durranás.

(#79157) FuRiONight válasza Cobra652 (#79156) üzenetére


FuRiONight
őstag

Ez pontosan igy van. En is egy komolyabb fülest neztem aztán veszel hozza egy modmic-et és minden megoldva!

Más: ha minden igaz napok kérdése és hamarosan csatlakozom a táborhoz :)

(#79158) manu75 válasza bozont (#79143) üzenetére


manu75
aktív tag

Arra tippelnék, hogy az extra garancia egy az adott konzolbolttal szerződött biztosítási cég és a vásárló által kötött biztosítási szerződés lesz. Tehát ennek semmi köze a Sony-hoz. Úgy rémlik, írta valaki korábban, hogy nem fontos a hivatalos garancia a Sony akkor is intézi 1 éven belül ha hibás a géped csak a számla kell, egyébként pedig felár nélkül is van olyan konzolbolt ahol 2 év garanciát vállalnak a készülékre, ezenkívül ott is lehet +1 évet vásárolni.

(#79159) Madwe válasza Cobra652 (#79156) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nem értek veled egyet.

Ha valakinek csak a ps4hez kell fejes, egy vezeték nélküli mikrofonos fejes 20kért nagyon jó ár.

Ha valaki zenehallgatésra is fejest használ nem fülest, akkor valóban van jobb minőség 20-25kért, pl a sennheiser amit írtak. De az egyrészt vezetékes, másrészt 15kért kell hozzá mikrofont venni, ennyi felár csak annak éri meg, akinek már amugy van vagy kell rendes fejes.

Továbbá vezetékeseknél meg kell nézni hány ohmos, mert a komolyabb fejeseket nem tudja meghajtani a ds4 és iszonyat halkak lesznek mobil erősítő is kell akkor már mellé.

Nekem pl egy komolyabb senheiser füles van mikrofonnal, de az kicsit halk ds4be dugva, valamint inear s zavaró h minden hangot kizár, s kényelmetlen tud lenni hosszú használat után. Ezért én ps4 s pc mellé a goldot használom, ami kényelmesebb, nem annyira zárt. A fülesem meg menet közben használom. Ha haverokkal játszunk vagy filmet nézünk akkor meg az 5.1 szól minden. Mindegyiknek megvan a maga helye :D

De a lényeg, 20k a goldért s társaiért nem sok egyáltalán, ezt egy 100.000es astro-ról már kevésbé tudom ugyanakkor elmondani :)

[ Szerkesztve ]

(#79160) Tegla80


Tegla80
addikt

Hitman beta
Tudtommal lejart mar a beta es a csatlakozas nem is megy mar neki a serverhez.
Igy offline kell jatszani......amit ugyan ugy enged server nelkul es jatszom vele jelenleg is.
Ki erti ezt......ez igy kb demo . :D
Nah mind1,igy megprobalom meg ez a 2-3 visszamaradt "lehetoseget" is kiszedni,h kinyirjam a celpontot. :DDD

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#79161) Bingoo


Bingoo
tag

Paragon bétával nyomta már valaki?

Ma reggel egy kulcs fogadott a mail címemen :) és azt írják, hogy az Early Access-t sem kell így megvennem. Hát kíváncsi leszek rá. Bízom az Epic Games-ben, bár a gameplay videók eddig nem győztek meg. De amint időm engedi teszek vele egy próbát.

(#79162) LeventeV válasza Tegla80 (#79160) üzenetére


LeventeV
senior tag

S mik a tapasztalataid?
Nem tűnik kicsit könnyűnek? A zárt béta alkalmával néztem Gamespot stream-et, és nagyon béna volt a tag aki játszott. Ebből arra gondoltam, hogy kicsit nehezebb lesz. De most mikor kipróbáltam nagyon rövidnek és könnyűnek találtam. Kb 1-1.5 óra alatt végigvittem a training pályát kétszer, és a vizsgapályát is egyszer. Ha belegondolsz, hogy launchkor még csak a párizsi pálya lesz a játékban, hát elég szomorú a helyzet. Mondjuk az ára is elég baráti.

(#79163) Madwe válasza Bingoo (#79161) üzenetére


Madwe
nagyúr

Egészen addig érdekelt, amíg meg nem tudtam, h crossplatform szerverek lesznek, azaz xbox ps ÉS PC játékosok együtt tolják majd... Pcre terveztem, de eleve a tudat h kontrolleresek lehetnek mellettem ellenem felbasz :D maradok a hotsnál :B

[ Szerkesztve ]

(#79164) Bingoo válasza Madwe (#79163) üzenetére


Bingoo
tag

HotS nálam is abszolút favorit, már csak a Blizzard karakterek és minőség miatt is :)

Viszont a Gears of War sorozat is elég jó volt, szóval kíváncsi vagyok, hogy az Epic mit hozott össze :) a látványvilág tetszik. EZ a crossplatform dolog még akár jól is elsülhet. Így olyanokkal is tudsz együtt játszani, akiknek esetleg csak PC van. Valami balance csak lesz, hogy mindenki hasonló esélyekkel induljon.

(#79165) james001 válasza Wlac (#79139) üzenetére


james001
veterán

Lehet attól még feltűnnek,de a multiban biztos ott lesznek :P
UC3-ban egyébként azért van csak Charlie "félig" mert a szinkronszínész nem tudott már több jelenetet felvenni mert ment a Hobbitba forgatni :D Ezért van az a hülye lábeltörős jelenet a Syria chapter végén. Chloe meg gondolom ment Charlie-t ápolni :D
A fő hangsúly Drake tesóján lesz itt amúgy,úgyhogy meg se lepődnék ha kimaradna a két brit.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#79166) Zedz


Zedz
addikt

Vannak már vélemények a Divisionről? :)

(#79167) Dinasti válasza Zedz (#79166) üzenetére


Dinasti
senior tag

Nekem bejön :) Bár a kérdés az hogy meddig fog lekötni...

(#79168) Bencus88 válasza Zedz (#79166) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Várom, hogy megjöjjön végre :DDD

Valaki megkaptam már aki rendtelt a konzolok szervizéből?

(#79169) andro93 válasza Bencus88 (#79168) üzenetére


andro93
aktív tag

Nekem már kihozta reggel a futár, de azt mondta, másoknak csak három nap múlva viszik ki. :DDD
Bár én is csak csütörtökön fogom kipróbálni legkorábban. ;]

[ Szerkesztve ]

(#79170) Bencus88 válasza andro93 (#79169) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Akkor velem kivételt tett, mivel megérkezett :) pólóval poszterrel :C

(#79171) Zedz


Zedz
addikt

Vásárlás előtt kíváncsi vagyok a kísérleti alanyok (előrendelők) vélemémyére. ;] ;] ;]

(#79172) kovacsroli válasza andro93 (#79169) üzenetére


kovacsroli
senior tag

Én a konzolgame-ről rendeltem és reggel 9-kor már a kezemben volt 
Bár kipróbálni csak este tudom. Ha valakinek van kedve együtt játszani vegyen fel: kovacsroli
Este 8 körül érkezem..

[ Szerkesztve ]

Ha hülye vagy az olyan mintha meghalnál. Te nem érzed, csak másoknak fáj.

(#79173) Madwe válasza Zedz (#79171) üzenetére


Madwe
nagyúr

Én olyan 20 óra után lennék kiváncsi a véleményükre :)

(#79174) andro93 válasza Bencus88 (#79170) üzenetére


andro93
aktív tag

Jó játékot hozzá, én elvileg még sapkát is kaptam a poszter, póló mellé, majd csütörtökön kiderül. Nem én vettem át a csomagot.

(#79172) kovacsroli: csütörtökön ha géphez tudok ülni felveszlek, de akkor valószínűleg már nem a játék elején fogsz tartani.

[ Szerkesztve ]

(#79175) Beri78 válasza Cobra652 (#79156) üzenetére


Beri78
őstag

Teljesen egyetértek Madwe 79159-es megszólalásával.
Ugyanígy használom én is.
Játékra megy a Gold, (minden exkluzivitásával, hangzásképekkel, vezeték nélküli technikával) minden másra ott a rendes füles;)

"...a valósággal az a gáz hogy nincsen hozzá háttérzene..."

(#79176) Bencus88 válasza andro93 (#79174) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Rendben, köszi akkor sok türelmet utána meg jó játékot ;)

(#79177) Tatyla válasza Zedz (#79171) üzenetére


Tatyla
őstag

Ubisoft játék egy hónap múlva már akciós lesz

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#79178) Zedz válasza Tatyla (#79177) üzenetére


Zedz
addikt

Kaccantottam. :C

(#79179) brodarics


brodarics
tag

Hali! Syndicatben nem lehet a felirat méretét növelni?

(#79180) Zanik


Zanik
addikt

Ez csak egy feltételezés, de mivel a gog.com-on március 22. (kedd!) van kiírva a Day of the Tentacle Remastered PC-s megjelenési dátumaként, ezért nagy valószínűséggel PS4-re is aznap fog jönni a játék. :U

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#79181) >Deego..


>Deego..
senior tag

Aki igényt tart rá az vigye a Tom Clancy's The Division-hoz tartozó HAZMAT GEAR Set unlock kódot.

FDCA-MDNK-B6AM

[ Szerkesztve ]

" Agyalok és cselekszem, de nincs az az isten hogy feladom és lefekszem " ...

(#79182) toompa válasza brodarics (#79179) üzenetére


toompa
őstag

Hali!
Én egy játékról sem tudok,amiben lehetne növelni. Tény,hogy a syndicate-ben nagyon aprók a betűk. Én a felét nem tudom elolvasni.

(#79183) eisento


eisento
addikt

valaki mintha multkor keresett volna itt lego marvel avengers promot. vagy kepzelodom?

Motorola Edge 40 | PSN ID: HUN_Ejzi

(#79184) boost válasza toompa (#79182) üzenetére


boost
addikt

Nem a betü kicsi, hanem a TV.

/csak vicceltem/

(#79185) Kendek válasza boost (#79184) üzenetére


Kendek
MODERÁTOR

Nekem is kicsit problémát okoznak a túl apró betűk (persze játéka válogatja), sajnos egy tévéhez képest a monitoromról (amivel használom a PS-t) nehezebb olvasni. Főleg, hogy messzebbről játszok most mint anno számítógépről. De legalább gyakorlom az angol nyelv hallás utáni megértését is, amit így előnynek is fel lehet fogni. :DDD

<-ƘƘ->

(#79186) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

A konzolvilág kódot amit a Division-hoz adtak hol lehet beváltani?16 számjegyű szóval PSstore-ban nem lehet!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#79187) LeventeV válasza Dawide@axele (#79186) üzenetére


LeventeV
senior tag

Próbáltad Uplay-en is? Az az Ubisoft saját áruháza.

(#79188) Dawide@axele válasza LeventeV (#79187) üzenetére


Dawide@axele
aktív tag

Igen!Azt írja hogy nem jó a kód!

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#79189) sittes79


sittes79
addikt

Akinek sikerült ilyen kódot szerezni, jelentem működik us acc-al.

[link]

(#79190) Black Phone


Black Phone
senior tag

Aki esetleg lemaradt róla újra akciósan kapható Guitar hero live már meg is rendeltem :-)

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#79191) EczkE válasza Beri78 (#79175) üzenetére


EczkE
addikt

Szerencsere Mac kompatibilis is szoval en neha meg filmnezesre is befogom a megfelelo hangkeppel. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#79192) RaverShox


RaverShox
tag

Sziasztok!

Hol tudom kikapcsolni a joyon a hangot?

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#79193) EczkE


EczkE
addikt

Hazmat gear kod Divisionhoz: E8PB-RKN6-DMFQ

Asszem mindenféleképpen!

(#79194) dilipok válasza RaverShox (#79192) üzenetére


dilipok
veterán

a jatek beallitasoknal szokott lenni

[ Szerkesztve ]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#79195) Wlac válasza james001 (#79165) üzenetére


Wlac
Ármester

Persze, értem, hogy Sam a központ, de ha más nem, egy cameo szintjén jelenjenek csak meg. Ha tudnánk, hogy lesz Uncharted 5, akkor nem zavarna annyira, de így, hogy állítólag a Thief's End az utolsó, csúnya lenne, ha egyáltalán nem lennének benne. Bár anno a Naughty Dog mintha azt nyilatkozta volna, hogy terveznek DLC-ket a játékhoz. Ha azok behozzák őket, akkor egy rossz szavam sem lesz.
Amúgy Charlie valóban benne van a multiban, de Chloe-t nem láttam.

“The wha-"

(#79196) RaverShox válasza dilipok (#79194) üzenetére


RaverShox
tag

Köszi :R

iPhone 15 128GB Black - Playstation 5 Slim - LG OLED55C31

(#79197) andro93 válasza Wlac (#79195) üzenetére


andro93
aktív tag

Chloe is benne van a multiplayer trailerben, nézd csak meg! :K

(#79198) brodarics


brodarics
tag

Számítógépen meglehet valahol nézni a játék közben csinált screenshotot?

(#79199) Wlac válasza andro93 (#79197) üzenetére


Wlac
Ármester

Hoppá, ez eddig kimaradt. Így viszont újra él a remény! :C

“The wha-"

(#79200) james001 válasza Wlac (#79195) üzenetére


james001
veterán

Ja elvileg lesz story dlc,majd abban lehet szerepelni fog. Én inkább Elena párti vagyok,úgyhogy nekem tök8 hogy lesz-e Chloe vagy sem ;]

"The stars have died and the heavens go up in flames"

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.