Hirdetés

2024. május 12., vasárnap

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79251) Adam_Shepard válasza hitman77 (#79250) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Most 15.-én lesz sajtótájékoztató, ahol minden kiderül(het).

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#79252) Madwe válasza hitman77 (#79250) üzenetére


Madwe
nagyúr

A ps4 400 dollár volt és 130k megjelenéskor, ez 500 dollár lesz, inkább 150-160kra számítanék. Március 15-én lesz a vr event egyébként, akkor okosabbak leszünk.

Nincs nagyon 3ds játék, felesleges többletterhelést jelent egy alig használt funkcióért.

A trine 2 pl fut 3dben, jópofa, de inkább 2dben toltuk 2 haverommal... aaa címek közül semmi se támogatja, esetleg 1-2 kisebb cím még sanszos lehet. Ált. ilyenkor 1080p helyett csak 720pben fut a játék amúgy.

(#79253) Tegla80 válasza kiki22 (#79249) üzenetére


Tegla80
addikt

Ne legy az,mert elvileg az eu-n belul vasarolt gepekre is ervenyes nalunk a garancia.
Ezt a support irta nekem mikor anno rakerdeztem.(kepet is raktam rola ide a forumba.....)
Plusz ha rakeresel akkor talahatsz olyat is (asszem haddent volt) aki uk vasarlasu gepett gariztatott itthon.
Szoval En azert rakerdeznek a szervizben,ha +van a szamla hozza... :K

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#79254) Something_ válasza Tegla80 (#79253) üzenetére


Something_
őstag

Magyar Sony, csak magyar számlával gariztat gépet. Ha UK gép volt, akkor valszeg a boltba vitte vissza és a bolt intézte a garit.

De ne így legyen :R

(#79255) Zanik válasza Madwe (#79252) üzenetére


Zanik
addikt

A PS Plus-ban PS3-ra adott Super StarDust HD pl. játszható 3D-ben is. Barátnőm öccsének PS3-asára letöltöttük az én fiókommal, egész jó móka! :K

[ Szerkesztve ]

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#79256) Madwe válasza Zanik (#79255) üzenetére


Madwe
nagyúr

Ps3ra több játék támogatta a 3dt (akkor futott be s fulladt is ki egyhuzamban), ps4 esetében már nagyon elenyésző...

(#79257) vg válasza Madwe (#79256) üzenetére


vg
addikt

Szerintem a Trine 2-3-ban van ilyen opció.

(#79258) koncsik válasza Madwe (#79252) üzenetére


koncsik
MODERÁTOR

"Nincs nagyon 3ds játék" - azért ennek a Nintendo nem örülne... :DDD (bocs)

Eladó játékaim (LEGO, Switch, PS4): https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/koncsik/index.html

(#79259) Madwe válasza vg (#79257) üzenetére


Madwe
nagyúr

4hszel felette írtam is :P

Most néztem mennyi a magyar storeban a division season pass... lol...

Valaki megvette usa storeban? van benne magyar felirat? Vagy nincs mint a witcher 3 esetében se?

[ Szerkesztve ]

(#79260) Tegla80 válasza Something_ (#79254) üzenetére


Tegla80
addikt

Kikerestem neked.
[link]
Szoval,mint irtam is En spec rakerdeznek arra a garira. ;)

(#79261) toompa
Pedig van aktiv ami felezett felbontasban tudja csak a 3D-t. ;) De,mint irtad ez nem ide valo.....

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#79261) toompa válasza Madwe (#79252) üzenetére


toompa
őstag

Csak a passzív 3D felezi a felbontást,az aktív nem. De ez már tv topic.

[ Szerkesztve ]

(#79262) k4rL^ válasza Madwe (#79259) üzenetére


k4rL^
senior tag

US Store-os verzióban nincs magyar felirat, én ott vettem meg.

(#79263) Madwe válasza toompa (#79261) üzenetére


Madwe
nagyúr

Igen, az lg passzívja felezi a felbontást, aktív nem. Ugyanakkor a játék felbontása lesz alapból kisebb 3dben, 1980x1080p helyett 1280x720p (aztán ezt még a passzív tovább felezi...) mivel a játék motorja sima 2d-s terhelésre van megírva, a 3d által igényelt erőtöbbletet a felbontás csökkentésével érik el... Pl a trine 2 is 720ps lesz 3d esetén.

Mondjuk most jobban olvasva a többi hszt is nem is erőforrás miatt lett 720p hanem a hdmi sávszél miatt, amit nem értek, tekintve h 1.4es hdmi van a ps4ben tudtommal?

(#79262) k4rL^ Köszi, ha megveszem, akkor is valszeg onnan fogom, witchernél is a pénztárcám döntött :D mondjuk annál kifejezetten idegesített is 1-2 szó magyar változata, de lévén ez valós helyszíneken szavakkal játszódik, ezért belefért volna talán.. Bár egyelőre az akarom e fázisban vagyok :)

[ Szerkesztve ]

(#79264) brodarics válasza bads1 (#79241) üzenetére


brodarics
tag

Nekem is hasonló gond jött elő 2 hete, napi szinten, sőt ha nem játszottam ki kellett húznom a tápot is. Én is leszedtem a műanyag burkolatot és a számmal fújtam néhányat erősen a gombok alá, tudom elég humbuknak hangzik de 2 nap telt el azóta és úgy néz ki megoldódott a probléma. Egy próbát megér szerintem. Lehet csak valami porszem nálad is.

Korábban olvastam, hogy a Batman sorozatból is lenne egy felújított változat, az csak pletyka volt vagy tényleg lesz belőle valami? Valakinek információja van róla?

[ Szerkesztve ]

(#79265) Bencus88 válasza sittes79 (#79243) üzenetére


Bencus88
nagyúr

Köszi tegnap néztem itt nem volt, de ma már be rakta a cuccokat :)

(#79266) Tegla80 válasza Madwe (#79263) üzenetére


Tegla80
addikt

Keress ra,h samu d6500 es felezett 3d.;) (anno nemetorszagban volt is belole botrany,mert a dobozan fhd 3d nek volt hypolva...) vagy akar irhatnam a sajat sony 50W828b tv-m is.hdtvtest-en olvashatod ha erdekel,mert irjak a tesztelesnel roluk....
szoval ezzel is boven trukkoznek es az aktiv 3d sem mindig fhd.
nameg pl a regi/mostani bestbuy samu h6400nal pl a yt-ot nem tudja gyari app-bol 1080p ben es a samu szerint ez igy ok es tudnak rola. A forumon meg sokan kopkodnek,h ez mekkora ......

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#79267) Dinasti


Dinasti
senior tag

Sziasztok! Digitális vásárlásokhoz keresek társat. Mivel az előző évben kb minden játékot xone ra vettem jelenleg pár kissebb cimmel rendelkezem ps4en. Viszont hajlandó vagyok beszállni az eddig vásárolt játékok költségébe. Hosszú távra tervezek főleg olyan cimek érdekelnek aminek van multis része is. De sport és autós címek kivételével mindenre vevő vagyok. Ha valakit érdekel a dolog priviben megtalál.

(#79268) Something_ válasza Tegla80 (#79260) üzenetére


Something_
őstag

Igazad van, rosszul tudtam. Felhívtam az etele úti szervizt, Ausztria okés :-)

Ma is okosabb lettem :R

(#79269) bence1885


bence1885
tag

Sziasztok ! Kis segítség hogy kell hozzájutni az előrendelői meg mindenféle plusz ruhákhoz cuccokhoz, hogyan aktiváljuk a kapott kódot.

Itt a link innen csináltam meg, nemrég sikerült nekem is begyűjteni a Paramedic DLC-t.
[link]

Röviden annyi hogy kiválasztod hogy hány karakteres a kódod, majd bejövő Division oldalon kiválasztod melyik platformra van a játékod valamint hogy melyik kiadás. Boltot nem kell választani !

Majd lejjebb görgetve, lesz a lap alján hogy REDEEM CODE katt rá ! És beírod a kapott kódot.
Aztán máris kapod emailben a KÖVETKEZŐ kódot azt majd a játékban kell aktiválni vagy a PS Store-ban a Redeem Code-nál. és így kapod meg a cuccokat.

Sok sikert !

(#79270) Tegla80 válasza Something_ (#79268) üzenetére


Tegla80
addikt

:R
Ezert szoktam azt mondani,h barhonnan lehet gepet venni,ha van hozza szamla.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#79271) F.B.I.


F.B.I.
veterán

SONY wireless stereo headset help!

Használja valaki olyan a fülest, aki nagy fejjel és füllel lett megáldva? Fontos lenne, hogy mennyire kényelmes, akár több órán keresztül. :F

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#79272) james001


james001
veterán

GH Live gitárt miért nem lehet szétszedni vissza két részre? :F

[ Szerkesztve ]

https://psnprofiles.com/kazama001

(#79273) flegga92 válasza james001 (#79272) üzenetére


flegga92
senior tag

Szét lehet. Van egy ilyen háromszög alakú nagy műanyag csavar az alján, abba nyomj bele egy lapos csavarhúzót és forgasd el, közbe húzd ki a szárát. Nem tudom hogy az eddigi mindenféle szerszámmentes verzió miért nem volt jó.

[ Szerkesztve ]

(#79274) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

A Wolfensteines Doom alfán részt vett valaki innen?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#79275) james001 válasza flegga92 (#79273) üzenetére


james001
veterán

Köszi :R
Nagy valószínűséggel megválok a játéktól,már nem játszottam vele vagy 1 hete,meg már kissé uncsi volt,meg a GHTV egy pénztemető :U És Metallica még mindig nincs benne!!!4!!négy!!44! :DDD

https://psnprofiles.com/kazama001

(#79276) flegga92 válasza james001 (#79275) üzenetére


flegga92
senior tag

Én tök jól elvagyok a két TV csatornával, szerintem külön 1 számot sem játszottam még le.

(#79277) james001 válasza flegga92 (#79276) üzenetére


james001
veterán

Mivel én inkább metál fan vagyok ezért nem akarom végigvárni vagy játszani az ilyen indie/poprock szarokat számokat csak hogy utána játszhassak keményebbeket. Meg hát olyan sok metál sajnos nincs a kínálatban se.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#79278) flegga92 válasza james001 (#79277) üzenetére


flegga92
senior tag

Hát a 2. csatornán én sem sokat játszok, én is jobban bírom a metált vagy a régebbi számokat. Este szoktam általában játszani 7-9 között és általában találok mindig ilyet.

(#79279) kiki22 válasza Tegla80 (#79253) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszi.utanna kerdezek.

(#79280) h4mi1


h4mi1
tag

Van valami oldal ahol lehet követni milyen játékok fognak jönni bétába? és hogy lehet rá jelentkezni?

(#79281) Sefter válasza F.B.I. (#79271) üzenetére


Sefter
veterán

A fejem elég cipó, a fülem nem nagy. Nekem kényelmes, csak a szemüveg szárát kell időnként igazgatni, mert befülled...

Psn ID: sefter_hun

(#79283) F.B.I. válasza Sefter (#79281) üzenetére


F.B.I.
veterán

Kösz, akkor berendelem. :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#79284) csizo13 válasza F.B.I. (#79271) üzenetére


csizo13
tag

Nekem nincs nagy fülem (szerintem), de szokta nyomni kb 10 perc után, órákat ritkán játszom
Egyetlen előnye van ennek a fülhallgatónak, pl. a hd 2000 (6k) fülhallgatóval szemben: wireless. Amikor nem töltöd. Számomra csalódás, de nem kellemes.

(#79285) tothl


tothl
addikt

No, Last of Us kijátszva. Szép volt. :D
Jöhet a következő.
Utoljára 2000 -ben játszottam végig játékot Ps2 -n, de a PS4 felhozatalra valahogy most nagyon ráéreztem.. :D

(#79286) gamegod válasza Adam_Shepard (#79274) üzenetére


gamegod
senior tag

Jelentem én igen! Quake 3 életérzés volt a multi

OnePlus 8T / PSN: gamegod0893

(#79287) marilllyo


marilllyo
veterán

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79288) EczkE válasza marilllyo (#79287) üzenetére


EczkE
addikt

Trollolololo. :DDD

Asszem mindenféleképpen!

(#79289) Madwe válasza csizo13 (#79284) üzenetére


Madwe
nagyúr

Nekem nagy fejem van, normális fülem, s engem egyáltalán nem zavart, órákig elvagyok vele. Gondolom fülforma kérdése is a dolog akkor ezek szerint :) nekem nagyon kényelmes mindenesetre, célszerű kipróbálni megvétel előtt...

(#79290) #00110336


#00110336
törölt tag

(#79291) EczkE válasza #00110336 (#79290) üzenetére


EczkE
addikt

Remelem nem csak japanban lesz, mert a COD-ot kiprobalnam szivesen. :D

Asszem mindenféleképpen!

(#79292) Tegla80 válasza EczkE (#79291) üzenetére


Tegla80
addikt

Ott a 14 nap free vagy van penzert is..... :U

Sony® & PlayStation®

(#79293) Pöttön válasza Tegla80 (#79292) üzenetére


Pöttön
őstag

CoD-ba van 14 nap free? :F

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#79294) Tegla80 válasza Pöttön (#79293) üzenetére


Tegla80
addikt

Hat jah ezt lehet beneztem es nem a plus-ra vagyik(es altala a multira), hanem az ingyen cod-ra. :DDD (amibol nalunk volt mar a beta .....es a game is itt parkol a gepen[koszi zolar ], de valahogy ez a singli nekem sem jon meg at par palya utan...a mulit nem is emlitem,mert En bf parti vok :D szoval felejtos alapban. :)) )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#79295) EczkE válasza Tegla80 (#79294) üzenetére


EczkE
addikt

Akkor ezert nem ertettem a 14 napot. :DDD Plusom van, az ingyen kiprobalhato COD multi erdekelne. :D Egy hetvegere biztos lekotne, amugy en is inkabb a BF-et preferalom. :D :K

Asszem mindenféleképpen!

(#79296) crue


crue
őstag

Mintha nem lenne elég kínzó a várakozás, még ilyenekkel feszítik a húrt megjelenés előtt: [link]. Kegyetlen banda. :))

[ Szerkesztve ]

(#79297) Tegla80 válasza EczkE (#79295) üzenetére


Tegla80
addikt

Ha beéred par ora multival(es birja a rendszerunk,nameg jo az ID-m multizni) akkor hetvegen felajanlok neked erre egy lehetoseget. :K
Dobj egy pm-et addig es szombat/vasarnap valamikor megoldhatjuk ha erdekel es kivitelezheto.

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#79298) Wlac


Wlac
Ármester

A Life is Strange 15£ a store-ban. Ez jó ár érte? Ha jól vettem ki, olyasmi játék, mint a TellTale cuccai, durva érzelmi töltettel. Videók alapján tetszik, csak nem írja, hogy ez az akciós ára, teljes árként pedig nagyon kevés az a pénz egy nagyobb volumenű játékért.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#79299) andro93 válasza Wlac (#79298) üzenetére


andro93
aktív tag

Indie játék, ez az ár szerintem nem akciós. Én maximálisan tudom neked ajánlani, amennyiben szereted a stílust. Fordulatos sztori, zene, szinkronok mind ott vannak a szeren.

Egyébként tudtommal az első epizódot ingyen is le tudod tölteni, abból meg már el fogod tudni dönteni, hogy kell e a többi négy.

[ Szerkesztve ]

(#79300) laragirl83


laragirl83
őstag

Sziasztok!

Az új NFSről vkinek vmi tapasztalat, vélemény?
Gondolkozom rajta megvenni, első rész óta pcn végigtoltam mindet, szóval nevezhetünk fannak :)
Hozza a jó kis nfs hangulatot?

gigabyte x670 aorus elite ax * 7800x3d * corsair icue h170i elite lcd * 32gb g.skill tridentz 6000 * sapphire 7900xtx nitro+ vapor x * samsung evo 980 pro 1tb * fractal design meshify 2 xl tgd * gigabyte g32qc

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.