Hirdetés

2024. március 28., csütörtök

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79451) Black Phone válasza #00110336 (#79447) üzenetére


Black Phone
senior tag

Én is ennyit láttam köszi

Black Phone (Hellas Tel) Mobiltelefon és Számítástechnikai Szaküzlet és Szerviz, Tatabánya, Sárberekben (Vegas Burger mellett) közel 22 éve működünk! Értékeléseim, visszajelzéseim: https://hardverapro.hu/tag/inferno81.html#elado

(#79452) FhRossi válasza DM-Fan (#79450) üzenetére


FhRossi
tag

Én is így gondoltam! Aztán szépen jöttek a kupák, egyre több és több, majd úgy voltam vele , amit nem sikerült spontán megszereznem, arra ráhajtok már csak azért is! Tény, a platinázás egy nagy szívás, idegrendszert őrli rendesen. December óta van konzolom, úgy hogy PC-n is vagy 6 éve játszottam előtte, 35. éves vagyok két gyermek édesapja, de így is rabja lettem a PS-nek, persze egészséges határokon belül. Na, ezzel csak azt akarom mondani, hogy ha valami megtetszik, akkor egyszerűen nem lehet megunni! Talán egy kicsit félretenni...

Panasonic 50G30, PS4 1TB CUH-1216, iPhone 11Pro 256GB, MacBook Pro 2020,  Watch 6 Series, PSN: FhRossi1908

(#79453) FuRiONight válasza james001 (#79446) üzenetére


FuRiONight
őstag

Aki nincs úgy ráfügve, azoknak pár menet elég. Hosszabb távon ott is gondolom a online rész ami leköti az embert.

(#79454) james001 válasza FuRiONight (#79453) üzenetére


james001
veterán

Hát igen imádom a verekedős játékokat főleg a Tekkent,de annyira soha nem gyakoroltam fel magam hogy mesteri szinten legyek és leverjek mindenkit online :D Néha offline is szenvedek sok meccsen,hiába tanulok be kombókat. Nem csak azokról szól egy verekedős játék,a védekezésről meg egyéb dolgokról is,én azokban vagyok foscsi. :DDD

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#79455) FuRiONight válasza james001 (#79454) üzenetére


FuRiONight
őstag

Én ps3-on toltam az MK9-et, story megvolt tanulgattam a kombókat, megvolt s kripta és ennyi volt részemről is.

Tudom h ezzel x-el is igy lennék, de akkor is bejon maga a hangulat.

(#79456) james001 válasza FuRiONight (#79455) üzenetére


james001
veterán

Az a baj hogy hiányolom az újabb verekedős cuccokban a régi PS2-es korszakban megjelenő bónusz játékmódokat. Pl. MK-nál a Deception és Armageddon részekben volt a Konquest mód,ami egy tök király kalandjáték volt mindkettőben,ez már eltűnt a 9-ben ugye. Tekkenben meg a force mode volt feeling-es,a Tag2-ben már csak ilyen "gyakorlószimulátor" volt,semmi más. :(

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#79457) Carasc0 válasza james001 (#79456) üzenetére


Carasc0
őstag

Nem vagy eléggé fan. Ennek a játéknak nem az a lényege hogy mindig újat mutasson, hanem hogy évek múltán is előveszed és haverral toljátok! Sztem a mortál csak időszakosan unható meg. Félév múlva megint kedvet kapsz hozzá. Ezért is gondolkodom PS4-ben, mert legalább tudom hogy évekig game marad a hangulatánál fogva. Ha meg esetleg lenne új MK, annak igen ütősnek kell már lennie grafikailag, de az még 1-2 év simán.

Helyedben én nem adnám el. Illetve Majdnem biztos hogy lesz KP3. A tegnapi Twitchen durván lelepleződött a dolog mikor láttam hogy a karakterválasztó emberfejek szélén bal sé jobb oldalon lett hely 2-2 karakternek minden oldalon. Meg Ed Boon is trollkodik erről. Sztem lesz KP3. :R

FuRiONight: Bocs hogy eddig nem írtam, csak nem voltam itthon. Kombathelyen, azaz Szombathelyen voltam. :DDD

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#79458) LeventeV válasza Carasc0 (#79457) üzenetére


LeventeV
senior tag

Abszolút egyetértek. Én most az XL csomag megjelenésének apropóján vettem elő megint a játékot és beletoltam egy hét alatt megint vagy 10 órát. Legjobb verekedős játék amivel játszottam.

@james001: Szerintem ne add még el a játékot. Inkább szüneteltesd pár hónapig, aztán mondjuk az Uncharted 4 után, az uborkaszezonban simán előveheted megint. Haverokkal is nagyon jó móka. Összeül egy 6-7 fős társaság, kellő mennyiségű alkohollal, aztán éjjel 2-3ig simán lehet nyomni.

(#79459) james001 válasza Carasc0 (#79457) üzenetére


james001
veterán

Mondjuk az a jó a KP3-ban hogy akkor nem sok értelme volt az XL-nek,vagy majd jön egy XXL kiadás is? ;] Amúgy ja olvastam a tweet-jeit,de szerintem meg pont azért trollkodik mert pont semmi nem lesz belőle. MK9 Komplete után se volt új karakter. Amúgy egy új Injustice-t is pletykálnak,meg arról is trollkodik Boon bácsi :D Inkább Shaolin Monks 2 jöjjön.
Ha lesz KP3 akkor remélem ők kerülnek bele: [link] , [link] , [link] , [link] ;] A 4 legfontosabb karakter akiket mindenki szeret! :P

Amúgy még meglátom mi lesz a játékkal,persze biztos rám jön egy kis MK egy-két hónap múlva,de az MK9 eladása után is ez volt mégis kibírtam :P
Inkább lépnék tovább a "kívánságlistámban",beszerezném a Borderlands Handsome Collection-t,mert már régóta kéne a 2. rész,vagy esetleg a Mad Max-et,bár tőle meg félek emiatt a "Batman" stílusú fightrendszer miatt mert az nem tetszett még a régi Arkham Asylum játékban. :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#79460) GazRic


GazRic
senior tag

SW:battlefront ha valakit érdekelne coopba , kérem vegyen fel. trófea vadászat.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#79461) sting2 válasza james001 (#79456) üzenetére


sting2
addikt

Én meg azt hiányolom, hogy 2016 - ban még mindig nem mozognak "folyékonyan" a karakterek és ugyanolyan sematikus az egész mint 10 éve..

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#79462) Carasc0 válasza sting2 (#79461) üzenetére


Carasc0
őstag

Érdekes meglátás. Én pl. ha a folyékonyan mozgó emberekből indulok ki, akkor pl. a GTA5 is a béka segge alatt van. Szerintem ilyet max 10 év múlva várj. A folyékony tényleg emberszerű mozgás kegyetlen fizikai programozást igényel, PS5-n talán már láthatunk ilyet. Szerintem az MKX grafikai minősége pici kompromisszummal élve, teljesen korrekt. MK9-hez képest fényévekkel jobb, pedig tudtommal már 2011-ben tudtak volna szebb grafikát csinálni (lásd Starcraft 2 belső videóit).

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#79463) Carasc0


Carasc0
őstag

Sziasztok!

A corvinkonzol.hu oldalról vásárolt PS4 esetén, ha elromlik, akkor Győrben tudom gariztatni, vagy mindenképp a boltba kell felküldeni?

Más!

MKXL-be PS+ előfizu nélkül csak egymás ellen nemtudok játszani? Tehát mondjuk a Living towereket elérem? Mert ugye a Living Towerek online keresztül frissülnek!

Megkapom a Kold War packet is? Mert ugye az régiózáras DLC volt PC-n.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#79464) james001 válasza Carasc0 (#79463) üzenetére


james001
veterán

Elvileg a Living Tower-hez és az Invasion/Faction dolgokhoz nem kell plus,csak az online multihoz.
Kold War pack is benne van. Minden skin-es dlc rajta van a lemezen,egyedül a Krimson Ermac,a Gold Scorpion és a Blue Steel Sub Zero nincs (azokat külön kell megvenni)

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#79465) Carasc0 válasza james001 (#79464) üzenetére


Carasc0
őstag

Krimson Ermac ingyenes (én úgy tudom).... Ott valami nem stimmel. Kell hogy legyen neked! Én olyan MKXL-t veszek amin ott van a Cosplay matrica. Az is 2db skin+! Meg még van 2 db új skin pack is! Medieval+Apocalyptic.. Ezek is ingyenesek.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#79466) james001 válasza Carasc0 (#79465) üzenetére


james001
veterán

Store-n pénzért van fenn a Krimson és a Blue Steel is. Gold Scorpion meg csak előrendelőknek járt,az fenn sincs.
Ja igen a cosplay pack is ott van,de azt is csak külön kapod meg kód formájában,nincs a lemezen vagy a store-on.
Meg akkor úgy írom hogy ami eddig megjelent dlc az mind rajta van,kivéve a fentieket :P

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#79467) Carasc0 válasza james001 (#79466) üzenetére


Carasc0
őstag

Akkor egyék meg a Krimson-t. De a CosPlay kódodnak kell lennie ha olyan csomagot vettél!

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#79468) hrvp


hrvp
aktív tag

Befejeztük haverral a Dying Light-ot, illetve utána rögtön a The Following-ot is, amikor az ending scene volt mindketten megállapítottuk, hogy eddig ez volt a legjobb 60$-os befektetésünk ps4-re. Nagyon sok időre le tudott kötni, az alapjáték is tetszett, de ez a Following zseniális, DLC-ként ennyi plusz tartalom, minden játékhoz ilyen kéne, hogy jöjjön, nem 1-2 új pálya meg skinek. Mindkét befejezést megcsináltam, szerencsére először a robbantást, nekem baromira tetszett. Egyedül lehet, hogy nem áldoztam volna rá ennyi időt, de így coop-ban nagyon jó volt.

(#79469) james001 válasza Carasc0 (#79467) üzenetére


james001
veterán

Igen már beaktiváltam őket mikor megvettem. :D
Amúgy a Krimson meg a Blue Steel egy ezres külön-külön,azért vicces ár ez értük szerintem :U

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#79470) Carasc0


Carasc0
őstag

MKXL bontatlan 14K postával. Megéri?

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#79471) F.B.I. válasza Carasc0 (#79470) üzenetére


F.B.I.
veterán

Meg!

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#79472) F.B.I. válasza gyuribácsi88 (#79411) üzenetére


F.B.I.
veterán

Milyet rendeltél XO karból? Valami olcsó utángyártott vagy eredeti, vagy lényegtelen? Erről a gumibugyiról, tudnál feltenni képet, mennyire lóg a kontrolleren? :R
Ez a kar megfelelő? :DDD

[ Szerkesztve ]

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#79473) Carasc0


Carasc0
őstag

Logitech F310-et megeszi a PS4 vagy csak a saját kontrollert szereti?

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#79474) Joey89


Joey89
tag

nagyon banális kérdés lesz: hol tudom aktíválni a PS plus tagságot?
Leírás alapján megyek és sehol nem találom a Reedenm Codes funkciót, se a gépen, se a PS-en :W
nem vagyok egy analfabéta, meg a gugli is a barátom, de már full ideg vagyok.

(#79475) dilipok válasza Joey89 (#79474) üzenetére


dilipok
veterán

[link]

PSN ID/BF3/4: dilipok, Xbox Live ID: csatamaj0m, Battletag: dilipok#1621

(#79476) james001 válasza Joey89 (#79474) üzenetére


james001
veterán

PS4-en a store-ban van a redeem codes alul valahol.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#79477) Carasc0


Carasc0
őstag

Egy ilyennel csatlakozok a PS4 világához jövőhéten! :R Patika állapotú gép. Sztem megérte.

[ Szerkesztve ]

Gondolkodj globálisan és tegyél lokálisan!

(#79478) Joey89 válasza dilipok (#79475) üzenetére


Joey89
tag

Köszönöm szépen, meg nem találtam volna, pedig előbb kezdtem letölteni az Unravel-t :)

(#79479) gyuribácsi88 válasza F.B.I. (#79472) üzenetére

Rendeltem eredetit is meg után gyártottat is, az eredeti 2 ezer forint volt a két darab, az után gyártott meg 400 forint a két darab, nem sok különbség van a kettő közt, szóval szerintem mindegy melyiket rendeled. Az eredetinek az oldalán a recés (gumis) rész talán vastagabb. A gumibutyik meg mind ráfeszülnek a kontrollerre, nem lóg rajta egyáltalán. Persze ebből is többféle van, recés, sima, vékonyabb, vastagabb. Szerintem ha rendelsz ilyesmit azt az aliexpress.com-ról rendeld mert ott hatalmas a választék ezekből a dolgokból (meg mondjuk mindenből). Itt egy fotó a bugyiról.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#79480) Wlac válasza Carasc0 (#79477) üzenetére


Wlac
Ármester

Ja, simán jó vétel volt. Üdv a klubban!

“The wha-"

(#79481) rebbag


rebbag
tag

Sziasztok!

Bocs ha hülye kérdés, de nem találtam rá választ sehol leírásban. Vettem egy használt játékot (SW battlefront) kaptam hozzá egy jakku dlc papirt kóddal, de nem működik, gondolom aktiválva lett korábban.
Ezt a dlct most mikor betettem lemezt és letöltött automatikusan kb 4-5gigát leszedhette vagy külön kell megvásárolni? Ha igen hol tudom? Storeban nem találom ezt a dlct, megtudhatom valahogy, hogy tudhatom telepítve van-e. Bocs ha hülye kérdés, de nem vagyok otthon benne. Köszi előre is.

(#79482) F.B.I. válasza gyuribácsi88 (#79479) üzenetére


F.B.I.
veterán

Tényleg jól néz ki! Rendelem! :R

Senki nem képes mindenre, de mindenki képes valamire! Segítő válaszokat köszönöm!

(#79483) marilllyo válasza rebbag (#79481) üzenetére


marilllyo
veterán

A Jakku dlc-t mindenki megkapta, csak az előrendelők egy héttel korábban. Elvileg automatikusan leszedi az alapjátékkal együtt.

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79484) tomee007007 válasza marilllyo (#79483) üzenetére


tomee007007
őstag

Ha jól emlékszem a Jaccu-ra külön kellett kattintani, nem tölti le automatikusan a játék.

(#79485) GazRic válasza rebbag (#79481) üzenetére


GazRic
senior tag

Ha a coopot ki akarod tolni felvehetnél. Nekem az kimaradt.

PSN ID : MrManson_HUN ** PS5 *** Samsung Galaxy S20+

(#79486) zsotesz81


zsotesz81
senior tag

Tegnap megvettem a Child of Light-ot, mára be is fejeztem :D . Nekem nagyon tetszett, jó volt a harcrendszer is. Platinázni is könnyű, már csak egy acsi kell. Azt a kb. 1500 Ft-t megérte

(#79487) szék válasza sting2 (#79461) üzenetére


szék
csendes tag

10eve azt hittem,hogy ha most lesz majd gta 8 vagy valami gta,ami az 5 most,akkor a vadaszrepulo tenyleg hangsebesseggel repul majd.

(#79488) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!Hogyan van az ,h vettem egy 609 forintos temat es 1500 vont a kartyamrol a sony?:-)

(#79489) Wlac válasza kiki22 (#79488) üzenetére


Wlac
Ármester

Ha jól tudom, 5 euró környékén van az összeg, amit mindenképpen levon a Sony, ha a kártyádról fizetsz. A maradék 900 forint fent lesz a walletedben, ha legközelebb vásárolsz, először onnan fogja levonni, és a maradékot csak a kártyáról.

“The wha-"

(#79490) Zanik válasza zsotesz81 (#79486) üzenetére


Zanik
addikt

Hát szerintem meg a Child of Light-ot lehetetlen platinázni - lévén nem jár az összes trófea összegyűjtéséért platina trófea!
Tudom, mert nekem is nagyon tetszett a játék, én is összegyűjtöttem mindent, fullba nyomtam a kretént, Platina bácsi meg nem gyütt... :))

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#79491) kiki22 válasza Wlac (#79489) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszi.na akkor ez megnezem :-)

(#79492) kovsol válasza Joey89 (#79474) üzenetére


kovsol
titán

Weblapon annyira nem rejtették el azért: [link]

May the Force be with you!

(#79493) kiki22 válasza Wlac (#79489) üzenetére


kiki22
senior tag

Koszi es tenyleg igy van :-)

(#79494) sutyesz96


sutyesz96
őstag

Kb 3 héten belül tervezek ps4-et vásárolni, egy olyan zöldfülű kérdésem lenne hozzátok, hogy lehet-e 2.1-et kötni közvetlenül a konzolra? A tv-re amire lesz kötve, sajnos nincs se optikai se jack bemenet, így az a verzió nem játszik.

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#79495) kovsol válasza sutyesz96 (#79494) üzenetére


kovsol
titán

Nincs a TV-n fejhallgató kimenet se? Az elég fura. PS4-en van optikai kimenet ha az is megfelel: [link]
Meg tudomásom szerint usb -s hangkártyát is lehet rádugni a ps4 -re, más nem azon át kiviheted a hangot. Vagy esetleg biztos létezik HDMI kábel átalakító amiről tudsz hangot külön levezetni.

[ Szerkesztve ]

May the Force be with you!

(#79496) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Van itt Bloodborne szaki? A besegítós reszehez kell ps plus?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#79497) sutyesz96 válasza kovsol (#79495) üzenetére


sutyesz96
őstag

Ez van, ez az egyetlen hiányossága igazából a tévémnek [link], de számomra így is best-buy volt. :) Csak ugye kérdés hogy fogom megoldani az erősítést. Utánajárok ezeknek, mennyire valós opciók amiket felsoroltál. :R

No matter what, you keep finding something to fight for.

(#79498) Wlac válasza Adam_Shepard (#79496) üzenetére


Wlac
Ármester

Igen, kell.

“The wha-"

(#79499) Sirandrish válasza Zanik (#79490) üzenetére


Sirandrish
legenda

"fullba nyomtam a kretént, Platina bácsi meg nem gyütt... "

Ez jó :D

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

(#79500) Sirandrish


Sirandrish
legenda

A controlleren a bemenet Micro vagy mini USB? :B

Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.