Hirdetés

2024. május 13., hétfő

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#79201) toompa válasza RaverShox (#79192) üzenetére


toompa
őstag

"A hangszóró hangerejét a PS gomb legalább 1 másodperces lenyomásával, majd a megjelenített képernyő [Adjust Devices] [Eszközök beállítása] lehetőségének kiválasztásával állíthatja be."

(#79202) Adam_Shepard


Adam_Shepard
addikt

Kapott már valaki 3.50- es beta rendszert?

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#79206) Dawide@axele


Dawide@axele
aktív tag

Aki a konzol világtól kapott kódot a Division-hoz annak hány számjegyű?

Playstation 4 , Iphone 7 Plus , Iphone XR 128GB, Iphone 12 mini, Iphone 14, Appe Watch, XBOX Series S, Surface Pro, Steam Deck 512

(#79207) Pöttön


Pöttön
őstag

Sziasztok!
Az új Ratchet & Clank játékban lesz co-op?
Ha igen akkor előrendelem, nagyon hasonlít a Crash-re, azzal meg rengeteget játszottunk öcskössel. :)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#79208) Adam_Shepard válasza Dawide@axele (#79206) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

Jut eszembe!

Mi ez a hazmat gear cucc? Ma kaptam uzenetet hogy redeemelhetem uplayen kersztul.

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#79209) speed3456 válasza Black Phone (#79190) üzenetére


speed3456
aktív tag

Ezer hála az infóért, én is megrendeltem! :R Am kb mennyi szokott lenni a szállítási idő?

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#79210) gyuribácsi88

Elképzelni nem tudom hogy miért kaptam divison hazmat kódot, de akinek kell vigye.

C3P8-9RNK-7TQ7

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#79211) Nayrobi válasza Adam_Shepard (#79202) üzenetére


Nayrobi
őstag

Ahm, már nyúzom lassan egy hete.

(#79212) Bencus88 válasza gyuribácsi88 (#79210) üzenetére


Bencus88
nagyúr

:R

(#79213) Madwe válasza Nayrobi (#79211) üzenetére


Madwe
nagyúr

mappákat véletlenül nem tettek bele mégiscsak :D?

(#79214) Nayrobi válasza Madwe (#79213) üzenetére


Nayrobi
őstag

Nem sajnos.

(#79215) Kakaduku válasza gyuribácsi88 (#79210) üzenetére


Kakaduku
senior tag

Amennyiben valakinek van Divison Hazmat kódja és nem kell neki, akkor el tudná küldeni nekem privátban? Már egy ideje vadászok rá, csak mindig lecsúszok róla. :R

(#79216) marilllyo


marilllyo
veterán

Tök vicces, hogy kb.az összes ismerősöm Division-t játszik....mi meg a "már megint fos ps+ -os játék " Broforce-szal coop-oltunk. Hát gyomorfájásig röhögtük magunkat. Single player-ként is ajánlom. Elkezded és nem akarod abbahagyni....
Bátran ajánlom mindenkinek!

[ Szerkesztve ]

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#79217) Malachi válasza marilllyo (#79216) üzenetére


Malachi
addikt

mióta kijött a WoT én azóta csak azzal... a húszezres játékok meg ott porosodnak a polcon - hát, ez van. :D

(#79218) speed3456 válasza marilllyo (#79216) üzenetére


speed3456
aktív tag

Szerintem is marha jó kis játék :D Mr Anderbro a kedvenc :D kipróbálnám coopban csak a haverok hülyének néznek hogy egy ilyen pixeles játékkal játszok, pedig tényleg nagy élmény :D

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#79219) Bencus88


Bencus88
nagyúr

Akik aktiválták a divisionhoz a hazma kódot azokhoz szólnék.

neten írtam be a kódot majd miután beléptem ps-be a játéknál ha lehúztam addonokba jelezte, hogy installed. Hol találom az öltözéket? :R

(#79220) Something_


Something_
őstag

Jo ez a division, 5. percnel megakadtam a laptopos aktivalasnal :D Nem enged tovabb :D

(#79221) bence1885 válasza Dawide@axele (#79206) üzenetére


bence1885
tag

16 szamjegyu XXXX-XXXX-XXXX-XXXX igy nez ki. De fingom nincs hova kene beirnom, a Division honlapjan az irja hogy ervenytelen, probaltam a jatekban ott meg nem is lehet ennyi karaktert beirni.

(#79222) sovinho válasza marilllyo (#79216) üzenetére


sovinho
tag

Pont ma toltam vegig, jol esett egy kis contra-utanerzetu apritas. :D A vege fele azert megizzasztott nehol, volt orditas. ;]

Hakuna Matata

(#79223) Nayrobi


Nayrobi
őstag

Az egyik áprilisi ps+ cím: Dead Star

(#79224) csizo13 válasza marilllyo (#79216) üzenetére


csizo13
tag

Mindig kipóbálom a ps+ játékokat, aztán pár percmúlva törlöm, de ez a Broforce valóban kegyetlen jó játék. Vicces és élvezetes.

(#79225) Djuree válasza marilllyo (#79216) üzenetére


Djuree
félisten

hamar ki fog az is fáradni hidd el, mint a destiny, mikor kijött, nálam is mindenki azt tolta, mostmeg szinte senki. ez egy destiny koppintás, sajnos ahogy nézem a rendszere nagyban hasonlít rá, próbáltak ezt azt fejleszteni de sztem ez is kifullad ahogy nézem...én meg akartam venni de kihagyom inkább, inkább dark souls-t veszek...

LEGO gyűjtő és moc építő (munkát is keresek, bármit ami LEGOval kapcsolatos!), tankász, bringás, WH40k fan, MacGyver

(#79226) tothl


tothl
addikt

Lassan befejezem a The Last Of Us -t, már csak a DLC van hátra.
ÚJ PS4 tulajoknak javaslom, hogy bár a játék remastered, nem is friss, ropogós, de mindenképpen tegyenek vele egy próbát.
Nagyon szép, hangulatos, jó a történet, bár egy kicsit szomorkás.
Számomra nagy űr keletkezik a kijátszásával, most így hirtelen nem is tudom mivel fogom pótolni.

Nekem sokszor nem hiányzik a sandbox, vagy a multi, szeretem ha egy történet fogja a kezem.
Ez a játék tökéletes, csak lehetne hosszabb.... :/

(#79227) boost válasza tothl (#79226) üzenetére


boost
addikt

Érdekes, nekem elsőre kicsit vontatott is volt, a közepe, meg a vége fele. Kicsit mintha elfogyott volna a sztori, de kellett még játékidőt beletenni. Mint az Uncharted 3. Attól függeltenül tényleg nagyon jó játék, anno PS3-on is végigvittem meg PS4-en is.

(#79228) Cleveland válasza boost (#79227) üzenetére


Cleveland
csendes tag

Bennem a jatek hasonlo katarzist okozott a vegen, mint anno az MW2-ben Ghost, es Roach halala, istenem de reg volt, azota sem kepes erre sok jatek. :)

"A méz nem ital, a medve nem játék!"

(#79229) perge666 válasza tothl (#79226) üzenetére


perge666
veterán

Nekem is bejött,de vegyes érzéseim voltam a kijátszás után.
Most még nem érzem azt hogy újra kéne kezdenem,pedig kb. fél éve befejeztem.

(#79230) tothl válasza boost (#79227) üzenetére


tothl
addikt

Nekem a vége volt egy kicsit túl gyors és kidolgozatlan.
Ami a játékidőt illeti, szerintem simán bele lehetett volna toldani még úgy, hogy a vége ugyanaz lesz.
Nyilván a fejlesztési költségek....mert a világ nagyon szép, látszik, hogy sok munkát öltek bele, hogy meglegyen a hangulat.
A DLC is nagyon hangulatos....

(#79231) andro93 válasza boost (#79227) üzenetére


andro93
aktív tag

Pedig pont a 2. fejezettől, tehát kb a játék 2. felétől kezd el igazán felpörögni a sztori.

(#79232) Adam_Shepard válasza andro93 (#79231) üzenetére


Adam_Shepard
addikt

En ott untam meg hogy 30-10 fps volt, meg amikor a katonakat behoztak, akkor láttak 3 falon keresztül a vak sötétben. Ettol fuggetlenul gondolkodom a remastered kiadason(abban benne van a left behind meg a nehez mod alapbol, igaz?)

Bearer... Seek.. Seek..Lest..

(#79233) boost válasza andro93 (#79231) üzenetére


boost
addikt

Hát, mindenkinek más jön be, nálam az egy túlhúzott rész volt. Nem szeretem a történetmesélésben azt a formulát, hogy mikor madjnem jó történhetne a szereplővel, mindig történik valami rossz, és ez egymás után 10szer, érdemi sztori-haladás nélkül, vagy játékidőhöz képest túl lassan haladva a sztorival a játék többi részéhez képest. Ilyenkor én csak azt érzem, hogy húzzák az időt. Ennek kíváló példája volt a Gravitáció c. film, vagy az Uncarted 3 közepe, de a Last of Us közepe is ezért volt uncsi.

Da Shep: igen, ráadásul használtan már bagóért meg lehet venni.

[ Szerkesztve ]

(#79234) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!Valakinek volt mar olyan problemaja,h a joy jele valamiert szakadozik?3 m-re ulok a tvtol de neha csinal olyat a joy ,h beragad es elindul egy iranyba a karakter mikor nem nyomom a gombot.gondolom kulon a joyt nemlehet gariztatni...

(#79235) Something_ válasza kiki22 (#79234) üzenetére


Something_
őstag

Analóghibás, lehet gariztatni külön is.

(#79236) Wlac válasza boost (#79233) üzenetére


Wlac
Ármester

Pedig pont a sok közös szenvedés hozza össze a két főszereplőt, és válnak egymás számára antipatikus idegenekből egy család. Pont a sok fájdalom és a játék végi fellélegzés okozta éles kontraszt adja meg a The Last of Us világának a realisztikus mivoltát. Lehet benne hibát találni, de szerintem továbbra is mestermű.

“A száz év az emberi hülyeség monumentumainak eróziója szempontjából csak egy röpke pillanat.” - mazur

(#79237) tothl válasza Wlac (#79236) üzenetére


tothl
addikt

És nagyon szép. Én személy szerint sokszor csak gyönyörködtem a tájban, belső terekben.

(#79238) Zedz


Zedz
addikt

Én is nem rég toltam ki először a Last of Ust, de nekem nem telik el úgy nap, hogy ne jutna eszembe valamiért. :)

(#79237) tothl: Ősszel a hegyek és fenyvesek látványa nekem 10/10 volt, nagyon hangulatosra sikerült megcsinálniuk.

Szerk.: napokban toltam ki az új NFS-t is, esetleg lenne igény egy "tapasztalatok" íráshoz, ami mehetne topik összefoglalóba?

[ Szerkesztve ]

(#79239) body007 válasza kiki22 (#79234) üzenetére


body007
addikt

Nekem meg olyat csinált - már 2x a 2 hónap alatt, h lekapcsolt a pad. Csak néztem, h mér nem megy a k.rva tankom, ki se lőtték a láncom :D Megnyomom a ps gombot és újra kapcsolódik de "kicsit" azért zavaró. Ennek mi lehet az oka?

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#79240) toompa válasza body007 (#79239) üzenetére


toompa
őstag

Én azt is vinném vissza gariztatni.

(#79241) bads1


bads1
aktív tag

Hali

Vacakol az optikai meghajtó a gépben már egy ideje, most eljutott arra a szintre hogy lemezről szinte nem is tudok játszani, kb 10 percenként kiköpi. Ha nincs lemez és játék közben vagyok vagy menüben bárhol random időközönként elkezdi pörgetni a drive-ot, néha előtte pittyen hármat.
Már próbáltam a gyikban lévő módszert - bekapcs gomb nyomvatart, hálózatból ki-be - de nem oldottam meg, próbáltam meghúzni a csavart is ahogy a videóban mutatják de így sem jó.

Mit lehet ezzel tenni?

mod: gari már nincs a gépre

[ Szerkesztve ]

(#79242) body007 válasza toompa (#79240) üzenetére


body007
addikt

Oszt akkor mivel tankoznék? :Y :D

Mindenkit egyforma külső inger ér, de egyén függő, h éljük meg :P

(#79243) sittes79 válasza Bencus88 (#79219) üzenetére


sittes79
addikt

Itt találod

Aki tolná division-t az kérem vegyen fel bratyinak: baluka79

jó fej tündéri srác vagyok :B

[ Szerkesztve ]

(#79244) james001 válasza tothl (#79230) üzenetére


james001
veterán

Szerintem semmi kidolgozatlanság nem volt a végében,pont hogy lezárja Ellie és Joel sztoriját. Ezért is érzem feleslegesnek a 2. részt,bár ugye abban már lehet nem ők ketten lesznek.
Én végighallgattam Neil Druckmann,Troy Baker és Ashley Johnson kommentárját a különböző részekből a játéknak,és a végén is mondtak pár érdekes dolgot. Youtube-on fenn van majd nézd meg.

https://psnprofiles.com/kazama001

(#79245) kiki22 válasza Something_ (#79235) üzenetére


kiki22
senior tag

Ausztriaba vettem.Esetleg megoldhato itthon is a gariztatas?:-)Elvileg vilag garis mar a ps nem?

(#79246) hitman77


hitman77
senior tag

Sziasztok,

A Sony VR sisakjával filmek is nézhetőek lesznek? A 3D így is fog működni? Szemüveggel is lehet használni majd a sisakot?

Éppen TV vétel előtt állok, így érdekes lehet, hogy a film nézést mennyire támogatja a sisak, meg persze az is, hogy mennyire lesz kényelmetlen hosszútávon.

(#79247) Something_ válasza kiki22 (#79245) üzenetére


Something_
őstag

Nem.

(#79248) Madwe válasza hitman77 (#79246) üzenetére


Madwe
nagyúr

Lehet szemüveggel is használni. Igyekeztnek a lehető legkényelmesebbé tenni. Az h mint 3d kijelző fog e működni - nem hiszem, de elképzelhető. Ugyanakkor egy vr sisak nem tv, azt csak te nézed :) ha ez nem zavar, akkor érdemes megvárnod a következő hónapokban az új infókat.

(#79249) kiki22 válasza Something_ (#79247) üzenetére


kiki22
senior tag

Szomoru vagyok 😞 Azert koszi a segitseget.

(#79250) hitman77 válasza Madwe (#79248) üzenetére


hitman77
senior tag

Köszönöm.

Mikor várható a megjelenés nálunk? Az ára még mindíg olyan 130eFt lesz?

PS4-en van 3D-t támogató játék jelenleg, amit 3D-s TV-n lehet játszani?

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.