Hirdetés

2024. április 19., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65701) Pöttön válasza Elims (#65695) üzenetére


Pöttön
őstag

Igazából ami miatt "hideget" kapott a játék az a filmszerű QTE-s játékmenete (mondjuk engem ez egyáltalán nem zavart), meg hogy rövid. Ez már gázabb. (ezt viszont egy Story DLC-vel orvosolhatnák, ha nagyon akarnák.
És én is azok közé tartozom akik a multit is hiányolták belőle. (Egy jó Gears of War clone multit simán kitudnának belőle hozni, ezzel konkurenst állítva a Gears of War-nak.)

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#65702) hakos1987 válasza neato3loco (#65699) üzenetére


hakos1987
őstag

ami ezután vár rád! :)) A játék végén kivehető, hogy egy clicker és egy katonás apokalipszist zúdít a játékosra, egymás után, ami olyan, mint más játékokban a "fő szörny" megölése kb... :DD

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#65703) #00110336


#00110336
törölt tag

közben a DriveClub is VR demozott

(#65704) Mrdevil


Mrdevil
addikt

Vigyázni!! Kamu Overwatch beta kulcsok!!
[link]

-{PoH}- Patriots of Hungary - Tatyla and Friends ( TaF ) Hardcore PS5 klán.

(#65705) EnterR válasza Madwe (#65697) üzenetére


EnterR
veterán

Így bizony, talán kapunk 1-2 "stability fixes and improved features" frissítést, és ennyi volt az idei év. Szerintem a 4.0 sem lesz a legütősebb patch, nyilván nem érdeke a Sonynak, hogy minden hiányzó (mellesleg máshol alapvető) dolgot egyszerre megkapjunk.

PSN ID: marquuard

(#65706) neato3loco válasza Mrdevil (#65704) üzenetére


neato3loco
senior tag

Hirtelen azt hittem, hogy a Battleborn-val kapcsolatos. Már kezdtem parázni, aztán visszatekerem és Overwatch.. FUHH :D Majdnem deleted!

Köszi azért az infot! :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65707) james001 válasza Vasy09 (#65669) üzenetére


james001
veterán

Na akkor nagy szerencséd volt :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65708) marilllyo válasza EnterR (#65705) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezekkel a fícsörökkel fogják majd a PS5-t promózni....:DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65709) A`rpi válasza EnterR (#65705) üzenetére


A`rpi
addikt

Jött azért hasznos dolog is, média pléjer,
mondjuk nekem nem volt rá szükségem, de biztos sokan hasznát vesztik.

(#65710) marilllyo válasza A`rpi (#65709) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát... Hogy legyen értelme ahhoz egy kicsit felszereltebb is lehetne. Se felirat se mkv.. Stb. A legtöbb tvben van beépített média lejátszó amik ennél jóval többet tudnak. :(

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65711) boost válasza Elims (#65695) üzenetére


boost
addikt

Nem gázos, arra gondolt, hogy kicsit filmesre vették, pontosabban mozisra, ezért a képarány nem TV-re van szabva, tehát van két fekete csík, egy fennt, egy lennt. A játékkal nincs nagy baj, szép mozi, egyszer megéri végigtolni, majd eladni. Kimaxolva kb 6-7 óra. Ha még nincs platinra trófeád, itt érdemes behúzni.

(#65712) A`rpi válasza marilllyo (#65710) üzenetére


A`rpi
addikt

Nem akarom őket védeni, de azért több mint a semmi.

Modern TV-vel, vagy egy célhardverrel,
például egy Popcorn lejátszóval nem veszi fel a versenyt, ez kétségtelen.

Zenehallgatásra, egy két mobilos, fotó, vagy videó megnézésére viszont tökéletes.

(#65713) boost válasza A`rpi (#65712) üzenetére


boost
addikt

1. hát, tényleg nem kellett volna azért olyan sok melót beletenni. Annyi kodek elérhető már, csak nem látszatintézkedést csinálni, hanem megcsinálni rendesen. Manapság már a legtöbb anyag, főleg HD-ben az mkv konténerben van.

2. Most olvastam, hogy Driveclub is VR. Basszus, egyre inkább úgy érzem, hogy elvesztem. Pedig nem akarok szemem elé TV-t rakni, se a külvilágot kizárni.. :W Már csak egy vastag árral tudnak eltántorítani.

3. Páromnak nagyon bejött a Robinsonos trailer, meg is kell nézni este az első Jurassic parkot. :B

(#65714) marilllyo válasza A`rpi (#65712) üzenetére


marilllyo
veterán

Igazából ennyi volt a PS3-ban is. Ezért nem érzem ezt akkora innovációnak.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65715) A`rpi válasza boost (#65713) üzenetére


A`rpi
addikt

Túl jóra nem csinálja meg, házon belüli konkurencia végett, ki venne akkor szuper divixes TV-t vagy BD lejátszót?

Egyik ismerősömnek 10 éve megy lassan Sony TV-je esze ágában nincs cserélni, van akinél meg pont ezért dönt a cserénél, nem MO-ra kell gondolni, van ahol simán kidobják a működő holmikat is, csupán azért mert régi.

(#65716) Scholes9 válasza boost (#65675) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Az Uncharted Collection 1080p/60fps-e után sztem fogják az emberek húzni a szájukat a 30fps-re. Könnyű a jóhoz hozzászokni:) Na majd meglátjuk.

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#65717) Vasy09 válasza james001 (#65707) üzenetére


Vasy09
őstag

Igen, meg is lepődtem rendesen! De ha tudtam volna, akár brutal-on is megcsinálhattam volna! :DDD

Gamertag: Vasy09

(#65718) Tuomas válasza Vasy09 (#65717) üzenetére


Tuomas
addikt

Ne légy telhetetlen ;] :DDD
Végülis a trilógiából még csak 2-t platináztál ki, igazán szánhatsz külön időt a brutal fokozatra is :DDD ;]

[ Szerkesztve ]

We were here

(#65719) melega


melega
őstag

Kérdésem a Batman Arkham Knight mivel nehezebb mint az előző részei? Mármint a fősztori vonal.

(#65720) Vasy09 válasza Tuomas (#65718) üzenetére


Vasy09
őstag

Mondasz valamit! :)) :)) De szerintem kihagyom, ennyire nem vagyok a magam ellensége! :DDD Bár arra gondoltam, hogy miután te megcsináltad, én is nekiugrom, vagy csak egyszerűen átadom az irányítást neked! :DDD :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#65721) vonSux válasza boost (#65713) üzenetére


vonSux
őstag

és most mi a gond? nyilván nem csak vr játékok lesznek a jövőben.. őrület, hogy részinformációk alapján mit össze tudtok hisztizni :D

[ Szerkesztve ]

(#65722) Tuomas válasza Vasy09 (#65720) üzenetére


Tuomas
addikt

Hahaha :C
Hát elkeserítelek, de nekem az első részben a 10 perc alatt csináld meg a váras ugrálós pálya sincs meg. A többiről nem is beszélve. Hard fokozat, meg a többi ölj meg x embert ezzel meg azzal, mind mind hiányzik :( Ja és a kincsekről nem is beszélve :O
Úgyhogy még a platina is messze van :O
De mondjuk ha megcsinálom a brutalt, megkapom a többi nehézségi szintért járó trófeát is?
Mert akkor azzal kezdem ;] :DDD

We were here

(#65723) Elims válasza Bazsi1987 (#65696) üzenetére


Elims
veterán

Akkor nekem sem tünik fel majd 48"-on. ?

Pöttön,SzGergely: Köszi!Mostmàr értem,hogy miért írjàtok filmnek. :-) Hasonlò lehet mint a beyond - two souls.Nekem az is tetszett.

Van egy platinàm,szerintem ps3-ra a legjobb jàtékbòl.Hangulatra 100%.Nekem legalàbbis..
Egyébként a tròfea nem nagyon mozgat,van pàr jàték ami lazàn megadta volna..
Eladni biztos nem fogom,ha màr megvettem nem megy tovàbb. (Pont ma érkezett meg.)

Létezhet az,hogy a project cars-t nem lehet megosztani??Ma jutott az eszembe,hogy mintha vki azt mondta volna innen pàr héttel ezelőtt gta online közben. ?

(#65724) pomk


pomk
őstag

Evil Within akciós. Megér 20$-t? Játszott valaki vele? Vélemény?

(#65725) losilee1337 válasza pomk (#65724) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Annyit simán szerintem egy igen jo kis horror játék.

[ Szerkesztve ]

Psn id: HungaryLosi

(#65726) barack1997 válasza Madwe (#65697) üzenetére


barack1997
senior tag

Volt 1.0 ? Én előrendeltem a cuccot, első napos vevő voltam, nekem 1.50 volt alapból.

(#65727) krx21 válasza Scholes9 (#65716) üzenetére


krx21
nagyúr

Pontosan. Legfőképp az a probléma, hogy ha a naughty dog, a leghardverközelibb Ps4-es fejlesztő ilyen kompromisszumhoz folyamodik, akkor a többiektől mit is várhatunk??? Szerintem tényleg van benne valami, hogy a vas lehetett volna erőssebb... Nem azt várrnám el hogy 120watt alatt legyen a fogyasztása, hanem nyugodtan lehetett volna az 200 vagy akár 250 watt is simán, de azért a 1080p/60fps alapnak várták sokan...

(#65728) A`rpi válasza krx21 (#65727) üzenetére


A`rpi
addikt

Megint csak nem védeni akarom őket, húzom én is a számat.

Azért hogy ilyen "olcsón" tudják adni a hardvert, ez is az ára.

(#65729) neato3loco
Nem is csodálom, elég jól haladtál, steam-edbe belenéztem.

Jót mosolyogtam mikor elkapott az óriás gombás zombi,
párszor én is láttam azt az animációt. :K

[ Szerkesztve ]

(#65729) neato3loco


neato3loco
senior tag

Last of Us kivégezve. Imádtam! :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65730) pomk válasza losilee1337 (#65725) üzenetére


pomk
őstag

Bár akkor már inkább digital bundle minden DLC-vel és season passal 80$ helyett 27$-ért.
Szeretem az ilyen akciókat! :))

(#65731) losilee1337 válasza pomk (#65730) üzenetére


losilee1337
aktív tag

Igen mindenképp a második verzió.

Psn id: HungaryLosi

(#65732) crue


crue
őstag

Ha már akciók: a The Vanishing of Ethan Carter és az Everybody’s Gone to the Rapture megérik a pénzüket?

(#65733) krx21 válasza A`rpi (#65728) üzenetére


krx21
nagyúr

Amikor 18.000 Ft egy játék hol fontos, hogy a hardver olcsó? Lett volna 2-3 játék árával drágább inkább...
A baj az, hogy ez nem az itteni fórumozóknak készült már... Hanem a tescóba járó tömegeknek, az nagyobb üzlet...

(#65734) A`rpi válasza krx21 (#65733) üzenetére


A`rpi
addikt

Persze, csak ha már kifizetted a konzolt akkor a játékot is megveszed, döntő többséget kiszolgálja az új generáció.

(#65735) Tuomas válasza krx21 (#65733) üzenetére


Tuomas
addikt

Engem spec teljesen hidegen hagy hogy 30 vagy 60 fps. Amíg egy játék jó, akkor úgyis leköt. Ha meg szar akkor mehet kistrillió fps-el, akkor se fogok játszani vele. De ne kezdjük megint az fps háborút mert teljesen felesleges. Lehet valamit csinálni hogy jobb legyen a gép? Nem. Olvassák a Sony mérnökei a fórumot? Nem hinném. Akkor meg teljesen felesleges kismilliószor leírni, hogy dehát miért nem 60 fps? Mert.

Szerk: Ne vedd magadra, nem neked szól, csak már más sincs itt, mint hogy hangos a gép, meg hogy csak 30 fps-el mennek a játékok. Ez van, el kell fogadni, hogy ez a gen így fog maradni. Vagy jön rá 60 Fps-es játék ami nem remastered, vagy nem. Ha morgunk, akkor se lesz jobb

[ Szerkesztve ]

We were here

(#65736) neato3loco válasza A`rpi (#65728) üzenetére


neato3loco
senior tag

Áhh már mostanra mindenkit szétkapok.

Csak most vettem észre, hogy van egy mellék sztori is. Elkezdtem azt is de mára elég a kattogó b*zikból. :D

A két játékom kivégeztem, most már tényleg jöhetne a BO3! :D

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65737) Bazsi1987 válasza Elims (#65723) üzenetére


Bazsi1987
őstag

Szerintem nem fog ;)

(#65738) gyuribácsi88 válasza Tuomas (#65735) üzenetére

Erre a legjobb példa a Destiny, mindenki szerint szar, meg még 30 fps is, mégis százezrek játszanak vele napi szinten.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#65739) Tuomas válasza gyuribácsi88 (#65738) üzenetére


Tuomas
addikt

Meg veszik több nemtomhánymillióan a konzolokat világszerte, úgy hogy közbe szidják

[ Szerkesztve ]

We were here

(#65740) varadigabor válasza krx21 (#65733) üzenetére


varadigabor
senior tag

PS3 erős volt meg drága ,nem nagyon vették. PS4 nem csúcs teljesítmény de olcsó. Viszik is mint a cukrot.
Amúgy szerintem fejlődni fog még fps szám meg a grafika is. PS3 is nagyon szép játékok jöttek generáció végén. PS4 sokkal erősebb ,bírnia kellene szerintem csak nem akarják ellőni az elején az összes puskaport.

Itt valami olyasmit írnak hogy (már ha jól értem , nem vagyok egy nagy angolos) 3,5 giga Ram kell az operációs rendszernek. Az majd nem a fele... szerintem ha lenne egy frissítés és 1 GB ramot használna az oprendszer akkor marha jól és nagyon szép grafikával tudnának futni a játékok.

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#65741) Tuomas válasza crue (#65732) üzenetére


Tuomas
addikt

Everybody's Gone to the Rapture:

Csakis akkor, ha tudsz valamennyire angolul, nem zavar az, hogy nem történik benne semmi, csak menni kell és párbeszédeket látsz, meg pár motion sensor-os eseményt keresgetni.
Mondjuk én kiplatináztam, nekem tetszett, hasonló mint a Journey, de közel sem olyan mély tartalmú.

(#65740) varadigabor

Az azt jelenti, hogy annyit foglal a vinyón az op rendszer :)
Ha 3,5 gb ramot megenne akkor már rég áshatnánk a sírt neki :DDD
Annyit egy agyonpakolt win7 nem eszik pc-n :DDD

[ Szerkesztve ]

We were here

(#65742) mrterminator válasza krx21 (#65727) üzenetére


mrterminator
aktív tag

Nézd meg az UC 1-et és az UC3-at és látni fogod, hogy az első játékuk az adott genre, hogy néz ki és későbbi, ahhoz képest a UC4 már kezdésnek is üt! Semmi gond nincs itt, sőtt...
jah, meg az idő hiányába még mindíg az UC3 grafmotort használnak túrbózva, mi lesz ha csinálnak egy újat közeben direkt erre a genre.

[ Szerkesztve ]

(#65743) varadigabor válasza Tuomas (#65741) üzenetére


varadigabor
senior tag

Valami ramról meg memóriáról írogat. Üzleti angolt tanultam nem értek mindent:D

Azt nem értem PS3-ban van 512mb ram PS4-ben meg 8 giga (meg minden másban jobb) akkor GTA-nak hasítania kellene rajta , de hát még se hasít hanem droppol:D

[ Szerkesztve ]

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#65744) Tuomas válasza varadigabor (#65743) üzenetére


Tuomas
addikt

Na de nem is ugyan úgy néz ki a játék :DDD

We were here

(#65745) varadigabor válasza Tuomas (#65744) üzenetére


varadigabor
senior tag

Jó de annyival szerintem nem jobb, mondjuk nem értek hozzá nem vagyok játékfejlesztő :D

www.fpvracestore.hu --- FPV alkatrészek hazai raktárkészletről ---

(#65746) perge666 válasza varadigabor (#65745) üzenetére


perge666
veterán

Szerintetek érdemes venni PS Vita TV-t azért hogy azon játsszak PS4 játékokat?
Tudom kell hozzá net,de mégis mekkora,10-15 megabites elég hozzá?
Online nem játszok soha.
Ezt a módszert azért alkalmaznám hogy ne halljam a PS4 üvöltő hangját,szerintetek hülyeség?
Betenném egy üres szobába a PS4-et ahova nem sokat járunk,és ha jól értelmezem elég rest módba tenni,ami halk,így ha valaki betéved oda nem zavarja.

Remélem nem írtam oltári hülyeséget és kivitelezhető a dolog. :B

[ Szerkesztve ]

(#65747) krx21 válasza mrterminator (#65742) üzenetére


krx21
nagyúr

Úgy legyen... :K

(#65748) danih válasza perge666 (#65746) üzenetére


danih
addikt

Takarítsd ki és pasztázd újra inkább :)

(#65749) donceleger8


donceleger8
őstag

Sziasztok!

Valaki tudna válaszolni?
Ha jól látom a GTA V még holnap délig akciós. Én venném meg, viszont az profilom haver gépén elsődleges (megosztás miatt ugye), ő viszont nem tudja megvenni mert nincs és nem is lesz gép közelben. Én a saját profilomra ami másodlagos a gépemen ne vegyem meg ugye, mert azt haver nem tudja majd letölteni? Az megoldás ha neten keresztül bejelentkezek a fiókomba és ott veszem meg a játékot? Utána le tudom tölteni a saját gépemre másodlagos fiókon keresztül? Illetve haver is le fogja tudni tölteni? Nyilván az én elsődleges fiókommal? Vagy ez így nem fog működni?
Köszi a választ előre is.

Amelyik cápa a tenyeredből eszik, az a lábadból is fog!

(#65750) Vasy09 válasza Tuomas (#65722) üzenetére


Vasy09
őstag

Természetesen! Még a végén nekem kell megcsinálnom a tiédet is! :DDD :DDD

Gamertag: Vasy09

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.