Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65751) perge666 válasza danih (#65748) üzenetére


perge666
veterán

Szerintem nem az a baja,csak annyi hogy PS4. :U
Last Of Us,Watch Dogs,Far Cry4 néha úgy felpörög hogy eléggé zavar,van hogy szinte nem is hallani.
Driveclubnál lehet hallani végig,de egyáltalán nem zavaró.
Minecraft,New N Tastynál meg szinte hangtalan,szóval szerintem hiába takaríttatnám ki!

(#65752) Tuomas válasza Vasy09 (#65750) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem is rossz ötlet :DDD

We were here

(#65753) danih válasza perge666 (#65751) üzenetére


danih
addikt

Minél jobban igénybe veszi egy játék a hardver lehetőségeit annál jobban melegszik és annál jobban fog pörögni a venti is. Nem csodálkozom hogy pont a komplexebb játékoknál pörög fel pont ebből az okból kifolyólag. Ha kitakarítod és jobb pasztát teszel rá sokkal jobban el fogja vezetni a hőt és nem kell annyira pörögnie a ventinek. Van jópár videó a youtube-on erre témára és azért igen szignifikáns különbségeket lehet látni (hallani).

[ Szerkesztve ]

(#65754) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Fallout 4 tesztek embargója: november 9. Reggel 8:00. :) (EU idő)

Live-Die-Respawn

(#65755) stickles


stickles
tag

Sziasztok

1 hete ,h van konzolom
Egy Destiny bundle ps4et vettem

Nem tudom , h ez a jó vagy lehet állítani rajta

Egy LG 3d HD 106 cmes tvn nyomom , de a grafika recés olyan mintha nem lenne élsimítás

Ezt belehet lőni vagy ez ilyen

Bocs a bugyuta kérdés miatt , de sosem volt konzolom és nem tudom

:R

(#65756) neato3loco válasza stickles (#65755) üzenetére


neato3loco
senior tag

TV-n állítsd elsőnek játék módba a képmódot. Aztán a PS beállításokban a screen fülecskén belül böngéssz. De a topicgazda úgyis mindjárt megörvendeztet a válasszal! :)

~ Asszed mivan közbe' te vagy a sztááá'? ~ Pepsi Béla

(#65757) james001


james001
veterán

Játszogatok amúgy hébe-hóba néha a Killzone-al,és egy király fps játék,meg gyönyörű,de valahogy nem adja át azt az igazi Killzone feeling-et :( Lehet pont a futurisztikus téma miatt... Úgy látszik azt a király hangulatot már nem hozzák vissza mint amilyen a KZ2-3-ban volt :( Mondjuk baromi nehéz ez is mint az elődök az biztos :D

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#65758) gyuribácsi88 válasza stickles (#65755) üzenetére

Ülj messzebb a tévétől. ;] Egyébként a bemeneti jel forrását nevezd át PC-re, úgy lesz a tuti.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#65759) oriic


oriic
HÁZIGAZDA

Hitman Trailer

Live-Die-Respawn

(#65760) stickles válasza gyuribácsi88 (#65758) üzenetére


stickles
tag

Húha most így hirtelen nem tudom azt h kell

leírnád nekem

(#65761) stickles válasza stickles (#65760) üzenetére


stickles
tag

Megtaláltam

Való igaz h szebb lett

(#65762) andro93 válasza krx21 (#65727) üzenetére


andro93
aktív tag

Attól, hogy most ilyen teljesítményt tudnak kihozni a gépből, nem jelenti azt, hogy a későbbiekben nem fognak tudni többet is kihozni. Nézd meg a ps3 korszak játékait az első 1-2 évben. Ég és föld a különbség pl az Uncharted 2-3, vagy a Last of ushoz képest. Lehetett volna erősebb a gép, de nem lett. Viszont az xbox egyre még így is köröket ver.
Egyébként ha jól emlékszem Neil Druckmann nyilatkozta, hogy a 30 fps-es kompromisszumot időhiány miatt kellett megkötniük. Nem akartak a jelenetek összetettségéből, minőségéből és a rombolhatóságból engedni, ezért kellett megkötniük ezt a kompromisszumot. A multi 900p/60fps-ről meg annyi a véleményem, hogy a Battlefrontban sem tűnt fel, hogy pixelesebb lenne a kép, szerintem itt sem lesz zavaró.

[ Szerkesztve ]

(#65763) A`rpi válasza donceleger8 (#65749) üzenetére


A`rpi
addikt

Miután a megosztás megtörtént barátoddal, mindketten tudtok játszani a játékokkal, teljesen mindegy hol vásárolod meg, be kerül a library-ba, és onnan mindketten le tudjátok szedni.

(#65755) stickles
TV beállításai között kép élesség állításával is el lehet némi eredményt éri.

[ Szerkesztve ]

(#65764) Zanik válasza Tuomas (#65741) üzenetére


Zanik
addikt

Lehet rárabolok az EGttR-re ezek után. Szeretem az ilyesmi game-eket én is.
Nálam még a Firewatch és az Adr1ft várós nagyon! :K

Origin/Steam: PaJKoS PSN: PaJKoS82

(#65765) Scholes9 válasza oriic (#65754) üzenetére


Scholes9
nagyúr

Remélem hozza a szintet, amit várok tőle, különben eladom a gépet :D

[ Szerkesztve ]

PS5 + PS VR2 <-> XSX <-> 65” S90C

(#65766) Elims


Elims
veterán

Fent volt egy pàr hétig a jatekaim.hu-n az order blackwater edition.Miért nem vette meg senki??Azt írjàtok,hogy annyira nem gàz.8e-ért vettem meg ajànlott postàval együtt.
Olvastam,hogy tartozott ehhez két kòd.Azt külön meg lehet vajon venni a store-bòl?Vmint nincs hozzà kiskönyv. :-/ Csak egy lapocska rajta a joy leíràssal.Alapbòl ennyi van benne?Semmi kiskönyv? Mint az elder scrolls - skyrim-hoz.

(#65767) marilllyo válasza Elims (#65766) üzenetére


marilllyo
veterán

Nem mindhez van kiskönyv. Nekem pl. Madmax-hez sem volt. Magyarázkodhattam mikor eladtam. :D

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65768) gyuribácsi88 válasza marilllyo (#65767) üzenetére

Régen minden játékhoz volt, mondjuk mert kellett is. Ezekhez a mai játékokhoz minek? Faék egyszerűségű az összes. A könyvben is max ennyi állhatna; "tedd be a lemezt -> játssz" ;]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#65769) PandaMonium válasza gyuribácsi88 (#65768) üzenetére


PandaMonium
őstag

Azért vannak kivételek, pl. az MGS5-el kapcsolatban már több dolgot is gugliból kellett kikeresnem. Ilyeneket, hogy hogy kell berakni a fejlesztett helikoptert, hogy szakítom meg a phantom cigar-t menet közben, mi alapján számolja a mission score-t a játék, stb. De tény, hogy egy Call of Duty-hoz azért nem szükséges kézikönyv. :DDD

What I cannot create, I do not understand

(#65770) N@idia válasza oriic (#65759) üzenetére


N@idia
őstag

Jó lenne ez a Hitman játék csak egy félkész játékért tuti nem adnék teljes árat, majd talán akkor, ha már minden map-ot megkapott a játék úgy esetleg megéri megvenni :K

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#65771) Elims válasza marilllyo (#65767) üzenetére


Elims
veterán

Köszi! :-(

Gyuribàcsi: Nekem sem arra kellene,hogy abbòl tanuljam meg az irànyítàst.Csak ha egy gyűjtői szerű darab akkor màr ne legyen hiànyos.

(#65772) perge666 válasza danih (#65753) üzenetére


perge666
veterán

Itt a környéken nem igazán tudok olyat aki újra pasztázná nekem. :(
Hiába hangos 3-4-5 óra játék után sem forró a gép,csak kicsit langyos,ezért gondoltam hogy nem ez a probléma.

(#65773) hakos1987 válasza perge666 (#65772) üzenetére


hakos1987
őstag

Szinte 100% hogy az a probléma. Por mindenhol van, 1-2 év tartós használat után már elég nagy mennyiség össze tud gyűlni a lamellákon. A por pedig hőszigetelő hatású, tehát napról-napra romlik gyakorlatilag a hűtő hatásfoka.

Hidd el, egy kis kézügyesség és te is meg tudod csinálni! Utána tuti hogy sokkal halkabb lesz!
Mennyi idős a géped amúgy?

szerk: itt egy tutorial videó a művelethez, csináld ezt lépésről lépésre és nem lehet gond!

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#65774) Tatyla


Tatyla
őstag

Szemezek US storeban az Evil Within komplett pakkal most 27$,megéri e és milyenek a kiegészítők?

PSN:Tibipapa74 Xbox id: Tibipapa74 Battletag:Tatyla#2431 https://www.youtube.com/channel/UCogzoZ5ODf0hReYKB7p16AA

(#65775) Rigormortiis válasza Tatyla (#65774) üzenetére


Rigormortiis
addikt

Nagyon jó kis horror, és a legutóbbi peccsnek hála végre ki lehet kapcsolni a letterboxot :D A dlck pedig tartalmasak.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#65776) boost


boost
addikt

Eddig teljesen kimaradt a Walking Dead széria (mert nem rajongok a zombikért), de a héten elkezdtem, és nagyon kemény. Már értem miért volt évjátékaközeli 2012-ben. A megvalósítás az képregényes de a sztorik, meg az epizódok nagyon sűrűek. Eléggé nyomasztó. Sztoriban veri a LastOfUs-t.

(#65777) kovsol válasza perge666 (#65772) üzenetére


kovsol
titán

Pedig az lenne jó ha forrósodna, mert akkor átadja a hőt. Most bent reked a apu-nal a meleg és azert hangos, mert próbálja kitekerni onnan. Pásztázás segít a hőátadasban.

May the Force be with you!

(#65778) kiki22


kiki22
senior tag

Sziasztok!need for speed multirol tudja valaki hogyan fog mukodni?

(#65779) Tuomas válasza hakos1987 (#65773) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát azért nem egyszerű mutatvány :DDD
Volt pc-m meg szeretek időnként bütykölni is, de ez azért már next level nekem :DDD
Mondjuk én vettem hozzá 5 éves kiterjesztett garanciát, szóval egy ideig nem is nyúlhatok hozzá :(

[ Szerkesztve ]

We were here

(#65780) marilllyo válasza kiki22 (#65778) üzenetére


marilllyo
veterán

Hát megint ezt a nagyon community-t promózzák, úgyhogy gondolom olyasmi lesz mint a Rivals-nál.... Sajnos. :( Az a reklámban szuperül hangzott de a gyakorlatban teljesen használhatatlan volt. Sőt a legjobb ha úgy ahogy van kikapcsoltad...
Tegnap este Driveclubboztunk haverral. Ennél jobb multis rendszert autós játék alatt még nem láttam...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65781) perge666 válasza hakos1987 (#65773) üzenetére


perge666
veterán

Értem,de 1,5 év alatt így tele ment volna porral? :F
A Fat PS2-m 12-13 éves és még szétszedve sem volt,nemhogy pasztázva,na arra ráférne a takarítás,mert hátul a ventire is rendesen le van rakódva a por/kosz.

Kovosol : Értem,akkor lehet tényleg keresek valakit,mert nem merek nekiállni.

[ Szerkesztve ]

(#65782) kiki22 válasza marilllyo (#65780) üzenetére


kiki22
senior tag

Pedig remenykedtem lesz egy nfs onlinehez hasonlo megoldas :-)

(#65783) boost


boost
addikt

CDKeys-en már csak 36€ a Nathan Drake Collection, US acc-ra, digitálisan. Sőt, fB oldalukat like-olva még jár 5% kedvezmény. 20-nál beszállok. :D

(#65784) hakos1987 válasza perge666 (#65781) üzenetére


hakos1987
őstag

Nem kell vastag porréteg ahhoz, hogy hőt szigeteljen. Kialakítás függő a dolog szerintem, ha pl. nagyon közel vannak a lamellák egymáshoz, könnyebben lerakódik. Az biztos, hogy rengeteget segít a takarítás, a pasztázás pedig azért, mert a gyári paszták nem ezek a fehér folyós paszták, hanem ezüstök, az meg kiszárad és lényegesen rosszabb a hővezető képessége egy folyékony (relatíve) pasztához, ami sokkal jobban elterül.

Tuomas: Aki szedett már szét laptopot valaha, azoknak az ilyen csatlakozós szalagkábelek már ismerősek lehetnek :))

szerk: ennek már kevésbé mernék nekiállni :DDD

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#65785) Tuomas válasza hakos1987 (#65784) üzenetére


Tuomas
addikt

Ott nem voltak ilyen "szintkülönbségek" :DDD :DD

Szerk: Úristn :D

[ Szerkesztve ]

We were here

(#65786) hakos1987 válasza Tuomas (#65785) üzenetére


hakos1987
őstag

egyébként ha továbbmegyünk, ezt a hibát is a túlhevülés okozza (meg a gyenge minőségű forrasztóanyag vagy forrasztás), szóval lehet ilyen következménye is az elégtelen hűtésnek :(

[ Szerkesztve ]

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#65787) ManUnited válasza boost (#65783) üzenetére


ManUnited
aktív tag

Annyinál én is. :D

(#65788) Tuomas


Tuomas
addikt

Xbox gold november havi ingyen játék kínálat

Már várom a hozzászólásokat, hogy a sony az ms-hez képest milyen sok szar indie kacattal szúrja ki a játékosok szemét ;] :DDD

(#65789) szgergely

De azt nem csak a 360-asok kapják? :U

[ Szerkesztve ]

We were here

(#65789) boost válasza Tuomas (#65788) üzenetére


boost
addikt

Dirt 3 meg a Dungeon Siege nem rossz, elbírnám viselni PS-re is, nem vinném végig, de kipróbálnám őket.

(#65790) kovsol


kovsol
titán

Fene vigye el, hogy nem bírom kifizetni a játékokat, mert szerver hibával elszáll mindig a tranzakció. Us store.

May the Force be with you!

(#65791) Tuomas válasza kovsol (#65790) üzenetére


Tuomas
addikt

PC-n próbáltad böngészőből? Hátha..

We were here

(#65792) Vasy09 válasza Tuomas (#65788) üzenetére


Vasy09
őstag

Na ja, de novembertől az X1-en már 4 ingyen játék van, mivel már menni fog a régi 360-as is rajta! :DDD

Gamertag: Vasy09

(#65793) Tuomas válasza Vasy09 (#65792) üzenetére


Tuomas
addikt

A fene egye meg, megfogtatok :((( :DD

We were here

(#65794) hakos1987 válasza Tuomas (#65788) üzenetére


hakos1987
őstag

DiRT 3 fájó pont :((

Bolygónk 3 alapeleme: föld, víz levegő... vízzel és levegővel a hülye is tud hűtést építeni, de próbáltátok már földdel?! :)

(#65795) perge666 válasza hakos1987 (#65784) üzenetére


perge666
veterán

:R :R

(#65796) A`rpi válasza Tuomas (#65788) üzenetére


A`rpi
addikt

Lassan zárható xbox topic úgy veszem észre. ;]

(#65797) Vasy09 válasza A`rpi (#65796) üzenetére


Vasy09
őstag

Úgy úgy! :)) :R :R :R

Toumas: Látod látod, még a végén neked is kell venned egyet! :DDD :DDD

[ Szerkesztve ]

Gamertag: Vasy09

(#65798) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Hogyan lehet új merevlemezt implementálni a gépbe? Ha veszek egy külsö hdd-t, és usb-n csatlakoztatom a géphez, arra lehet játékokat pakolni? Csúnyán kinöttem az 500 gigát, és kéne valami megoldás.

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#65799) Tuomas válasza Vasy09 (#65797) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát valahogy az ottani játékkínálat nem fogott meg :DDD
Meg már helyem sincs ahova tudnám rakni :(
Így marad csak a PS :D :U

We were here

(#65800) Vasy09 válasza Tuomas (#65799) üzenetére


Vasy09
őstag

Ez mind csak kifogás! :DDD :DDD Fülesed megjött már? Kipróbáltad?

Gamertag: Vasy09

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.