Hirdetés

2024. április 24., szerda

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#66301) rfjanika válasza danih (#66280) üzenetére


rfjanika
tag

most akkor a mobilnet bemegy a laptopba?
és onnan hogy osztom meg a routerrel hogy a psen legyen net?

(#66302) A`rpi válasza soultrapp (#66300) üzenetére


A`rpi
addikt

Itt tudsz próbálkozni:
https://account.sonyentertainmentnetwork.com

Születési dátumot fog kérni, amit megadtál regisztrációkor.

(#66303) Tuomas válasza gunszt (#66299) üzenetére


Tuomas
addikt

Hát erre amit tudok írni, az az hogy én is szeretem a forma 1-et, de ezért, amit eladnak évről évre nem adnék pénzt. Szinte semmi nem változik, egyedül az autók kinézete, meg mindig belepakolják az új pályákat. Karriermód sincs benne, ami szerintem a legnagyobb lehúzás.

Én is nagyon várok már egy jó f1-es játékot, de ez a codemasters féle.... 2013-al játszottam, meg azelőtt a 2012-vel, nagyjából ugyan az volt mind a kettő, majd akkor megveszem, ha tényleg olyan lesz, mint az a forma 1 amit a tv-ben látni, amihez első lépés, hogy raknak bele egy normális karriermódot, és eltalálják úgy a nehézséget meg az autók közötti különbségeket, hogy egy marussiával, vagy egy volt catarhem-el nem nyered meg a vb-t.

We were here

(#66304) soultrapp válasza A`rpi (#66302) üzenetére


soultrapp
senior tag

Itt próbálkoztam eddig is ,de nem kèrt szül dátumot egyszer sem.

(#66305) A`rpi válasza soultrapp (#66304) üzenetére


A`rpi
addikt

Elfelejtettem PSN fiókom jelszavát, hogyan kérhetek új jelszót?

Regisztrációkor születési dátumunkat kéri a rendszer,
elfejtett jelszó estén ezzel tudunk új jelszót igényelni, az alábbi címen:

https://account.sonyentertainmentnetwork.com

Lépeséről lépésre:


Change Your Password

E-mail megerősítés:

An e-mail has been sent

Érkezett E-mail:

Tartalma:

Add meg a születési dátumot,
amivel regisztráltad a PSN fiókodat:

Verify Your Identity:

Probléma esetén vedd fel a kapcsolatot a supporttal: [link]
An error occurred while performing this operation.

Add meg az új jelszavad:
Create New Password:

[ Szerkesztve ]

(#66306) gunszt válasza Tuomas (#66303) üzenetére


gunszt
tag

Nézegettem videókat, erre a '15-re gameplay szempontból azt írták hogy egész jó már, meg új enginet csináltak a játéknak. ( bár sztem nem lett nagy durranás, de elmegy ).

Ebben van carrier mód de kb annyi ha jól vettem ki hogy végigtolhatod az egész szezont az egyik versenyző helyében, van free practice szabadedzések stb... Meg van vmi pro mod ahol kilő minden assistot és csak belsőnézet van meg nincs visszatekerés, restart stb.

Igazából nincs konkurenciája, arra meg pont jó lenne hogy néha rendes futam elött elcsapatni vele... Az ára meg nemtom mennyire megy már lejebb amíg ki nem jön a 16... az még majdnem 1 év

(#66307) Tuomas válasza gunszt (#66306) üzenetére


Tuomas
addikt

Ja, a karrier módot én úgy értettem, hogy kreálsz egy versenyzőt (aki saját magad vagy mondjuk) és vele járod meg a ranglistát :)

We were here

(#66308) soultrapp válasza A`rpi (#66305) üzenetére


soultrapp
senior tag

Így csináltam természetesen.
az első három lépés megy,de utána ez írja: Currently unable to complete your password change request. Please try again later.

(#66309) stickles


stickles
tag

Amennyire vártam a Fallout 4et , annyira el is ment a kedvem tőle
Pedig kitoltam az össze részt , bár a new vegas sem adta úgy mint a 3om

Még jó h nem rendeltem elő a hétvégén

Kipróbálni kipróbálom , ha el nem felejtem :D

(#66310) Black Dragon


Black Dragon
addikt

Jelentem uraim én is beszálltam a buliba egy 1Tb-os AC-s edition-el, hétvégére lesz több játékom is már hozzá, amint sikerül elszakadnom tőle, akkor írok róla. Elöljáróban viszont nagyon szuper, tetszik a masina.:))

(#66311) Pöttön


Pöttön
őstag

Hát srácok ez a GTA 5 néha nagyon feltud bosszantani, de ennek ellenére nagyon jó játék. :))

(#66310) Black DragonÜdv a klubba! :)
Ui: Jó az Avatarod!

[ Szerkesztve ]

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#66312) A`rpi válasza soultrapp (#66308) üzenetére


A`rpi
addikt

Ebben az esetben vedd fel a kapcsolatot a support-tal.

Ha magyar fiókod van:

info@playstation.hu

06 1 814 4800

(#66313) stickles válasza Black Dragon (#66310) üzenetére


stickles
tag

Üdv a klubban
Nekem is 2 hete van :DDD

(#66314) Nayrobi válasza Tuomas (#66303) üzenetére


Nayrobi
őstag

Hát azért az elég merész kijelentés hogy csak az autók változtak, amikor kb az egész játékot újraírták.

(#66315) vonSux válasza gyuribácsi88 (#66297) üzenetére


vonSux
őstag

nagyon meglepődnék, hogy ha később nem lehetne megvenni egy dlc pakkban.

(#66316) Pöttön válasza gyuribácsi88 (#66297) üzenetére


Pöttön
őstag

Jó kérdés!
Engem is érdekelne a válasz, mert úgy tervezem a vételt hogy majd egyszer egy erős leakciózás mellet az összes dlc-vel együtt.

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#66317) Tuomas válasza Nayrobi (#66314) üzenetére


Tuomas
addikt

Az lehet, hogy újraírták, de a tesztekből nem az jön le, hogy ettől jobb lett. És mivel már volt szerencsém két korábbi verzióhoz, és ha még azoknál is rosszabb lett, akkor kösz, de nem

[ Szerkesztve ]

We were here

(#66318) Black Dragon válasza Pöttön (#66311) üzenetére


Black Dragon
addikt

Köszönöm neked, és nektek!:R Remélem aktív tagja tudok lenni a csapatnak, ha a pénztárcám engedi playstation plus-ra is befizetek.:K

(#66319) Nayrobi válasza Tuomas (#66317) üzenetére


Nayrobi
őstag

Tehát nem játszottál vele. Főleg azért kapott gyengébb pontszámot a legtöbb helyen, mert sok funkció kikerült belőle, saját karakter kreálása, splitscreen, safety car, stb, de a fizika, irányítás, a grafika durván sokat fejlődött és egyértelműen jobb lett.

(#66320) Pöttön válasza Black Dragon (#66318) üzenetére


Pöttön
őstag

Megéri a "befektetést" a havi ingyen játékokkal gyorsan megtérül az ára.
A multira én csak ráadás ként tekintek. :DDD

A sport a legjobb kikapcsolódás...

(#66321) james001 válasza Jim-Y (#66287) üzenetére


james001
veterán

Ha nosztalgiázni szeretnél akkor mindenképp DMC4 mert az az igazi régi DMC feeling-et adja át,az új reboot meg már inkább "modernebb". Egyébként egy kiváló hack n slash játék az új rész,csak a sztori egy baromság meg a karakterek pocsékok,sehol nincsenek a régi részek karaktereihez képest.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66322) Tuomas válasza Nayrobi (#66319) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem játszottam, de láthatod hogy pontosan pl a karrier hiánya miatt nem is akarok, és teljesen jogosan kapta ezeket a kritikákat. A 2012-2013-nál sem az irányítás, volt a fő gond pl., hanem hogy az MI egy kalap sz*r volt, a játék pedig össze - vissza büntetett, ami ahogy a véleményeket láttam, semmit sem változott.
Szóval lehet, hogy valamiben jobb lett, de attól még nem az igazi forma egy, azaz egy rajongó valszeg csalódni fog.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#66323) marilllyo válasza james001 (#66321) üzenetére


marilllyo
veterán

Szerintem ez az új rész azoknak készült akik bírják a hack'n slash játékokat viszont ezt a japán cuccost már annyira nem. Egy kicsit könnyebben emészthető az új rész. Ezzel az idegbeteg zenével szerintem egészen feeling-es lett. Én játszottam a 3-4-gyel viszont ez volt az ami tetszett.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66324) james001 válasza marilllyo (#66323) üzenetére


james001
veterán

Igen de közben a nagy DMC fanokat meg "szemen köpték" ezzel a játékkal,mert az egy dolog hogy egy jó kaszabolósdi lett belőle,de maga a DMC feeling sehol nem volt benne. Adtak volna másik címet neki,meg Dante-nak lett volna a neve Joe inkább,és akkor máris jobb lett volna a dolog.
Remélem Capcom már csinálja az ötödik részt,a régi fehér hajú Dante-val.

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66325) N@idia válasza Black Dragon (#66310) üzenetére


N@idia
őstag

Üdv a club-ban! Ha szereted az fps játékokat és COD vs Bf fan vagy akkor vegyél fel. Vagyunk egy páran akik aktívan tolják ezeket a játékokat és remek társaság szokott összejönni. A csapat játék előny, már ha épp nem droppol vagy laggol a játék :DDD :K :R

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#66326) DM-Fan válasza A`rpi (#66236) üzenetére


DM-Fan
nagyúr

Vettem is feltöltőkártyát, a Metro Redux-ot le is kaptam, plusz láttam, hogy a Wolfenstein: The New Order is igencsak akciós, valami 5.800 Ft körül mozog, úgyhogy arra is beneveztem. Sőt, egyébként utóbbi előzménye, a The Old Blood is csak valami 3.000 Ft körüli összegért megy, úgyhogy ezek most igencsak jó kis akciók voltak (pont a Metro-pack-ot és a Wolf-ot akartam megvenni lemezesen a PS4-hez a jövő hónapban, de ugye mindkettő 10 eFt fölötti tétel volt eddig újonnan, most meg a kettő megállt 10 eFt-ból, szóval köszi mégegyszer nektek a tippet! Így most lett 3 nem rövid játék, amivel bajlódhatok a közelgő téli estéken.

[ Szerkesztve ]

Get Moded!

(#66327) Nayrobi válasza Tuomas (#66322) üzenetére


Nayrobi
őstag

Az AI is rohadt sokat fejlődött, tudtok egymás mellett menni kanyarokon keresztül úgy, hogy nem értek össze.

Például:

vid1
vid2

Persze ha neked ennyire fontos hogy nem a saját neved van kiírva a karriernél, akkor nem a te játékod, de látatlanban kijelenteni hogy nem fejlődött semmit és egy rakás szar, azért nem kellene.

Nekem itthon megvan ps1-től kezdve az összes f1 játék amit valaha kiadtak sony konzolra , tehát játszottam már párral és a Codemasters címek közül magasan ez sikerült a legjobban.

(#66328) gunszt válasza Nayrobi (#66319) üzenetére


gunszt
tag

Őszintén szólva engem pl a split screen meg a saját driver nem annyira érdekelne, mert szívesen megyek olyan varsenyzővel akit amúgy is favorizálok.

Safety car hiánya mondjuk szomorú de ha lenne biztos szuper bugos lenne :)

Gamepaddal vállalható az irányítás, meg amúgy van benne annyi kontent hogy megérje ezt a 9k-t ?

Mert jó lenne egy T300RS kormány de annyit most nem dobnék ki rá.

(#66329) Tuomas válasza Nayrobi (#66327) üzenetére


Tuomas
addikt

Nem a saját nevem a lényeg, hanem az, hogy mint a való életben meg lehessen mászni a ranglétrát. Szerintem a legkevesebb lett volna ezt betenni. Nekem a 2002 volt az etalon telemetriával, és az autó részletekbe menő beállításaival.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#66330) Nayrobi válasza gunszt (#66328) üzenetére


Nayrobi
őstag

Kontent az nincs sok, ez az egyelten hibája az egésznek. Van bajnokság, sima verseny, multi és time trial, meg persze a pro season, és ennyi. Ha magát a versenyzést szereted, akkor a játékot is fogod, de ezen kívül nincs benne több. Gamepaddal nagyon jól lehet érezni az autót, a féktávokat különösen pontosan be tudod lőni, szerintem ez a része sikerült a legjobban ha a fizikát nézzük.

Azt hiszem holnap délutánig tart az akció, ha addig feljössz psnre, akkor shareplayben megosztom a játékot és ki is tudod próbálni. írj rám priviben ha érdekelne ez a lehetőség.

(#66331) marilllyo válasza james001 (#66324) üzenetére


marilllyo
veterán

Ezek a fránya FAN-ok. :D Resi 6-ot is lehúzták pedig én csíptem annak ellenére, hogy megbukott. Mondjuk olyan dolgokat is felhoztak hibának, hogy "milyen gáz, hogy lehet menni lövés közben"...mert, hogy az igazi Resident Evil-ben nem...és hát ez a feeling része...ugyanmár...:DDD

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66332) Elims válasza perge666 (#66256) üzenetére


Elims
veterán

Nagyon ajànlom! :-)

Black Dragon: Gratulàlok a géphez! :-) Jò jàtékot!

Vki írja meg nekem kérem,hogy az order-ben hogy a faszba lehet nyelvet àllítani??Azt írta a kedves eladò,hogy VAN benne magyar nyelv.
Tényleg ennyire gusztustalanok lennénk vagy én vagyok pancser?? Reménykedem az utòbbiban.

[ Szerkesztve ]

(#66333) james001 válasza marilllyo (#66331) üzenetére


james001
veterán

Na a Resi 6 meg a másik ;] Mint Resi fan úgy gondolom jobb is hogy bevezették a "mozgást célzás közben" funkciót mert engem az nagyon idegesített a 4-ben pl. hogy nem lehetett mozogni :D
De amúgy nekem is tetszett a 6,persze nem volt perfect az biztos. A Chris-es chapter volt pl. szerintem a legrosszabb,a legjobb a Leon-os volt. Kiplatináztam azért :DDD A Revelations 2 már jobb volt sokkal,bár az meg inkább az Evil Within-re akart hasonlítani...

"The stars have died and the heavens go up in flames"

(#66334) N@idia válasza Elims (#66332) üzenetére


N@idia
őstag

Nem vagy pancser az Order-ben nincs magyar nyelv :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#66335) xenom0rph válasza Elims (#66332) üzenetére


xenom0rph
őstag

Nincs benne magyar nyelv.

On-screen text: English, French, Italian, German, Spanish, Danish, Dutch, Finnish, Norwegian, Polish, Portuguese, Russian, Swedish, Turkish.

[ Szerkesztve ]

halahala

(#66336) Elims válasza N@idia (#66334) üzenetére


Elims
veterán

Deköcsög...asztakurva..az eszem megàll..
" xxx >> Elims2015. 10. 09. 19:48
Nyaklanc jatek kepeslapok felvarro matricak Magyar felirattal van europai kiadas"
Ez most így korrekt????

Köszi!

Xenomorph: Köszi!És ha szeretnéd àtàllítani mondjuk németre azt hol lehetne?

(#66337) xenom0rph válasza Elims (#66336) üzenetére


xenom0rph
őstag

Aki így ír le egy mondatot attól én lóf@szt nem vennék, már ne haragudj. Ha jól tudom manuálisan nem lehet állítani, a rendszert kell neked németre állítani.

halahala

(#66338) Ronam


Ronam
addikt

Tudnátok ajánlani valami helyet Budapesten, ahol kipucolják a gépemet? Mostanában elég fura hangokat ad ki mikor bekapcsolom, szerintem tele van porral.

(#66339) arpi6k válasza Black Dragon (#66318) üzenetére


arpi6k
addikt

Szia! Hol vetted és mennyiért? Én is most akarom megvenni a héten.

Intel & ATI

(#66340) xenom0rph


xenom0rph
őstag

Két kérdés:

-Rocket League megéri az árát? (Nyárra nem volt PS+ :((( )
-Black Friday hazánkban szokott lenni, vagy ideje lenne csinálnom egy US accot?

halahala

(#66341) tepenzed válasza xenom0rph (#66340) üzenetére


tepenzed
őstag

digitális játékok terén elég lf4sz lokott lenni az usa store black friday is, az a baj, hogy csak a lemezeseket dobálják szép árban :(

(#66342) arpi6k


arpi6k
addikt

A Metro Redux csomag tartalmazza a Metro Last Light Redux-ot is?

Intel & ATI

(#66343) perge666 válasza james001 (#66324) üzenetére


perge666
veterán

Nekem a DMC3 volt személy szerint a kedvencem. :K

(#66344) krx21 válasza arpi6k (#66342) üzenetére


krx21
nagyúr

Igen...

(#66345) arpi6k válasza krx21 (#66344) üzenetére


arpi6k
addikt

Kösz közben már én is megtaláltam.. :R

Intel & ATI

(#66346) marilllyo válasza james001 (#66333) üzenetére


marilllyo
veterán

Igen.. Igen! Bár a Leon -os bossfight-on azon a szemszájú Tirrexen felnevettem. A Jake-s teljesen jó volt. Sajnos nem találja magát a széria. :( Előbb utóbb biztos jön egy 7 is PS4-re...

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#66347) Mrgyergyo


Mrgyergyo
tag

Sziasztok

Lassan en is csatlakozom a next gen közösséghrz egy Black ops 3 editonal. Annyi kerdesem lenne, hogy tudnaton-e ajánlani olyan headsetet ami lehetőleg vissza fele is kompatibilis es nem olyan rosz hangminosgben, olyan 25k körül? :)

(#66348) Neoteric válasza xenom0rph (#66340) üzenetére


Neoteric
addikt

gtaV után abba öltem a legtöbb időt eddig, de lehet aberrált vagyok. :D Nem tudom amúgy mennyibe fájna alapból, én most megvettem hozzá $2-ért a Back to the Future packot, ennyit megérdemelnek a készítők, nekem abszolúte no1 ps+ game idén.

Blackfridaykor us storeon $25 volt az éves plus két éve. Tavaly sajna nem követték ezt a jó szokást.

[ Szerkesztve ]

PSN: ne0teric_sAN

(#66349) Tuomas válasza Mrgyergyo (#66347) üzenetére


Tuomas
addikt

Üdv, bátran ajánlom a Sony gold headsetet, annyiért lehet kapni :)
Nagyom szépen szól, de az összefoglalót olvasva több félét is ajánlottak fórumtársak :)

We were here

(#66350) zoltannagy válasza N@idia (#66325) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Én felvennélek valamelyik nap, ha nem gond, mert nálam legtöbbször a BF4 megy és a most hamarosan megjelenő COD fog menni :) ( ID: NagyZ82. )

xenom0rph Egyetértek, Én is megvettem :D

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.