Hirdetés

2024. április 26., péntek

Gyorskeresés

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)

Téma összefoglaló

Téma összefoglaló

  • Utoljára frissítve: 2023-12-13 06:30:42

LOGOUT.hu

PlayStation 4 összefoglaló.
MIELŐTT KÉRDEZEL, OLVASD EL!

Aktuális:

Kölcsönjáték nyilvántartó

Összefoglaló kinyitása ▼

Hozzászólások

(#65301) gyuribácsi88 válasza Blaise (#65297) üzenetére

Ezért írták neki hogy ha nem érdekli a Halo vagy a Forza, mert lássuk be, a boxnak ez a két húzócíme van, aztán viszontlátásra. Engem se érdekel ez a kettő, ezért is vettem ebben a generációban Ps-t inkább.

[ Szerkesztve ]

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#65302) speed3456


speed3456
aktív tag

Sziasztok! Az a harci helyzet hogy nem csak játékra hanem videónézésre is használom a PS-t. Eddig minden rendben volt de egy ideje Indavideon nem tudom teljesképernyőre helyezni a vidiket... Valami ötlet esetleg ennek orvoslására vagy hogy miért nem müxik már? Köszi előre is :)

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#65303) kosztya2025 válasza bajzal (#65289) üzenetére


kosztya2025
tag

The Las of Us, ha nem lenne PS4, csak emiatt a játék miatt vennék egyet. :)

(#65304) A`rpi válasza speed3456 (#65302) üzenetére


A`rpi
addikt

PS böngészőjéből nézed az Indavideo-t?

Sok mindent nem lehet tenni,
előzményeket, és a cookie-kat próbáld törölni.

(#65305) speed3456 válasza A`rpi (#65304) üzenetére


speed3456
aktív tag

Igen onnan nézem. Oksa megpróbálom!

PS 1-2-3-4-5, PSP, PS Vita :) PS ID: speed3456789

(#65306) fityere


fityere
senior tag

Nem tudom volt-e mar de hátha valakit érdekel :D [link]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#65307) aizen92 válasza fityere (#65306) üzenetére


aizen92
addikt

Vámmal + áfával + szállítási költséggel kb olyan 600k. :D
Kemény.

[ Szerkesztve ]

"The right man in the wrong place can make all the difference in the world."

(#65308) N@idia válasza fityere (#65306) üzenetére


N@idia
őstag

Aki egy ilyet megvesz az meg is érdemli és csak gratulálni tudok hozzá... :DDD :DDD

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#65309) fityere válasza aizen92 (#65307) üzenetére


fityere
senior tag

Nagyon megeri ;] :P

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#65310) Blaise válasza perge666 (#65298) üzenetére


Blaise
veterán

Nekem van mindkét konzolom (Xbox One és PS4 egyaránt), eléggé tisztán látom a helyzetet, nem érzelmi alapon:

Ahhoz, hogy korrekt legyen a kép érdemes belátni, hogy jelenleg több exkluzív játék van boxra, illetve fog jönni (Halo 5, új Tomb Raider, Quantum Break, újrakiadások stb.), míg Sony oldalról az Uncharted 4 van egyelőre képben a nagy húzócímek közül.

A hálózati és online rész PS4-en hulladék, ha valakinek ez fontos jobban jár ha boxot vesz, plusz ha jön a Windows 10 és alkalmazásbolt, akkor rendesen kitágulhatnak a box lehetőségei.

900p/1080p játékok érdekes kör, nem biztos, hogy 2 méterről látja az ember a különbséget, de akinek a számok imponálnak az jobban jár PS4-el :D

Ha valakinek egyik sem szempont a fentiek közül, akkor mindenképp érdemes az exkluzív címek alapján dönteni. Én pl az Uncharted sorozat miatt vettem PS4-et a box mellé, mint ahogy az előző generációnál is tettem.

[ Szerkesztve ]

(#65311) bajzal válasza vzoltan (#65295) üzenetére


bajzal
őstag

Hát az Uncharted-el még sohasem játszottam, de videó alapján a 4 nagyon bejön. Meg videó alapján a Driveclub is, az milyen lehet? Én nagyon szeretem az autós játékokat is. Forza-ból játszottam pár résszel, mert van 360-om, de szerintem a Forza 6 nem lett túl sokkal jobb mint az 5.

(#65312) sting2 válasza Blaise (#65310) üzenetére


sting2
addikt

Scalebound, Recore...
Komolyabb (több időt lehet elütni rajta instant szórakozással) felület.
Ebből adódóan egészen elképesztő szimbiózis van kialakulóban az MS perifériákkal, szoftverekkel.

bajzal

Totál finomhangolták az egész játékot minden téren.
Az 5. rész után berakva a 6. epizódot, rendesen "haza jöttem" érzésem volt.
System Seller!!!

[ Szerkesztve ]

Sound & Vision : Marantz- Sony - Playstation

(#65313) PandaMonium válasza Blaise (#65310) üzenetére


PandaMonium
őstag

Ha nem sajnálnám rá a pénzt én is jó eséllyel beújítanék egy One-t a PS4 mellé, de így sincs időm végignyomni mindent amit megveszünk. Még most is ott van befejezetlenül a Metal Gear Solid 5, Dragon Age Inquisiton, Thief és kb. még fél tucat játék mert meló és suli mellett fél év mire egy MGS5 kaliberű játékkal végzek. Akinek viszont ideje és pénztárcája is engedi tényleg úgy jár a legjobban ha mindkettő konzolt megveszi, mert nekem is nagy szomorúság, hogy pl. a Halo 5-öt és a Killer Instinct-et ki kell hagynom.

What I cannot create, I do not understand

(#65314) andro93 válasza Blaise (#65310) üzenetére


andro93
aktív tag

Horizon is ott van, elvileg GT7 is jovore jon, Last guardian stb. TR meg kb 3 honapig lesz x1 exkluziv, amiatt nem eri meg boxot venni. Nekem sokkal jobban megerte a ps4, egyedul a forza amit sajnalok h x1 exkluziv. De mindenki eldontheti neki mi eri meg jobban.

(#65315) Tuomas válasza Blaise (#65310) üzenetére


Tuomas
addikt

No man's sky, the last guardian. A TR meg csak egy évig (vagy pár hónapig) lesz xbox exkluzív. Jelenleg is van pár jó cím, pl until dawn, és a remastered játékok.

[ Szerkesztve ]

We were here

(#65316) N@idia válasza Blaise (#65310) üzenetére


N@idia
őstag

Én is gondolkodom, hogy a decemberi prémiumból lehet beújítok egy Xbox One-t a PS4 mellé meg a PC mellé, mert jó pár exclusive játék van a másik oldalon is amit szívesen kipróbálnák. Ezek közt ott lenne a Gears Of War 4 a Horizon meg a Forza és a Halo5 is, na meg a visszafele kompatibilitás is jó dolog, mert akkor a Red Dead Redemption-t is ki tudnám játszani, ami anno kimaradt a régi korszakból :C

Azért ez a játék még mindig magasan a legjobb western játék RDR

[ Szerkesztve ]

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#65317) A`rpi válasza N@idia (#65316) üzenetére


A`rpi
addikt

RDR-t akár itt is ki tudod játszani PSNOW-nak köszönhetően, igaz a szolgáltatás nincs ingyen, de az X-et sem ingyen osztogatják.

(#65310) Blaise
Nincs abból gond ha az X felé húz a szíved,
valótlan dolgot viszont kár állítani.

Most akkor sorold fel PS ex címeket.
Több van belőlük, az más kérdés ha téged nem érdekelnek.

Tombrájder féle időleges exkluzivitást, kár is idevenni.

[ Szerkesztve ]

(#65318) N@idia válasza A`rpi (#65317) üzenetére


N@idia
őstag

Ja, de nekem nem US accountom van, hanem magyar és itt még köszönő viszonyban sincs PSNOW szolgáltatás.. Egyébként, ha már itt tartunk lehet tudni, mikor lesz elérhető magyar account-al a PSNOW :F

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#65319) A`rpi válasza N@idia (#65318) üzenetére


A`rpi
addikt

Legjobb tudomásom szerint már elérhető, nézz fel a store-ba.

(#65320) N@idia válasza A`rpi (#65319) üzenetére


N@idia
őstag

Az appok között nem találom, vagy esetleg máshol kellene keresgélnem :F

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#65321) A`rpi válasza N@idia (#65320) üzenetére


A`rpi
addikt

Belépsz, és bal oldalt kellene látnod.

[ Szerkesztve ]

(#65322) Elims válasza Pöttön (#65247) üzenetére


Elims
veterán

Az 5.rész nem volt szégyen.Miért lett volna?
A 6. sajnos nem kicsit. :-//

Fityere: Szinte ingyen adja azokat az àtalakított gépeket. :-))))

(#65323) boost válasza andro93 (#65314) üzenetére


boost
addikt

GT7 legkorábban 2016 karácsony, 17 év eleje, LastGuardian 2017es cím, No man sky egy indie cím, és kb fél éve ugyanazt mutogatják róla. Tiszta üres bolygók, sétálgathatsz rajtuk, meg hasonlók... akkor már ott van XBO -n az Elite űrszimulátor. FFVII HD remake meg Shemue 3, amit idén promóztak, az is mind legkorábban 2017. Tomb Raider 2016 karácsonyi szezon. Csak úgy a tisztánlátás végett, és hogy mivel kábítjuk az olvasót. :D

Viszont ha valakit érdekel a VR, akkor PS4-t kell venni, mert jön a szemüveg, és csomó jópofa kis VR játék lesz jövőre. Pl a Volume (szintén indie) kap egy VR DLC-t.

Until Dawn (vizuális horror novella, mint a Telltale játékok, csak sokkal szebb, és érdekesebb) meg a Bloodborne (nagyon nehéz horrorisztikus harcolós cucc, a Dark Souls-ok szellemi örököse) a két legjobb idei PS4-es exkluzív játék. Ha ezek bejönnek, akkor PS4.

Elims: PS2-es kocsikkal kocsikázol PS3-on.. Mondjuk ezért.

[ Szerkesztve ]

(#65324) N@idia válasza A`rpi (#65321) üzenetére


N@idia
őstag

Sajnos a magyar store-ban jelenleg még nincs ez a lehetőség.. :(((

Semmiben sem nyilvánul meg olyan világosan az emberek jelleme, mint a játékban.

(#65325) A`rpi válasza N@idia (#65324) üzenetére


A`rpi
addikt

Akkor regelj egy amcsit, UK-n nekem már van.

Elvileg NOW trial-t ki lehet próbálni virtuális kártyával.

[ Szerkesztve ]

(#65326) andro93 válasza boost (#65323) üzenetére


andro93
aktív tag

Tr-nel pc megjelenesre gondoltam, az az Uc 4-gyel jon kb egyszerre. Amit irtam, termeszetesen sajat velemeny, nekem ez az 1. konzolom, jopar exkluziv cim van amivel tudom tolni, kb 6 hete van meg. Jelenleg Ucc, Bloodborne, Tlou megy, de UD, Killzone Sf is tervbe van veve exkluzivok kozul.

(#65327) perge666 válasza Blaise (#65310) üzenetére


perge666
veterán

Én nem így látom,de legyen neked igazad. :R
Érdekes hogy csak az UC-t hoztad fel. :))
Szép napot.

(#65328) danih válasza boost (#65323) üzenetére


danih
addikt

No Man's Sky-ról direkt ugyanazt a pár bolygófajtát mutogatják újra meg újra, illetve szándékosan nem mennek bele a részletekbe sem, hogy ne lőjjék le a felfedezés örömét. Ebből még bármi lehet, Elite:D meg jönni fog PS4-re is - amíg nincs kint hozzá a planetary landings addig mondjuk nem is érdekel :)

(#65329) Tuomas válasza danih (#65328) üzenetére


Tuomas
addikt

Lehet tudni hogy mikor jön?

We were here

(#65330) danih válasza Tuomas (#65329) üzenetére


danih
addikt

Melyik, E: D? Majd, timed exclusive. Nem baj, bétateszteljék nyugodtan XB1-on, kivárom. Addigra lesz legalább benne tartalom is. Azt sem csodálnám ha PSVR támogatással jönne ki.

[ Szerkesztve ]

(#65331) Tegla80 válasza perge666 (#65327) üzenetére


Tegla80
addikt

Persze,h nem igy latod.....
Ő alapban boxos,(mint sting2 is) ,csak eljatsza itt a "nagy medve halala" cimu szindarabot,amiben elegge tisztan latja a helyzetet es nem erzelmi alapon dont. :C
De azert kibujik a szog a zsakbol a szindarab vegere....
"Én pl az Uncharted sorozat miatt vettem PS4-et a box mellé, mint ahogy az előző generációnál is tettem."
ennyi :D

Sony® & PlayStation®

(#65332) Tuomas válasza danih (#65330) üzenetére


Tuomas
addikt

Aham, arra gondoltam :)
Jólvan, akkor várom, aztán majd ott lesz a no man's sky is, annak legalább van dátuma :)

We were here

(#65333) perge666 válasza Tegla80 (#65331) üzenetére


perge666
veterán

Én megértem és elfogadom az ő gondolkodásmódját is,csak szerintem nem éppen valósakat állít.
Remélem nem veszi sértésnek ezt a hsz-t,nem annak szántam.

(#65334) danih válasza Tuomas (#65332) üzenetére


danih
addikt

Nincsen annak sem dátuma :D

(#65335) Tegla80 válasza perge666 (#65333) üzenetére


Tegla80
addikt

Mert megis elfogult,azert beszel felre....
Amugy nincs is ezzel gond,hisz En is az vagyok a PlayStation irant.....viszont nem irom azt,h erzelmileg fuggetlen vagyok,mert korberohognek innen azok akik ismernek.....(hisz tudjak,h hova tartozom. :K )

[ Szerkesztve ]

Sony® & PlayStation®

(#65336) Mogyoró T


Mogyoró T
csendes tag

Tudnátok javasolni olyan helyet mint az iceakos féle livecodok?Eddig csak onnan rendeltem psn feltöltőt de most kifogyott a készlete.Olyan lenne jó mint ott, utalom a pénzt ,10 perc múlva jön a skennelt kód. Előre is köszi a segítséget!

(#65337) fityere


fityere
senior tag

Nem értem miért kell mnég azon vitatkozni melyik konzol a tuti. Feltenni a kérdést is felesleges, mert rengeteg cikk foglalkozik a témával. Eztek alapján már el lehet dönteni kinek mi a szinpatikusabb. Semmivel nincs jobb helyzetben az Xbox. Egy Forza es egy Halo, hadjuk már. Autos jatékokbol is van pár a Halo szerű agyatlan lövöldéből is több szàz létezik. Volt Xbox-om hát nem voltam elájulva annyira tőle, jó volt multiznim pár emberrel, de ez szépen lassan elmúlt, így feleslegessé vált egy olyan konzol amim más nem nagyon érdekel.A játékok miatt választottam a ps4-et, a megjelenő excluzívok miatt. Sajnos egyelőre a sony sem remekel igazán, hogy pl a havi ingyenes játék nem egy AAA játék azt magasan le..arom. Az már jobban zavar, hogy jelenleg egyik konzol sem tud felmutatni semmi kiemelkedőt. Nagyon kíváncsian várom, hogy a nintendo jövőre mit lép, és ha bejön a pletyka a konzolról akor felkavarhatja az állóvizet.

[ Szerkesztve ]

Nem azért hagyjuk abba a játékot, mert öregszünk. Azért öregszünk meg, mert abbahagyjuk a játékot.

(#65338) A`rpi válasza Mogyoró T (#65336) üzenetére


A`rpi
addikt

www.amazon.com

Magyar fiókhoz hozzá tudod adni a bánkártyádat.

(#65339) Tuomas válasza danih (#65334) üzenetére


Tuomas
addikt

Ó.. :B Akkor sorry :DDD
Nekem valamiért 2016 első negyedéve rémlett (bár tudom, az se konkrét :DDD )

We were here

(#65340) Champ1on


Champ1on
tag

Sziasztok!
Konzolkirály megbízható? Itt van a közelben és a 360 is beszámolnák.

(#65341) gyuribácsi88 válasza fityere (#65337) üzenetére

Ezt kérdezd attól a három embertől aki mást se csinál csak "bezzeg az xbox", biztos az a bajuk hogy közülünk már nem jár senki a one topicba, aztán durcimurcik.

A nyugat a szakadék szélén, de mi egy lépéssel mindig előtte járunk.

(#65342) Champ1on válasza Champ1on (#65340) üzenetére


Champ1on
tag

Bocs a dupla hsz-ért de kimaradt valami és már nem tudom szerkeszteni :W
Bundleban vagy külön jobb megvenni? Milyen játékot vennétek meg (1 db-ot :DDD ) ha most vennétek PS-t?

[ Szerkesztve ]

(#65343) A`rpi válasza Champ1on (#65342) üzenetére


A`rpi
addikt

Én ezek között gondolkodnék:

The Nathan Drake Collection
Star Wars Battlefront

(#65344) perge666 válasza Champ1on (#65342) üzenetére


perge666
veterán

Én a Gta,Witcher,Batman,Metal Gear Solid közül választanék,mert ezek nincsenek épp meg,és érdekelnek.

(#65345) zoltannagy válasza Champ1on (#65340) üzenetére


zoltannagy
aktív tag

Rendesek, én kecskeméti vagyok de így is rendeltem inkább Pestről, mert sokkal olcsóbban vettem meg, náluk drágább jóval szinte minden.

(#65346) boost válasza Champ1on (#65342) üzenetére


boost
addikt

Bundle-vel egyetértek Árpi-val, leginkább egy Uncharted, mert jól mutat a doboza, bár tényleg gyorsan le fog esni az ára 8 körülre, ha játékot, akkor egy MGS 5 vagy egy Witcher 3, esetleg ha szeretted korábban PCn a nagyon nehéz játékokat, akkor egy Bloodborne (ezek mind használtan), addig míg ki nem jön a Fallout 4. Uncharted-ot első játéknak nemjavaslok, az egy prevgen játék, szép köntösben. Szép, de egy MGS vagy egy Witcher sokkal jobb technikailag. Azok már inkább nextgen játékok.

Digitálisan még akcióban érdemes behúzni egy DriveClub-ot, digitálisan, ami nem jó versenyjáték, de csapatni tökéletes, ha az embernek arra van szüksége.

Valamint ha szeretsz multizni, de nem vonz a StarWars világ, akkor egy Battlefield játékbundle-t, digitálisan, hogy mindig legyen mivel lőni, ha épp arra támadna kedved.

Legalábbis nekem ez jött be. Egy autós, egy lövölde digitálisan, hogy ne kellen lemezt cserélgetni, a fő játék meg lemezesen, mert azt úgyis eladom utána, ha végigjátszottam.

(#65347) marilllyo


marilllyo
veterán

Hát én is döntöttem végre a nagy ősz-végi téli kínálatból. NFS és Star Wars lett végül. Úgy voltam vele, hogy 6.án jön az NFS....azt szépen kipörgetem és eladom itt aprón mire jön a Battlefront.

Fallout 4-en filóztam még a Star Wars mellé...dee túl tartalmas és odaülős, hogy mellette legyen még egy AAA játék.

~40k egy hónapban játékra. :F
Mondjuk reménykedem benne, hogy jatekaim-on belefutok egy promós-ba az NFS-ből. Esetleg még valami olyan ingyenes PS+ játék ami leköt annyira, hogy kitartson az SW-ig.

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

(#65348) gyuromoj


gyuromoj
veterán

Na végre átvettem az AC S-t. Most tölti az 1.11 patch-et utána pedig indul a mandula.
Azért csak ma kaptam meg, mert csütörtökön behalt a helyi posta rendszere és ma se tudták volna kihozni. Felhívott egy ismerős hogy menjek be és megkapom.

PSN: gyuromoj | R.I.P. Supernatural 2005.09.13.-2020.11.19.

(#65349) Rigormortiis


Rigormortiis
addikt

Annyira nem is szar ez a hardline, vannak benne jópofa multi módok, főleg az autózós, ami bejön.

Persze annyira nem szuper, mint az Evolve :D

Galaxy S23U, S21FE 8/256, Buds 2 Pro, Watch 5, Tab S8+, Playstation 5, Switch Oled

(#65350) marilllyo


marilllyo
veterán

Valaki tisztába tehetne engem ezzel az exkluzivitással kapcsolatban. Egyre több olyan játék van ami nur PC & PS4. Itt most ki fizetett kinek vagy ki nem fizetett, hogy X1-re nem jött. Vagy ezt most a játék tervezői találták ki, hogy s*rnak a boxra? Esetleg a büdzsé miatt választani kellett, hogy PC + az egyik konzol? :U

PSN: Rio__HUN | Tumblr: rio-hun.tumblr.com

Útvonal

Fórumok  »  Konzol játékok  »  PlayStation 4 (kiemelt téma)
Copyright © 2000-2024 PROHARDVER Informatikai Kft.